Strona 21 z 44 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 945 z 1943

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #901
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Raczej nie, na mojej poczcie też sprzedają, nawet wisi kartka ale tylko jeden rodzaj biletów (nie pamiętam akurat jaki)i tylko na finał.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  2. Powrót do góry    #902
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Sektor C.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  3. Powrót do góry    #903
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Bilety w formacie A4, będzie fajny widok przed stadionem.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #904
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez feanorr Zobacz posta
    Bilety w formacie A4, będzie fajny widok przed stadionem.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Ale chyba nie wszystkie, np. z Empika są "normalne"?

  5. Powrót do góry    #905
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Bydgoszczanie, mam kilka pytań organizacyjnych co do DPŚ. Będę wdzięczny za odpowiedzi. W wątku DPŚ dyskusja czysto sportowa, więc pozwalam sobie spytać tutaj.
    Gdzie najlepiej zostawić samochód? Możliwie blisko stadionu.
    O której godzinie trzeba się zjawić, żeby zająć sensowne miejsca w sektorze C (o ile sektor ten takie posiada )? Bramy stadionu otwierają o 17 czy oficjalnie o 17, a kwadrans wcześniej już wpuszczają?
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  6. Powrót do góry    #906
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    mapka2.jpg
    Tam gdzie zielone ja zwykle zostawiałem samochód. Pokonanie trasy auto/stadion to ok 3 minuty. Kiedyś można było zostawiać na parkingu PKS (w dół ze stadionu, naprzeciw Focus Mall) ale chyba już płatne jest. To przy Ogińskiego zaznaczone to parkowanie na chodniku
    Co do reszty pytań to ktoś inny się musi wypowiedzieć
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Raymond (31-07-2014)

  8. Powrót do góry    #907
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Raczej nie, na mojej poczcie też sprzedają, nawet wisi kartka ale tylko jeden rodzaj biletów (nie pamiętam akurat jaki)i tylko na finał.
    Pewnie sie z Poczta dogadali, bo nawet u mnie pod Toruniem na prowincji, tez w okienku Pani proponuje

  9. Powrót do góry    #908
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    O której godzinie trzeba się zjawić, żeby zająć sensowne miejsca w sektorze C (o ile sektor ten takie posiada )?
    Wg kupbilet na sektor C zostało 4 tysiące biletów więcjeśli ktoś mógłby odpowiedzieć na pytanie ile trafiło do sprzedaży to moglibyśmy się zorientować czy wykupiono je na pniu czy nie...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  10. Powrót do góry    #909
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    O której godzinie trzeba się zjawić, żeby zająć sensowne miejsca w sektorze C (o ile sektor ten takie posiada )? Bramy stadionu otwierają o 17 czy oficjalnie o 17, a kwadrans wcześniej już wpuszczają?
    Dziś możesz być na ostatnią chwilę, bo frekwencja słaba ale na sobotę to na 17 trzeba być. Z tym otwieraniem bram to też jest jednak różnie. Na GP też mieli otwierać o 17, a jak szedłem to widziałem, że już o 16;30 pierwsi ludzie się po stadionie kręcili. Generalnie sektor C jest taki, że 3-4 rzędy z góry jest ok, a poniżej to już kiepsko z widocznością, więc lepiej stać.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 31-07-2014 o 15:39
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    Raymond (31-07-2014)

  12. Powrót do góry    #910
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Wg kupbilet na sektor C zostało 4 tysiące biletów więcjeśli ktoś mógłby odpowiedzieć na pytanie ile trafiło do sprzedaży to moglibyśmy się zorientować czy wykupiono je na pniu czy nie...
    Na baraż zostało 4000. Na finał 700, więc może nawet zabraknąć! Będzie można, jak za dawnych czasów, powalczyć o miejsce, przyjść na stadion kilka godzin przed czasem. Długo może się taka okazja nie powtórzyć.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    Raymond (31-07-2014)

  14. Powrót do góry    #911
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Dzisiaj na C luz raczej będzie.

    BTW, gdzie są optymiści, którzy pisali o wyprzedaży w Toruniu po odejściu Karkosika?
    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...92%2F140739874
    Wygląda na to, że wiele się u nich nie zmieni

    Bruski mógłby pomyśleć, dlaczego Apator bogaci ludzie chcą kupić, a na Polonię nawet spojrzeć nie raczą :<

  15. Powrót do góry    #912
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Dziś możesz być na ostatnią chwilę, bo frekwencja słaba ale na sobotę to na 17 trzeba być.
    Na baraż chodzę tylko wtedy, gdy jest rozgrywany w moim mieście (vide '07 i '09)
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Jestem pewien, że na sektory C rozejdą się wszystkie wejściówki, jednak frekwencja na B pozostawi wiele do życzenia.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  16. Powrót do góry    #913
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    No frekwencja dziś była słabiutka. Dużo ludzi przyszło na ostatnią chwilę i może te 3 tysiące się ukulało ale żal patrzeć na tak słabo wypełniony stadion. Chyba jeszcze gorzej niż na ligę. Nie rozumiem tego, super zawody za 25 zł a i tak pustki ...
    Może choć w sobotę będzie po staremu.
    Co do samych zawodów to Vacek Milik musi być naszym celem transferowym Berntzon też całkiem całkiem się pokazał.
    BTW, jak ktoś chce to mam 2 bilety na C. Jak ktoś chętny to niech pisze na priv. Dogadamy się na pewno

  17. Powrót do góry    #914
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    czyżbyś wygrał bilety?
    Milik, Berntzon i Krcmar - wg mnie ci zawodnicy zaprezentowali się dobrze i warto w nich celować. Szkoda, że Porsinga nie było/będzie okazji zobaczyć, bo wg mnie to on powinien być celem nr 1.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #915
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Może choć w sobotę będzie po staremu.
    Na sektorze C z pewnością, bo na tę chwilę zostało na niego ok. 600 biletów. Z kolei na B, jak sobie na szybko podliczyłem, koło 2 tysięcy, przy czym (co zrozumiałe) większym wzięciem cieszą się górne połowy krzesełek. Pewnie ludzie wolą zaryzykować z kupnem biletu na C i przyjść jak najwcześniej bo po pierwsze taniej a po drugie można zająć miejsce od góry. Ale żeby to się udało trzeba być wcześniej na stadionie, pewnie znowu będą kolejki na kilka godzin przed, widok niewidziany u nas od dawien dawna
    BKS Polonia Bydgoszcz

  19. Powrót do góry    #916
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    No ba, widowisko i atmosferka będą przednie.

    Bilety i szaliczki przygotowane, teraz tylko stawić się o 17 na C z nadzieją na znośne miejsce i oglądać widowisko.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  20. Powrót do góry    #917
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    A zmieniając temat z DPŚ na nasze ligowe podwórko...

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45...ign=newswidget

    Przedstawiciele Polonii Bydgoszcz 27-latka chcieli zastąpić Dennisem Anderssonem, lecz Szwed odmówił przyjazdu na ligowe spotkanie. Jak informuje Express Bydgoski, żużlowiec który jeszcze w ubiegłym sezonie startował w PGE Marmie wyjaśnił, że ma inne plany na weekend, a dodatkowo nie byłby w stanie przetransportować swojego sprzętu ze Szwecji.
    Cóż... żegnamy Anderssona w sumie bez żalu, szału i tak nie robił.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  21. Powrót do góry    #918
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    W sumie to ok. Lepiej dawać okazje naszym juniorom w meczach bez ryzyka.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #919
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cały Dennis, zbyt ambitny to on nigdy nie był. Do tego na torze drewno z niego chyba największe z obecnie jeżdżących żużlowców. Dużo nie stracicie.

  23. Powrót do góry    #920
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Czyli Anderssona z kadry wykreślamy, ale gdzie reszta? Co z Bjerre? Grondalem? Mamy tylu zawodników a nie możemy skleić składu. No chyba, że całkowicie odpuściliśmy mecz. Pytanie tylko, czy nie za szybko, bo Marma bez ZZ za Larsena...
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  24. Powrót do góry    #921
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    kilka dywagacji...

    po pierwsze, ciekaw jestem czy "oplacalne" dla klubu (gospodarza zawodow) jest transmitowanie zawodow przez telewizje (Niedziela, godz. 14.00 Bydgoszcz - Grudziadz), wiem sponsorzy, psorzy etc. ale frekwencja z uwagi na godzine rozegrania meczu i transmisji w telewizji znow bedzie mizernie niska czy to sie kalkuluje?!

    po drugie, zwyciestwo Orla w Lublinie, praktycznie zalatwilo sprawe i wiemy, ze jeszcze trzy mecze i konczymy sezon, ale zyczylbym sobie aby udalo nam sie ugrac bonusa na Grudziadzu, co bedzie niezmiernie trudne, ale wowczas dalo by mozliwosc przeskoczenia przez Lodzian w ostatecznym rachunku Gradziadzan, a co za tym idzie, da szanse barazu z Czewa. Zdaje sobie sprawe, ze wszystkie teamy stoja na przegranej pozycji w barazu z ekstraligowcem, majacym nawet tak duze problemy jak Czewa, ale mimo wszystko wydaje sie, ze wiecej emocji zapewnia Orly niz druzyny z Gniezna czy Grudziadza... takze, walczyc Gryfy o bonusa

    po trzecie, w tym klubie normalniej nie bedzie, poki nie rozgoni sie tego calego towarzystwa... Polkowski moze sie starac, ale pewnego poziomu, a wlasciwie pewnych osob nie przeskoczy... ten marazm od 10 lat doprowadzil do tego, ze tym klubem juz malo kto sie interesuje, zeby nie napisac mocniej, ta dyscyplina... Frekwencja przeraza, tu naprawde trzeba drastycznych krokow, typu wpuszczania za friko, ale symboliczne 5 zyla mlodocianych, bo ja nie widze innych sposobow na przyciagniecie kibicow na trybuny...

  25. Powrót do góry    #922
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    po drugie, zwyciestwo Orla w Lublinie, praktycznie zalatwilo sprawe i wiemy, ze jeszcze trzy mecze i konczymy sezon, ale zyczylbym sobie aby udalo nam sie ugrac bonusa na Grudziadzu, co bedzie niezmiernie trudne, ale wowczas dalo by mozliwosc przeskoczenia przez Lodzian w ostatecznym rachunku Gradziadzan, a co za tym idzie, da szanse barazu z Czewa. Zdaje sobie sprawe, ze wszystkie teamy stoja na przegranej pozycji w barazu z ekstraligowcem, majacym nawet tak duze problemy jak Czewa, ale mimo wszystko wydaje sie, ze wiecej emocji zapewnia Orly niz druzyny z Gniezna czy Grudziadza... takze, walczyc Gryfy o bonusa
    Ten sam Orzeł, który przegrał u siebie z Rybnikiem? Ma dać więcej emocji w barażu?

    A tak w ogóle to GKM jedzie o wygraną w tym meczu, bo wcale jeszcze nie jest powiedziane, że to Rzeszów skończy rundę zasadniczą na pierwszym miejscu.

  26. Powrót do góry    #923
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    GKM przegrał za to u siebie z Lublinem Więc rachunek jest podobny, przy czym wg mnie Orzeł jeżeli będzie chciał awansować i zagra im kilka czynników to nie stoi na przegranej pozycji w starciu z Marmą (nie mówiąc o reszcie). Od początku mój "faworyt" do awansu. Moim zdaniem - potencjał ludzki zdecydowanie większy po stronie Łodzian (w zestawieniu z GKM).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 05-08-2014 o 18:18

  27. Powrót do góry    #924
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    A ja się oczywiście z tobą nie zgadzam
    Okoniewski, Ułamek vs Doyle, Korneliussen - według mnie bardzo porównywalna para
    Karpov, Kościuch, Jeleniewski - Lindbaeck, Puszakowski, Chrzanowski (Jamróg) - jak dla mnie przewaga GKMu
    Nowak - Mazur - pewnie jeden lepszy na własnym torze i odwrotnie
    drugi junior tu obie drużyny mają słaby punkt

  28. Powrót do góry    #925
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Zgodziłbym się poza pierwszym porównaniem, gdzie jednak wg mnie mylisz się i to bardzo znacznie. O ile Okonia można jeszcze zestawić z Korneliussenem (bo nie z Doylem), no to Ułamek...

    Doyle > Okoniewski
    Korneliussen > Ułamek
    Lindback = Karpov (ale obaj chimeryczni, zdolni do wpadek i kompletów i ciężko porównać, generalnie potencjał Antonia znacznie większy - i to chyba wiadome)
    Jamróg = Kościuch (decyduje własny tor)
    Puszakowski < Jeleniewski
    Mazur < Nowak (niewielka różnica, ale jednak)

    Sumarycznie wychodzi to jednak na korzyść Łodzian, przy czym GKM zyskiwał na sile w meczach z Dolnym w składzie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 05-08-2014 o 19:19

  29. Powrót do góry    #926
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Wygrana Orła w Lublinie bardzo skomplikowała naszą sytuację w kontekście PO. Teraz my musimy wygrać na Łotwie, albo liczyć że Rzeszów wygra w Łodzi (ta druga opcja chyba bardziej realna).

    Mecz z GKM w ndz o 14. Nie dość, że transmisja w TVP Bydgoszcz to jeszcze Zawisza gra o 15;30, a to istotne bo przez bojkot na Zetę chodzą teraz sami "normalni", którzy uczęszczają zarówno na Gdańską jak i S2.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  30. Powrót do góry    #927
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Wypadloby skomentowac wygrana z GKMem, ktora jaj okazala sie przegrana na wlasne zyczenie, bonus byl w zasiegu no ale skoro ekstraligowy Hans robi 4 pkt w meczu u siebie to nawet popisy Siopka nie pomoga. Jak z jednej strony przestalo przeciekac to z drugiej robi sie dziura i tak w kolko w tym sezonie. Sezon bedzie krotki i miejmy nadzieje ze dlug sie zmniejszy po tym sezonie. Jesli okaze sie inaczej to nie dosc ze lipa pod wzgledem sportowym to takze lipa ze splacanie dlugow mimo oszczedzania na kazdym mozliwym kroku.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  31. Powrót do góry    #928
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Szkoda, że Ułamek już nawet w 1 lidze nie gwarantuje praktycznie nic na wyjeździe. Kapitalny Okoniewski i niespodziewanie dobry Jeleniewski zapewnili spokojny bonus dla GKMu.
    Osobiście liczyłem na zdecydowanie lepszy wynik Karpova i Ułamka i chociaż 2 punkty Nowaka w biegu juniorskim. Szkoda mimo wszystko tej porażki, bo pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej już na 99% mieć GKM nie będzie.

  32. Powrót do góry    #929
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Ulamke. Koscie ha i kilku innych zawodnikow starszego pokolenia to tylko odcinaja kupony przez ostatnie lata, odjechac najtanszym kosztem i jakos to sie tak kreci przez ostanie pare lat dla nich.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  33. Powrót do góry    #930
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Biednie na tej naszej Polonii.
    Ilu było dziś kibiców? Przyjmuję do wiadomości, iż było kilka czynników, które wpłynęły na zmniejszenie się frekwencji na dzisiejszych zawodach, ale bez przesady. Mieliśmy dzisiaj, bądź co bądź, mecz derbowy ze stosunkowo silnym rywalem, który miał w składzie solidnych zawodników o rozpoznawalnych na poziomie I ligi nazwiskach. Jakąś atrakcją ten GKM powinien być, a niestety pustki na trybunach były niewyobrażalne.

    Hans dzisiejszym wynikiem przesądził swój los w przyszłorocznej Polonii. Mam przynajmniej taką nadzieję. Porażający była jego indolencja w dzisiejszych zawodach. Niczego nam ten człowiek nie gwarantuje nawet na zapleczu ekstraligi. Humor mu jednak chyba dopisuje, bo w wywiadach snuje wizje swojej jazdy na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Z czym do ludzi? Zresztą Szczepaniakowi i Kościesze też można byłoby już powoli sugerować konieczność rozejrzenia się za nowym środowiskiem.

    Tegoroczne rozgrywki można powoli uznawać za zakończone. Playoffy nam nie grożą, spadek raczej też nie. Piąte miejsce na koniec sezonu wydaje się prawdopodobnym rezultatem. W takich okolicznościach przyrody można chyba planować przyszłoroczny skład. Zapewne o podobnym poziomie sportowym i obciążeniu budżetowym, jednakże mam nadzieję, że w zgoła odmiennym składzie personalnym. Lasse, Dennis, Robert, Hans, Mateusz. Podziękujmy tym panom i skupmy się na zatrzymaniu Szymona, Marcina i Patricka.
    C'mon You Gunners!

  34. Powrót do góry    #931
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    gdyby to byl "normalny" klub zarzadzany przez kompetentne osoby to pewnie by bylo tak jak Budyn prawi: "skupmy się na zatrzymaniu Szymona, Marcina i Patricka"... dokooptowali by dwoch wartosciowych graczy i walczylibysmy za rok o awans, za rozsadne pieniadze. A, ze klub zarzadzany od kilkunastu lat jest w sposob jak kazdy widzi, to sie niczego pozytywnego nie spodziewam... tu trzeba... pie*dolnac i rozwalic to burdello do cna... Mamy tylko duzy problem, w przeciwienstwie do wielu innych osrodkow, u nas na horyzoncie nie widac sternika, sternikow, ktorzy by ten okret wyprowadzili na pelne morze...

  35. Powrót do góry    #932
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    bonus byl w zasiegu
    A z tym się nie zgodzę. Jakoś gdy osiągnęliśmy te 16 pkt przewagi czułem że Grudziądz się zbliży. Zresztą, spójrzcie na wyniki biegów 9-15. Jedyna wygrana Polonisty to Jędrzejewski. GKM wygrał tę część dziesięcioma punktami. Jak dla mnie wynik 48-42 jest sprawiedliwy.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  36. Powrót do góry    #933
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    jak udalo sie juz odskoczycz na tyle punktow to trzeba bylo isc za ciosem, zreszta gdyby to byl mecz jak z Rzesza na koniec oststniego sezonu to moze by ciagneli wynik a tak komu ma zalezec ? nasi miejscowu chlopacy pociagneli wynik a reszta to objazdowy cyrk - dzis tu jutro tam a co niektorym sie ekstraliga po glowie nawet snuje przy zdobyczach 4 pkt w I lidze

    na 2015 roku : Milik, Dakota North, Poshing, Miskowiak, Lebiediew, Tarasienko, moze ktos z Wybrzeza
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  37. Powrót do góry    #934
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,679
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach
    z Wybrzeża to chyba Kossakowski, bo tych obcokrajowców to na liście życzeń macie nadmiar

    a tak na poważnie, to miałem okazję obejrzeć sobie te zmagania w tv i przyznam szczerze, że dawno tak nudnego meczu nie widziałem... start, pierwszy łuk (max drugi) i koniec zabawy. niby jadą w kontakcie, ale nie ma jakiejś wielkiej ekscytacji, że za chwilę zaczną się tasować. taki pierwszoligowy Tarnów, choć chyba trochę bardziej ich po tym torze rzucało, szczególnie na drugim łuku

  38. Powrót do góry    #935
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    jak udalo sie juz odskoczycz na tyle punktow to trzeba bylo isc za ciosem,
    Bzdury Panie opowiadasz - normalne jest, że w drugiej części zawodów drużyna gości (jeśli jest w miarę klasowa, a GKM jest) dopasowuje przełożenia i odrabia straty, podczas gdy drużyna gospodarzy po bardzo dobrym starcie zaczyna kombinować na drugą część i zwykle różnie się to kończy.

  39. Powrót do góry    #936
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Rozumiem ze Polonia nie lapie sie do juz do klasowy druzyn ktore potrafia kontrolowac wynik I odrabiac straty z poprzedniego meczu walczac o bonusa. Zreszta nie wazne juz a ten bonus I tak w obrazie calego sezonu niewiele by zmienil. Jestesmy ciency jak sik pajaka z malymi przeblyskami na domowym torze. Reszta "sukcesow" wymeczana ze stekaniem.

  40. Powrót do góry    #937
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Bzdury Panie opowiadasz - normalne jest, że w drugiej części zawodów drużyna gości (jeśli jest w miarę klasowa, a GKM jest) dopasowuje przełożenia i odrabia straty, podczas gdy drużyna gospodarzy po bardzo dobrym starcie zaczyna kombinować na drugą część i zwykle różnie się to kończy.
    Bardziej chodzi o to, że przy jakiejś tam już stracie goście zaczynają żonglować rezerwami taktycznymi, dzięki czemu odskoczyć jest trudniej. Suma sumarum bonus nie ma. W naszych rozważaniach o awansie do czwórki liczy się zwycięstwo w Dauga, którego nie będzie. No ale o to chodziło, by spokojnie odjechać sezon. Mam nadzieję, że finansowo udało się wyjść na prostą.

    Ja do listy życzeń dodałbym Kennetha Hansena. To wg mnie niedoceniany zawodnik jak Kenni Larsen czy wcześniej Kildemand. Miałem okazję niedawno oglądać go na żywo w Hagfors na meczu z Lejonen i tam po prostu latał, a takiego Okonia w 15-tym biegu zrobił na dystansie jak dziecko.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Powrót do góry    #938
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2013
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Powoli sezon dla Polonii się kończy, aby awansować do "4" byśmy musieli wygrać na Łotwie, co jest bardzo mało realne.
    Myślę, że na następny do odstrzału jest Andersen, Kościecha i Szczepaniak - cała trójka pokazała że już nich więcej nie da się wykrzesać i nie ma sensu dalej z nimi współpracować. Moim marzeniem jest to, żeby zbudować młodą i ambitną drużynę. Celem nr 1 powinien być V.Milik, który świetnie się rozwija i myślę, że w przyszłości może być liderem zespołu. Drugim celem wydaję mi się, A. Lebiediew, aczkolwiek tutaj się nie zdziwię jak powędruje do ekstralipy. Kolejnym ciekawym zawodnikiem i stosunkowo niedrogim powinien być M.B. Jensen - myślę, że po tym sezonie będzie szukał jazdy na torach 1 ligi ewentualnie M. Michelsen. Jeśli spadnie Lublin lub Rybnik to można spróbować uderzać po Szczepaniaka lub Miśkowiaka. Skład wyglądałby tak:
    1. Woźniak
    2. Hougaard
    3. Milik
    4. Michelsen/Jensen
    5. Lebiediew/Szczepaniak/Miśkowiak/Kułakow
    6. Jóźwik
    7. Bietracki

    Jako rezerwowy: Jędrzejewski

  42. Powrót do góry    #939
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    ^^Podoba mi się ta wizja. Nasza para 11/12 mogłaby być właśnie taką złożoną z młodych zagraniczniaków, talentów, ale rezerwowych, jeszcze nieprzebijających się do Ekstraligi. Czyli właśnie Milik, Michelsen, Jensen... może Kułakow, Lebiediew. Pod 13 musiałby być natomiast krajowy lider (limit Polaków), ktoś pokroju Miśkowiaka/Okoniewskiego. No chyba że dajemy parę 9/10 Woźniak/Jędrzejewski i Hougaarda pod 13. Zależy od stanu kasy.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  43. Powrót do góry    #940
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    1.Woźniak
    2. Milik/Jensen/Porsing/Bernzton
    3.Jędrzejewski/Adamczak
    4.Miśkowiak/Świderski
    5.Hougaard
    6.Bietracki
    7.inny junior
    A teraz wyjaśnienie - Woźniak i Hougaard zdecydowanie do pozostawienia w drużynie. Na juniorce Bietracki i ktoś młodszy - Jóźwik będzie miał ostatni wiek juniora i nie warto chyba go męczyć, a raczej jeździć kimś kto jeszcze coś z tego żużla wyciągnie. Wszyscy zgadzamy się, że należy uzupełnić skład kimś młodym i ambitnym. Lista zawodników pod nr 2 może być jeszcze rozwinięta, bo wybierać w kim wbrew pozorom jest, zwłaszcza na I ligę, bo na ELigę się raczej nie zmieszczą. Trzeba jednak wygrać o nich walkę.
    Jako uzupełnienie krajowy zawodnik - tutaj akurat wyszło na Miśkowiaka czy Świderskiego, ale można szukać też wśród innych. Zostawiłbym w składzie Siopka, zwłaszcza że przynosi sporo radości kibicom. Dlatego też mocno optowałbym za Adamczakiem, może nawet kosztem innych polskich zawodników (tutaj właśnie Świder/Misiek), bo jednak Damian jedzie całkiem nieźle na I ligę, a sądzę że jak mamy przyciągnąć kibica na stadion to lepiej nim niż zaciężnymi zawodnikami kontraktowanymi na rok. A mając w podstawowym składzie Woźniaka, Siopka i Adamczaka mamy niezły bydgoski skład podparty Hougaardem i kimś młodym i obiecującym.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #941
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,144
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Siopek
    Hougaard
    Suchecki/Berntzon
    Musielak/Ruud
    Woźniak
    Bietracki
    junior2

    1) Musielak - jeśli nie zmieści się na seniorce w Lesznie.
    2) Skład jak wyżej bo zakładam, że cały czas oszczędzamy.
    3) Adamczak też byłby fajny ale nie wiem czy on chciałby jeździć w Polonii i czy w Polonii tez by go chcieli.

  45. Powrót do góry    #942
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2013
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Z polskich zawodników to warto się zainteresować młodymi, którzy kończą wiek juniora: Musielak, Adamczewski czy Gomólski(nie wiem kogo by miał zastąpić w Tarnowie?) i pewnie po tym sezonie do wzięcia będą Jabłońscy, Suchecki czy Baliński.. Ja bym uderzał przede wszystkim po Milika i Jensen lub Michelsen-a, bo liczę się z tym że Lebiediew trafi do e-ligi.

  46. Powrót do góry    #943
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Adamczewski wydaje się mało obiecującym zawodnikiem na przyszłość w mojej opinii. Musielak ok, może być wolny, bo wydaje mi się, że o walkę o miejsce z Zengotą jednak przegra. Gomólski wydaje mi się, że wejdzie w miejsce Buczka w składzie. Krzysiek jednak może w przypadku awansu GKMu przenieść się do Grudziądza, który wzmocnień szukać będzie, a to wzmocnienie wydaje się optymalne dla obu stron.
    Z Jabłońskimi nie ma co się bawić chyba. Suchecki nigdy mnie nie przekonywał i nie umiem znaleźć żadnego "za" a Baliński...to już wolę Kościechę oglądać kolejny rok.
    Ja kolejny raz powiem, że uderzałbym w pierwszej kolejności po Porsinga. Taki pomijany z tej II ligi ten chłopak, a potrafi pojechać. Chociaż może być o niego niezła walka w I lidze. Czy ten LEbiediew do ELigi trafi to nie wiem, bo w tym sezonie już taki przekonujący nie jest. Jakoś ostatnio lepiej mi się patrzyło na Tarasienkę niż Andrieja, ale to takie moje subiektywne spojrzenie. Jest tych nazwisk kilka wśród tych młodych chłopaków. Unibax pewnie Kułakowa zatrzyma, ale może warto popatrzeć na Fricke?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #944
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dajmy spokój z dziadkami typu Jabłoński, Suchecki czy Baliński, którzy nic nie osiągnęli i już nie osiągną. Krajowi seniorzy Siopek, Woźniak, Kościecha - i mamy trzech na dwa miejsca, wystarczy. Zagraniczny to Hougaard + jakaś dwójka. Ale młodzi, a nie jakieś dziadki! Ładne przykłady daliście tu młodych Duńczyków czy Milika. Lebedew poza zasięgiem, zresztą o wiele taniej możemy kogoś innego fajnego wyciągnąć.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  48. Powrót do góry    #945
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    No to i mój skład

    1.Woźniak
    2.Miśkowiak
    3.Hougaard
    4.Mikkel Bech
    5.T.Jonasson
    6. Bietracki
    7. O.Gollob

    + Jędrzejewski, E.Krcmar
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

Strona 21 z 44 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •