Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 361 do 391 z 391

Wątek: II Runda Ekstraligi Włókniarz Cz-wa - Falubaz Zielona Góra

  1. Powrót do góry    #361
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Jaką nawierzchnię ma tor w Częstochowie? Trzeba zbadać to koniecznie. A może to geniusz toromistrza?

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Włókniarzowi życzę udanych baraży tego roku,Emilowi zdrowych dziewic niekoniecznie z Metodego a finał tegoroczny to po mojemu Falubaz - Stalunia.Nie wiadomo jeszcze kto pierwszy dostarczy dwa nagie miecze ale tak jakoś mi wychodzi...Jonsson-Jabol to tak jak porównanie ala Lenox Lewis-Marcin Najman
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  3. Powrót do góry    #363
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2009
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Jaką nawierzchnię ma tor w Częstochowie? Trzeba zbadać to koniecznie. A może to geniusz toromistrza?
    Powinni w Zielonej zatrudnić chociaż II toromistrza z Czewy

  4. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Wygrala druzyna lepsza na torze neutralnym.
    U nas ten sam problem co w Lesznie - zero startow.

    Rysiek - jeden dobry bieg poza tym jak nie on.
    Walasek - dwa biegi petarda a potem zagubiony.
    Czaja - nie ma co komentowac
    Szumina - zrobil swoje, poprawnie
    Kildemand - bez zastrzezen. Gdyby kazdy jechal jak on wynik bylby odwrotny.

    W Falubazie jechal kazdy. A jak ktorys zawodnik mial slabszy bieg to drugi nadrabial. Adamczewski moim zdaniem na plus i bedziecie miec z niego pozytek.

    Przed naszymi duzo, duzo pracy. PO sie oddala, ale jeszcze jest w zasiegu. Ale nie w takiej dyspozycji.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #365
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    PLUSY:
    PK rewelka, kozaczy jak Grisza.
    Szumina zrobił swoje.

    MINUSY:
    Józek - świetny pierwszy bieg, a poza tym blado.
    Greg - 3x5-1 i 1x4-2 (pkt0) to nie przystoi na własnym torze takiemu grajkowi


    Rysiek - nie można mieć pretensji bo wiadomo, że jest poobijany, a poza tym on w tym meczu miał nie jechać
    Komar - swoje zrobił


    PS
    Maksiu w debiucie w Łodzi 5 (3,0,2)

  6. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,788
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Gratulacje Falubazy Macie 4 ekstra seniorow.
    U nas Peter Kildemand niesamowity,chłopakowi idealnie pasuje nasz tor,juz bym walczył o to zeby u Nas został na przyszły sezon,bo znow beda sie o Niego zabijac
    Szumina na plus,swoje zrobił,ale co z tego ze Walasek słabo,nie ma tlumaczenia czy twardy czy co,to lider a nie ****a ze przegrywa 3x5;1 .Czaja znow padaka Szkoda,szkoda ,ale w Gdansku wygramy i jescze wrocimy do gry ,zobaczycie

  7. Powrót do góry    #367
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Alexbart



    Protas, Dudek, AJ OK. A gdzie Jarek i jego 12 pkt ? Wpisujesz AJ z 9 pkt. a świadomie pomijasz Jarka któy mimo, ze miał problem z ustawieniami robi 12 pkt.

    Odnośnie odstawienia AJw meczu z Tarnowem. Mimo, iż uważam to za błąd to dzisiejszy wynik Aj nie jest żadną gwarancją, ze w meczu z Tarnowem zrobiłby podobny wynik. Patrz występ Patryka w ZG i dziesiejszy.

    I zupełnie nie rozumiem dlaczego twierdzisz, ze w pełnym składzie Czewa by nie przegrała tego meczu ? Ja twierdzę, że również by przegrała. jakoś w tamtym sezonie Grisza zrobił 8 pkt, MJJ chyba ze 4. Skąd gwarancja, ze dzisiaj zrobiliby tych punktów więcej ?
    Mariusz i inni adwersarze: tak uwazam. Pisze o swoich odczuciach, nie patrzac w program i zdobycze punktowe. Dla mnie lepsze wrazenie pozostawil na torze Jonsson niz Hampel. Powiem wiecej: nawet niezle usadowil mi sie w pamieci Adamczewski w tym meczu. Nie wiem, co moglbym powiedziec po tym meczu o Hamplu: chyba tylko, ze byl w skladzie. No, moze teraz juz troche przesadzam - komplement za jego dwa ostatnie biegi. Ale mnie nie przekonuje. Przekonuje mnie Protas i Dudek. I kasprzak w Gorzowie. Nota bene: obawiam sie, ze Stal w tym roku napsuje wielu krwi. Zaskoczyla mnie ich supremacja w pierwszych dwoch meczach.
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  8. Powrót do góry    #368
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2011
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 195 w 51 postach
    Gratulacje dla Falubazu. Dobrze się czuli na naszym torze i wygrali.
    U nas nie było komu ich gonić. Tak jak już wspomnieli przedmówcy:
    Peter - bardzo fajna jazda i fajny wynik punktowy. Nie można mieć zastrzeżeń do jego postawy.
    Szumina - swoje zrobił, jak na drugą linię to solidny występ. Raczej nie ma się co czepiać.
    Greg - extra początek ale później brakowało jego punktów w drugiej fazie zawodów. Co najwyżej średni występ, od lidera trzeba oczekiwać trochę więcej.
    Rune - słabo... nawet mimo kontuzji liczyłem na więcej. Ewidentnie brakło jego punktów żeby powalczyć o wygraną.
    Czaja - tutaj też liczyłem na coś więcej.
    Komar - troche słabo ale szczerze mówiąc na nic więcej nie liczyłem... no może tylko na to, że przywiezie 2* w juniorskim.

    Co teraz? Teraz są 2 tygodnie, żeby pozbierać Włókniarza do kupy... zdrowotnie i organizacyjnie. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że ta drużyna w pełnym zestawieniu może wiele. Oby pokazała to już w Gdańsku.

  9. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Graty dla Falubazu.

    Duże plusy za publikę - dawno nie widziałem tak wypełnionego stadionu.
    Świetne przywitanie Kildemanda - na wszystkich zrobił świetne wrażenie.

    Paka ma potencjał, ale jak widać, generalna atmosfera na którą wpływają sprawy finansowe powoduje, że brakuje spokoju i stabilizacji.
    Brakuje oczywiście punktów Griszy czy Jensena, choć tego drugiego bardzo udanie zastąpił dzisiaj Szumina.

    Walasek nie pociągnął jakoś mocno wyniku, ale jego słabsze występy muszą rekompensować punkty innych, tych niestety zabrakło ze strony Józka. Mam nadzieję, że szybko się obudzi i będzie wymiatał, bo to, że potrafi, pokazywał chociażby w zeszłym roku.

  10. Powrót do góry    #370
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Włókniarzowi życzę udanych baraży tego roku,Emilowi zdrowych dziewic niekoniecznie z Metodego a finał tegoroczny to po mojemu Falubaz - StaluniaD
    Włókniarzowi baraży... Dzięjkujemy, koledzy z turonia przyzwyczaili nas już do głupawych tekstow o naszej drużynia.
    Stalunia w finale ... Nie wiem dlaczego ironizujesz. Gorzów ma drużynę na 5-6 miejsce więc dlaczego kpisz? Przecież nie spadną.

  11. Powrót do góry    #371
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    rusty napisał:
    Włókniarzowi życzę udanych baraży tego roku
    życzę udanej wizyty u lekarza, albo kogoś kto ci wytłumaczy że to była II kolejka.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #372
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Nie bedzie zadnych barazy oczywiscie, ale jeszcze ze dwa takie mecze i szansa na PO zostanie stracona zanim w ogole bedzie pelny sklad.

  13. Powrót do góry    #373
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    rusty napisał:

    życzę udanej wizyty u lekarza, albo kogoś kto ci wytłumaczy że to była II kolejka.
    Daj im spokój, oni mają coś z Rolników Po pierwszej kolejce Leszno było w euforii, bo wysoko pokonało (osłabiony, ale nikt o tym nie chciał myśleć) Włókniarz. Teraz jest podobnie. Ale niech żyją w iluzji, dostaną z liścia w Gorzowie, Lesznie czy Wrocławiu, to znowu będzie płacz

  14. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ale niech żyją w iluzji, dostaną z liścia w Gorzowie, Lesznie czy Wrocławiu, to znowu będzie płacz
    We Wrocławiu ? Kpisz sobie czy jak ?

    Piszesz o tym samym Worcku który przerżnął u siebie ze Stalą i który dzisiaj tak "udanie" zaprezentował się na MA ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #375
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    No i stało sie . Cieńka jak zalewajka zgrzeblarka wygrała z 60 % -ami Boskiego Klubu.
    Fajnie sie czyta ogromne podniecenie i wielką erekcje sympatyków z Zielonki Gratuluje zwyciestwa !
    Publika dopisała co dobrze wrózy na przyszłosc , zwłaszcza ze za wyjatkiem Wybrzeza przeciwnik nie był zbytnio atrakcyjny.

    Co do tifozzi- zielonogórców przybyłych na Arene , jest poprawa , zachowanie w miare normalne , nie zaobserwowałem podskoków na jednej nodze , wiecej tez przywiezli brunetek co wprawiło mnie w osłupienie jako ze zielonka słynie z blondynek / z tad chyba te kawały o nich / .
    Teraz wyjazd do Gdańska po victorie nr 1 w tym sezonie
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #376
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Publika dopisała co dobrze wrózy na przyszłosc
    Twierdzę wprost przeciwnie. Tyle już nie przyjdzie. Walka walką, ale kibice sukcesu się odwrócą, a to jest sporo ponad 30% dzisiejszych kibicó

  17. Powrót do góry    #377
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    We Wrocławiu ? Kpisz sobie czy jak ?

    Piszesz o tym samym Worcku który przerżnął u siebie ze Stalą i który dzisiaj tak "udanie" zaprezentował się na MA ?
    Tak, tym samym. Przegrać ze Stalą to żaden wstyd w tym roku, do tego oni świetnie sobie u nas radzili w ostatnich latach :/ Leszno rozbili w pył, a Nicki, który jest w sztosie, szału nie zrobił i 3 razy przyjechał na końcu. Przegrał nawet ze Świderskim, który dobry występ miał zaliczyć tylko na znanym sobie torze we Wrocku...
    Na MA większość drużyn tak będzie punktować, miejscowi genialnie dobierali ścieżki, wiedzieli gdzie nie jechać.

    Za to Wy przegraliście u siebie z "jakimś tam" Cieślakiem i wygraliście z porozbijaną Częstochową. Bez Griszy, MJJ i z potłuczonym Holtą. Jak nic, idziecie "na miszcza" Tylko uważajcie w Gdańsku

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wschodniak za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (22-04-2014)

  19. Powrót do góry    #378
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mariusz napisał:
    We Wrocławiu ? Kpisz sobie czy jak ?
    Napisz jak tam ostatnio sobie radzicie. Na przestrzeni kilku lat. Trochę szacunku do rywala bo widzę, że kask cię uwiera.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Falubaz (21-04-2014), herbie13 (21-04-2014)

  21. Powrót do góry    #379
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,788
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Pamietaj ze liczy sie zdanie tylko Mariusza
    Dla niego nie licza sie argumenty Innych,argumenty istnieja tylko Jego.

  22. Powrót do góry    #380
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Gratki Falubazy.

    A co do naszych, to fatalnie.
    O ile starty szły jako tako, tak rozegranie pierwszego łuku porażka.
    Ja nie wiem czy to tor taki ( w sumie typowo Falubazowy) czy brak treningów, ale na pierwszy łuk w wykonaniu Walaska nie da się patrzeć już drugi mecz z rzędu.
    Chłopak też zupełnie bez pomysłu i prędkości na trasie. Eh.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 22-04-2014 o 00:41
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  23. Powrót do góry    #381
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Niema z czego się cieszyć Meczy wygrany ok Ale Hampel jest strasznie wolny pewnie wygrywa start po wyjściu z łuku jest 7 metrów z przodu i ten silniki nie jadą i on doskonale o tym wie Na meczu z Tarnowem nie było tego widać bo u nas jak wygrasz start to możesz już sobie jechać na luzie bo niema ścieżek do wyprzedania Mecz mega w tym meczu było tyle tasowania co u nas przez cały sezon Ten młody Dun jest rewelacją

  24. Powrót do góry    #382
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Falubaz będzie w finale niekoniecznie dla tego że jest taki dobry ale lecą często na farcie,zezowate szczęście im sprzyja,Hampel może jest miękki ale swoje punkty zawsze zrobi,mistrz akrobatyki z przedwczesnym wypięciem gwarantuje również że kontuzję ten zespół omijają...to wszystko powoduje że być może znowu nie odbędzie się finał ale będzie w nim FalubazCo z tego że Częstochowa ma silny zespół skoro mają jakieś epopeje,żaden z nich nie potrafi zrobić takiego kontrolowanego pirueta jak Protas dlatego to ich słaby punkt znaczy się słabość.Baraże bardzo prawdopodobne tym bardziej że Strzelec w tym meczu jechał dla Częstochowy,punkty bonusowe będą ważne i tor jest neutralny co sprawia że takie drużyny wypadają z gry.A Kildemand to fakt - kozak niesamowity.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  25. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mecze Falubazu w Czewie przywracają mi wiarę w to że żużel nie wszystek umarł Ten wyjazd co roku jest jak dzień dziecka. Przepiękna walka, jakiej na innych polskich torach można szukać ze świecą.
    Szkoda tylko, że miejscowi nie mogli wystartować w najmocniejszym składzie, ale moim zdaniem z Griszą i MJJ Włókniarz też by przegrał (tyle że zamiast 10 pkt byłoby 2-4 pkt różnicy). Tak czy siak, trzymam kciuki za Czewę, bo brak takiej ekipy z takim torem w play offach to będzie wielka strata dla polskiego speedwaya.
    Niestety dzień dziecka się już skończył i Falubaz czeka teraz "wyjazdowy" mecz przy W69.

    PS - Protas to wariat

  26. Powrót do góry    #384
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mariusz napisał:

    Napisz jak tam ostatnio sobie radzicie. Na przestrzeni kilku lat. Trochę szacunku do rywala bo widzę, że kask cię uwiera.
    Jeśli Tai i Batch będą prezentowali taką formę jak do tej pory to nie tylko Falubaz tam wygra. Poza Gdańskiem każda ekipa ich rozmontuje.

    I ta opinia nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku. Wystarczy realna ocena mozliwości Sparty. A te sa póki co słabe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #385
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Mariusz , wczoraj pytałem kilku zielonogórców o ciebie . Zastanawiajace ze nikt cie nie zna a wiekszosc kojarzy jako internetowego trola
    Jak życ ? Jak życ z taka opinia wsród swoich ? Wstyd ! Ale czy ty masz wstyd ? Zreszta co mnie to ?

    W prasie napisali ze było 16.000 ludzi kazdy gdyby miał bilet jest niezła kasa . Jesli wygramy w Gdańsku i bedziemy jechac w pełnym składzie ludzi bedzie przychodzic jeszcze wiecej ! A przeciesz o to chodzi .
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #386
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mecze Falubazu w Czewie przywracają mi wiarę w to że żużel nie wszystek umarł Ten wyjazd co roku jest jak dzień dziecka. Przepiękna walka, jakiej na innych polskich torach można szukać ze świecą.
    Tak czy siak, trzymam kciuki za Czewę, bo brak takiej ekipy z takim torem w play offach to będzie wielka strata dla polskiego speedwaya. Szkoda tylko, że miejscowi nie mogli wystartować w najmocniejszym składzie, ale moim zdaniem z Griszą i MJJ Włókniarz też by przegrał (tyle że zamiast 10 pkt byłoby 2-4 pkt różnicy).
    Niestety dzień dziecka się już skończył i Falubaz czeka teraz "wyjazdowy" mecz przy W69.


    PS - Protas to wariat


    a moim zdaniem wracalibyśmy wczoraj z płaczem do domu gdyby Czewa pojechała w najmocniejszym składzie, i jeżeli będzie jeszcze okazja spotkać się w tym roku to tak właśnie się stanie.
    no chyba że znowu Jabłoński będzie lepszy na treningach od AJ, i robiąc już w meczu w okolicach kompletu uratuje zwycięstwo.

    takiego dna w wykonaniu zielonogórskiej juniorki ,to jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać na żużlowych torach

    proponuję oddać Dobruckiemu pod opiekę nie tylko seniorkę i juniorkę, ale również jeszcze zawodników nienarodzonych
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  29. Powrót do góry    #387
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    takiego dna w wykonaniu zielonogórskiej juniorki ,to jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać na żużlowych torach
    Tym bardziej, że Strzelec jechał praktycznie u siebie.

    Problem jest taki, że przy tak słabych juniorach, to by wygrać mecz wszyscy seniorzy muszą pojechać w okolicach 10 pkt, nie ma miejsca na gorszą postawę któregoś z nich, a z drużynami typu Toruń czy Gorzów będzie o to cholernie ciężko. Tym bardziej, że oba zespoły mają silnych juniorów.

    W myśl zasady, że DMP zdobywa drużyna z mocnym juniorem, przewiduję, że może i wejdziemy do PO ale tam za dużo nie zwojujemy, chyba że Adamczewski czy Strzelec zaskoczą, w co mało wierzę
    IN PROTAS I TRUST !!!

  30. Powrót do góry    #388
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    A ja uważam, że Kamil Adamczewski nawet zrobil swoje minimum wczoraj bo pokonywał juniorów gospodarzy. Inna sprawa, czy tylko ja miałem wrażenie, że on ma rakietę pod tyłkiem? Gdyby jeszcze były trochę lepsze umiejejętności na trasie to mógł wczoraj i biegi wygrywać. Ale i tak dobrze, że się nie wywrócił w wyniku przeszarżowania albo wjechania w tylne koło wolniejszego rywala, bo to ostatnio było w jego stylu. Zresztą miałem wrażenie, że wczoraj tez mu do tego niewiele brakowało. Myślę, że w trakcie trwania sezonu wraz z nabieraniem objeżdżenia Kamil jeszcze nieraz pokaże nam dobry żużel i ładne zdobycze punktowe. Wczoraj sprawiał lepsze wrażenie niż Czaja na swoim własnym torze.

    Jeśli chodzi o Strzelca to sam nie wiem co napisać. Chłopak musi się jakoś przełamać bo przecież on nie jest aż tak słaby!!

  31. Powrót do góry    #389
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    a moim zdaniem wracalibyśmy wczoraj z płaczem do domu gdyby Czewa pojechała w najmocniejszym składzie, i jeżeli będzie jeszcze okazja spotkać się w tym roku to tak właśnie się stanie.
    no chyba że znowu Jabłoński będzie lepszy na treningach od AJ, i robiąc już w meczu w okolicach kompletu uratuje zwycięstwo.

    takiego dna w wykonaniu zielonogórskiej juniorki ,to jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać na żużlowych torach

    proponuję oddać Dobruckiemu pod opiekę nie tylko seniorkę i juniorkę, ale również jeszcze zawodników nienarodzonych
    A ja uważam, że ani Grisza ani MJJ nie odwrócili by znacząco wyniku tego meczu. Może wynik zmieniłby sie +/- 2-3 pkt A wygrana i tak pojechałaby do ZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #390
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Ktoś wie gdzie jest dostępny wczorajszy mecz?

  33. Powrót do góry    #391
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Ktoś wie gdzie jest dostępny wczorajszy mecz?
    www.wlokniarz.net/aktualnosci/wlokniarz-falubaz-2-kolejka-caly-mecz

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dawidm za jego przydatny post!

    Rain (22-04-2014)

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •