Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 77

Wątek: II Kolejka Ekstraligi 21.04 - Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach

    II Kolejka Ekstraligi 21.04 - Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk

    A nadchodzący poniedziałek Jaskółki, które niespodziewanie "przeleciały" zgrzeblarki, podejmują 4 drużynę w tabeli, Gdańskie Wybrzeże.

    Zapowiada się lanie w poniedziałek. Gdańszczanie po raz kolejny będą musieli podjąć wyzwanie startując bez Freddiego Merc.. Lindgrena.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...-zagranicznych

    Ekipa Polewaczkowego wydaje się nie do zdarcia na własnej szlace, poza drugim juniorem wszyscy są w wysokiej formie.
    Z kolei Wybrzeże pokazało charakter i lwie serce. Nie wszyscy są jednak w wysokiej formie, bo grubas był bliski zawalenia meczu. Szymko też niczego nie zwiastuje.
    Wybrzeże po 6 biegu przegrywało 13-23. Po 12, był wynik 32-40 dla Pierniczków.


    Reasumując, nie znam się na tym sporcie. Skoro Tarnów ukąsił ZG, a my Toruń, to spotykają się dwie najlepsze drużyny w Polsce ....
    Składy na tą chwile będą wyglądać tak jak w poprzedniej kolejce. Brak Fredki nie pozwala na jakiekolwiek manewry.
    Unia :
    9.
    Greg Hancock
    10. Janusz Kołodziej
    11. Artiom Łaguta
    12. Krzysztof Buczkowski
    12. Martin Vaculik
    14. Kacper Gomólski

    Wybrzeże :
    1. Artur Mroczka
    2. Marcel Szymko
    3. Renat Gafurow
    4. Thomas Jonasson
    5. Leon Madsen
    6.Krystian Pieszczek

    Wyjście z 30 biorę w ciemno


    PROWOKATOR.... !!!

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez BLACK_ASSASSIN Zobacz posta
    Wyjście z 30 biorę w ciemno
    Uważam, że Tarnów stać nawet na 40.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    Falubaz (19-04-2014), istanbul (15-04-2014), kwidzin (15-04-2014)

  4. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Miło będzie zobaczyć Leona przy Z3. Kontrowersyjny zawodnik, ale da się lubić. Szkoda, że Fredki nie zobaczymy. On też kiedyś śmigał na Mościckim owalu.

    A odnośnie tego kto wyjdzie z ilu, to naprawdę nie ma się co licytować. Tor wszystko zweryfikuje.
    Ważne żeby obydwa zespoły pokazały fajny żużel i oby w ferworze walki nie doprowadzić do kontuzji któregoś z zawodników.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi WaluS za jego przydatny post!

    voodie (15-04-2014)

  6. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Madsen po prostu lubi jak hajs się zgadza i jest na czas. Na pewno zostanie miło przywitany przez miejscowych kibiców. Przy obecnej formie naszych grajków nie wyobrażam sobie nie przekroczyć 50 pkt w tym starciu.
    Prawdziwym testem siły Unii będzie dopiero kolejny mecz z Gorzowem, mam nadzieję , że już z Borowiczem ...

    W poniedziałek typuję 52:38

  7. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Pojedynek Gigantów. Dominik Kossakowski vs Ernest Koza. Będzie ogień! A teraz poważnie. Każdy wynik z trójką z przodu uznam za sukces.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kwidzin za jego przydatny post!

    voodie (15-04-2014)

  9. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Wyjście z 30 biorę w ciemno
    Jeżeli pojedziemy takim samym składem to obstawiam 54:36 co dla nas nie powinno być blamażem. Obawiam się jednak, że skład może być nieco odchudzony...
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 15-04-2014 o 23:37
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  10. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Obawiam sie tego meczu
    W niedziele wybieram sie na wesele.

  11. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Trudno przewidywać inny wynik niż wysokie zwycięstwo tarnowian. Tor jest naszym ogromnym atutem, a doskonale zna go Kołodziej, Vaculik, Łaguta i Gomólski. Do tego dochodzi Greg i Buczek. Jaki atuty ma Wybrzeże ? Ja widzę dwa: Madsen i Piszczek. Pierwszy jeździł zawsze bardzo dobrze w Tarnowie, drugiemu także pasuje nasz owal, co pokazał na wielu turniejach. Na ile to wystarczy ? Nie chcę wyjść na napuszonego napinacza, ale wydaje mi się, że wynik będzie oscylował w przedziale 61-55 dla nas. Wybrzeżu będzie bardzo ciężko powalczyć w tym składzie na wyjazdach, ale ta ekipa raczej na wyjazdowe zwycięstwa się nie nastawia .

    Oby było trochę ścigania i emocji, choć faworyt jest zdecydowany.


    Mam nadzieję, że nie dojdzie do jakiejś kolejnej wielkiej niespodzianki i po meczu nie będą mi musieli kibice Wybrzeża cytować powyższego postu z kąśliwymi uwagami dotyczącymi mojego optymizmu


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  12. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Pojedynek dwóch drużyn z górnej połówki tabeli: Gdańsk staje się jednym z faworytów do złota DMP, a Madsen na torze w Mościcach pewnie będzie robił co chciał.
    Typuję remis.
    Albo niech będzie patriotycznie: 46:44.
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sorel za jego przydatny post!

    savage (16-04-2014)

  14. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Kontrowersyjny zawodnik
    Dlaczego kontrowersyjny ? Szkoda, że nie załapał się do naszego składu. Na pewno będzie ciepło przywitany.

    Co do samego meczu to kolejnego cud w wykonaniu Gdańska nie ma się co spodziewać.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  15. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ja widzę dwa: Madsen i Piszczek. Pierwszy jeździł zawsze bardzo dobrze w Tarnowie
    A drugi z sukcesami ciśnie w Borussi Dortmund.

    Wasza wygrana ze zgrzeblarkami zwiastuje mocny sezon. U siebie nie przegracie nic. Wysoko nie wygracie, bo chcący odjechać sezon "na czysto" trzeba dbać o księgową.
    Piona
    PROWOKATOR.... !!!

  16. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Mam nadzieję, że nie dojdzie do jakiejś kolejnej wielkiej niespodzianki i po meczu nie będą mi musieli kibice Wybrzeża cytować powyższego postu z kąśliwymi uwagami dotyczącymi mojego optymizmu

    Obyś się mylił!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  17. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    No to ładnie dowaliłem z tym Piszczkiem


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  18. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jesteś poniekąd usprawiedliwiony bo nawet w studiu Canal+ któryś z komentatorów nazwał Krystiana tym nazwiskiem. Dla komentatora sportowego taka wpadka to szczyt dyletanctwa!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  19. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Mecz na szczycie, wygrany będzie liderem.

  20. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez BLACK_ASSASSIN Zobacz posta
    U siebie nie przegracie nic.
    Uważam, że dwa mecze możemy spokojnie u siebie przegrać i wcale to nie będzie niespodzianka. Gorzów i Toruń dobrze sobie u nas radzą.

  21. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lukash Zobacz posta
    Mecz na szczycie, wygrany będzie liderem.
    No raczej nie. Stal albo Unia w przypadku wygranej powinny mieć więcej małych punktów. Przynajmniej jeśli Wybrzeże wygra
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 16-04-2014 o 16:07
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  22. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez creed Zobacz posta
    Uważam, że dwa mecze możemy spokojnie u siebie przegrać i wcale to nie będzie niespodzianka. Gorzów i Toruń dobrze sobie u nas radzą.
    Jeżeli żaden z waszych filarów, mam na myśli Koldiego, Jankesa, Łagute i Vaculika, zdrowo odjedzie sezon, czego wam życzę, to macie największe w tej chwili szanse na DMP.

    Nie przez wygraną w ZG bo to akurat nie jest większym sukcesem niż nasza wygrana z Toruniem. Znam osoby które typowały że ukąsicie zgrzeblarki bez problemu. Tam sensacji bym nie szukał.

    Toruń do ustrzelenia, Gorzów to nawet za 5 punktów jest

    Pozdrawiam, spokojnych i miło spędzonych w gronie rodzinnym świąt.
    PROWOKATOR.... !!!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BLACK_ASSASSIN za jego przydatny post!

    guma001 (19-04-2014)

  24. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    zapachnialo sentymentem z barazy 2003

    Jak cos zawsze mozmey zrobic z tego na sile mecz z podtekstami. Pamietne baraze, MAdsen ktory u nas jezdzil, Vacul ktory jezdzil u was, THJ, ktory mial juz kiedys ponoc na bank u nas jezdzic ale sie wypial hmmm co by tu jeszcze.... Wy sledzie, my kielbasa?

  25. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    2003 ? Te motory Darkina w pośpiechu wyprowadzane z parku maszyn w Gdańsku ?

  26. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    04-12-2010
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez istanbul Zobacz posta
    2003 ? Te motory Darkina w pośpiechu wyprowadzane z parku maszyn w Gdańsku ?
    Było minęło czas leczy rany...pozdrawiam.

  27. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cytat Zamieszczone przez guma001 Zobacz posta
    Było minęło czas leczy rany...pozdrawiam.
    Ja z Tarnowa , więc jakoś to przeżyłem

  28. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    04-12-2010
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Też jestem z Tarnowa,nikt się wtedy nie spodziewał,że awansujemy......

  29. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Jakim cudem Toruń przegrał w Gdańsku?

  30. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Jakim cudem Toruń przegrał w Gdańsku?
    Dowhan z Witją wykopali dziure na torze w którą wpadali zawodnicy Unibaxu. Ot tajemnica.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dowhan z Witją wykopali dziure na torze w którą wpadali zawodnicy Unibaxu. Ot tajemnica.
    Wszyscy będą się śmiali jak Toruniowi zabraknie punktu do awansu do czołowej czwórki. A Cieślak cholera znowu zmontował drużynę na MP.

  32. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Wszyscy będą się śmiali jak Toruniowi zabraknie punktu do awansu do czołowej czwórki. A Cieślak cholera znowu zmontował drużynę na MP.
    Jak im braknie punktów, to niech mają pretensje do swoich gwiazd.


    Cieślak zbudował fajną ekipe, ale drużyn aspirujących do MP jest więcej. To dopiero początki i nie ma co ferować wyroków. cieślak wykorzystał niemoc Falubazu i zgarnął zasłużone punkty.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jak im braknie punktów, to niech mają pretensje do swoich gwiazd.


    Cieślak zbudował fajną ekipe, ale drużyn aspirujących do MP jest więcej. To dopiero początki i nie ma co ferować wyroków. cieślak wykorzystał niemoc Falubazu i zgarnął zasłużone punkty.
    GKS to typowa drużyna własnego toru. Jak Renat dostanie obywatelstwo i wróci Lindgren to jeszcze nie jeden dostanie w ciry nad morzem. A że Tarnów dokonał demolki? Wczoraj w Gorzowie Leszno zdobyło raptem 6 punktów więcej. GKS nie jest takim błaznem jak go malowali. Warto dodać, że Wybrzeże nie stosowało RT. Wystarczyło dać Madsena raz i by pękło 30.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Zawiodl Pieszczek. Walczyl THJ. No, ale tak na serio to jechal tylko Leon zawodowiec. Gosc jest swietnym ligowcem.
    A Buczek cos nie chce sie "odpalic"

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    MaciekGKS (21-04-2014)

  36. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2013
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Ogólnie uważam że szczęście Gdańska polegało na tym, że przyjechali do nich zawodnicy po kontuzji gdzie wpadli w jakieś dziury. Na moje większość wyjedzie z punktami z nad morza i nie ważne czy wróci Lindgren czy Gafurow dostanie obywatelstwo.. Patrząc jaki poziom sportowy prezentuje ta drużyna to by miała problem z utrzymaniem w 1 lidze.. Ja na miejscu gospodarzy meczu z Gdańskiem bym puszczał 4 juniorów i tak będą wygrywać z takimi tuzami jak Gafurow, Mroczka czy Szymko.. Nie zdziwię się jak Jacka Golloba zobaczę jeszcze w barwach Wybrzeża

  37. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez dav Zobacz posta
    Ogólnie uważam że szczęście Gdańska polegało na tym, że przyjechali do nich zawodnicy po kontuzji gdzie wpadli w jakieś dziury. Na moje większość wyjedzie z punktami z nad morza i nie ważne czy wróci Lindgren czy Gafurow dostanie obywatelstwo.. Patrząc jaki poziom sportowy prezentuje ta drużyna to by miała problem z utrzymaniem w 1 lidze.. Ja na miejscu gospodarzy meczu z Gdańskiem bym puszczał 4 juniorów i tak będą wygrywać z takimi tuzami jak Gafurow, Mroczka czy Szymko.. Nie zdziwię się jak Jacka Golloba zobaczę jeszcze w barwach Wybrzeża
    Wrocław w Toruniu zrobił 30, Leszno w Gorzowie 33. Jest z kim wygrać utrzymanie. A że na wyjazdach będziemy bici? Pamiętaj, że w przeciwieństwie do rywali większość naszych zawodników zna ekstraligowe tory z "opowiadań". I to jest faktycznie spory problem. Grunt to jechać u siebie. Kto wie jak poważne konsekwencje może mieć dla GKS wygranie meczu Toruniem, który już raczej nie przegra z naszymi rywalami do utrzymania: Wrocław, Leszno, Częstochowa.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Maciek, niby cos w tym jest, ale tak realnie patrzac.. porownujac potencjał zuzlowcow druzyn Wybrzeza, Unii Leszno i Sparty to... nie ma czego porownywac.
    Czy da rade cos wiecej wycisnac z zuzlowcow Gdanska? Leon jedzie swojego maxa, Pieszczek jest dobry ale to junior i miewa wahania. No chyba ze Lindgren w koncu potraktuje swoj polski klub powaznie, ale jakos mi sie nie chce w to wierzyc. Ewentualne rezerwy sa w THJ, ale on zanim zlapie forme to zlapie kontuzje.
    Wybrzeze jesli chce sie utrzymac to musi wydrzec bonusa na ktorym z rywali do spadku i byc niemal bezblednym u siebie. Ten pierwszy warunek wydaje mi sie trudniejszy.

  39. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    22-12-2011
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Maciek, niby cos w tym jest, ale tak realnie patrzac.. porownujac potencjał zuzlowcow druzyn Wybrzeza, Unii Leszno i Sparty to... nie ma czego porownywac.
    Z Unią Leszno się zgodzę- drużyna mimo wszystko jest lepsza od trójki broniącej się od spadku - Wybrzeża, Włókniarza i Sparty. Nazwiska Gafurow, Mroczka, THJ nie są w niczym gorsze od Holty, MJJ, czy Szombierskiego, czy Pavlica, Batchelora czy Sucheckiego. Te 3 drużyny są najsłabsze i one powalczą o miejsca 6-7. Także sorry, ale twierdzenie że nie ma czego porównywać jest na wyrost....

  40. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Porownales druga linie, to porownaj jeszcze liderow i juniorow i okresl mniej wiecej ich potencjal.
    Czewa bedzie chyba bez MJJ, za to wroci Grisza. Do tego odpalil sie im Peter. Czaja jedzie slabo ale ma duzy potencjal. NAwet taki amator Szombierski jest juz sprawdozny w warunkach eligowych i swoje robi.
    No jak dla mnie naziwska ktore wymieniles ciezko jest porownac jesli chodzi o potencjal. Nazwiska Gafurowa czy Mroczki z calym szacunkiem, ale w obliczu mocnej extraligi znacza tyle co nic. Wiadomo u siebie powalcza z kazdym. Pytanie z jakim skutkiem. Pavliv i Batchelor dalecy od swojej optymalnej formy, ale to zawodnicy obtrzaskani w warunkach eligowych. Zreszta Sparta ma Janowskiego, ma Taia, Ogóra. To sa goscie ktorzy potrafia pojechac.

    Nie mam zamiaru nikogo urazic, ale w Gdansku sklad jest pierwszoligowy a to ze macie lidera Leona swiadczy tylko o slabosci teamu. W kazdym innym zepole Leon bylby druga linia. Poki co jechal dwa mecze u siebie i pojchal swoje 100% za co mu chwała, ale nie stawialbym go na rowni z liderami rywali w walce o utrzymanie. Moze sie okaze ze sie myle, kto wie.

  41. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    22-12-2011
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No dobra. Wywołany do tablicy muszę odpowiedzieć - Włókniarz-Sparta-Wybrzeże . Uważam, że trudno jest porównywać te 3 drużyny w kategoriach liderzy-druga linia- juniorzy, bo o ile we Włókniarzu liderów łatwo wskazać ( Grisza, Walasek), to w przypadku Wybrzeża i Sparty już tak łatwo nie jest. Ja bym porównał całe drużyny - a więc tak Włókniarz ma dwóch mega mocnych liderów - Walaska i Griszkę, ale druga linia już taka błyszcząca nie jest - MJJ chory, Holta z nadgarstkami jest słaby, 5 do brydża to albo Peter Klidemand - który na razie jedzie na "efekcie nowości" ale nie wiadomo, jak mu cały sezon pójdzie albo jeden z dwóch polskich wynalazków - Jabłoński lub Szombierski, co sorry ale to są chłopaki jak Mroczka u siebie coś pojadą, wyjazdy będą dno wozić. Juniorka w Częstochowie to niezły Czaja i drugi junior niewiadoma. Sparta - tak naprawdę jeden lider Janowski- solidna druga linia - Jędrzejak, Tai, Troy, Jurica/Suchecki i niestety ale najsłabsza juniorka. Wybrzeże - jak dla mnie bez lidera, właściwie sama druga linia ale w sumie to taka, co na wyjazdach będzie zbierać baty, a w domu się stawiać, ale zakładając powrót Lindgrena i obywatelstwo dla Gafurowa to jest drużyna 5 nieobliczalnych drugoliniowców - Mroczka, Gafurow(PL), THJ, Lindgren i Madsen i juniorka moim zdaniem na poziomie Częstochowskim - Pieszczek jak Czaja, no może drugi junior trochę słabszy. Generalnie z tej trójki najlepiej wygląda na papierze Włókniarz - ale niestety ma pecha związanego z kontuzjami, nadgarstkami Holty, i tak dalej. Sparta wyglądałaby też solidnie, gdyby nie słaba forma Taia, Troya, Pavlica czy Sucheckiego. Wybrzeże na papierze wygląda najsłabiej, ale może mieć farta - Madsen coś tam jedzie, wróci Fredka co w GP pokazał że w niezłej formie jest. Juniorka w Gdańsku, na torze Wybrzeża na pewno będzie niezła - Pieszczek będzie 3 machał, a drugi junior też może coś uskubać . Dla mnie jednak, żadna z tej trójki drużyn nie ma potencjału na wygranie na wyjeździe meczu w Ekstralidze- chyba, że między sobą Jak któraś z tych drużyn przegra u siebie z "pozostałym z trójkąta" to może się właściwie już na wycieczki do Daugapils szykować na przyszły sezon.
    No i Wybrzeże ma nad Włókniarzem i Spartą tą przewagę- że trafili u siebie na nierozjeżdżony Toruń bez Warda. Sądzę, że teraz Golloby, Wardy i inne Fajfery będą przez ligę szły jak burza i zarówno w Częstochowie jak i we Wrocławiu wygrają mecze...
    A że, zacytuje Cię "Nazwiska Gafurowa czy Mroczki z calym szacunkiem, ale w obliczu mocnej extraligi znacza tyle co nic." hmmmm..... w meczu z Toruniem to te dwa nazwiska zrobiły więcej jak Holder, czy Gollob. Gafurow w 14 biegu przywiózł super utalentowanych Pawełka Przedpełskiego i Oskara Fajfera doprowadzając do 42:42 a dwa lata temu w ekstralidze robił po 12 pkt właśnie na tuzach pokroju Jędrzejak, itp Przypomnij sobie...., Przeceniasz Szombierskich i Pawliców a nie doceniasz Gafurowa i Mroczki, ale to dobrze, Renat z Arturem muszą się wykazać, by zasłużyć na miano "ekstraligowców"
    Liczę na to, że się wykażą i nie spadną

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grunek za jego przydatny post!

    voodie (23-04-2014)

  43. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Warto było przyjść na Z3, między innymi dla takich chwil... Leon to przykład dla innych pod względem relacji z kibicami. Zasługuje na sympatię i szacunek jaką wczoraj otrzymał od trybun.





    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    j-rules (22-04-2014)

  45. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Licze, ze jeszcze do nas wroci.
    Grunek, generalnie sie zgadzamy, ale ewentualna dyskusje moznaby przeniesc do watku gdanskiego.
    pozdro

  46. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Cieślak zbudował fajną ekipe, ale drużyn aspirujących do MP jest więcej. To dopiero początki i nie ma co ferować wyroków. cieślak wykorzystał niemoc Falubazu i zgarnął zasłużone punkty.
    Nie Cieślak wykorzystał niemoc tylko Falubazy zrobiły Cieślakowi prezent nie wystawiając Jonssona do składu na pierwszy mecz! To była przegrana na własne życzenie. Patrząc na wyniki wczorajszego meczu w Częstochowie to Jonsson jest w gazie. Z Jonssonem nie wygralibyście inauguracji.

    Grunek - gratuluję. Trafne porównanie sił Włókniarza, Sparty i Wybrzeża. Moim zdaniem Sparta jest na chwilę obecną najsłabsza z tej trójki. Głównie ze względu na formę zawodników, albo raczej brak formy. We Wrocku tak naprawdę dwóch rajderów jest w formie - Janowski i Jędrzejak. Reszta jedzie słabo. U nas w formie jest 4 zawodników. Oczywiście przez sezon kwestia formy poszczególnych zawodników będzie się zmieniać ale gdybym miał wytypować spadkowicza na chwilę obecną to wytypowałbym Wrocław. Największą bolączką Sparty wydaje się być Batchelor. 2 pkt u siebie i 0 pkt w Toruniu to katastrofa. To miało być drugie najsilniejsze ogniwo po Woffindenie. Podstawą do oceny tych trzech ekip powinny być przede wszystkim mecze u siebie. Moim zdaniem mecze w Toruniu i w Tarnowie, ekipy Wybrzeża i Sparty po prostu odjechały. Włókniarz będzie miał w tym roku podobny problem jak Unia Leszno - dwóch liderów i potem spora przepaść. Z tą różnicą, że w Lesznie spore ilości punktów mogą zdobywać juniorzy. We Włókniarzu moim zdaniem nie. Tu pomimo mizerii finansowej widzę spory atut Wybrzeża. My choć skład mamy bardzo przeciętny to jest to skład wyrównany. Wszystkich podstawowych zawodników (poza Marcelem) sklasyfikowałbym na bardzo podobnym poziomie sportowym i poziomie aktualnej formy. Występ Jonassona w Tarnowie pokazał, że mecz z Toruniem u siebie mógł być wypadkiem przy pracy. Po uzyskaniu polskiego obywatelstwa przez Renata Gafurova, będziemy mieć moim zdaniem bardzo wyrównaną ekipę (Mroczka, Gafurov, Lindgren, Jonasson, Madsen, Pieszczek), gdzie każdy z zawodników ma potencjał na 7-8 punktów w meczach u siebie. Zdarzą się z pewnością kolejne indywidualne wpadki, lecz jak pokazał pierwszy mecz, jesteśmy w stanie je nadrobić dzięki np. 12 pkt Madsena i 13 pkt Pieszczka. Co istotne, mamy w tym roku zawodnika, który wygrywa piętnaste biegi, nawet na wyjeździe. Brak zwycięstw w ostatnim biegu był prawdziwą bolączką Wybrzeża w ostatnich latach. Uważam, że najbliższy mecz Wybrzeża z Włókniarzem będzie takim papierkiem lakmusowym, który wiele powie nam o układzie sił. My pojedziemy osłabieni brakiem Lindgrena i Szymką w miejsce przyszłego Polaka Gafurova a Włókniarz powinien pojechać już w najsilniejszym składzie. Jak wygramy ten mecz to myślę, że mamy spore szanse na zakończenie sezonu przed ekipami z Wrocławia i Częstochowy.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 22-04-2014 o 15:32
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  47. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Nie Cieślak wykorzystał niemoc tylko Falubazy zrobiły Cieślakowi prezent nie wystawiając Jonssona do składu na pierwszy mecz! To była przegrana na własne życzenie. Patrząc na wyniki wczorajszego meczu w Częstochowie to Jonsson jest w gazie. Z Jonssonem nie wygralibyście inauguracji.

    Teraz to już jest dyskusja na zasadzie domysłów i spekulacji. Być może Andreas zmienił sporo w swoich motocyklach, które być może przed meczem z Unią faktycznie jechały dramatycznie. Być może Falubaz z Jonssonem wygrałby z Jaskółkami, a być może A-J, zrobiłby wynik na poziomie Jabola .


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  48. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Nie Cieślak wykorzystał niemoc tylko Falubazy zrobiły Cieślakowi prezent nie wystawiając Jonssona do składu na pierwszy mecz! To była przegrana na własne życzenie. Patrząc na wyniki wczorajszego meczu w Częstochowie to Jonsson jest w gazie. Z Jonssonem nie wygralibyście inauguracji.
    Idąc tokiem myślenia Mariusza, jak odejmiesz punkty Jabłońskiego i punkty z RT, to wychodzi na to, że i tak byście nie wygrali nawet mając Jonssona w składzie na inaugurację.

  49. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Teraz to już jest dyskusja na zasadzie domysłów i spekulacji. Być może Andreas zmienił sporo w swoich motocyklach, które być może przed meczem z Unią faktycznie jechały dramatycznie. Być może Falubaz z Jonssonem wygrałby z Jaskółkami, a być może A-J, zrobiłby wynik na poziomie Jabola .
    Pozdrawiam
    Z AJ Falubaz zapewne wymęczyłby wygraną 2-4 pkt. Cieślak sam tak mówił po meczu w kuluarowych rozmowach. Przy okazji obśmiewał Dobruckiego ile się dało i świetnie go rozumiem .
    Wiem na 99 % że odsunięcie AJ od składu to był "autorski" pomysł Dobruca a nie żadne sponsorskie zagrywki Dowhana. Rafał ma kompleks Szreka. Strasznie chciał się wykazać, no i się wykazał. Tak torem jak i doborem składu...

  50. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Jeżeli chodzi o wynik sportowy to nic nie trzeba dodawać to widać . Jednak w potyczce ... księgowa gdańska - księgowa tarnowska 1-0 dla naszej więc na jakiejś tam płaszczyźnie możemy czuć się zwycięzcami .

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sztucer za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-04-2014), spitt22 (22-04-2014)

  52. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Zwłaszcza, że w zdecydowanej większości nie płaciliśmy za bilet na ten mecz!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-04-2014)

  54. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    A co to u was za lider co wygral 15 biegi na wyjezdzie? Leon w Tarnowie jest bardziej u siebie niz w Gdansku. Mimo calej sympatii nie widze jego wygranych na innych terenach w biegu 15..

  55. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Z AJ Falubaz zapewne wymęczyłby wygraną 2-4 pkt. Cieślak sam tak mówił po meczu w kuluarowych rozmowach. Przy okazji obśmiewał Dobruckiego ile się dało i świetnie go rozumiem .
    Wiem na 99 % że odsunięcie AJ od składu to był "autorski" pomysł Dobruca a nie żadne sponsorskie zagrywki Dowhana. Rafał ma kompleks Szreka. Strasznie chciał się wykazać, no i się wykazał. Tak torem jak i doborem składu...

    Moim zdaniem paradoksalnie to nie brak AJ-a był gwoździem do trumny Falubazu, lecz tor zrobiony w 100% pod nas. Nawet średnio ogarnięty kibic "od święta" wie, że aby z powodzeniem jeździć w Unii Tarnów, zawodnik musi skupić się na momencie startowym bowiem przy Zbylistowskiej, start to 70% sukcesu. Nie wiem, czy jest w E-lidze druga ekipa tak mocno nastawiona na moment startowy... Robienie z nami toru na zasadzie: START->META, to totalna głupota, albo kompletny brak pojęcia o przygotowywaniu nawierzchni, bo o to, że powyższych informacji Rafał nie posiada jest niemożliwe.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  56. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-04-2014), istanbul (22-04-2014)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •