Strona 6 z 22 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 960

Wątek: Falubaz Spar Zielona Gora - Unibax - Torun, 4 maja 2014, godz. 19.00

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Oczywiście, że jesteśmy i chcemy kupić medal.

    Sam wyłożyłem jakieś 5 mln na to by było złoto, Romek dorzucił 10 mln, a miasto Toruń drobnych kilkaset tysiączków.

    Jesteśmy najlepsi, najpiękniejsi, najmądrzejsi, najwspanialsi.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Słuszna a wręcz bardzo mądra decyzja pana Jankowskiego.Zarazę należy eliminować wszelkimi dostępnymi środkami.A taką zarazą w Polskim żużlu jest RN Toruńskiego klubu.Dzięki ludiom z tej listy wizerunek tej dyscypliny sportu uległ zszarganiu więc te osoby i ich obrońcy nie powinni nazywać się kibicami.
    żeby tylko w eliminowaniu zarazy z polskiego żużla się tak nie zagalopowali, że powpisują swoje pesele do obwieszczeń o zakazach.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,833
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Jeżeli nie wiesz i widziałeś medale do kupienia tylko na alegro to poproś o takowe instrukcje jak to się robi zarząd klubu, niby sportowego Unibax
    Toruń

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Oczywiście, że jesteśmy i chcemy kupić medal.

    Sam wyłożyłem jakieś 5 mln na to by było złoto, Romek dorzucił 10 mln, a miasto Toruń drobnych kilkaset tysiączków.

    Jesteśmy najlepsi, najpiękniejsi, najmądrzejsi, najwspanialsi.
    Dał byś z 6 mln to w Gdańsku byście nie przegrali
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 30-04-2014 o 08:33

  4. Powrót do góry    #229
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Słuszna a wręcz bardzo mądra decyzja pana Jankowskiego.Zarazę należy eliminować wszelkimi dostępnymi środkami.A taką zarazą w Polskim żużlu jest RN Toruńskiego klubu.Dzięki ludiom z tej listy wizerunek tej dyscypliny sportu uległ zszarganiu więc te osoby i ich obrońcy nie powinni nazywać się kibicami.
    O to żywy przykład do jakich ludzi chce trafić Jankowski.
    I mu sie to udaje.

  5. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lawin za jego przydatny post!

    KrisKiller (30-04-2014), Lipa_PL (30-04-2014), Sorel (30-04-2014), apatorzgred (01-05-2014)

  6. Powrót do góry    #230
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,817
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Zakaz dla Kryjoma, jest jeszcze do obronienia, ale dla wierchuszki Apatorowej, to jednak małpowanie...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  7. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,833
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    O to żywy przykład do jakich ludzi chce trafić Jankowski.
    I mu sie to udaje.
    I o to przykład bronienia chwastów i gnid Polskiego żużla.

  8. Powrót do góry    #232
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Człowieku a w którym miejscu ja ich bronię?

  9. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,833
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    Człowieku a w którym miejscu ja ich bronię?
    Człowieku podaj mi tylko jeden przykład dla którego pan Jankowski nie postąpił słusznie.Skoro te osoby zakpiły sobie z kibiców w całej Polsce,i z wizerunku sportu co odbiło się echem nie tylko w Europie.

  10. Powrót do góry    #234
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Człowieku podaj mi tylko jeden przykład dla którego pan Jankowski nie postąpił słusznie.Skoro te osoby zakpiły sobie z kibiców w całej Polsce,i z wizerunku sportu co odbiło się echem nie tylko w Europie.
    Słyszałem, że info o odwołanym meczu przekazywały myszy podróżujące w lukach pasażerskich kontenerowców, a nawet został wysłany sygnał w kosmos, by ostrzegać przed toruńskimi uciekinierami. Podpisał sam Kopernik, więc ma to swoją wymowę

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    apatorzgred (01-05-2014)

  12. Powrót do góry    #235
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Dla mnie sprawa sprowadza się jednakże i do motywów.

    Teoretycznie można stwierdzić, że skoro toruński klub ogłosił na konferencji prasowej, że decyzję o nieodjechaniu meczu
    podjęła rada nadzorcza, a jej wykonawcą był Sławek Kryjom, to klub z Zielonej Góry po owym walkowerze ma prawo
    do tego, żeby nie chcieć widzieć na swoim stadionie owych osób które taką decyzję podjęły i zrealizowały. Ok zgoda, ale....
    Jednakże ton, sposób przeprowadzenia teraz sprawy przez klub z Zielonej Góry - najpierw wobec Kryjoma, a potem, żeby podbić
    poprzeczkę szumu medialnego wyżej przez akcję z radą nadzorczą - odbieram bardziej w przypadku Kryjoma tak naprawdę jako zagrywkę,
    żeby jak najbardziej utrudnić torunianom walkę na torze, a z radą nadzorczą, żeby zrobić jak najwięcej biletowego szumu i żeby
    ukryć właściwy powód niewpuszczenia managera torunian w ogóle na stadion. Czyli wielkie słowa, ale tak naprawdę niskie cele
    i idiotyczny rewanż, który nie prowadzi do niczego, a stanowi dalszy ciąg nakręcania antyżużlowej spirali i podjudzania kibiców
    przeciwko sobie. Ciekawe byłoby zestawienie obecnych tekstów płynących ze strony Falubazu, a tego co mówił o toruńskim klubie
    Dowhan przed radnymi i mediami w Toruniu. I za to drugie zdecydowanie krytykuję teraz Zieloną, a taka krytyka wcale nie
    jest usprawiedliwieniem wszak tego co się stało na jesieni.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (30-04-2014), apatorzgred (01-05-2014), kapitan bomba (30-04-2014)

  14. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,484 w 959 postach
    I o to chodziło! Wystarczył jeden żałosny pierd do mediów i lawina ruszyła. Pan prezes malowany cynicznie gra na emocjach kibiców, aby stadion i kasę klubu zapełnić.

    Unibax zgrzeszył bardzo przeciw ideom sportu, ale karę dostał i grzecznie pokutuje. Kto czyta moje posty wie dobrze, że Kryjoma fanem nie jestem, ale jeśli nazywa się go przestępcą, to jak nazwać tych wszystkich, którzy preparowali tory narażając życie ludzkie na niebezpieczeństwo? Dowhan rzekomo sobie z Karkosikiem dowcipkuje telefonicznie, a tu nagle klakier senatora wyczynia takie żałosne numery. Szkoda pisać więcej, w całej awanturze chodzi dziś już tylko o kasę - nic więcej.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 30-04-2014 o 10:21
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  15. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Bo w tym naszym żuzlowym piekiełku idzie teraz o to , aby ukąsić i żeby jak najmocniej bolało.
    Sport schodzi na dalszy plan a ludzie coraz bardziej bardziej żyją sprawami po za torowymi, niż samym sportem.

    sss.jpg
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 30-04-2014 o 10:34
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #238
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,817
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Wykorzystywanie braku szczegółowości regulaminu i zmianę granic parkingu można raczej nazwać grą na granicy. Co do działania zarządu nie powinno być wątpliwości, czy wykonują karę, bo już ją wykonali. Co do Pana Kryjoma, niestety wątpliwości takie się pojawiają.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  17. Powrót do góry    #239
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Jak trzeba być zaślepionym nienawiścią do wszystkiego co zielonogórskie żeby oskarżać wspaniałego prezesa Pana Marka,Senatora z klasa Pana Roberta skoro za cała sprawą stoi nie kto inny jak...Moher. na inauguracji nie starczyło pieczystego i biedny po opiciu się kolorową(elegancko i głowa dłużej boli) nie miał czy wymiotować do klubowych umywalek i pisuarów. Dlatego właśnie wpłynął na Prezesa-marionetkę i na Senatora-niedoszłego Prezydenta żeby liczbę VIP-ów ograniczyć. W przeciwnym wypadku w żadnym scenariuszu nie pojawi się wątek Falubazu a Zielona Góra zniknie z map TVN meteo.

  18. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yogurt Zobacz posta
    Jak trzeba być zaślepionym nienawiścią do wszystkiego co zielonogórskie żeby oskarżać wspaniałego prezesa Pana Marka,Senatora z klasa Pana Roberta skoro za cała sprawą stoi nie kto inny jak...Moher. na inauguracji nie starczyło pieczystego i biedny po opiciu się kolorową(elegancko i głowa dłużej boli) nie miał czy wymiotować do klubowych umywalek i pisuarów. Dlatego właśnie wpłynął na Prezesa-marionetkę i na Senatora-niedoszłego Prezydenta żeby liczbę VIP-ów ograniczyć. W przeciwnym wypadku w żadnym scenariuszu nie pojawi się wątek Falubazu a Zielona Góra zniknie z map TVN meteo.
    Serio. To nie jest smieszne.

  19. Powrót do góry    #241
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    A z poważniejszych wieści z Zielonej Góry to skład torunian ma ponoć wyglądać tak:

    1. Emil Sajfutdinov
    2. Adrian Miedziński
    3. Chris Holder
    4. Darcy Ward
    5. Tomasz Gollob
    6. Paweł Przedpełski
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  20. Powrót do góry    #242
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A z poważniejszych wieści z Zielonej Góry to skład torunian ma ponoć wyglądać tak:

    1. Emil Sajfutdinov
    2. Adrian Miedziński
    3. Chris Holder
    4. Darcy Ward
    5. Tomasz Gollob
    6. Paweł Przedpełski
    A skład FALUBAZU tak:

    Falubaz Zielona Góra:
    9. Patryk Dudek
    10. Aleksandr Loktaev
    11. Piotr Protasiewicz
    12. Andreas Jonsson
    13. Jarosław Hampel
    14. Adam Strzelec
    15. Kamil Adamczewski


    Jonsson na pewno zostanie zmieniony Jabłońskim. Trener Dobrucki nie chce aby Toruń wiedział pod którym numerem wystartuje nasz as.

  21. Powrót do góry    #243
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Jest szansa, że miedzianka będzie taranować Emila
    a nie Naszych.
    W końcu jemu wszystko jedno.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi KLAUS_RAUS za jego przydatny post!

    dockm (30-04-2014), kapitan bomba (30-04-2014)

  23. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,817
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Dla mnie co najmniej dziwne zestawienie Dudka z Łoktajewem i Protasiewicza z Jonssonem.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  24. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Argument mogl byc ten sam co zastosowal Kopernik czyli zadnych gwarancji bezpieczenstwa.
    Tym samym sprowadziliby kibicow torunskich to roli bandytow stadionowych podobnie jak z kibicami zielonogorskimi uczynil Kopernik.
    Na szczescie tego nie zrobia.
    Argument o tyle smieszny,ze o ile Wasi sa raczej rozpoznawalni a tyle przynajmniej polowa RN torunskiego klubu to ludzie anonimowi.
    Zawsze jednak tlum rozwscieczonych tiffozi Falubazu moglby pon.ap.ier.dal.ac kilka kobitek na lozy VIP.Jak Bog da, trafiliby pania Monike.
    No rzecz w tym, że ten sam argument nie mógł być zastosowany do włodarzy Falubazu. Żaden z nich nie zrobił nic co mogłoby skutkować takim zakazem stadionowym. Zrozumieli to, na pewnym etapie, włodarze Unibaxu. Pewnie im prawnicy Karka to wytłumaczyli. Inaczej sprawa wygląda jeśli idzie o RN i Kryjoma. Przypomnę tylko, że pod ucieczką z finału podpisali się Kryjom i RN Unibaxu. Nie wiem czy jakis patafian napierdzielał by któregokolwiek z nich na stadionie w ZG. Ale Ty też tego nie wiesz. Najistotniejsze w tym wszystkim jednak jest to, że nikt tych pajaców w ZG nie chce oglądać. Gdyby nie te zakazy to np. Kryjoma musielibyśmy oglądać.

    Ciesiel

    Mariusz. Ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje(tzn klubowe). Moje zdanie zależne jest od wyzmawamych wartości i sposobu postrzegania rzeczywistości- Twoje od stanowiska klubu. Moje zdanie jest w stanie ulegac zmianom pod wpływem argumentów, Twoje zmienia sie wraz ze zmiana stanowiska klubu - widzisz wiec sam ze nie mamy o czym rozwiać
    Jakoś tak dziwnie się składa, że Ty masz zawsze zdanie bardziej populistyczne. Nie przecze, ze to Twoje zdanie, nie przeczę, że moje zdanie w w/w temacie pokrywa się w tym temacie ze zdaniem klubu. Ale jest to moje zdanie. Czy zmienia się ono ze stanowiskiem klubu ? Bzdura, wymyślona przez Ciebie na potrzebę chwili.

    Oracle

    RN odpowiada za finanse klubu a sam właściciel zapłacił prawie 3? mln kary z własnej kabzy. Mało? Jakby to nie była decyzja właściciela to Kurzawski z Nadachewiczem musieliby te 3 mln naru*** sami.
    Kopernik jest zwykłym pionkiem a wojuje szabelką jak rycerz.Tylko ta szabelka nikogo nie rani. Chyba nikt nie sądzi, że taki Karkosik przejął się podskokiem Jankowskiego. Naprawdę, w ramach odwetu kupi sobie Falubaz i zwolni Kopernika, tak bardzogo to dotknęło.
    Stanowczo za mało. Kary finansowe to jedno. A obecność w/w osobników w sporcie żużlowym to drugie. Cała RN z Karkosikiem i Kryjomem na czele powinna zostać skazana na wieczne wygnanie z tego sportu. Tak aby na żadnym stadionie nikt nie musiał oglądac ich facjaty. A zdecydowana większość tutaj rozczula się nad tymi pajacami, że przecież oni zostali już ukarani. Dam przykład z życia wziety, skor np. policjant popełni jakieś nadużycie umyślne lub przestępstwo to najpierw am sprawę w sądzie. A potem, jak zapadnie wyrok skazujący, wyrzuca się go ze służby dyscyplinarnie. I nikt się nie rozczula nad gościem, ze przecież sąd już go ukarał. Analogicznie powinno się stać z tymi pajacami, dostali karę, czyli udowodniono im winę. A po ukaraniu powinien nastąpić out ze sportu. Samo środowisko powinno ich eliminować. A co mamy dzisiaj ? Wielki szok, zdziwienie, że klub poszkodowany przez tych pajaców, nie chce oglądac ich facjaty na stadionie w ZG. A co najśmieszniejsze to większość obrońców, w co którymś poście, przy innych okazjach, powołuje się na idee ducha sportu. Ot paradoks. Dokładnie rzecz ujmując, na palcach jednej ręki można policzyć tutaj forumowiczów którzy uważają, ze dla takich osób nie powinno być miejsca w sporcie. Zdecydowana większość pieprzy trzy po trzy, coś o medialnym krzyku Kopernika, w celu nabicia kasy klubowej. A tymczasem taki kopernik mógłby nic nie robić, palcem nie kiwnąć. Bo akurat tego meczu reklamować nie trzeba. Bez żadnych poczynian ten mecz będzie miał komplet na trybunach. I już dzisiaj można powiedzieć z całą stanowczością, ze ten mecz pobije wszelkie wyniki oglądalności w TV.

    A więksozści "moralistów" tutaj proponuje się zastanowić, ze co tak w zasadzie pokutuje dzisiaj RN Unibaksu z Karkosikeim i Kryjomem na czele. Bo widzę, że wielu tutaj zapomniało co to jest sport i na czym ta zabawa polega.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 30-04-2014 o 15:30
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Dla mnie co najmniej dziwne zestawienie Dudka z Łoktajewem i Protasiewicza z Jonssonem.


    Dlaczego? Dudek poki co to drugi zawodnik w Falubazie, ma do pary Saszke, ktory na naszym torze juz pokazal sie z dobrej strony. Wg mnie bardzo mocna para.

  26. Powrót do góry    #247
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No rzecz w tym, że ten sam argument nie mógł być zastosowany do włodarzy Falubazu. Żaden z nich nie zrobił nic co mogłoby skutkować takim zakazem stadionowym. Zrozumieli to, na pewnym etapie, włodarze Unibaxu. Pewnie im prawnicy Karka to wytłumaczyli.
    Czasami się zastanawiam czy Ty tak na serio i czy naprawdę wierzysz w to co piszesz.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Yozayan (30-04-2014), apatorzgred (01-05-2014), kapitan bomba (30-04-2014)

  28. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Czasami się zastanawiam czy Ty tak na serio i czy naprawdę wierzysz w to co piszesz.
    A w co Ty tutaj nie wierzysz ? Bo nie rozumiem Twojego wywodu ?

    Czyzbys nie wierzył w fakt, że Unibax nie ma żadnego powodu aby stosować zakazy stadionowe wobec działaczy Falubazu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,276
    Kliknij i podziękuj
    6,247
    Podziękowania: 2,017 w 1,242 postach
    Mam przeczucie, że PePe - Jonsson to będzie Nasza zabójcza para. Oby tylko tor był w miarę do walki, to kangury mają pozamiatane

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    KLAUS_RAUS (30-04-2014)

  31. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,186
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No rzecz w tym, że ten sam argument nie mógł być zastosowany do włodarzy Falubazu. Żaden z nich nie zrobił nic co mogłoby skutkować takim zakazem stadionowym. Zrozumieli to, na pewnym etapie, włodarze Unibaxu. Pewnie im prawnicy Karka to wytłumaczyli. Inaczej sprawa wygląda jeśli idzie o RN i Kryjoma. Przypomnę tylko, że pod ucieczką z finału podpisali się Kryjom i RN Unibaxu. Nie wiem czy jakis patafian napierdzielał by któregokolwiek z nich na stadionie w ZG. Ale Ty też tego nie wiesz. Najistotniejsze w tym wszystkim jednak jest to, że nikt tych pajaców w ZG nie chce oglądać. Gdyby nie te zakazy to np. Kryjoma musielibyśmy oglądać.
    No widzisz,a np. 5000 lub 7000 kibicow torunskich + RN Unibaxu+Kryjom + toromistrz +podprowadzajace nie chca ogladac Jankowskiego czy Dowhana w Toruniu.Powod? Zlote buty,rozowa koszula,idiotyczna fryzura, wiejski lans,antagonizowanie srodowiska zuzlowego.
    Co z tym zrobisz?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-04-2014 o 15:56
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (30-04-2014)

  33. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Czasami się zastanawiam czy Ty tak na serio i czy naprawdę wierzysz w to co piszesz.
    To sie nie zastanawiaj. Ten typ tak ma. Ciesiel ma racje co do Mariusza. Gdyby odwrocic sytuacje i zeszloroczny II mecz Finalowy bylby w Toruniu i to nasi dzialacze dali by sygnal do "ucieczki" ze stadionu przed meczem, Mariusz bylby pierwszym ktory by ta decyzje nie tylko usprawiedliwial ale wrecz przekonywal nas wszystkich ze byla ona jedyna sluszna w danej sytuacji.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    Buszmen (30-04-2014), apatorzgred (01-05-2014)

  35. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,276
    Kliknij i podziękuj
    6,247
    Podziękowania: 2,017 w 1,242 postach
    Przypominam, że jest to wątek meczowy, a nie wątek około kulisowy. Niby jesteście wszystkiego świadomi, a dajecie się wciągać w te gierki Jankowskiego i spółki jak nastolatki. W to im graj.

  36. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,833
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Mam przeczucie, że PePe - Jonsson to będzie Nasza zabójcza para. Oby tylko tor był w miarę do walki, to kangury mają pozamiatane
    O ile wystartują

  37. Powrót do góry    #254
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    O ile wystartują
    Hahahaha Lubię świeży, inteligentny żart. Nie taki dosłowny, ale trafiający w sedno.

    Hej... Dzisiaj pierwszy raz od upadku jeździłem na motocyklu w Toruniu ... I wiecie co ??? Wracam do ścigania !!!! Nie ma przeszkód abym wystartował w Zielonej Gorze ... Czułem sie trochę sztywno na początku ale na koniec było ok ... Jeszcze trening w piątek i do boju w niedziele !!!! A pózniej Szwecja, ESBP w Landshut znowu liga i tak w kółko .... Pozdrawiam wszystkich
    .

    A to z fejsbuka Emila S. Czyli jedna zagadka co do składów mniej.!

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BFM za jego przydatny post!

    Buszmen (30-04-2014)

  39. Powrót do góry    #255
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wieczne wygnanie

    Mariusz, to może najlepiej, wykreślić ich w ogóle z historii, jak Putin wymazał swoją pierwszą żonę z życiorysu, czy jak w Korei Północnej wymazuje się ludzi, którzy istnieli, a potem okazuje się, że jednak nie istnieli?

    Obiektywnie fakty są takie, że zachowanie Unibaxu z jesieni 2013 było haniebne. Zostało to wielokrotnie przedyskutowane i w zasadzie nikt tego nie kwestionował poza jakimiś wyjątkowo marginalnymi przypadkami. Unibax dostał za to kary. I dla niektórych są one małe, bo to ocena subiektywna. Ale obiektywnie - przyrównajmy to do innych kar w polskim sporcie, w innych dyscyplinach. Trudno znaleźć przykład, gdzie kogoś potraktowano równo surowo. Mam na myśli procentowy stosunek kary finansowej do budżetu i procent ujemnych punktów do punktów możliwych do zdobycia w 8 zespołowej lidze. Dodatkowo personalnie ukarano Kryjoma, który de facto wykonywał polecenia przełożonych. Tutaj owszem - trenerzy w piłce nożnej też bywali zawieszani, ale... za korupcję, co jest jednak przewinieniem innego kalibru.

    Natomiast te całe zakazy dla RN. Trudno to nawet jakoś na poważnie tłumaczyć. Niech najlepiej zobrazuje ten absurd fakt, że przecież ci członkowie RZ sporadycznie (o ile w ogóle) jeżdżą na mecze wyjazdowe i szczerze mówiąc, wątpię aby wybierali się do ZG. Mimo tego - zapobiegliwie postawiono ogłosić "zakaz". Czym to ma być jak nie celowym, cynicznym podsycaniem antagonizmów i wrogości?

    Najistotniejsze w tym wszystkim jednak jest to, że nikt tych pajaców w ZG nie chce oglądać. Gdyby nie te zakazy to np. Kryjoma musielibyśmy oglądać.
    OMG. Myślisz, że w Toruniu np. ktoś chce oglądać Tomasza Lisa? I co, z tego powodu powinien dostać zakaz stadionowy? Albo, Mourinho powinien dostać zakaz stadionowy w Barcelonie? Masz jakąś listę, kogo można wpuszczać na stadion w ZG, a kogo nie? Wiele razy śmiałem się z Ciebie, że jesteś "rzecznikiem", ale naprawdę - aż takiej błazenady to się po Tobie nie spodziewałem.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 30-04-2014 o 16:46

  40. Powrót do góry    #256
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,817
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Dlaczego? Dudek poki co to drugi zawodnik w Falubazie, ma do pary Saszke, ktory na naszym torze juz pokazal sie z dobrej strony. Wg mnie bardzo mocna para.
    Mam wrażenie, że para PePe-AJ, prezentuje się zdecydowanie solidniej od pary Dudek-Sasza. Obaj zawodnicy są zdecydowanie bardziej doświadczeni i gdyby to była końcówka tamtego sezonu to byłaby para na 5-1 z każdym, teraz wiadomo AJ jest w nieco słabszej dyspozycji, a i Protasiewicz nie jest takim pewniakiem jak był. Ustawiłbym AJ jako doparowego Dudka. A Saszę z Protasiewiczem. Chyba, że zamysł jest taki, żeby para Dudek-Loktajew przywoziła minimum 3-3. A druga para była parą uderzeniową.

    Edit
    Jak ja dziś niepozbieranie piszę. Mam nadzieję, że myśl płynącą z posta da się wyłapać.
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 30-04-2014 o 16:55
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  41. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Doświadczenie doświadczeniem, ale Patryk był mocniejszy od Protasa zarówno w zeszłym sezonie ( zarowno na domowym torze jak i na wyjezdzie ) jak i na początku tego sezonu. Ciezko powiedziec tak naprawde. Ja się juz przekonałem, że nazwiska nie jeżdżą. W dodatku AJ na trasie jest ogarniety bardziej niz Saszka chyba, a Protas lubi poprzeszkadzać koledze z pary, więc doświadczenie AJ wg mnie tutaj bardziej sie przyda. Ocenimy po meczu
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-04-2014 o 17:00

  42. Powrót do góry    #258
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,817
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Po prostu miałbym obawy, czy dwóch młodych w jednej parze po ewentualnym niepowodzeniu na początek, nie zagotuje się i nie położy meczu, co pewnie mniej grozi doświadczonym zawodnikom, ale jak mówisz, pożyjem, uwidim. Przy okazji chciałem dać sygnał do zakończenia młócki ws. imć Kryjoma, ale nie chwyciło.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    t_zg (30-04-2014)

  44. Powrót do góry    #259
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Para PePe- Jonsson to może i nie najgorsza opcja, ale Dobrucki znów błyszczy intelektem dając ich nie z nr 9-10, ale z nr 11-12, przez co będą mieli bardzo długą przerwę w meczu między wyścigami 5-10. Inna sprawa, że mi AJ nie pasuje w ogóle do toru na w69 i o wiele bardziej widziałbym go na takim torze jak w Częstochowie czy Lesznie.

    Ciekawe, jak spisze się Oskar Fajfer. Pierwszy mecz w Gdańsku bardzo dobry, ale to jeden z jego ulubionych torów, zaś z Wrocławiem było średnio i męczył się na trasie z Dolnym.
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 30-04-2014 o 18:15

  45. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Bardziej o meczu...Aktualna czołówka Ekstraligi Top 10 osób i rzeczy niemile widzianych na W69
    1.Janusz Kubicki KSM 15,00
    2.Słonecznik KSM jeszcze nieklasyfikowany
    3.Roman Karkosik ?
    4.jego sekretarka ?
    5.Sławomir Kryjom KSM 14,99
    6.Maciej Kurzawski ?
    7.Była żona Senatora KSM ponad norme
    8.Pacz Pan KSM 8,23
    9.Rusty KSM 4,03 ale rośnie
    10.Iversen KSM 2,50
    Średnie meczowe poszczególnych zawodników po dwóch kolejkach zapoda ekspert od statystyk kolega Lugen...Jagiełowicz niestety wypadł z czołówki
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  46. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    Lipa_PL (30-04-2014), kapitan bomba (30-04-2014), kasia_gw (30-04-2014), mr_theo (30-04-2014)

  47. Powrót do góry    #261
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    A Bidon?? Nie łapie się do TOP 10?

  48. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,276
    Kliknij i podziękuj
    6,247
    Podziękowania: 2,017 w 1,242 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Bardziej o meczu...Aktualna czołówka Ekstraligi Top 10 osób i rzeczy niemile widzianych na W69
    1.Janusz Kubicki KSM 15,00
    2.Słonecznik KSM jeszcze nieklasyfikowany
    3.Roman Karkosik ?
    4.jego sekretarka ?
    5.Sławomir Kryjom KSM 14,99
    6.Maciej Kurzawski ?
    7.Była żona Senatora KSM ponad norme
    8.Pacz Pan KSM 8,23
    9.Rusty KSM 4,03 ale rośnie
    10.Iversen KSM 2,50
    Średnie meczowe poszczególnych zawodników po dwóch kolejkach zapoda ekspert od statystyk kolega Lugen...Jagiełowicz niestety wypadł z czołówki
    A Grzesiu Kłopot to gdzie przepraszam ?

    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    A Bidon?? Nie łapie się do TOP 10?
    Przecież jest bidon, pod numerem 4.

  49. Powrót do góry    #263
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Mariusz odkąd czytam to forum nie spotkałem sie z wpisem Twego autorstwa, który nie byłby zgodny ze stanowiskiem klubu.

    Co do meczu - jak patrzę na nazwiska to obie drużyny praktycznie bez słabych punktów wsród seniorów. Przepaść jest natomiast w formacji juniorskiej - jeśli nasze chłopaki sie nie ogarna to możemy dostać po dupce, a językiem u wagi bedą fajfer z przedpelskim


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
    IN PROTAS I TRUST !!!

  50. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,276
    Kliknij i podziękuj
    6,247
    Podziękowania: 2,017 w 1,242 postach
    Moim zdaniem Adamczewski na dzień dzisiejszy nie odstaje ani od Fajfera ani od Przedpełskiego. Gorzej z Adasiem, on odstaje chyba nawet od Klaudii.

  51. Powrót do góry    #265
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Zwracam się do kibiców klubu Spar Falubaz Zielona Góra,panie,panowie o co chodzi panu Jankowskiemu?Czy to uspokoi nastroje,emocje.http://speedwayekstraliga.pl/wp-cont...WTSSA_0001.pdf

  52. Powrót do góry    #266
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Piłeś? Nie pisz na forum.

  53. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Mariusz odkąd czytam to forum nie spotkałem sie z wpisem Twego autorstwa, który nie byłby zgodny ze stanowiskiem klubu.

    to nie jest wina mariusza, że kopernik najpierw czyta forum, a potem wydaje decyzje.

  54. Powrót do góry    #268
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Mariusz odkąd czytam to forum nie spotkałem sie z wpisem Twego autorstwa, który nie byłby zgodny ze stanowiskiem klubu.

    Co do meczu - jak patrzę na nazwiska to obie drużyny praktycznie bez słabych punktów wsród seniorów. Przepaść jest natomiast w formacji juniorskiej - jeśli nasze chłopaki sie nie ogarna to możemy dostać po dupce, a językiem u wagi bedą fajfer z przedpelskim


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
    Ciekawe, ile Mariusz nasz ma płacone od posta.

  55. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    A Bidon?? Nie łapie się do TOP 10?
    Bidon wskoczy na pozycję medalową po tej niedzieli.Jeszcze nad tym pracują czy złapać go na dżwigni czy może jak będzie robił siku i burknie coś w stylu "spieprzaj dziadu bo Ci prz..." do operatora tv Falubaz
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  56. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,276
    Kliknij i podziękuj
    6,247
    Podziękowania: 2,017 w 1,242 postach
    Podejrzewacie Mariusza o tak niskie pobudki jak pieniądze ? Wstyd. Mariusz robi to jak harcerz - w czynie społecznym. Ku chwale Falubazu !

Strona 6 z 22 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •