Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 372

Wątek: 05/04/2014 - Grand Prix Nowej Zelandii - Auckland

  1. Powrót do góry    #226
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Taaaa.... Co by Smolińskiemu przyszło, gdyby odchodził od krawężnika niczym Kasper w finale? Jedzie się tak, jak jest tor zrobiony i wcale nie trzeba od razu pisać, że drewno.
    No i 1500% racji. Skoro wygrał, to znaczy, że styl dopasował do toru. I chyba o to chodzi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Powrót do góry    #227
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez dawidm Zobacz posta
    Nie to, żeby coś ale..odróżniasz liczbę pojedynczą od mnogiej?
    Odbiję piłeczkę.

    Miedziński jest kaleką, ale takim technicznym kalekom. Naprawdę, dorosłym ludziom trzeba takie rzeczy tłumaczyć?

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Taaaa.... Co by Smolińskiemu przyszło, gdyby odchodził od krawężnika niczym Kasper w finale? Jedzie się tak, jak jest tor zrobiony i wcale nie trzeba od razu pisać, że drewno.
    Ale jak nie pisać że drewno jak drewno?

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem tego narzekania na dzisiejsze GP. Przecież to były bardzo dobre zawody. Praktycznie w każdym wyścigu mieliśmy mijankę, dużo walki. Dla mnie najlepsze GP w Auckland w ogóle. Smolinski ... jestem w ciężkim szoku. Co prawda nie uważałem aby Niemiec był totalnym outsiderem i liczyłem się z tym, że kilka razy może otrzeć się o półfinały, ale coś takiego ? Dla mnie to największa sensacja w historii cyklu GP i co najwazniejsze Smoła wygrał dzisiaj w kapitalnym stylu. To co zrobił w wielkim finale to coś pięknego. Z ostatniego miejsca na pierwsze. Gdyby tak pojechał Ward czy Emil to wszyscy by piali z zachwytu nad kunsztem zawodnika i kapitalną jazdą na dystansie, ale że to tylko Smolinski to będziemy czytać o przypadku, farcie sprzętowym, drewnie. Polacy to jednak ewenement na skalę światową.

    Pedersen mocny - takiego Dzika dawno nie widziałem. Fantastyczny występ Kasprzaka i Lindgrena. Szkoda, że Fredi nie stanął na podium, ale po dzisiejszym GP jest nadzieja na znacznie lepszy sezon niż poprzedni. Hampel bardzo słaby, niby w drugiej części zawodów jechał troszkę lepiej, ale to i tak nie było to. Tym bardziej mnie to dziwi, bo Polak zawsze w Auckland czuł się wybornie. Ogromnie szkoda Warda, ale w sumie Darcy dzisiaj i tak jechał słabiutko. Mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało. Iversen i Hancock ogromny zawód. Harris w GP to jednak nieporozumienie.

    PS. irytowało mnie dzisiaj ciągłe najeżdżanie na Smolinskiego przez "ekspertów" w studiu. A już żółć wylewana przez wieśniaka Barona była komiczna. "To jedna rodzina i powinni trzymać się razem". Tak, jasne. Nawalone bydło robi trzodę i zachowuje się jak totalne bezmózgi zakłócając spokój to najlepiej to przemilczeć, bo wszyscy jesteśmy żużlowcami. Dramat tego pana.
    TeamLindgren

  5. Już 12 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Falubaz (05-04-2014), Gadol (05-04-2014), Mildura (05-04-2014), ScotFZG (05-04-2014), dockm (05-04-2014), donvito (05-04-2014), kapitan bomba (05-04-2014), lemur6666 (05-04-2014), miles (06-04-2014), romeki (05-04-2014), scooby zg (05-04-2014), sobotch (05-04-2014)

  6. Powrót do góry    #230
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Drewno nie drewno miernota nie miernota z mocą pod tyłkiem czy bez mocy, ale awans wywalczył sobie sam w eliminacjach i bardzo ładnie przytrzymał Nickiego do krawężnika na ostatnim łuku.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 05-04-2014 o 15:39

  7. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie można być drewnem totalnym, jak się robi super wyniki na megatrudnych torach w Anglowni Aczkolwiek fakt, w stawce GP Smolinsky jest drewnem największym

    Z drugiej strony mógłbym stwierdzić, że zawodnikowi "drewnianemu" albo kalkulującemu dużo łatwiej jest zrobić wynik niż gdy się jest wirtuozem żużla jadącym wszędzie gdzie popadnie. Najlepsze przykłady to Greg i Nicki z jednej strony i Ward z Emilem z drugiej. Gdyby tytuł MŚ dawano za największy kunszt jeździecki to Darcy byłby już po dekoracji, ale właśnie po nim najlepiej widać, jak styl jazdy wpływa na karierę, przynajmniej w dzisiejszych czasach. Dziś Dark poleciał z nieswojej winy, ale podejrzewam, że i w niedalekiej przyszłości nadal przyjdzie mu nie raz i nie dwa przeszarżować. Ułańska fantazja nie zawsze popłaca
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 05-04-2014 o 13:25

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    vicar (05-04-2014)

  9. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem tego narzekania na dzisiejsze GP. Przecież to były bardzo dobre zawody. Praktycznie w każdym wyścigu mieliśmy mijankę, dużo walki. Dla mnie najlepsze GP w Auckland w ogóle. Smolinski ... jestem w ciężkim szoku. Co prawda nie uważałem aby Niemiec był totalnym outsiderem i liczyłem się z tym, że kilka razy może otrzeć się o półfinały, ale coś takiego ? Dla mnie to największa sensacja w historii cyklu GP i co najwazniejsze Smoła wygrał dzisiaj w kapitalnym stylu. To co zrobił w wielkim finale to coś pięknego. Z ostatniego miejsca na pierwsze. Gdyby tak pojechał Ward czy Emil to wszyscy by piali z zachwytu nad kunsztem zawodnika i kapitalną jazdą na dystansie, ale że to tylko Smolinski to będziemy czytać o przypadku, farcie sprzętowym, drewnie. Polacy to jednak ewenement na skalę światową.
    Mozna odbic pileczke i napisac: ostroznie z tym wychwalaniem Smolinskiego.
    W przeciwienstwie do Warda czy Emila ktorzy zachwycali akcjami nie raz i nie dwa,Martin poki co blysnal w jednej.
    Naleza sie brawa,bo nadarzajace sie okazje trzeba umiec wykorzystac a Smola walke Kasprzaka z Nickim wykorzystal perfekcyjnie,ale bylbym ostrozny w porownywaniu go do Darcego czy Emila.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-04-2014 o 13:52
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Drewno nie drewno, ale jednak już podczas Best Pairs wiedziałem, że w GP sporo namiesza (myślałem bardziej o środku stawki ). Zwycięstwo moim skromnym zdaniem w pełni zasłużone. Wyścig finałowy jeden z najlepszych jaki widziałem.
    A ot jego drewniana sylwetka
    Smolinski-action.jpg

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    andzia_xyz (05-04-2014)

  12. Powrót do góry    #234
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ponownie obejrzałem finał. I atak Smoły na Nickiego to klasa. Delikatnie wypchnął Duńczyka, ale zostawiając mu miejsce pod bandą, a potem krótko przyciął do małej. Nieraz w GP widzieliśmy jak zawodnicy z czymś takim sobie nie radzili. Nie mówię, że Smoli to jakiś wirtuoz, ale na pewno nie zasługuje na takie jechanie po nim, bo umiejętności ma porównywalne do połowy stawki GP. Ale oczywiście trzeba po nim jechać, ale tylko dlatego, że połowa znawców forum pierwszy raz o tym zawodniku usłyszała dopiero po GPCh, więc siłą rzeczy nie mogą się przyznać, że nic o nim nie wiedzą i on musi być totalnym ogórkiem.

    I znowu muszę w 100% zgodzić się z sobotchem (możesz się w kwestii Smolinskiego wypowiadać za mnie ). Szczerze mówiąc pierwszy raz uwagę na Martina zwróciłem uwagę w 2006 roku, gdy był jasniejszym punktem w cienkim jak sik pająka ekstraligowym Rybniku.

    Szczerze mówiąc zastanawiam się skąd te opinie, że na techniczniejszych torach sobie nie poradzi. W stosunku do zawodnika, który od wielu lat z niezłym skutkiem ściga się w Anglii...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Jeśli Smolinski to drewno, to kim jest Troy, Bjerre, czy nawet Zagar??

  14. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    ScotFZG (05-04-2014), lego (05-04-2014), sobotch (06-04-2014), veronek (05-04-2014)

  15. Powrót do góry    #236
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie można być drewnem totalnym, jak się robi super wyniki na megatrudnych torach w Anglowni Aczkolwiek fakt, w stawce GP Smolinsky jest drewnem największym
    Może z tym drewnem nieco przesadziłem, jednak irytuje mnie opinia o "niedocenieniu" Smoły. Klient ma 30 lat i póki co niewiele ugrał w żużlu. Udał mu się dzisiejszy występ i chwała mu za to. Nie sposób zauważyć też, że nie tyle wygrał co przeciwnicy przegrali. Zobaczymy, co pokaże na innych torach.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    kingpin (05-04-2014)

  17. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Klient ma 30 lat i póki co niewiele ugrał w żużlu.
    taki, który ma furę kasy od sponsorów i jasno postawiony cel na ten rok Może być ciekawie na salonach w tym roku.

  18. Powrót do góry    #238
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    taki, który ma furę kasy od sponsorów i jasno postawiony cel na ten rok Może być ciekawie na salonach w tym roku.
    Wyciągnięty z odbytnicy Niemiec z nadwagą rozstawia to całe żądne milionów towarzystwo na furze robionej w garażu u jakiegoś Burmeistera czy jakoś tak.

    Przekomiczna dyscyplina.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (05-04-2014)

  20. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Był taki jeden co go ściągnęli z roboty w chłodni w Niemczech i niemal z miejsca został jednym z liderów ekstraligowej drużyny

  21. Powrót do góry    #240
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Dziwni Cu kibice. Atakują Smołę bo wpadł w koleinę i go wyrzuciło na Darka. To jak słaby technicznie jest Tai ktory w analogocznej sytuacji wjechał w Golloba bez żadnej dziury? Ano tak słaby że zrobił Misia i każdy piał nad nim. Fakt ze Smolińskiego miotało ale ilu dzisiaj w ogole odważyło sie tak jak on blisko kredy śmigać? Gość ma wiecej pary i techniki niz polowa stawki GP.

    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    MaciekGKS (05-04-2014), andzia_xyz (05-04-2014), el_kwas (05-04-2014)

  23. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Smoliński wygrał na torze i jedzie się tak na ile przeciwnik pozwala.
    Tutaj wygrywa zawodnik, który przekroczy pierwszy linie mety i nikt za styl medali nie daje.
    Chłopak natrzaskał punktów, wykorzystał błędy rywali w finale i wygrał.
    Jak nie wygra ulubieniec jednego czy drugiego, to zaraz że drewno , farciarz, beztalencie i bezjajeczny typ.

    Gdyby zawsze wygrywali faworyci byłoby nudno że ho ho.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    andzia_xyz (05-04-2014)

  25. Powrót do góry    #242
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Wyciągnięty z odbytnicy Niemiec z nadwagą rozstawia to całe żądne milionów towarzystwo na furze robionej w garażu u jakiegoś Burmeistera czy jakoś tak.

    Przekomiczna dyscyplina.
    Wyciągnięty z odbytnicy bo? Przeszedł ogólnoświatowe eliminacje. Awans do GP i zawdzięcza tylko sobie, a nie np. dzikim kartom. Taki jest sport.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  26. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Był taki jeden co go ściągnęli z roboty w chłodni w Niemczech i niemal z miejsca został jednym z liderów ekstraligowej drużyny
    No coz. Jaka druzyna tacy liderzy

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    lego (05-04-2014), sparta_mistrz (05-04-2014)

  28. Powrót do góry    #244
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Na razie, to Smoliński najbardziej namieszał w cyklu tym, że skasował głównego faworyta tegorocznej rywalizacji. Co będzie dalej, to zobaczymy. On jedzie generalnie całe życie to samo - czyli kreda i wykorzystanie potencjału maszyny. Ta póki co spisywała się znakomicie, a że w żużlu decyduje głównie sprzęt, to i stąd ten wynik. Ale czy on utrzyma wagę (jednak schudł trochę) i sportowe przygotowanie przez cały sezon, to śmiem wątpić, bo to wg mnie nie jest 'pros'. Chyba, że nagle na fali tego sukcesu - się nim stanie.

    Do Bydgoszczy 3 tygodnie, ale start Warda mało prawdopodobny. Mam nadzieję, że poskładają go na tyle, że będzie mógł wyjechać z 7-9 punktów, co jeszcze nie wyłączy go całkowicie z walki.

  29. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Wyciągnięty z odbytnicy Niemiec z nadwagą rozstawia to całe żądne milionów towarzystwo na furze robionej w garażu u jakiegoś Burmeistera czy jakoś tak.

    Przekomiczna dyscyplina.
    To jest sport. Podobne sytuacje działy się na przestrzeni lat w każdej dyscyplinie. Wystarczy przypomnieć choćby ME piłkarzy Grecji w 2004, gdzie w drużynie grali drugo i trzeciorzędni zawodnicy, którzy nawet po turnieju mieli problem, żeby przebić się do bardziej uznanych klubów. Pamiętajmy, że to tylko jeden turniej, a Smoliński miał duży handicap toru, bo jednak tor w Auckland jest niestandardowo długi, a on sam przecież celuje w wyścigach na takich obiektach. Co prawda inne motory itd., ale są na pewno nawyki i cechy, które przekładają się z długiego toru na nienaturalnie długiego klasyka. Kolejne zawody zweryfikują faceta. Jestem gotów zaryzykować stwierdzeniem, że już więcej do 1/2 nie awansuje w tym roku.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #246
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Darcy załamał kciuk i ma wstrząśnienie mózgu.


    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/42...d-zlamal-kciuk

  31. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi_ Zobacz posta
    piąte złoto, piąte hahaha
    Serio? Nie potrafisz policzyć tytułów IMŚ swojego idola? Drugi raz ta sama wtopa w przeciągu ostatnich dwóch tygodni. Trochę słabo.

    Same zawody nawet niezłe, a końcowa faza to wisienka na torcie. Szkoda Warda. Z drugiej strony jechał straszną padakę i z taką postawą nie ma co liczyć na tytuł. Mnie cieszy postawa Holdera. Po tym co zobaczyłem na SBPC, 5 miejsce i 11 punktów brałbym w ciemno.
    Postawa Smolinskiego to mega sensacja, chyba nikt się tego nie spodziewał. Wiadomo, że utrzymanie takiej dyspozycji przez cały sezon raczej nie będzie możliwe, ale zawsze to jakaś niespodzianka, nawet jeśli jednorazowa. Dziwią mnie wszyscy ci wszyscy, którzy piszą że Smoliński to drewno, trzyma tylko kredę itp. Jak on miał niby jechać w tym finale? Ścieżka przy krawężniku była jedyną rozsądną, bo reszta toru była zastawiona przez pozostałych finalistów. Miał cisnąć pod samym ogrodzeniem i ukończyć wyścig 40 metrów z tyłu? Chyba nie o to chodzi.
    Tradycyjnie, żenująco wypadli komentatorzy i eksperci. Podczas upadku Warda, gdy karetka wyjechała na tor, Olkowiczowi zebrało się na melancholijne wspominanie Golloba. *****iste wyczucie, zresztą ten gość z tego słynie. Cegielski oczywiście również musiał dorzucić do pieca i za kraksę Darcy'ego i Smolinskiego obarczyć tłumiki. On powinien mieć zakaz wypowiadania się na temat upadków, bo gołym okiem widać, że ma jakąś fobię i z góry można założyć, że będzie katował temat wydechów. Kilkugodzinne deprecjonowanie Smolinskiego przez Barona pominę milczeniem, bo nie jest warte jakiejkolwiek wzmianki.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    bartekdm (05-04-2014)

  33. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,794
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Może z tym drewnem nieco przesadziłem, jednak irytuje mnie opinia o "niedocenieniu" Smoły. Klient ma 30 lat i póki co niewiele ugrał w żużlu. Udał mu się dzisiejszy występ i chwała mu za to. Nie sposób zauważyć też, że nie tyle wygrał co przeciwnicy przegrali. Zobaczymy, co pokaże na innych torach.
    Hmm, prawda jest taka, ze Smoliński po prostu jechał swoje. Miał facet swój dzień, przeciwnicy robili sporo błędów. Smoła miał farta, nic więcej. Taki AJ miał niefarta, dwukrotnie na prowadzeniu przerwano mu bieg, na skutek upadku zawodników. Ale taki właśnie jest ten sport. Zdaje się, ze nikt tu nie ma wątpliwości, że taki Smoliński majstra jednak w sezonie 2014 nie zdobędzie. Ja mam wątpliwości czy gość utrzyma się w 1/8 SGP. Ba, myślę, ze dzisiejsze SGP powinno spowodować spore przemyślenia zwolenników wyłaniania IMŚ w turniejach jednodniowych. Taki Smoliński (niczym Kujawa w IMŚJ) byłby IMŚ. A z tym faktem mało kto chyba by się mógł pogodzić

    Odnosze wrażenie, że wielu faworytów pogubiło się dzisiaj w gąszczu nieprzebranej liczby silników od różnych tunerów. Taki Hancock, 0,0,0, a potem 3,3 Ward całkiem zawiódł, nie wiem czy on sam czy jego team nie mógł uporać się z ustawieniami. AJ, Hampel, Tai, Puk podobnie. Sezon dopiero ruszył, juz są pierwsze kontuzje. Misia wygra ten który najlepiej rozłoży siły, ten który uciuła najwięcej punktów. Za chwilkę ruszy liga w PL, potem w Szwecji, bractwo się rozjeździ i wszystko wróci do normy. Również taki Smoliński trafi tam gdzie jego miejsce
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Obejrzałem sobie jeszcze raz na chłodno finał i naszła mnie myśl: puśćcie 4 Smolińskich w jednym biegu....
    Ten gościu w całych zawodach może raz pojechał szerzej niż 1m od kredy. Spoko, wygrał zawody ale ja wolę np. wolniejszego Fredkę od szybkiego Niemca. Żadne to odświeżenie krwi w GP a raczej dowód na to, że ciulowo zrobiony tor pozwala dominować w żużlu miernotom z mocą pod tyłkiem.
    Czyli całkiem podobnie jak w Toruniu z tą różnicą że na Motoarenie jest zawsze równo.Zawody na takich nawierzchniach z reguły tak wyglądają że trafiają się takie niespodzianki jak Smoliński a z reguły wygrywają niekoniecznie najlepsi i najmocniejsze rumaki tylko czasami na odwrót.Hancock idzie na olimpiadę,za chwilę trafia w przełożenia i przywozi trójki.Prawdziwy żużel w Auckland zaczął się w półfinale ale zwycięzców się nie ocenia.Wygrał ten co najlepiej to ogarnął choć generalnie prowadzi Nicky.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    andzia_xyz (06-04-2014)

  36. Powrót do góry    #250
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Chyba zebrana tutaj gawiedz, nie dosc dokladnie sluchala wywiadu angielskojezycznego ze Smołą w trakcie zawodów. Wspominał ze ma ustawiony motor nieco w charakterze dlugich torów. Ale ta moc bardzo utrudnia trzymanie go w ryzach w ciasnych zakrętach. I takie efekty jazdy widac bylo prawie na kazdym łuku kiedy wjezdzał w dziurki przy kredzie

    Wedlug mnie takie ustawienie motocykla byly tez powodem tego crashu i wjazdem w Warda. Zatem postawil wszystko na jedna karte.....koniec koncow wygrał.

  37. Powrót do góry    #251
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Nie ma co brać wyników tego GP na poważnie, można to traktować raczej jak sparing - rok temu większość liczących się w późniejszej fazie sezonu zawodników też kiepsko tam pojechałą. Prawdziwe ściganie zacznie się w Bydgoszczy. Wiadomo, że taki Kasprzak, Smoliński, Lindgren czy Bjerre o podium nie będą walczyć.

  38. Powrót do góry    #252
    Moderator Grand Prix Awatar maciek33
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 25 postach
    Dziwne, zaskakujące zawody. W życiu bym nie spodziewał się że kiedykolwiek niemiecki żużlowiec wygra turniej GP. Trzeba jednak przyznać że dzisiaj wszystko Smolinskiemu sprzyjało - długi tor, nieźle przygotowane motory, słabsza postawa Australijczyjków i szczęście w finale, gdzie skorzystał z walki KK i Nicky'ego. Szkoda Warda, bo mimo iż nie jeździł porywająco to jestem przekonany że jechałby w finale.
    Bardzo negatywnie zaskoczył mnie Jarek, starty atomowe, ale jazda na dystansie słabiutka, przekombinowane ustawienia, ale też i słaba forma fizyczna.
    Start Gniezno Fan
    Supporters de L'OM

  39. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    No mnie poza czarnym koniem tych zawodów najbardziej na plus zaskoczył Fredka.Trenowali już z braćmi T. pierwsze próby toru w samolocie więc był potencjał Dawno już tak bojowego i świeżego Lindgrena nie widziałem.Jeśli na takim torze pojechał tak dobrze to może być dobry sezon w jego wykonaniu a to nie są jego ulubione nawierzchnie.Ward chyba nie doszedł po imprezie bo jeżdzil dzisiaj jak na kacu,co chwilę się wywracał,Smoliński w niego wjechał ale Ward on sprawiał wrażenie mocno rozkojarzonego.Co do Woffindena to dziary coraz bardziej wchodzą mu na twarz ale pierwsze jazdy w tym sezonie to już pierwsze karambole i słabe sparingi.Trudno jeszcze powiedzieć czy miał rok konia czy to tylko słaby początek tego sezonu bo jednak GP to nie sparing.Obiecująca dla leszczyniaków jest postawa ich duńczyków.Nicky zaczyna przypominać dawnego wariata a bez jajowy Bjerre jakby wszedł na wyższy level.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  40. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,429
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Angielski Martina lepszy niż Angielski Australijczyków.

    Krzychu nie umie przegrywać.

    A Jarek jak to Jarek. Może za rok.
    UNSCARED

  41. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,799
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Serio? Nie potrafisz policzyć tytułów IMŚ swojego idola? Drugi raz ta sama wtopa w przeciągu ostatnich dwóch tygodni. Trochę słabo.
    no trochę źle u mnie z matematyka. ale obiecuje poprawie się.

    zawody mega ciekawe.

    co do Smoły... śmieją się ze juz 30 lat ale przytoczę przykład wyśmiewanego niegdyś duńczyka który w 2005 jeździł w rybniku... zwie się Iversen

  42. Powrót do góry    #256
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Zabawne, że gdy wygrywają faworyci to ludzie mowia, ze decyduje sprzęt, bo ci słabsi w zasadzie nie sa slabsi, ale sa słabsi glownie dlatego, ze maja gorszy sprzet. Gdy wygrywa outsider tez decyduje sprzęt, bo inaczej niemożliwe, ze ten slabszy mógłby być lepszy od tych lepszych, ktorzy wtedy zamieniaja sie w tych lepszych bo maja lepsze umiejetnosci.
    Wyciągnięty z odbytnicy Niemiec z nadwagą rozstawia to całe żądne milionów towarzystwo na furze robionej w garażu u jakiegoś Burmeistera czy jakoś tak.
    A Ty myslisz, ze reszta gdzie robi maszyny? W laboratoriach technicznych rodem z formuly 1?
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 05-04-2014 o 16:43

  43. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,646
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Ja juz przywyklem do dwoch rzeczy. Pierwsza to niedocenianie niektorych teoretycznych outsiderow a druga wieszanie medali mlodym talentom "na kredyt".
    Niedocenianie i smichy hihi przerabialismy juz wielokrotnie na roznych zawodnikach. Vaculik wygral w debiucie by potem byc nazywany drewnem. Zorro mial byc dziadem w SGP a nieraz osmieszal mlodych zdolnych. Woofi kilka lat temu zadebituwal w SGP wozac ogony. Dzis sie mowi ze Woofi jest pro. a Smolinski nie jest pro. Jesli nie jest to wstyd dla tych pro ze ich wlasnie Smola osmieszyl. Skoro zrzucil pare kg, popracowal na silowni, przygotowal sprzet (jak widac umie go ustawic) to chyba jednak jakies PRO w tym jest, ale ja to moze glupi jestem.
    Natomiast ozlacanie Darka przed sezonem.... nie zyczylem nikomu kontuzji, ale czulem ze tak sie to skonczy. Emilowi kilka lat wstecz wieszano zlota i wypowiadano w podobnym tonie. Morderca o twarzy dziecka, jak nie bedzie mial kontuzji bedzie IMS, jak przestanie jechac brawurowo bedzie IMS.. Mam dejavu.
    Nic do Warda nie mam, przeciwnie doceniam kunszt jazdy, ale wasze "prorocze" nazywanie go best speedway rider ever blablabla wlasnie mu zadalo cios.

    Przeczuwalem niespodzianke i KK wysoko. Kurcze, moze to moj sezon na przeczucia? Ale nie zycze tego Wardowi, bo czuje ze medalu nie bedzie.

  44. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ... a może zwycięstwo Smolinskiego to zapowiedź rewolucji sprzętowej?
    Mam na myśli kombinowanie z zapłonem.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  45. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a może zwycięstwo Smolinskiego to zapowiedź rewolucji sprzętowej?
    Mam na myśli kombinowanie z zapłonem.
    Teraz sprzęt Smolińskiego jest pewnie na tapecie każdego tunera. To GP wielu daje do myślenia.

    Niech powtórzy dobre wyniki, a wtedy zacznie się dopiero ból głowy tym wszystkim co na tytany wydają kokosy.

    Diabeł tkwi w szczegółach jak to zwykle bywa.

    Byłoby fajnie jakby jakiś nowy tuner wszedł na rynek i troche zamieszał w tym hermetycznym kotle.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 05-04-2014 o 17:15
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  46. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Jeśli Smolinski to drewno, to kim jest Troy, Bjerre, czy nawet Zagar??

    podbijam
    Skoro Smoliński jest drewnem, to kim jest kładący się dwa razy specjalnie na tor Ward ??
    bo chyba nie zawodnikiem który swoją postawą zasługuje na tytuł MŚ

  47. Powrót do góry    #261
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Przeczuwalem niespodzianke i KK wysoko. Kurcze, moze to moj sezon na przeczucia? Ale nie zycze tego Wardowi, bo czuje ze medalu nie bedzie.
    Gratulacje. Miales nosa z KK i niespodziankami. Ja np. wczoraj kompletnie nie miałem pomysłu co to bedze w tym Auckland.

    Wygląda na to, ze bedziesz miał racje i Ward nie bedzie mial złota. Próbuje/my to odkląć, ale chyba sila wyzsza.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 05-04-2014 o 17:20

  48. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,646
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    no nie musisz drwic na sile. Wg mnie dobrze ze taka niespodzianka zdazyla sie juz na poczatku sezonu. Zwykle moje przeczucia byly psu w bude, dlatego jestem troche w szoku

  49. Powrót do góry    #263
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Marian to wszystko najlepiej podsumował.

    mmm.jpg
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Michausz (05-04-2014)

  51. Powrót do góry    #264
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ja juz przywyklem do dwoch rzeczy. Pierwsza to niedocenianie niektorych teoretycznych outsiderow a druga wieszanie medali mlodym talentom "na kredyt".
    Niedocenianie i smichy hihi przerabialismy juz wielokrotnie na roznych zawodnikach. Vaculik wygral w debiucie by potem byc nazywany drewnem. Zorro mial byc dziadem w SGP a nieraz osmieszal mlodych zdolnych. Woofi kilka lat temu zadebituwal w SGP wozac ogony. Dzis sie mowi ze Woofi jest pro. a Smolinski nie jest pro. Jesli nie jest to wstyd dla tych pro ze ich wlasnie Smola osmieszyl. Skoro zrzucil pare kg, popracowal na silowni, przygotowal sprzet (jak widac umie go ustawic) to chyba jednak jakies PRO w tym jest, ale ja to moze glupi jestem.
    Natomiast ozlacanie Darka przed sezonem.... nie zyczylem nikomu kontuzji, ale czulem ze tak sie to skonczy. Emilowi kilka lat wstecz wieszano zlota i wypowiadano w podobnym tonie. Morderca o twarzy dziecka, jak nie bedzie mial kontuzji bedzie IMS, jak przestanie jechac brawurowo bedzie IMS.. Mam dejavu.
    Nic do Warda nie mam, przeciwnie doceniam kunszt jazdy, ale wasze "prorocze" nazywanie go best speedway rider ever blablabla wlasnie mu zadalo cios.

    Przeczuwalem niespodzianke i KK wysoko. Kurcze, moze to moj sezon na przeczucia? Ale nie zycze tego Wardowi, bo czuje ze medalu nie bedzie.
    1. To czy Smoliński jest PRO, to się okaże po sezonie. To co pokazał w Auckland, to generalnie ja już widziałem rok temu. Sportowa sylwetka, szokujące wyniki, niebotyczna prędkość w motocyklach i jazda dokładnie w tym samym stylu, czyli kreda do znudzenia. To jego jazda z początku sezonu w BEL 2013. Wszyscy byli w szoku. Anglicy pisali półżartem o pojemności 600cm. Ale w drugiej połowie sezonu Martinowi się znudziło, złapał kilka(naście) kilogramów więcej, w zasadzie pogrążył Brummies w PO. Pod koniec sezonu był cieniem zawodnika z początku roku.

    2. Ward. Takie gadanie, że "czułem, że złapie kontuzję". Na miejscu Warda mógł być każdy inny zawodnik. W czym on zawinił, że w prymitywny sposób został staranowany przez Niemca? Dlaczego piszę prymitywny? Ano dlatego, że a) kompletnym bezsensem było to, że Niemiec bez szans na punkt jechał tak ofensywnie do końca, b) widać było, że walczy jedynie o swoje zdrowie i upadł tak, aby sam wyjść bez szwanku, c) zero przejęcia dramatem rywala jest żenujący. Ja rozumiem, że takie rzeczy się zdarzają. Najlepszym. W 2010 Gollob skończył sezon Emilowi, w 2013 Woffinden - Gollobowi. Tylko, że to było w jakiejś tam walce, kontakcie. Tutaj? Kompletnie bez sensu.

    3. Ward dziś. Bez przesady. Jazda nie była dramatyczna. Brakowało startu, a w 4 serii brakowało mu jazdy w 3 serii. Nerwowo. Runda inauguracyjna to zawsze trochę gra nerwów. Mimo tego, nie strata punktowa jest żadnym problemem. Poza Nickim w zasadzie nikt mu mocno nie uciekł. Podobnie cykl zaczynali Gollob w 2010, czy Holder w 2012. Tai w 2013 zaczął lepiej, ale też nie było super. No ale niestety na skutek prymitywnej jazdy jeźdźca bez głowy - w tej chwili prawdopodobnie ma pozamiatane. Bo straty punktowe z Auckland + ew. straty z Bydgoszczy, to jest w zasadzie po balu. Może nie całkowicie, ale szanse mikroskopijne. Oczywiście nie był to jego dzień. Był w zasadzie taki jak w Goeteborgu, gdzie też od początku wszystko grało przeciw niemu. I tu i tam - była spinka psychiczna. Tutaj kluczowy był bieg 10, gdzie powinien był wygrać i turniej miałby z górki. Może wtedy inaczej ułożyłby się też ten prawdopodobnie najważniejszy wyścig sezonu 2014 na świecie (bieg 14).

    Do Bydgoszczy 3 tygodnie. Może cud się zdarzy, ale w tej chwili - trudno być optymistą. Po ludzku żal mi tego chłopaka. Bo tak jak wiedział to Gollob w 2010, tak i Ward w 2014 - wiedział, że jest #1. A jeden nerwowy wieczór TG przypłacił jedynie paroma gorzkimi dniami, zaś Darcy, na skutek prymitywnej jazdy Niemca - zdrowiem, co jest cenniejsze niż kilka punktów więcej w generalce.

    edit: szybkość Niemca była zastanawiająca i szokująca już w 2013. Z drugiej strony w LT przegrał w zasadzie z kretesem z Kylmaekorpim. Nie wiem, może jest trochę racji w tym co pisze Semen. Mam nadzieję, że nie. Nie chciałbym, aby tak prymitywny zawodnik miał być Boeklevem żużla.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 05-04-2014 o 17:50

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (05-04-2014)

  53. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Czyli całkiem podobnie jak w Toruniu z tą różnicą że na Motoarenie jest zawsze równo.
    Wyostrzyl sie humor czy na jedno oko widac tylko metr od kraweznika?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  54. Powrót do góry    #266
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Tylu bzdur w jednym poście to już dawno nie widziałem, ale to cały Ty, Buszmen

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dlaczego piszę prymitywny? Ano dlatego, że a) kompletnym bezsensem było to, że Niemiec bez szans na punkt jechał tak ofensywnie do końca
    I tu jest właśnie umniejszanie Smolinskiemu. Rozumiem, że jak jedzie ostatni to nie może walczyć o punkt. Jakoś jak Ward, Emil, Holder, Woffi czyinny Łaguta na ostatniej pozycji i nie odpuszcza robiąc dzikie ataki to wszyscy pieją z zachwytu, że to jest prawdziwy speedway. Smolinski tak nie może robić, bo wtedy jest bezmyślny.

    Po ludzku żal mi tego chłopaka. Bo tak jak wiedział to Gollob w 2010, tak i Ward w 2014 - wiedział, że jest #1.
    Co za stek bzdur Rozumiem, że IMŚ już na początku sezonu wiedzą, że zdobędą tytuł? A co najmniej kilku tak miało? Tak wiedział, że jest numerem jeden, że jechał dziś totalną padakę... Rozumiem, że specjalnie, aby potem móc podgonić i aby emocje się za szybko nie skończyły?

    Nie chciałbym, aby tak prymitywny zawodnik miał być Boeklevem żużla.
    Tylko Wardowi można pozwolić zmienić coś w żużlu. W końcu to przyszły 10-krotny IMŚ. Tylko czemu nie zmienia?

    Uważam, że Ward ma duży talent i wiele może osiągnąć. Ale czemu ma służyć pisanie, że już od marca wie, że będzie IMŚ...?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  55. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/42...ie-nie-wierzyl

    dla mnie to jest najgorsze. ani słowa o skoszonym rywalu. w transmisji też było widać że się specjalnie nie przejął.
    o ile oczywiście to jest cała wypowiedź przytoczona.

    wygląda tak że duża kasa w sprzęt akurat trafiony i syndrom jednodniowego finału. w EU już tak różowo nie będzie.

  56. Powrót do góry    #268
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W którym miejscu ja napisałem, że ktoś wie że zdobędzie tytuł? Świadomość bycia najlepszym, to co innego, więc weź najpierw zrób rachunek sumienia, naucz się czytać z zrozumieniem, co wyraźnie jest Twoją niedoskonałością, a dopiero potem wystawiaj cenzurki innym. I tak dokładnie, ta świadomość bycia najlepszym, wobec czego tytuł to niejako "mus" usztywniła zarówno Golloba w Lesznie 2010, jak i Warda dziś. Przy czym Ward, gdyby miał w tym turnieju więcej szczęścia, to nie wiadomo jakby się ostatecznie on dla niego skończył.

    Odróżnijmy ataki, które mają sens od jazdy bez głowy bez szans powodzenia. Sorry, przy takiej stracie tam już nic się nie dało zrobić więc taka jazda ofensywna na ostatnim łuku była prymitywna głupotą. Nie widziałem żeby którykolwiek z wymienionych przez Ciebie zawodników, ani żaden inny wchodził tak w ofensywnie w łuk, gdy już dawno jest po biegu. Trzeba mieć sieczkę w głowie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 05-04-2014 o 18:56

  57. Powrót do góry    #269
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    no nie musisz drwic na sile.
    Nie drwię, bo niby dlaczego?

    Uważam, że Ward ma duży talent i wiele może osiągnąć. Ale czemu ma służyć pisanie, że już od marca wie, że będzie IMŚ...?
    Buszmen jak to Buszmen, jak ktos mu podpadnie, to nie ma zmiluj, ale z tym ma racje. Niemalże w każdym sezonie sa zawodnicy, którzy po prostu wiedza, ze ich akcje stoją najwyżej. I tak po prostu jest. Najczęściej sie to sprawdza i zostaja mistrzami. Zwłaszcza w cyklu GP.

  58. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,794
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Buszmen

    Odróżnijmy ataki, które mają sens od jazdy bez głowy bez szans powodzenia. Sorry, przy takiej stracie tam już nic się nie dało zrobić więc taka jazda ofensywna na ostatnim łuku była prymitywna głupotą. Nie widziałem żeby którykolwiek z wymienionych przez Ciebie zawodników, ani żaden inny wchodził tak w ofensywnie w łuk, gdy już dawno jest po biegu. Trzeba mieć sieczkę w głowie.
    O czym Ty piszesz ? Co Ty oglądałeś ? Przecież go tam pociągnęło na jakieś koleinie. Wyprostowało mu motor i zapikował w Warda. To nie był żaden przemyślany atak. Po prostu nie dał rady zapanować nad motorem w tej sytuacji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •