Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 458

Wątek: I kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ciesiel

    Jak widzę pod taśmą AJ-a to jestem spokojny. Zazwyczaj zostaje na starcie ale to co robi po trasie, to tylko oblizywać paluszki. U Japka takiego przeświadczenia nie mam - tym bardziej, że ostatnio padało, dziś też pogoda nieciekawa, więc nie należy on do pewniaków.
    Hmm, mam podobne odczucia. Jestem równie mocno zaskoczony tą sytuacją.
    Ale może jest tak jak mowisz - my patrzymy z boku, a "sztab szkoleniowy" ma pełen przegląd sytuacji. Oby mieli rację.
    Może tak być, ale może to jest jakaś zasłona dymna Rafała przed tym meczem. Jedno jest pewne, jeśli ten ruch okaże się prawdą to Rafał pokazał, ze ma jaja. A o miejsce w druzynie muszą martwić się nawet liderzy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    To są jakieś jaja. Jonsson robi Jabola w każdym elemencie żużlowego rzemiosła.

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Napisze tak jak pisaliscie w czasie dyskusji na ten temat. Dobruckiego rozliczaja z wyniku i dobrze, ze to Dobrucki a nie sfp ustala skład na mecz. Skoro AJ jedzie padake, to czemu ma miec miejsce w skladzie? Bo ma potencjał ?

    edit: zeby nie bylo. AJ jest o wiele lepszym zuzlowcem niz Jabol, ale skoro nie ma sprzetu ( ktory nie wrocil z Auckland ), oraz nie jest rozjezdzony, to tak jak pisalem wyzej...ma czas na ogarniecie sie i zapewne bedzie mial miejsce w skladzie, ale skoro na dzien dzisiejszy lepszy jest i Jabol i Sasza i obydwoje maja sprzet na miejscu, niech jada oni.

    Dobrucki przeciez nie ryzykowalby, gdyby AJ prezentowal podobny poziom do Jabola. Musial odstawac zdecydowanie, stad pewnie ta decyzja.

    Dobrucki w wypowiedzi mowi, ze Jonsson przegrywa wszystkie starty. Byc moze tez wie jaki bedzie tor ( start i rura i brak mozliwosci wyprzedzania ), stad ta decyzja ?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 12-04-2014 o 10:35

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Napisze tak jak pisaliscie w czasie dyskusji na ten temat. Dobruckiego rozliczaja z wyniku i dobrze, ze to Dobrucki a nie sfp ustala skład na mecz. Skoro AJ jedzie padake, to czemu ma miec miejsce w skladzie? Bo ma potencjał ?
    Ale jaką padakę jedzie AJ? Ile wartościowych zawodów się odbyło, aby ocenić zawodnika? Wstawić go, niech pojedzie i ocenimy. Problemem są maszyny? To niech skombinują coś z AJ na szybko i później to rozliczą.
    Tak, oczywiście, ze AJ ma zdecydowanie większy potencjał od Jabola i słaby AJ zrobi to samo co dobry Jabol. To nie jest wybór pomiędzy MBJ, a Jabolem, gdzie można by się zastanawiac i sugerować dyspozycją dnia.
    Pewnie mecz i tak wygramy, ale dlaczego i za co AJ ma być karany? Jakaś hierarchia w drużynie musi być. AJ nawet jak przegra start to będzie gryzł tor i łykał na dystansie. 100x bardziej wolę oglądać AJ niż Jabola.
    Rozumiem, że na wyjazd tez pojedzie Jabol, czy nagle sie okaże, ze jednak AJ jest lepszy?

    Pozdro

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Sorry, ale nie zgadzam sie z tym co piszesz. To Twoje zdanie i je szanuje, ale ja mysle inaczej i tez powinienes to uszanowac. Nazwisko nie jedzie. Skoro w konfrontacji na treningu na ktorym bylo wiadomo, ze idzie o ustalenie skladu AJ jedzie padake, a inni jada lepiej, to ja popieram decyzje Dobruca w 100%. AJ moze gryzc tor, ale tor niekoniecznie musi byc ku temu sprzyjajacy. W watku Falubaz 2014 ktos napisal, ze AJ odstawal zdecydowanie. Gdyby jechal na zblizonym poziomie tez bym sie nie zastanawial i wstawil AJ, ale skoro wygladal jak Potoniec przy Hampelu, to co tu duzo mowic ?


    Moze to tez nauczy zawodnikow do przykladania sie do treningow i rzeczywistego treningu, a nie jazdy na świecy i popisówek.


    edit: Jabol pojedzie padake, bedziecie go rozliczac po meczu. Gdyby np Falubaz przegral mecz przez AJ ( zalozmy 6pkt w 4 startach ) zaczeloby sie najezdzanie, ze czemu nie jechal Jabol, skoro AJ walil padake na treningu. Jezeli Jabol pomimo dobrych jazd przed sezonemt pojedzie padake, to pewnie dlugo drugiej szansy nie dostanie. Ja mam nadzieje, ze zakreci sie kolo 8pkt.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 12-04-2014 o 10:44

  6. Powrót do góry    #141
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Rafał coś za dużo kombinuje
    2 dni temu chciał wywalić ze składu Saszkę, dzisiaj wyrzucił Jonssona
    Takie wiosenne rozterki

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Ehhh, znowu to kolesiostwo.....

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    No wlasnie pisalem wyzej, ze pierwszy raz mamy dowod na to, ze jednak tak nie jest. Mylilem sie i przyznaje sie do tego. Ciesze sie, ze jest tak jak teraz. Bat w postaci dlugiej lawki moze poskutkuje na lepsze przygotowanie sie u niektorych. Tak jak Dobruc mowi...od AJ oczekuje sie troche wiecej, niz ligowa przecietnosc i szkolne bledy.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 12-04-2014 o 11:09

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (12-04-2014), sobotch (12-04-2014)

  10. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Dobrze ,że jest komfort ,że jest z czego przebierać. Dobrucki wie co robi, jeszcze się chyba nie zdażyło ,żeby odstawiono zawodnika , który niby powinien mieć z urzędy (zapis w kontrakcie) miejsce w składzie.

    Bardzo dobrze to wróży na przyszłość i jedzie lepiej dysponowany w danym momencie.

    AJ też wie ,że jak żle wejdzie w sezon i zawali mecz, to będzie nerwowo, więc pewnie wspólnie ustalili co będzie lepsze dla zawodnika i drużyny.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Oczywiście na taką wiadomość szczęka opada do ziemi, ale właśnie po to mamy szeroki skład, eby nim żonglować. Przecież jako zwykły kibic nie będę nikomu udowadniał, że wiem lepiej, że Jonsson w każdej najgorszej formie nie pojedzie giorzej od Jabłońskiego.

    Przypominają mi się czasy nietykalnego Rune Holty i w sumie odczuwam pewną ulgę, że może zanikły one na dobre.

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    To są jakieś jaja. Jonsson robi Jabola w każdym elemencie żużlowego rzemiosła.
    Może być, ale istnieje przynajmniej jeden przypadek, w którym bez Jabcoka płakalibyśmy łzami rzewnymi http://rlach.republika.pl/dmp/2013/zggo_1.htm

    I tego typu rzeczy miałem na myśli pisząc niegdyś o niezatapialnym Holcie na ten przykład, no ale przecież nazwisko to nazwisko
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 12-04-2014 o 11:25

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    thengel (12-04-2014)

  13. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Zanim nie nastąpiła zmiana AJ na AL stawiałem na problemy Jaskółek z dobiciem do 35 - teraz muszę zweryfikować na wynik 50-40. Jednak niespodzianka mile widziana

  14. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Oczywiście na taką wiadomość szczęka opada do ziemi, ale właśnie po to mamy szeroki skład, eby nim żonglować. Przecież jako zwykły kibic nie będę nikomu udowadniał, że wiem lepiej, że Jonsson w każdej najgorszej formie nie pojedzie giorzej od Jabłońskiego.

    Przypominają mi się czasy nietykalnego Rune Holty i w sumie odczuwam pewną ulgę, że może zanikły one na dobre.
    Otoz to. W pewnym momencie tez poczulem, ze Rafal robi blad. Po czym przypomnialem sobie fatalne starty w GP Jonssona i fakt, ze mial je rzekomo na swoim najlepszym sprzecie ktorym w meczu nie moglb dysponowac daje do myslenia. Dlatego, mysle ze Rafal wie co robi odsuwajac AJ.

  15. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Co prawda nie moja sprawa ale jestem zdania że sezon zaczyna się teoretycznie najsilniejszym składem. Treningi i sparingi nie zawsze oddają pełny obraz formy zawodników. Po 2-3 spotkaniach można wprowadzać zmiany.

    Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  16. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...reasa-Jonssona

    Ten cały sztab lekko poje bało.
    Z całym szacunkiem ale AJ na Wigry 3 pojedzie lepiej niż Japko.
    W tej sytuacji trza nieco zweryfikować nastawienie do meczu - mimo sloty za oknem, zaczyna robić się gorąco i notabene adrenalina wracać
    jedynym argumentem za odstawieniem AJ jest to, że jego silniki nie wróciły jeszcze z Auckland, bo akurat w GP Jonsson nie pojechał źle, zwłaszcza że stracił 3 pkt. w dwóch powtórzonych biegach;
    z drugiej strony dziwi mnie że taki zawodnik jak AJ ma tylko dwa dobre silniki;

    Słowem: sezon w ZG tradycyjnie zaczyna się z problemami, jak nie słaba forma Protasa na początku w latach ubiegłych, przez różne kontuzje w sparringach, po jakiś dziwny manewr z AJ'em w tym roku. Wygląda więc na to, że Falubaz, jak to ma w zwyczaju, szczyt formy złapie na finały

  17. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Wygląda więc na to, że Falubaz, jak to ma w zwyczaju, szczyt formy złapie na finały
    Tak to właśnie powinno wyglądać

    To se wyobraź na ten przykład NHL, kiedy to szczyt formy również powinien nadejść na PO (best of 7), które następują po rozegraniu nędznych 82 meczów w regular season To jest dopiero sztuka

  18. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tak to właśnie powinno wyglądać

    To se wyobraź na ten przykład NHL, kiedy to szczyt formy również powinien nadejść na PO (best of 7), które następują po rozegraniu nędznych 82 meczów w regular season To jest dopiero sztuka
    właśnie oglądam NBA i tam jest dokładnie tak samo;
    leci mecz drużyn Heat - Pacers, obie z największą liczbą zwycięstw na wschodzie i jedna z nich gra jakby była w okresie przygotowawczym do sezonu
    Z żużlem to trochę inaczej bo meczy znacznie mniej, ale często się zapomina, że nie wszystko trzeba wygrać aby wejść na szczyt, ważne to KIEDY się wygrywa.

  19. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Bardzo dziwna decyzja z Jonssonem. Musimy czegos nie wiedziec. Nie widzialem przez 35 lat sytuacji, zeby przed pierwszym meczem ligowym, a wiec nie ma jeszcze materialu porownawczego w ostrej batalii, rezygnowac z lidera zespolu z uwagi na... brak motocyklow z NZ. Przeciez on nie zabral na Antypody calego parku maszyn! Ma jeszcze 5-7 rownorzednych silnikow. Marne uzasadnienie.
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi alexbart za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (12-04-2014), sfp (12-04-2014)

  21. Powrót do góry    #153
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez alexbart Zobacz posta
    Bardzo dziwna decyzja z Jonssonem. Musimy czegos nie wiedziec. Nie widzialem przez 35 lat sytuacji, zeby przed pierwszym meczem ligowym, a wiec nie ma jeszcze materialu porownawczego w ostrej batalii, rezygnowac z lidera zespolu z uwagi na... brak motocyklow z NZ. Przeciez on nie zabral na Antypody calego parku maszyn! Ma jeszcze 5-7 rownorzednych silnikow. Marne uzasadnienie.
    Jest to bardzo możliwe że przez brak silników został odsunięty od składu.

    Zobacz na wyniki Hampela z zeszłego roku. Miał tylko jeden słaby mecz. Dlaczego? Najlepsze silniki nie dojechały po GP.

    edit
    Poza tym:
    Jabłoński bardzo mocno pracował przed sezonem wiedząc że dostanie się do składu jest bardzo trudne.
    Loktajev na memoriale pokazał że jest w gazie.
    Jonnson nie trenował za dużo zasłaniając się "katarem". I jak narazie nie imponuje swoją jazdą.
    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 12-04-2014 o 12:45

  22. Powrót do góry    #154
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Widzę taką pewność siebie magicznych,że chyba trzeba zacząć prosić o najniższy wymiar kary!Pozwólcie nam zrobić 30 pkt proszę!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Egzekutor za jego przydatny post!

    istanbul (12-04-2014)

  24. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Egzekutor Zobacz posta
    Widzę taką pewność siebie magicznych,że chyba trzeba zacząć prosić o najniższy wymiar kary!Pozwólcie nam zrobić 30 pkt proszę!
    Dobra, ode mnie masz dodatkowy bonus, daje wam 35 pkt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #156
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dobra, ode mnie masz dodatkowy bonus, daje wam 35 pkt.
    ja typuje wynik do 37.
    a Protas będzie wykluczony w jednym z biegów.

  26. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Egzekutor Zobacz posta
    Widzę taką pewność siebie magicznych,że chyba trzeba zacząć prosić o najniższy wymiar kary!Pozwólcie nam zrobić 30 pkt proszę!
    Pozwalamy, znaj naszą łaskę.

    Wysłane z mojego LT18i przy użyciu Tapatalka
    "W perspektywie najbliższych lat ta polityka doprowadzi do zagłady tego co natura stworzyła. Czyli ludzkości." - Mariusz

  27. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Pozwalamy, znaj naszą łaskę.

    Wysłane z mojego LT18i przy użyciu Tapatalka


    Hhahaha, oj pogonimy was troszkę dziś! Może nie wygramy,ale spacerku mieć nie będziecie.Już widzę te miny po meczu.....

  28. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Bedzie 39-51, czasow biegow nie podaje.

  29. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Egzekutor Zobacz posta
    Hhahaha, oj pogonimy was troszkę dziś! Może nie wygramy,ale spacerku mieć nie będziecie.Już widzę te miny po meczu.....
    Nie wiem jak inni ale ja spodziewam się meczu zaciętego. Choć stawiam na wygraną Falubazu. Stawiałem na 50 -40, jak będzie mniejsza różnica będę zawiedziony, jak większa, będę zadowolony. A jak będzie w realu to zobaczymy za kilka godzin. Wtedy będziesz mógł (lub nie) się mądrować
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Widze ze Rafał, chce wszysktim kibicom żuzla nieco uatrakcyjnić widowisko. Miło. Tym chetniej zasiade przed telewizorem.

    Ale chyba tylko skrajni optymisci z Tarnowa, mogą liczyć na zwyciestwo. Oczywiscie pierwszy mecz sezonu, to zawsze niewiadoma, ale widac druga linia Falubazu w gazie.

    ----------
    Stawiam na 49:41 dla Motomyszy.

    Niespodzianka mile widziana

  31. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    O pogodę nie mamy się co martwić?

    Pierwszy mecz to zawsze znak zapytania ale liczę na wyrównaną walkę i dobry żużel. Tyle czekaliśmy... Ze słabym Hancockiem i niewiadomą w postaci Janka wynik w granicach 40 pkt biorę w ciemno. Szkoda że nie mogłem pojechać na ten wyjazd

    Niech wygra lepszy!

    Pozdro!

  32. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Tylko żeby ta pewność nie skończyła się płaczem. Odstawienie Jonssona jest co najmniej dziwne, aczkolwiek budujący jest fakt, że jednak w składzie nikt nie ma za nazwisko pewnego miejsca. Musi być coś, co zaważyło o decyzji Dobruckiego. Jedzie zawodnik lepszy na chwilę obecną. No zobaczymy...

  33. Powrót do góry    #164
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Egzekutor Zobacz posta
    Hhahaha, oj pogonimy was troszkę dziś! Może nie wygramy,ale spacerku mieć nie będziecie.Już widzę te miny po meczu.....
    Po meczu będzie "bo nie jechał Jonsson"

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Kaziu_Wojna (13-04-2014)

  35. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Jakby mi ktoś powiedział 10 lat temu, że Andreas "Adrenalina" Jonson nie załapie się do składu meczowego drużyny Falubaz Zielona Góra, to spojrzałbym mu głęboko w źrenice i sprawdził, czy aby nie są za bardzo powiększone.

    Oj w dupach nam się przewraca
    IN PROTAS I TRUST !!!

  36. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    edit: Jabol pojedzie padake, bedziecie go rozliczac po meczu. Gdyby np Falubaz przegral mecz przez AJ ( zalozmy 6pkt w 4 startach ) zaczeloby sie najezdzanie, ze czemu nie jechal Jabol, skoro AJ walil padake na treningu. Jezeli Jabol pomimo dobrych jazd przed sezonemt pojedzie padake, to pewnie dlugo drugiej szansy nie dostanie. Ja mam nadzieje, ze zakreci sie kolo 8pkt.
    Piszę to przed meczem, aby nie było, że się wymądrzam po fakcie
    Sorry, ale mam inne zdanie niż Twoje.
    Tu nie chodzi o to, czy Jabol pojedzie padakę. Jabol zapewne zrobi swoje, może nawet bardzo dobry wynik. Tu chodzi o to komu bardziej należy się miejsce w składzie, kto sobie na nie zasłużył wynikami na torze, kto ma potencjał, kto ma ciągnąć tę ekipę w trudnych meczach itd.
    My nie rozmawiamy o dwóch zawodnikach, o zbliżonym poziomie. My rozmawiamy o dwóch zawodnikach, których dzieli bardzo duża różnica.
    Raczej nie ma powodów, aby przed meczem zakładać, że Jonsson pojedzie gorzej od Jabola. Stawianie tak sprawy, że jak Jabol zrobił swoje to Dobrucki ma rację - to bardzo duże uproszczenie.
    Idąc tym tokiem myslenia to równie dobrze Dobrucki może wstawić Jabola za Saszę, Protasa, czy Dudka. Falubaz wygra mecz, Jabol zrobi swoje (czyli średni wynik z zeszłego roku) i czy to będzie oznaczac, że Dobrucki ma rację?
    Jest jakas hierarchia w druzynie, ktoś jest lepszy, ciągnie druzynę w trudnych meczach o stawkę i taki zawodnik powinien być bardziej uprzywilejowany, to dla mnie oczywiste.
    Zapewniam Ciebie, że nie narzekałbym na Dobruckiego, gdyby Jonsson pojechał słabo. Chyba nigdy nie narzekam na decyzje trenera, gdy ten stawia na lepszych zawodników.
    Co do teningów, to chyba Pepe jakiś czas temu się wypowiadał co myśli o ustalaniu składu na podst. treningu. Pojadą parę razy w lidze wtedy można oceniać.
    Przyznam Tobie i Dobruckiemu rację jak wyjdzie AJ i powie, że trener podjął dobrą decyzje, bo on AJ jest nieprzygotowany.
    Na razie, prznajmniej dla mnie, jest to widzi mi się trenera i karanie zawodnika nie wiadomo za co
    Na początku sezonu 2012 Dobrucki też ocenił, że Holta potrzebuje 2 miesięc aby się ogarnąc sprzętowo. Tydzień po tych słowach Holta zrobił 11pkt w Toruniu pokonując wszystkich liderów Apatora.

    Jeszcze jedno: Jak my coś chcemy osiągnąć w tym sezonie to tylko z mocnym Jonssonem i Saszą. No i jeszcze na korzyść Jonssona świadczy to, że jest największym kozakiem na dystansie z naszych zawodników. Nawet jak ma słabszy dzień to dużo się dzieje na dystansie. Najpierw Dobrucki nie widział miejsca dla Saszy (lepszego od Jabola), teraz nie widzi miejsca dla Jonssona, serio nie kumam tego. Jak można było się przyczepić do Holty za styl, to do AJ nie ma się do czego przyczepić.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Może być, ale istnieje przynajmniej jeden przypadek, w którym bez Jabcoka płakalibyśmy łzami rzewnymi http://rlach.republika.pl/dmp/2013/zggo_1.htm
    Takie przypadki mozna znaleźć w odniesieniu do 90% zużlowców startujących na torach ekstraligowych
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 12-04-2014 o 14:17

  37. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Sfp ale co Ty myslisz? Ze Dobruc odsunal AJ od skladu, bo ja tutaj na forum pisalem o faworyzowaniu zawodnikow? Gosc wir o co w zuzlu chodzi i czy da rade u kogos cos wyeliminowac lub wspomoc sprzetowo. Widocznie na ta chwile AJ nie jest w stanie nic pomoc.

    Druga sprawa. Ja nie patrze na zaslugi, przeszlosc itd. Jeden jest lepszy od drugiego badz lepiej przygotowany w danym momencie, daje mu szanse.

  38. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Najlepszy sprzęt AJ jeszcze nie wrócił z Auckland, nie bardzo ma na czym jechać i dlatego taka decyzja.

  39. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    No my to rozumiemy Carlitos. Ja wyzej napisalem ze AJ jest dla mnie o wiele lepszym zawodnikiem niz Jabol, ale jak nie ma na czym jechac, to jego problem a nie klubu. Jakos innym chyba dojechaly te motory. Zreszta co oni wysylali je statkiem? Podroz z Auckland do pl to z drobnymi przesiadkami okolo 27 godzin. Bez przesady. Zreszta tak na dobra sprawr to nie Jabol jedzie za AJ, tylko Sasza...


    edit: cos slabo z frekwencja jak narazie na inauguracje ligi w ZG. Wiecej zakazow panie Kopernik i na mecze z GW i Toruniem bilety po 70 zl. Slonecznikarze sie wykruszyli
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 12-04-2014 o 15:22

  40. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Za chwilę zaczynamy

    Jedna rzecz tylko jest szokująca. Frekwencja na stadionie jak inauguracje i do tego w Zielonej Górze bardzo słaba...

    Jeśli chodzi o wynik stawiam: 52:38

    EDIT PO 4 BIEGACH
    Unia jak narazi kolekcjonuje indywidualne zwycięstwa. Biorąc pod uwagę, że w nominowanych pojadą Kołodziej, Hancock, Vaculik i Łaguta może być gorąco w nominowanych.
    Ostatnio edytowane przez pankracy_ckm ; 12-04-2014 o 16:00

  41. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    mialem wlasnie pisac... gdzie sa ludzie!? a ta "grafika"... na 42 calowym w HD z odleglosci 2 m nie rozrozniam nikogo. zwykle foty niech dadza... no i po co ten Wardzala na meczach Tarnowa... O_o
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 12-04-2014 o 15:32

  42. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Gurwa. Gdzie sie podział nSport na weeb.tv? :/

  43. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    IMHO Strzelec do wykluczenia.Grafika Nsport katastrofa.

  44. Powrót do góry    #174
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Dlaczego w Polsce nie ma dobrych komentatorów w relacjach sportowych..

    Machnął ręką z dezaprobatą na taką późną decyzję o przerwaniu wyścigu
    To ten gość nie wie, że żużlowcy w ten sposób sygnalizują tym z tyłu o przerwaniu biegu/niebezpieczeństwie itd?

  45. Powrót do góry    #175
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Debilna decyzja sędziego.

    Skoro nie przerwał biegu od razu, to znaczy, że nie widział winnego, w sensie uznał, iż Strzelec wyłożył się sam.

    Skoro przerwał bieg dopiero na koniec okrążenia, to znaczy, że powinien wykluczyć winnego, zatem Strzelca.

    Niepoważny brak konsekwencji.

  46. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Zapachnialo niespodzianka po pierwszej serii.

  47. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Vacul powinien dostac ostrzenie czy tam zoltko - kolo przemielilo na starcie znaim ruszyli.
    Co nie zmienia faktu ze po trasie Vacek w tym biegu masakrator... !

  48. Powrót do góry    #178
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Vacul powinien dostac ostrzenie czy tam zoltko - kolo przemielilo na starcie znaim ruszyli.
    Co nie zmienia faktu ze po trasie Vacek w tym biegu masakrator... !

    Dokładnie, Vaculik powinien być ukarany. Trochę przysypia sędzia.

  49. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    nie no... narazie jest tak jak kazdy chyba wiedzial. Laguta Vaculik Gomolski szybcy i mocni, zas Hampel zagubiony.

  50. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    Zapachnialo niespodzianka po pierwszej serii.
    Tym bardziej, że Zielonogórska juniorka prawdopodobnie skończyła już punktowanie..

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •