Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 458

Wątek: I kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach

    I kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów

    Ligowe emocje czas zacząć. Już w najbliższą sobotę - 12 kwietnia na torze w Zielonej Górze spotkają się aktualny Mistrz Polski Falubaz z brązowym medalistą poprzednich rozgrywek tarnowską Unią. Oczy całej żużlowej Polski będą skierowane na ten mecz, bo cała reszta jeździ w niedzielę. Faworytem spotkania są gospodarze, którzy uznawani są za jednego z głównych pretendentów do mistrzowskiej korony. Zielonogórzanie odjechali kilka sparingów i generalnie forma seniorów wydaje się być bardzo dobra. Hampel, Protasiewicz, Jonsson i Dudek to pewniaki do składu. Jedyną niewiadomą pozostaje kwestia piątego seniora którego Dobrucki będzie musiał wybrać z trójki: Loktajev, Jensen, Jabłoński. Cała trójka w sparingach prezentowała się dość podobnie. Wczorajszy turniej memoriałowy również nie dał jednoznacznej odpowiedzi na to który z nich powinien jechać z Tarnowem. Osobiście optuję za Loktajevem. Słabszym punktem Falubazu są z pewnością juniorzy. Strzelec i Adamczewski mają przebłyski, ale to są tylko przebłyski. 3-3 w juniorskim powinni jednak zrobić (minimum). Co o Tarnowie ? Drużyna wygląda przyzwoicie. U siebie pewnie będą w stanie wygrać z każdym. Gorzej może być z wyjazdami. Kołodziej, Buczkowski czy Łaguta to zawodnicy których w żadnym wypadku nie wolno lekceważyć. Hancock póki co rozczarowuje, ale on akurat w ZG z reguły notował bardzo dobre występy więc również może przywieźć sporo punktów. Ciekawy jestem występu Vaculika, którzy w Zielonej Górze w ostatnich latach prezentował się fatalnie, a w pierwszych jazdach kontrolnych pokazał sporo dobrej jazdy. Biorąc pod uwagę, że to początek sezonu, a to zawsze pewna niewiadoma to myślę, że gospodarzom nie będzie łatwo w tym spotkaniu, ale koniec końców powinni oni zaksięgować zwycięstwo w okolicach 50-40. Wiele zależeć będzie też od toru. W interesie Falubazu jest zrobić tor do walki mając w składzie wielkich walczaków (Protas, Jonsson, Sasza). Goście to z kolei w większości startowcy i jeśli tor przypominałby ten z wczorajszego memoriału to ten mecz mógłby się skończyć niespodziewanym kuku.

    Zapraszam do dyskusji.

    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 07-04-2014 o 11:00
    TeamLindgren

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    kapitan bomba (07-04-2014), miles (07-04-2014)

  3. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Skład walczący na torze to my mamy od zawsze i wszędzie gdzie można orbitować to sobie Jonsson z Protasem poradzą. W tej chwili nie ma wielskiego wytłumaczenia na przygotowanie toru pt. start->meta, jako że zimy nie było od dawna i swobodnie dało się z nim majstrować wedle woli. Co do piątego seniora w Falubazie - oczywiście kibicowskie serce dyktuje Saszę i nikogo innego, ale jak Dobrucki zdecyduje się na inne rozwiązanie to chyba nie będę miał pretensji, bo każdego grajka da się uzasadnić.

    Vaculik chyba jednak lubi nasz tor, bo nierzadko również ciężko bywało go tu dogonić, a cieniznę odstawiał gdy nie szło mu wszędzie. Tak naprawdę to jego bałbym się najbardziej. Kołodziej niby kalsa, ale wejście w sezon już lekko nadwyrężone, Buczkowski niby nie ogórek, ale jednak dostawać z nim baty to lekki wstyd dla naszych liderów, Hancock niekoniecznie zaskakuje z formą w pierwszych meczach. Łaguta jest dla mnie całkowitą niewiadomą, cholera wie co mu strzeli do łba i motoru.

    Składając do kupy, z czystej przyzwoitości Jaskóły nie pownni dobić do 40, ale jak będzie coś w okolicach 48-42 to też się nie zdziwię. W każdym razie w miarę spokojnie do przodu

  4. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Z punktu widzenia kibica tarnowskich jaskółek trudno o duży optymizm przed tym spotkaniem.
    Na chwilę obecną tylko w jeździe Vaculika i Gomólskiego widać wyraźny progres (choć i tu po paru sparingach pewności nie ma), forma reszty zespołu jest wielką niewiadomą.
    Do tego dochodzi kontuzja Kołodzieja, który dużo sobie dotychczas nie pojeździł oraz Borowicza, który na pewno byłby mocniejszym punktem niż Koza.
    Jest to jednak początek sezonu i w tym upatruję szansę na przyzwoity wynik.
    Co prawda miejscowi zrobili już kilka kółek na swoim torze, jednak i oni mogą jeszcze nie być dobrze spasowani.
    W tych okolicznościach przyrody porażka 10 pkt z pewnością nie byłaby tragedią i pozwoliłaby powalczyć w rewanżu o bonus.

  5. Powrót do góry    #4
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    - sędzia Artur Kuśmierz
    - komisarz toru Zbigniew Kuśnierski

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    - sędzia Artur Kuśmierz
    - komisarz toru Zbigniew Kuśnierski

    Z całą pewnością nie będzie nudno. Już Kuśmierz o to zadba

    Już widzę Cieślaka jak biega po torze i krytykuje jego przygotowanie.
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 07-04-2014 o 20:14

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Już widzę Cieślaka jak biega po torze i krytykuje jego przygotowanie.
    He, he, a będzie co krytykować. Do piątku ma padać, czyli zanosi się na to, ze tor w sobotę będzie podobny do tego z niedzielnego turnieju.

    Nie wiem, jakie tam postępy poczynili tarnowianie, jeśli chodzi o starty. Jeśli opanowali tą sztukę to mecz zapowiada się na ciężki. Jak by jednak nie było stawiam 50 - 40 dla naszych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    A to już nie będziemy dyskutować o zaszczanych kiblach i słoneczniku?

    Jeśli mamy celować w PO i docelowo w medale, to u siebie trza wygrywać niemal wszystko. Z przedsezonowych zawodów widać, że nasi chłopcy w są gazie, szczęśliwie bez kontuzji wchodzą w sezon, więc ja jestem o wynik spokojny.

    No i największa nowość - SOBOTA panie, będzie można spokojnie pójść na pomeczowe dywagacje bez spiny, że rano trza iść do fabryki
    IN PROTAS I TRUST !!!

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A to już nie będziemy dyskutować o zaszczanych kiblach i słoneczniku?
    Nie wywołuj wilka (Rustego i spółki) z lasu

    No i największa nowość - SOBOTA panie, będzie można spokojnie pójść na pomeczowe dywagacje bez spiny, że rano trza iść do fabryki
    Nie wszyscy Panie, nie wszyscy. Moja fabryka pracuje 24/7
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Nie wszyscy Panie, nie wszyscy. Moja fabryka pracuje 24/7
    To z fabryki piszesz ???

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    To z fabryki piszesz ???
    To, że fabryka jest czynna 24/7 nie oznacza, ze ja tyram 24/7
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Gdyby chlopaki nam sie nie rozbili, to optymistycznie obstawialbym cos kolo remisu, z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Aktualnie 50-40 biore w ciemno, bo daje nadzieje na bonus.
    My jeszcze mamy miec sparing we Wrocku, po ktorym pewne wnioski mozna bedzie wyciagnac (nigdy nam tam nie szlo w lidze)

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he, a będzie co krytykować. Do piątku ma padać, czyli zanosi się na to, ze tor w sobotę będzie podobny do tego z niedzielnego turnieju.

    Nie wiem, jakie tam postępy poczynili tarnowianie, jeśli chodzi o starty. Jeśli opanowali tą sztukę to mecz zapowiada się na ciężki. Jak by jednak nie było stawiam 50 - 40 dla naszych.
    Jeśli tor ma być grząski to raczej będzie to ciężki mecz ale dla tarnowian.Żaden start nie pomoże jeśli ktoś na tym nie umie jechać.I w tym wypadku na pewno nie wystawiłbym do meczu Jabola tylko wystawiłbym prędzej Łoktajewa.Na Hancocka i spółkę niech szykują mocne fury i wzmocnią lub przynajmniej sprawdzą dmuchane bandy po mogą się przydać Adamczewskiemu :
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  14. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Radzę nie lekceważyć Tarnowa. Aura nie będzie sprzyjała przygotowaniu toru, który "nam pasuje" i jeśli nawierzchnia będzie taka jak w niedzielę, to ciężko być optymistą. Unia to doświadczeni zawodnicy, którzy po wygranym starcie nie dadzą się ograć. Gomólski jest w sztosie i niewykluczone, że zrobi 3,0,1. Poza tym to początek sezonu i nie zdziwi mnie horror, wynik którego ustali się w 15. biegu. Stawiam nieśmiale 47:43.

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Jeśli tor ma być grząski to raczej będzie to ciężki mecz ale dla tarnowian.Żaden start nie pomoże jeśli ktoś na tym nie umie jechać.I w tym wypadku na pewno nie wystawiłbym do meczu Jabola tylko wystawiłbym prędzej Łoktajewa.Na Hancocka i spółkę niech szykują mocne fury i wzmocnią lub przynajmniej sprawdzą dmuchane bandy po mogą się przydać Adamczewskiemu :
    No, Kołdi sobie raczej poradzi, Vacul też chyba. Oni lubią takie tory. Co do reszty to nie mam pojęcia. Ciekaw jestem postawy Herbiego, Łaguty, Buczkowskiego czy Gomólskiego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Coś nie widać konkretnego "uderzenia" ze strony zawodników Falubazu na początku sezonu. Nie jadą może źle.. , ale nie jadą też dobrze. Nie sądzę, aby coś się miało zmienić przed meczem. Falubaz wydaje się ospały, bez błysku, a Unia potrafi zaskoczyć. W tym sezonie nie ma słabego punktu. Wystarczy, że w Zielonej podpasuje tor dwóm zawodnikom, niech to będzie Kołodziej i Vaculik, a reszta może dorzucić "swoje" i Falubaz dostanie niezłego liścia na początek. Kluczem do sukcesu Unii Tarnów może być mobilizacja i atmosfera w drużynie. Cieślak również wie jak ukąsić. Mam nadzieję, że się mylę, ale obstawiam 45:45.

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Hampel - 13
    Pepe - 12
    AJ - 9
    Dudek - 9
    Sasza - 9
    Adamczewski - 3
    Strzelec - 2

    57 : 33 dla Falubazu. Jakbym nie liczył, inaczej nie chce wyjść.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    ciesiel (08-04-2014)

  19. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Czuję, że Tarnów może ten mecz wygrać. Na pewno będzie na styk.
    Rok temu Falubaz u siebie wygrywał zwykle nieznacznie:
    - z Polonią 48:42,
    - z Toruniem akurat przegrał 43:46
    - z Gorzowem 50:40
    - z Rzeszowem 46:44
    - z Wrocławiem 49:41
    a miał wtedy silniejszy skład niż obecnie. Jakkolwiek by nie spojrzeć rywale w tych meczach nie mieli problemów, aby zakręcić się koło 40. punktów a stąd już niedaleko do wygranej. Naprawdę może być ciekawie.

  20. Powrót do góry    #18
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 556 w 263 postach
    Zapomniałeś podać wyników meczów z Tarnowem... 54:36 i 53:37. Jakkolwiek by nie spojrzeć rywal w tych meczach miał problemy, aby zakręcić się koło 40 punktów, a stąd już niedaleko do pogromu. Może być nieciekawie

  21. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Spodziewam się raczej wyrównanego spotkania. Potencjał drzemiący w zawodnikach Jaskółek jest porównywalny, a taki fachman jak Cieślak może ten potencjał wydobyć. Mimo wszystko obstawiam wygraną naszych riderów. Co do punktówki przedstawionej przez t_zg, to bym się pod nią nie podpisał. Jeden z seniorów pojedzie 4 razy, więc nawet jak będzie nam szło w tym spotkaniu niespodziewanie łatwo, to ktoś z trójki AJ, Szasza, Dudi zakończy mecz powiedzmy z 5 punktami (za co oczywiście po meczu zostanie wygwizdany, a na forum będziemy pytać co z jego formą i sprzętem?). Niestety taki już urok kibica Falubazu.

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jeśli teoretycznie słabsza ekipa może zrobić niespodziankę wygrywając na wyjeździe, to właśnie na początku sezonu. Jeśli prognozy pogody się potwierdzą, to raczej nie będziemy dysonować atutem własnego toru. Obawiam się, że będzie po prostu twardo i bardzo ślisko, albo mecz zostanie odwołany. Czyli będzie się liczył start a potem jazda gęsiego przy krawężniku w bezpiecznych odległościach żeby cokolwiek widzieć i nie zarobić błotną szpyrcą.
    Czyli warunki jak znalazł dla startowców a nie walczaków typu Protas, AJ czy Sasza. Dlatego typuję wymęczoną wygraną Falubazu w okolicach 49-41.

  23. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Rok temu Falubaz u siebie wygrywał zwykle nieznacznie:
    (...)
    a miał wtedy silniejszy skład niż obecnie.
    Ojtam "wtedy silniejszy". Wiadomo, dziś nie ma Davidssona, ale była cała zima na to, żeby się z tym pogodzić i przygotować kogoś na jego miejsce. Nie przyjmuję takich usprawiedliwień - ma być 56:34!!!

  24. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Czuję, że Tarnów może ten mecz wygrać. Na pewno będzie na styk.
    Rok temu Falubaz u siebie wygrywał zwykle nieznacznie:
    - z Polonią 48:42,
    - z Toruniem akurat przegrał 43:46
    - z Gorzowem 50:40
    - z Rzeszowem 46:44
    - z Wrocławiem 49:41
    a miał wtedy silniejszy skład niż obecnie. Jakkolwiek by nie spojrzeć rywale w tych meczach nie mieli problemów, aby zakręcić się koło 40. punktów a stąd już niedaleko do wygranej. Naprawdę może być ciekawie.
    Nie wiem na jakiej podstawie wnioskujesz ze mielismy silniejszy sklad. W tym roku nie mamy takiej dziury jaka byl Davidsson a Sasza jest wedlug mnie lepszy nawet na ten moment niz Jablonski. Poza tym forma Herbiego nie powala, Janusz tez sobie nie pojezdzil tyle co nasi. Jestem sklonny przyznac racje t_zg, 40-tki Tarnow nie osiagnie.

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, Kołdi sobie raczej poradzi, Vacul też chyba. Oni lubią takie tory. Co do reszty to nie mam pojęcia. Ciekaw jestem postawy Herbiego, Łaguty, Buczkowskiego czy Gomólskiego.
    Łaguta nie umie jeżdzić na przyczepnym torze,Hancock raczej nie przepada za takim czymś,Koldi ostatnio wywinął orła na Smoczyku więc go gnaty bolą,Madsen nie lubi grząskich torów,tarnowianie trenują na betonie.No chyba że Szrek szykuje jakieś zaskoczenie
    Edit:Sorry przecież Madsen do Gdańska poszedł
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 08-04-2014 o 12:10
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  26. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta
    Coś nie widać konkretnego "uderzenia" ze strony zawodników Falubazu na początku sezonu. Nie jadą może źle.. , ale nie jadą też dobrze. Nie sądzę, aby coś się miało zmienić przed meczem. Falubaz wydaje się ospały, bez błysku, a Unia potrafi zaskoczyć. W tym sezonie nie ma słabego punktu. Wystarczy, że w Zielonej podpasuje tor dwóm zawodnikom, niech to będzie Kołodziej i Vaculik, a reszta może dorzucić "swoje" i Falubaz dostanie niezłego liścia na początek. Kluczem do sukcesu Unii Tarnów może być mobilizacja i atmosfera w drużynie. Cieślak również wie jak ukąsić. Mam nadzieję, że się mylę, ale obstawiam 45:45.
    Nie wiem czy memoriał Smoczyka to jakiś wyznacznik, ale tam 2 Falubazów jechało tak ospale, że aż jeden wskoczył na podium, a drugi zajął piąte miejsce.

  27. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    typuję 55:35, o ile komornik nie położy łap na maszynach falubazu.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (08-04-2014)

  29. Powrót do góry    #26
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Zastanawiam się czy w tym sezonie w końcu będziemy mieć atut własnego toru. W zeszłym roku lepiej wychodziły nam wyjazdowe mecze niż te na W69. Nie weim w czym problem, w nieumiejętności zrobienia toru pod siebie, czy raczej to, że Protas chce mieć taką nawierzchnie a Jonsson inną i zaczyna się kombinować.

    Co do wyniku meczu jestem raczej spokojny, lecz nie spodziewam się pogromu. Max 50:40. Największa zagadka to na kogo postawi Dobrucki. Po sparingach i sobotnim Memoriale, walka o miejsce zachodzi między Jabolem a Saszką. Nie wiem czemu ale ja bym postawił na doświadczenie czyli Jabłońskiego. Co innego na wyjazdach, na których Jabol już nie jest taki pewny.

    1. AJ
    2. Dudek
    3. PePe
    4. Jabłoński/Loktaev
    5. Hampel
    6. Adamczewski
    7. Strzelba

  30. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    typuję 55:35, o ile komornik nie położy łap na maszynach falubazu.
    albo była żona nie porysuje pilnikiem lakieru

  31. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Tarnów bez Borowicza

    Borowicz doznał kontuzji w wyjazdowym sparingu z Fogo Unią Leszno po kraksie z Nickim Pedersenem i Januszem Kołodziejem. Dla tarnowian absencja młodego zawodnika, to jest ogromna strata. Raz, że miał pewne miejsce w składzie, dwa że w ostatnich test-meczach prezentował się bardzo dobrze. – Liczyłem na niego zwłaszcza na wyjazdach – zdradza nam trener Marek Cieślak. – Diagnoza lekarska jest jednak jasna. Jest pęknięcie, trzeba czekać. A miejsce Mateusza zajmie Ernest Koza.
    Trudno powiedzieć czy Koza jest gotowy na ekstraligę. Szkoleniowiec nie ma jednak wielkiego pola manewru, gdy idzie o młodzież. Na szczęście w bardzo dobrej dyspozycji jest najlepszy junior Kacper Gomólski.


    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...519,1,984.html

  32. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Coś podejrzane te ustawienie par w Unii. Czyżby występ Kołodzieja nie był pewny i ZZ ?

    Unia Tarnów:

    1. Greg Hancock
    2. Janusz Kołodziej
    3. Artiom Laguta
    4. Krzysztof Buczkowski
    5. Martin Vaculik
    6. Kacper Gomólski

    Falubaz Zielona Góra:
    9. Patryk Dudek
    10. Andreas Jonsson
    11. Piotr Protasiewicz
    12. Krzysztof Jabłoński
    13. Jarosław Hampel
    14. Adam Strzelec

    W składzie jest Jabol, ale osteczna decyzja zapadnie po środowych i piątkowych treningach kto pojedzie.
    Można dokonać w składzie meczowym dwóch zmian, także Dobruc pewnie wystawi tego, który się najlepiej zaprezentuje na treningach.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 08-04-2014 o 15:52
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Coś podejrzane te ustawienie par w Unii. Czyżby występ Kołodzieja nie był pewny i ZZ ?

    Unia Tarnów:
    1. Greg Hancock
    2. Janusz Kołodziej
    3. Artiom Laguta
    4. Krzysztof Buczkowski
    5. Martin Vaculik
    6. Kacper Gomólski
    Nie jestem pewny, ale chyba Łaguta w zeszłym sezonie miał wyższą średnią aniżeli Kołodziej, więc ZZ za Kołodzieja odpada.

    pozdr

  34. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,244
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Będzie pogrom

  35. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Nie jestem pewny, ale chyba Łaguta w zeszłym sezonie miał wyższą średnią aniżeli Kołodziej, więc ZZ za Kołodzieja odpada.

    pozdr
    Jeżeli nie można za Janka robić ZZ, to spora strata Tarnowa, gdyby Janek nie mógł pojechać.
    Wygląda na to ,że jego występ nie jest pewny i stąd takie ustawienie. W takim razie ,za Janka by mógł wskakiwać Gomólski i ewentualne rezerwy taktyczne.

    Oczywiście lepiej dla widowiska i swojej drużyny jakby jechał i może się wykuruje do soboty.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 08-04-2014 o 15:06
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Jabłoński Mam nadzieję że do soboty "manager" się opamięta. Oby przy wyrównanym meczu ta decyzja nie kosztowała 2 punkty.

  37. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Niestety u Dobruckiego " fory " mają Jabłoński i Jensen w tej dokładnie kolejności . Może pan Rafał powinien obejrzeć sobie jeszcze raz zawody memoriałowe .
    Sasza nie pojedzie , to pewne jak to , że kolega Joker na inaugurację ligi strzeli na starcie piękną świece . Obym się mylił ...
    TYLKO FALUBAZ

  38. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,244
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Sasza pewnie pojedzie, ale skład awizowany to sygnał dla niego, że nie może być pewny miejsca w składzie. Przypominam, że w czasie gdy Jensen i Jabłoński jeździli w sparingach i trenowali godzinami przy W69, Saszka siedział sobie na Ukrainie i się zastanawiał czy chce być Ukraińcem czy Rosjaninem. Myślę, że taka lekcja wychowawcza mu się przyda.

  39. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Po raz kolejny kolesiostwo !!!!
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  40. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,244
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Po raz kolejny ?

  41. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Sasza pewnie pojedzie, ale skład awizowany to sygnał dla niego, że nie może być pewny miejsca w składzie. Przypominam, że w czasie gdy Jensen i Jabłoński jeździli w sparingach i trenowali godzinami przy W69, Saszka siedział sobie na Ukrainie i się zastanawiał czy chce być Ukraińcem czy Rosjaninem. Myślę, że taka lekcja wychowawcza mu się przyda.
    Jaka lekcja wychowawcza? Hełm za mocno uciska? Co z tego że Jabłoński i Jensen jeździli w sparingach i trenowali, jak Alex na dzień dobry po przyjeździe rozstawiał ich po kątach.

    Boje się o Jokera jak nie daj Bóg walnie zero na inaugurację to "manager" go zje w mediach. Grunt że kolega z Leszna nie ma takich zmartwień on może pół sezonu walić kaszanę, a Dobrucki będzie gadał żeby presji nie wywierać i że on potencjał widzi.
    Ostatnio edytowane przez scooby zg ; 08-04-2014 o 16:20

  42. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Panowie spokojnie, przecież nie ma ostecznej decyzji kto pojedzie w meczu. Z tego co mówiono to Sasza nie jest w pełni gotowy do sezonu i być może tak jest.
    Beda dwa treningi w tygodniu i chłopaki bedą mieli szanse się jeszcze wykazać.
    Nie ma co tu węszyć jakiś spisków czy zagrywek kolesioskich, bo tu idzie o punkty meczowe, a przeciwnik z dolnej półki to nie jest.
    W tym sezonie nie ma czasu na ekserymenty i zagrywki personalne, trzeba w każdym meczu zapier ... na maksa, aby były szanse na bonusy.
    Brak jednego bonusika moze oznaczać brak awansu, miejmy nadzieje ,że ferowanie nie będzie i pojadą najlepsi w danym momencie.

    Poczekajmy do meczu z wyrokami i osądami kogokolwiek.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 08-04-2014 o 16:21
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  43. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,244
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Co z tego że Jabłoński i Jensen jeździli w sparingach i trenowali, jak Alex na dzień dobry po przyjeździe rozstawiał ich po kątach.
    To my chyba jakieś inne zawody oglądaliśmy.

  44. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Pojedzie Saszka
    bo to zawsze więcej sprzedanych biletów

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KLAUS_RAUS za jego przydatny post!

    kapitan bomba (08-04-2014)

  46. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Po raz kolejny ?
    A jak nazwiesz puszczanie cały zeszły rok Adamczewskiego ?
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  47. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    To my chyba jakieś inne zawody oglądaliśmy.
    Prześledź wyniki od przyjazdu Loktaeva do Polski. W KAŻDYCH zawodach zrobił wynik lepszy od Jabola o MBJ nie wspominając

  48. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Pojedzie Saszka
    bo to zawsze więcej sprzedanych biletów
    Tak, tylko ludzie o tym dowiedzą się dopiero przed meczem. Lepiej jakby Sasza widniał w awizowanym, wtedy by to na ludzi bardziej podziałało.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  49. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,244
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    A jak nazwiesz puszczanie cały zeszły rok Adamczewskiego ?
    Na pewno nie kolesiostwem. Zresztą kto miał niby w jego miejsce jechać ? Kuleczka ? A może Potoniec ? Rozumiem Wasze rozgoryczenie, ale doszukiwanie się w tym wszystkim kolesiostwa i jakichś teorii spiskowych jest po prostu śmieszne.

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •