Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 315

Wątek: Extraliga 2014 - Typowanie, prognozy, komentarze itp.

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    yarek3 napisał:
    Więc jedyną nadzieją jest zgarnięcie większości bonusów. Ale biorąc pod uwagę kilku rekonwalescentów to też nie jest takie pewne.
    Z tymi bonusami też jestem dość ostrożny. Przy tak wyrównanej stawce nie będzie dużych różnic punktowych. Spodziewam się czegoś innego. Zmniejszenia kary ujemnych punktów przed sezonem, bo w innym przypadku nie ma szans na play-offy dla Torunia.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 21-12-2013 o 02:01
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    1. Falubaz Król Polski
    2. Provident
    3. Spółdzielnia rolnicza
    4. Mafia paliwowa
    5. Wytwórnia betonu
    6. Tchórze
    7. Partia komunistyczna
    8. Centrala rybna

    Tak to widzę
    A ja tak to widzę:

    1. Falubaz
    2. ZKŻ Kronopol
    3. ZKŻ Quick-Mix
    4. ZKŻ Polmos
    5. ZKŻ Beram
    6. Morawski
    7. Zgrzeblarki
    8. LPŻ

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi miles za jego przydatny post!

    JODA (21-12-2013)

  4. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez miles Zobacz posta
    A ja tak to widzę:

    5. ZKŻ Beram
    Nie było czegoś takiego, był Polmos-Beram Aczkolwiek idea słuszna

  5. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Nie zgodzę się z dwoma powtarzanymi tutaj twierdzeniami:

    1. Toruń moim zdaniem ma małe szanse na wejście do play off. Poniżej zamieściłem sumę średnich biegowych Unibaxu na wyjeździe, a pozostałych klubów u siebie:
    (...)
    2. Moim zdaniem Falubaz bez Loktajewa na juniorce traci bardzo dużo i raczej nie wejdzie do play off. Chociaż jeden mocny junior może zastąpić słabiej dysponowanego seniora, tymczasem średnie Strzelca i Adamczewskiego na wyjeździe to niecałe 0,5 punktu, a Zgardzińskiego 0,250. Więc jedyną nadzieję dla Falubazu jest albo postęp u Zgardzińskiego, albo Loktajew. Z Loktajewem na juniorze sytuacja zmienia się diametralnie.
    Skoro twoim zdaniem Falubaz i Unibax mają nie awansować do play off's to niby z kim mają przegrać te walkę o miejsca 1-4 ?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    1. Toruń
    2. Gorzów
    3/6 Zielona Góra
    3/6 Tarnów
    3/6 Leszno
    3/6 Częstochowa
    7. Wrocław
    8. Gdańsk
    Buszmen z takimi typami to mogłeś równie dobrze napisać 1/7 Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Leszno, Częstochowa, Wrocław, 8. Gdańsk.

    Moje typy na koniec RZ:

    1. Falubaz - z Saszą na juniorce czy bez, ekipa jest bardzo silna i co najważniejsze, drużyna ma wartościowe rezerwy (tak na seniorce jak i juniorce). Przy ograniczeniu z/z może mieć bardzo duże znaczenie. Juniorka wcale nie musi być taką wielką czarną dziurą, bo jeśli Strzelec dostanie porządny sprzęt to będzie jednym z lepszych juniorów ligi. Zgardziński też cały czas się rozwija i wcale nie będzie stał na straconej pozycji w biegach juniorskich.

    2. Stal

    Dobrze poskładana ekipa. Zakładam, że to będzie sezon Zmarzlika + atut własnego toru sprawi, że zgarną sporo bonusów i nawet przegrane wyjazdy nie pozbawią ich czołowego miejsca w tabeli.

    3. Unibax - nie wiem skąd obawy (nadzieje) że Unibax nie awansuje do play offs. Żadnej spółdzielni nie będzie to po pierwsze. Po drugie ta drużyna jest wręcz absurdalnie mocna i nie bardzo wiem z kim miałaby przegrać (przyjmuję założenie że jadą bez kontuzji). Wygląda tak jak gdyby jej właściciel chciał sobie wręcz kupić tego majstra i coś mi się zdaje że mu się to uda. Można mieć pecha sezon czy dwa, ale bez przesady, nie chce mi się wierzyć w to że znowu wszyscy potrzaskają się w kluczowym momencie sezonu.
    Jeśli można mówić o słabych stronach to brak rezerwowego Polaka na seniorce, chociaż nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że wyciągną na wypożyczenie Pieszczka i wówczas w razie kontuzji seniora na jego miejsce może wskoczyć Przedpełski a Fajfer z Pieszczkiem będą ogarniać juniorkę.

    4. Unia Leszno

    Nasi ligowi Bad Boys (nie licząc grzecznego chłopca Zengoty). Wydaje mi się, że wraz z odejściem Józka skończy się wojna z komisarzami i Unia odzyska atut własnego toru. Dziku tam pasuje i podejrzewam, że sprawdzi się jako lider którego Unii tak bardzo brakowało w 2013. Do tego świetna młodzież - Pawliccy, Musielak to powinno wreszcie zaskoczyć.

    5. Włókniarz

    Z Włókniarzem wiadomo że nic nie wiadomo. Jeśli nie będzie problemów finansowych to mogą spokojnie wskoczyć do play offs kosztem Unii. Mają super tor do walki, ale ten tor zarazem nie jest jakimś wielkim atutem miejscowych. Za wrażenia artystyczne bonusów w tabeli nie dopisują, dlatego obawiam się że Włókniarz się do czwórki nie załapie.

    6. Sparta

    Czego by nie powiedzieć o Klocowej to budżetu pilnować potrafi i w ramach swoich skromnych możliwości skleciła całkiem sensowną ekipę. Co prawda na nic więcej niż utrzymanie w lidze to nie wystarczy, ale pewny środek tabeli owszem.

    7. Unia Tarnów

    Dziadek Greg dobrze wybrał klub. Na tarnowskim betoniku może śmigać niczym trzydziestolatek
    Trzeba sobie powiedzieć otwarcie - gdy wszyscy się wzmacniali przed nadchodzącym sezonem to Tarnów tylko utrzymał siłę uderzeniową z 2013 r. W minionym sezonie mieliśmy absurdalny KSM i taka moc dała im medal, teraz nie widzę na to żadnych szans. Nawet Cieślak nie pomoże.

    8. Wybrzeże

    Ekstraliga ? Koń by się uśmiał.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 21-12-2013 o 12:32

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-12-2013)

  7. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Moje typy na koniec sezonu:
    1. Toruń - nie wiem co musiałoby się stać, żeby nie zdobyli w końcu mistrzostwa. A liga jest na tyle wyrównana, że nie powinni mieć kłopotu z odrobieniem tych 8 pkt.
    2. Gorzów - typuję trochę sercem, ale podoba mi się skład zbudowany przez Zmorę. I nie wiem skąd głosy o chimeryczności liderów - o ile można by się zgodzić (częściowo) w przypadku Kasprzaka, to Zagar od kilku lat udowadnia przynależność do światowej czołówki; wielką siłą Stali jest też formacja juniorska. Ciężko będzie jednak pokonać Apator; jedyna nadzieja to fakt, iż torunianie od lat nie radzą sobie na Zawarciu.
    3. Leszno - bardzo mocna ekipa, ale ma kilka niepewnych punktów (Zengota, Baliński, Michelsen). Ma za to znakomitych juniorów.
    4. Falubaz - z Loktaevem na juniorce typowałbym ich do złota, ale ze Strzelcem i Zgardzińskim ciężko będzie walczyć z drużynami mającymi silnych juniorów. Przekonała się o tym moja Stal, gdy dwa lata temu zabrakło Zmarzlika.
    5. Sparta - bardzo ciekawy skład, który może zakręcić się koło play-off.
    6. Czewa - wśród kibiców Włókniarza widzę duży optymizm; teoretycznie skład nie słabszy niż w zeszłym sezonie, ale praktycznie wszystkie drużyny się wzmocniły, a w teamie częstochowskim widzę sporo niewiadomych (Holta, Kildemand, Jensen, drugi junior). Jeśli wszyscy ci zawodnicy wystrzelą, to będzie walka o medale, w przeciwnym razie spokojne utrzymanie. Ale podobnie można stwierdzić w przypadku większości drużyn ...
    7. Tarnów - tradycyjnie niemoc wyjazdowa i duży atut własnego toru, niewystarczający jednak, by włączyć się do walki o play-off.
    8. Gdańsk - szkoda, że nie udało się im zbudować ekstraligowego składu. Bardzo chciałbym się jednak mylić i zobaczyć Fredkę, Madsena, THJa, Pieszczka i innych walczących jak równi z równymi z resztą ligi.

  8. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    CarlitosFalubaz zwrócił uwagę na bardzo ważną zmianę regulaminową dotyczącą ZZ.
    Od przyszłego roku będzie można ją stosować w bardzo ograniczonym zakresie.
    W minionym sezonie łatwiej było łatać dziury w składzie, dzięki temu , że można było zastępować dwójkę zawodników drużyny trapione kontuzjami (szczególnie zespół z Torunia) mogły często ratować wynik ZZ-ką.
    W 2014 może tak się zdarzyć, że nawet pojedyncze kontuzje mogą znacznie rozkład sił w lidze, a w przypadku Unibaxu uniemożliwić odrobienie tych nieszczęsnych -8 pkt.

    Wydaje się, że w nadchodzącym sezonie przez tę zmianę wzrośnie rola jaką odegrają juniorzy (jako rezerwowi).
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 21-12-2013 o 18:45
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  9. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wydaje się, że w nadchodzącym sezonie przez tę zmianę wzrośnie rola jaką odegrają juniorzy (jako rezerwowi).
    Albo rezerwowi seniorzy, ktorych w niektorych druzynach brak.

  10. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,388
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    5. Sparta - bardzo ciekawy skład, który może zakręcić się koło play-off.
    6. Czewa - wśród kibiców Włókniarza widzę duży optymizm; teoretycznie skład nie słabszy niż w zeszłym sezonie, ale praktycznie wszystkie drużyny się wzmocniły, a w teamie częstochowskim widzę sporo niewiadomych (Holta, Kildemand, Jensen, drugi junior). Jeśli wszyscy ci zawodnicy wystrzelą, to będzie walka o medale, w przeciwnym razie spokojne utrzymanie. Ale podobnie można stwierdzić w przypadku większości drużyn ...
    To Twoje typy i nic mi do nich, ale argumentacja poraża :O Stawiasz wyżej Spartę, która ma więcej niewiadomych niż Włókniarz? Nie wiadomo czy Woffy utrzyma poziom czy też sezon 2013 to był jednorazowy wyskok. Włókniarz ma liderów sprawdzonych w ostatnich kilku sezonach(Łaguta, Walasek). Jędrzejak może mieć lepszy sezon od Holty, ale stawiać beznadizejnego w ostatnim czasie Pavlica ponad Jensena to już gruba przesada. Nie wspomnę o miernych juniorach wrocławskich...

  11. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Sobotch:



    Weź to sprecyzuj. Emil będzie miał lepszy stosunek zwycięstw z przeciwnikami niż Nicki? Może być?
    Wprawdzie to do sobotcha było, ale ja bym chętnie wszedł w taki zakład .
    TeamLindgren

  12. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Jeśli chodzi o Taia, to nie wiem czemu miałby nie utrzymać poziomu. Tak samo wiele osób wyrażało wątpliwości odnośnie Iversena w zeszłym sezonie ... Nie odbieram szans Włókniarzowi, ale np. w tym roku we Wrocławiu nie powalczyli

    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    To Twoje typy i nic mi do nich, ale argumentacja poraża :O Stawiasz wyżej Spartę, która ma więcej niewiadomych niż Włókniarz? Nie wiadomo czy Woffy utrzyma poziom czy też sezon 2013 to był jednorazowy wyskok. Włókniarz ma liderów sprawdzonych w ostatnich kilku sezonach(Łaguta, Walasek). Jędrzejak może mieć lepszy sezon od Holty, ale stawiać beznadizejnego w ostatnim czasie Pavlica ponad Jensena to już gruba przesada. Nie wspomnę o miernych juniorach wrocławskich...

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,388
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Ale co ma bezpośrednie starcie drużyn do końcowego miejsca w tabeli? Zobacz, który ostatecznie był Wrocław, a który Włókniarz. Co z tego, że przegraliśmy wysoko we Wrocławiu skoro wygraliśmy w innych miastach, gdzie niektórym ta sztuka się nie udała.

    Wrocław ma bardzo ciekawy skład i kibicuję Wam, bo to bliski fajny wyjazd zawsze. Klub prowadzony bez długów, choć kuleje frekwencja. Skład, który ma Sparta jest ciekawy, ale niestety są tam zawodnicy po naprawdę kiepskich sezonach jak Ogór czy Pavlic no i mocno przeciętni juniorzy. U siebie groźni dla każdego. Na wyjazdach poza Gdańskiem nie widzę większych szans na duże punkty(mogą być bonusy, choćby z Włókniarzem).

  14. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta

    Wrocław ma bardzo ciekawy skład i kibicuję Wam, bo to bliski fajny wyjazd zawsze.
    Ja akurat z Wrocławiem żadnych związków nie mam, a na Olimpijskim nigdy nie byłem, (a w Cz-wie owszem ) Podoba mi się po prostu praca Barona i team spirit w tej drużynie, choć frekwencję mają faktycznie dramatyczną i pod tym względem bijecie ich na głowę. Jeżeli masz poczucie, że Twoja drużyna jest niedoceniana, tym większa będzie Twoja satysfakcja, kiedy w trakcie sezonu utrzecie nosa niedowiarkom takim jak ja

  15. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Sobotch:



    Weź to sprecyzuj. Emil będzie miał lepszy stosunek zwycięstw z przeciwnikami niż Nicki? Może być?
    Może być - ja mówię, że Dziku wymiecie bardziej. Tak naprawdę to miało być o meczu Leszno - Toruń, ale jestem w stanie przełożyć to nawet na całą ligę

  16. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2013
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Moje typy:
    1. Toruń - o ile nie będzie kontuzji to do play-offów wejdą a tam wymiotą rywali..
    2. Leszno - coś mi się wydaję, że będą bardzo wysoko, strzelam, że w półfinale spotka się Falubaz z Unibax i Leszno zdobędzie srebro
    3. Zielona Góra - mogą być troszkę wyżej nawet na drugim miejscu, ale z Unibaxem nie mają szans.
    4. Tarnów - Myślę, że Buczek zanotuje progres a Hancock przy Cieślaka zacznie jechać jak w 2012 roku.
    5. Wrocław - ekipa bardzo fajna ale nie sądzę by Tai czy Troy poprawili swoje wyniki z tego roku.
    6. Gorzów - Ekipa również ciekawa, ale obawiam się że druga linia przy tak mocnej ekstralidze może nie punktować.
    7. Częstochowa - Myślę, że mają szanse na utrzymania, ale jestem pewien, że najpóźniej w połowie sezonu zaczną się problemy finansowe i potem będzie jazda tanim składem, przez co mogą też spaść z ekstraligi..
    8. Gdańsk - ten zespół co najwyżej by mógł walczyć w 1 lidze, ale fuksem może się utrzymać dzięki problemom finansowym Częstochowy.

  17. Powrót do góry    #60
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Sobotch - wysłałem PW.

    @Reptile: Sobotch na pierwszeństwo. Jak nie dobijemy zakładu to jesteś drugi w kolejce

  18. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Coś tam łodpisałem, aczkolwiek mam pewne poprawki

  19. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    carlitos napisał:
    1. Falubaz - z Saszą na juniorce czy bez, ekipa jest bardzo silna i co najważniejsze, drużyna ma wartościowe rezerwy
    Bez Saszy na juniorce to nie wejdziecie nawet do p-o.

    pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2013
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    1.Toruń
    2.Zielona Góra
    3.Częstochowa
    4.Gorzów
    5.Tarnów
    6.Leszno
    7.Wrocław
    8.Gdańsk

  21. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    carlitos napisał:

    Bez Saszy na juniorce to nie wejdziecie nawet do p-o.

    pozdro
    No to powiedz z kim mamy te walkę przegrać ? Oprócz Czewy ofkors

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-12-2013), t_zg (21-12-2013)

  23. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Moim zdaniem rola juniorow odnosnie nowego sezonu jest mocno przeceniona. Nie liczac Leszna (i Bartka Zmarzlika w Gorzowie) gdzie ich juniorzy stanowi wieksza sile niz druga linia to w pozostalych zespolach formacje seniorskie sa zdecydowanie silniejsze. Rola juniorow w tym sezonie bedzie sie ograniczac raczej do odjechania 3 biegow i ewentualnie RT za drugiego juniora w razie potrzeby. Falubaz nie musi dysponowac silna formacja juniorska, gdyz oprocz Torunia z nasza formacja seniorska nikt nie moze sie rownac.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-12-2013), shelve (21-12-2013)

  25. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    carlitos napisał:

    Bez Saszy na juniorce to nie wejdziecie nawet do p-o.

    pozdro
    Hmm, może i nie wejdziemy. Zaznaczam jednak, ze podobne teksty, różnych fachmanów, czytam na tut. forum od 6 lat. W tym czasie Falubaz sześciokrotnie był w PO, mało tego, zdobył 3 razy złoto, srebro i brąz. I ani razu nie uciekł z finału ::

    Widać to za mało jednak, aby fachmani wzięli to pod uwagę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-12-2013)

  27. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    3. Unibax - nie wiem skąd obawy (nadzieje) że Unibax nie awansuje do play offs. Żadnej spółdzielni nie będzie to po pierwsze. Po drugie ta drużyna jest wręcz absurdalnie mocna i nie bardzo wiem z kim miałaby przegrać .
    Pełna zgoda, żadnej spółdzielni nie będzie, zbyt rozbieżne są interesy potencjalnych spółdzielców. Nie wykluczam jednak chłodnego kalkulowania w ostatnich kolejkach rundy zasadniczej aby nie trafić w pierwszej rundzie PO na faworyzowany Toruń. Być może wszystko rozstrzygnie się dopiero w ostatniej kolejce rundy zasadniczej i wtedy o jakimkolwiek kalkulowaniu nie będzie mowy, ale może być też tak, że drużyna (drużyny) będą miały wcześniej awans do czwórki w kieszeni i dopasują swoją formę w końcówce sezonu zasadniczego do sytuacji w tabeli. A takie kalkulacje dla Torunian wcale nie muszą być korzystne.
    Doceniam siłę toruńskiej drużyny, ale nie jest problemem wyobrażenie sobie tabeli po rundzie zasadniczej z brakiem faworyta w czwórce. Toruń ma z kim przegrywać, sześć innych zespołów jest bardzo mocnych i o wyjazdowe zwycięstwa wcale nie będzie łatwo, a porażkę Torunia na Motoarenie też można sobie wyobrazić.
    Ostatnio edytowane przez Kibic_2005 ; 21-12-2013 o 23:22

  28. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mariusz napisał
    Hmm, może i nie wejdziemy. Zaznaczam jednak, ze podobne teksty, różnych fachmanów, czytam na tut. forum od 6 lat. W tym czasie Falubaz sześciokrotnie był w PO, mało tego, zdobył 3 razy złoto, srebro i brąz. I ani razu nie uciekł z finału ::

    Widać to za mało jednak, aby fachmani wzięli to pod uwagę
    To że Falubaz od sześciu lat był w P-O to nie oznacza, że będzie tak zawsze, mądralo.
    Przez ostatnie lata miał silnego juniora, a teraz może być różnie.
    Uważam, że wszystkie drużyny poza Falubazem się wzmocniły, a ZG wręcz jest osłabiona (bez Saszy czy Dudku na juniorze)
    Zobaczymy czy to osłabienie spowoduje brak awansu do P-O.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Całość może zostać storpedowana przez (mam nadzieję, że do tego nie dojdzie) pełne majty przed spotkaniem w 1/2 finału z Unibaxem i ewentualne "kolejki cudów" na koniec RZ.
    Równie dobrze można powiedzieć, że pełne majty bedzie miał Unibax, przed prawie każdym meczem. Każda ewentualna porażka bedzie ten zespół oddalała od miejsca w PO , a co za tym idzie bedzie coraz wieksza presja i nerwówka. Jadąc każdy mecz o życie, bardziej ma się w portach.

    A storpedować całość , to może kolejny kaprys Romana, gdy nie bedzie już widział szans na wejśćie do PO, i może wtedy powiedzieć narazie i bawcie się dobrze, my nie jedziemy dalej bo nie ma sensu.

    Ja bym najchętniej widział taką czwóreczke w PO :

    1-1 Falubaz
    2-2 Stal G.
    3-4 Włókniarz
    3-4 Unia L.

    A dalej , to już jak los da.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 21-12-2013 o 22:57
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Jeśli mam coś typować to jedno. Fairplayowcy będą robić wszystko, żeby Toruń do PO nie wszedł.

    Jednak po według mnie:
    1. Zielona
    2. Leszno
    3. Toruń
    4. Gorzów

    Finał: Toruń z Gorzowem, w końcu

  31. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    1. Gdańsk
    2. Gorzów
    3. Leszno
    4. Zielona Góra
    5. Toruń
    6. Wrocław
    7. Częstochowa
    8. Tarnów
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  32. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-12-2013), grunek (24-12-2013), sobotch (22-12-2013), spitt22 (21-12-2013)

  33. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mariusz napisał

    To że Falubaz od sześciu lat był w P-O to nie oznacza, że będzie tak zawsze, mądralo.
    Przez ostatnie lata miał silnego juniora, a teraz może być różnie.
    Uważam, że wszystkie drużyny poza Falubazem się wzmocniły, a ZG wręcz jest osłabiona (bez Saszy czy Dudku na juniorze)
    Zobaczymy czy to osłabienie spowoduje brak awansu do P-O.
    Falubaz 2013:
    1.Hampel
    2.Davidsson
    3.Protasiewicz
    4.Jablonski
    5.Jonsson
    6.Adamczewski
    7.Dudek

    Falubaz 2014:
    1.Dudek
    2.Jonsson
    3.Protasiewicz
    4.Loktajew
    5.Hampel
    6.Adamczewski
    7.Strzelec

    Zamiana Jablonski+Davidsson --> Loktajew+Strzelec

    Gdzie Ty tu widzisz, ze my sie oslabilismy???

  34. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Uważam, że wszystkie drużyny poza Falubazem się wzmocniły, a ZG wręcz jest osłabiona (bez Saszy czy Dudku na juniorze)
    Zobaczymy czy to osłabienie spowoduje brak awansu do P-O.
    Ta szczególnie Tarnów i Czewa to się wzmocniły... Ale masz rację, zamiana Davidssona na Loktajewa to strata po jakiej się nie podniesiemy jeszcze długo
    Nie odpowiedziałeś mi na pytanie - z kim mamy przerżnąć walkę o play offs. Chciałbym poznać trójkę szczęśliwców.



    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Jeśli mam coś typować to jedno. Fairplayowcy będą robić wszystko, żeby Toruń do PO nie wszedł.
    A niby po co mieliby to robić? Unibax to idealny przeciwnik na finał. Trzeba tylko uprzedzić kibiców żeby nie zawracali sobie głowy przychodzeniem na stadion, bo meczu i tak nie będzie.


    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    1. Gdańsk
    2. Gorzów
    3. Leszno
    4. Zielona Góra
    5. Toruń
    6. Wrocław
    7. Częstochowa
    8. Tarnów
    Poniekąd masz rację. Wybrzeże w 2014 będzie po prostu poza konkurencją

    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Zamiana Jablonski+Davidsson --> Loktajew+Strzelec

    Gdzie Ty tu widzisz, ze my sie oslabilismy???
    Na pewno jest mniejsze pole manewru jeśli chodzi o taktyczne zagrywki. Z Dudkiem na juniorce to był duży komfort którego teraz zabraknie. Z drugiej strony ja nadal uważam, że koledzy spoza ZG nie doceniają potencjału Saszy na seniorce i tego, że jak Strzelec dostanie pod tyłek porządną furę to będzie bardzo silnym punktem ekipy (no może poza Gorzowem, bo jak ma się zabić na drugim łuku Komarówki, to może niech lepiej w ogóle nie wyjeżdża na tamtejszy tor ).
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 22-12-2013 o 00:45

  35. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mariusz napisał

    To że Falubaz od sześciu lat był w P-O to nie oznacza, że będzie tak zawsze, mądralo.
    Przez ostatnie lata miał silnego juniora, a teraz może być różnie.
    Uważam, że wszystkie drużyny poza Falubazem się wzmocniły, a ZG wręcz jest osłabiona (bez Saszy czy Dudku na juniorze)
    Zobaczymy czy to osłabienie spowoduje brak awansu do P-O.
    Black, faktycznie fachman z Ciebie okrutny

    I jak widzę, ci juniorzy niektórym oczy przesłonili. W zasadzie to bardzo dobrym juniorem będzie dysponowała Unia Leszno i Unibax. Pawlicki i Przedpełski, oni mogą stanowić różnice. Dalej to wszystkich juniorów można postawić w jednym szeregu. Niczym szczególnym się nie wyróżniają. Tu każdy z nich może przegrać lub wygrać z każdym. Zarówno taki Strzelec na W69 może objechać takiego Pedersena jak i Zmarzlik na Jancarzu. Nie wiem którego z juniorów (prócz dwóch wymienionych) miałby przestraszyć się taki Strzelec czy Adamczewski ? No chyba nie Czai ?

    Teraz odnośnie wzmocnień. Sam fakt, ze możemy sobie odpuścić JD to już jest wzmocnieniem. A przypominam Tobie, ze mamy 4 seniorów już jako liderów. O piąte miejsce ma walczyć Jabol, MBJ i Saszka. To też jest niewątpliwe wzmocnienie. W sytuacji zmian z ZZ-tką. A Ty tutaj coś bredzisz o osłabieniu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mariusz napisał:
    I jak widzę, ci juniorzy niektórym oczy przesłonili. W zasadzie to bardzo dobrym juniorem będzie dysponowała Unia Leszno i Unibax. Pawlicki i Przedpełski, oni mogą stanowić różnice. Dalej to wszystkich juniorów można postawić w jednym szeregu. Niczym szczególnym się nie wyróżniają. Tu każdy z nich może przegrać lub wygrać z każdym. Zarówno taki Strzelec na W69 może objechać takiego Pedersena jak i Zmarzlik na Jancarzu. Nie wiem którego z juniorów (prócz dwóch wymienionych) miałby przestraszyć się taki Strzelec czy Adamczewski ?
    Nie tylko Leszno i Toruń, ale też Gorzów ma dwójkę dość silnych juniorów.
    (wiem, że dość trudno Wam to przechodzi przez usta)
    Potem jest UT i Włokniarz z Gomólskim i Czają.
    Nawet Wybrzeże będzie miało silnie obsadzoną pozycję pierwszego juniora.
    Polubiłem Strzelca, ale niestety to nie ten poziom na chwilę obecną aby objeżdżał(sic) Pedersena.
    Juniorzy występują minimum w pięciu biegach w meczu także nic nie muszą nikomu przesłaniać.
    Przy tak wyrównanych składach może mieć to znaczenie.

    Carlitos
    Realną szansę na P-0 mają w nadchodzącym sezonie wszystkie ekipy poza Wybrzeżem.
    Stawka jest tak wyrównana, że ZG i Włokniarz może zająć miejsce 5 czy 6.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 22-12-2013 o 01:45
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Bez Saszy na juniorce to nie wejdziecie nawet do p-o.

    pozdro
    Żart.
    Brak juniora może zadecydować o braku tytułu, ale nie o wejściu do PO. Tu musiałyby dojść inne czynniki - kiepskie przejście Dudka w wiek seniorski, starzejący się Protasiewicz, taki sobie (jak to nieraz bywało) Jonsson, brak progresu u Loktajewa. Ale nie brak juniorów, bo tutaj tylko Leszno ma przewagę, może Apator i lekką Gorzów.

  38. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Strzelec i Adamczewski w minionym sezonie (odpowiednio 60 i 66 pozycja) robili za statystów.
    To nie jest żart tylko niestety fakty.
    Dlatego za wszelką cenę będą w ZG robili z Saszy Polaka.
    Mariusz skoro byliście od sześciu lat w P-O to będziecie tam do końca świata.
    Normalnie twoje argumenty miażdżą
    Na spokoju sobie dyskutuję na temat szans a Ty po swojemu bredzisz
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 22-12-2013 o 02:17
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I jak widzę, ci juniorzy niektórym oczy przesłonili. W zasadzie to bardzo dobrym juniorem będzie dysponowała Unia Leszno i Unibax. Pawlicki i Przedpełski, oni mogą stanowić różnice. Dalej to wszystkich juniorów można postawić w jednym szeregu. Niczym szczególnym się nie wyróżniają. Tu każdy z nich może przegrać lub wygrać z każdym. Zarówno taki Strzelec na W69 może objechać takiego Pedersena jak i Zmarzlik na Jancarzu. Nie wiem którego z juniorów (prócz dwóch wymienionych) miałby przestraszyć się taki Strzelec czy Adamczewski ? No chyba nie Czai ?
    Zmarzlika. Jestem się nawet w stanie założyć, że, jeśli cała trójka przejedzie sezon bez kontuzji, Zmarzlik zdobędzie więcej punktów niż Strzelec i Adamczewski razem wzięci.

  40. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zmarzlika. Jestem się nawet w stanie założyć, że, jeśli cała trójka przejedzie sezon bez kontuzji, Zmarzlik zdobędzie więcej punktów niż Strzelec i Adamczewski razem wzięci.
    Jestem gotów zaryzykować stwierdzeniem, że nawet 3 razy więcej.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Strzelec i Adamczewski w minionym sezonie (odpowiednio 60 i 66 pozycja) robili za statystów.
    To nie jest żart tylko niestety fakty.
    Dlatego za wszelką cenę będą w ZG robili z Saszy Polaka.
    Mariusz skoro byliście od sześciu lat w P-O to będziecie tam do końca świata.
    Normalnie twoje argumenty miażdżą
    Na spokoju sobie dyskutuję na temat szans a Ty po swojemu bredzisz
    A niech przegrywaja wszystkie juniorskie biegi 1-5 i przywoza same 0 w swoich startach. Nie zmienia to faktu, ze nasza seniorska formacja miazdzy kazdy zespol poza Toruniem. Nad tymi jednak mamy 8pkt przewagi w tabeli. Jedynie dluga kontuzja Hampela/Dudka/Protasa/Jonssona moze nas pozbawic szans na PO.

  42. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zmarzlik
    2013 151+13(18)
    2012 117+16(18)

    Strzelec
    2013 26+3(11)
    2012 51+9(17)

    Adamczewski
    2013 31+6(17)
    2012 44+9(18)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    thengel,
    Chyba Cię Bóg upuścił.

    W najlepszym razie jesteście nieco lepsi od Gorzowa, chociaż dla mnie ich skład sprawia wrażenie solidniejszego.

    Hampel - 2.514
    Dudek - 2.111
    Protasiewicz - 2.058
    Jonsson - 2.041
    Łoktajew - 1.671
    10.395
    z Adamczewskim - 0.698
    11.093

    Iversen - 2.510
    Zagar - 2.172
    Kasprzak - 1.939
    Gapiński - 1.640
    Świderski - 1.493
    9.754
    ze Zmarzlikiem - 1.783
    11.537

    Mówienie o "miażdeniu" to słaby żart. A jak do tego dodamy juniorkę to wychodzi na to, że Stal jest silniejsza od Falubazu.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Oczywiście pomijamy fakt, że Dudek będzie już seniorem,
    za to Zmarzlik będzie nadal juniorem.

    Rozumowanie niektórych rzeczywiście miażdży zdrowy rozsądek.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #84
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek
    Wrocław to wielka niewiadoma, stranieri przeciętni(...)


    Taaa, mamy rok 2013... Kto jest aktualnym Mistrzem Świata, 3. zawodnikiem Ekstraligi, najmłodszym zwycięzcą cyklu GP w historii? Woffy. Zaiste przeciętniak... Wiem, wiem - fuksiarz po prostu

    Średnie biegowe w Ekstralidze 2013:

    Tajski ur. 1990, śr. 2,471 (3. miejsce)
    Łaguta ur. 1984, śr. 2,214 (7)
    Batch ur. 1987, śr. 2,044 (17)
    Holta ur. 1973, śr. 1,838 (26)

    Jeśli to świadczy o sile zagranicznych liderów Włókniarza (sorry, Norweg to nie Polak) i słabości ich odpowiedników ze Sparty, to w promieniu tysiąca kilometrów od Polski wszystkim właśnie odpadły tatuaże z wrażenia. Owszem, CKM ma na papierze silniejszy skład niż WTS, ale na pewno nie czołowi stranieri obydwu klubów robią tutaj różnicę na plus dla Częstochowy

    Jeśli chodzi o typowanie, to strasznie utrudniają sprawę ujemne punkty dla Torunia. Gdyby nie one, to śmiało można by zakładać obecność torunian w finale, prawdopodobnie w roli faworytów do tytułu. W obecnej sytuacji natomiast bardzo wiele zależeć będzie od rozkładu punktów pomiędzy pozostałymi ekipami. To w dużej mierze zdecyduje o ewentualnym wejściu ukaranej drużyny do PO. Jeżeli znajdzie się ona w czołowej czwórce, to może od razu wyeliminować rywala z dalszej walki i w ten sposób np. zielonogórzanie mogą skończyć rozgrywki z brązowymi krążkami lub w ogóle bez medali. Personalnie najsilniejszy - oprócz Apatora - pozostaje Falubaz. Zaraz za nimi są Stal (dla której dodatkowym gigantycznym atutem jest specyficzny tor) i leszczyńska Unia. Po nich z kolei Włókniarz, Sparta i Unia Tarnów (moim zdaniem relatywnie znacząco słabsza niż w minionym sezonie). Niestety, Wybrzeże wygląda na całkowicie odrębną kategorię.

    Oczywiście powyższe prognozy zakładają wypłacalność klubów przez cały sezon (zero klimatów typu Wrocław '10 czy Bydgoszcz/Gniezno '13), skuteczne zaleczenie odniesionych w bieżącym roku kontuzji, obecność kluczowych zawodników w najważniejszych meczach tudzież właściwy progres młodych talentów oraz godną starość doświadczonych
    Ostatnio edytowane przez Franz ; 22-12-2013 o 07:45
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  46. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    1. Falubaz
    2. Wlokniarz
    3. Unia Leszno
    4/5. Provident Gorzow
    4/5. Unia Tarnow
    6. Sparta
    7. uni$
    8. Wybrzez (szkoda, ze tak slaby sklad, bo tak bylaby szansa na 7)

    Franz
    Jest cos takiego czego statystyka nie oddaje a mianowicie umiejetnosc przewazenia szali na korzysc zespolu np poprzez jakas dramatycznat akcje na torze.
    Holta takich sytuacji nam dostarczyl juz wieeeeeeeeeele, natomiast Grisza pokazal ze ma ta umiejetnosc w meczu z dolarowkami kiedy na ostatnim okrazeniu juz w zasadzie wjechal na prostej pomiedzy dwoch $$ i odbijajac sie od jednejgo z nich wyszedl na drugie miejsce choc... w caly meczu mu ewidentnie nie szlo.
    Ani Woffi (z calym szacunkiem dla niego) ani tym bardziej Troy tego nie maja.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 22-12-2013 o 08:29
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I ani razu nie uciekł z finału ::

    Widać to za mało jednak, aby fachmani wzięli to pod uwagę
    Jesteś niereformowalny i monotematyczny.

    A co do ligi - niech wygra ją Toruń, należy im się

  48. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez barthezz23 Zobacz posta
    Jesteś niereformowalny i monotematyczny.

    A co do ligi - niech wygra ją Toruń, należy im się
    Jesli cos sie nalezalo to degradacja.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    t_zg (22-12-2013)

  50. Powrót do góry    #88
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    1. Falubaz
    2. Wlokniarz
    3. Unia Leszno
    4/5. Provident Gorzow
    4/5. Unia Tarnow
    6. Sparta
    7. uni$
    8. Wybrzez (szkoda, ze tak slaby sklad, bo tak bylaby szansa na 7)

    Franz
    Jest cos takiego czego statystyka nie oddaje a mianowicie umiejetnosc przewazenia szali na korzysc zespolu np poprzez jakas dramatycznat akcje na torze.
    Holta takich sytuacji nam dostarczyl juz wieeeeeeeeeele, natomiast Grisza pokazal ze ma ta umiejetnosc w meczu z dolarowkami kiedy na ostatnim okrazeniu juz w zasadzie wjechal na prostej pomiedzy dwoch $$ i odbijajac sie od jednejgo z nich wyszedl na drugie miejsce choc... w caly meczu mu ewidentnie nie szlo.
    Ani Woffi (z calym szacunkiem dla niego) ani tym bardziej Troy tego nie maja.
    Nie ma się co spodziewać, że kibice z Częstochowy docenią Woffindena i przyznają, że tak naprawdę strasznie chcieliby go w składzie. Problem polega na tym, że po tym jak go potraktowaliście, gdy miał problemy, długo do was nie wróci.

  51. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Jesli cos sie nalezalo to degradacja.
    Tak jak Włókniarzowi od kilku lat za długi więc skończ ten temat niereformowalny bucu.
    Ostatnio edytowane przez Oracle ; 22-12-2013 o 13:09

  52. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez barthezz23 Zobacz posta

    A co do ligi - niech wygra ją Toruń, należy im się
    Nic się nikomu nie należy, wszystko trzeba sobie wywalczyć na torze i na honory zapracować.
    Nieprzewidywalność sportu jest właśnie piękna i niech tak zostanie.
    Niech wygrywa zawsze najlepszy, choć nie zawsze tak jest, bo potrzeba jeszcze sporo szczęścia w tym sporcie, którego nikt nie kupi i nie dostanie w prezencie.

    Szykuje się fajna liga, bez ogórków i statystów. Tutaj przeważnie stanie czterech dobrych zawodników pod taśmą i któryś musi przyjechać ostatni.
    Juniorom też bedzie trudniej o punkty, bo nie bedzie już tych z KSM 2,5 do objezdzania.

    Niech w tym wszystkim wygra sport!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •