Stralsund - 3 maja g.15.00
Lista startowa:
1.Kai Huckenbeck (D)
2.Ilya Chalov (RUS)
3.Joel Andersson (S)
4.Kenny Wennerstam (S)
5.Adam Ellis (GB)
6.Aleksandr Loktaev (RUS)
7.Andrej Lebedevs (LET)
8.Nicklas Porsing (DK)
9.Kacper Gomolski (PL)
10.Danny Maaßen (D)
11.Stanislav Melnychuk (UKR)
12.Mikkel Michelsen (DK)
13.Oliver Berntzon (S)
14.David Bellego (F)
15.Michal Skurla (CZ)
16.Piotr Pawlicki (PL)
17.Marc Riss (D)
18.Valentin Grobauer (D)
Wyniki:
1.Piotr Pawlicki (PL) (3,3,2,3,2) 13
2.Mikkel Michelsen (DK) (3,2,2,3,1) 11+3
3.Nicklas Porsing (DK) (3,1,2,3,2) 11+2
4.Kacper Gomolski (PL) (2,2,1,2,3) 10+3
5.David Bellego (F) (2,3,3,2,A) 10+2
------------------------------------------------
6.Oliver Berntzon (S) (1,3,3,0,3) 10+1
7.Ilya Chalov (RUS) (3,1,3,2,1) 10+A
8.Kai Huckenbeck (D) (2,1,1,1,3) 8
9.Adam Ellis (GB) (2,0,1,2,3) 8
10.Andrej Lebedevs (LET) (1,3,2,A,S) 6
11.Aleksandr Loktaev (RUS) (0,0,3,1,2) 6
12.Stanislav Melnychuk (UKR) (0,2,0,1,2) 5
13.Danny Maaßen (D) (1,2,1,0,0) 4
14.Michal Skurla (CZ) (0,0,0,3,1) 4
15.Joel Andersson (S) (1,1,0,1,0) 3
16.Kenny Wennerstam (S) (0,0,0,0,1) 1
17.Marc Riss (D)
18.Valentin Grobauer (D)
Bieg po biegu:
1. Czałow, Huckenbeck, Andersson, Wennerstam
2. Porsing, Ellis, Lebiediew, Łoktajew (d)
3. Michelse, Gomólski, Maassen, Mielniczuk
4. Pawlicki, Bellego, Bernzton, Skurla
5. Bernzton, Gomólski, Huckenbeck, Ellis
6. Bellego, Maassen, Czałow, Łoktajew
7. Lebiediew, Mielniczuk, Andersson, Skurla
8. Pawlicki, Michelsen, Porsing, Wennerstam
9. Łoktajew, Pawlicki, Huckenbeck, Mielniczuk
10. Czałow, Michelsen, Ellis, Skurla
11. Bellego, Porsing, Gomólski, Andersson
12. Bernzton, Lebiediew, Maassen, Wennerstam
13. Michelsen, Bellego, Huckenbeck, Lebiediew (d)
14. Porsing, Czałow, Mielniczuk, Bernzton
15. Pawlicki, Ellis, Andersson, Maassen
16. Skurla, Gomólski, Łoktajew, Wennerstam
17. Huckenbeck, Porsing, Skurla, Maassen
18. Gomólski, Pawlicki, Czałow, Lebiediew (u)
19. Bernzton, Łoktajew, Michelsen, Andersson
20. Ellis, Mielniczuk, Wennerstam, Bellego (d)
Bieg dodatkowy o 4 miejsce:
21. Gomólski, Bellego, Bernzton, Czałow (d)
Bieg dodatkowy o 2 miejsce:
22. Michelsen, Porsing
Terenzano - 3 maja g.21.00
Lista startowa:
1. Nikołaj Busk Jakobsen (Dania)
2. Fredrik Engman (Szwecja)
3. Nicolas Vicentin (Włochy)
4. Patrik Buri (Słowacja)
5. Vaclav Milik (Czechy)
6. Karlo Majnic (Słowenia)
7. Michael Haertel (Niemcy)
8. Jonas Andersen (Dania)
9. Szymon Woźniak (Polska)
10. Roland Benko (Węgry)
11. Matic Ivacic (Słowenia)
12. Michele Castagna (Włochy)
13. Jannik Klein (Austria)
14. Erik Riss (Niemcy)
15. Krystian Pieszczek (Polska)
16. Ladislav Vida (Słowenia)
--------------------------
R1. Giorgio Trentin (Włochy)
R2. Alan Monzardo (Włochy)
Wyniki:
1. Vaclav Milik (Czechy) - 14+3 (3,3,2,3,3)
2. Nikolaj Busk Jakobsen (Dania) - 14+2 (3,2,3,3,3)
3. Fredrik Engman (Szwecja) - 12 (2,3,3,2,2)
4. Szymon Woźniak (Polska) - 11+3 (2,1,3,2,3)
5. Jonas Andersen (Dania) - 11+2 (2,3,2,3,1)
6. Krystian Pieszczek (Polska) - 11+1 (3,2,1,3,2)
7. Roland Benko (Węgry) - 8 (1,2,3,2,w)
8. Michael Haertel (Niemcy) - 7 (w,3,2,2,w)
9. Nicolas Vicentin (Włochy) - 7 (1,1,1,1,3)
10. Michele Castagna (Włochy) - 6 (3,0,0,1,2)
11. Ladislav Vida (Słowenia) - 5 (1,2,1,0,1)
12. Erik Riss (Niemcy) - 4 (2,d,0,0,2)
13. Matic Ivacic (Słowenia) - 3 (0,0,2,1,d)
14. Giorgio Trentin (Włochy) - 3 (0,1,0,1,1)
15. Jannik Klein (Austria) - 2 (0,0,1,0,1)
16. Karlo Majnic (Słowenia) - 2 (1,1,0,0,0)
17. Alan Monzardo (Włochy) - NS
Bieg po biegu:
1. Jakobsen, Engman, Vicentin, Trentin
2. Milik, Andersen, Majnic, Haertel (w/u)
3. Castagna, Woźniak, Benko, Ivacic
4. Pieszczek, Riss, Vida, Klein
5. Milik, Jakobsen, Woźniak, Klein (d)
6. Engman, Benko, Majnic, Riss (d)
7. Haertel, Pieszczek, Vicentin, Ivacic
8. Andersen, Vida, Trentin, Castagna
9. Jakobsen, Ivacic, Vida, Majnic
10. Engman, Milik, Pieszczek, Castagna
11. Woźniak, Andersen, Vicentin, Riss
12. Benko, Haertel, Klein, Trentin
13. Jakobsen, Haertel, Castagna, Riss
14. Andersen, Engman, Ivacic, Klein
15. Milik, Benko, Vicentin, Vida
16. Pieszczek, Woźniak, Trentin, Majnic
17. Jakobsen, Pieszczek, Andersen, Benko (w)
18. Woźniak, Engman, Vida, Haertel (w)
19. Vicentin, Castagna, Klein, Majnic
20. Milik, Riss, Trentin, Ivacic (d)
Bieg dodatkowy o 4. miejsce:
21. Woźniak, Andersen, Pieszczek
Bieg dodatkowy o 1. miejsce:
22. Milik, Jakobsen
Leicester - 10 maja
Lista startowa:
1. Stefan Nielsen (Wielka Brytania)
2. Roman Cejka (Czechy)
3. Adrian Cyfer (Polska)
4. Nike Lunna (Finlandia)
5. Adrian Gała (Polska)
6. Mikkel B. Jensen (Dania)
7. Victor Palovaara (Szwecja)
8. Gino Manzares (USA)
9. Dmitri Berge (Francja)
10. Lasse Bjerre (Dania)
11. Max Fricke (Australia)
12. Eduard Krcmar (Czechy)
13. Jacob Thorssell (Szwecja)
14. Sean Mason (Nowa Zelandia)
15. Josh Bates (Wielka Brytania)
16. Jiri Nieminen (Finlandia)
--------------------------
R1. Tom Perry (Wielka Brytania)
R2. Ashley Morris (Wielka Brytania)Podobne wątki: