Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 281

Wątek: II Kolejka Ekstraligi: Unibax Toruń - Sparta Wrocław 21.04 godz. 19.00

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Unibax (Co za nazwa.Mam nadzieję,że po odejściu Karkosika wrócicie do nazwy historycznej: Stal lub Apator) musi,Sparta może.
    Strach myśleć,co by się działo,gdyby Toruń przegrał to spotkanie.Presja będzie ogromna,ale chyba miejscowi wygrają to spotkanie.Sparta ma problem z dwoma liderami. Tai i Troy jadą mocno poniżej oczekiwań.W Toruniu zawodzi Gollob,ale na Motoarenie to będzie inny zawodnik.
    Psy szczekają,karawana jedzie dalej...

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Unibax raczej bez Emila i Darcy Warda.
    strzelam: Gollob 13,Miedzin 9,Holder 8,Przedpełski 10 (wszyscy w 6 biegach) Kułakow 1,Fajfer 4
    Do zwycięstwa brakuje mi 1 punktu

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mają tylko szczęście, że Tajski cieniuje na starcie, bo inaczej byłyby panie kłopociki, oj byłyby

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Unibax, bez Warda i ruskiego po tym jak Gollob złożył oświadczenie że jest bez formy, pojedzie? Nie był bym pewien. Ten klub zna inne rozwiązania problemów kadrowych. Takie za minus 8.

    Na poważnie. Chyba nie ma innej opcji niż wygrana torunian. Duuuuża przewaga Torunia w juniorach nawet przy jakiejś dziurce w seniorach załatwi sprawę. 40 dla Wroclawia to absolutny max.

    Cytat Zamieszczone przez doom Zobacz posta
    Unibax (Co za nazwa.Mam nadzieję,że po odejściu Karkosika wrócicie do nazwy historycznej: Stal lub Apator)
    Oby, oby ale historyczniej byłoby Toruński Klub Motocyklowy lub Liga Przyjaciół Żołnierza.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Dzieje się... czy pomysłodawcom kary na pewno o to chodziło? Kolejki wielgaśne, atmosfera nerwowa, dobrze, że słonko. Krążą grupki kibiców sportów nie tylko motorowych.
    1399417_10200909226093534_4727369851222014271_o.jpg
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Penhall (17-04-2014)

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Krążą grupki kibiców sportów nie tylko motorowych.
    Już wieczorem uprzedzałem. Może być ostro

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Takie mecze ogląda się... w domu
    Bez Ruska i Warda będzie naprawdę ciężko.
    ZZ zdaje się eliminuje Emila z jazdy w ZG.
    Ujnia z grzybnią

    Mecz trzeba wygrać choćby 2 punktami, jeśli chce się mieć szanse na cokolwiek
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 17-04-2014 o 09:51

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie wiem jak teraz stanowią przepisy, ale zależy chyba od daty na "L4".
    Kiedyś były 2 tygodnie, a jak jest teraz?

    Mecz na wale jest zaplanowany na 3 maja.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  11. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    policja zadbała o porządek Szkoda, że dla kibiców regularnie przychodzących na stadion może zabraknąć biletów, wśród kupujących jest mnóstwo przypadkowych jednorazowych osób.

  12. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez strogonow Zobacz posta
    Szkoda, że dla kibiców regularnie przychodzących na stadion może zabraknąć biletów, wśród kupujących jest mnóstwo przypadkowych jednorazowych osób.
    No cóż, ćwierćmózgi z Trybunału zdolnością przewidywania konsekwencji specjalnie nie grzeszą. Niezbyt rozgarnięty szympans po ogłoszeniu wyroku mógł założyć, że tak będzie wyglądało "wynagrodzenie toruńskim kibicom" finałowego bagna.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Falubaz (17-04-2014)

  14. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    No cóż, ćwierćmózgi z Trybunału zdolnością przewidywania konsekwencji specjalnie nie grzeszą.
    Kolega się lubuje w różnych niuansach prawnych. Skoro było ze dwa (?) tysiące osób po bilety, czy fakt sprzedaży biletów
    należy uznać za imprezę masową wymagającą odpowiednich zezwoleń? Ot pokręcone prawo
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    zaraz tam zezwolenie, była (jest) tam wystarczająca ilość policji oraz ochrony która w sposób dyplomatyczny ogarnęła pewną grupkę "kibiców". Przynajmniej takie zdarzenia zaobserwowałem około 9:30. Co się teraz tam dzieje nie wiem.

  16. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Nie moja działka Na pierwszy rzut oka wydaje się jednak, że ustawa mówi jasno:
    Art. 3. Ilekroć w ustawie jest mowa o: 1) imprezie masowej - należy przez to rozumieć imprezę masową artystyczno-rozrywkową, masową imprezę sportową, w tym mecz piłki nożnej, o których mowa w pkt 2-4, z wyjątkiem imprez:
    No chyba, że traktujemy walkę o bilety jako rywalizację sportową, albo okrzyki wznoszone przy okazji stania w kolejce jako element artystyczno-rozrywkowy

  17. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez strogonow Zobacz posta
    zaraz tam zezwolenie, była (jest) tam wystarczająca ilość policji oraz ochrony która w sposób dyplomatyczny ogarnęła pewną grupkę "kibiców". Przynajmniej takie zdarzenia zaobserwowałem około 9:30. Co się teraz tam dzieje nie wiem.
    Grupa Stefana?

  18. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Pewne zwycięstwo gospodarzy w granicach 54:36. Póki co wszyscy nasi obcokrajowcy - moze poza Pavliciem - są w beznadziejnej formie i nadal nie mamy juniorów, choć w sparingach wyglądało to całkiem dobrze. Tai przywiezie pewnie coś na wzór 1,2,2,1,2,1. A Troy zapewne po dwóch 0 będzie zastępowany RT. Tyle można powiedzieć po meczu we Wrocławiu.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 17-04-2014 o 11:24

  19. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Info z kolejki potwierdza jednoznacznie, ze Trybunał miał rację. Ludzie kupują po 5 biletów tylko po to, żeby za chwilę kręcić się po okolicy i sprzedawać pakiet po cenie zbliżonej do "normalnej".

  20. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Info z kolejki potwierdza jednoznacznie, ze Trybunał miał rację. Ludzie kupują po 5 biletów tylko po to, żeby za chwilę kręcić się po okolicy i sprzedawać pakiet po cenie zbliżonej do "normalnej".
    Czyli w imię dopieprzania Toruniowi okradziono klub z wpływów. Robin Witia pewnie cieszy się jak głupi, że rozdał ludziom pieniądze na święta. Przecież polski żużel sra pieniędzmi.

  21. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Jakie czasy, taki Janosik.

  22. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Info z kolejki potwierdza jednoznacznie, ze Trybunał miał rację. Ludzie kupują po 5 biletów tylko po to, żeby za chwilę kręcić się po okolicy i sprzedawać pakiet po cenie zbliżonej do "normalnej".
    wlasnie dlatego z góry odpuscilem uczestnictwo w wspieraniu decyzji Trybunalu i meczyk wygodnie obejrze w TV

  23. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W wątku Falubazu odpisanoby Ci, że działasz na szkodę swojego klubu i Bogu ducha winnych zawodników

  24. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Proponuję zrobić psikusa biletowym spekulantom - w dniu meczu walkowerek?
    Niech koniki oddają potem kasę!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  25. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    jazzmanik (17-04-2014), kapitan bomba (17-04-2014), sobotch (17-04-2014), voodie (17-04-2014)

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie oddadzą, bo przeca podstawą dokonania zakupu jest paragon Jakby ktoś się pluł, to zawsze można pokazać legendarny gest Sławka Drabika gdy się ów poślizgnął w walce z Załuskim

  27. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Proponuję zrobić psikusa biletowym spekulantom - w dniu meczu walkowerek?
    Niech koniki oddają potem kasę!
    To mogłoby być ciekawe rozwiązanie ale myśle ,że nie zaryzykują walkowera.


    PZM szybko by zajął stanowisko w sprawie zasądzonej już kary, w postaci pierwszego meczu za 1 zł, który by nie doszedł do skutku.

    Niewykonanie zasądzonej już kary? Myśle ,ze bez degradacji by się nie obyło.
    Trybunał ma ostatnio ciężką reke.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Wydaje się że lepszym rozwiązaniem w celu ukarania klubu zamiast meczu za 1 zł był by mecz bez udziału kibiców. Takie rozwiązania stosuje się w piłce nożnej. W obecnej sytuacji nie wiadomo czego można się spodziewać, oby nie doszło do jakiś niepotrzebnych zadym które często zdarzają się na darmowych imprezach albo tych za złotówkę. "Przedsiębiorczość" niektórych osób kupujących większą liczbę wejściówek w celu droższej odsprzedaży nie zna granic. Mam nadzieję że nikt nie kupi od nich tych biletów.

  29. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Wydaje się że lepszym rozwiązaniem w celu ukarania klubu zamiast meczu za 1 zł był by mecz bez udziału kibiców. Takie rozwiązania stosuje się w piłce nożnej. W obecnej sytuacji nie wiadomo czego można się spodziewać, oby nie doszło do jakiś niepotrzebnych zadym które często zdarzają się na darmowych imprezach albo tych za złotówkę. "Przedsiębiorczość" niektórych osób kupujących większą liczbę wejściówek w celu droższej odsprzedaży nie zna granic. Mam nadzieję że nikt nie kupi od nich tych biletów.
    Genialne. Zważywszy na fakt, że Trybunał uzasadniał tę część orzeczenia chęcią wynagrodzenia toruńskim kibicom finałowego skandalu. Masz rację - mecz bez kibiców byłby dla kibiców najlepszy.

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    kapitan bomba (17-04-2014), prin (19-04-2014), strogonow (17-04-2014)

  31. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Havel, mam nadzieję, że twój nick to niemiecka nazwa rzeki Haweli, bo jeśli to ze względu na śp. pana Vaclava lub innego człowiek o tym nazwisku, to facet w grobie się przewraca jeśli widzi jakie głupoty firmujesz jego nazwiskiem.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Havel, mam nadzieję, że twój nick to niemiecka nazwa rzeki Haweli, bo jeśli to ze względu na śp. pana Vaclava lub innego człowiek o tym nazwisku, to facet w grobie się przewraca jeśli widzi jakie głupoty firmujesz jego nazwiskiem.
    Ile ty masz lat? Zero kultury? Plujesz jadem nie wiem po co. Co jest bzdurnego w tym co napisałem ?
    Jeszcze jedno post Buszmena dowodzi temu że można normalnie porozmawiać wyjaśnić swój punkt widzenia a twój dowodzi raczej temu że jak kogoś nie rozumiesz albo ten ktoś ma inne zdanie to trzeba mu zaraz przypier.....
    Ostatnio edytowane przez Havel ; 17-04-2014 o 16:24

  33. Powrót do góry    #29
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    To, że przytoczone przez Ciebie kary, tj. mecze bez udziału widowni, zawsze wiązały się ze złym zachowaniem kibiców (burdy i zadymy). I dlatego zamykano stadiony. Tutaj nic takiego nie miało miejsca, zatem wyjaśnij dlaczego kibice mieliby być pozbawieni możliwości obejrzenia meczu? Czym oni zawinili?

    To, że kara w postaci mecz za 1 pln jest bzdurna (jak cały ten "werdykt"), to inna kwestia. Natomiast to co tutaj proponujesz...

  34. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Genialne. Zważywszy na fakt, że Trybunał uzasadniał tę część orzeczenia chęcią wynagrodzenia toruńskim kibicom finałowego skandalu. Masz rację - mecz bez kibiców byłby dla kibiców najlepszy.
    Wiem jak uzasadnił to Trybunał cała żużlowa Polska to czytała. Mimo wszytko sądzę że mecz za złotówkę to nie jest dobry pomysł to jest moje zdanie i oczywiście inni nie muszą się z nim zgodzić. Zresztą pojawiło się wśród waszych kibiców wiele opinii że odpuszczą sobie ten mecz ze względu na ten cały cyrk przed kasami. Być może większość stałych bywalców obejrzy to spotkanie w TV. To jakie to jest wynagrodzenie. Czy ktoś z Trybunału zastanawiał się nad konsekwencjami obecności na meczu niekoniecznie osób zainteresowanych żużlem a np robieniem zadym. Poza tym czy nie wpadł na pomysł że przy tanich biletach koniki koniki będą kupować po kilkanaście a może kilkadziesiąt biletów. Ok niby kibice są wynagrodzeni mecz za 1 zł ale czy do końca.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To, że przytoczone przez Ciebie kary, tj. mecze bez udziału widowni, zawsze wiązały się ze złym zachowaniem kibiców (burdy i zadymy). I dlatego zamykano stadiony. Tutaj nic takiego nie miało miejsca, zatem wyjaśnij dlaczego kibice mieliby być pozbawieni możliwości obejrzenia meczu? Czym oni zawinili?

    To, że kara w postaci mecz za 1 pln jest bzdurna (jak cały ten "werdykt"), to inna kwestia. Natomiast to co tutaj proponujesz...

    Nie ma idealnego rozwiązania, sugeruję się tym co robią w lidze piłkarskiej oczywiście tam też są zadymy i to większe niż na stadionach żużlowych. Mecz za 1 zł może skutkować nadkompletem widowni jeżeli ktoś nad tym nie zapanuje. Było kilka przypadków w czasie normalnych rozgrywek (nie za symboliczną zł) w których przy zbyt dużej ilości kibiców zdarzały sie różne sytuacje - psychologia tłumu. Ja po prostu opisałem minusy tego rozwiązania. Chodzi o to aby te minusy nie przesłoniły tych plusów . Przypomniało mi się jeszcze jedno, sytuacja po wojenkach leszczyńsko - toruńskich za te zamieszanie z torem abstrahując od tego kto miał rację, teoretycznie zawinił klub, chciano ukarać klub, ale próbowano zamknąć stadion, były różne rozwiązania min. sugerowano mecz bez udziału kibiców. Wtedy ukarano by kibiców. Jak klub dał dupy to co winni kibice? I tu was rozumiem. Nikt wtedy nie wpadł na to aby robić mecz za zł. Bez względu na to podtrzymuję swoje zdanie że mecz za 1 zł nie jest dobrym rozwiązaniem być może lepszy od meczu bez kibiców. Z drugiej strony punkt widzenia zależy zawsze od punktu siedzenia.
    Ostatnio edytowane przez Havel ; 17-04-2014 o 16:13

  35. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Ile ty masz lat? Zero kultury? Plujesz jadem nie wiem po co. Co jest bzdurnego w tym co napisałem ?
    Jeszcze jedno post Buszmena dowodzi temu że można normalnie porozmawiać wyjaśnić swój punkt widzenia a twój dowodzi raczej temu że jak kogoś nie rozumiesz albo ten ktoś ma inne zdanie to trzeba mu zaraz przypier.....
    1)Nie pluję jadem - nazwałem głupim to co proponujesz, a nie Ciebie.

    2)Problem w tym, że nie można dyskutować z kimś kto sam nie rozumie swojego pomysłu.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Yozayan (17-04-2014)

  37. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    1)Nie pluję jadem - nazwałem głupim to co proponujesz, a nie Ciebie.

    2)Problem w tym, że nie można dyskutować z kimś kto sam nie rozumie swojego pomysłu.
    Problem polega na tym że bardzo łatwo jest napisać że ktoś bzdury opowiada, gorzej jest uzasadnić swoja wypowiedź, wiem że chciano wynagrodzić kibicom stracony finał i w tym przypadku mecz bez udziału kibiców był by bez sensu. Ale z drugiej strony mecz za 1 zł tez nie jest dobrym rozwiązaniem. Chodziło o ukaranie klubu ale nie zawsze da się tak zrobić aby był wilk syty i owca cała. Można było zrobić bilety za połowę ceny np na dwóch meczach efekt finansowy podobny, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych proporcji cenowych.

    Po drugie śmiało dobierasz słowa mówiąc że ktoś nie rozumie swojego pomysłu. Ja by raczej stwierdził że nie rozumiem tego co ktoś napisał. Niektóre rzeczy można opacznie zrozumieć, po to się rozmawia aby sobie pewne sprawy wyjaśnić.
    Ostatnio edytowane przez Havel ; 17-04-2014 o 17:01

  38. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie obraź się, ale mimo tego, że Yozayan i Buszmen próbowali Ci wytłumaczyć, że twój pomysł jest niedorzeczny, dalej tego nie rozumiesz .
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie obraź się, ale mimo tego, że Yozayan i Buszmen próbowali Ci wytłumaczyć, że twój pomysł jest niedorzeczny, dalej tego nie rozumiesz .
    Rozumiem o co wam chodzi mecz bez udziału kibiców byłby zaprzeczeniem wynagrodzenia kibicom straconego finału tu nie ma nic do rozumienia proste jak konstrukcja siekiery. Ok przyznaję w tym kontekście pomysł ten jest bez sensu wycofuje ta propozycje ponieważ nie spełnia ona tego warunku. Nie wziąłem go na początku pod uwagę, patrzyłem przez pryzmat ukarania klubu. Uważam jednak że mecz za 1 zł nie jest dobrym rozwiązaniem w tym przypadku były by lepsze 2 mecze za połowę ceny.

  40. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Albo 3 mecze za 70 % ceny. Albo nie, lepiej 5 meczy za 85 % ceny + 6 mecz gratis.

  41. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Albo 3 mecze za 70 % ceny. Albo nie, lepiej 5 meczy za 85 % ceny + 6 mecz gratis.
    Bez przesady kto się wtedy doliczy. 2 mecze przy cenach o połowę mniejszych wystarczą
    Po pierwsze jak bilet jest za złotówkę pierwszy lepszy żul przyjdzie i kupi 20 biletów albo i więcej a tak na taką ilośc biletów potrzebował by kilkuset złotych
    Po drugie za 1 zło może przyjść każdy a za połowę ceny przyjdą Ci którym na tym zalezy

  42. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Havel,sądzę że ta decyzja o "meczu za zeta w Toruniu" to jest tylko i wyłącznie zemsta KOL na Karkosiku,to nie jest jakieś zadośćuczynienie dla nas kibiców toruńskich.O ile dobrze pamiętam jest to jedna z kar wyjęta z "kapelusza"Ale no cóż jest,zarząd kwiczał,piszczał,ogon pod siebie i już.Koniec tematu.Panowie coś wiecie czy nasze"spasione koty"mają jakiś trening na MA.Patrząc na kalendarz EL,Holder jutro ma mały maraton o 12,00 u siebie z Swindon a o 21,00 rewanż w Swindon,czy on to wytrzyma.

  43. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Czy w Toruniu kupując bilet online, nie podajecie jakiś danych osobowych?
    Tak mogliby zrobić listę kupujących bilety w 2013.

    Jeżeli nie, to mecz za 1 zł. powinien odbyć się w połowie sezonu, i .... lista sama by się zrobiła

  44. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    PP nam się coś trochę zepsuł.

    dzisiejsze wyniki:

    Paweł Przedpełski 1 1 2 1 0

  45. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    koncentruje się pewnie na lidze, a wszystkie inne imprezy typu IMP czy mistrzostwa Swiata juniorów służą do testowania sprzętu. Jak to w zwyczaju mają wszyscy żużlowcy Unibaxu. Poza Gollobem, bo on już nawet testować nic nie musi

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Morciasz (17-04-2014), mhsol (18-04-2014)

  47. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Panowie coś wiecie czy nasze"spasione koty"mają jakiś trening na MA.
    Zdaje się, że jutro będą miauczeć w ramach treningu Jeżeli miauczeniem to oczywiście można nazwać.
    Podsumowując akcję za 1 zł można stwierdzić, że dawno takiej głupoty nie orzeczono oficjalnie i w imieniu
    prawa co było dziś widać w każdym calu - i orzekający może by się zastanowili co zrobili, a z drugiej
    strony duch w narodzie nie ginie skoro niektórzy od trzeciej rano stali pod kasami. Amen.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  48. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    moim skromny zdanie jest tak: klub jest zadowolony, że nabywcami biletów są "turyści za zeta" a nie prawdziwy kibice. Te przypadkowe osóbki przecież mogą być nowymi "fanami" naszego klubu, myślą że będą kupować kolejne bilety, programy itp. Jak dla mnie to bzdura, na stadionie zawitają lalunie które zapragną w jednej chwili zaistnieć niczym Natalia Siwiec. Osobiście nie mogę się doczekać końca sezonu, nowego sponsora, który wypierdzieli 99% zatrudnionych w tym klubie osób. Może w końcu wróci normalność.

  49. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Bez przesady kto się wtedy doliczy. 2 mecze przy cenach o połowę mniejszych wystarczą
    Po pierwsze jak bilet jest za złotówkę pierwszy lepszy żul przyjdzie i kupi 20 biletów albo i więcej a tak na taką ilośc biletów potrzebował by kilkuset złotych
    Po drugie za 1 zło może przyjść każdy a za połowę ceny przyjdą Ci którym na tym zalezy
    To powiedz mistrzu jeszcze jak byś chciał wyegzekwować taką karę? Co to znaczy połowa ceny? Jakiej ceny? Naprawdę nie wpadłeś na to, że na te mecze bilet normalny kosztowałby 80-100 zł tylko po to, żeby Twoje 50% wynosiło 40-50 zł, czyli mniej więcej tyle co zwykle? Eh..

  50. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Sorry, to ja o żużlu napiszę.
    Ward jest w składzie Unibaxu, wykurował się czy to kolejna "złota" zagrywka taktyczna menago z łoki-toki?

  51. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,700
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    "złota" zagrywka taktyczna menago z łoki-toki?
    Taka nasza taka-tika.

    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •