Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 221 z 221

Wątek: I runda Ekstraligi Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Włókniarz - Falubaz w następnej kolejce. To będzie wojna.
    Może nie wojna ale świetne widowisko. Pod warunkiem, że przypilnują by Piotruś nie dotykał brony
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Sądzę że z takim składem Unia to wygra mój typ 52:38 aczkolwiek dzisiejszy mecz pokazał że faworyci też przegrywają.
    Trafiłem szkoda że nie obstawiłem u BUK'a

  3. Powrót do góry    #183
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Może nie wojna ale świetne widowisko. Pod warunkiem, że przypilnują by Piotruś nie dotykał brony
    Komisarz na szczęście nie pozwoli zepsuć widowiska. Gnojowiska Żyty przeszły już do historii.

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    14 punktów w plecy Włókniarza, ale przy pełnym składzie będzie nieźle!

    Przyzwoicie Czaja, po pierwszych sparingach można było mieć spore obawy w stosunku do formacji młodzieżowców.
    Kto by pomyślał, że w biegu juniorów na Smoku wygrają 5:1

    Bardzo dobry Walasek.
    Holta, robi to, co do niego należy.
    Kildemand - będzie z niego pociecha. To nie tylko punkty, ale również widowisko, a tacy zawodnicy tylko w dalszym ciągu będą utrzymywać, a może podnosić bardzo wysoką frekwencję na Olsztyńskiej, co wymiernie przełoży się na stan klubowej sakwy.

  5. Powrót do góry    #185
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Szkoda, bo z 6 punktów przewagi zrobiło się na koniec meczu -14, co w praktyce przekreśla szanse Włókniarza na bonusa. Byłem orędownikiem występu Jabłońskiego, by się przekonać na co go stać w warunkach bojowych. Nie sprostał zadaniu, więc powinien ustąpić miejsca lepszym. Mam nadzieję, że na Falubaz zdolny do jazdy będzie Jensen, a za Łagutę pójdzie najpewniej z/z. Emocje były, ale za pozytywne wrażenia punktów nie rozdają. Walaskowi dawałem 10(6) i trafiłem praktycznie w sedno, bo startował siedem razy. Ogólnie położył 3 wyścigi więc szału nie ma. Po tym zawodniku nie można się jednak realistycznie spodziewać niczego więcej w konfrontacji z takimi tuzami jak Bjerre i Pedersen. Trzeba pogratulować Unii bombowych stranieri. Będzie z nich w Lesznie dużo pożytku. Powiedzmy sobie szczerze: Unia nie wykorzystała swoich wszystkich atutów, oszczędzając młodszego Pawlickiego, który otrzymał tylko trzy okazje do wykazania się. Ogólnie wynik, który dało się przewidzieć (typowałem 55:35), Unia musi być w kontekście przebiegu zawodów w 100% zadowolona, fani Włókniarza również, bo wstydu nie było.
    Ostatnio edytowane przez cures ; 13-04-2014 o 21:39
    AZS-CKM the leading polish teams

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Walas swoje zrobił, Pająk też + dołożył sporą cegiełkę do stworzenia superwidowiska. Rysiek nie najgorzej, obawiałem się, że bez jazdy przed sezonem będzie gorzej. Czaja super na starcie ale na trasie wolny. Komar swoje w juniorskim zrobił, obawiałem się, że skończy się na zerowym dorobku. Jabol - wysłać go gdzieś daleko, może do Gdańska na wypożyczenie za free w podziękowaniu za dzisiejszy wynik?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Szacun za walkę.
    Punktowo mogło być lepiej, ale mogło być gorzej.
    Jak to mówią pierwsze koty za płoty.

    PS
    Najszybszym zawodnikiem Włókniarza był dzisiaj ...... Malczewski.

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jabol - wysłać go gdzieś daleko, może do Gdańska na wypożyczenie za free w podziękowaniu za dzisiejszy wynik?
    Niestety w przypadku Mirka ciężko oczekiwać jakiegoś wyskoku, na jaki można (przynajmniej w zeszłym roku) liczyć chociażby w przypadku patentowego lenia Szuminy. Aby mógł się spokojnie objeżdżać, powinien postawić po prostu na wypożyczenie. Myślę, że wiele klubów byłoby chętnych na skorzystanie z jego usług.

  9. Powrót do góry    #189
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    W podsumowaniu u nas zawiódł Michelsen choć widać było że chłopak walczył ale brakuje mu jeszcze doświadczenia, Piotrek - liczyłem na więcej, bieg młodzieżowy zaspali oboje z Tobiaszem, reszta pojechała swoje choć u Zengiego i Tobiasza liczyłem na jakieś 7 pkt. Przemek ostatnio nie błyszczał te 9 pkt dobre aczkolwiek z oczekiwaniem na więcej. Bjerre i Nicki tak jak od nich oczekiwano choć Pedersen mówił że będzie jeździł bardziej zespołowo co nie do końca mu wychodziło. We Włókniarzu na plus Kildemand i młody Czaja, Holta na swoim poziomie Walasek też, Jabłoński jeździec bez głowy. Gratulacje dla Unii za wygraną a dla Włókniarza za świetną walkę nie było kompletnie widać że Lwy są osłabione.

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Wynik zgodnie z przewidywaniami . Unia jest mocna w tym sezonie. Duńczycy (KB oraz NP) w świetnej formie. Trzeci musi jeszcze popracować - starał się , ale niebawem może przegrać rywalizację o skład z Damianem.

    Dzięki ZZ oraz zmianom taktycznym Włókniarz przez praktycznie cały mecz nie odstawał wynikiem. Emocje były większe niż się ich spodziewałem. Bardzo dobry Walasek

    Ogólnie,dobry mecz, pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 13-04-2014 o 21:50

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik Awatar VictorVector
    Dołączył
    21-03-2013
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez kalif Zobacz posta
    Niestety w przypadku Mirka ciężko oczekiwać jakiegoś wyskoku, na jaki można (przynajmniej w zeszłym roku) liczyć chociażby w przypadku patentowego lenia Szuminy. Aby mógł się spokojnie objeżdżać, powinien postawić po prostu na wypożyczenie. Myślę, że wiele klubów byłoby chętnych na skorzystanie z jego usług.
    Szkoda mi go trochę bo go bardzo lubię ale dzisiaj najzwyklej w świecie spalił się psychicznie. Powinien postawić na wypożyczenie objeździł by się i było by to z pożytkiem dla niego.

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez VictorVector Zobacz posta
    Szkoda mi go trochę bo go bardzo lubię ale dzisiaj najzwyklej w świecie spalił się psychicznie. Powinien postawić na wypożyczenie objeździł by się i było by to z pożytkiem dla niego.
    Sam w wywiadzie stwierdził dziś, że głowa nie wytrzymała.

  13. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Świetny mecz! Wkoncu mnóstwo walki i biegów trzymających w napięciu aż do ostatniego łuku Bjerre Petarda , gdyby nie błąd Mikkela było by dziś Max 15 pkt , Nicki planowo , bracia do poprawki ... UNIA!

  14. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Nie taka Unia silna jak się wydawało przed sezonem. Śmiem twierdzić że w pełnym składzie Włókniarz by dziś powalczył o zwycięstwo. Częstochowianie zrobili fajne wrażenie, jak im starczy kasy żeby odjechać sezon to powalczą o medale.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  15. Powrót do góry    #195
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Największym zaskoczeniem był dzisiaj tor Wyglądało to trochę tak, jakby rozochoceni jego właściwościami żużlowcy zamiast pilnować pozycji swoich i kolegów z pary oddali się beztroskiemu hasaniu pod bandą, co zaowocowało wieloma straconymi punktami w obydwu ekipach.
    Pzdr,
    Garfield

  16. Powrót do góry    #196
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie taka Unia silna jak się wydawało przed sezonem. Śmiem twierdzić że w pełnym składzie Włókniarz by dziś powalczył o zwycięstwo. Częstochowianie zrobili fajne wrażenie, jak im starczy kasy żeby odjechać sezon to powalczą o medale.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Ty już sie o naszą kasę nie martw, zacznij martwić się o kasę Unibak$u po tym jak do play off nie wejdziecie, a wasze gwiazdy sporo kosztują, tak wiec o sprawy finansowe Włókniarza niech Cie głowa nie boli

  17. Powrót do góry    #197
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Wynik zgodnie z przewidywaniami . Unia jest mocna w tym sezonie. Duńczycy (KB oraz NP) w świetnej formie.
    czy ja wiem czy NP pokazał dzisiaj taką świetną formę? w pierwszym biegu o mały włos nie stracił 2 pkt na rzecz Kildemanda, w kolejnym swoim biegu z 5:1 (wypracowanego przez Grzesia Zengotę) zrobiło się 3:3 bo Niki nie potrafił pojechać parą i na dodatek starty Nikiego też dzisiaj były takie sobie... szczerze mówiąc to Bjerre był dla mnie numero uno dzisiejszego spotkania i niech tak zostanie bo Nikiego to ja jakoś znieść w tej mojej Unii nie mogę

  18. Powrót do góry    #198
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Bieg Przemka i Kildemanda coś pięknego! Obaj pokazali wielkie cohones!

  19. Powrót do góry    #199
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie taka Unia silna jak się wydawało przed sezonem. Śmiem twierdzić że w pełnym składzie Włókniarz by dziś powalczył o zwycięstwo. Częstochowianie zrobili fajne wrażenie, jak im starczy kasy żeby odjechać sezon to powalczą o medale.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Przygarniał kocioł garnkowi. "Dream team" dostał w palnik od najsłabszej ekipy ligi, to trzeba sobie morale podbudować.

    A co do spotkania - mecz całkiem przyjemny dla oka. Cieszy, że nasz wybitny duet trenerski ogarnął przyzwoicie temat przygotowania toru i pozbyli się "fal". Walki nie brakowało, choć zawsze można oczekiwać więcej. Ale to inauguracja. Generalnie postawa Unistów przyzwoita. Słabo Michelsen, ale to młody chłopak, po dzwonie w tym tygodniu. Przy kolejnych spotkaniach liczę na lepszy wynik (o ile nie wygryzie go Baliński).

    Bardzo dużym pozytywem jest to, że w końcu Unia ma zawodnika/ów na 15. bieg, co w zeszłym roku było utrapieniem. Po to właśnie jest Nicki, a jeżeli ktoś wierzył w jego przemianę i jazdę parą, to dzisiaj dał popis szczególnie w biegu z Zengotą i Walaskiem. Ten typ tak ma, nie oczekujmy niczego innego. Zresztą Bjerre też w biegu z Musielakiem zdaje się nie oglądał się na Tobiasza, tylko leciał do przodu.

    Co do gości - Jabłoński to nieporozumienie. Szkoda słów. Największy kozak to Kildemand, choć oglądając BEL można było już wcześniej zobaczyć tego grajka w bardzo dobrych biegach i pojedynkach. Niestety, w biegu z Przemkiem zachował się chamsko, wystawiając nogę i kopiąc Przema. Było to bardzo dobrze pokazane w magazynie Enea Ekstraligi na nSport. Pretensje Pawlickiego jak najbardziej uzasadnione.

    Czewa ratowała wynik ZZ i taktykami. Sukces połowiczny, bo zaprezentowali się dobrze, ale wynik średnio korzystny. Unia liderem i oby tak dalej.

  20. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez dawidm Zobacz posta
    Sam w wywiadzie stwierdził dziś, że głowa nie wytrzymała.
    Jezusie. Co mu nie wytrzymało?
    To może niech układa pasjansa, jak na ekstraligę gotowy nie jest.

    Nie wytrzymała głowa BUHAHAHAHA no nie mogę z typa...

    Aczkolwiek trzeba przyznać, że technika przerywania biegu przy 5:1 w plecy, została od sezonu 2013 dość drastycznie poprawiona ))
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 14-04-2014 o 00:07
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (14-04-2014)

  22. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    KSUNIA napisał:
    Czewa ratowała wynik ZZ i taktykami. Sukces połowiczny, bo zaprezentowali się dobrze, ale wynik średnio korzystny
    Zgadzam się, że dobrze się zaprezentowali, a to co wyrobili sobie w jednym biegu to stracili w następnym.
    W jednym biegu im żarło by w następnym przyjechać na końcu.
    Jak wróci Grisza (mimo że na ZZ ujechali z 8 punktów) to sytuacja może się poprawić.
    Z drugiej strony Unia mnie nie przekonuje.
    Zengi i Mikkel Michelsen to będą raczej dziury w składzie niż realne szanse na półfinał.
    Baliński też tego nie zmieni. Zwyczajnie tego nie widzę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Na zz zdobyli 9 pkt jeżeli się nie mylę. Uważam za Grisza zdobylby więcej, MJJ koło 10 i byłoby na styku. Ale już nic nie mówię bo widzę ze Unisci zawieszaja sobie juz medale na szyję prawie jak niektórzy Torunianie jeszcze wczoraj.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 14-04-2014 o 00:10
    #GetWellDarky

  24. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Też uważam, że projekt z Jabłońskim okazał się klapą.
    Chociaż wykluczenie go 6 biegu w pierwszym łuku było błędem.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 14-04-2014 o 00:14
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Bardziej niż o powrót Griszy (jest z/z jakby co) martwię się o powrót MJJ. Tu jedyna opcja to Szumina i liczenie na jego dobry dzień lub juniorzy. Jabol dla mnie tym meczem i tak samo głupią, chamską jazdą w sparach przekreślił swoje szanse.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  26. Powrót do góry    #205
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Szczerze mówiąc Unia mnie zawiodła. Niedawno pisałem, że widzę w nich kandydata nawet do złota, jednak dzisiaj w to miejsce wskakuje Stal.

  27. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Szczerze mówiąc Unia mnie zawiodła. Niedawno pisałem, że widzę w nich kandydata nawet do złota, jednak dzisiaj w to miejsce wskakuje Stal.
    Pewnie co kolejkę Ci się to zmieni...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    MarQes (14-04-2014)

  29. Powrót do góry    #207
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Nareszcie w domu Fajny meczyk, szkoda traconych pozycji wyjeżdżając niepotrzebnie pod płot, ale nie jest źle, pokazali jak dla mnie chłopaki charakter Jabol niestety, ale nie nadaje się póki co na Elipe.

  30. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Meczyk fajny ! 50 % składu Włokniarza, az strach pomyslec co by sie działo z Unią gdybysmy jechali w 100 % składzie. Jabłonski the best Rewanz czuje ze bedzie srogi . Unia bedzie miała kłopot z wejsciem do PO a szkoda.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Meczyk fajny ! 50 % składu Włokniarza, az strach pomyslec co by sie działo z Unią gdybysmy jechali w 100 % składzie. Jabłonski the best Rewanz czuje ze bedzie srogi . Unia bedzie miała kłopot z wejsciem do PO a szkoda.
    Rozumiem, że Włókniarz się tam na pewno znajdzie Unia w tej chwili jest w lepszej sytuacji jak Twoja Czewa, Toruń i Zielona ...za wcześnie żeby takie pierdoły pisać...to dopiero pierwszy meczyk...

  32. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Nie taka Unia straszna.

    Glupio tracone pozycje , wyklucznia i tasma zawazyla o porazce. Wynik jednak nie odzwierciedla sytuacji na torze i na pewno jest dla nas krzywdzacy.
    Biorac pod uwage, ze mielismy duzo gorsze starty od miejscowych i Jabola () w skladzie to wynik uwazam za sukces.
    Z Grisza i MJJ mecz bylby na styku.

    Ewidentnie nasze chlopaki chcialy sie poscigac, wynosili sie daleko a to byl blad. W rewanzu, gdy smigac bedzie pas ochronny za banda (dla Kildemanda i Griszy oraz Jozka) nie widze za specjalnie Unii.
    Mikelsen poza startami niczego nie zaprezentowal, Zengota tez jak nie wyszedl spod tasmy to kapa (skads to znamy)...

    U nas zdecydowanie trzeba poprawic taktyke jazdy i schlodzic niektorym glowy, bo za duzo pkt stracilismy po drodze.

    Unia na takim torze moze meczu u siebie nie przegra, ale widowiska to tam w zasadzie nie bylo poza jednym biegiem Kildemand-Pawlicki i kilkoma nedznymi mijankami wynikajacymi z bledow rywali.
    Kibicowsko rowniez bida. Taka garstka ludzi na inauguracji??????

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Wyluzuj Tam masz ikonki, ktore jasno pokazuja zeby traktowac post z duzym dystansem. Moim zdaniem skonczy sie gdzies na 52/50-38/40 i Waszym bonusem niestety, co nie zmienia faktu, ze do Leszna jade bo gdzies gleboko tli sie nadzieja, ze beda dwa objawienia w naszym skladzie
    Tak typowalem i sie sprawdzilo
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Przykro mi, że wynik dla Was jest krzywdzący. Podobnie jak Apatory zasłużyliście na wygraną.

    Odnośnie sytuacji Pedersen - Zengota - Walasek. Ja bym nie zwalał winy tylko na Pedersena, raczej to brak wyuczonych zachowań w określonej sytuacji. Wystarczyło, że Zengota pojechałby po krawężniku, a nie ze Pedersenem lub odwrotnie i byłoby lepiej. Dobrze rozgrywali nasi kilka razy drugi łuk pierwszego okrążenia, gorzej właśnie pierwszy łuk. Moim zdaniem sytuacja do pokazywania na zgrupowaniu i jazda w takiej sytuacji powinna być wyuczona i wiadoma zanim jeszcze wejdą w łuk.

  34. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Unia bedzie miała kłopot z wejsciem do PO a szkoda.
    Nie rozumiem jak można zakładać czy ktoś wejdzie do PO czy nie po jednym meczu :/



    Cytat Zamieszczone przez apator_uk
    Na zz zdobyli 9 pkt jeżeli się nie mylę. Uważam za Grisza zdobylby więcej, MJJ koło 10 i byłoby na styku.

    Cytat Zamieszczone przez apator_uk
    Nie taka Unia silna jak się wydawało przed sezonem. Śmiem twierdzić że w pełnym składzie Włókniarz by dziś powalczył o zwycięstwo.
    Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była...skąd wiesz jak by się mecz potoczył gdyby Włókniarz jechał w pełnym składzie? może wówczas w Unii nastąpiłaby większa mobilizacja i wygrana Unii byłaby taka sama albo i większa? sorry ale takie głupie gdybanie mnie denerwuje.

    Poza tym Twój Apator dostał wczoraj niezłego plaskacza od Gdańska, więc lepiej zacznij w swoim wątku prawić "mądrości" na temat mocy i możliwości Torunia, a nie tu wylewasz swoje wypociny na temat siły Unii
    Ostatnio edytowane przez olivka ; 14-04-2014 o 10:30

  35. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    z tym PO napiołem sie jak rajtuzy Marty / pozdrawiam/ To nie wina Leszna ze jechalismy w trzech , skorzystali z okazji i wygrali. Takie jest zbójeckie prawo . Pochwała za atmosfere na meczu , nie przypuszczałem ze mozna wniesc pół litra zmieszane z colą . Siedziec w biało-zielonym szaliku wsród leszczynian bezcenne , z kazdym toastem było weselej .
    Teraz pełna mobilizacja na zgrzeblarke bo byc w tabeli obok unibaxu to kiszka.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Emil, przyjacielu, ale to przecież nieuniknione Podacie sobie rękę z Toruniem, prawda?

  37. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Emil, przyjacielu, ale to przecież nieuniknione Podacie sobie rękę z Toruniem, prawda?
    Emil im chyba noge wystawi
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    Poza tym Twój Apator dostał wczoraj niezłego plaskacza od Gdańska, więc lepiej zacznij w swoim wątku prawić "mądrości" na temat mocy i możliwości Torunia, a nie tu wylewasz swoje wypociny na temat siły Unii
    A to przepraszam, nie wiedziałem ze mogę się wypowiedzieć tylko jak Apator nie dostanie plaskacza.

    :sciana

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 14-04-2014 o 15:02
    #GetWellDarky

  39. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Spytajcie się Prezesa Unii czy chciałby wygrywać mecze 65-25 czy 52-38. Jak wiecie ma być skutecznie (szansa na bonus) i tanio.

  40. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    A to przepraszam, nie wiedziałem ze mogę się wypowiedzieć tylko jak Apator nie dostanie plaskacza.

    :sciana

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    nie chodzi o to kiedy mozesz sie wypowiadac a kiedy nie. chodzi o to ze Twoje wpisy sa wg mnie prowokacyjne no i powtarzasz w kolejnych postach praktycznie to samo...bezsens

  41. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    czy ja wiem czy NP pokazał dzisiaj taką świetną formę? w pierwszym biegu o mały włos nie stracił 2 pkt na rzecz Kildemanda, w kolejnym swoim biegu z 5:1 (wypracowanego przez Grzesia Zengotę) zrobiło się 3:3 bo Niki nie potrafił pojechać parą i na dodatek starty Nikiego też dzisiaj były takie sobie... szczerze mówiąc to Bjerre był dla mnie numero uno dzisiejszego spotkania i niech tak zostanie bo Nikiego to ja jakoś znieść w tej mojej Unii nie mogę
    no ale trzeba przyznac ze 2 w kolejnych biegach jak tracil nawet pozycje to z dziecinna latwoscia ja odzyskiwal. tutaj pokazal moc ze sie bawil jazda.

  42. Powrót do góry    #220
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi_ Zobacz posta
    no ale trzeba przyznac ze 2 w kolejnych biegach jak tracil nawet pozycje to z dziecinna latwoscia ja odzyskiwal. tutaj pokazal moc ze sie bawil jazda.
    hmm ja tego w taki sposób nie odebrałam. Miałam wrażenie, że Niki nie jest tak szybki jakby chciał więc i z rywalami musiał się trochę namęczyć...

  43. Powrót do góry    #221
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    no ale trzeba przyznac ze 2 w kolejnych biegach jak tracil nawet pozycje to z dziecinna latwoscia ja odzyskiwal. tutaj pokazal moc ze sie bawil jazda

    Pedersen przeszkadzał Zengocie.
    Miał pretensje/wiele do wytlumaczenia Zengocie po 1 biegu,w sumie nie wiem o co.
    Wywiozł Zengote w biegu nr 9.
    Nie bawił sie jazda w tych dwoch biegach.

    Pkty ok.Reszta do poprawki,tylko naiwni liczyli,ze pojedzie para.Zengota jest dobrze przygotowany,ma niezła forme to nasz sztab szkoleniowy stłamsi to startami z Pedersenem

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kuba_88 za jego przydatny post!

    cokus1 (16-04-2014)

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •