Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 315

Wątek: Extraliga 2014 - Typowanie, prognozy, komentarze itp.

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Morawski to była efemeryda.
    Bardziej chodziło o lata od 1979 do 1988
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    M

    Kingpin



    No i tu wyraźnie się nie zgadzamy. Twierdzę, ze w sezonie 2014 taki Strzelec zanotuje progres wyników wystarczający aby zdystansować Cyfera jak i Czaję. Życzę tym wszystkim zawodnikom aby omijały ich kontuzje. A wtedy się przekonamy który z nas miał lepszego nosa. Skopiuj sobie tego posta i wklej go za rok. Jeśli się mylę to posypie głowę popiołem. Lub Ty to zrobisz
    To takie typowe pitolenie.
    Zakladasz progres u Strzelca a Czaja czy Cyfer beda stac w miejscu? Niby dlaczego? Zobaczyles cos w szklanej kuli?
    Poza tym niby z jakiego powodu mam sypac glowe popiolem?Napisalem wyraznie,ze Strzelcowi na dzien dzisiejszy brakuje do Cyfera i Czai a za pisanie prawdy zadne gusla nie groza.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-12-2013 o 18:36
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #138
    Super_Ban
    Dołączył
    11-06-2013
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Strzelec może zaliczyć progres co najwyżej w ilości wypitego alkoholu na czas... Wszystko wskazuje na to, że zawodnicy typu Czaja, Cyfer pokażą typom pokroju Strzelca kierunek wbitego kołka, na którym należy zawiesić kevlar...

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Bardziej chodziło o lata od 1979 do 1988
    1 w tamtych latach było kilku prezesów
    2 nie potrafili zapewnić odpowiedniej kasy - dlatego gwiazdy odchodziły z tamtego Falubazu - dziś przychodzą

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Ale Strzelec jako drugi junior nie musi wcale objezdzac Czai ( pierwszego bodajze juniora ). Od tego bedzie Alek Loktajewski.

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale Strzelec jako drugi junior nie musi wcale objezdzac Czai ( pierwszego bodajze juniora ). Od tego bedzie Alek Loktajewski.
    Nie będzie.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Kingpin

    Napisalem wyraznie,ze Strzelcowi na dzien dzisiejszy brakuje do Cyfera i Czai a za pisanie prawdy zadne gusla nie groza.
    Problem w tym, że to chyba prawda objawiona. Tzn. chciałbyś aby tak było. W rzeczywistości ta trójka zawodników to jedna półka. Nie ma dosłownie nic co mogło by sugerować, ze na dzień dzisiejszy, któryś z nich wybija się ponad pozostałych. Nawet jak patrzysz na statystyki to można od biedy porównywac sezon w zasadzie 2012 w SE gdzie cała trójka miała zbliżoną liczbę meczów. Strzelec z Czają po 17 a Cyfer 18. I tu Cyfer zdecydowanie odstawał od tej dwójki, ich srednie 57. Strzelec -1.071, 58. Czaja - 1.049, 63. Cyfer - 0.580. W sezonie 2013 duże fory miał Czaja który odjechał 21 meczów, miał miejsce w drużynie. Strzelec z Cyferem po 11 meczy ale tu kilka meczy na wypożyczeniu w 1 lidze. W zasadzie to Strzelec i Cyfer po prostu tułali się jeśli idzie o rozgrywki ligowe. Przypomnę tylko, że Strzelec na wypożyczenie szedł z musu bowiem ograniczał go za duży KSM. Ani Czaja ani Cyfer tego problemu nie mieli. W klasyfikacji IMŚJ czy eliminacjach do nich, Strzelec radził sobie z Czają i był od niego nieznacznie lepszy. Cyfera w ogóle tam nie było, nie załapał się. I teraz Kingpin, napisz na podstawie czego, jakich faktów twierdzisz, że takiemu Strzelecowi brakuje do Czaji a Cyferowi to może buty czyścić ? Podrzuć jakiekolwiek argumenty to będziemy mogli się dalej spierać. Ty czy którykolwiek z tych "fachmanów" będących podobnego zdania.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Nie skreślajmy jeszcze żadnego z juniorów, każdemu trzeba dać jeszcze szanse.
    Co do Strzelca i Adamczewskiego to u chłopaków potencjał jest. Szału nie robią, ale stać i jednego i drugiego na lepsze występy niż te ostatnie sezony.
    Nie każdy ma talent Dudka czy Zmarzlika. O Przedpełskim dwa lata temu mało kto słyszał a chłopak odpalił i potrafił pojechać.
    Przy tak wyrównanych ekipach, juniorzy nie bedą mieli już tak wielu startów i to może troche niektórych przystopować.
    Zazwyczaj w kazdym sezonie jest jakiś zawód i jakiś wyskok któregoś zawodnika i może być róznie.
    Nie zawsze papier i nazwiska mówią wszystko, nikogo nie należy skreślać.
    Ostatnimi czasy kto miał silną juniorkę, to wygrywał ligę, bo dobry junior mógł zastępować kevlary z KSM 2,5 i dużo to dawało.
    W nadchodzących rozgrywkach jak junior pojedzie więcej niż swoje planowane biegi i zdobędzie jakiś punkt, to bedzie to duży jego plus, bo słabych zawodników pod taśmą już nie bedzie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Mariusz, odpowiesz mi na pytanie o potencjał Adamczewskiego, czy skończyły Ci się już argumenty i obierasz taktykę ignorowania niewygodnych postów?

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Mariusz, czemu wciąż to robisz?!
    Porównywanie Artura z Adamem to marna prowokacja. Czaja w 2013 roku na torach Esktraligi uzyskał średnią biegową 1,470. Strzelec uzyskał średnią 0,906. Różnica 0,564 to jest PRZEPAŚĆ, czy to się Tobie podoba czy nie. To jest różnica jak między Wardem a Sundstroemem...
    Pomijam już fakt, że Artur jechał w 21 meczach - opuścił tylko u siebie z Lesznem (porażka 40:50), zaś Adam opuścił aż 11 spotkań:
    Strzelec ominął:
    - w Tarnowie (porażka 54:36)
    - u siebie z Gnieznem (zwycięstwo 50:40)
    - u siebie z Wrocławiem (zwycięstwo 54:36)
    - u siebie z Bydgoszczą (zwycięstwo 47:42)
    - u siebie z Zieloną Górą (porażka 42:48)
    - u siebie z Gorzowem (zwycięstwo 48:42)
    - w Gnieźnie (zwycięstwo 35:55)
    - we Wrocławiu (porażka 58:32)
    - w Rzeszowie (zwycięstwo 48:42)
    - w Zielonej Górze (porażka 41:37)
    - w Gorzowie (zwycięstwo 43:47)

    Nie wiem czy jesteś jego psychologiem, rodziną, wiernym fanem czy zwykłym kolegą, ale pisanie absurdów w niczemu mu nie pomoże. Niech swój poziom sportowy, choćby równy Czaji, do którego brakuje mu BARDZO DUŻO, udowodni na torze, bez Twojej pomocy.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kingpin



    Problem w tym, że to chyba prawda objawiona. Tzn. chciałbyś aby tak było. W rzeczywistości ta trójka zawodników to jedna półka. Nie ma dosłownie nic co mogło by sugerować, ze na dzień dzisiejszy, któryś z nich wybija się ponad pozostałych. Nawet jak patrzysz na statystyki to można od biedy porównywac sezon w zasadzie 2012 w SE gdzie cała trójka miała zbliżoną liczbę meczów. Strzelec z Czają po 17 a Cyfer 18. I tu Cyfer zdecydowanie odstawał od tej dwójki, ich srednie 57. Strzelec -1.071, 58. Czaja - 1.049, 63. Cyfer - 0.580. W sezonie 2013 duże fory miał Czaja który odjechał 21 meczów, miał miejsce w drużynie. Strzelec z Cyferem po 11 meczy ale tu kilka meczy na wypożyczeniu w 1 lidze. W zasadzie to Strzelec i Cyfer po prostu tułali się jeśli idzie o rozgrywki ligowe. Przypomnę tylko, że Strzelec na wypożyczenie szedł z musu bowiem ograniczał go za duży KSM. Ani Czaja ani Cyfer tego problemu nie mieli. W klasyfikacji IMŚJ czy eliminacjach do nich, Strzelec radził sobie z Czają i był od niego nieznacznie lepszy. Cyfera w ogóle tam nie było, nie załapał się. I teraz Kingpin, napisz na podstawie czego, jakich faktów twierdzisz, że takiemu Strzelecowi brakuje do Czaji a Cyferowi to może buty czyścić ? Podrzuć jakiekolwiek argumenty to będziemy mogli się dalej spierać. Ty czy którykolwiek z tych "fachmanów" będących podobnego zdania.
    Strzelec pojechal tylko 11 spotkan w e-lidze a Czaja 21.
    Zastanow sie dlaczego tak bylo i wiecej argumentow nie potrzeba.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Nie będzie.
    Masz wtyki u Bronka?

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Strzelec pojechal tylko 11 spotkan w e-lidze a Czaja 21.
    Zastanow sie dlaczego tak bylo i wiecej argumentow nie potrzeba.
    Czaja mial placone mniej za punkt i bardziej sie to oplacalo w obliczu kryzysu.

  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,837
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Nie rozumiem w jakim celu dyskutują niektórzy z gościem, który uważa, że 0,5 pkt na bieg to subtelna różnica.
    Nie wiem gdzie ktoś dostrzegł błysk Strzelca. Gdyby trener kadry juniorów widział w nim drugiego Przedpełskiego czy Zmarzlika to by nie farbowal Ukraińca.

  14. Powrót do góry    #149
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A co ma Bronek do tego czy Łoktajev będzie mógł jechać na numerach 6-7?

  15. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    A kto nadaje obywatelstwa? Pamietam kiedys chyba polski pilkarz o nazwisku Olisadebe dostawal od prezydents RP, ale moge sie mylic.

  16. Powrót do góry    #151
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Po pierwsze, Łoktajev już jedno obywatelstwo w gratisie dostał i myślę, że jego droga nie będzie tak łatwa. Natomiast chodzą słuchy, że ew. obywatelstwo może się okazać nic nie warte dla Falubazu.

  17. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Co z tego, że miał mniej płacone, skoro zdobywał punkty?

    Mam nadzieję, że centrala zrobi porządek z patologią i zawodnik, który reprezentował inny kraj na arenie międzynarodowej będzie miał zakaz startowania w polskich ligach żużlowych jako Polak - nawet w razie posiadania obywatelstwa, licencji Ż i płynnego mówienia w języku polskim.

    t_zg,
    nie zadaję się z tego rodzaju typami. Szanujmy się. Po prostu mam nadzieję, że Falubaz tego nie załatwi (patrz wyżej). A że bez Aleksandra na juniorze Falubaz nie ma szans na złoto to w to mi graj!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Po kryjomu niektorzy wyszukuja kroczkow w regulaminie? Bedzie, nie bedzie Polakiem i tak Falubaz zdobedzie majstra..nie wiem po co tylko ta bezsensowna dyskusja na 4 strony.

    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Co z tego, że miał mniej płacone, skoro zdobywał punkty?

    Mam nadzieję, że centrala zrobi porządek z patologią i zawodnik, który reprezentował inny kraj na arenie międzynarodowej będzie miał zakaz startowania w polskich ligach żużlowych jako Polak - nawet w razie posiadania obywatelstwa, licencji Ż i płynnego mówienia w języku polskim.

    t_zg,
    nie zadaję się z tego rodzaju typami. Szanujmy się. Po prostu mam nadzieję, że Falubaz tego nie załatwi (patrz wyżej). A że bez Aleksandra na juniorze Falubaz nie ma szans na złoto to w to mi graj!
    Z tym placeniem za pkt to akurat byl zart. Wiadomo, ze Czaja > Strzelec.

  19. Powrót do góry    #154
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Po kryjomu niektorzy wyszukuja kroczkow w regulaminie?
    Raczej chyba nie, bo przepis, że na 6-7 jadą zawodnicy u-21 dotyczy chyba wszystkich włącznie z Falubazem. No ale ja tam nie wiem, tylko takie plotki chodzą, aczkolwiek takie rzeczy jak "lifting" metryki w sporcie, to zwłaszcza na Wschodzie nie byłoby nic nowego. Mam nadzieję jednak, że tu wszystko okaże się w porządku i Sasza będzie jeździł dalej jako zagraniczny, ale... junior

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta

    Po prostu mam nadzieję, że Falubaz tego nie załatwi (patrz wyżej). A że bez Aleksandra na juniorze Falubaz nie ma szans na złoto to w to mi graj!
    Spokojnie, to tylko sport a w nim wszystk mozliwe. Strzelec, Adamczewski chyba gorzej już nie pojadą, a mogą mile zaskoczyć.
    Lepsze takie miłe zaskoczenia , niż wielkie rozczarowania. Oby chłopaki dostali dobry sprzęcik, to może coś ujadą.

    Jeszcze może być tak ,że wszyscy będą się cieszyli ,że Saszka jedzie na seniorce 5 swoich biegów.
    Wiele razy nie wróżono złota DMP Falubazowi, a na koniec sezonu w innych ośrodkach jakoś żąłobnie bywało.
    O złocie potrafią decydować detale, kontuzje i wiele innych czynników a nie tylko siła juniorska.
    Niech ligę wygra najlepszy sportowo zespół i żeby się w ogóle finał odbył, bo ostatnimi czasy w modzie jest nie wyjezdzanie na tor
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    shelve napisał:
    O złocie potrafią decydować detale, kontuzje i wiele innych czynników a nie tylko siła juniorska.
    Shelve, my sobie luźno dyskutujemy o szansach poszczególnych zespołów na obecną chwilę.
    Dopiero sezon uwidoczni braki poszczególnych drużyn.
    Do tej pory Falubaz w sposób akademicki budował skład z uwzględnieniem poszczególnych ogniw.
    Prawdopodobnie w nadchodzącym sezonie też tak będzie, że Sasza będzie tym ogniwem juniorskim.
    W innym przypadku tak jak pisałem wcześniej będzie pięć biegów z plastronem.
    Oczywiście czysto teoretycznie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Nie rozumiem w jakim celu dyskutują niektórzy z gościem, który uważa, że 0,5 pkt na bieg to subtelna różnica.
    Nie wiem gdzie ktoś dostrzegł błysk Strzelca. Gdyby trener kadry juniorów widział w nim drugiego Przedpełskiego czy Zmarzlika to by nie farbowal Ukraińca.
    Tacy jak Ty i Tobie podobni, wielu rzeczy nie rozumią i długo jeszcze nie zrozumią.

    Kingpin

    Strzelec pojechal tylko 11 spotkan w e-lidze a Czaja 21.
    Zastanow sie dlaczego tak bylo i wiecej argumentow nie potrzeba.
    Tobie też trzeba wszystko, dokładnie, paluchem pokazywać jak widzę. A powodów tego stanu rzeczy było kilka. Po pierwsze, Strzelba nie zawsze pasował do składu ze względu na KSM. Po drugie, punkt zdobyty przez Strzelca kosztował znacznie więcej niż Czaji. Po trzecie, Czaja to swój, Strzelec najemnik.

    Wysil mózgownice na przyszłość i nie każ sobie tłumaczyć spraw oczywistych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tacy jak Ty i Tobie podobni, wielu rzeczy nie rozumią

    chyba "nie rozumiom"

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    t_zg (23-12-2013)

  25. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    shelve napisał:

    Shelve, my sobie luźno dyskutujemy o szansach poszczególnych zespołów na obecną chwilę.
    Dopiero sezon uwidoczni braki poszczególnych drużyn.
    Do tej pory Falubaz w sposób akademicki budował skład z uwzględnieniem poszczególnych ogniw.
    Prawdopodobnie w nadchodzącym sezonie też tak będzie, że Sasza będzie tym ogniwem juniorskim.
    W innym przypadku tak jak pisałem wcześniej będzie pięć biegów z plastronem.
    Oczywiście czysto teoretycznie.
    Spoko, luzik. Każdy ma jakieś swoje wizje i przewidywania, mniej lub bardziej realistyczne.
    Ja tam bym Strzelca i Adamczewskiego całkiem nie skreślał. Jednego i drugiego stać na nawiązanie walki z innymi juniorami, oczywiście nie ze wszystkimi, bo jest paru o level (dwa) wyżej.
    Mi jest obojętne czy Sasza pojedzie jako junior czy senior, cieszy mnie fakt ,ze w końcu bedzie reprezentował barwy Falubazu i cieszył nas swoją jazdą.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-12-2013 o 00:47
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mariusz napisał:
    Tacy jak Ty i Tobie podobni, wielu rzeczy nie rozumią i długo jeszcze nie zrozumią.
    Może nie zrozumią, ale jest szansa że zrozumieją.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kingpin

    Tobie też trzeba wszystko, dokładnie, paluchem pokazywać jak widzę. A powodów tego stanu rzeczy było kilka. Po pierwsze, Strzelba nie zawsze pasował do składu ze względu na KSM. Po drugie, punkt zdobyty przez Strzelca kosztował znacznie więcej niż Czaji. Po trzecie, Czaja to swój, Strzelec najemnik.

    Wysil mózgownice na przyszłość i nie każ sobie tłumaczyć spraw oczywistych.
    Haha, brawo Mariusz. Widzę, że tak jak kompromitowałeś się wielokrotnie w ciągu dnia, tak również na dobranoc postanowiłeś dowalić z grubej rury. Możesz podzielić się z resztą klasy informacjami, w którym to niby meczu Włókniarza Strzelec nie mógł jechać ze względu na swój KSM? Serio, Twoja niewiedza czasami poraża, a dodatkowej pikanterii dodają takie zwroty jak: "Tobie trzeba wszystko, dokładnie, paluchem pokazywać jak widzę", albo "Wysil mózgownice na przyszłość i nie każ sobie tłumaczyć spraw oczywistych". Czyli z jednej strony starasz się w swoich wypowiedziach lansować na jakiegoś nauczyciela, który nieogarniętym dzieciakom tłumaczy niby oczywiste kwestie, a jednocześnie w tych samych postach pierdzielisz kompletne bzdury. Masz talent, nie powiem ; d

    P.S. Doczekam się w końcu odpowiedzi w kwestii tego rzekomego potencjału Adamczewskiego? Czy w tym temacie również wywiesiłeś białą flagę? ; p

  28. Powrót do góry    #162
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ciesz się, że Mariusz koniec końców przyznał, że "Zmarzlik faktycznie wydaje się nieco lepszy" (czy jak to leciało) od Strzelca i Adamczewskiego, a nie na gruszki na wierzbie liczysz

  29. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Zrobcie cos dla dobra tego forum i wszyscy dajcie Mariuszowi ignora. To nie bede widzial tych glupot pisanych przez niego w cytatach.

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    Agent_Cooper (23-12-2013), Falubaz (23-12-2013), sparta_mistrz (25-12-2013)

  31. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Mariusz,
    skad wiesz ile Czaja mial placone za punkt?
    Tak z czystej ciekawosci pytam.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tacy jak Ty i Tobie podobni, wielu rzeczy nie rozumią i długo jeszcze nie zrozumią.

    Kingpin



    Tobie też trzeba wszystko, dokładnie, paluchem pokazywać jak widzę. A powodów tego stanu rzeczy było kilka. Po pierwsze, Strzelba nie zawsze pasował do składu ze względu na KSM. Po drugie, punkt zdobyty przez Strzelca kosztował znacznie więcej niż Czaji. Po trzecie, Czaja to swój, Strzelec najemnik.

    Wysil mózgownice na przyszłość i nie każ sobie tłumaczyć spraw oczywistych.
    Przynajmniej mam co wysilac,czego po lekturze tego co wypisujesz nie mozna powiedziec o Tobie.
    Strzelec nie jechal w lidze bo najzwyczajniej byl cienki jak sik pajaka.
    Gdyby bylo inaczej ,to zaden ksm ani kasa za punkty by nie przeszkodzila w tym ,zeby byl w podstawowym skladzie.
    Zreszta w Czewie akurat wyplatami sie za bardzo nie przejmowali wiec argument o wiekszych kosztach w przypadku Strzelca jest smieszny.
    Czaji mogl buty czyscic i dlatego siedzial na lawie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Ale jakie porównywanie Czaji do Strzelca.
    Strzelec był alternatywą dla Łęgowika i Malczewskiego.
    Na pewnym etapie sezonu nawet z nimi przegrywał rywalizację.
    Ja w przyszłym sezonie myślę, że Czaja zakręci się w okolicach 1,7.
    Jeżeli Drabik okaże się takim talentem o jakim się mówi to będziemy bardzo mocni na juniorce.
    Jeżeli nie to i tak raczej kłopotów w tej formacji mieć nie powinniśmy.

  34. Powrót do góry    #167
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tacy jak Ty i Tobie podobni, wielu rzeczy nie rozumią i długo jeszcze nie zrozumią.
    Ile Ty masz lat? Bo to była odpowiedź godna smarkacza. Kolega Oracle rzucił Ci trafne argumenty na które odpowiedziałeś postem poziomu gimnazjalnego. Raz z błędem, dwa kompletnie bez żadnego argumentu. Na prawde uwazasz sie za takiego geniusza zuzlowego?



    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

  35. Powrót do góry    #168
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Czytam ten wątek i łapię się za głowę. Mieć w sezonie 2013 taki talent na juniorce jak Strzelba i nie przekuć tego w żaden medal. Ehh
    Pzdr,
    Garfield

  36. Powrót do góry    #169
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2013
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Strzelec jest przeciętnym juniorem i nie wiem skąd ten optymizm wśród Zielonej Góry, co on do tej pory pokazał..? Nawet nie wskakiwał do pierwszego składu na mecze Włókniarza. Ale nikt wcześniej nie słyszał o Przedpełskim a wyskoczył, ze Strzelcem może być podobnie jeśli będzie miał taki silnik jak torunianin.
    Ogólnie zaskakują mnie typy że tak wysoko jest Częstochowa, bo według mnie max to utrzymanie będzie. Chyba nikt nie bierze pod uwagę, że ma milionowe długi przy najlepszej frekwencji, zapięli budżet na 2014 a tu jeszcze Walasek w ostatniej chwili, który za mniej niż półtora baniaka nie będzie jeździł, a najzwyczajniej w Świecie nie mają na niego kasy. W Częstochowie typowe polskie myślenie "zastaw się a postaw się".
    Żal mi będzie Gdańska w przyszłym roku tyle razy wpier**l co dostaną i to na własnym torze sprawi że e-liga zbrzydnie ekipie z nad morza.
    Bardzo fajną ekipę mają we Wrocławiu takie młode wilki trochę i trzymam kciuki za "4" w przyszłym sezonie

    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Ja w przyszłym sezonie myślę, że Czaja zakręci się w okolicach 1,7.
    Jeżeli Drabik okaże się takim talentem o jakim się mówi to będziemy bardzo mocni na juniorce.
    Czaja prawie 2.0 na bieg ? Daj namiary do swojego dilera. Na kim on by miał zrobić tą średnią..? Zapomniałeś chyba że nie będą jeździły takie wynalazki jak Brzozowski, Lampart, Hlib, Gomólski czy Davidsson.. Są mocniejsze składy niż w tym roku przez co juniorom spadnie średnia.
    A Drabik to melodia przyszłości, póki co NIC nie pokazał więc nie ma sensu gdybania.
    Ostatnio edytowane przez dav ; 23-12-2013 o 09:28

  37. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Czytam ten wątek i łapię się za głowę. Mieć w sezonie 2013 taki talent na juniorce jak Strzelba i nie przekuć tego w żaden medal. Ehh
    Niestety tu sie mylisz. To nie wina Strzelby. Gdyby niektorzy w Waszej druzynie nie kładli sie na torze, myśle że medal byłby Wasz.

    Cytat Zamieszczone przez dav Zobacz posta
    Strzelec jest przeciętnym juniorem i nie wiem skąd ten optymizm wśród Zielonej Góry, co on do tej pory pokazał..?
    Pyknął bożyszcze wiekszości polskich kibiców żużlowych - Bidona. Nie widze powodow, dla ktorych nie miałby tego powtorzyc w przyszłym sezonie.

    Cytat Zamieszczone przez dav Zobacz posta
    Czaja prawie 2.0 na bieg ? Daj namiary do swojego dilera. Na kim on by miał zrobić tą średnią..?
    Jemu chodziło o średnią 1,7 w biegach juniorskich Tak domniemam...bo jesli chodzi o wszystkie biegi, to naprawde kyrieelejson ze komus takie pomysły do głowy przychodzą.

  38. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2013
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Od kiedy zwycięstwo z Gollobem jest wyznacznikiem "potęgi" danego zawodnika. Tomek jest na równi pochyłej i coraz łatwiej go pokonać. Póki co Strzelec jest przeciętny i musicie się z tym pogodzić, może zainwestuje w sprzęt i poprawi sylwetkę wtedy będziemy mogli do porównywać do innych czołowych juniorów.

    Coś Ty jemu chodziło o wszystkie biegi Czai.. po prostu kulam się ze śmiechu jak to czytam..

  39. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez dav Zobacz posta
    Od kiedy zwycięstwo z Gollobem jest wyznacznikiem "potęgi" danego zawodnika. Tomek jest na równi pochyłej i coraz łatwiej go pokonać. Póki co Strzelec jest przeciętny i musicie się z tym pogodzić, może zainwestuje w sprzęt i poprawi sylwetkę wtedy będziemy mogli do porównywać do innych czołowych juniorów.

    Coś Ty jemu chodziło o wszystkie biegi Czai.. po prostu kulam się ze śmiechu jak to czytam..
    O kurde, napisz to w watku " Tomasz Gollob...najlepszy na świecie ever "...zobaczysz reakcje


    Ja nie pisze nigdzie, ze Strzelec to mega gwiazdor i talent ( raczej w mojej opinii nim nie jest, aczkolwiek stawianie np Cyfera wyzej niz Strzelca rownież uważam za tego samego typu żart jak 1,7 Czai w przyszłym sezonie ). Poczytaj moje posty wyzej. Napisalem tylko, ze np jak mial byc pierwszym juniorem w Falubazie to wywiazywal sie z tego zadania calkiem calkiem, wiec czemu mialby tego nie powtorzyc ? ( to nie byl pojedynczy mecz, a chyba 3 z rzedu ). I nie chodzi mi tutaj o to, ze bedzie wymiatal wszystkich wszedzie. Niech sobie zrobi te 4-5 w 3 startach i bedzie gitara. Mysle, ze jest w stanie.


    edit:
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Cos mi sie wydaje ze w tym roku nie zobaczymy zbyt wielu biegów z outsiderami jadacymi przed Gollobem.
    MAsz racje. W sumie tak wielu outsiderow w lidze nie bedzie w tym sezonie, zeby tych biegow moglo byc niewiadomo ile.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 23-12-2013 o 10:02

  40. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cos mi sie wydaje ze w tym roku nie zobaczymy zbyt wielu biegów z outsiderami jadacymi przed Gollobem.

  41. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez dav Zobacz posta
    Czaja prawie 2.0 na bieg ? Daj namiary do swojego dilera. Na kim on by miał zrobić tą średnią..? Zapomniałeś chyba że nie będą jeździły takie wynalazki jak Brzozowski, Lampart, Hlib, Gomólski czy Davidsson.. Są mocniejsze składy niż w tym roku przez co juniorom spadnie średnia.
    Co do Czai to w minionym sezonie z liczących się zawodników pokonał Dudka, Przedpełskiego, Ułamka, Zagara, Jędrzejaka, Ljunga, Świderskiego, Iversena, Warda, Andersena, Kościeche, Vaculika, Janowskiego, Jonssona, Golloba, Miedzińskiego. Z niektórymi więcej niż raz oczywiście. Także nie pieprz mi, że wygrywał tylko z tymi wynalazkami co wymieniłeś, bo słaby junior nie potrafiłby wygrać z tymi zawodnikami Niedoceniacie Czai i dobrze. Większa będzie satysfakcja jak Artur będzie wygrywał z następnymi gwiazdeczkami

  42. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Co do Czai to w minionym sezonie z liczących się zawodników pokonał Dudka, Przedpełskiego, Ułamka, Zagara, Jędrzejaka, Ljunga, Świderskiego, Iversena, Warda, Andersena, Kościeche, Vaculika, Janowskiego, Jonssona, Golloba, Miedzińskiego. Z niektórymi więcej niż raz oczywiście. Także nie pieprz mi, że wygrywał tylko z tymi wynalazkami co wymieniłeś, bo słaby junior nie potrafiłby wygrać z tymi zawodnikami Niedoceniacie Czai i dobrze. Większa będzie satysfakcja jak Artur będzie wygrywał z następnymi gwiazdeczkami
    Z tych co wymieniles, to poza Miedzinskim reszta miala defekty w biegach z Czają. Widzialem osobiście. Juz jeden zakład w tym roku postawilem ( w watku o SGP )...moge zalozyc sie o nastepna dobra flaszke, ze Czaja nie bedzie mial 1,7. Stoi ?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 23-12-2013 o 10:18

  43. Powrót do góry    #176
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Z tych co wymieniles, to poza Miedzinskim reszta miala defekty w biegach z Czają.
    Z całym szacunkiem ale to chyba Tobie głowa zdefektowała.
    Pzdr,
    Garfield

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Kazoon (23-12-2013), artem (23-12-2013)

  45. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Z całym szacunkiem ale to chyba Tobie głowa zdefektowała.
    No tak. Wy sie z nas smiejecie ze mowimy o Strzelcu jako mega talencie. My sie z Was smiejemy ze mowicie o Czai jako totalnemu eliminatorowi ligi w przyszlym sezonie, w koncu jak artem wymienil chyba wszystkich najlepszych zawodnikow, a Czaja ma miec jeszcze wg Was progres w przyszlym sezonie, to top10 ligi w punktówce na bank. Kazdy bieg juniorski wygrany. Wszyscy seniorzy z Top 20 beda trzesli portkami stajac pod tasma obok Czai. Postrach nad postrachy.

  46. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja nie pisze nigdzie, ze Strzelec to mega gwiazdor i talent ( raczej w mojej opinii nim nie jest, aczkolwiek stawianie np Cyfera wyzej niz Strzelca rownież uważam za tego samego typu żart jak 1,7 Czai w przyszłym sezonie ). Poczytaj moje posty wyzej. Napisalem tylko, ze np jak mial byc pierwszym juniorem w Falubazie to wywiazywal sie z tego zadania calkiem calkiem, wiec czemu mialby tego nie powtorzyc ? ( to nie byl pojedynczy mecz, a chyba 3 z rzedu ). I nie chodzi mi tutaj o to, ze bedzie wymiatal wszystkich wszedzie. Niech sobie zrobi te 4-5 w 3 startach i bedzie gitara. Mysle, ze jest w stanie.
    Jesteś niesamowity. Wyśmiewasz 1,7 Czaji, a bredzisz o 5 pkt w 3 startach Strzelca co daje, uwaga, 1,667 na bieg, czy Ty jesteś normalny?

  47. Powrót do góry    #179
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    My sie z Was smiejemy ze mowicie o Czai jako totalnemu eliminatorowi ligi w przyszlym sezonie, w koncu jak artem wymienil chyba wszystkich najlepszych zawodnikow, a Czaja ma miec jeszcze wg Was progres w przyszlym sezonie, to top10 ligi w punktówce na bank.
    Nikt nie mówi o Czai jako eliminatorze. Natomiast wygrana nad zawodnikami, których wymienił artem, jest faktem i żadne brednie o defektach tego nie zmienią. Nie wiem, czy Artur zrobi w przyszłym sezonie progres. Byłoby *****iście, jakby dorównał poziomem Strzelcowi, no bo wg Was to przecież taka sama półka jak Zmarzlik
    Pzdr,
    Garfield

  48. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jesteś niesamowity. Wyśmiewasz 1,7 Czaji, a bredzisz o 5 pkt w 3 startach Strzelca co daje, uwaga, 1,667 na bieg, czy Ty jesteś normalny?
    1,667 to nie 1,7 a nie naciagaj faktow, bo ja napisalem o 4-5 pkt. Policz srednia przy 4pkt/3starty ( 1,333 )i juz tak kolorowo nie jest ze srednia. Wg wiekszosci tutaj roznica 0,5 na bieg to przepasc, wiec 3,5 jest bliżej przepaści niż malej roznicy.

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nikt nie mówi o Czai jako eliminatorze. Natomiast wygrana nad zawodnikami, których wymienił artem, jest faktem i żadne brednie o defektach tego nie zmienią. Nie wiem, czy Artur zrobi w przyszłym sezonie progres. Byłoby *****iście, jakby dorównał poziomem Strzelcowi, no bo wg Was to przecież taka sama półka jak Zmarzlik
    Nas czyli kogo? Nie stawiaj mnie w jednym rzedzie z Mariuszem...litości. Nigdzie nie napisalem ze Strzelec to to samo co Zmarzlik. A wrecz w ktoryms poscie wyzej zacytuje sam siebie " wiadomo ze Czaja > Strzelec "
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 23-12-2013 o 11:22

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •