Strona 1 z 189 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach

    Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

    pepe
    hampel/walasek
    bech/dudek
    jonsson
    sasza/zengota

    alex
    adam

    po 1. żadnych obcych juniorów
    po 2. nie kupujemy juniorów z zewnątrz
    po 3. stawiamy na swoich młodych
    czyli wracamy do źródeł

    do tego bilety po max 20 zł
    i idziemy na mistrza


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    646
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    do tego bilety po max 20 zł
    i idziemy na mistrza
    Dziecięce zapewne nie będą droższe. A poza tym gratuluję poczucia humoru

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,427
    Kliknij i podziękuj
    4,450
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    i idziemy na mistrza
    Pacz pan. A ja myślałem, że w tym roku jedziecie maksymalnie o honor.
    UNSCARED

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Pacz pan. A ja myślałem, że w tym roku jedziecie maksymalnie o honor.
    Przecież to nie możliwe
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież to nie możliwe
    Daj spokój, nawet Falubaz może jechać o honor.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    nie możliwe
    No więc właśnie

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Lipa_PL (09-11-2014), lemur6666 (09-11-2014)

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Nasz dobry kolega, Dariusz O. pisze, że senator zażyczył sobie głowy Kopernika. Mówi się tu i ówdzie, ze senator chce zatrudnić Grzesia Walaska i Piotra Żytę. A Kopernik obstaje przy Jarku Hampelu i Sławku Dudku jako menago I zespołu. Żeby było jeszcze ciekawiej to Grześ nie bardzo chce współpracować z Kopernikiem. Jest mała bryndza. I teraz pytanie dla znawców. Kto rządzi w klubie ? Ten co ma władze ? Czy ten kto załatwia kasę ? Kogo poprze w tym sporze RN ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nasz dobry kolega, Dariusz O. pisze, że senator zażyczył sobie głowy Kopernika. Mówi się tu i ówdzie, ze senator chce zatrudnić Grzesia Walaska i Piotra Żytę. A Kopernik obstaje przy Jarku Hampelu i Sławku Dudku jako menago I zespołu. Żeby było jeszcze ciekawiej to Grześ nie bardzo chce współpracować z Kopernikiem. Jest mała bryndza. I teraz pytanie dla znawców. Kto rządzi w klubie ? Ten co ma władze ? Czy ten kto załatwia kasę ? Kogo poprze w tym sporze RN ?
    Mariusz kogo poprze RN to jest najmniej istotne ! Napisz kogo Ty popierasz

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Buszmen (09-11-2014), Nigel (09-11-2014), kapitan bomba (09-11-2014)

  11. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nasz dobry kolega, Dariusz O. pisze(...)

    Mówi się tu i ówdzie, ze (...)
    Piękna manipulacja
    Jeśli na podstawie takich przesłanek prowokujesz do określenia poglądów, żeby mieć potem całą rzeszę ludzi do ustawiania po swojemu to gratuluję pomysłu i całkiem sprytnej realizacji

    I teraz pytanie dla znawców.
    Ja też mam takie pytanie. Po jaką cholerę normalny porządny kibic ma się przejmować kolejnymi idiotycznymi przepychankami w klubie, który już dawno przestał być narzędziem czysto sportowym? Też mi radocha - no chyba że ktoś ma za dużo czasu i lubi zaglądać do gaci zacnym możnowładcom

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Lawin (09-11-2014)

  13. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nasz dobry kolega, Dariusz O. pisze, że senator zażyczył sobie głowy Kopernika.
    I głowę dostał...


    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...unkcji-prezesa
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  14. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...unkcji-prezesa

    W końcu!!! Kopernikowi z lekka zaczynało się w d.. przewracać. Tylko czekać jak zacząłby się kreować na Zbawiciela zielonogórskiego speedwaya.
    Gdyby facet miał jaja i honor to sam by złożył rezygnację kilka tygodni temu. Jak widać za bardzo był przyspawany do stołka.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 09-11-2014 o 23:11

  15. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    A bo prawdziwy Kopernik nie do wyjęcia z Torunia .
    !Adrian walcz!

  16. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...unkcji-prezesa

    W końcu!!! Kopernikowi z lekka zaczynało się w d.. przewracać. Tylko czekać jak zacząłby się kreować na Zbawiciela zielonogórskiego speedwaya.
    Gdyby facet miał jaja i honor to sam by złożył rezygnację kilka tygodni temu. Jak widać za bardzo był przyspawany do stołka.
    nie zebym bronil, ale:

    Trzy tygodnie temu, jeszcze przed Ligą Światową, w Zielonej Gorze, z inicjatywy Roberta Dowhana, doszło do spotkania wszystkich władz Zielonogórskiego Klubu Żużlowego. - Faktycznie, takie spotkanie miało miejsce. Byłem ja, czyli zarząd spółki, Rada Nadzorcza i zarząd stowarzyszenia. Robert przedstawił swoje przemyślenia oraz wizję, jak dalej wyobraża sobie funkcjonowanie klubu. Ja zasugerowałem, że powinien, być jednocześnie wszystkimi organami klubu i sztabem trenerskim, ale jeśli nie zamierza brać na siebie żadnej odpowiedzialności to za jego deklaracjami w przypadku porażki, nic nie będzie stało. Zapytałem, czy ktoś z obecnych czuje się na siłach, by być prezesem spółki. Zaległa cisza. Po chwili podpisałem rezygnację. Stwierdziłem, że jeśli Rada Nadzorcza spółki i zarząd stowarzyszenia zgadzają się, że bez żadnej odpowiedzialności ma rządzić senator, to lepiej, żebym odszedł. Pod niektórymi rzeczami nie zamierzałem się podpisywać. To było trzy tygodnie temu i zapanowała lekka konsternacja. Nikt nie wiedział, co zrobić, żeby spółka normalnie funkcjonowała. Było Walne Zgromadzenie i sporo umów do podpisania. Cofnąłem rezygnację i poczekałem, co zrobi Rada Nadzorcza. Jeśli ma rządzić Robert Dowhan, to powinien rządzić z imienia i nazwiska - wyjaśnił Jankowski.


    dobry jest tez fragment:
    Ja prywatnie mogę powiedzieć, że Roberta lubię. To jednak przede wszystkim polityk, który w mojej ocenie ostatnio oderwał się nieco od rzeczywistości, niczym mitologiczny Ikar. W tej pouczającej historii wosk się stopił i skończyło się tragicznym upadkiem. Oby tu było inaczej - wyjaśnił były już prezes.

  17. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    No to Jankowski ładnie pocisnął Dowhanowi przy okazji odejścia. Mariusz pewnie już szykuje przemówienie.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (10-11-2014), kingpin (10-11-2014)

  19. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Czyli mój faworyt dalej ma moc sprawczą

    To dobrze, bo już się obawiałem, że nie będzie miał kto trzymać dyscypliny w klubie

    Sobotch

    Piękna manipulacja
    Jeśli na podstawie takich przesłanek prowokujesz do określenia poglądów, żeby mieć potem całą rzeszę ludzi do ustawiania po swojemu to gratuluję pomysłu i całkiem sprytnej realizacji
    Ze też Ty w każdym moim poście, musisz doszukiwać się podstępów jakichś.


    Ja też mam takie pytanie. Po jaką cholerę normalny porządny kibic ma się przejmować kolejnymi idiotycznymi przepychankami w klubie, który już dawno przestał być narzędziem czysto sportowym? Też mi radocha - no chyba że ktoś ma za dużo czasu i lubi zaglądać do gaci zacnym możnowładcom
    A gdzie ja pisałem, ze ktokolwiek ma się przejmować czymkolwiek ? Poruszyłem, z ciekawości, temat na forum publicznym. Kto am zdanie i będzie chciał się wypowiedzieć to tak uczyni. To wszystko.

    Zabovski

    No to Jankowski ładnie pocisnął Dowhanowi przy okazji odejścia. Mariusz pewnie już szykuje przemówienie.
    A po co miałbym cokolwiek szykować ? Jak znam życie to pewnie Kopernik z lekka, powbija delikatnie, trochę szpilek senatorowi. Jak by nie patrzeć to senator właśnie spuścił Kopernika po brzytwie
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-11-2014 o 00:02
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #16
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Za kim jesteś Mariusz: Dowhan + Żyto, czy Kopernik + Frątczak? Oczekujemy jasnej deklaracji

    ps. Mi się podobał wycinek o relacjach z Witkowskim

  21. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Za kim jesteś Mariusz: Dowhan + Żyto, czy Kopernik + Frątczak? Oczekujemy jasnej deklaracji

    ps. Mi się podobał wycinek o relacjach z Witkowskim
    O kurde, już się zaczynam bać. A kto to wy jesteście ? Mam tu na myśli te "oczekujemy" ?

    Już się bałem, że sam będę musiał pretendować na to wakujące stanowisko. Ale widzę, ze senator wziął się do roboty.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    I dobrze. Tylko Robert może poskładać to wszystko do kupy. Chociaż trudno nie przyznać racji Kopernikowi, że to kierowanie klubem z tylnego siedzenia to słabe jest. Jak znam życie to zrobi preziem Kawickiego. Przynajmniej będzie jednowładza a nie anarchia.

  23. Powrót do góry    #19
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Mariusz na prezydenta klubu!

  24. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    cphx,

    1. Jak ktoś chce złożyć rezygnację to ją składa i np. informuje, że dla dobra klubu pozostanie jeszcze 3 tygodnie na stołku. Jeszcze z tydzień temu Kopernik snuł wizje na przyszły rok w RZG.
    2. Trzy tygodnie zapanowała taka konsternacja, że po trzech tygodniach wywalają Kopernika. To rzeczywiście trzy tygodnie temu musiała zapanować bardzo duża konsternacja.
    3. Dowhan i tak wykonywał połowę (tę ważniejszą połowę) roboty Kopernika, ale wcześniej to Kopernikowi nie przeszkadzało.

    Ja uważam, że bardzo dobrze się stało, że Jankowski odchodzi.
    Sodówka też mu zaczęła już odbijać, co nawet widać w załączonym artykule. Kto to był, co wnosił do klubu, co załatwił, kogo on w ogóle reprezentuje? To pytania dotyczącego jego ewentualnego samodzielnego rządzenia.
    Przez półtora roku nie przeszkadzało mu rządzenie z tylnego siedzenia. Urósł trochę i bardzo szybko został sprowadzony na ziemię.
    Zresztą powinien wylecieć już wraz z końcem sezonu.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Jacazg (10-11-2014), kapitan bomba (10-11-2014)

  26. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Przecież Mariusz nic nie potwierdzi, nic nie odrzuci. Jak trzymałem jego stronę i jego posty, to dla mnie od dłuższego czasu on jest "niepołosprawny" umysłowo.
    Co pisałem dwa dni temu ?? Dzisiaj kolejny gwóźdź ku temu, żebym nie zasiadł na trybunach w sezonie 2015. Pada deszcz, ale Mariusz powie, że to klub polew wodę na tor, by był bardziej przyczepny.
    Powiedzmy sobie wprost: je**bie się w klubie, na trybunach (zgody z Flotą, Zagłębiem - po jaki ch** to ?)

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi libro5 za jego przydatny post!

    Falubaz7 (10-11-2014)

  28. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    A tu nasz kolega Dariusz O. przedstawia kolejną aferę spiskową, za PS:

    Pani Marta lada dzień powie czy jej firma pozostanie w żużlu i czy nadal będzie wspierała rzeszowski klub. Myślę, że warto wyjaśnić, dlaczego wpadła na pomysł na rozwód ze speedway’em.

    Jeden z prezesów ekstraligowego klubu powiedział mi, że ponad pół roku temu szef Polskiego Związku Motorowego Andrzej Witkowski spotkał się z kilkoma wpływowymi osobami. W tym gronie byli: Roman Karkosik, Andrzej Rusko, Józef Dworakowski i właśnie pani Marta Półtorak. Za zamkniętymi drzwiami rozmawiano o tym co PZM może dać, żeby zatrzymać w żużlu ludzi z grubo wypchanym portfelem. Wyszło na to, że może dać klubom większe wpływy (czytaj udziały) w spółce Ekstraliga Żużlowa, względnie troszkę zmienić regulamin i wprowadzić KSM w sezonie 2015. Ponoć padły konkretne obietnice i … mniej więcej tydzień temu ta sama grupa ludzi (za wyjątkiem Karkosika, który w międzyczasie wycofał się z żużla) spotkała się ponownie, by przypomnieć sobie o tamtych zobowiązaniach. Okazało się jednak, że nie będzie ani większych wpływów dla klubów, ani KSM. Dla pani Marty jest to złamanie danego kiedyś słowa i właśnie stąd to gadanie o odejściu firmy Marma. Podaruję sobie komentarz do tej sprawy, ale ciekaw jestem WASZYCH opinii. Swoją drogą to ładne rozdwojenie mamy w Lesznie. Z jednej strony były prezes Dworakowski walczy o KSM i cięcia, a z drugiej obecny prezes Piotr Rusiecki realizuje mocarstwowe plany i ciągle czeka na kogoś z dwójki Janusz Kołodziej – Emil Sajfutdinow
    Czyli co ? Toruń, Leszno, Wrocek i Rzeszów, chcieli przejąć większość udziałów w SE ?

    Libro5

    Przecież Mariusz nic nie potwierdzi, nic nie odrzuci. Jak trzymałem jego stronę i jego posty, to dla mnie od dłuższego czasu on jest "niepołosprawny" umysłowo.
    Co pisałem dwa dni temu ?? Dzisiaj kolejny gwóźdź ku temu, żebym nie zasiadł na trybunach w sezonie 2015. Pada deszcz, ale Mariusz powie, że to klub polew wodę na tor, by był bardziej przyczepny.
    Powiedzmy sobie wprost: je**bie się w klubie, na trybunach (zgody z Flotą, Zagłębiem - po jaki ch** to ?)
    No wybacz kolego, ale zrozumieć Ciebie nie sposób.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-11-2014 o 00:18
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Subtelna zmiana tematu...

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    mhsol (10-11-2014)

  31. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A po co miałbym cokolwiek szykować ? Jak znam życie to pewnie Kopernik z lekka, powbija delikatnie, trochę szpilek senatorowi. Jak by nie patrzeć to senator właśnie spuścił Kopernika po brzytwie
    Jakby na to nie patrzeć to Jankowski podniósł rękę na Twojego Mesjasza. Myślałem, że nie pozostawisz tego bez reakcji.

  32. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jakby na to nie patrzeć to Jankowski podniósł rękę na Twojego Mesjasza. Myślałem, że nie pozostawisz tego bez reakcji.
    Ja pierd..ole, najpierw libro5 pali jakieś zielsko a teraz Ty, w wątku gorzowskim Buszmen gada od rzeczy ? Panowie ogarnijcie się, tak nie wypada

    MSD

    Mariusz na prezydenta klubu!
    Czyś Ty chłopie ocipiał ? Chcesz żeby mnie, za czas jakiś, senator spuścił po brzytwie ? Kopernika rozumiem, ale mnie za co ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-11-2014 o 00:23
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Mamy w ZG Obserwatorium Astronomiczne na Wieży Braniborskiej
    to niewątpliwe, choć ukryte, talenta Kopernika się nie zmarnują

  34. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja pierd..ole, najpierw libro5 pali jakieś zielsko a teraz Ty, w wątku gorzowskim Buszmen gada od rzeczy ? Panowie ogarnijcie się, tak nie wypada
    Heh, znowu sam przeciwko wszystkim? Jeden z drugim palą zielsko, trzeci gada od rzeczy. Widzę, że anegdota o facecie jadącym autostradą pod prąd nic a nic nie straciła na aktualności ; ]

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    ins. Sokołowski (10-11-2014), mhsol (10-11-2014)

  36. Powrót do góry    #28
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O kurde, już się zaczynam bać. A kto to wy jesteście ? Mam tu na myśli te "oczekujemy" ?

    Już się bałem, że sam będę musiał pretendować na to wakujące stanowisko. Ale widzę, ze senator wziął się do roboty.
    Umiesz odpowiedzieć na zadanie pytanie?

  37. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Heh, znowu sam przeciwko wszystkim? Jeden z drugim palą zielsko, trzeci gada od rzeczy. Widzę, że anegdota o facecie jadącym autostradą pod prąd nic a nic nie straciła na aktualności ; ]
    No dobra, jeśli tych trzech to wszyscy to nie mam więcej pytań.

    Buszmen

    Umiesz odpowiedzieć na zadanie pytanie?
    Śmiesz wątpić ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #30
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No nie tyle śmiem, co po prostu sam to potwierdzasz, klucząc i wijąc się, by tylko nie określić własnego zdania. Po której stronie konfliktu się opowiadasz: Jankowski + Frątczak czy Dowhan + Żyto. Krótka odpowiedź, bez dorabiania ideologii. Jeżeli się nie określisz, u mnie stracisz resztki szacunku.

  39. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Zupełnie bez żalu żegnam Pana MJ. Końcowe przedstawienie medialne tylko potwierdza moją odczucia, które miałem od początku: MJ Prezesem Falubazu = wielka pomyłka Dowhana.

  40. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,256
    Kliknij i podziękuj
    6,232
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Wraz z Panem Jankowskim możemy chyba także pożegnać pilską parówkową wieprzową, za którą, nie ukrywam, również specjalnie płakał nie będę

  41. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Stwierdziłem, że jeśli Rada Nadzorcza spółki i zarząd stowarzyszenia zgadzają się, że bez żadnej odpowiedzialności ma rządzić senator, to lepiej, żebym odszedł.

    A czy stowarzyszenie może zatrudnić pana Jankowskiego? O ile nie będzie musiało płacić żadnych zobowiązań. Może stowarzyszenie przejmie też Hampela i wystartuje w II lidze, inkasując jednocześnie wpływy z dzierżawy stadionu spółce. Oczywiście, nie należy wiązać tych dwóch podmiotów, to jakby sąsiedzi.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  42. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Po takich rewelacjach z ust Kopernika mozna juz z czystym sumieniem zostawic Wlokniarz w spokoju i przeniesc sie na jakis czas do zielonogorskiego watku.
    Zastanawiam sie tylko czy nie jest to nastepne PR zagranie Dowhana i spolki aby dzwignac notowania Falubazu na forum.Byc moze Mariusz co nie co szepnal szefowi,ze nawet watek Staleczki ma ostatnio wiekszy popyt?

    Z Kopernikowego testamentu najbardziej zaciekawil mnie fragment o dwuznacznych etycznie zobowiazaniach Falubazu.
    Mariusz,wytlumacz!
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Ja sie Kopernikowi nie dziwie. No bo jak to tak? Jechal sobie ostatnimi czasy na popularnosci Falubazu, bylo nie bylo, dobrze zarzadzanego klubu, a teraz pojawila sie jakas odpowiedzialnosc? Wczesniej mogl sobie plesc rozne glupotki do kamer i mikrofonow, kibice i tak mieli jego zdanie w tylku bo kazdy wiedzial, ze Dowhan nad wszystkim panuje. Byl ze swoja hipokryzja co najwyzej obiektem drwin, ale poki bral kase i nie odpowiadal w sumie za nic to mu pasowalo.

    Inna sprawa, ze poklocilo sie dwoch mega hipokrytow.

    Dziwne jest tylko jedno. Skoro Falubaz to wciaz maszynka do robienia PR i kariery i duzej lokalnej promocji, skoro jest od kilku lat dobrze zarzadzany, wyplacalny itd... to czemu nikt, ani ta szuja ani Kopernik nie chce wziac za to pelnej odpowiedzialnosci?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Kingpin

    Z Kopernikowego testamentu najbardziej zaciekawil mnie fragment o dwuznacznych etycznie zobowiazaniach Falubazu.
    Mariusz,wytlumacz!
    Stary nkibic a nie wie. Co tu w ogóle tłumaczyć, pewnie Moher z Karolakiem, w zamian za PR, dostali dodatkowo po bonusie w formie panienki. I teraz trzeba to jakoś rozliczyć.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-11-2014 o 11:25
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Jankowski o Dowhanie:
    "Prezes SPAR Falubazu nie mógł znaleźć z Dowhanem porozumienia w kwestiach dotyczących relacji z Polskim Związkiem Motorowym. To także doprowadziło do jego odwołania. - Cenię Andrzeja Witkowskiego. To prezes, który czasami podejmuje dobre, a innym razem nieco gorsze decyzje. Nie zamierzam jednak nosić jego zdjęcia w portfelu - podsumował Jankowski"

  46. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Kopernik był jaki była, ale przynajmniej powiedział, co sądzi o osobie Dowhana "upadłego Ikara".
    Siedzieć z tyłu, dyrygować paluszkiem by nie było na Niego- każdy potrafi.

    Czyli co- znajdą jakiegoś figuranta, który będzie skakał niczym małpa na zawołanie pseudo- senaora i wio.
    Dowhan chce ściągnąć do klubu na powrót Żytę- już nie godzi w dobre imię klubu?

    pozdrawiam serdecznie z Leszna

  47. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Dajcie Mariuszowi spokój, chłopak przeżywa traumę. Jakbyście się czuli gdyby wasi rodzice się rozwodzili.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  48. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Dowhan mógłby firmować zarządzanie Falubazem swoim nazwiskiem, a nie szukać kolejnego figuranta, który jak zrobi małe kuku to poleci jak Jankowski.

  49. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    A jeszcze niedawno było mówione, że Pinkman nie ma już wpływu na decyzje w klubie.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Malin017 (10-11-2014)

  51. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Kopernik był jaki była, ale przynajmniej powiedział, co sądzi o osobie Dowhana "upadłego Ikara".
    Siedzieć z tyłu, dyrygować paluszkiem by nie było na Niego- każdy potrafi.

    Czyli co- znajdą jakiegoś figuranta, który będzie skakał niczym małpa na zawołanie pseudo- senaora i wio.
    Dowhan chce ściągnąć do klubu na powrót Żytę- już nie godzi w dobre imię klubu?

    pozdrawiam serdecznie z Leszna
    Zabolało Rozowego złoto sasiadów, oj zabolalo. Teraz musi je zdobyc za wszelka cene (Zyto)
    I wszystko wraca do normy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  52. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Nie dziwię się Jankowskiemu. Bycie prezesem zarządu spółki akcyjnej to oczywiście konkretne zobowiązania, konkretna odpowiedzialność. Dopóki zgadzał się z tym co dyktował mu RD, wszystko było ok i między panami była sielanka. Teraz coś się zmieniło. Jankowski nie chce podpisywać się pod decyzjami Dowhana i bardzo słusznie, bo niby czemu miałby brać odpowiedzialność za coś z czym się nie zgadza, może nawet uważa to za groźna dla bytu spółki.

    Ktoś wyżej napisał, że MJ boi się odpowiedzialności. Ja też bym się bał, gdybym swoją gębą miał firmować czyjeś decyzje, w dodatku takie z którymi kompletnie się nie zgadzam. Ciekawe jak ta sytuacja się rozwinie...

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Polonez_Truck za jego przydatny post!

    Falubaz7 (10-11-2014)

  54. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,427
    Kliknij i podziękuj
    4,450
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Problemy w Falubazie to klasyczny polski syndrom niechęci do składania dymisji czyli inaczej Seppuku. Myślę, (uwaga Mariusz) że w Falubazie problem nie wynika - jak to najczęściej bywa z powodu braku elementarnych pokładów honoru - ale z fasadowości organizacyjnej tegoż klubu. Jacek Falubaz chował się za Dobruckim a Kopernik chowa się za Koszulem. Ale nic dziwnego, bo gdy idzie dobrze to zasługa Frątczaka z Dowhanem. A gdy idzie parszywie to winni Dobrucki z Jankowskim.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 10-11-2014 o 10:19
    UNSCARED

  55. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Krótko mówiąc Dowhan niech lepiej sam obejmie stery bo już dziś wiadomo że kolejny prezes będzie jego marionetką.

Strona 1 z 189 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •