Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 458

Wątek: I kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Dostaliśmy z liścia i tyle.
    Nie wiem kto przygotował taki tor Frątczak czy Komisarz. Jeśli komisarz i takie są wytyczne z centrali to szykuję nam się najnudniejszy sezon w EE. Nawet mój syn w pewnym momencie przykimał. Nuda,nuda i jeszcze raz nuda.
    Jutro kolejne mecze więc zobaczymy jakie tory ów komisarze przygotują.

    Gratulacje dla Unii, bo dzisiaj udowodniła że papier nie wygrywa. Szacunek!


    Od środy ma być zgrupowanie i jeśli w Częstochowie będzie taki tor jak zawsze to jestem spokojny o zwycięstwo.

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    Howardzie a co jest nie mozliwego w wyliczeniach wełny?
    Właśnie, przecież nie jest wykluczone, że Falubaz i Toruń będą mieć 0 punktów po 4 kolejkach.

  3. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    oj po prostu zapomnial ze Torun ma -8 na starcie.

  4. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Kto by o takim drobiazgu pamiętał
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Robi (13-04-2014)

  6. Powrót do góry    #410
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi_ Zobacz posta
    oj po prostu zapomnial ze Torun ma -8 na starcie.
    Zaraz. Czy 4 wygrane Torunia i 4 porazki Zielonej nie dadza obu ekipom 0 pkt po 4 kolejkach ? Jest pozno, ale tak chyba mozna zrozumiec logike tamtego posta?

  7. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Zaraz. Czy 4 wygrane Torunia i 4 porazki Zielonej nie dadza obu ekipom 0 pkt po 4 kolejkach ?
    daja, ale Howard zapominajac moze ze Torun ma ujemne pkt w perspektywie meczu w 3 kolejce pomiedzy Toruniem a ZG policzyl ze ktos MUSI zdobyc 2 pkt (badz remis) i nie moznoscia byloby zeby obie ekipy mialy po 0 pkt (nie wliczajc obustronnego wo). ale ze sa ujmene pkt za wicemistrzostwo to moze sie tak zdarzyc ja tego nie neguje

  8. Powrót do góry    #412
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Dostaliśmy z liścia i tyle.
    Nie wiem kto przygotował taki tor Frątczak czy Komisarz. Jeśli komisarz i takie są wytyczne z centrali to szykuję nam się najnudniejszy sezon w EE. Nawet mój syn w pewnym momencie przykimał. Nuda,nuda i jeszcze raz nuda.
    Jutro kolejne mecze więc zobaczymy jakie tory ów komisarze przygotują.

    Gratulacje dla Unii, bo dzisiaj udowodniła że papier nie wygrywa. Szacunek!


    Od środy ma być zgrupowanie i jeśli w Częstochowie będzie taki tor jak zawsze to jestem spokojny o zwycięstwo.
    Zgadzam się: za tydzień w Częstochowie nasi wygrają, ponieważ Dudek, Protasiewicz, Jonsson (o ile pojedzie), Loktaev to zawodnicy, dla których nie ma straconych pozycji po słabszym starcie. Oni wiedzą jak się napędzać i atakować, tylko na torze w ZG ktoś dziwnym trafem odbiera im ten atut. Całą piątkę (wraz z Hampelem) stać na średnio 9 punktów. Jedno oczko z urzędu przywozi Strzelec i odrabiamy dzisiejszą wtopę.

    W kwestii przygotowania toru: jeśli nawierzchnia nie jest przygotowana w sposób budzący podejrzenia, nie widzę podstaw by komisarz miał maczać palce w diametralnej zmianie jej specyfiki. Wg mnie tu chodzi o to, że zamiast robić tor, który się zna i wie jak ustawić sprzęt szykuje się tor przeciwko rywalom. Efekt widać był dzisiaj.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (13-04-2014)

  10. Powrót do góry    #413
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Zgadzam się: za tydzień w Częstochowie nasi wygrają, ponieważ Dudek, Protasiewicz, Jonsson (o ile pojedzie), Loktaev to zawodnicy, dla których nie ma straconych pozycji po słabszym starcie.
    To samo można napisać o naszych zawodnikach więc przed meczem w lany poniedziałek jedyne czego można być pewnym to to, że meczyk będzie palce lizać. 2 pkt nie zapisujcie już sobie bo skończy się to tak jak wczoraj i po co takie rozczarowanie
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    dockm (13-04-2014)

  12. Powrót do góry    #414
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi_ Zobacz posta
    daja, ale Howard zapominajac moze ze Torun ma ujemne pkt w perspektywie meczu w 3 kolejce pomiedzy Toruniem a ZG policzyl ze ktos MUSI zdobyc 2 pkt (badz remis) i nie moznoscia byloby zeby obie ekipy mialy po 0 pkt (nie wliczajc obustronnego wo). ale ze sa ujmene pkt za wicemistrzostwo to moze sie tak zdarzyc ja tego nie neguje
    Faktycznie jest pozno (a ja do tego sypiam ostatnio po 3 godziny) wiec uznalem ze swoj post kierujesz nie do Howarda tylko do welny. Tak wiec wszystko gra

  13. Powrót do góry    #415
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    To samo można napisać o naszych zawodnikach więc przed meczem w lany poniedziałek jedyne czego można być pewnym to to, że meczyk będzie palce lizać. 2 pkt nie zapisujcie już sobie bo skończy się to tak jak wczoraj i po co takie rozczarowanie
    Akurat tor w Częstochowie zawsze sprzyjał walce na dystansie i mam nadzieję że taki będzie również podczas meczu z Falubazem. Nawet Strzelec robił na tym torze Pedersena .

    Będzie Śmigus Dyngus
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 13-04-2014 o 01:13

  14. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Nawet Strzelec robił na tym torze Pedersena
    A Szumina robił Hampela

  15. Powrót do góry    #417
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    I do tego Hampel zniósł gorzej porażkę z Szuminą jak Dzik ze Strzelcem

    Zresztą co tam Strzelec, Pedersena pokonał również niejaki Baniak
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 13-04-2014 o 01:25
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  16. Powrót do góry    #418
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Śmiejecie się, ale tak naprawdę problem w69 jest złożony. Parafrazując cytat z Nikosia Dyzmy "władza odbiera moc w jajach", nasza nawierzchnia (wespół z banalnie prostą geometrią) odbiera możliwość ataków. W dzisiejszym meczu nie można odmówić Dudkowi czy Protasowi woli walki, ale ataki spełzły na niczym. Śmiem twierdzić, że na wyjeździe będziemy mocniejsi niż u siebie. I nie mówię tego pod wpływem blamażu z Unią, przed siłą której nota bene przestrzegałem, lecz na podstawie kilku sezonowych obserwacji w zakresie przygotowania nawierzchni. A już pierwszym symptomem był memoriał: zawodnik, który wyrwał po starcie był nieuchwytny. Dzisiaj to się potwierdziło.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (13-04-2014)

  18. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi_ Zobacz posta
    daja, ale Howard zapominajac moze ze Torun ma ujemne pkt w perspektywie meczu w 3 kolejce pomiedzy Toruniem a ZG policzyl ze ktos MUSI zdobyc 2 pkt (badz remis) i nie moznoscia byloby zeby obie ekipy mialy po 0 pkt (nie wliczajc obustronnego wo). ale ze sa ujmene pkt za wicemistrzostwo to moze sie tak zdarzyc ja tego nie neguje
    ciekawe czy da się obustronnie uciec z meczu

    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A Szumina robił Hampela

    a Drabik robił wino

  19. Powrót do góry    #420
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2011
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 195 w 51 postach
    a Drabik robił wino
    Drabik lekkich alkoholi nie pije

  20. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sprytnyd za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (13-04-2014), Gadol (13-04-2014), dillinger (13-04-2014), dockm (13-04-2014)

  21. Powrót do góry    #421
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper
    Kto o zdrowych zmyslach mogl wpuscić Jabola , a nie AJ do składu
    Niejaki Dobrucki. Trener podobno, choć wierzyć się nie chce...

    Z Jonssonem pewnie byłaby minimalna wygrana Falubazu, co nie zmienia faktu, że zielonogórzanie dali ciała po całości (z wyjątkiem Hampela i Łoktajewa, oczywiśćie) i trudno tłumaczyć kiepską dyspozycję większości miejscowych zawodników wyłącznie przygotowaniem toru. Byłem pewien wysokiego zwycięstwa ZG, a tym czasem uniści sprowadzili mistrzów Polski do parteru. Gratulacje dla tarnowian. Pozostaje tylko postawić zasadnicze pytanie: czy to Unia była niedoceniana, czy Falubaz przeceniany? Trudno wyrokować po zaledwie jednym meczu, ale przeczuwam raczej drugą opcję. Sparingi w wykonaniu Myszy wypadły okazale, lecz może były to tylko miłe złego początki. Tak czy inaczej rozpoczęliśmy sezon od dużej niespodzianki.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  22. Powrót do góry    #422
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach

    Post

    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    To zwyciestwo nie jest na reke Toruniowi a to plus.
    Z pewnością nie jest . Jeśli Toruń wygra w Zielonce to już odrobi 8 pkt , więc jedna drużyna z głowy (5 pkt z Zieloną oraz 3 na Tarnowie). A to sobie ulżyłeś na porażce . Przecież to najwspanialsze uczucie przy ujemnych punktach wejść do czwórki kosztem właśnie Falubazu.
    Ostatnio edytowane przez rume ; 13-04-2014 o 03:17

  23. Powrót do góry    #423
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez rume Zobacz posta
    Z pewnością nie jest . Jeśli Toruń wygra w Zielonce to już odrobi 8 pkt , więc jedna drużyna z głowy (5 pkt z Zieloną oraz 3 na Tarnowie). A to sobie ulżyłeś na porażce . Przecież to najwspanialsze uczucie przy ujemnych punktach wejść do czwórki kosztem właśnie Falubazu.
    Falubaz sobie poradzi. Zawsze zaczynalismy kiepsko i konczylismy swietnie, takze spokojna glowa. Zwyciestwo natomiast na naszym terenie jednej z ekip nie jest na reke Toruniowi i mozesz sobie mowic co chcesz.

  24. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    wełna

    biję się w pierś i z pokorą przyznaję do błędu, bo nic innego mi nie pozostało (no może jeszcze tylko kupić sobie kalkulator).
    Przepraszam myliłem się, Ty miałeś rację.
    Wybacz proszę.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    kingpin (13-04-2014)

  26. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Byl juz kiedys Rocky ilestam, jak on udzielal wywiadow i trenowal przed kamera a rywal cwiczyl sam w obskornej pustej sali. Jaki byl efekt wiadomo. A unas Klaudia Szmaj, konferencje, kamery, wywiady, pikniki etc.

    bardzo mi się spodobało to porównanie.
    przypomnę ciąg dalszy z rocky'ego: od ciosu rywala stallone umiera jego trener mickey (niewymagane). i przychodzi nowy, który serwuje rocky'emu mordercze treningi, a z widowni usuwa dziennikarzy, kamery, kawickiego, bońka, mohera i białe kozaczki. rocky wraca na ring i wygrywa przez nokaut w trzeciej rundzie.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (13-04-2014)

  28. Powrót do góry    #426
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez rume Zobacz posta
    Z pewnością nie jest . Jeśli Toruń wygra w Zielonce to już odrobi 8 pkt , więc jedna drużyna z głowy (5 pkt z Zieloną oraz 3 na Tarnowie). A to sobie ulżyłeś na porażce . Przecież to najwspanialsze uczucie przy ujemnych punktach wejść do czwórki kosztem właśnie Falubazu.
    Jak ja lubie czytac jak ktos sobie dopisuje punkty zanim jeszcze zawodnicy wyjechali na tor...
    Dobrze! Tym bolesniejsze bedzie przebudzenie i powrot do swiata realnego
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #427
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Falubaz sobie poradzi. Zawsze zaczynalismy kiepsko i konczylismy swietnie, takze spokojna glowa. Zwyciestwo natomiast na naszym terenie jednej z ekip nie jest na reke Toruniowi i mozesz sobie mowic co chcesz.
    Przy 14 meczach RZ a przede wszystkim przy 6-7 mocnych druzynach kiepski poczatek ( 3 - 4 kolejki ) i macie pozamiatane.
    Haslo zaczynamy kiepsko-konczymy swietnie w tym sezonie raczej nie ma prawa bytu.
    W Czestochowie musicie powalczyc o zwyciestwo.Kontuzja Griszy Wam to ulatwia.Jak bedzie porazka ,zrobi sie nerwowo.

    Gratulacje dla Unii za zwyciestwo.
    Jak dalej bedziecie jechac z takim zebem bede musial zweryfikowac przedsezonowa ocene cieslakowej kamandy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-04-2014 o 09:21
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przy 14 meczach RZ a przede wszystkim przy 6-7 mocnych druzynach kiepski poczatek ( 3 - 4 kolejki ) i macie pozamiatane.
    Haslo zaczynamy kiepsko-konczymy swietnie w tym sezonie raczej nie ma prawa bytu.
    W Czestochowie musicie powalczyc o zwyciestwo.Kontuzja Griszy Wam to ulatwia.Jak bedzie porazka ,zrobi sie nerwowo.

    Gratulacje dla Unii za zwyciestwo.
    Jak dalej bedziecie jechac z takim zebem bede musial zweryfikowac przedsezonowa ocene cieslakowej kamandy.
    Hmm, a mi się coś wydaje, ze w tym sezonie będziemy mieli jeszcze sporo niespodzianek. Rygorystyczne zasady odnośnie przygotowania nawierzchni plus dość mocno wyrównane składy drużyn, spowodują taką sytuację, że mecze będą na styku, ze będziemy mieli częste sytuacje, iż gospodarz ulegnie drużynie przyjezdnej. Po prostu będzie ciekawie. Mocno jestem ciekaw czy i w jakim stopniu, komisarze torów będą mieli wpływ na wyniki meczów, czy znajdą się kluby które będą eksperymentowały z nawierzchnią, ile kar się posypie za dodatkowe równania torów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #429
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jak ja lubie czytac jak ktos sobie dopisuje punkty zanim jeszcze zawodnicy wyjechali na tor...
    Dobrze! Tym bolesniejsze bedzie przebudzenie i powrot do swiata realnego
    Ja punktów nie dopisuję. Dla mnie herezją jest pisanie że porażka Falubazu nie jest na rękę toruniowi. Na tym etapie rozgrywek nie wiadomo jeszcze kto tu jest faworytem i porażka u siebie powoduje już dużą presję. Do Torunia dołącza Zielonka, której już limit błędów też się wyczerpał.

  32. Powrót do góry    #430
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Nawiązując do toru i komisarzy. Orientuje się ktoś czy Falubaz otrzymał jakąś karę za zeszłoroczny mecz play off z Tarnowem?. Wówczas tor nie był za ciekawy i głośno było o tym, że bez kar się nie obędzie.

  33. Powrót do góry    #431
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a mi się coś wydaje, ze w tym sezonie będziemy mieli jeszcze sporo niespodzianek. Rygorystyczne zasady odnośnie przygotowania nawierzchni plus dość mocno wyrównane składy drużyn, spowodują taką sytuację, że mecze będą na styku, ze będziemy mieli częste sytuacje, iż gospodarz ulegnie drużynie przyjezdnej. Po prostu będzie ciekawie. Mocno jestem ciekaw czy i w jakim stopniu, komisarze torów będą mieli wpływ na wyniki meczów, czy znajdą się kluby które będą eksperymentowały z nawierzchnią, ile kar się posypie za dodatkowe równania torów.
    W dobie komisarzy faktycznie najwieksze klopoty maja druzyny ktore mecz chca wygrac torem a nie walka na nim.
    To jednak nie jest problem ani komisarzy ani kibcow.
    Ok,powiedzmy,ze w zeszlym sezonie byc moze przeginali,szczegolnie w Lesznie,profilaktycznie.
    Miejmy nadzieje,ze "szkolenia" dadza pozytywny skutek i rowniez kibice leszczynski docenia w koncu ( lepsze widowiska na Smoku ) ich dzialania.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-04-2014 o 10:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #432
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Problemy to mogą mieć drużyny nie jeżdżące po zabetonowanych torach. Co do kibiców to też mogą je mieć, bo zawody takie jak wczoraj w Zielonej Górze spowodują szybkie przekalkulowanie budżetu na niedzielę u wielu z nich.
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 13-04-2014 o 10:28
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  35. Powrót do góry    #433
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Jakos nie widzialem tych problemow w zeszlym roku ani w Czestochowie ani w Toruniu a i w Zielonej Gorze zdarzaly sie duzo lepsze mecze.
    Byc moze nie bylo tam komisarzy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #434
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Tor zrobiony jak na Mościcach.
    'W' nie 'na'.
    W Mościcach-Tarnowie.
    Mościce, to jedna z dzielnic Tarnowa.

  37. Powrót do góry    #435
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Problemy to mogą mieć drużyny nie jeżdżące po zabetonowanych torach. Co do kibiców to też mogą je mieć, bo zawody takie jak wczoraj w Zielonej Górze spowodują szybkie przekalkulowanie budżetu na niedzielę u wielu z nich.
    zawsze myślałem że kibicem jest się na dobre i na złe;
    kibic który przychodzi na mecz tylko gdy drużyna wygrywa to nie kibic, aczkolwiek pieniądze w kasie zostawia takie same

  38. Powrót do góry    #436
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Słowo klucz- zdarzały się. Ja jestem już niereformowalny, ale są ludzie, którzy jak mają ryzykować, to pooglądają zawody w pubie.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  39. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Gdzie miales prawdziwe sciganie przed era komisarzy?
    Na zytowskiej orce,gorzowskim paluchowym kartoflisku czy moze perfekcyjnym w Lesznie?
    Nawet Cieslak,choc sie staral,nie za bardzo mogl wydusic z zielonogorskiego toru wielkich emocji,choc bylo juz duuuzo lepiej niz za funkcjonariusza.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-04-2014 o 10:38
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #438
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Wymieniłeś 3 tory, przy okazji, sezony w których coś było z nimi niehalo nie pokrywały się. (Ewentualnie Zielona i Leszno) Co ciekawe w Lesznie marudzili i stwarzali problemy jedynie Stalowcy z Rzeszowa i Drużyna z Torunia.
    W Toruniu przez pierwsze sezony było lepsze ściganie niż teraz.
    Chciałbym żużla w wydaniu brytyjskim, bez grymaszenia na tory, jeżeli da się jechać to wsiadamy i jedziemy.
    O zbędności instytucji komisarza już się nie będę produkował.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    unimil_to_run (13-04-2014)

  42. Powrót do góry    #439
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Pakosik to moze idzmy dalej i podpowiec gdzie komisarze popsuli świetne ściganie?

  43. Powrót do góry    #440
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Oczywiscie uprawnienia komisarza mial od zawsze sedzia zawodow.Trzeba bylo je tylko troche zmodyfikowac i nie powolywac dodatkowych osob do tej samej w sumie funkcji.
    Na lapy trzeba bylo zaczac patrzec,niestety.
    Model angielski nie da sie przeczucic do naszej ligi.Za duzo u nas kombinatorow.Nie jestem znawca ligii angielskiej,ale chyba tam o ciezkim torze decyduje w 90% pogoda,u nas w 99% ludzie odpowiedzialni za jego przygotowanie.
    Najpierw zmien ich mentalnosc a potem domagajmy sie odsuniecia komisarzy od "wladzy".
    Tor w Toruniu jest mniej widowiskowy niz na poczatku,to fakt,ale komisarze nie maja z tym nic wspolnego.
    Rewelacyjne sciganie skonczylo sie mniej wiecej po 2 latach dzialalnosci MA.Zrobili blad z dosypaniem nowej nawierzchni a wystarczylo pielegnowac to co bylo w 2009.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (14-04-2014)

  45. Powrót do góry    #441
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Rewelacyjne sciganie skonczylo sie mniej wiecej po 2 latach dzialalnosci MA.Zrobili blad z dosypaniem nowej nawierzchni a wystarczylo pielegnowac to co bylo w 2009.
    Nie zgodzę się. Każda nawierzchnia się kiedyś "wyjeździ". Mnie wierzyć nie musisz, popytaj ludzi związanych z przygotowaniem toru w Polsce. Jeśli w nawierzchni nie ma już drobnych kamyczków tylko sam pył to już jest "po nawierzchni" i trzeba dosypać nowej.

  46. Powrót do góry    #442
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Dla mnie instytucja komisarza toru to zupełnie niepotrzebna fucha dla zajęcia, które wcześniej było domena sędziego. Dobry arbiter nie potrzebowałby komisarza toru ( w ogóle jak to brzmi ?) Ciepła posadka dla ludzi, których ciągnie do żużla, a już nie jeżdżą (Kępa, Plecha, Krzyżaniak) lub nigdy nie jeździli, ale mieli coś z żużlem wspólnego (Gałandziuk). Wiele bym dał, aby w polskim żużlu nie tylko nie było takich osób jak i tej instytucji podobnie jak 90% "fachowców" w osobach Dymka, Kryjoma, Gajewskiego i kilku innych.

  47. Powrót do góry    #443
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie zgodzę się. Każda nawierzchnia się kiedyś "wyjeździ". Mnie wierzyć nie musisz, popytaj ludzi związanych z przygotowaniem toru w Polsce. Jeśli w nawierzchni nie ma już drobnych kamyczków tylko sam pył to już jest "po nawierzchni" i trzeba dosypać nowej.
    Kiedys pewnie tak,ale po roku uzywania?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #444
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez KKN Zobacz posta
    'W' nie 'na'.
    W Mościcach-Tarnowie.
    Mościce, to jedna z dzielnic Tarnowa.
    Właśnie nie. W języku polskim jeśli mówi się o dzielnicach używa się właśnie "na". "Na Bemowie, na Ochocie, na Pradze, na Wildzie, na Ratajach". Lokalne przyzwyczajenia to już inna bajka.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Świstak za jego przydatny post!

    Lipa_PL (13-04-2014)

  50. Powrót do góry    #445
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    Pakosik to moze idzmy dalej i podpowiec gdzie komisarze popsuli świetne ściganie?
    Mógłbym na siłę szukać, że np. w Cz-wie parę razy było ,,nie to", no ale nie będę tego czynił. Pozostanę przy konstatacji, że niczego nie popsuli, niczego nie naprawili, wobec czego są zbędni.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  51. Powrót do góry    #446
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kiedys pewnie tak,ale po roku uzywania?
    I jeszcze dosypac nawierzchnię z Bronka.
    Odpowiedzialnego za ten pomysł powinni publicznie wychlostac.

  52. Powrót do góry    #447
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    I jeszcze dosypac nawierzchnię z Bronka.
    Odpowiedzialnego za ten pomysł powinni publicznie wychlostac.
    Jeśli tak było to faktycznie strzał w stopę. Ale z drugiej strony jaki jest problem by zamówić dokładnie ten sam materiał co po wybudowaniu MA w 2009 roku? Chyba, że te złoża już nie istnieją czy coś...

  53. Powrót do góry    #448
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gdzie miales prawdziwe sciganie przed era komisarzy?
    Na zytowskiej orce,gorzowskim paluchowym kartoflisku czy moze perfekcyjnym w Lesznie?
    Nawet Cieslak,choc sie staral,nie za bardzo mogl wydusic z zielonogorskiego toru wielkich emocji,choc bylo juz duuuzo lepiej niz za funkcjonariusza.
    Wiadomo że geometria tego toru jest do dupy, ale jeśli się go dobrze przygotuje to widowisko może być naprawdę dobre. Za Cieślaka ściganie było naprawdę niezłe. Dobrucki może mu buty czyścic jeśli chodzi o wiedzę jak przygotować tor. Tak naprawdę Falubaz nie ma atutu własnego toru i to już od dłuższego czasu. Chyba powoli trzeba się będzie zacząć rozglądać za nowym trenerem, bo skoro Rafał przez tyle czasu nie potrafił się z tym ogarnąć to już raczej mu się to nie uda. Najbliższe 2 mecze w Zielonej będą prawdziwym testem co jest wart.

  54. Powrót do góry    #449
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2007
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Tak sobie ogladam Wroclaw z Gorzowem i dobrze ze to nie zardzewiala do nas nie przyjechala bo by bylo wieksze kuku.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SidiZG za jego przydatny post!

    thengel (13-04-2014)

  56. Powrót do góry    #450
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Nie przejmujcie się już wczorajszym meczem. Unibax przejał dzisiaj pałeczkę "zwycięstwa"

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •