Strona 34 z 44 PierwszyPierwszy ... 243233343536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,486 do 1,530 z 1943

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1486
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Nie przesadzajcie, że nie stać nas na Miśkowiaka, w końcu to nie jest żaden gwiazdor. Ja nawet jestem zdania, że jak on ma być liderem zespołu to kiepsko nas widzę. Super zawodnik do prowadzenia pary na I ligę, ale ktoś musi być do tego, np. taki Ljung, o czym pisałem.

    Wodniczak dziś mówił, że ich budżet to ok. 2,5mln zł a mają już Holtę,Porshinga, będą mieć jakiegoś innego solidnego lidera i rzemieślników typu Szczepan czy Dryml. Może więc przesadzamy z tą oceną zawodników i nie są oni aż tak drodzy jak nam się wydaje. W tym roku Gniezno miało budżet coś koło 2mln a mieli Pedersena czy Davidssona.

    Podpisuje się pod faktem, że Gollob podniósłby frekwencję. Jestem pewien, że jego powrót okraszony byłby pierwszymi stronami lokalnych gazet a na pierwszy mecz przyszłoby pewnie 8-10 tys. ludzi. Przypuszczam, że później mogłoby to spaść do 5-6.000, ale to i tak byłby sukces.

    Aha, dziś widziałem busa Jonssona w mieście Tylko, że on chyba cały czas ma bazę u nas, więc to raczej nic nadzwyczajnego.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  2. Powrót do góry    #1487
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Nie tyle co w gazetach co by jeszcze pewnie w telewizji w wiadomościach sportowych było

    Dla mnie taki skład to byłoby marzenie

    1 Woźniak
    2 Siopek
    3 Patrick
    4 Milik
    5 Gollob
    6 Gollob/Rydlewski
    7 Bietracki/Jóźwik

    rez Thorssel i CURYŁO - by się rozjeździł to dałby radę

    Czy nie było by pięknie w 4 biegu zobaczyć znowu Golloba pilotującego Oskara bądz Rydlewskiego na 5:1
    :

    No to mamy kolejne obietice
    http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-bydgoszcz/1,130843,16954427,KNP__Polonia_Bydgoszcz_bedzie_ja k_FC_Barcelona__Prawie.html

  3. Powrót do góry    #1488
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Panowie rzuciłem kamyk na temat mojego marzenia a tu powstało tsunami idzie ta fala i idzie. Czy ktoś ma w ogóle jakieś głosy, że może Andrzej chociaż spróbuje sprowadzić tutaj Tomka? W mojej ocenie nie kasa może być problemy a rany które są nawet świeżymi. Nie tak dawno, dwa lata temu miał wrócić do nas a Bydgoszcz a dokładniej Bruski się wypiął na niego do tego dojdą sprawy sprzed 10 lat i tego się obawiam. Jednak tajemnica jego przynależności jest straszna a miejsc dla niego coraz mniej. Rzeszów? skoro nie ma Laguta raczej to dlaczego ma być Tomek. Wrocław raczej już odpuścił a może nawet nie rozmawiał z nim a GKM raczej priorytet mają w postaci Grega. Wychodzi na to, że na prawdę szansa jest jeśli ktoś kumaty by z nim rozmawiał. Do tego grona na pewno zalicza się Polkowski. Gollob to nie "łoś" jak wielu myśli i mówi o nim tylko facet który o kasie potrafi rozmawiać i na pewno w postaci Polkowskiego zobaczy faceta wartego chociaż wysłuchania. Nie raz było tak, że drużyna w kryzysie kontraktowała mocnego ogniwo a po dwóch, trzech latach wychodziła na wyżyny. Co do prezesa ktoś napisał o Polkowskim. Tylko jedno ale mam co do tego. Polkowski wyprowadza Polonie a nie pogłębia jak pozostali prezesi. Po raz pierwszy od x lat nie mamy straty za zeszły sezon. A i ktoś chciał tutaj gościa przedsiębiorczego z wyżyn, elokwentnego itd. No mieliśmy takiego dwa lata temu i jak załatwił Polonię? To ja za takiego prezesa dziękuje serdecznie i wole cichego i spokojnego Polkowskiego który na pewno może więcej załatwić bo mało mówi..

    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Nie tyle co w gazetach co by jeszcze pewnie w telewizji w wiadomościach sportowych było

    Dla mnie taki skład to byłoby marzenie

    1 Woźniak
    2 Siopek
    3 Patrick
    4 Milik
    5 Gollob
    6 Gollob/Rydlewski
    7 Bietracki/Jóźwik

    rez Thorssel i CURYŁO - by się rozjeździł to dałby radę

    Czy nie było by pięknie w 4 biegu zobaczyć znowu Golloba pilotującego Oskara bądz Rydlewskiego na 5:1
    :

    No to mamy kolejne obietice
    http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-...a__Prawie.html
    biorę taki skład również z pocałowanie a nawet kogoś słabszego za Milika jeśli miałby Gollob wrócić

    Ci co spisywali Golloba już na straty, bo cienias itd
    http://espeedway.pl/news,tomasz_goll...,73883,10.html

    Wiem wiem, nie słowa lecz czyny.. Ale to sportowiec z krwi i kości i jeszcze się podniesie zanim odejdzie a zrobi to nie dla wiernych, nie dla siebie a dla tych którzy właśnie już wysłali go za biurko na emeryturę.

    Tomek wyprowadż Polonię na prostą, a póżniej już jako nie żużlowiec prowadż po medale. !

  4. Powrót do góry    #1489
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Sypniewski "Wyremontuje stadion Polonii"

    Dombrowicz "Wyremontuje stadion Polonii"

    Bruski "Zrównam klub z ziemią" (poparte faktami z okresu całej kadencji.

    Wygraj Dombek, czasem trzeba postawić na mniejsze zło.
    Klub chociaż będzie istniał, realnie a nie tylko we wsPOmnieniach.
    Ciekawy jestem jak wybierzecie, Bydgoszczanie.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #1490
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Widzę, że niektórzy mają manię na punkcie Tomasz "Kasa najważniejsza" Gollopa. Po co wydawać połowę budżetu na starego dziada, który patrzy tylko na to żeby jeszcze jakiś klub obskubać z kasy. Warto inwestować w młodych perspektywicznych zawodników. Niech Polonia na spokojnie spłaci swoje długi. Wiem, że 90% kibiców to kibice sukcesu, ale ci prawdziwi będą chodzić na Polonię choćby miała jeździć z Krosnem.

  6. Powrót do góry    #1491
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Plany planami. Plany składu itd. Moim zdaniem teraz trzeba się skupić na ...wyborach! Czemu? Bo moim zdaniem jeśli wygra Bruski to przez następne 4 lata wykończy ostatnie 2 tyś kibiców co przychodzą na stadion a sam stadion się rozsypie i zostanie zamknięty. Także lepiej namawiajcie, rodzinę, znajomych, przyjaciół, kolegów żeby nie głosowali na grabarza Polonii - Bruskiego! Ten człowiek śmieje się nam w twarz. Na płocie starego stadionu wywiesił swoją gębę z napisem: inni obiecują ja buduje.. Idziemy na wybory bo jak wygra to za 4 lata wywiesi plakat: obiecywałem i..zniszczyłem! Precz z Bruskim!

    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Widzę, że niektórzy mają manię na punkcie Tomasz "Kasa najważniejsza" Gollopa. Po co wydawać połowę budżetu na starego dziada, który patrzy tylko na to żeby jeszcze jakiś klub obskubać z kasy. Warto inwestować w młodych perspektywicznych zawodników. Niech Polonia na spokojnie spłaci swoje długi. Wiem, że 90% kibiców to kibice sukcesu, ale ci prawdziwi będą chodzić na Polonię choćby miała jeździć z Krosnem.
    Tych prawdziwych z roku na rok jest coraz mniej a to dla Bruskiego jest pretekst do zlikwidowania klubu. Młodych szkolimy juz 10 lat i nic. Tomek z Oskarem to byłby magnes i więcej kibiców a i młodzi zrobili by postępy na pewno jak np. Zmarzlik który podpatrywał Tomka. Ach..marzenia...

  7. Powrót do góry    #1492
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Widzę, że niektórzy mają manię na punkcie Tomasz "Kasa najważniejsza" Gollopa. Po co wydawać połowę budżetu na starego dziada, który patrzy tylko na to żeby jeszcze jakiś klub obskubać z kasy. Warto inwestować w młodych perspektywicznych zawodników. Niech Polonia na spokojnie spłaci swoje długi. Wiem, że 90% kibiców to kibice sukcesu, ale ci prawdziwi będą chodzić na Polonię choćby miała jeździć z Krosnem.
    1. Masz jakiś kompleks Golloba, czy chcesz być zabawny tym "Gollopem"?
    2. Ten "stary dziad" przyciągnąłby do Polonii więcej kibiców i sponsorów niż cała reszta razem wzięta, więc nawet te pół budżetu byłoby tego warte, o ile jest to budżet realny.
    3. Co do inwestowania w młodych perspektywicznych się zgadzam. To się jednak jedno z drugim nie wyklucza.
    4. Na te mecze z Krosnem przyjdzie 500 osób - z taką widownią klub nie ujedzie.

    Orzeł Łódź odkrył karty swoich listów intencyjnych. Nazwiska? Klindt, Schlein, Korneliussen, Bernzton i Trępała.
    Czy ściągną kogoś jeszcze ciężko wyrokować. Pewnie będą chcieli zatrzymać Jamroga no i raczej jeszcze jeden Polak im się przyda. Jednak nie widać, żeby był to ktoś pokroju lidera, więc można chyba Miśkowiaka wykreślić z listy Orła. Pozostaje więc chyba dla Roberta decyzja między Polonią, a "budującą, a nie kupującą" Ostrovią.
    Will see.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #1493
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Myślę, że Ostrów uderzy do Madsena, bo to "swojak" Cieślaka, a ten się lubi otaczać znajomymi. A co do Orła to chyba spore rozczarowanie. Doyle raczej w Toruniu zamiast Warda a nie zanosi się, żeby sprowadzali kolejnego lidera z zagranicy, bo 4 już mają. Ciekawe gdzie Anton pójdzie?

    https://pbs.twimg.com/media/B2ALYefCMAAUdc2.jpg:large

    Patrick jaki kozacki tłumik
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  9. Powrót do góry    #1494
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    1. Masz jakiś kompleks Golloba, czy chcesz być zabawny tym "Gollopem"?
    2. Ten "stary dziad" przyciągnąłby do Polonii więcej kibiców i sponsorów niż cała reszta razem wzięta, więc nawet te pół budżetu byłoby tego warte, o ile jest to budżet realny.
    3. Co do inwestowania w młodych perspektywicznych się zgadzam. To się jednak jedno z drugim nie wyklucza.
    4. Na te mecze z Krosnem przyjdzie 500 osób - z taką widownią klub nie ujedzie.

    Orzeł Łódź odkrył karty swoich listów intencyjnych. Nazwiska? Klindt, Schlein, Korneliussen, Bernzton i Trępała.
    Czy ściągną kogoś jeszcze ciężko wyrokować. Pewnie będą chcieli zatrzymać Jamroga no i raczej jeszcze jeden Polak im się przyda. Jednak nie widać, żeby był to ktoś pokroju lidera, więc można chyba Miśkowiaka wykreślić z listy Orła. Pozostaje więc chyba dla Roberta decyzja między Polonią, a "budującą, a nie kupującą" Ostrovią.
    Will see.
    Nie mam kompleksów, mam dość dojenia klubu przez niego, dość podpisywania kontraktu na rok dość jego czekania z podpisaniem umowy jak najdłużej żeby klub został pod ścianą i musiał przystać na warunki zawodnika. Każdy ciągle płacze za Gollobem jakby miał być jakimś zbawicielem klubu. Niektórzy sprawiają wrażenia ludzi tak głęboko zaślepionych, że nawet gdyby gollob napluł im w twarz to by mu podziękowali. Inwestowanie w młodych i wywalanie lwiej części budżetu na jednego zawodnika kłóci się i to bardzo.

  10. Powrót do góry    #1495
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Sentyment do Golloba mnie nie dziwi, jednak problem w tym, że Gollob nie ma sentymentu do Polonii Również nie rozumiem tego wypatrywania Tomka na horyzoncie w każdym oknie transferowym. Naprawdę czas pogodzić się z myślą, że nie kocha i nie wróci. Chyba, że po prostu dostanie tu najwięcej kasy.

  11. Powrót do góry    #1496
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Tak sentyment chyba wygasł u niego i to już dawno ale na pewno też wiele klub, władza zrobiły ku temu. Znam trochę jego osobę może nie jak rodzina i znam i wiem, że to co robił w latach 90 czyli jazda z kontuzją dla Polonii podstawianie maszyn nie brało się znikąd. Fakt jest taki, że podpisze u nas na pewno nie teraz a jak nie teraz to jego wiek wskazuje, że nigdy i tyle. Skoro nie było w tym okienku o tym wzmianki to po prostu pokazuje, że Polonia z nim nie rozmawia. Uważam, że mimo doniesień z mediów na temat mniejszej kasy w Rzeszowie i rzekomo zakontraktowania we Wrocławiu "Pająka" lub Artioma to jednak Gollob podpisze kontrakt w którymś z tych klubów. Gdybym miał wybierać który wybierze to jednak wybrała bym pierwszą opcje medialną czyli Spartę Wrocław. Za tym przemawia dużo, między innymi 250-300 km a nie 600-700, Andrzej Rusko który kręci się koło klubu i jest dobrym znajomym Tomka i nie raz go kusił na przełomie XX i XXI wieku ale on jest taki zły, że i tak ch.. je... zostawał <nono> . Tam też na pewno znajdą się a kto wie czy nie właśnie firma Betard żeby utrzymać takiego "darmozjada" (bo przecież Hampel, Emil jeżdżą za darmo, tylko Gollob chce gigantyczne sumy zarabiać ) . Fakty są takie, że Polonia niech sobie kontraktuje młodziaków "bez nazwisk", niweluje długi przy publiczności na poziomie 700-1000 ludzi tylko żeby się nie zdziwiła, że nawet nie zdąży zniwelować tego długu bo klub się wcześniej rozpadnie jak spadnie poziom frekwencji do 300. Dojdzie do tego, że z nudów ludzie mecze Polonii będą w większej liczbie oglądali przed telewizorem (mówię o statystkach z Bydgoszczy) niż w liczbie zasiadających na stadionie. Jak będziemy robili takie "hity" transferowe to do tego dojdzie i to nie długo, zobaczycie..

  12. Powrót do góry    #1497
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Wyczuwam Michelsena u nas, nie wiem jakoś mi tak intuicja podpowiada.

  13. Powrót do góry    #1498
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Tak sentyment chyba wygasł u niego i to już dawno ale na pewno też wiele klub, władza zrobiły ku temu. Znam trochę jego osobę może nie jak rodzina i znam i wiem, że to co robił w latach 90 czyli jazda z kontuzją dla Polonii podstawianie maszyn nie brało się znikąd. Fakt jest taki, że podpisze u nas na pewno nie teraz a jak nie teraz to jego wiek wskazuje, że nigdy i tyle. Skoro nie było w tym okienku o tym wzmianki to po prostu pokazuje, że Polonia z nim nie rozmawia. Uważam, że mimo doniesień z mediów na temat mniejszej kasy w Rzeszowie i rzekomo zakontraktowania we Wrocławiu "Pająka" lub Artioma to jednak Gollob podpisze kontrakt w którymś z tych klubów. Gdybym miał wybierać który wybierze to jednak wybrała bym pierwszą opcje medialną czyli Spartę Wrocław. Za tym przemawia dużo, między innymi 250-300 km a nie 600-700, Andrzej Rusko który kręci się koło klubu i jest dobrym znajomym Tomka i nie raz go kusił na przełomie XX i XXI wieku ale on jest taki zły, że i tak ch.. je... zostawał <nono> . Tam też na pewno znajdą się a kto wie czy nie właśnie firma Betard żeby utrzymać takiego "darmozjada" (bo przecież Hampel, Emil jeżdżą za darmo, tylko Gollob chce gigantyczne sumy zarabiać ) . Fakty są takie, że Polonia niech sobie kontraktuje młodziaków "bez nazwisk", niweluje długi przy publiczności na poziomie 700-1000 ludzi tylko żeby się nie zdziwiła, że nawet nie zdąży zniwelować tego długu bo klub się wcześniej rozpadnie jak spadnie poziom frekwencji do 300. Dojdzie do tego, że z nudów ludzie mecze Polonii będą w większej liczbie oglądali przed telewizorem (mówię o statystkach z Bydgoszczy) niż w liczbie zasiadających na stadionie. Jak będziemy robili takie "hity" transferowe to do tego dojdzie i to nie długo, zobaczycie..
    Wyczuwam u kogoś klasyczny ból siedzenia.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  14. Powrót do góry    #1499
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Nie mam kompleksów, mam dość dojenia klubu przez niego, dość podpisywania kontraktu na rok dość jego czekania z podpisaniem umowy jak najdłużej żeby klub został pod ścianą i musiał przystać na warunki zawodnika. Każdy ciągle płacze za Gollobem jakby miał być jakimś zbawicielem klubu. Niektórzy sprawiają wrażenia ludzi tak głęboko zaślepionych, że nawet gdyby gollob napluł im w twarz to by mu podziękowali. Inwestowanie w młodych i wywalanie lwiej części budżetu na jednego zawodnika kłóci się i to bardzo.
    A jak on doi nasz klub w tej chwili? Albo przez ostatnie 10 lat? Co innego ślepe wpatrywanie się, a co innego dostrzeganie szansy dla Polonii na poprawę wizerunku i otoczenia. Trzeba być ślepo wrogim, żeby tego nie widzieć i za wszelka cenę nie chcieć Golloba w Polonii.
    Pozwól, że Ci wyjaśnię mój tok rozumowania, który podpowiada mi, że Gollob i młody zawodnik mogą iść ze sobą w parze w sprzyjających okolicznościach.
    Najpierw zastanówmy się ile kosztowali nas Hans i Kościecha. Szacunki mówią, że są to okolice 1 mln zł, może ciut więcej (Hansa liczy się na około 700k). Jeśli w to miejsce przyszedłby Gollob (przy wsparciu sponsora, o którego zabiega Polkowski) zostaje jeszcze kasa na zawodnika pokroju Krcmar czy Thorssell. Można? Można.

    Cytat Zamieszczone przez Attyla Zobacz posta
    Sentyment do Golloba mnie nie dziwi, jednak problem w tym, że Gollob nie ma sentymentu do Polonii Również nie rozumiem tego wypatrywania Tomka na horyzoncie w każdym oknie transferowym. Naprawdę czas pogodzić się z myślą, że nie kocha i nie wróci. Chyba, że po prostu dostanie tu najwięcej kasy.
    Nie idzie o wpatrywanie się w niego, bo jak wspominałem wcześniej - uwierzę jak oficjalnie ogłoszą, że kontrakt podpisał. Sam jestem zwolennikiem realnych kontraktów z realnymi zawodnikami => 1 lider (na I ligę) + 1-2 zawodników młodych i perspektywicznych.
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Tak sentyment chyba wygasł u niego i to już dawno ale na pewno też wiele klub, władza zrobiły ku temu. Znam trochę jego osobę może nie jak rodzina i znam i wiem, że to co robił w latach 90 czyli jazda z kontuzją dla Polonii podstawianie maszyn nie brało się znikąd. Fakt jest taki, że podpisze u nas na pewno nie teraz a jak nie teraz to jego wiek wskazuje, że nigdy i tyle. Skoro nie było w tym okienku o tym wzmianki to po prostu pokazuje, że Polonia z nim nie rozmawia. Uważam, że mimo doniesień z mediów na temat mniejszej kasy w Rzeszowie i rzekomo zakontraktowania we Wrocławiu "Pająka" lub Artioma to jednak Gollob podpisze kontrakt w którymś z tych klubów. Gdybym miał wybierać który wybierze to jednak wybrała bym pierwszą opcje medialną czyli Spartę Wrocław. Za tym przemawia dużo, między innymi 250-300 km a nie 600-700, Andrzej Rusko który kręci się koło klubu i jest dobrym znajomym Tomka i nie raz go kusił na przełomie XX i XXI wieku ale on jest taki zły, że i tak ch.. je... zostawał <nono> . Tam też na pewno znajdą się a kto wie czy nie właśnie firma Betard żeby utrzymać takiego "darmozjada" (bo przecież Hampel, Emil jeżdżą za darmo, tylko Gollob chce gigantyczne sumy zarabiać ) . Fakty są takie, że Polonia niech sobie kontraktuje młodziaków "bez nazwisk", niweluje długi przy publiczności na poziomie 700-1000 ludzi tylko żeby się nie zdziwiła, że nawet nie zdąży zniwelować tego długu bo klub się wcześniej rozpadnie jak spadnie poziom frekwencji do 300. Dojdzie do tego, że z nudów ludzie mecze Polonii będą w większej liczbie oglądali przed telewizorem (mówię o statystkach z Bydgoszczy) niż w liczbie zasiadających na stadionie. Jak będziemy robili takie "hity" transferowe to do tego dojdzie i to nie długo, zobaczycie..
    Młodziki bez nazwisk czy wyrobione marki...to nie ma aż takiego znaczenia. Na pewno potrzeba jakiejś zmiany w kadrze drużyny, bo obecna kadra była mało atrakcyjna. A kibicom potrzeba atrakcji w postaci dobrego ścigania. Jak będzie na co popatrzeć, to i trochę kibiców dojdzie. Jak będą do tego zawodnicy, z którymi kibice mogą się identyfikować to tym bardziej.
    Widać, że jest wśród kibiców nadal grupa, która ma focha na Golloba. Bo tak, bo odszedł, a przecież "jak śmiał?". I są tym tak zaślepieni, że nie dostrzegają jaką by to szansę dla Polonii stworzyło. No, ale to tylko dyskusja
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #1500
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Wyczuwam Michelsena u nas, nie wiem jakoś mi tak intuicja podpowiada.
    Coś wiesz na ten temat czy po prostu miałeś taki sen

    I przestańcie już z Gollobem jedni chcą drudzy nie chcą jakby przyszedł to by każdy był zadowolony oczywiście za normalne pieniądze.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lewy24bydg za jego przydatny post!

    mentikk (13-11-2014)

  17. Powrót do góry    #1501
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  18. Powrót do góry    #1502
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Tak coś czułem że Polonia może sie zainteresować Jabłońskim myślę że na 1 ligę dobry zawodnik

  19. Powrót do góry    #1503
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Myślę, że to chyba ciekawsza opcja niż Kościecha. 8 lat młodszy i dość odważnie jeździ
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  20. Powrót do góry    #1504
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Też tak myślę zawodnik bardziej widowiskowy poza tym młodszy i chęć większa do jazdy. W Expresie napisali że Trepała Grobelski i Andrzejewski dostali wolną rękę w poszukiwaniu klubów tzn że co klub postawił na nich już krzyżyk ?

  21. Powrót do góry    #1505
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    W Expresie napisali że Trepała Grobelski i Andrzejewski dostali wolną rękę w poszukiwaniu klubów tzn że co klub postawił na nich już krzyżyk ?
    Wydaje mi się, że to są wypożyczenia, bo młodzież ma chyba z nami długoterminowe kontrakty. Jeśli Kraków będzie w I lidze to fajnie, jakby trafił tam Grobelski. Być może jeden pełny sezon dałby mu i Trępale trochę doświadczenia i po skończeniu wieku juniorskiego przez Bietrackiego i Jóźwika mielibyśmy kolejnych zawodników, gotowych na skład.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  22. Powrót do góry    #1506
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    No chyba że tak , poza tym trzeba teraz stawiać na Rydlewskiego młody i najbardziej utalentowany ze wszystkich naszych juniorów

  23. Powrót do góry    #1507
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Trępała się ponoć do Łodzi przeniósł. Może mu to pomoże - Adamczak się tam nieźle odnalazł Co z resztą? Powinni szukać miejsca gdzies w II lidze żeby jeździć jak najwięcej.
    Co do Jabłońskiego...zawodnik może i bardziej widowiskowy niż Kościecha, jednak wyniku jakoś wyraźnie lepszego bym się nie spodziewał. Ale fakt - wybierając między tymi dwoma to wolałbym ciekawiej jeżdżącego Mirasa.
    Trochę mało tych rozmów prowadzą chyba, bo jeśli z Miśkowiakiem nie wyjdzie to trochę ciężko poszukać kolejnego kandydata, który nie jest już kuszony/ugadywany w innym klubie. A jeśli by stanęło tylko na Jabłońskim i Thorsellu to trochę jednak za słaby skład do walki o PO.
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    No chyba że tak , poza tym trzeba teraz stawiać na Rydlewskiego młody i najbardziej utalentowany ze wszystkich naszych juniorów
    Zgadzam się w pełni!
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #1508
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    A moje przeczucie jest takiego, że ten Szwed jest już nas i szukamy teraz 5 zawodnika. Cieślak dzisiaj zdementował jakby miałby być w Ostrowie Walasek czy Gollob więc dla Tomka zostaje Rybnik w 1 lidze i Sparta, GKM oraz PGE w Ekstralidze tak to wygląda. Polonie wyłączyłem bo zgodnie stwierdziliśmy, że to nie realny by wrócił. Z Miśkowiakiem nie wiadomo jak będzie bo i Łódż ma jedno miejsce wolne a podobno propozycje mu złożyli i Ostrów o niego walczy i Polonia. Co by nie było utrzymamy się z palcem w dupie. Jak chcą tak oszczędzać to brać Thorssela i Krcmara za połowę "bańki" razem i jedziemy na środek tabeli na totalnym luzie z frekwencją 1000 osób. Chociaż ja od czasów chudych lat rzadko się pojawiam na stadioni i przyznaje to otwarcie to jednak jestem tak głodny speedway'a, że na parę spotkań się przejdę bo Patryk, Marcin czy Szymon jakiś emocji na pewno dostarczą. Może jak spłacimy dług za jakieś 3 lata to wejdziemy do Ekstraligi i będziemy od razu robili pakę bo sponsor się znajdzie jak w Ostrowie

    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Myślę, że to chyba ciekawsza opcja niż Kościecha. 8 lat młodszy i dość odważnie jeździ
    Ciekawsza na pewno ale i nie tańsza sądzę. Chyba, że jest już tak przestraszony po tym co stało się w Częstochowie, że pojedzie za grosze byle pewne

    Ps. Wybiera się ktoś z was na SGP do stolicy?
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 13-11-2014 o 10:18

  25. Powrót do góry    #1509
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    I jeszcze kolejny cytat z PS (Ostaf dziś szaleje z artykułami )
    "Wszystko zależy od tego co stanie się z Pavlicem. Ma on ważny kontrakt, ale w tym sezonie nie jeździł dobrze, więc działacze być może będą go chcieli podmienić. Zresztą I-ligowa Polonia Bydgoszcz miała sygnał, że Chorwat jest skłonny do rozmów (ostatecznie do nich nie doszło) co by znaczyło, że jednak nie do końca jest pewny swojej przyszłości w Sparcie"

    Aktualnie Pavlic nie wie na czym stoi. Jeśli miałby być w Sparcie tylko rezerwowym to może się nami zainteresuje. Myślę, że jemu I liga też by dobrze zrobiła. Mógłby się tam odbudować
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  26. Powrót do góry    #1510
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Uważam że Kościecha do tanich nie należy Po Hansie i Szymku to zapewne 3 zawodnik który sie ustawiał po najwyższą gażę w klubowej kasie

    Jestem ogólnie ciekawy co tam Polkowski kombinuje. Z klubu cisza totalna gazety też nic nie piszą tylko Ostaf teraz wstawił artykuł - mam nadzieje że uda się zatrudnić jakiegoś solidnego zawodnika na 10+
    Ostatnio edytowane przez lewy24bydg ; 13-11-2014 o 10:40

  27. Powrót do góry    #1511
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Buczkowski wraca do "domu". Jak to napisały sportowefakty spełniło się marzenie kibiców w Grudziądzu. Jest tam Ekstraliga jest i Buczkowski. Szkoda, że u nas co nie którym marzenia się tak nie mogą spełnić. Chyba, że musimy poczekać na to tak jak w Grudziądzu, jakieś parę lat.

  28. Powrót do góry    #1512
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A jeśli by stanęło tylko na Jabłońskim i Thorsellu to trochę jednak za słaby skład do walki o PO.
    Jakby stanęło tylko na tej dwójce to mogłoby być za słabo, aby się utrzymać

    Myślę, że na pewno są jakieś alternatywy. Polkowski nauczony jednak wpadką z Pedersenem, jaką zrobił klub trzyma wszystko w tajemnicy, chyba że dziennikarze coś tam wywęszą. Dobrze by było, jak tez byśmy strzelili jakiś list intencyjny, skoro większość zaczyna tak robić. Jak będziemy czekać do grudnia z kontraktami to może się zacząć panika.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  29. Powrót do góry    #1513
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Coś by się przydało dla uspokojenia nerwów kibiców
    Może być jak mówisz - Polkowski może mieć alternatywy również uzależniając decyzje od finału rozmów z ów tajemniczym potencjalnym sponsorem, bo wiadomo, że to by zmieniło sytuację.
    Tyle dobrego, że póki co te listy intencyjne podpisują zawodnicy spoza naszego kręgu zainteresowań, bo ani Holta, ani Buczek, ani banda łódzka nie byli raczej rozważani do zasilenia naszej ekipy. Chociaż za Buczka bym się nie pogniewał
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #1514
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Wyczuwam Michelsena u nas, nie wiem jakoś mi tak intuicja podpowiada.
    Właśnie podpisał list intencyjny w Ostrowie , a szkoda bo to ciekawy zawodnik i chętnie bym go u nas zobaczył - po cichu na to liczyłem

    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Jakby stanęło tylko na tej dwójce to mogłoby być za słabo, aby się utrzymać

    Myślę, że na pewno są jakieś alternatywy. Polkowski nauczony jednak wpadką z Pedersenem, jaką zrobił klub trzyma wszystko w tajemnicy, chyba że dziennikarze coś tam wywęszą. Dobrze by było, jak tez byśmy strzelili jakiś list intencyjny, skoro większość zaczyna tak robić. Jak będziemy czekać do grudnia z kontraktami to może się zacząć panika.
    Czyli że co był dogadany z Bjarne Pedersenem tak? Bo ja nic nie słyszałem żeby pisali gdzieś że klub jest nim zainteresowany

  31. Powrót do góry    #1515
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta

    Czyli że co był dogadany z Bjarne Pedersenem tak? Bo ja nic nie słyszałem żeby pisali gdzieś że klub jest nim zainteresowany
    expertowi chodziło pewnie o Nickiego w 2012 roku...

  32. Powrót do góry    #1516
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    A no fakt miał przyjść Nicki z Juricą

  33. Powrót do góry    #1517
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Ostafiński na twitterze: "Tomasz Gollob mówi, że w sprawie jego przynależności klubowej trzeba poczekać do wyborów samorządowych."

    Czyżby Tomek był po słowie z którymś z kandydatów?
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  34. Powrót do góry    #1518
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    coraz ciekawiej się robi... hehe

    Ale bardziej kierunek Rybnik, bo raczej nie nasza Polonia.
    Bruski nic nie obiecywał odnośnie Polonii przed tymi wyborami więc raczej nie ma co liczyć. Choć chciałbym, żeby było inaczej.

    Napewno jak Dombrowicz wygra to Tomka nie będzie w Polonii.

    " Wybrał Gorzów, szkoda nam, że nie startuje w Bydgoszczy, ale do tej emigracji zmusił go były prezydent miasta Pan Kon-Dom (widziałem to na afiszu wyborczym) prowadząc obłudną, oszukańczą politykę wobec całej rodziny Gollob - wyjaśnił Władysłąw Gollob" - Rok 2011
    Źródło:http://speedway.bloog.pl/id,32854073...tticaid=613cc5
    Ostatnio edytowane przez whitered ; 13-11-2014 o 20:46

  35. Powrót do góry    #1519
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Sypniewski zaczyna ostatnio się kręcić wokół Polonii, więc może to o niego chodzi? (http://www.youtube.com/watch?v=FFxOrjUyKc4)

    A tu znalazłem wywiad z kłamcą Bruskim nt. Polonii (http://zuzelend.com/17104,o-polonii-...afalem-bruskim)
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  36. Powrót do góry    #1520
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Nawet nie wchodzę w ten link. :x

    Sypniewski się nie liczy, tylko stracicie głos.
    Prędzej Dombek, zobaczymy po niedzieli.
    Niech Tomasz trochę wydoi budżet miasta i będzie dobrze.
    Jonssonowa czapeczka "Bydgoszcz" i jedziesz dziadek.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  37. Powrót do góry    #1521
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Ale Stowarzyszenie Pogrążania Polonii pewnie się podjarało na zapowiedź o oddaniu części akcji w ręce "stowarzyszenia kibiców"
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #1522
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Ostafiński na twitterze: "Tomasz Gollob mówi, że w sprawie jego przynależności klubowej trzeba poczekać do wyborów samorządowych."

    Czyżby Tomek był po słowie z którymś z kandydatów?
    Sugerujesz, że z kandydatów w Bydgoszczy? Mnie tutaj nie którzy już skutecznie wyleczyli z marzeń o Gollobie. Druga sprawa jeśli nawet jest po słowie z kimś u nas to jeśli jest to Sypniewski to chyba zrobił to specjalnie, żeby nie wrócić. Ten facet nie ma najmniejszych szans w sondażach na drugą turę a co tutaj mówić o wygranej? Poza tym skoro Ostafiński takie rzeczy pisze to na pewno napisałby już coś wcześniej o Polonii i Tomku jak to on a takowej informacji jak dotąd nie było. Te parę dni wytrzymamy, w końcu wybory za 2 dni, no najwyżej poczekamy chwilę na drugą turę.

    Faktycznie jak się ten filmik ogląda to ewidentnie widać, że za Polonią jest w OBIETNICACH i również za Gollobem ale czy to możliwe, że Tomek tu wróci jeśli wybory potoczą się ok? Wszystko fajnie ale raczej się nie potoczą bo prezydentem będzie albo obecny albo były prezydent. Ah co za czasy dla Polonii były gdy był Jasiakiewicz..
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 13-11-2014 o 23:07

  39. Powrót do góry    #1523
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    A mnie się coś wydaję że Gollob pojedzie w Rybniku

  40. Powrót do góry    #1524
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Po tej wypowiedzi, że nie ma nic przeciwko jechaniu w I lidze też dopuszczam taką możliwość. Albo po prostu chciał lekko popędzić tych działaczy w ELidze, którzy są nim zainteresowani
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #1525
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Jedno jest pewne nie dostanie już takich ani zbliżonych pieniędzy jakie miał dotychczas

  42. Powrót do góry    #1526
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    u Tomka w wywiadzie można zauważyć, że jak pierwsza liga to walka o awans u nas tego nie będzie na pewno a, że Cieślak zdementował, że są nim zainteresowani to pozostaje Rybnik który niby nie będzie walczył o Ekstraligę ale w podświadomości na pewno to mają nie to co my. Łódż odmładza skład więc tam też odpada a reszta na pewno zainteresowana nim nie jest. W Ekstralidze? Marma budżet pewnie około 4 mln na chwile obecną więc na pewno za mała kasę nie będzie jeżdził po 700 km, Wrocław? ciągle możliwy w spekulacje Tarnowie jakoś nie wierze i na koniec zostaje GKM, chociaż oni mają 3 Polaków i szukają jednak stranierich, który na rynku jeszcze sporo.. Czyli dwie-trzy realne możliwości w Ekstralidze i jedna w pierwszej plus iluzoryczna czyli bydgoska Za Rybnikiem kurna przemawia Mrozek i Ślak niestety a za nami? no może Polkowski ale jakie z nim są relacje do końca też nie wiemy.

  43. Powrót do góry    #1527
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Wszystko się okażę za jakiś czas skoro Gollob nie chce zakończyć swojej kariery w macierzystym klubie to już jego sprawa widać jeszcze go coś boli po 10 latach po jego odejściu a jak sie mawia czas leczy rany ale widocznie nie u Tomka.

  44. Powrót do góry    #1528
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Mnie najbardziej cisza martwi, zawsze jak odchodził gdzie były głosy. To Tarnów, Gorzów, Toruń i to się sprawdzało a teraz 1,5 miesiąca temu bach, że Wrocław i cisza.. coś tam o Rzeszowie i Ostrowie. Ostrów zdementował i teraz to już w ogóle cisza i nie pada nigdzie żaden pierwszoligowy klub. Taki Ostafiński od razu by coś rzucił a tak milczy i to jest dziwne bo jak już on milczy czyli się nie domyśla nawet to Tomek chyba na prawdę utrzymuje to w mocnej tajemnicy jak i jego przyszły pracodawca..

  45. Powrót do góry    #1529
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Przynajmniej nie ma goryczy rozczarowania, że Gollob nie przychodzi do Polonii i się po drodze rozmyśla
    Jednak drużyna, która go ściągnie może sporo na tym zyskać. Na pewno będzie znacznie tańszy niż to było za jego jazdy w Toruniu, a przy prawdopodobieństwie powrotu przelotowych rur jego wyniki mogą wzrosnąć zauważalnie. Ale to tak czy siak gdybanie.
    Mam nadzieję, że najbliższe kilka dnia przyniesie jakieś pozytywne informacje odnośnie naszego klubu, bo coś by się przydało dla ukojenia nerwów
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #1530
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Miejmy nadzieję, iż w tej Warszawie faktycznie coś prezes zdziałał czy zdziała.
    Akurat w kwestiach biznesowych brak informacji to dobra informacja, praca w kuluarach na spokojnie, być może owocna.
    Will see.

    Przynajmniej media nic o tym nie trąbią jak o Kulczyku, tylko krótkie info od pana Andrzeja.
    To mi się podoba.
    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

Strona 34 z 44 PierwszyPierwszy ... 243233343536 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •