Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 109 z 109

Wątek: Turniej memoriałowy w Zielonej Górze

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Złe towarzystwo i imprezy do rana dzień przed meczem Tylko wszyscy byli zadowoleni że Kurmanek robił wynik wychodził z baletów o 6 w niedziele rano :sztywny a 15 robił cuda na torze a w klubie twierdzili że taki silny ma organizm
    No i co z tego? Olszak, Lindgren - dokładnie to samo. I jeszcze ze stu innych by się znalazło... Drabik, Wodjakow, Holder, Olszewski, Rembas, Havelock, Ward, Żeromski, Gunnestad... długopis można by wypisać...
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 03-02-2014 o 01:50

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,219
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Dla mnie to temat memoriału Wydry jest bardzo ciężki Miał problemy bardzo długo i w klubie o tym wiedzieli Złe towarzystwo i imprezy do rana dzień przed meczem Tylko wszyscy byli zadowoleni że Kurmanek robił wynik wychodził z baletów o 6 w niedziele rano :sztywny a 15 robił cuda na torze a w klubie twierdzili że taki silny ma organizm


    Ci co zginęli na torze byli Fajterami ! a Kurmanek opuścił ten świat jak frajer ....



    Nie można jego równać z chłopkami którzy odlali życie za Falubaz na torze!
    Każdy ma prawo odejść sobie z tego świata w taki sposób w jaki chce. Uszanuj to.

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Kurmanek był dla mnie kiedyś idolem Ale skończył jak frajer i tyle nie można go na równi stawiać z rycerzami którzy odali życie za Falubaz

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Oddali zycie za Falubaz?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-02-2014 o 08:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    t_zg (03-02-2014)

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,550
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Dla mnie to temat memoriału Wydry jest bardzo ciężki Miał problemy bardzo długo i w klubie o tym wiedzieli Złe towarzystwo i imprezy do rana dzień przed meczem Tylko wszyscy byli zadowoleni że Kurmanek robił wynik wychodził z baletów o 6 w niedziele rano :sztywny a 15 robił cuda na torze a w klubie twierdzili że taki silny ma organizm


    Ci co zginęli na torze byli Fajterami ! a Kurmanek opuścił ten świat jak frajer ....



    Nie można jego równać z chłopkami którzy odlali życie za Falubaz na torze!
    Gówno prawda.

    Może zdarzyło mu się ze dwa, trzy razy porządnie zaimprezować. Widać Kiki, ze nie miałeś kontaktu z Rafałem na co dzień. Paplasz tylko to co usłyszysz gdzieś tam między wierszami. Rafał to nie był typ imprezowicza. A takim go kreślisz. Miałem z nim kontakt na co dzień, i mogę z całą stanowczością powiedzieć, ze błądzisz Kiki, pisząc takie opinie o Rafale.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    romeki (03-02-2014)

  8. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Dobra po co rozgrzebywać sprawy z przed 10 lat ....Ty Mariusz wszystko wiesz najlepiej nawet co senator jadł dzisiaj na śniadanie....

  9. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził ... rozumiem wątpliwości Yogurta i Kiki, bo sam je mam. Zestawienie Spławki, Zarzeckiego i dwóch Pawlaków z Kurmankiem może budzić wątpliwości. Dla jasności mam sentyment do Rafała do dnia dzisiejszego. Dobrze go pamiętam z osiedla i szkoły. Wiem, że nie miał łatwego dzieciństw, stąd staram się nie oceniać jego czynu, a po prostu go pamiętać jak śmigał na torze ...

    Jak dla mnie lepszym rozwiązaniem byłby memoriał pamięci tych co odeszli(z szczególną pamięcią tych co zgineli na torze) , a walczyli dla Falubazu. Myślę, że np Stefan Żeromski czy Ludwik Jaskulski też zasługują na pamięć jak Rafał.

    Mimo wszystko cieszę się, że coś się w temacie ruszyło ...
    Tylko Falubaz

  10. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Czy są kluby w Polsce obojętnie w jakiej dyscyplinie które organizują memoriały naturalnie zmarłym zawodnikom ?
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  11. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Może spójrzcie na sprawę w ten sposób: Zarzecki, Pawlak, czy Kurmanek - u wszystkich bezpośrednim powodem śmierci był żużel.
    Zgadzam się z tym co przytoczył KS_Falubaz - gdyby Kurmanek nie był żużlowcem, to wciąż by żył. To do mnie przemawia najbardziej i rozwiewa wszelkie wątpliwości odnośnie uczczenia Jego pamięci poprzez memoriał.

    KS_Falubaz - dla Ciebie osobne podziękowania za zajęcie się tematem. Cieszę się bardzo, że jako Stowarzyszenie zdołaliście doprowadzić do tego memoriału. Jest to impreza, której od lat brakowało w naszym kalendarzu żużlowym. Mam nadzieję, że obsada zawodnicza ale przede wszystkim frekwencja dopiszą i impreza stanie się cykliczna.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  12. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,387
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Oby bilety nie były w cenie Grand Prix Challenge.

    P.S. Czy w zeszłym sezonie jako nagrody w losowaniu numerów karnetów wciąż rozdawali podkładki pod myszke GP Challenge 2009 ? Bo z tego co pamietam to w 2011 i 2012 dawali.

  13. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Może spójrzcie na sprawę w ten sposób: Zarzecki, Pawlak, czy Kurmanek - u wszystkich bezpośrednim powodem śmierci był żużel.
    Zgadzam się z tym co przytoczył KS_Falubaz - gdyby Kurmanek nie był żużlowcem, to wciąż by żył. To do mnie przemawia najbardziej i rozwiewa wszelkie wątpliwości odnośnie uczczenia Jego pamięci poprzez memoriał.

    KS_Falubaz - dla Ciebie osobne podziękowania za zajęcie się tematem. Cieszę się bardzo, że jako Stowarzyszenie zdołaliście doprowadzić do tego memoriału. Jest to impreza, której od lat brakowało w naszym kalendarzu żużlowym. Mam nadzieję, że obsada zawodnicza ale przede wszystkim frekwencja dopiszą i impreza stanie się cykliczna.
    Jak wcześniej napisałem to był kogoś innego wpis który na mnie tez zadziałał
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  14. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Wiem dlatego napisałem "przytoczył" a nie chciało mi się dokopywać
    IN PROTAS I TRUST !!!

  15. Powrót do góry    #103
    Użytkownik Awatar Jawa
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Pozwolę sobie na pewna prowokację i odwrócę kota ogonem. Jest żużlowiec nie śpi po nocach, bo martwi się że jego sprzęt nie jest zbyt dobrze przygotowany. Za 10 lat wykrywają u niego raka umiera. Jest jakaś impreza wbiega na tor kibic ginie na torze. I teraz memoriał tylko tym co zgineli na torze? Czy tylko tym co byli "legendami"?

    Powiem tak, nikt nie jest idealny, a w życiu różnie się wiedzie. Niektórzy giną tragicznie w wypadku na torze, inni samochodowym lub naturalnie, a niektórzy gdzieś na wygwizdowu zapomnieni przez świat. Dla mnie to jest smutne, że niektórzy tak szufladkują ludzi mówiąc: ten co odjechał 5 sezonów nie powinien być na równi z tym co odjechał 10. To tak jak powiedzieć" ja razem z dziewczyną nie będę siedzieć fujj.

    No ale cóż nie mam wpływu na to co ktoś myśli. Nigdy nie widziałem(poza youtube) tych co zginęli na torze. To nie moje czasy i w sumie mógłbym mówić, że oni dla mnie nic nie znaczą. Ale rozumiem, że to są ważne epizody historii falubazu i nie mam nic przeciwko, że będą w tym samym memoriale co mój "bohater". Jemu nic to nie umniejsza, bo jest bohaterem za to co zostawił na torze, a nie za to przy jakiej okazji jest wspomniany.
    Ostatnio edytowane przez Jawa ; 10-02-2014 o 18:26

  16. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Ma ktoś jakieś swoje materiały dotyczące zawodników dla których ma być poświęcony memoriał ?

    Potrzeba do zmontowania krótkiego filmiku
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  17. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Dziekuje wszystkim za pomoc....
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  18. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Panowie luzik , filmik powstał więc możemy dalej pisać

    http://www.falubaz.com/Szlaka/Turnie...apowiedz-video
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  19. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    pamietam Ich wszystkich[*] . Nie ma nikt biegu z upadkiem Wieska Pawlaka ? Przeszukałem całego neta i nic. Trudno uwierzyc ze nikt tego nie nagrał.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Oddali zycie za Falubaz?
    Zgineli w pracy to bardziej trafne określenie na dzisiaj.A robota była dość ciężka.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  21. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach


    29 marca to prawdopodobna data II Memoriału Rycerzy Speedwaya. Może ona jeszcze ulec zmianie, jednak pewne jest to, że po raz drugi będziemy mogli uczcić pamięć tragicznie zmarłych żużlowców Falubazu.
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KS_FALUBAZ za jego przydatny post!

    dillinger (14-03-2015)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •