Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 315

Wątek: Extraliga 2014 - Typowanie, prognozy, komentarze itp.

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Faktycznie, trzeba byłoby trochę policzyć stosując ubiegłoroczne zasady. Nie che mi się szukać tych przepisów.
    Myślę, że zastępując Szombierskiego Pająkiem zwiększyłoby się sumę Włokniarza do jakichś 45-45,5 punktów.

    Zestawienie to pokazuje jak ważne będzie otrzymanie (lub nie) obywatelstwa polskiego przez Saszę.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Buszmen

    Czyli Przedpełski to jedna półka co np. Zgardziński. Kacper Gomólski to jedna półka co Dolny? Czaja to ta sama półka co Koza?
    Hmm, na temat Pawła celowo się nie wypowiadam. Bo tak na prawdę sam nie wiem jak ocenić tego chłopaka. Eksplozja jego nagłej formy w sezonie 2013 zaskoczyła mnie okrutnie. Nie mam pojęcia czy to jakaś jednorazowa metamorfoza czy może ten chłopak był spychany do zaścianka w Unibaxie na rzecz bliźniaków. I ten stan rzeczy nie pozwalał na pokazanie jego wartości. Mam go w swoim schowku i bacznie obserwuje. Tak naprawdę, jeśli to taki talent na jakiego wygląda to sezon 2014 to potwierdzi. Lub postawi na nim krzyżyk. Musimy bowiem pamiętać, ze o ile w sezonie 2013 nikt od niego nie wymagał aby wygrywał np. ze średniej klasy seniorami to teraz sytuacja się zmieni. Wymagania wobec Pawła wzrosną, dojdzie w związku z tym dodatkowa presja, dojdą oczekiwania kibiców. Czli sezon 2014 pokaże czy Paweł bedzie zbierał laury na torach SE czy też podzieli los bliźniaków.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ... moze osiągnie więcej, a moze mniej, ale zapewniam Cię, że to chłopak ulepiony z zupełnie innej gliny niż Pulczasy.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Semen napisał:
    Myślę, że zastępując Szombierskiego Pająkiem zwiększyłoby się sumę Włokniarza do jakichś 45-45,5 punktów.
    44,6 gdzieś tak Włókniarzowi wychodzi natomiast Falubaz 44,07 z Saszą seniorem.
    Same dream teamy
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-12-2013 o 21:01
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #230
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Semen:
    Mnie rzuciło się w oczy, że sumy osiągnięć czwórki zawodników z najlepszymi średnimi w Unibaksie i Falubazie są niemal identyczne.
    Wynoszą one odpowiednio 34.92 i 34,89. Ciekawe...
    Tyle, że u nas prawdziwy lider Unibaxu i #1 na świecie jest w tym zestawieniu średnich na 5 miejscu. To jeszcze jeden argument przeciwko używaniu średnich za JAKIKOLWIEK miernik. Dobre dla laików.

    W ogóle nie rozumiem, co ten Trokowski robi. Tam nie wstawił Kildemanda. W Zielonej Górze bierze pod uwagę 6 seniorów. W Gorzowie wciska Sundstroema zamiast Świderskiego (może i będzie jeździł, ale pierwszym w kolejce jest Świder i Świder ma wyższy KSM - na identycznej zasadzie mógłby dać Sucheckiego zamiast Pavlica).

    Mariusz:

    Przedpełski wcześniej nie jeździł bo był po prostu młody. On ma 18 lat. Jeżeli mu nie odbije sodówka, to nie widzę powodu, dla którego miałby jechać znacząco gorzej. Przecież tu się pewnych rzeczy nie zapomina. A widać jaki arsenał jazdy ma Paweł. To nie jest to co Pulczyńscy - sprzęt, start, rura i do przodu - a w każdym kontakcie zamykanie gazu. To nie jest siłowe jeżdżenie. Kwestia presji, którą wrzucasz może być całkiem inna. Bo to w tym roku, zwłaszcza w końcówce jakaś presja była. Bo wcześniej pokazał, co potrafi, a skład się posypał i musiał łatać dziury. W 2014 skład seniorski będzie tak mocny, że Paweł będzie "odciążony". No ale OK. Już mniejsza z tym, czy uwzględniłeś Pawła czy nie. Po prostu stwierdzenie, że "wszyscy są mniej więcej na tym samym poziomie" nie jest prawdą. Taki Gomólski u siebie może ogrywać seniorów rywali, Dolny - poza jakimiś pojedynczymi wystrzałami, wątpię.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 23-12-2013 o 21:16

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Napisałem to jako ciekawostkę, a nie po to żeby coś komuś udowadniać, więc daruj sobie chociaż w okresie świątecznym takie komentarze.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Powrót do góry    #232
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ale to co, nie można dyskutować nt. "ciekawostek"? Bo nie rozumiem? Liczysz top4, a chyba powinniśmy liczyć top5. Bo może w takim razie liczmy top1 i na tej podstawie porównujmy zespoły. I co ma do tego okres świąteczny?

  8. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Fajne zestawienie ale nie uwzględnia np. Kildemanda
    i Sasza liczony jako polski junior
    byc moze wiedza wiecej od nas?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tyle, że u nas prawdziwy lider Unibaxu i #1 na świecie jest w tym zestawieniu średnich na 5 miejscu.
    ?????

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale to co, nie można dyskutować nt. "ciekawostek"? Bo nie rozumiem? Liczysz top4, a chyba powinniśmy liczyć top5. Bo może w takim razie liczmy top1 i na tej podstawie porównujmy zespoły. I co ma do tego okres świąteczny?

    To taka sama sytuacja jak ocenianie zawodnikow np na podstawie samego PO ...

    http://www.trojmiasto.sport.pl/sport...Zuzlowiec.html

    Jeśli Pieszczek nie dojdzie do porozumienia z Wybrzeżem, być może przeniesie się do Zielonej Góry. Drużyna Stelmetu już w zeszłym roku była bowiem zainteresowana pozyskaniem gdańskiego żużlowca.

    Ciekawe, czy w przypadku takiego ruchu, dalej Pieszczek w oczach niektorych ( kogos tam z Torunia chyba wyzej ) bedzie typowany na najlepszego juniora ligi ? Osobiscie jestem na nie..lepiej stawiac na swoich.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 23-12-2013 o 21:27

  9. Powrót do góry    #234
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    To taka sama sytuacja jak ocenianie zawodnikow np na podstawie samego PO
    A kto tak czyni?

    Co do znaków zapytania. Tak, Ward jeździ najlepiej na świecie na żużlu.

    Ciekawe, czy w przypadku takiego ruchu, dalej Pieszczek w oczach niektorych ( kogos tam z Torunia chyba wyzej ) bedzie typowany na najlepszego juniora ligi ?


    To chyba jedna osoba tak typowała, więc wiesz - nie dopisuj, że to jakieś zdanie "Torunia". Natomiast nie sądzę, aby komuś transfer do Zielonej Góry (ewentualny) miał przeszkadzać cenić Pieszczka. Ja osobiście w nim aż takiego talentu nie widzę, ale mniej więcej poziom właśnie Czaji i Gingera, czyli zaplecze tego topu: Piotrek Pawlicki, Zmarzlik, Musielak, Przedpełski.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 23-12-2013 o 21:36

  10. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A kto tak czyni?

    Co do znaków zapytania. Tak, Ward jeździ najlepiej na świecie na żużlu.



    To chyba jedna osoba tak typowała, więc wiesz - nie dopisuj, że to jakieś zdanie "Torunia". Natomiast nie sądzę, aby komuś transfer do Zielonej Góry (ewentualny) miał przeszkadzać cenić Pieszczka. Ja osobiście w nim aż takiego talentu nie widzę, ale mniej więcej poziom właśnie Czaji i Gingera, czyli zaplecze tego topu: Piotrek Pawlicki, Zmarzlik, Musielak, Przedpełski.
    Najbardziej widowiskowo? Czy najbardziej skutecznie? Bo jeśli się nie mylę, to misia jeszcze nie mial ? poza juniorskim oczywiscie...A za styl, czy tam szarze jakies punktów nie przyznaja.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A kto tak czyni?

    Co do znaków zapytania. Tak, Ward jeździ najlepiej na świecie na żużlu.



    To chyba jedna osoba tak typowała, więc wiesz - nie dopisuj, że to jakieś zdanie "Torunia". Natomiast nie sądzę, aby komuś transfer do Zielonej Góry (ewentualny) miał przeszkadzać cenić Pieszczka. Ja osobiście w nim aż takiego talentu nie widzę, ale mniej więcej poziom właśnie Czaji i Gingera, czyli zaplecze tego topu: Piotrek Pawlicki, Zmarzlik, Musielak, Przedpełski.
    Napisalem kogoś tam z Torunia, a nie " zdaniem Torunian " a tez "co niektorzy", bo wczesniej bylo pisane tez nt Pieszczka, ale nie wiem z jakiego miasta byl użytkownik. Co do talentu Pieszczka to sie zgadzam. Ja osobiscie jestem przeciwny Krystianowi w Falubazie...tylko nie ja decyduje.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 23-12-2013 o 21:48

  11. Powrót do góry    #236
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Najlepiej. Najbardziej widowiskowo to jeździ Gollob w formie Ward nie miał IMŚ, ale miał najlepszą średnią w SGP 2013. W 2014 sięgnie po mistrza

  12. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Najlepiej. Najbardziej widowiskowo to jeździ Gollob w formie Ward nie miał IMŚ, ale miał najlepszą średnią w SGP 2013. W 2014 sięgnie po mistrza
    Postawilbys na to powiedzmy 5tys zl, skoro taki pewien jestes ? Zaloze sie, ze nie Wg mnie na misia nie jest jeszcze poukladany. Jak odstawi cpanie ( wiem wiem niektorzy mnie zjada, ze trawka to lekarstwo ), imprezowanie, alkohol itd...to mu to na pewno pomoze. Wydaje mi sie, ze predzej czy pozniej zdobedzie IMŚ, ale jeszcze nie w przyszłym roku.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Najlepiej. Najbardziej widowiskowo to jeździ Gollob w formie Ward nie miał IMŚ, ale miał najlepszą średnią w SGP 2013. W 2014 sięgnie po mistrza
    Co do widowiskowosci to kwestia gustu. Nie mowie tego bo jestem akurat z ZG, ale takie akcje tylna opona po bandzie, jak np robi Protas, to jest widowiskowe, a nie bezsensowne wysuwanie sie na duza, lub przedluzanie prostej i przycinka w przednie kolo, jak to ma Bidon w zwyczaju...no chyba, ze dzwignie sa widowiskowe, to pelna racja. Widowiskowo jezdzi Łaguta itp...Gollob tez, ale wg mnie nie najbardziej.,

  13. Powrót do góry    #238
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Protas to widowiskowo wykłada się na pierwszym wirażu

  14. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Protas to widowiskowo wykłada się na pierwszym wirażu
    Spodziewalem sie takiego komentarza. Specjalnie nie napisalem, ze jezdzi widowiskowo, tylko takie akcje jak np 2 albo 3 sezony temu w Czewie, gdzie normalnie jechal po bandzie tylnym kołem przeciskajac sie miedzy zawodnikiem a banda ( byc moze okolo poltora metra przerwy ) na pelnej pi***e...to jest widowiskowe. I to nie byl przypadkowy wyczyn, bo akurat robi to w miare czesto. Nie twierdze, ze Gollob nie jezdzi widowiskowo, ale wg mnie sa bardziej widowiskowo jezdzacy zawodnicy. Chociazby nawet wspomniany wyzej Ward.

  15. Powrót do góry    #240
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Ward to się z motocyklem urodził. Nie ma takiego drugiego zawodnika co tak czuje motocykl. A to że imprezuje ostro ?? Geniusze tak maja

  16. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Ward to się z motocyklem urodził. Nie ma takiego drugiego zawodnika co tak czuje motocykl. A to że imprezuje ostro ?? Geniusze tak maja
    Ale poki co, to nawet w lidze nie jest jakims wielkim dominatorem jak np Puk czy Hampel. To, ze czuje motocykl to prawda, ale zeby przelozyl to jeszcze na wyniki.

  17. Powrót do góry    #242
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Gdyby miał w pełni profesjonalne podejście do sportu to byłoby nudne.
    Zdominowałby ten sport na wiele, wiele lat.

  18. Powrót do góry    #243
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Spodziewalem sie takiego komentarza. Specjalnie nie napisalem, ze jezdzi widowiskowo, tylko takie akcje jak np 2 albo 3 sezony temu w Czewie, gdzie normalnie jechal po bandzie tylnym kołem przeciskajac sie miedzy zawodnikiem a banda ( byc moze okolo poltora metra przerwy ) na pelnej pi***e...to jest widowiskowe. I to nie byl przypadkowy wyczyn, bo akurat robi to w miare czesto. Nie twierdze, ze Gollob nie jezdzi widowiskowo, ale wg mnie sa bardziej widowiskowo jezdzacy zawodnicy. Chociazby nawet wspomniany wyzej Ward.
    Raz do roku to i kura pierdnie. Zestawianie Protasa z gronem widowiskowo jeżdżących zawodników to dla nich potwarz. Czy to się komuś podoba czy nie.

  19. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Gdyby miał w pełni profesjonalne podejście do sportu to byłoby nudne.
    Zdominowałby ten sport na wiele, wiele lat.
    Yhm. Z pewnością Juz widze, jaki watek powstanie po skonczeniu kariery przez bidona. Kolejne sanktuarium na SB, tylko ku czci innego zawodnika

  20. Powrót do góry    #245
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale poki co, to nawet w lidze nie jest jakims wielkim dominatorem jak np Puk czy Hampel. To, ze czuje motocykl to prawda, ale zeby przelozyl to jeszcze na wyniki.
    Bo przy obecnie robionych torach i nowych rurach motocykle w zbyt dużej mierze decydują o wyniku, a nie zawodnik. Zresztą dobrze to wiesz.

  21. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Raz do roku to i kura pierdnie. Zestawianie Protasa z gronem widowiskowo jeżdżących zawodników to dla nich potwarz. Czy to się komuś podoba czy nie.
    Duzo meczow nie ma w TV i jestes w bledzie, jezeli twierdzisz ze raz do roku. Bardzo czesto Protas robi bardzo efektowne akcje, czy sie to tobie podoba czy nie.

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Bo przy obecnie robionych torach i nowych rurach motocykle w zbyt dużej mierze decydują o wyniku, a nie zawodnik. Zresztą dobrze to wiesz.
    Dobry kon i po blocie poleci. Czemu wiec, nie sprawi sobie dobrego motocykla ?

  22. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Raz do roku to i kura pierdnie. Zestawianie Protasa z gronem widowiskowo jeżdżących zawodników to dla nich potwarz. Czy to się komuś podoba czy nie.
    Głupstwa pleciesz. Protas na stare lata to się zrobił niezły kozak. Takich akcji to ma w sezonie bardzo wiele i to nie tylko na ulubionym torze w Czewie czy ZG. Trzeba być ślepym żeby tego nie dostrzegać. Natomiast to nie jest i nigdy nie będzie typ gościa zrośniętego z motocyklem. Bozia takiego talentu nie dała. Nadrabia wielką odwagą i doświadczeniem.

  23. Powrót do góry    #248
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Postawilbys na to powiedzmy 5tys zl, skoro taki pewien jestes ? Zaloze sie, ze nie
    Zależy po jakim kursie, to raz. Jak dasz mi >7 to chętnie. Przy tym co jest dostępne, powiedzmy że mniej więcej w połowie trafiłeś. Pewien nie jestem, tak sobie piszę - to dwa. Po prostu uważam, że jest najlepszy.

    Co do dominatora w lidze. Nie przypominam sobie aby Hampel dominował w BEL Poza tym te gadki, o nieprofesjonalnym podejściu Warda to stereotypy. Ale już nie będę rozwijał tej dyskusji. Skupmy się na temacie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 23-12-2013 o 23:14

  24. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zależy po jakim kursie, to raz. Jak dasz mi >7 to chętnie. Przy tym co jest dostępne, powiedzmy że mniej więcej w połowie trafiłeś. Pewien nie jestem, tak sobie piszę - to dwa. Po prostu uważam, że jest najlepszy.

    Co do dominatora w lidze. Nie przypominam sobie aby Hampel dominował w BEL Poza tym te gadki, o nieprofesjonalnym podejściu Warda to stereotypy. Ale już nie będę rozwijał tej dyskusji. Skupmy się na temacie.

    Przez bodajze 2 sezony niekwestionowanym liderem BEL byl chyba Lindgren. Jak to sie przekładało na jego osiagniecia wszedzie indziej?

  25. Powrót do góry    #250
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Zestawienie z nicesport ma jeszcze jednego babola... Skoro już liczą KSM, to niech z łaski swojej obniżą o 10% KSM zawodnika, który kończy wiek juniora

  26. Powrót do góry    #251
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nijak. Ale równie dobrze Ward mógł być IMŚ bez dominowania wielkiego w Polsce (gdyby nie kontuzja). Tak samo dominacja Puka i Hampela w lidze polskiej w 2013 nie przeniosła się na ich super jazdę w cyklu. Zdobyli medale, ale delikatnie mówiąc "na trupach". To co, dajesz Warda @7?

    Żeby już nie ciągnąć i nie rozwijać side-topicu. Zestawienie top4 w Unibaxie bez Warda, który IMO jest najlepszym zawodnikiem Unibaxu pokazuje, że tu są największe rezerwy tej drużyny. Bo Darcy jechał w Polsce bez szału (poza decydującymi meczami, gdzie jechał super), a stać go na znacznie więcej. Czy będzie IMŚ/dominatorem, zobaczymy. Ja uważam, że będzie. Ale każdy ma prawo do swojej opinii i prognozy.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 23-12-2013 o 23:29

  27. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    To co, dajesz Warda @7?
    Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie da Ci takiego kursu na Łorda. To już podchodzi pod samobójstwo
    TeamLindgren

  28. Powrót do góry    #253
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    @4-4,5 też nie ma co narzekać T_ZG pyta, to mu mówię po prostu, że wszystko zależy od kursu 1-1 nie postawiłbym złotówki

  29. Powrót do góry    #254
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    tak offtopowo co do kursow, to w zeszlym sezonie byly zdecydowanie lepsze, na Emila zlapalem 10 razem z top3 i tylko pech to odebral. W tym buki dosc wysoko cenia cala czworke, i value moze jest u Iversena, ale nie sadze, zeby zdobyl mistrza. Ja jeszcze poczekam, bo moze ktos da chociaz 5 na Warda, chociaz patrzac na to, ze Holder i Emil moga byc przeszacowani moze byc ciezko.

  30. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Autor zestawienia KSM dodal pajaka
    http://nicesport.pl/zuzel/161262/dru...-w-swietle-ksm
    ale dalej liczy Saszę na juniorce co zmienia kolejność zestawienia.
    Jeszcze zamieszał w składzie SG gdzie w miejsce Świderskiego, wstawił Linusa który ma niższy KSM.
    co również zmienia kolejność zestawienia, bo spycha SG o niższą pozycję względem UL.
    Groch z kapustą.

    Zestawienie powinno wyglądać na chwilę obecną następująco:
    1. Unibax Toruń - 50,08
    2. Stal Gorzów - 46,15
    3. FOGO Unia Leszno - 46,01
    4. Włókniarz Częstochowa - 44,45
    5. Falubaz Zielona Góra - 44,07
    6. Unia Tarnów - 42,83
    7. Betard Sparta Wrocław - 41,92
    8. Wybrzeże Gdańsk - 37,12
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 24-12-2013 o 02:07
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Najbardziej widowiskowo? Czy najbardziej skutecznie? Bo jeśli się nie mylę, to misia jeszcze nie mial ? poza juniorskim oczywiscie...A za styl, czy tam szarze jakies punktów nie przyznaja.



    Napisalem kogoś tam z Torunia, a nie " zdaniem Torunian " a tez "co niektorzy", bo wczesniej bylo pisane tez nt Pieszczka, ale nie wiem z jakiego miasta byl użytkownik. Co do talentu Pieszczka to sie zgadzam. Ja osobiscie jestem przeciwny Krystianowi w Falubazie...tylko nie ja decyduje.
    Ja nie zmieniam zdania w zależności jaki klub reprezentuje żużlowiec. To rola Mariusza.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Kaziu_Wojna (24-12-2013)

  33. Powrót do góry    #257
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Dobra! to teraz ja sobie potupuje. Ogólnie dobrze, ze Unibax dostał te -8 pkt bo bez tego liga była by nudna jak flaki z olejem. Jeśli wejdą do PO i nie będzie kontuzji to nie ma innej opcji jak mistrz. Moim zdaniem wprowadzenie ksm jest nieuniknione bo zawsze się znajdzie jakiś prezes który zaszaleje. Czyli:
    1. Toruń
    2. Gorzów
    Świetna trójka liderów i bardzo dobry Zmarzlik który możne wskoczyć za Gapinskiego lub Swiderskiego.
    3. Zielona Góra
    Świetna trojka liderów, do tego Dudek (pierwszy rok seniorki i na pewno będzie gorzej niz w obecnym sezonie) Trochę gorzej jest na juniorce ale seniorka wyrównana i raczej młodzi będą mieli po 3 biegi tylko.
    4. Leszno
    Wiadomo petarda Nicki solidny Przemek i Bjerre. Wielka siła w postaci świetnych juniorów którzy w razie co wskakują za Zengote i Balona. Walka o PO
    5. Częstochowa
    Dobra wyrównana seniorka i trochę słabsi juniorzy. Walka o PO
    6. Wrocław
    Bardzo podoba mi się ten skład i myślę ze mocno będą pukać do PO .
    7. Tarnów
    Jakoś nie przekonuje mnie ta ekipa, ale tam jest pan Marek . Walka o PO
    8. Gdańsk
    Mimo wszystko trochę odstaja i nie ma opcji żeby walczyli o PO.

    Ekipy z miejsc 2-7 wyrównane i walka o PO zapowiada sie bardzo ciekawie. Wszyscy sie wzmocnili i wszyscy będą chcieli pokonać Toruń u siebie.
    Ostatnio edytowane przez bullfan ; 28-12-2013 o 16:50

  34. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Kolejny rok ekipa z Tarnowa nikogo nie przekonuje i bardzo dobrze.

  35. Powrót do góry    #259
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Kolejny rok ekipa z Tarnowa nikogo nie przekonuje i bardzo dobrze.
    Nie pisz głupot bo w 2012 raczej nikt nie pisał ze Tarnów jest slaby, bo jak na tamte warunki mieliście dream team. A w tym roku to ledwo co udało sie wejść do czwórki ( miedzy innymi wygrywając mecz w Lesznie).

  36. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Na papierze nie ma słabych ekip, pomijając Gdańsk na ten czas.
    Tarnów na swoim specyficznym obiekcie może być grożny dla każdego, a jak wiadomo najważniejszy jest wynik dwumeczu.
    Równie dobrze Tarnów moze wskoczyć do PO i odegrać tam znaczącą role. Na dostarczycieli punktów Tarnów nie wygląda.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #261
    Początkujący
    Dołączył
    22-12-2011
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A ja strzelę jako pierwszy - Wybrzeże się utrzyma w ekstralidze 2014 - dzięki super formie THJ- proszę o przypomnienie mi tego posta w październiku 2014 roku !!! Najlepszego !!!

  38. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    No to, co by rozruszać towarzystwo :

    Moje ekstraligowe typy:

    1) Typ najbardziej mnie interesujący: Alex Zgardziński - czy z talentu, który niewątpliwie ma, wykrzesze coś więcej niż w 2013 roku i czy klub mu w tym pomoże?

    2) Typ najbardziej mnie interesujący: Paweł Przedpełski - czy potwierdzi, że zeszłoroczne występy nie były efemerydą i czy podoła trudom jazdy na kontrakcie zawodowym?

    3) Typ najbardziej mnie interesujący:K.Buczkowski - czy talent, który niewątpliwie posiada i który nie miał szans rozwinąć się w organizacyjnie kulejącej Bydgoszczy wreszcie rozbłyśnie?

    4) Typ najbardziej mnie interesujący: Młody Drabik - czy to, że było o nim głośno to kwestia nazwiska czy nieprzypadkowo pokładanych w nim nadziei częstochowskich kibiców? (rez: Jak rozwinie się kariera niedocenianego w Polandzie A.Czai?)

    5) Typ najbardziej mnie interesujący: - czy Bartek stanie się jednym z liderów Stali nie tylko na "Jancarzu", ale i też na wyjazdach?

    6) Typ najbardziej mnie interesujący: - Czy Tofeek po kontuzji i w obliczu niecierpiącego konkurencji klanu Pawlickich zaprezentuje się korzystniej od braciaków?

    7) Typ najbardziej mnie interesujący: - Czy Mike Trzensiok dostanie szansę? (rez: Czy trener Baron potwierdzi swe "czucie" tego sportu i czy powalczy z ekipą o coś więcej niż utrzymanie?)

    8) Typ najbardziej mnie interesujący: - Czy Krystian Pieszczek trochę zmądrzeje i zostanie liderem Wybrzeża?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 15-03-2014 o 13:35
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #263
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    1. Toruń
    2./6. Leszno
    2./6. Gorzów
    2./6. Zielona Góra
    2./6. Częstochowa
    2./6. Tarnów
    7. Wrocław
    8. Gdańsk

    Ciezko stwierdzic msc 2-6 dla mnie. Kazdy z tych zespolow ma liderow, mocnych juniorow. Zielona bedziem mocna z AL na juniorce ale chlopak sie rozpil (wodeczka???) wiec nie wiadomo jak to. Bezpiecznie podalem typy ale kolejnosc nie przypadkowa a mianowicie kto najwieksze szanse na zajecie tego 2 msc itd. Torun powinien odrobic strate karnych pkt i wejsc do "4" a tam juz jazda jazda...

  40. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Robi

    Ciezko stwierdzic msc 2-6 dla mnie. Kazdy z tych zespolow ma liderow, mocnych juniorow. Zielona bedziem mocna z AL na juniorce ale chlopak sie rozpil (wodeczka???) wiec nie wiadomo jak to.
    A Tobie kto naplótł tych głupot ? Sasza ani się nie rozpił ani nie pojedzie na juniorce.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #265
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    zacznijmy od tego ze Saszka nie pije alkoholu w ogóle

  42. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    zacznijmy od tego ze Saszka nie pije alkoholu w ogóle
    To zupełnie jak Tomek Bajerski
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Dajcie spokój Robiemu_ On nie ma pojęcia co się dzieje w polskim żużlu. Na sportsboard zajrzy raz na jakiś czas naskrobać parę zdań o jego bożyszczu, gdy ktoś podważy *****istość Nickiego i tyle. Szkoda zachodu i klawiatury.

  44. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    dokladnie dockm. od jakis 2 lat nie sledze na biezaco (nie z takim zapalem) wydarzen poza torowych wiec sie nie znam a od pol roku to bardzo malo czytam w ogole newsow. suche wyniki dlatego chociazby nie wiem/nie wiedzialem czy sprawa Saszy jest juz zamknieta a czy podwazy? ej no przeciez sie nie bulwersuje. ale fajnie poczytac troche hipokrytow z Leszna i ich posty sprzed kilku lat nt Pedersena

    a do moich typow dodam, ze... Torun da "tylka" w PO co nie zmienia faktu ze typuje na 1 msc.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 16-03-2014 o 16:23

  45. Powrót do góry    #269
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2013
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Moje szybkie typowanie:

    1. Toruń - 5 rakiet i dobrze juniorzy w przypadku braku kontuzji poważniejszych rozniosą ligę.
    2. Zielona Góra - Mocna ekipa, ale nie tak jak Toruń i dziura w juniorce.
    3. Leszno - Myślę, że mając Nickiego czyli lidera może zdobyć medal
    4. Gorzów - Ekipa solidna, ale do wygrywania do swoim torze
    5. Wrocław - Bardzo fajna ekipa, tacy młodzi gniewni - jeśli kasy nie zabraknie mogą się znaleźć nawet w PO.
    6. Tarnów - Dziadzia Greg nie jest już pewniakiem, aczkolwiek Koldi, Buczek czy Vacul mogą sprawi nieraz niespodziankę
    7. Częstochowa - Jestem przekonany, że po prostu zabraknie kasy i będą walczyć co najwyżej o utrzymanie
    8. Gdańsk - co tu komentować.. Ekipa która by miała problem z wywalczeniem awansu w obecnym składzie w 1 lidze, a w dodatku długi..
    Ostatnio edytowane przez dav ; 16-03-2014 o 17:19

  46. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kolejny wątek poświęcony Jednemu zawodnikowi kontra Klub.
    Może warto koncentrować się na aspekcie sportowym, a na zimę pozostawić sobie proces licencyjny i Trybunał.
    Swoją drogą jak ktoś pisze że wszystkich rozniesie to przypomina trochę innego takiego z Torunia.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 16-03-2014 o 22:29
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •