Strona 41 z 44 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,845 z 1943

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1801
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Speedway203 Zobacz posta
    A moim zdaniem szykuje się fajny, emocjonujący sezon dla kibiców i może będziemy świadkami zaciętych meczy. Skład na papierze nie wygląda super i w nie każdym meczu, nawet u siebie będziemy faworytem, więc trzeba będzie walczyć o zwycięstwo. Mój typ na podstawowy skład:

    1. Miśkowiak
    2. Woźniak
    3. Jędrzejewski
    4. Kudriaszow/Thorsell
    5. Hougaard
    6. Jóźwik
    7. Bietracki

    Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że czeka Nas emocjonujący sezon
    Mam nadzieję, że Polkowski powalczy jeszcze o Becha. Jeśli się nie uda to mimo wszystko zostawiłbym Andersena jeśli się zgodzi na niski kontrakt. Gorzej od Kudriaszowa na pewno nie pojedzie...
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  2. Powrót do góry    #1802
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Też wolałbym Becha, ale mam wrażenie, że zostanie Andersen ale bez pewnego miejsca w składzie
    #DW43 #GetWellDarcy

  3. Powrót do góry    #1803
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    A po co nam ten Andersen? To zawodnik bez jaj na torze. W tej chwili widzę to tak, że o 2 miejsca w składzie walczyć będą Siopek, Kudriaszow i Thorsell. Jeśli już mamy szukać jeszcze kogoś walczącego o skład to skupić by się należało na kimś, kto jeszcze by chciał w tym żużlu się jakoś pokazać, a Hans już takich ambicji nie ma i będą to pieniądze wyrzucone w błoto, tudzież inwestycja, która pokrzywdzi kogoś z tych walczących o skład w opcji obecnej.
    Bech - jestem za. Jeśli uda się z nim dojść do porozumienia na rozsądnych zasadach - walka o skład, niewygórowane żądania.
    Wolałbym tego Mirka Jabłońskiego, aniżeli Hansa.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #1804
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Mówię o Andersenie w tym sensie, że wolę jego niż Kudriaszowa. Na S2 Hans te 8-10 jest w stanie przywieść, co o Rosjaninie już chyba powiedzieć nie możemy. W Bydgoszczy jesteśmy nim zawiedzeni, bo chcieliśmy aby był liderem zespołu. Na takiego się już nie nadaje, ale jako doparowy to nadal solidny zawodnik. Jakby jeździł w parze z Hougaardem to stanowiliby silny duet w Polonii. Andersen zawalał nam wyjazdy, ale w sumie co się dziwić, skoro cały zespół tak robił...
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    Attyla (27-11-2014)

  6. Powrót do góry    #1805
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Ja bym jednak powalczył o Jabłońskiego z tego powodu że trzeba mieć chyba 2 polaków seniorów w składzie no chyba że się mylę - więc wtedy kontuzja Woźniaka bądz Siopka to leżymy i jedziemy 3 juniorami. Co do Becha jak najbardziej zawodnik młody perspektywiczny i na 1 ligę rider na 10 pkt

  7. Powrót do góry    #1806
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Ok, Hans silniejszy od Kudriaszowa pewnie będzie. Chociaż Hougaard też przychodził na doczepkę, a przy S2 szaleństwo było
    Jednak wydatki poniesione na Hansa wg mnie nijak by się miały do tematu szukania oszczędności. Bo nawet przy obniżeniu kontraktu Hans od Kudriaszowa czy Thorsella będzie dużo droższy. A może się okazać, że jeden z nich zdoła się fajnie na naszym torze rozjeździć, co nie będzie miało miejsca przy obecności Hansa z tej prostej przyczyny, że Jacek Woźniak znów przez cały sezon nie zaryzykuje odstawienia Hansa. Jak dla mnie ten skład to pewne utrzymanie się, szansa na PO też nie jest jakimś nierealnym planem. Awansu mimo wszystko wciąż chyba nie chcemy więc nie ma strachu. Te okolice 8 pkt na I ligę ten wspomniany przeze mnie Mirek Jabłoński, a wydaje mi się i tańszy, i waleczniejszy. No, ale to nasze takie gdybanie jest. Póki co klub się raczej nie pali do Hansa, któremu rynek potencjalnych pracodawców chyba się strasznie skurczył. Szkoda, że nie ma opcji Kułakowa, bo to też chłopak z fajnymi już umiejętnościami, a pewnie od Kudriaszowa pojechałby lepiej. No, ale trudno. Z takich młodych dostępnych wciąż zawodników widziałbym Heartela z Niemiec. Brak ryzyka, bo kontrakt móglby być chyba za darmo, albo za 2 silniki i na 3 lata można by było go mieć.

    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Ja bym jednak powalczył o Jabłońskiego z tego powodu że trzeba mieć chyba 2 polaków seniorów w składzie no chyba że się mylę - więc wtedy kontuzja Woźniaka bądz Siopka to leżymy i jedziemy 3 juniorami. Co do Becha jak najbardziej zawodnik młody perspektywiczny i na 1 ligę rider na 10 pkt
    Ale jak będzie Miśkowiak, Woźniak i Siopek to jakieś zabezpieczenie jest i musiałoby nam "paść" dwóch polskich seniorów jednocześnie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #1807
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    A no fakt zapomniałem o Miśku

  9. Powrót do góry    #1808
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    TG odrzucił ofertę Tarnowa, podobnie Madsen. Sparta nie chce Hancocka - chcą młodego składu.
    Hancockowi kończą się opcje. Dla niego i TG ostatnim ratunkiem w ELidze może być już chyba tylko Rzeszów. Ale na pewno nie dla obu. Więcej opcji może mieć Madsen, bo on pasuje pewnie do koncepcji i w Rzeszowie i w Sparcie.
    Czy obu mistrzom pozostanie zejść z żądaniami do poziomu 1 mln pln? A może zawitają do I ligi? Może też jednak nie zwiążą się z żadnym klubem i w pierwszym oknie transferowym będą "gorącym towarem"?
    No i możemy wrócić do dyskusji - TG czeka na wynik wyborów w Bydgoszczy
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #1809
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    co do Hancocka, gdzies byl wywiad z Hajem, chyba Wroclawska, ze jednak propozycje stratow dostal, wiec nie wiem na ile mozna Klocowej wierzyc

    Cieslak ma jedno wolne miejsce Na pewno trzeba poczekac na ruchy w Rzeszowie... Tarnow tez mial pozegnac sie z najlepszymi, a Ci tymczasem jeden po drugim zostaja... czas pokaze. A co w Krakowie, slychac o jakichs zakusach?!
    Ostatnio edytowane przez Giani ; 27-11-2014 o 15:25

  11. Powrót do góry    #1810
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    nie wiem jakie oni mogą mieć zakusy, ale możliwości pewnie za wielkie tam nie są. Pewnie liderów będą chcieli zatrzymać - Baran, Hansen, Trojanowski. Kim uzupełnią skład? Może Hansem Żarcik, ale może być tak, że albo tymi, którzy w I lidze nie znajdą miejsca, ewentualnie tymi którzy w innych klubach dobrze sobie w II lidze poczynali - Vissing, Biełusow, Krcmar? Z juniorami też pewnie szału nie mają. Ale raczej nie spodziewałbym się, że nagle im budżet urośnie o dodatkowe 3 bańki na pokrycie kontraktów dla TG i Hancocka Chociaż byłoby wesoło
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Powrót do góry    #1811
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Ktoś na forum Ostafa napisał że młody Gollob dogadany z nami a z Tomkiem będzie coś na rzeczy jak wygra Dombrowicz - plota ? czy jest w tym coś prawdy. Na moje to bajka jakaś o ile w Oskara uwierzę to w Tomka na pewno nie , ponieważ jak już dogadani u nas Misiek Kudriaszow i Jacob a to tego Tomek to walczymy o awans czego w Polonii nie zakładają , chyba że w miejsce Miśka.
    Ostatnio edytowane przez lewy24bydg ; 27-11-2014 o 16:00

  13. Powrót do góry    #1812
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Konstanty i Gollob haha powiem tak uwierzę, jak wygra w niedziele i po tym Tomek podpisze inaczej nie jest w stanie mnie przekonać i może nawet sobie mówić a mojego głosu by nie zyskał. Skład już widocznie mamy który wobec braku Rzeszowa nas spokojnie utrzyma a może o play off powalczymy i tyle. Co do Golloba no nie mam pojęcia gdzie podpisze. Hancock i Walasek pewnie Rzeszów, Tarnów domyka skład bo ma Artioma i 3 seniorów na oku. GKM? no może ale wątpię. Wrocław podobno Madsen bo wybierał między Wrocławiem a Tarnowem więc tak na dobrą sprawę raczej musi wybrać Tomek między GKM i Ostrowem chyba, że pominąłem jakiś klub. Rzeszów niby by wchodził w grę za kogoś ale tam mówili, że z nim nie rozmawiają czego nie mogli by w sumie zacząć. Jednak budżet myślę, że utrzyma Hancocka i Walaska a na nich im najbardziej zależy.

  14. Powrót do góry    #1813
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    No ja też nie wierzę w żadne zapewnienia żadnego z kandydatów. Uwierzę, jak zobaczę oficjalną informację. No chociaż listy intencyjny.
    Co do Oskara, to może i z nim się udało Polkowskiemu dogadać. Jakoś mnie to ani ziębi, ani chłodzi, o ile wszystko jest zbudowane jak trzeba, a nie wg widzimisie Władka.
    Ja bym się nawet i ucieszył gdyby GKM miał Tomka w składzie. Wówczas ta drużyna wyglądałaby atrakcyjnie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #1814
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    By chciał to by wrócił. Jak już kiedyś powiedział "jeździłem dla Polonii 16 lat i starczy"

  16. Powrót do góry    #1815
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    By chciał to by wrócił. Jak już kiedyś powiedział "jeździłem dla Polonii 16 lat i starczy"
    właśnie i dlatego jego całego tematu to może być kluczowe..

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ja bym się nawet i ucieszył gdyby GKM miał Tomka w składzie. Wówczas ta drużyna wyglądałaby atrakcyjnie.
    Niby tak ale oni jasno mówili, że nie będzie u nich znanych nazwisk. Poza tym oni raczej szukają obco bo Polaków jest nadmiar chociaż pewnie taki Polak jak Gollob by się przydał jednak on ma chyba jeszcze znane nazwisko więc myślę, że nie myślą nawet o nim. Może jednak ta Sparta? sam nie wiem. Ale Kloc mówi, że nie Hancock bo chcą skład młodszy a Gollob? rok młodszy tylko. W Rzeszowie nie rozmawiali, chyba, że jednak podjęli rozmowy ale myślę, że oni już skutecznie skusili Walaska i pewnie lada chwila uczynią to z Gregiem.. Tarnów wiadomo się wyjaśnił (chyba). Więc realnie patrząc no tego miejsca w Ekstralidze dla Tomka nie ma (lub sam nie chciał, żeby było), wnioskując po tych wypowiedziach. 1 liga? Ostrów, w którym Cieślak też zabrał już stanowisko w tej sprawie. Więc będzie ciekawie

    W ogóle pierwszy który wspomniał o startach Golloba w Polonii w tym okienku jest... "Daras"! a to chyba żle wróży dla tych którzy życzyli by sobie jego powrotu

  17. Powrót do góry    #1816
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Gollob był podobno wczoraj w klubie w Grudziądzu.
    Ale szczerze mówiąc nie wierze w to, żeby ktoś taki mógł jeździć w GKMie.
    Pewnie powspominali sobie kiedy ostatni raz Tomek jechał na torze w Grudziądzu, a jak zarząd podał swoją ofertę to pewnie Gollob zapytał czy to część za 2 mecze.

  18. Powrót do góry    #1817
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Taaa tylko czy Dombrowicz wygra, poza tym politykom sie nie ufa.

    A Gollob to już różne słowa mówił, w Toruniu nigdy nie miał występować a jednak... więc wrócić może kiedyś wróci...

    Dajcie spokój z GKM połowę budżetu jego kontrakt by stanowił. Opłacałoby im się dwóch solidnych jeźdźców kupić bardziej.

    Jak Konstanty nie wygra to Tomek nie wiem gdzie pójdzie, być może na emeryturę.

  19. Powrót do góry    #1818
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Jak Konstanty wygra to na pewno Gollob nie wróci i tego jestem pewny w 99%. Co do GKMu http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...em-intencyjnym , więc myślę, że chyba Gollob we Wrocławi jednak może być realny mimo wypowiedzi Pani Kloc, skoro ZG to pewnie Kildemand a Rzeszów Hancock i Walasek to kto niby miałby trafić do Wrocka? MJJ? Raczej w Ostrowie.

  20. Powrót do góry    #1819
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Po prostu nie pojedzie nigdzie, gdyż jego oczekiwania są oderwane od jego aktualnej wartości sportowej.

  21. Powrót do góry    #1820
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Po prostu nie pojedzie nigdzie, gdyż jego oczekiwania są oderwane od jego aktualnej wartości sportowej.
    Biedny na pewno nie będzie nawet bez jazdy, skoro na karkosikowym łonie się ładnie wypasał.

    Akurat to Wasze pompowanie balonika z powrotem tego zawodnika jest niepotrzebne.
    Ten klub ma w tej chwili o wiele większe problemy.

    A jeśli Dombek faktycznie miałby wygrać to byłby z jego strony miły gest. Rafa najwyżej tylko nas dobije.
    Niemniej gdybanie z zasady jest bez sensu także zostawiam to innym.


    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  22. Powrót do góry    #1821
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Dobra trzeba zamknąć rozdział powrotu T.Golloba do rodzimego miasta - nie ma takiej potrzeby to niech zakończy karierę w Ostrowie czy Rybniku czy tam gdziekolwiek pójdzie Polonia bez Golloba nie zginie. W sumie w wywiadach dziękował i pozdrawiał wszystkich tylko nie z Bydgoszczy i tu pokazał gdzie Nas ma. Wiadomo że fajnie byłoby go zobaczyć jeszcze w naszych barwach na koniec kariery ale z drugiej strony 10 ostatnich lat przejeździł gdzie indziej i cieszył oko kibiców swoją jazdą jak jeszcze forma była a teraz to już nie ten sam Gollob nie ta forma po prostu schyłek kariery. Więc jak nie czuję żeby zakończyć karierę w Bydgoszczy do niech spada.

  23. Powrót do góry    #1822
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    TG w 1 lidze na tych podziurkowanych torach???

  24. Powrót do góry    #1823
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2011
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj Konstanty odpowiadal na pyt na forum internetowym ,,"polonia" - Większość problemów, z którymi obecnie boryka się Polonia Bydgoszcz jest konsekwencją Pana decyzji o rozwiązaniu BKS Polonii w 2003 roku oraz szeregu dalszych działań w kolejnych latach kadencji. Czy członkowie i kibice Polonii mogą liczyć na radykalną zmianę Pana polityki względem klubu, gdy Pan zostanie prezydentem? Jeśli tak to dlaczego i co ma gwarantować zmianę postawy?
    - Umówiłem się na współdziałanie z jednoczonymi kibicami Polonii. Słowa dotrzymuje, więc tych zobowiązań związanych między innymi z modernizacją stadionu dotrzymam. Chciałbym przypomnieć, że to dzięki mojej decyzji podjęliśmy się przebudowy stadionu. Był gotowy plan unowocześnienia stadionu, zaczynając od przebudowy trybuny b do zwężenia łuków. Cały techniczny plan został przez Pana Bruskiego odrzucony. Nie wiem dlaczego. Pytanie ile w tym prawdy co mowi??

  25. Powrót do góry    #1824
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez logitech Zobacz posta
    Pytanie ile w tym prawdy co mowi??
    ch**a prawdy

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Attyla (27-11-2014)

  27. Powrót do góry    #1825
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Dokładnie tak. Koleś obiecuje wszystkim wszystko żeby tylko usiąść przy korycie. Nawet obiecuje, że nikogo w UM nie zwolni. To ciekawe, bo w jego sztabie wszystkim obiecał zatrudnienie w ratuszu. Aha, nawet przeprosił Zawiszaków za próbę nazwania ich stadionu miejskim Brawo SPP xD

  28. Powrót do góry    #1826
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Mnie najbardziej niepokoi to umówienie się na współdziałanie z SPP. To może być mieszanka dobijająca klub poczynając od wszelkich działań jakie przeprowadził Polkowski.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #1827
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Tak ale głosując na bruskiego zabijemy Polonie. Zrozumcie że podstawą do odbudowy klubu jest zacząć modernizacje stadionu. Etapami nawet w 5 lat nie za 100 mln jak pieprzy bruski ale chociaż za ok 30 mln jak w Gorzowie starczy. Te 6 baniek rocznie miasto nie odczuje a na 100- lecie klubu możemy mieć fajny kameralny stadionik. Nie na sile robić skład na awans a właśnie zacząć od stadionu. Tak zrobili w Gorzowie i dzisiaj mają frekwencje po kilkanaście tyś widzow.To będzie impuls który przyciągnie starych-nowych kibiców, sponsorów i może...nowego właściciela. Niestety ze zrujnowanym stadionem, z długami ciężko jest kogokolwiek przyciągnąć bo nawet najwierniejsi kibice się już odwracają. Zobaczcie w Toruniu na mecz ze zdegradowanym Wybrzeżem który dodatkowo przyjechał w rezerwowym składzie przyszło prawie komplet ludzi. Na stary stadion Apatora na ten sam mecz przyszłoby pewnie 1 tyś. Wiem co piszę bo pamiętam takie mecze o "nic" i frekwencję na nich. Przykładowo jadąc na giełdę ze starym samochodem w który dodatkowo trzeba włozyć w naprawę ciężko będzie go sprzedać. To będzie wręcz niemożliwe. Lecz gdy pojedziemy sprzedać nowszy albo naprawiony lub zmodernizowany to szybko znajdziemy nowego...właściciela. Tak jest właśnie z naszym klubem. Mamy starą ruderę w dodatku zadłużoną więc o nowym właścicielu możemy pomarzyć. Bruski wie że stary stadion ciągnie Polonie na dno i dlatego nic nie robi. Po prostu czeka na..."samozniszczenie" klubu Polonia. Za chwile ostatni tysiąc kibiców przestanie chodzić na ten "kurnik" i bruski zamknie stadion jak Torbyd. Dlatego nie mamy wyjścia. Musimy zaufać Dombrowiczowi. Niewiadomo czy spełni obietnice o stadionie ale chociaż podjął dialog z kibicami. Bruski? Olewka totalna. Zlikwiduje Polonie i w całym mieście zrobi cwsz Zawisza. Nie czepiajcie się chłopaków z SPP święci nie są ale gdyby nie oni to pewnie dziś klub żużlowy nazywałby się BTŻ Bydgoszcz z herbem z oponą w środku albo z kogutem a o Polonii już byśmy zapomnieli. W każdym klubie musi być taka grupa która pilnuje tradycji i głośno protestuje gdy gnoje chcą zniszczyć dorobek całych pokoleń kibiców. Mają racje Polonia musi wrócić do wielosekcyjnyjności bo to przyszłość klubu. Bruski chce budować swoje cwzs w całym mieście a Polonie zlikwidować. Wiec głosujmy na Dombrowicza nie mamy nic do stracenia. O kurcze mamy! Naszą Polonię!!! Nie dajmy bruskiemu jej zniszczyć!!!

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi 19(P)20 za jego przydatny post!

    jjack (28-11-2014), whitered (28-11-2014)

  31. Powrót do góry    #1828
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Poczekajmy do niedzieli skład już mamy więc nie ma co się martwić na zapas. Pisali że kudriaszow będzie miał bydgoskiego mechanika chyba tego co Pepetą długo współpracował więc jak chłopak się przyłoży to jest szansa że chociaż na naszym torze da radę , chociaż liczę że Jacob będzie takim czarnym koniem i nacieszy nas swoją jazdą . Sylwetka dobra na dystansie też potrafi powalczyć myślę że da radę .

  32. Powrót do góry    #1829
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Tak ale głosując na bruskiego zabijemy Polonie. Zrozumcie że podstawą do odbudowy klubu jest zacząć modernizacje stadionu. Etapami nawet w 5 lat nie za 100 mln jak pieprzy bruski ale chociaż za ok 30 mln jak w Gorzowie starczy. Te 6 baniek rocznie miasto nie odczuje a na 100- lecie klubu możemy mieć fajny kameralny stadionik. Nie na sile robić skład na awans a właśnie zacząć od stadionu. Tak zrobili w Gorzowie i dzisiaj mają frekwencje po kilkanaście tyś widzow.To będzie impuls który przyciągnie starych-nowych kibiców, sponsorów i może...nowego właściciela. Niestety ze zrujnowanym stadionem, z długami ciężko jest kogokolwiek przyciągnąć bo nawet najwierniejsi kibice się już odwracają. Zobaczcie w Toruniu na mecz ze zdegradowanym Wybrzeżem który dodatkowo przyjechał w rezerwowym składzie przyszło prawie komplet ludzi. Na stary stadion Apatora na ten sam mecz przyszłoby pewnie 1 tyś. Wiem co piszę bo pamiętam takie mecze o "nic" i frekwencję na nich. Przykładowo jadąc na giełdę ze starym samochodem w który dodatkowo trzeba włozyć w naprawę ciężko będzie go sprzedać. To będzie wręcz niemożliwe. Lecz gdy pojedziemy sprzedać nowszy albo naprawiony lub zmodernizowany to szybko znajdziemy nowego...właściciela. Tak jest właśnie z naszym klubem. Mamy starą ruderę w dodatku zadłużoną więc o nowym właścicielu możemy pomarzyć. Bruski wie że stary stadion ciągnie Polonie na dno i dlatego nic nie robi. Po prostu czeka na..."samozniszczenie" klubu Polonia. Za chwile ostatni tysiąc kibiców przestanie chodzić na ten "kurnik" i bruski zamknie stadion jak Torbyd. Dlatego nie mamy wyjścia. Musimy zaufać Dombrowiczowi. Niewiadomo czy spełni obietnice o stadionie ale chociaż podjął dialog z kibicami. Bruski? Olewka totalna. Zlikwiduje Polonie i w całym mieście zrobi cwsz Zawisza. Nie czepiajcie się chłopaków z SPP święci nie są ale gdyby nie oni to pewnie dziś klub żużlowy nazywałby się BTŻ Bydgoszcz z herbem z oponą w środku albo z kogutem a o Polonii już byśmy zapomnieli. W każdym klubie musi być taka grupa która pilnuje tradycji i głośno protestuje gdy gnoje chcą zniszczyć dorobek całych pokoleń kibiców. Mają racje Polonia musi wrócić do wielosekcyjnyjności bo to przyszłość klubu. Bruski chce budować swoje cwzs w całym mieście a Polonie zlikwidować. Wiec głosujmy na Dombrowicza nie mamy nic do stracenia. O kurcze mamy! Naszą Polonię!!! Nie dajmy bruskiemu jej zniszczyć!!!
    Nie wiem stary na jakim Ty świecie żyjesz. Myślisz, że będziesz miał na nowym stadionie na Miśkowiaka i Kudriaszowa chociaż 5 tyś ludzi? Dajesz porównanie drużyny z Ekstraligi z gwiazdami i mowa tu o Toruniu jak i o Stali. Tam ludzie chodzą na walczaków (Kasprzak, Iversen, Holder, Ward, Emil teraz Laguta, Doyle). Chcesz to sobie na niego głosuj ale kłamcom jest i też na temat Polonii co obrazuje dobrze to, że chce sprowadzić Gollob (nie dosłownie). I co bez porozumienia z Tomkiem chce tego dokonać? Czy może z nim rozmawiał i też obgadali pewne kwestie sprzed 10 latu ? Jak mówię jeden i drugi pewnie nic nie zrobi dla Polonii ale jeden i drugi jest pokłócony z Zawiszą więc tutaj również remis. I jak tu wybrać ? moim zdaniem jeśli będzie miała ulec zniszczeniu to przyłoży do tego rękę jeden lub drugi kłamca. Zadowala mnie to o czym pisałem wcześnie -> nie mam prawa wyboru w Bydgoszczy i będę się temu przyglądał w niedziele z boku.

  33. Powrót do góry    #1830
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Ja pie..olę!!!

    Tylko tak można skomentować ostatnie wpisy. Jednemu przeszkadza Miśkowiak z Kudriaszowem, drugiemu brak sukcesów, trzeciemu stadion a czwarty i tak nie przyjdzie bo nawet jak będzie Emil z Tomkiem i np Jonssonem na dokładkę, walka o złoto na nowym stadionie to i tak znajdzie jakiś powód - kiepską pogodę, katar albo wizytę u cioci na imieninach!!! Kibice sukcesu przy udziale ludzi, którzy sami siebie nazywają kibicami a klub mają w dupie zniszczą Polonię a nie Bruski czy Dombrowicz.

    Dombrowicz 4 lata temu był zły teraz jest cacy, Bruski odwrotnie. Dombrowicz teraz jest dobry bo obiecuję. Obiecać mogę wszystko - kryty stadion z podgrzewanymi fotelami, skład walczący o złoto i bilety za 5 zł. Wybierzecie mnie?

    Zastanówcie się dla kogo miasto ma remontować stadion - dla tej garstki, która regularnie pojawia się przy Sportowej??? Ktoś pisze o remoncie przez 5 lat za 30 mln (na marginesie stadion w Gorzowie był droższy). Już widzę jakie tłumy walą na remontowany przez taki długi okres czasu stadion. Przecież będzie wymówka - remont.

    Ogólnie dla mnie wybór prezydenta, rady miasta czy kogokolwiek patrząc tylko przez pryzmat klubu to jakiś dramat. Bydgoszcz jest jaka jest ale według mnie widać zmiany. Tramwaj do dworca, tramwaj do Fordonu, remonty i budowa dróg, stale rozwijający się park przemysłowy, wyspa młyńska, zmniejszające się zadłużenie itp, itd. Oczywiście wiem, że to nie jest tylko zasługa ostatniej ekipy rządzącej ale ja z prezydentury Dombrowicza pamiętam np. oddanie Akademii Medycznej , bezsensowne upieranie się przy budowie S5 przez środek miasta co znacząco przyczyniło się, że tej drogi do dzisiaj nie ma, konflikt o szczotkę, proces przeciwko blogerowi, który ośmielił się skrytykować się jaśnie panującego czy wieczne kłótnie i brak współpracy z okolicznymi gminami, z którymi jak się okazuję da się współpracować np w zakresie komunikacji zbiorowej. A najważniejszą sprawą dla całej Bydgoszczy było obsadzanie kwiatkami rond.

    Poza tym przy wyborze Dombrowicza na prezydenta wyobrażacie sobie jego współpracę (popieranego otwarcie przez PiS i z ludźmi jak Bogdan Dzakanowski u boku) z radą miasta gdzie większość ma PO i SLD czy z sejmikiem województwa gdzie większość ma PO i PSL??? To będzie jeden wielki konflikt i kolejne stracone lata dla Bydgoszczy...

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    Attyla (28-11-2014)

  35. Powrót do góry    #1831
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...ka-dla-kibicow

    Dziwne, że Oskar nie chce jeżdzić z Tomkiem w klubie a pewnie szanse na to były/są. Bo chyba do Ostrowa Tomek jednak nie trafi a Oskar z tego wynika, że na 99 % tak. Ktoś gdzieś pisał, że Oskar się dogadał w Polonii więc ma swoje żródło heh. Chyba, że po prostu to oznacza, że Tomek kończy karierę klubową bądż podpisze kontrakt dopiero w letnim okienku a Oskar nie chce ryzykować i czekać. Ja z takiego mojego żródła(od razu mówię, że nie jest ani mocne ani słabe, sam nawet nie wiem jak je określić) wiem, że Tomek wybiera między dwoma klubami i podobno jeden jest z 1 ligi a jeden z Ekstraligi. Nazw nie znam i nie wiem na ile ta informacja jest prawdziwa.

  36. Powrót do góry    #1832
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Dobra skończymy temat Gollobów bo to się już jakaś telenowela robi. U nas ze składem różowo nie jest poza Miśkiem jestem zawiedziony zakontraktowanymi zawodnikami . Wystarczyło za Kudriaszowa zakontraktować Becha i byłbym mega zadowolony i pewnie nie tylko ja

    Woźniak
    Hougard
    Bech
    Siopek
    Miśkowiak
    Bietracki
    Rydlewski
    rez Thorsell

    Odeszli: Hans Andersen,Robert Kościecha,Deniss Anderson,Mateusz Szczepaniak,Lease Bjerre
    Przyszli:Robert Miśkowiak,Andrej Kudriaszow,Jacob Thorsell

    Tak to będzie raczej wyglądać , więc poza Miśkiem transfery raczej słabe
    Ostatnio edytowane przez lewy24bydg ; 28-11-2014 o 13:16

  37. Powrót do góry    #1833
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Pewnie przy Bechu byłoby zadowolenie ogólne. Ale mamy co mamy, trzeba walczyć tym składem który jest. A na PO jest szansa.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #1834
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Na jakie PO jest szansa. 5-6 miejsce to jest max co tym składem można zrobić a więc tak jak planują działacze . Przejechać sezon i utrzymać się jak najtańszym kosztem a do PO nie warto wchodzić bo dochodzą kolejne koszty a i tak nie chcemy awansować

  39. Powrót do góry    #1835
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Zaraz powiesz, że będziemy drżeli o utrzymanie.
    W mojej opinii dzięki Miśkowiaki zyskujemy drugiego - obok Szymka - zawodnika, który też na wyjazdach będzie punktował lepiej niż 5-6 pkt/mecz. Nawet bez wygrywania mam szanse na kilka bonusów. Póki co w miarę silny skład może mieć Rybnik. Ostrów jeśli pochwalą się tym nowym zawodnikiem. A i z nimi będzie można powalczyć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #1836
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Się cieszmy że Rzeszów zdecydował się jeździć w ekstra i trafi do 1 ligi Kraków i Lublin. A Ty ciągle z tym Miśkiem na 1 ligę jest dobry ale na własnym torze Andersen i Kościecha mieli średnie 2,0 a że Misiek jeździ od nich lepiej na wyjeździe to tu jest ta różnica. Na wyjeździe tak nic nie wygramy więc trzeba sie skupić na własnym torze

    Ogólnie ściągnięcie Miska uważam na duży + ale pozbycie się Hansa względem Kudriaszowa na mega minus . Oczywiście zatrzymanie Hansa nie za te pieniądze co miał w tym sezonie
    Ostatnio edytowane przez lewy24bydg ; 28-11-2014 o 14:07

  41. Powrót do góry    #1837
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Od tego są bonusy A jak chcemy mieć poprawę wyników na wyjeździe - nawet liczyć na jakąś wygraną to potrzeba właśnie zawodników, którzy na tych wyjazdach coś uskrobią. Bo teraz to ja rozumiem, że w sumie skład taki sam jak przed rokiem mamy, więc zmiany nie potrzebne, bo nie wygramy nic na wyjeździe, mimo że wzmocniliśmy się zawodnikiem, który będzie lepszy na wyjazdach niż poprzednicy... logika gdzieś mi tu uciekła. Bo wychodzi na to, że to źle że wzmocniliśmy formację pod kątem wyjazdów, ale też źle że na wyjazdach jest lipa...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #1838
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Ale kim Ty chcesz na wyjeździe wygrać ? Kudriaszowem Bietrackim Jóźwikiem Siopkiem ? Jak zdobędą łącznie 10 pkt to bedzie dobrze

    Już napisałem byśmy wzmocnili sie jakby zamiast Kudriaszowa został Andersen a tak to mamy dziury jak w ser szwajcarski
    Ostatnio edytowane przez lewy24bydg ; 28-11-2014 o 14:18

  43. Powrót do góry    #1839
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Dobra skończymy temat Gollobów bo to się już jakaś telenowela robi. U nas ze składem różowo nie jest poza Miśkiem jestem zawiedziony zakontraktowanymi zawodnikami . Wystarczyło za Kudriaszowa zakontraktować Becha i byłbym mega zadowolony i pewnie nie tylko ja
    Ch** a nie byłbyś zadowolony. Sportowa_2 napisał wszystko w temacie. Byłby w Bech to byłby lament o co innego. Najpierw gnojenie, że pewnie Woźniak nie zostanie. Został. Został też Siopek czy Hougaard. Po pierwszych pogłoskach gnojenie, że jak nie będzie Miśkowiaka to nie warto iść. Miśkowiak podpisał. To teraz nadal nie pasuje, że powinien być Bech. Byłby Bech to byłby lament, że nie ma Golloba. Już mi się nie chce wchodzić do tego wątku.

    Ja jestem z transferów megazadowolony. Zostali najważniejsi zawodnicy - Szymon, Siopek, Patrick. Pozbyto się bezjajecznych Szczepaniak i Anderssona, oraz odcinających kupony Kościechę i Andersen. Przyszedł lider u siebie jak i na wyjeździe Misiek. Do tego utalentowany Thorsell, który spokojnie 7-8 punktów może robić. Lepiej nie mogło być.

    Sportowa_2 ma rację. To nie Bruski czy Dombrowicz niszczy Polonię, tylko Wy. Spojrzyj jeden z drugim w lustro i zastanów się nad tym. Zadaj sobie pytanie - czy to nie jest tak, że za każdym razem szukam wymówki, aby nie chodzić na Polonię? Oby jak najmniej takich szkodników a Polonia przetrwa. A Ty się ciesz, że nie ma Becha. Masz wymówkę aby w niedziele nie ruszać tyłka z domu tylko siedzieć przed TV. Na Polonii tacy kibice nie są potrzebni.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 28-11-2014 o 14:24
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Attyla (29-11-2014), mentikk (28-11-2014)

  45. Powrót do góry    #1840
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Ale kim Ty chcesz na wyjeździe wygrać ? Kudriaszowem Bietrackim Jóźwikiem Siopkiem ? Jak zdobędą łącznie 10 pkt to bedzie dobrze

    Już napisałem byśmy wzmocnili sie jakby zamiast Kudriaszowa został Andersen a tak to mamy dziury jak w ser szwajcarski
    Zapomniałeś o możliwościach budżetu w Polonii? Bez większego sponsora to chcieć sobie można. A że Andersen pewnie 3-4 razy droższy od Kudriaszowa to już nic?
    A kto w minionym sezonie dla nas te punkty na wyjazdach zdobywał? Zawodnikiem, który regularnie ciągnął wyjazdowy wynik był tylko Woźniak (z jedną wpadką w Gnieźnie). Reszta to totalna sinusoida. I co by Ci ten Andersen zagwarantował? W jednym spotakniu 11 pkt, w 3 kolejnych po 4. Miśkowiak jednak ten poziom powinien trzymać równiej i wyżej.
    Ten Kościecha, Andersen i Szczepaniak ten poziom taki trzymali?

    vicar dobrze, że Ty to powiedziałeś, przynajmniej jest nas już kilku
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #1841
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ch** a nie byłbyś zadowolony. Sportowa_2 napisał wszystko w temacie. Byłby w Bech to byłby lament o co innego. Najpierw gnojenie, że pewnie Woźniak nie zostanie. Został. Został też Siopek czy Hougaard. Po pierwszych pogłoskach gnojenie, że jak nie będzie Miśkowiaka to nie warto iść. Miśkowiak podpisał. To teraz nadal nie pasuje, że powinien być Bech. Byłby Bech to byłby lament, że nie ma Golloba. Już mi się nie chce wchodzić do tego wątku.

    Sportowa_2 ma rację. To nie Bruski czy Dombrowicz niszczy Polonię, tylko Wy. Spojrzyj jeden z drugim w lustro i zastanów się nad tym. Zadaj sobie pytanie - czy to nie jest tak, że za każdym razem szukam wymówki, aby nie chodzić na Polonię? Oby jak najmniej takich szkodników a Polonia przetrwa. A Ty się ciesz, że nie ma Becha. Masz wymówkę aby w niedziele nie ruszać tyłka z domu tylko siedzieć przed TV. Na Polonii tacy kibice nie są potrzebni.
    Mam prawo do niezadowolenia i tego mi nikt nie zabroni.A czy jest Misiek czy nie to mi to lotto na jego miejsce może byc Gapa Swider Ljung Jabloński czy kto inny na pewno nie pisałem tego że nie warto będzie chodzić jak go nie będzie. Na mecze chodziłem i będę chodzić nawet na juniorskie bo to jest to co lubię oglądać.
    O Gollobach napisałem co myślę jak już masz jakiej halo.

    Napiszę jeszcze że pójdę i na Kudriaszowa ale nie jestem zadowlony z wymiany zawodników bo uważam że za dużo dziur jest w składzie

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zapomniałeś o możliwościach budżetu w Polonii? Bez większego sponsora to chcieć sobie można. A że Andersen pewnie 3-4 razy droższy od Kudriaszowa to już nic?
    A kto w minionym sezonie dla nas te punkty na wyjazdach zdobywał? Zawodnikiem, który regularnie ciągnął wyjazdowy wynik był tylko Woźniak (z jedną wpadką w Gnieźnie). Reszta to totalna sinusoida. I co by Ci ten Andersen zagwarantował? W jednym spotakniu 11 pkt, w 3 kolejnych po 4. Miśkowiak jednak ten poziom powinien trzymać równiej i wyżej.
    Ten Kościecha, Andersen i Szczepaniak ten poziom taki trzymali?

    vicar dobrze, że Ty to powiedziałeś, przynajmniej jest nas już kilku
    Nie rozumiesz o co mi tak naprawdę chodzi Ty uważasz skład za silniejszy ja uważam za słabszy

  47. Powrót do góry    #1842
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    U siebie wzmocniliśmy seniorkę (Misiek, Szymon, Thorsell za Kostka, Hansa, Szczepana) i osłabiliśmy juniorkę. Od biedy remis. Wyjazdy wzmocniliśmy - Misiek (2,051) za Koscieche (1.464) czy Andersena (1.583). Tak jak napisał kolega. Na wyjazdach punkty robił tylko Szymek. Teraz dojdzie jeszcze Misiek.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 28-11-2014 o 14:46
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  48. Powrót do góry    #1843
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    To kto będzie tym 5 stałym seniorem Kudriaszow czy Thorsell bo jakoś ten Rusek mnie nie przekonuje

  49. Powrót do góry    #1844
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Rozumiem, że o to Ci chodzi. Nie rozumiem tylko z jakiej paki uważasz ten skład za słabszy. Zarówno Woźniak wchodzący w seniora jak i Miśkowiak to solidniejsi zawodnicy niż każdy z odchodzącej grupy. Juniorka straci, ale z drugiej strony kto ma w I lidze silną juniorkę? Rybnik ma Worynę, a jako drugi to nie wiem kto. Loko ma Lebiediewa. Co dalej? Lipa u innych
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #1845
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Ja to sobie inaczej wyliczam Woźniaka nie liczę w zawodnikach dochodzących ponieważ on w składzie był i jest teraz tylko patrzę na to kto ze składu odszedł a kto będzie w nim jeździł co nie było ich w zeszłym sezonie i tak wyliczam siłę zespołu

    A więc odchodzi Andersen Kościecha Andersson/Szczepaniak a przychodzi Miśkowiak Kudriaszow/Thorsell Rydlewski

    Nicholls w Ostrowie a więc Tomka tam nie będzie więc wychodzi że Grudziądz albo Rzeszówhttp://www.espeedway.pl/news,gollob_bardzo_blisko_beniaminka_ekstraligi,74 105,12.html

    Już jest informacja na portalu że Gollob blisko porozumienia z Grudziądzem
    /news,gollob_bardzo_blisko_beniaminka_ekstraligi,74 105,12.html
    Ostatnio edytowane przez lewy24bydg ; 28-11-2014 o 15:09

Strona 41 z 44 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •