Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 451 do 458 z 458

Wątek: I kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko chcialem wrzucic szybkie graty dla chlopakow. W tym momencie I tak wazniejsza dla wszystkich wydaje sie przegrana Torunia niz chocby wynik tego meczu 😀

    Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Nie czytałem poprzednich stron i nie wiem , czy ktoś już coś podobnego napisał. Ale po układzie par teraz widać , że brak Jonssona kosztem Łoktajewa teraz wydaje się oczywistym już kilka dni przed meczem. Inaczej układ byłby taki , że nie jedzie Jabłoński. I jeśli ktoś sądzi, że była to decyzja Dobruckiego to gratuluje naiwności. Jonsson na motórze Huszczy z 2000 roku przywiózłby więcej punktów niż Jabłoński.

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    sobotch !!!!!!!

    Oddaj mi 20 zł które postawiłem na strabetowych motocyklistów za Twoja namową i wtopiłem
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #454
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pół Zielonej Góry w żałobie nie do opisania, a ten będzie ode mnie jeszcze kapustę wyciągał


  5. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Nie czytałem poprzednich stron i nie wiem , czy ktoś już coś podobnego napisał. Ale po układzie par teraz widać , że brak Jonssona kosztem Łoktajewa teraz wydaje się oczywistym już kilka dni przed meczem. Inaczej układ byłby taki , że nie jedzie Jabłoński. I jeśli ktoś sądzi, że była to decyzja Dobruckiego to gratuluje naiwności. Jonsson na motórze Huszczy z 2000 roku przywiózłby więcej punktów niż Jabłoński.
    Hmm, coś chyba w tym jest. Mnie jednak najbardziej dziwi fakt, że ktoś się mocno upierał aby Jabol jechał. Skąd Jabol ma takie względy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #456
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    ursus
    Ubiegłeś mnie.
    Również nie czytałem tego wątku i też dziwię się obecności Jabłońskiego w składzie. Robić sobie dylemat pt. Jonsson czy Sasza jednocześnie dając miejsce w składzie Jabłońskiemu- czysty idiotyzm.

  7. Powrót do góry    #457
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, coś chyba w tym jest. Mnie jednak najbardziej dziwi fakt, że ktoś się mocno upierał aby Jabol jechał. Skąd Jabol ma takie względy ?
    Juz nie piszesz ze kolejny puszcza tu bąki?
    Tu od dawna są układy, układziki i to decyduje a nie rywalizacja.
    Dobitnie pokazal to ubiegłoroczny sezon, kiedy to leszczynska miernota miała pewne miejsce w składzie.
    Ten numer z AJ mógł sie udać tylko raz "sztabowi szkoleniowemu", wiecej nie przejdzie, bo okropny dym sie zrobił.

  8. Powrót do góry    #458
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Takie rzeczy to są nie od zeszłego roku tylko od wielu lat.Po prostu kiedyś coś nie wychodzi i co niektórzy raczą to zauważyć.Nie sądze aby Dobrucki był tak głupi żeby wstawiać Jabłońskiego na tor gdzie uzyskuje się czasy poniżej 59 sekund.Nie łapię tych kitów jak nie łapałem kitów o widełkach i niektórych decyzji tego Pana co lubił sobie klatę dziargać też nie łapałem.Skoro ruska nie da się odsunąć od meczu bo k... no za dobrze jedzie to zawsze można odsunąć Jonssona.Jaki zawodowiec tłumaczy się że mu fury z Auckland nie dopłynęły?To co ma dwie kozy i nie wie że jest mecz 12 kwietnia?No przecież to najbogatszy klub w Polsce.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •