Strona 20 z 32 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 1435

Wątek: Ligi szwedzkie 2015

  1. Powrót do góry    #856
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie da się zawsze używać tego cholernego tapatalka, narzędzie z epoki kamienia łupanego, to i zamilkłem.
    Generalnie w związku z ogólną dominacją Zmarzlika tu i ówdzie, należy cieszyć się z każdego małego sukcesu swoich i tego nikt mnie nie odbierze

  2. Powrót do góry    #857
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Uwielbiam te shitstormy Zmarzlik vs Dudek...
    Zamiast się cieszyć, że chłopaki fajnie jadą (w perspektywie DPŚ np.), to na każdym kroku porównywanie itp.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi istanbul za jego przydatny post!

    Słowianka (08-06-2016), Vilgefortz (08-06-2016)

  4. Powrót do góry    #858
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A ja uwielbiam te angielszczyzmy rodem ze sfer wyższych, mimo że ich polskie odpowiedniki funkcjonują od dawna. Domyślam się, że to dodaje stylu

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Vilgefortz (08-06-2016)

  6. Powrót do góry    #859
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez istanbul Zobacz posta
    Uwielbiam te shitstormy Zmarzlik vs Dudek...
    Zamiast się cieszyć, że chłopaki fajnie jadą (w perspektywie DPŚ np.), to na każdym kroku porównywanie itp.
    Dokładnie! Zwłaszcza, że nie ma czego porównywać.

    Zmarzlik>Dudek

  7. Powrót do góry    #860
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A ja uwielbiam te angielszczyzmy rodem ze sfer wyższych, mimo że ich polskie odpowiedniki funkcjonują od dawna. Domyślam się, że to dodaje stylu
    A nie dostanę ostrzeżenia za "gównoburzę" ?

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi istanbul za jego przydatny post!

    sobotch (08-06-2016)

  9. Powrót do góry    #861
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Z pewnością nie. Jest to rdzennie polskie wyrażenie

  10. Powrót do góry    #862
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    W perspektywie SWC, to póki co pewniaków mamy dwóch: Zmarzlik i Kasprzak (jako jedyny jechał na nowym torze w Manchesterze i to z bdb skutkiem). O pozostałe miejsca powalczą: Janowski, Pawliccy, Dudek i Kołodziej. Zatem mamy 5 zawodników na 2 wolne miejsca.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #863
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    W perspektywie SWC, to póki co pewniaków mamy dwóch: Zmarzlik i Kasprzak (jako jedyny jechał na nowym torze w Manchesterze i to z bdb skutkiem). O pozostałe miejsca powalczą: Janowski, Pawliccy, Dudek i Kołodziej. Zatem mamy 5 zawodników na 2 wolne miejsca.

    A Zengota i Protas? .
    !Adrian walcz!

  12. Powrót do góry    #864
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nie ma miejsca dla Indian.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #865
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Buszmen, tymi nominacjami to grzebiesz w bombie
    Na tę chwilę - Zimny, Duduś, Kasprzak i PP.

  14. Powrót do góry    #866
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    skład na SWC już jest. Zmarzlik, Dudek, Kasprzak, Janowski. tylko kontuzje i wyraźny spadek formy KK może to zmienić.

  15. Powrót do góry    #867
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Janowski jest mocno niepewny... nie wiem czy nie lepszy na teraz jest Piter.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #868
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    ja wiem, że niepewny ale powiedz to Cieslakowi

    Pedersen, Iversen, Madsen, Kildemand???

  17. Powrót do góry    #869
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Też bym wolał, żeby Protas nie jechał. Wystarczy u nas kontuzji na ten rok.
    Mimo wszystko na ostatnią miejscówę dałbym Zengotę zamiast Janowskiego, no ale ja nie trener

  18. Powrót do góry    #870
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    PP zjada na ten moment Janowskiego bez przepitki,ale to w lidze polskiej.
    Nie wiem,Janos to typ ktory potrafi sie na takie imprezy spiac i swoje zrobic.
    Ciezki orzech do zgyzienia,bo Protas wymiata okrutnie.
    Ostatnio jednak nie mial szczescia w DPS.
    To jednak na tyle doswiadczony zawodnik,ze powinien sobie poradzic.
    Nie wiem tylko czy z ta broda go wpuszcza na Wyspy.Moze wyladowac
    w jakims obozie dla uchodzcow,bo na zdjeciu w dowodzie czy paszporcie pewnie nie wyglada
    na bojownika ISIS.
    Ogolnie to chcialem wykorzystac ten watek aby pohejterowac na Falubaz,bo jeden reprezentant,ten z rzadkim wasem wyglada jak
    przybleda a ten drugi za dwa tygodnie bedzie wygladal jak Mohammad "Sugar" Elomar.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #871
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie chce Protasa. Ledwo kontuzje zaleczył. Niech jedzie ktoś z młodszych. Janowski albo PP.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #872
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Janowski w SGP daje radę. W meczu PL - RŚ był zdecydowanie najlepszy. Brakuje mu w tym roku kontraktu w Poole, ale on się jeszcze rozkręci.
    Ja bym dał: Zmarzlik, KK, Janowski, Piter, rez. Przemek (zaakceptuję tę rolę).

    Sorry, ale Dudek poza ostatnimi dwoma meczami w PL, to w zasadzie nic nie jedzie. W Szwecji wyszedł mu jeden mecz, w Polsce na wyjazdach cieniutko. W SGP i PL - RŚ nic nie pokazał. A memoriały to jednak nie są istotne imprezy. W kwalach do SEC też poległ, podobnie jak w Best Pairsach niezbyt mu poszło, poza I rundą.

    Jest jeszcze inna opcja, bo teraz będą składy 5 osobowe z rezerwowym U21. I albo robimy mocne top4 i trzymamy Przedpełskiego na wypadek kontuzji.
    Albo bierzemy czwórkę: Janowski, Piter, KK, Dudek i rezerwowy joker Zmarzlik, który może łatać dziury i robić różnicę. Tylko, co jak wszyscy będą jechać nieźle/dobrze i nawet wygramy?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #873
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    cholera zmienili zasady?

  22. Powrót do góry    #874
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Zmienili, ale teraz doczytałem, że choć rezerwowy tylko U21, to i tak może zmieniać wyłącznie w wypadku kontuzji. Absurd. Jakby nie mogli dać normalnego rezerwowego... Czyli opcja ze Zmarzlikiem na 5 nieaktualna.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #875
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Faktycznie niezly absurd. No, ale opcja z Przedpelskim jak najbardziej.

    Pisales cos jeszcze ewentualnie o Kolodzieju. Oj chyba nie. Toru moze nie ogarniac, zreszta podobnie moze byc z Pepem. Stawiac na mlodych i juz
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #876
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    to kogo moga dac Dunczycy hmmm.... Thomsen mnie zawodzi w tym roku.

  25. Powrót do góry    #877
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Poza tym, jest seniorem
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #878
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    wiem cos mi sie ubzduralo ze on 95.

  27. Powrót do góry    #879
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Janowski w SGP daje radę. W meczu PL - RŚ był zdecydowanie najlepszy. Brakuje mu w tym roku kontraktu w Poole, ale on się jeszcze rozkręci.
    Ja bym dał: Zmarzlik, KK, Janowski, Piter, rez. Przemek (zaakceptuję tę rolę).

    Sorry, ale Dudek poza ostatnimi dwoma meczami w PL, to w zasadzie nic nie jedzie. W Szwecji wyszedł mu jeden mecz, w Polsce na wyjazdach cieniutko. W SGP i PL - RŚ nic nie pokazał. A memoriały to jednak nie są istotne imprezy. W kwalach do SEC też poległ, podobnie jak w Best Pairsach niezbyt mu poszło, poza I rundą.
    Sorry Buszmen ale Ty chyba masz jednak kompleks tego falubazu, piszesz jak kilka lat temu z Hampelem, zero obiektywizmu i realnego spojrzenia na wyniki nielubianego zawodnika. Generalnie to wszystko jest istotne, i oceniając to pod lupę powinieneś wziąć każde rozgrywki. Memoriały i inne turnieje też, w których jechali dobrzy zawodnicy. Wątpliwa sprawa aby taki Zmarzlik w jakikowliek sposób odpuścił memoriał czy inne zawody, nic z tego.

    Dudek jeździ bardzo dobrze od początku roku, w GP to co miałby od razu na podium wskoczyć by uznać, że zrobił szał? Holdera skroił jak ucznia w świetnym stylu. Nie jest to może jeszcze top świata (jak Zmarzlik) ale ligi jedzie równo, a ostatnio wręcz znakomicie. Dla mnie to na ten moment trzeci pewniak obok Zimnego i KK. Nie wyszło mu SEC, i to się rzeczywiście kładzie cieniem na jego wynikach.
    Co do pogrubionego fragmentu to jakieś bajki zmyślasz. W Szwecji oprócz wczorajszego meczu to ciężko mu coś zarzucić, no chyba że oczekujesz, że żużlowiec ma robić 13-14 oczek co mecz ale wtedy nie zawodzi tylko Piszczała Finał Best Pairs to był dramat jakiś ?

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Pain (08-06-2016)

  29. Powrót do góry    #880
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Nie jest to może jeszcze top świata (jak Zmarzlik)
    A przepraszam Bartek jest? Niech utrzyma tak forme w lidze przez pare sezonow, pyknie medal/e wtedy pogadamy. na razie jest zawodnikiem w super formie, liderem Stali ale do topu to mu brakuje obecnie. CV ma na razie slabe, zeby tak o nim pisac Dudka tez sie to tyczy. Co nie znczy, ze jeden i drugi nie powinni jechac w SWC, bo powinni. Sa jednymi z najlepszych polskich zawodnikow obecnie, jak nie najlepszymi.

  30. Powrót do góry    #881
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Dunczycy stracili w tym roku mase juniorów.Thomsen,Michelsen,Bech czy Jakobsen przeszli na seniorke.Aktualnie najlepszym juniorem w Danii wydaje się Mikkel B. Andersen ale to na te chwile raczej zawodnik który nie poradził by sobie w NICE plż

    Jak na te chwile to jest duża szansa powalczyć o złoto w finale w Mnchesterze.Dunczycy na ten moment jeżdzą dość słabo,mowa tu o Pedersenie i Kildemandzie,Iversen dobrze a czwartym chyba Madsen(Bjerre,Andersen).Coś czuje że trudniej może być z Australijczykami. Holder,Doyle,Fricke,Morris i Kurtz

    Na dzień dzisiejszy w kadrze powinni być wg mnie

    Zmarzlik
    Kasprzak
    Dudek
    Piotr Pawlicki
    Przedpelski

  31. Powrót do góry    #882
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Dudek to na tą chwilę nr 2/3 (obok Kasprzaka) do kadry po Zmarzliku. Ja rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale są jakieś granice tego obłędu. A już promowanie za wszelką cenę Przemka Pawlickiego, który jeździ w kratkę (a na pewno gorzej od Dudka) to duże nieporozumienie.

    Dla mnie nie ma dyskusji: Zmarzlik, Dudek, Kasprzak i Janowski. Pawliccy są nierówni. Piter ma w sumie słaby sezon i jakoś bardziej ufam Janowskiemu, który mimo, że w lidze przeciętny to w GP pokazuje, że doświadczenie odgrywa dużą rolę. Przemek miał dobry okres, ale ostatnio znowu pojechał żenująco w ZG i tak sobie z Lesznem u siebie.

  32. Powrót do góry    #883
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Może Dudek aż takim pewniakiem jak jak dwójka ze Stali nie jest, bo jednak zarówno Piter jak i Magic źle nie jadą. Więc dwójkę trzeba spośród tej trójki dobrać. Piter chyba jednak powinien być, jego forma zwyżkuje a znowu Magic w takich imprezach nie zawodzi, to taki materiał na naszego kapitana na lata coś ala Gollob w tej roli.

    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    A przepraszam Bartek jest? Niech utrzyma tak forme w lidze przez pare sezonow, pyknie medal/e wtedy pogadamy. na razie jest zawodnikiem w super formie, liderem Stali ale do topu to mu brakuje obecnie.


    Jak dla mnie to łapie się do czołówki bezwzględnie, biorąc pod uwagę dwa ostatnie sezony ligowe (PL i SWE), a w tym roku to najlepszy żużlowiec świata po ostatnich wtopach Griszy.
    Ostatnio edytowane przez toolowiec ; 08-06-2016 o 19:18

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Buszmen (09-06-2016)

  34. Powrót do góry    #884
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Heh dyskusja z Buszmenem o kimś z Falubazu. To jak próba zrobienia taliba liberałem.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #885
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    No ja tam nie wiem, ale mnie Piter Pan nie przekonuje kompletnie w tym roku. Może i jedzie lepiej niż na początku sezonu, ale wciąż to nie jest równa forma. No, ale dobra - i tak napisałem to, bo mnie drażnią tacy ludzie jak ten cały Buszmen co zawsze muszą umniejszać zawodnikom nielubianym i gloryfikować tych których lubią. Wcześniej taka sytuacja miała miejsce z Hampelem i jeszcze dawniej z Janowskim określanym jako beztalencie. Z innych nacji notoryczne deprecjonowanie Holdera. No nieważne

    Wracając jednak do tematu i znając Cieślaka to obecność Janowskiego i Dudka jest raczej pewna. On też ma swoje sympatie i antypatie, którymi często się kieruje. Do tej pory wychodziło mu to jednak na dobre więc teraz też łysemu zaufam.

    Mocna będzie Szwecja. Anton i Lindgren w formie, Jonsson zawsze na SWC się mobilizuje i też dobrze jedzie. Ciekawe kto czwarty. Duży problem mają Duny. Nicki zagubiony, Kildemand zagubiony jeszcze bardziej, Jensen to już w sumie od kilku ostatnich lat rozczarowuje i jedzie jak cienias. Nawet Iversen nie jeździ żadnej rewelacji. W takim Gorzowie często zdarzają mu się mecze po 8 punktów, jednak nikt na to uwagi nie zwraca, bo cała drużyna jedzie świetnie i nie ma się do czego przyczepić.

  36. Powrót do góry    #886
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Ja rowniez bardziej do Kangurow balbym sie Szwedow.
    AJ lepszy niz rok temu, Anton w dobrej formie, Lindgren niezle sobie radzi na tych GTRach + mimo wszystko wyspy mu sluza.
    Czwarty Linus. Dobry na starcie i ostro jezdzacy = moze byc skuteczny.

    Z Dunczykow to chyba w najlepszej formie Madsen, ale on tez miewa wpadki, do tego na wyspach moze stracic sporo rezonu.
    Dania wyglada slabiutko na ten moment.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #887
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Szwedzi pojechali maxa rok temu, AJ już zaliczył spadek formy, Lindgren to też żaden pewniak a kto wie gdzie Antonio będzie podczas SWC :-P może w końcu Rosja się zmobilizuje, bo składem Emil, Grisza, Artiom, Kulakow są w stanie coś pojechać. O ile będzie im się chciało..

  38. Powrót do góry    #888
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    o składem Emil, Grisza, Artiom, Kulakow są w stanie coś pojechać.
    Jak dla mnie to prędzej zobaczymy skład: Kułakow, Gizatullin, Gafurow, brak zawodnika
    TeamLindgren

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    mhsol (08-06-2016)

  40. Powrót do góry    #889
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Grisza nie ma paszportu

  41. Powrót do góry    #890
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Jakby ruskim miało się chcieć to chyba czwartym powinien być Kudriaszow, ze wszystkich poza braćmi wygląda na dzisiaj zdecydowanie najlepiej. A Kułakow na ławkę.

  42. Powrót do góry    #891
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Sorry Buszmen ale Ty chyba masz jednak kompleks tego falubazu, piszesz jak kilka lat temu z Hampelem, zero obiektywizmu i realnego spojrzenia na wyniki nielubianego zawodnika. Generalnie to wszystko jest istotne, i oceniając to pod lupę powinieneś wziąć każde rozgrywki. Memoriały i inne turnieje też, w których jechali dobrzy zawodnicy. Wątpliwa sprawa aby taki Zmarzlik w jakikowliek sposób odpuścił memoriał czy inne zawody, nic z tego.

    Dudek jeździ bardzo dobrze od początku roku, w GP to co miałby od razu na podium wskoczyć by uznać, że zrobił szał? Holdera skroił jak ucznia w świetnym stylu. Nie jest to może jeszcze top świata (jak Zmarzlik) ale ligi jedzie równo, a ostatnio wręcz znakomicie. Dla mnie to na ten moment trzeci pewniak obok Zimnego i KK. Nie wyszło mu SEC, i to się rzeczywiście kładzie cieniem na jego wynikach.
    Co do pogrubionego fragmentu to jakieś bajki zmyślasz. W Szwecji oprócz wczorajszego meczu to ciężko mu coś zarzucić, no chyba że oczekujesz, że żużlowiec ma robić 13-14 oczek co mecz ale wtedy nie zawodzi tylko Piszczała Finał Best Pairs to był dramat jakiś ?
    W finale zawiódł. W decydującym biegu nie wyprzedził Nickiego i drużyna odpadła. Położył też zawody w Niemczech. To znaczy, żeby było jasne. Ja nie skreślam definitywnie Dudka ze składu. Nie będzie skandalem jeśli się tam znajdzie. Ale nie jest dla mnie pewniakiem i ma podobne szanse co bracia Pawliccy, Janowski. Może Kołodziej.

    No a analizując Dudka:

    W Polsce: 7 meczów - 2 znakomite, 1 bardzo dobry, 2 przeciętne, jeden słaby i jeden bardzo słaby.
    W Szwecji: 6 meczów - 1 świetny (choć i tak przegrany), jeden bdb (Masarna), jeden niezły (Indianerna), jeden słaby (11 u siebie ze Smederną uznaję za słaby) i dwa inne słabe (Rospiggarna + ten wczoraj).

    Nie mówię, że to jakiś haniebny dorobek, ale w tych ligach Dudek nie jedzie nic nadzwyczajnego. Przemek może i kładzie trochę Polskę, ale za to w Szwecji jest dominatorem. I jak ktoś mi mówi, że ostatnio jedzie słabo, to odpowiadam mu, że ostatnio (czyli wczoraj), to on zrobił komplet na wyjeździe, lejąc jak psów Holdera, Nickiego i Bjerre.

    A Dudek z tych wszystkich wymienionych zawodników, jest zdecydowanie najmniej objeżdżony po świecie (no może poza Zmarzlikiem, ale on jest pewniakiem) i to działa na jego niekorzyść np. względem braci Pawlickich, czy Janowskiego. Nie mówię, żeby zamykać przed Patrykiem bramę, ale musi jeszcze się postarać w najbliższym miesiącu, żeby faktycznie stać się pewniakiem. Co innego, gdyby finał był na polskim torze. Tu wstawiłbym go, a nie Janowskiego - bez dwóch zdań.

    ps. Przekażcie temu kodziarzowi/ignoratorowi, że na Doyla złego słowa nie powiem
    ps2. Szwedzi niech wezmą Kylmę
    ps3. Masarna > reszta świata.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 09-06-2016 o 00:12
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #892
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Nie no... obiektywnie Dudek jest nr 2 w kadrze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #893
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No tak, tylko, że KK jeździ od niego lepiej w Polsce, Szwecji i na dodatek jako jedyny jechał na nowym torze w Manchesterze, robiąc doskonały wynik. To nie wiem, skąd ten numer 2?

    Aha i do SEC też awansował. Bez problemów. Z 1 miejsca. I jeździ w Masarnie, a to +10 do skilla.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #894
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Stad, ze KK jak mu przyjdzie jechac z 4 pola to pewne zero.
    Dudek bardziej uniwersalny. I ma glod i chcice. KK to dyskdzokej!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #895
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Sorry, ale w temacie KK, jesteś tak samo obiektywny jak ja w przypadku Dudka

    ps. Zapamiętam te pewne 0 z czwartego pola.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #896
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    czyli ja jestem obiektywny bo z Rzeszowa i te Wasze wojenki ch. muje i inne derbowe sprawy w wielkim polskim zuzlu kompletnie nie dotycza

  48. Powrót do góry    #897
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Na mój gust Kasprzak nie musi udowadniać niczego więcej. Gama przemyślanych ataków, sprzęt, który jedzie, bez podpalania się. Cztery na pięć biegów do przodu i wszystko gra.

    Ale jak chcecie zrobić z Janowskiego Krzynówka, to ja się na to nie piszę

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    mhsol (09-06-2016)

  50. Powrót do góry    #898
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Sorry, ale w temacie KK, jesteś tak samo obiektywny jak ja w przypadku Dudka

    ps. Zapamiętam te pewne 0 z czwartego pola.
    A widzisz jak sie dales zlapac?
    W temacie KK nie bede obiektywny, ale mimo to go w kadrze widze bez wiekszych problemow.
    No i dobrze ze zapamietasz te 4pola. Ja ich zapamietalem wiele.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Powrót do góry    #899
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Wg mnie na dzień dzisiejszy Cieślak ma pewną trójkę na SWC:

    Zmarzlik - forma, dominacja, chociaż jak do tej pory w SWC Bartek zawodził, w GP też nie jest mu łatwo wskoczyć na najwyższy poziom;

    Dudek - Cieślak bankowo go weźmie ze względu na pracę w Falubazie;

    Janowski - co by nie było najpewniejszy punkt naszej reprezentacji na przestrzeni ostatnich kilku sezonów w ramach rozgrywek SWC, dodatkowo póki co najwyższa pozycja w klasyfikacji GP z polaków

    Z czwartą pozycją Cieślak pewnie ma spory dylemat, bo nie można nie zauwayżyć świetnej formy KK, ale tam musi być jakaś niechęć i brak chemii między nimi, bo ani na zgrupowanie ani na mecz Polska-ROW w Wawie KK nie został zaproszony, więc nie zdziwiłbym się jakby czwartym do brydża był któyś z braci Pawlickich.

    Co do zwycięstwa to pierwszy raz od dawna ciężko wytypować jakiegoś mega faworyta, zapewne zadecyduje dyspozycja dnia i lepszy układ pól startowych. Jakby jakimś cudem z Vojens awansowali Rosjanie, którzy w pełnym składzie na tym torze spokojnie mogą pyknąć Dunów i Nas to wogóle może być mega ciekawie bo w Vastervik gdzie jest mega przewaga 1szego pola startowego również może być interesująco między AUS i SWE, i baraż wtedy POL/DEN/SWE or AUS byłby piękny.

  52. Powrót do góry    #900
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ze składów na mecz Polska - Rosja, wynika, że Cieślak jest pewny Zmarzlika i Dudka. Pozostałe miejsca to kwestia otwarta. Tak to czytam.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 20 z 32 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •