Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Aukcja charytatywna

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2014
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Aukcja charytatywna

    Witam serdecznie.

    Postanowiłem tutaj napisać, ponieważ usiłuję od pewnego czasu sprzedać pewną dość myślę cenną dla mnie rzecz....

    Kilka słów o mnie :

    Nazywam się Paweł Nowik. Od urodzenia choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniową, przez co poruszam się na wózku inwalidzkim.

    Przepuklina oponowo-rdzeniowa to wrodzona wada kręgosłupa spowodowana niedorozwojem kręgów otaczających delikatną strukturę rdzenia kręgowego. W wyniku uszkodzenia rdzeń kręgowy ochroniony oponami uwypukla się na zewnątrz kręgosłupa w postaci worka widocznego na plecach. Ponieważ poniżej miejsca uszkodzenia dochodzi do zaniku funkcji neurologicznych, stan i samodzielność dziecka uzależniony jest od poziomu (wysokości) wady. W moim przypadku jest to niski stopień uszkodzenia, ale przepuklina oponowo-rdzeniowa jest chorobą na dzień dzisiejszy nieuleczalną. Jednak rehabilitacja i różnego rodzaju ćwiczenia nóg mogą mi pomóc w lepszym funkcjonowaniu.

    Jestem podopiecznym Fundacji Avalon, która zajmuje się pomocą osobom z niepełnosprawnością. Dzięki Fundacji i też własnemu działaniu, poprzez rozpowszechnianie ulotek, mogę poprzez Fundację starać się o 1 % podatku, oraz darowizny. Dzięki pomocy darowiznom z Fundacji udalo mi się pozyskać sprzęt rehabilitacyjny, oraz rehabilitacyjno-sportowy.
    Może zastanawiać to niektórych, dlaczego sprzęt rehabilitacyjno-sportowy..... Otóż wytłumaczę, żeby nikt nie próbował mi czegoś zarzucać.... W przypadku mojej choroby, a więc wrodzonego rozszczepu kręgosłupa, tak naprawdę nie ma ratunku....mam tu na myśli, że nie ma możliwości abym kiedykolwiek wstał na własne nogi i jestem tego akurat świadomy.
    Sprzęt o którym piszę to tzw Handbike. Nie wiem, czy ktoś wie, ale był kiedyś taki żużlowiec Rafał Wilk.... Pewnie wielu z Was o Nim słyszało. Człowiek, który może w żużlu zbyt dużo to nie osiągnął, natomiast..... po wypadku dokonał coś, czego niektórym się nigdy nie udało dokonać... Miał wypadek kilka lat temu i zdobył w 2012 roku 2 złote medale na Igrzyskach Paraolimpijskich. Dlaczego o tym piszę...? Otóż sam chciałem mieć taki sprzęt, na którym mu się to udało, a więc handbike'a (rower trójkołowy z napędem łańcuchowym na ręce). Zdecydowałem się o ten sprzęt starać zaraz po tym, jak Rafał osiągnął, to co napisałem wyżej. Dlaczego? Motywacja.... Człowiek mnie zmotywował i pokazał mi tym samym, że nie należy się zamykać w czterech ścianach.... Może kiedyś będzie dane mi się z Nim ścigać.

    Ale do rzeczy....

    Zdecydowałem się tu napisać, ponieważ mam do sprzedania pamiątkowy medal ze spotkania Polska - Mistrzowie Świata, które odbyło się w 2013 roku w Lublinie. Wystawiłem medal na licytację na allegro, a poniżej jest link do tej aukcji:

    http://allegro.pl/show_item.php?item=4136261817


    Jeśli jest ktoś zainteresowany zakupieniem medalu, proszę o licytowanie, lub oferty na maila : pawelekno@poczta.onet.pl . Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do licytowania medalu

    Mam też do sprzedania 4 puste programy z II Memoriału Władysława Pietrzaka 1.10.2013r.


    Więcej info o mnie pod linkiem do strony Fundacji:

    http://fundacjaavalon.pl/nasi_benefi...wik_pawel.html


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2014
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •