Strona 30 z 44 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 1943

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2013
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Władek od jakiegoś czasu już nie jest menadżerem Oskara. Jego sprawami zajmuje się Jaca.

  2. Powrót do góry    #1307
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cool.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #1308
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    To lepiej płacić Anderssonem, Szczepaniakom, Kosciechom niż dac szanse Oskarowi? Woźniak, Jędrzejewski, Bietracki, O.A.Gollob mamy bydgoski skład. Do tego dwóch solidniejszych seniorów. Rydlewski owszem ale niech jeszcze pojeździ z rok w mlodzierzowkach - pomorskich i mistrzostwach polski i po walczy o skład na ligę na treningach.

  4. Powrót do góry    #1309
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    A czemu Rydlewski ma niby tracić rok? Czy on mniej bydgoski w tym składzie niż Oskar?
    Porównujesz tutaj z jednej strony płacenie Kościesze, Szczepanowi czy Andersonowi z płaceniem Oskarowi. Ci pierwsi to seniorzy. Oskar pojedzie jako senior i zagwarantuje jazdę na ich poziomie? Jeśli tak to jestem za.
    Oskar powinien o skład na ligę walczyć na treningach równie bardzo co Rydlewski. Powiem więcej - nawet bardziej. Rydlewski to chłopak z S2, Oskar przychodzi jako nowy zawodnik. Mamy faworyzować obcego zawodnika kosztem wychowanka?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #1310
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Ja też jestem za angażem Oskara. Oczywiście w grę wejdą finanse, więc jeśli Gollobowie nie zaszaleją z kwotami za punkt to czemu nie. Magia nazwiska jednak działa, więc tak jak ktoś powyżej napisał, na pewno znajdzie się parę osób, którzy zawitają na S2 z ciekawości. Oczywiście jestem zwolennikiem dania szansy Rydlewskiemu (gdyż to ja zrobiłem na tym forum szum wobec jego talentu ), ale jak dojdzie jeszcze Oskar to przynajmniej będzie jakaś rywalizacja. Bietracki,Oskar,Jóźwik,Rydlewski - jest w czym wybierać, więc będzie trzeba ostro zasuwać na treningach, żeby pojechać w meczu.
    Dla Oskara starty w Polonii też będą na rękę. Gość ma 19lat, więc czas najwyższy zacząć poważnie jeździć. Z całym szacunkiem dla Polonii Piła, ale takie pojedyncze starty w II lidze, to - jakby powiedział Mateusz Borek - "hobbyżużel" Oczywiście Oskar może pójść z Tomkiem do Wrocławia czy Rzeszowa, ale raczej ciężko będzie mu tam o skład, na Ekstraligę zwyczajnie nie jest gotowy. Oskar powiedział w ostatnim wywiadzie (http://www.youtube.com/watch?v=5FDlgtbM8YI), że chce być TOP, więc regularne starty w I-ligowej Polonii są w sam raz na początek.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  6. Powrót do góry    #1311
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez jericho Zobacz posta
    Władek od jakiegoś czasu już nie jest menadżerem Oskara. Jego sprawami zajmuje się Jaca.
    Pan Wladyslaw zawsze stal z boku... tak w przypadku Oskara jak i Tomka, taka Szara Eminencja

  7. Powrót do góry    #1312
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Oczywiście Oskar może pójść z Tomkiem do Wrocławia czy Rzeszowa, ale raczej ciężko będzie mu tam o skład,
    Czy ja wiem? I we Wrocku i w Rzeszowie potrzebują juniorów. Poza tym, dwóch Gollobów w składzie to większy chwyt marketingowy na kibiców niż jeden Jeśli Tomasz trafi do jednego z tych dwóch klubów, nie zdziwiłbym się gdyby pociągnął za sobą bratanka.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  8. Powrót do góry    #1313
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A czemu Rydlewski ma niby tracić rok? Czy on mniej bydgoski w tym składzie niż Oskar?
    Porównujesz tutaj z jednej strony płacenie Kościesze, Szczepanowi czy Andersonowi z płaceniem Oskarowi. Ci pierwsi to seniorzy. Oskar pojedzie jako senior i zagwarantuje jazdę na ich poziomie? Jeśli tak to jestem za.
    Oskar powinien o skład na ligę walczyć na treningach równie bardzo co Rydlewski. Powiem więcej - nawet bardziej. Rydlewski to chłopak z S2, Oskar przychodzi jako nowy zawodnik. Mamy faworyzować obcego zawodnika kosztem wychowanka?
    Tak masz racje. Nie o to mi chodziło. Niech młodzi walczą o skład lub niech słabszy junior z meczu idzie na ławkę na jeden mecz i wchodzi następny i tak w kółko. Chodziło mi bardziej o to że wolę bydgoskiego Oskara syna Jacy niż płacenie Anderssonom, Szczepaniakom itd. Lepiej odbudować Polonie zawodnikami którzy chcą jeździć dla Polonii a nie tylko dla kasy. Poza tym trzeba odświeżyć i odmłodzić skład dlatego należy podziękować Robertowi Kosciesze za te lata w Polonii i się z nim pożegnać.

  9. Powrót do góry    #1314
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ech, ludzie. Im szybciej wyleczycie się z nazwiska Gollob, tym lepiej. Przecież nic nie wskazuje na to, żeby Tomek mógł kiedyś być jakimkolwiek czynnikiem naprawczym w Waszym klubie

  10. Powrót do góry    #1315
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ech, ludzie. Im szybciej wyleczycie się z nazwiska Gollob, tym lepiej. Przecież nic nie wskazuje na to, żeby Tomek mógł kiedyś być jakimkolwiek czynnikiem naprawczym w Waszym klubie
    Zauważ, że sprawa dotyczy Oskara.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  11. Powrót do góry    #1316
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Może pojawi się jakis bogaty biznesmen i wystartujemy ekstralidze

    1 T.Gollob
    2 K.Buczkowski
    3 S.Woźniak
    4 A.Jonsson
    5 E.Sajfudtinow
    6 Rydlewski/O.Gollob
    7 Bietracki\Jóżwik

    a co pomarzyć można

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lewy24bydg za jego przydatny post!

    Giani (16-10-2014)

  13. Powrót do góry    #1317
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Nawet z takim składem poza pierwszym meczem, chodziłoby pewnie średnio 5tys osób.
    A co do Oskara to jakoś mnie nie przekonuje. Gość ma już 19 lat, a na razie nic nie pokazał.
    Ostatnio edytowane przez tomkoz ; 16-10-2014 o 19:31

  14. Powrót do góry    #1318
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    . Oskar powiedział w ostatnim wywiadzie (http://www.youtube.com/watch?v=5FDlgtbM8YI), że chce być TOP, więc regularne starty w I-ligowej Polonii są w sam raz na początek.
    Mi to wygląda na coś w stylu - nie ma gdzie jeździć więc pójdę do Polonii. Pojeżdżę tam trochę tak na początek. Wielka kariera zaplanowana, a szału nawet w II lidze nie robił. W tym wieku powinien już coś sobą reprezentować, zwłaszcza z takim zapleczem jakie posiada. Niech udowodni, że jest lepszy niż reszta naszych juniorów jeśli chce w lidze jeździć. Oskar kibiców nie przyciągnie w nie wiadomo jakiej liczbie. Chyba bardziej by przyszli, żeby popatrzeć na Jacka jak tam po parkingu za młodym biega i móc go przez płot podejrzeć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #1319
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Oskar chce jeździć w swoim mieście wiec to nic dziwnego. Obserwuje jego karierę od poczatku jak Tomasza i Jacka od 1997. Oskar nie "wystrzeli" od razu z talentem jak Tomasz. Raczej będzie się rozkrecał troszkę dłużej jak jego ojciec Jacek który na poczatku kariery nie zachwycał ale później został kilkukrotnym mistrzem Polski. Na pewno pojęcie o motocyklach ma. Narazie dopiero uczy się żużla ale jak na drugi rok startów nie jest źle. Oskar z takim ojcem i wujkiem jest "skazany" na speedway i mam nadzieje ze na sukcesy w przyszłości. Trzeba mu dac szanse startów w klubie w jego rodzinnym mieście. Tym bardziej ze chce i marzy o tym a takich właśnie nam potrzeba a nie najemników ze Szwecji czy...Torunia. Szymek Woźniak, Marcin Jędrzejewski, Bartek Bietracki, Oskar Gollob i nasi inni mlodziezowcy. Na nich musimy odbudować Polonie! Oczywiście potrzeba jeszcze z dwóch, trzech seniorów doświadczonych w zespole i jedziemy. No i oczywiście poczekać na zmianę prezydenta bo obecny Bruski wiadomo gdzie ma Polonie i jej stadion...

  16. Powrót do góry    #1320
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Mam wrażenie, że gdyby Oskar chciał jeździł w swoim mieście to by od niego zaczął, a nie od Torunia, w którym sobie zresztą nie pojeździł. Powiem więcej - w Polonii miał większe szanse wskoczyć do składu w miejsce Bietrackiego w minionym sezonie niż kiedykolwiek zastąpić Przedpełskiego czy Fajfera w Unibaxie. Teraz Bietracki już bardziej objeżdżony, a szkoda marnować 2 lata Rydlewskiemu skoro już mógłby zacząć zabawę z żużlem w tej I lidze. To muszą być zdrowe zasady, a obawiam się trochę, że Jacek Woźniak nie będzie miał jaj, żeby Oskara odstawić od składu, bo on woli tą sama ekipą cały sezon odjechać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #1321
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Walasek nie jest pewien czy wystartuje w E-lidze. Fajnie byłoby go zobaczyć znów w Polonii, ale to pewnie nie na naszą kieszeń, choć trzeba przyznać, że liderem na pewno by był.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  18. Powrót do góry    #1322
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,161
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    ale to pewnie nie na naszą kieszeń
    to jest więcej niż pewne i sama myśl o ewentualnym kontraktowaniu Go byłaby mega głupia.

  19. Powrót do góry    #1323
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Pewnie Ostrów sobie ostrzy zęby na niego tak jak na Golloba.

  20. Powrót do góry    #1324
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Ostrow ostrzy sobie zeby na Holte, Walaska, Fredke I to chyba bedzie mocna ekipa wraz z Orlem I Rybnikiem. Wygra pewnie ten co bedzie mial najwieksze cisnienie na awans a my pewnie w okolicach 4 miejsca sie zakrecimy. Potrzebujemy jednego niezawodnego lidera bo ani Szymek ani tym bardziej Patrick nie gwarantuja zawsze 10 -12 pkt I zwyciestw w nominowanych ktore moga rozstrzygac mecze.

    Ogolnie chyba zaczal sie czas ze to kluby zaczna dyktowac warunki kontraktow a nie zawodnicy. Slychac juz ze to nie klub zabiega o kogos tylko sami zawodnicy probuja dostac sie do wyplacalnego klubu nawet za mniejsza kase.
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 19-10-2014 o 10:37

  21. Powrót do góry    #1325
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Tak naprawdę, jeśli GKM znajdzie się w Ekstralidze, to I liga będzie chyba pierwszy raz od wielu lat bez murowanego faworyta. Gdybyśmy się spięli to w 2015 spokojnie można było awansować do Ekstraligi . A tak w 2016 będzie bardzo ciężko bo jak wiadomo Orzełek chce za 2 lata awansować.
    GDYBY GP i DPŚ był ustalony przez Polonię cenowo, to długi zmniejszyły by się spokojnie do połowy jak nie więcej. Ale BSI narzuciło horrendalne ceny i Polonia tak naprawdę nie wiem czy nie dopłaciła do tego wszystkiego. Gdyby sie udały te imprezy to spokojnie można było szykować skład na awans w 2015 roku do Ekstra.
    A tak co, ilu ludzie przyjdzie na mecz jeśli będzie tylko walka o playoffy a potem nagłe porażki vide Start Gniezno. Gorzowiaki mają koło 3 mln kredytu tak jak my, oczywiście mają piekny, nowy stadion, ale oni nie boją się walczyć o medale, a Polonia woli siedzieć w 1 lidze.

  22. Powrót do góry    #1326
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    tylko srednia frekwencja u Gorzowiakow to ponad 12 tys. luda... a u nas? Ale to juz bylo walkowane...

  23. Powrót do góry    #1327
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    W Gorzowie miasto sprzyja żużlowi kosztem kopanej. U nas na odwrót.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  24. Powrót do góry    #1328
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Ileś lat temu to w Bydgoszczy była co roku walka o medale i komplety na stadionie, a Gorzów się krzątał ligę niżej. Takie porównywanie nie ma sensu, bo sytuacja zmienia się okresowo. Za 4 lata głównymi siłami w ELidze mogą być kluby z Łodzi, Grudziądza i Ostrowa, a ZG i Leszno być niżej.
    Skupmy się na czerpaniu dobrych wzorców z innych ośrodków, a nie znajdywaniu różnic w negatywnym znaczeniu. To do niczego dobrego nie doprowadzi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #1329
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Chodzi mi o to, że za parę lat będzie mega problem z awansem do E-ligi, Czewa zapewne rok po roku będzie chciała się pnąć w górę, to samo Gdańsk, to samo Orzeł i Rybnik, noi oczywiście Gniezno.
    Teraz nadarza się super okazja i jej nie wykorzystamy.

  26. Powrót do góry    #1330
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Trzeba się budować na spokojnie. Tak na hurra to może skończyć jak Czewa czy Gdańsk właśnie. Mając kredyt na karku nie ma sensu się zastawiać tylko po to, żeby awansować. Skoro Gdańsk, Czewa, Łódź, Rybnik i Gniezno będą się chciały bić do przodu to zawodników zabraknie w klubach, które aktualnie są w ELidze.
    Nie ma co panikować, bo teraz, bo już, bo trzeba.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #1331
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Co się dzieje z takim koleszką jak Mikołaj Curyło ? Widowiskowy , ofensywny styl jazdy , młody wiek (23 lata) i gość zapadł się pod ziemie ?

  28. Powrót do góry    #1332
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    musialby sobie najpierw pewne rzeczy w glowie poukladac aby wyjsc na powierzchnie...

  29. Powrót do góry    #1333
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Konkretnie zmienić menago który mu wmówił, że gwiazdor nie może jechać za byle co.


    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  30. Powrót do góry    #1334
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ale co się z nim dzieje teraz , ma ktoś info ?

  31. Powrót do góry    #1335
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Był okres kiedy Mikołaj był lepszy niż Szymon.
    Szkoda chłopaka.

  32. Powrót do góry    #1336
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Nie wiem czy był lepszy. Zwykle Szymon był ciutkę z przodu, niemniej poziom mieli podobny z różnymi wahaniami formy. Gdyby się Miki poukładał, mocno wypracował na treningach to myślę, że na chwilę obecną jako rezerwowy jest do wzięcia. Ewentualnie jako gość w II lidze mógłby śmigać, a w razie zniżek formy u podstawowych zawodników wskoczyć w ich miejsce i udowadniać swoją wartość przed kibicami.
    Szkoda, że tak pobłądził bo mógł być z niego fajny ligowy zawodnik, a zawsze lepiej by się kibicowało jemu niż Szczepaniakowi, nawet przy tych samych wynikach na torze.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #1337
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Express przymierza do Polonii Miśkowiaka, Gapińskiego i Thorssella.

    http://espeedway.pl/news,bydgoskie_i...,73629,12.html
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  34. Powrót do góry    #1338
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    W sumie o rozmowach z Miśkowiakiem wiadomo od jakiegoś czasu. Gapiński brany pod uwagę gdyby z Miśkiem nie poszło. Chociaż czy to dobra droga to już nie jestem taki pewien. Thorssell to może być dobra inwestycja, niemniej jeszcze jeden zawodnik z młodego pokolenia by się przydał. Uważam, że można było zostawić jeszcze młodego Bjerre. Kilku innych się przewijało tu i ówdzie w dyskusjach. Warto też wg mnie spotkać się z młodym Michaelem Haertelem z Niemiec. W SBPC zaprezentował się bardzo fajnie na tle i widać, że chęci mu nie brakuje. Potrafiliśmy postawić na nikomu nieznanego Rosjanina, który dziś jest światową czołówką, postawmy na młodego Niemca, może też coś z niego wyrośnie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #1339
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Ja bym Gapińskiego odpuścił. Na I ligę na pewno niezły zawodnik, ale jednak smród po jego ostatnim epizodzie w Bydgoszczy pozostał. W końcu był kapitanem i pewne sprawy powinien załatwić wewnątrz klubu. Poza tym gość jest strasznie podatny na kontuzję.

    Miśkowiak - jak najbardziej tak, ale mamy sporą konkurencję. Myślę, że z pół ligi z nim rozmawia
    Thorssell - wolałbym Krcmara, ale jak przyjdzie Szwed to też nie będzie źle. Szkoda, że nie trafił do nas już w tym roku, zamiast Lasse. Biorąc jednak pod uwagę kłopoty finansowe Tarnowa to kto wie, czy oni go czasem nie będą chcieli zatrzymać, a wtedy już nie mamy szans, bo zawodnik pewnie wybierze e-ligę.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  36. Powrót do góry    #1340
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    To zależy czy to przemyśli. Tam nie pojeździ w więcej niż 4-5 meczach. U nas pyknie pewnie z 10 jeśli forma będzie. Krcmara też pewnie będzie chciało pół I ligi więc może być ciężko.
    O Miśka chyba warto się pobić, bo to na I ligę bardzo silny lider.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #1341
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Ja bym Gapińskiego odpuścił. Na I ligę na pewno niezły zawodnik, ale jednak smród po jego ostatnim epizodzie w Bydgoszczy pozostał. W końcu był kapitanem i pewne sprawy powinien załatwić wewnątrz klubu. Poza tym gość jest strasznie podatny na kontuzję.
    dlaczego smrod? Masz na mysli to, ze glosno powiedzial o zaleglosciach?! Przepraszam, ale w tej kwestii bede twardo stal po stronie zawodnika. Gdyby to byla kwestia niezaplaconych dwoch, trzech meczy... ale chlopak nie widzial kasy od wiosny! Zreszta gdyby nie ta wypowiedz to kibice dalej zyli by w niewiedzy, a tak chociaz wiedzielismy na czym stoimy! W PRZECIWIENSTWIE DO DNIA DZISIEJSZEGO... ponawiam pytanko, kiedy szanowna rada ma chec poinformowac co i jak... a moze nie ma?! Nie zdziwilbym sie, bo wowczas juz pewnie nawet z pierwszoligowa Polonia nikt "wartosciowy" nie podpisalby kontraktu!

    A sklad wzmocniony Gapa i Miskiem to spora szansa na awans, ale mniejsza o personalia skoro nie wiemy wciaz na czym stoimy! Poza Jedrzejewskim, ktorego podpis pod nowa umowa, na tym forum, przeszedl bez zadnego echa, nie mamy nikogo na dzien dzisiejszy w skaldzie seniorskim!

  38. Powrót do góry    #1342
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Szymon bedzie seniorem i tez ma wazny kontrakt
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  39. Powrót do góry    #1343
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Przedłużenie kontraktu przez Siopka było chyba formalnością, bo ani on nie miał gdzie uciekać w I lidze, a i Polonii on pasuje. Typowe win-win situation.
    Tak więc jest Siopek, Szymek i Paddy Hougaard (to też kwestia formalna).
    Nie sądzę, aby był i Gapa i Misiek, raczej jeden z nich. Jakoś solidniej wg mnie wypada Misiek, chociaż w I lidze przy dobrym przygotowaniu Gapa może być równie mocny. Jednak obstaję przy Robercie No, ale to moje widzimisię.
    Mam tylko nadzieję, że ta chęć zakontraktowania Thorssella nie ma w zamierzeniach skutkować tak jak kontrakty Lasse, Grondala czy Morrisa - w kadrze będziesz, ale nie pojeździsz w lidze.
    Co do głosu o stan klubowych finansów - też mnie to niepokoi, że tyle czasu to trwa. To, że dług jeszcze wisi to wiadomo. Pytanie ile i czy względem zawodników (lub ewentualnie do kiedy zostaną spłaceni, bo to może też być kwestia 2 tygodni).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #1344
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Na Miśka bym nie liczył. Polonia dla niego zawsze była klubem do podbicia stawki. Jak tylko przychodził dead line podpisywał gdzieś indziej.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  41. Powrót do góry    #1345
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Czyli pewnie będzie w Ostrowie w tej 15osobowej kadrze złożonej z samych liderów plus Drabik, Czaja i Pieszczek na juniorce
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #1346
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Szymon bedzie seniorem i tez ma wazny kontrakt
    ale nie podpisal aneksu, tak wiec w przypadku Szymka to wciaz sprawa otwarta!

  43. Powrót do góry    #1347
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Otwarta, nieotwarta. Raczej Polonia nie będzie chciała z kasy za Szymka zrezygnować potencjalnemu nabywcy, więc jest to kwestia znalezienia się we wspólnym punkcie kontraktu niż namawiania na zostanie w Polonii.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #1348
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Takie przeciąganie liny może mieć złe skutki po sezonie 2015, kiedy za Szymona już nic nie dostaniemy. Rok odjedzie na siłę i co?


    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  45. Powrót do góry    #1349
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    A dlaczego z góry zakładamy, że Szymon za rok odejdzie? Polonia już na dobre zeszła na dno i będzie teraz egzystować z roku na rok? Jak będzie rozsądny prezydent, to może wreszcie uda mu się sprzedać klub i wszystko pójdzie ku odbudowie. Rok to w żużlu bardzo długo. Falubaz w zeszłym sezonie o tej porze był na szczycie - finansowym i sportowym - a teraz nie wiadomo czy będzie ich stać na Kildemanda, że o lepszych zawodnikach już nie wspomnę. Poza tym nie wiemy jak Woźniak będzie jeździł jako senior. I rok to zawsze zagadka, oby jednak szło mu jak najlepiej,choć przydałbym nam się jakiś porządny lider do pomocy Szymonowi.

    Warto wspomnieć, że w artykule Expressu Polkowski wykluczył sprowadzenie Anglika i zawodnika z GP. To oznacza, że na pewno nie trafi do nas nikt z trójki - Batchelor, Jonasson i Nicholls - bo niekiedy takie kandydatury się w internecie pojawiały.

    Ostatnio na espeedway czytałem, że z Gniezna ma odejść Bjarne Pedersen. Sam mówił o tym, że ma 1 ofertę z e-ligi i 2 z I ligi. Myślę, że warto jego kandydaturę rozważyć. Gość nie jest specjalnie drogi, w końcu Gniezno, które nie jest krezusem przez lata go utrzymywało a sam zawodnik gwarantuje 10 pkt w meczu. W tym sezonie 6 średnia w lidze. W każdym razie zawodnik na pewno pewniejszy niż Andersen

    PS - Jak dobrze pójdzie to Hougaard jeszcze w tym tygodniu przedłuży kontrakt.
    Na dziś to wygląda tak:

    1.Woźniak
    2.Hougaard
    3.Miśkowiak (oby!) / Gapiński (?)
    4.Jędrzejewski
    5.??
    6.Bietracki
    7.Rydlewski/Jóźwik/Gollob (?)
    rez. Thorssell/Biełusow (?)
    Ostatnio edytowane przez expert ; 22-10-2014 o 16:06
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  46. Powrót do góry    #1350
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    kitas trochę to naciągane co piszesz. Jak nadmienił expert nie jest powiedziane, że po 2015 Szymon odejdzie. I co to znaczy, że na siłę? Że niby słabiej będzie jeździł? Zrobi tym większą szkodę sobie niż Polonii. Słabe wyniki - mniejsze szanse na dobry kontrakt w roku kolejnym. Poza tym miałby robić na złość klubowi, w którym jest od 10 (czy coś koło tego) lat? Szymek chyba nie z tych
    Bjarne nie wydaje się złym pomysłem. Ale w takim wypadku raczej odpada Miśkowiak/Gapiński, bo to ma być uzupełnienie jednym liderem i jednym młodszym walczakiem bez wielkiego jeszcze nazwiska. Oczywiście zależy jak się ułożą rozmowy z poszczególnymi zawodnikami i o jakie pieniądze by się rozchodziło. Niemniej w pierwszej kolejności to jednak Miśkowiaka bym widział. Z dwójki Bjarne - Gapiński może jednak więcej plusów po stronie Duńczyka.
    Skoro to co piszesz o rezygnacji z Anglików i zawodników z SGP możemy spać spokojnie- nie będzie też wspominanego Harrisa, który ponoć do klubu się odezwał. Dyskwalifikuje też omawianego swego czasu (i wymarzonego sobie przez kibiców) AJ'a.
    Niby Walasek mocno rozmawia z którymś I-ligowym klubem, a z ELigą jeszcze nie zaczął. Ponoć mówi się, że to z Ostrowem tak gada, ale nigdy nie wiadomo
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Strona 30 z 44 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •