Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: F1 sezon 2014

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach

    F1 sezon 2014

    Za 6 godzin pierwszy trening w Melbourne Rozpoczynamy kolejny sezon F1 Roberta niestety nie ma wśród startujących (miejmy nadzieję, choć szanse są niemal równe zeru, że jednak może np za dwa lata?) ale sezon może w końcu będzie ciekawy. Mam nadzieję że problemy Red Bulli trochę jeszcze potrwają (chamskie to ale ja się cieszę) i Szanowny pan Vettelek nabierze trochę tolerancji dla pozostałych kierowców, a szczególnie "ogórków" (jak ich nazwał) z końca stawki. Nosy nowe, niektóre śmieszne ( Ferrari mi przypomina Jar Jar Binksa czy jak mu tam było z Gwiezdnych Wojen). Czy Mercedesy podtrzymają super formę ? Czy Williams jest taki mocny jak pokazywał? Czy Pirelli w końcu będzie dostarczać dobre opony? No to lecimy!!!!!!! Typera nie ma na ten sezon, ale mam nadzieję ze na moim wpisie się nie skończy w sezonie 2014.


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    16-05-2014
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie nie skończy się...
    Jesteśmy po 5 rundach i jak dotychczas Mercedes nie dał rywalom szans na zdobycie większej ilości punktów. Co gorsza nie zapowiada się na jakiekolwiek zamiany w tym temacie. Jeśli nic się nie zmieni to za kilka wyścigów zaczniemy oglądać pełną rywalizację o tytuł dwóch kierowców z jednego zespołu. Osobiście liczyłem że Ferrari szybciej i sprawniej będzie rozwijało bolid.
    Już za tydzień Monaco, może ciasny tor zatrze różnice w mocach silników...

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2014
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już za dwa tygodnie GP Belgii. Jak widać Ferrari nawet nie jest na drugim miejscu i bardzo dobrze. Zawsze to coś ciekawszego niż monotonna rywalizacja pomiędzy mercem a ferrari. Szkoda tylko że ta rywalizacja pomiędzy trzema zespołami nie odbywa się o pierwsze miejsce. W sumie klasyfikacja końcowa jest już chyba ustalona. Tak jak Red Bull nie dogoni Mercedesa, tak Ferrari nie dogoni Red Bulla.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •