Strona 39 z 44 PierwszyPierwszy ... 293738394041 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,755 z 1943

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1711
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ten Kudriaszow to kurna nieporozumienie jakich mało, ale jak sobie chcą nasi działacze. Co do Hancocka dzisiaj Holdera rozwiał jego marzenia co do jazdy w Toruniu. Więc realnie zostaje mu Wrocław w Ekstralidze a nie realnie można do tego jeszcze dołożyć GKM, Rzeszów, Tarnów. Tak czy inaczej Mistrz Świata swoim wiekiem a przede wszystkim podejście do naszej ligi sam sobie utrudnił życie bo jestem pewny, że teraz nie podpisze kontraktu nawet takiego jaki by miał w Toruniu czyli taki jak ma Holder. Niestety na jego super uśmiech itd nie każdy się nabierze. Swoją drogą realny powrót do Wrocławia a przecież rozstawali się lekko mówiąc w nie najlepszej atmosferze. Ale co tu dużo mówić pójdzie za mniejsze pieniądze z myślą, żeby robić punkty dla kasy chociaż z Gregiem taka Sparta wyglądała by już na prawdę mocno.

    A u nas jak Miśkowiak to utrzymanie gwarantowane bo mamy 3 mocnych do prowadzenia pary plus regularny Marcin a do tego 3 "kevlary" w postaci "Saszy" i juniorów więc 5-6 pozycja powinna być bez problemu. A nawet się może pokusimy o wygraną w Krakowie

  2. Powrót do góry    #1712
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Jezu, kto wymyślił tego Kudriaszowa?! Potrzebny jak dziura w moście, naprawdę lepiej byłoby zainwestować w któregoś z tych młodych Szwedów o których niektórzy tu piszą... Ja rozumiem że cena ceną ale tak kibiców nie przyciągniemy, zresztą młodzi Szwedzi też nie powinni być drodzy...

    Albo pozostawić Kościechę chociaż pewnie byłby nieco droższy, bo taka zmiana to sztuka dla sztuki.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  3. Powrót do góry    #1713
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    No to Wandy na 90 % nie będzie w naszej lidze a dojdzie nam raczej bardziej wymagający rywal.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...nea-ekstraligi

  4. Powrót do góry    #1714
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Zamiast Kudriaszowa mogli by zatrudnić Krcmara myślę że również drogi nie jest a dużo większe perspektywy

  5. Powrót do góry    #1715
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Problemem może być sama chęć Krcmara co do startów w Polonii. Był u nas kilka lat temu to potraktowano go jak piąte koło u wozu i po pierwszym treningu powiedziano, że jeździ gorzej niż nasi szkółkowicze i żadnych planów się z nim wiązać nie będzie. Kolejny raz kłania się polityka zarządzania drużyną - wziąć kogoś "utalentowanego" na rezerwowego i spuścić na drzewo po jednym treningu (nie ważne nawet jak tragicznie by nasi podstawowi zawodnicy nie jeździli). A jakoś nie sądzę, żeby taki młody i nieobyty w polskich zawirowaniach prezesowych zawodnik myślał o tym, kto tam teraz rządzi. On po prostu zapamięta "byłem w Polonii, olali mnie z zamkniętymi oczami, więc teraz ch*j im w d**ę".
    I nie ma się co dziwić - każdy z nas tak samo by z pracodawcą postąpił.

    Jak już wspomniałem wcześniej - jeśli będzie Miśkowiak, bądź ktoś o podobnym poziomie (czyli przykładowo ten Bech) to mniej istotne czy tym drugim będzie Kudriaszow czy Thorsell.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #1716
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta

    Jak już wspomniałem wcześniej - jeśli będzie Miśkowiak, bądź ktoś o podobnym poziomie (czyli przykładowo ten Bech) to mniej istotne czy tym drugim będzie Kudriaszow czy Thorsell.
    Moim zdaniem Thorsell jest lepszy od Becha. Swiadczy chociażby o tym wyższe miejsce w IMSJ czy liga szwedzka (śr 1,63 vs 1,19 Becha)

  7. Powrót do góry    #1717
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    powiem Wam że w tej chwili jest najlepszy moment na spróbowanie odbudowy Polonii, oczywiście odbyło by się to przy zielonym stoliku i przyjęciu dzikiej karty z PZMotu ale w ekstra są już Toruń i Grudziądz czyli dwa mecze na które powinno przyjść około 7-8 tys ludzi. Kolejnym plusem jest to że w ekstra składy niektórych drużyn nie powalają na kolana a na rynku jest jeszcze kilku niezłych grajków którzy mogliby z powodzeniem reprezentować Nasz klub. Pytanie jest tylko inne co robi pan Andrzej czy rozmawia z potencjalnymi sponsorami czy jednak przyjął polityke ustabilizowanego spokoju czyli to co da miasto plus niewiele od sponsorów i wystarczy, a może trzeba jednak ruszyć dupsko, może trzeba zaryzykować, może znajdzie sponsora który bańke - dwie dołoży i już całkowicie fajny przyzwoity budżet mamy. Nie wierzę że nie jesteśmy w stanie znaleźć kilku sponsorów którzy tą kasę by wyłożyli.
    Już teraz powinien rozmawiać z bankami, karnet na 5-10 bezpłatnych rat, ( ja kupuje 4 dlatego łatwiej byłoby mi wydać w takim systemie) dla banku to nie problem a może kilkanaście rodzin więcej mają, może specjalne karty kredytowe z logo żużlowym gdzie jakiś procent od rocznej opłaty byłoby kierowane na Polonię ( nie wiem czy to by się przyjęło) słuchajcie pomysłów Mamy bardzo wiele tylko czy zarząd chce na ten temat rozmawiać. Niech podjedzie do Xińskiego,Xzieliśkiego i innych którzy maja kase i powie mam wizję Gollob i Kildemand w Bydzi potrzebuje tyle i tyle.
    Dobra już nie marzę, zastój to nie jest nic dobrego bo za rok Gniezno poradzi sobie z problemami, później Rzesza a my będziemy kwitli w tej pierwszoligowej lidze przez wiele lat. Przepraszam za błędy.

  8. Powrót do góry    #1718
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez darkpol Zobacz posta
    powiem Wam że w tej chwili jest najlepszy moment na spróbowanie odbudowy Polonii, oczywiście odbyło by się to przy zielonym stoliku i przyjęciu dzikiej karty z PZMotu ale w ekstra są już Toruń i Grudziądz czyli dwa mecze na które powinno przyjść około 7-8 tys ludzi. Kolejnym plusem jest to że w ekstra składy niektórych drużyn nie powalają na kolana a na rynku jest jeszcze kilku niezłych grajków którzy mogliby z powodzeniem reprezentować Nasz klub. Pytanie jest tylko inne co robi pan Andrzej czy rozmawia z potencjalnymi sponsorami czy jednak przyjął polityke ustabilizowanego spokoju czyli to co da miasto plus niewiele od sponsorów i wystarczy, a może trzeba jednak ruszyć dupsko, może trzeba zaryzykować, może znajdzie sponsora który bańke - dwie dołoży i już całkowicie fajny przyzwoity budżet mamy. Nie wierzę że nie jesteśmy w stanie znaleźć kilku sponsorów którzy tą kasę by wyłożyli.
    Już teraz powinien rozmawiać z bankami, karnet na 5-10 bezpłatnych rat, ( ja kupuje 4 dlatego łatwiej byłoby mi wydać w takim systemie) dla banku to nie problem a może kilkanaście rodzin więcej mają, może specjalne karty kredytowe z logo żużlowym gdzie jakiś procent od rocznej opłaty byłoby kierowane na Polonię ( nie wiem czy to by się przyjęło) słuchajcie pomysłów Mamy bardzo wiele tylko czy zarząd chce na ten temat rozmawiać. Niech podjedzie do Xińskiego,Xzieliśkiego i innych którzy maja kase i powie mam wizję Gollob i Kildemand w Bydzi potrzebuje tyle i tyle.
    Dobra już nie marzę, zastój to nie jest nic dobrego bo za rok Gniezno poradzi sobie z problemami, później Rzesza a my będziemy kwitli w tej pierwszoligowej lidze przez wiele lat. Przepraszam za błędy.
    Z takimi marzeniami poczekaj do wynikow 2 tury

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  9. Powrót do góry    #1719
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    WYBOR JEDNEGO Z TYCH DWOCH NIEUDACZNIKOW NIE MA NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA w kwestii klubu zuzlowego nad Brda! A wynik wyborow do Rady, prawdopodobnie zamyka nam furtke na kolejne, w tak duzej kwocie "dofinansowanie" sportu zuzlowego w miescie.

    A to co wypisuja chlopaki w komentarzach, w tym pozal sie Boze portalu zuzlowym, dla ktorego autorytetem stal sie "Paczpan" i jego zlote mysli radze wsadzic pomiedzy bajki, nie ma zadnego "ukladu" w sprawie Polonii, przeceniaja znacznie mozliwosci co niektorych.
    Ostatnio edytowane przez Giani ; 23-11-2014 o 14:56

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    Jap (23-11-2014)

  11. Powrót do góry    #1720
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Polonia w Ekstralidze 2015.

    1. T. Gollob
    2. R. Miśkowiak
    3. Sz. Woźniak
    4. P. Hougard
    5. G. Walasek
    6. O. Ajtner
    7. B. Bietracki
    rez. Siopek

    trener Jacek Woźniak

  12. Powrót do góry    #1721
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Polonia w Ekstralidze 2015.

    1. T. Gollob
    2. R. Miśkowiak
    3. Sz. Woźniak
    4. P. Hougard
    5. G. Walasek
    6. O. Ajtner
    7. B. Bietracki
    rez. Siopek

    trener Jacek Woźniak
    A na jakiej podstawie tak uważasz?

    Aczkolwiek sam ostatnio wykminiłem, że skoro Gollob ma uzależniony wybór klubu od wyników wyborów, to podejrzewam, że w przyszłym tygodniu Wielmożny Rafał może zorganizować konferencje prasową z podpisem Tomka pod listem intencyjnym i tak by spełnił swoją obietnicę sprzed 4 lat i zapewnił sobie reelekcję..
    #DW43 #GetWellDarcy

  13. Powrót do góry    #1722
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Polonia w Ekstralidze 2015.

    1. T. Gollob
    2. R. Miśkowiak
    3. Sz. Woźniak
    4. P. Hougard
    5. G. Walasek
    6. O. Ajtner
    7. B. Bietracki
    rez. Siopek

    trener Jacek Woźniak
    Z takim składem czeka was rozpaczliwa walka o utrzymanie z Grudziądzem...zamiast Walaska już lepiej chyba zainwestować w MJJ czy Kildemanda.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #1723
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Oj jak ja się tutaj łudzę, że Tomek wróci to co tu można powiedzieć o nie których ? Tomek w Bydgoszczy to był by cud a to jaki skład podaje ndr113 i gdzie niby mamy nim wystartować znając życie nie ma pokrycia nawet 1 % co do rzeczywistości. Kolega ma po prostu dobry humor który może i nam się udzieli ? Chociaż jak tu mieć dobry humor skoro cisza a na dodatek koniec weekendu

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Z takim składem czeka was rozpaczliwa walka o utrzymanie z Grudziądzem...zamiast Walaska już lepiej chyba zainwestować w MJJ czy Kildemanda.
    ale skąd wam się ku... wzięła Polonia w Ekstralidze? Witkowski powiedział, że nie będzie problemu jak Ekstraliga będzie 7 zespołowa i tak ma być. Polonia nie ma stadionu, sponsorów, nie jest SA i na dodatek ma dług jak z "S2" na Pera Jonssona 7 więc z czym do ludzi? Łączeni są z nią w porywach Miśkowiak, Kudriaszow a nie Gollob, Walasek. Myślę, że Miśkowiak, Tomek i Grzegorz przy dobrych negocjacjach to 3 mln Skąd je mamy wziąć he?
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 23-11-2014 o 18:21

  15. Powrót do góry    #1724
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Gollob czeka na reelekcje prezydenta ale nie u nas tylko w Rybniku bo tam ratusz daje tez sporo kasy I Jak nic sie tam nie zmieni to ROW bedzie mogl podpisywac z TG kontrakt.

  16. Powrót do góry    #1725
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Cytat Zamieszczone przez Speedway203 Zobacz posta
    A na jakiej podstawie tak uważasz?

    Aczkolwiek sam ostatnio wykminiłem, że skoro Gollob ma uzależniony wybór klubu od wyników wyborów, to podejrzewam, że w przyszłym tygodniu Wielmożny Rafał może zorganizować konferencje prasową z podpisem Tomka pod listem intencyjnym i tak by spełnił swoją obietnicę sprzed 4 lat i zapewnił sobie reelekcję..
    Tak tylko się rozpędziłem z marzeniami. Osobiście wolę walkę Polonii o utrzymanie w I lidze i spłatę kilka rat kredytu, niż jednosezonowy wyskok w Ekstralidze.
    Wracając na ziemię - myślę, że Kudriaszow dałby radę. To może być podobna historia jak z Siopkiem w tym sezonie.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    Morciasz (24-11-2014)

  18. Powrót do góry    #1726
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Nie ma co trzeba się przyszykować na 1 ligę Wymieniliśmy Kościechę Andersena i Szczepaniaka na Miska Kudriaszowa i Rydlewskiego Jednym słowa Lipa Panie Gramza gdzie ta silniejsza Polonia o której pan pisał

  19. Powrót do góry    #1727
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    To, że I liga to wiadomo. Marzenia o ELidze to chyba mógłby jedynie Ostafiński wymyślić.
    Co do składu, jeśli już porównujesz to zmiana wygląda tak, że za Andersena, Kościechę i Szczepaniaka będzie Woźniak, Miśkowiak i Kudriaszow. Kolejna zmiana to juniorka Rydlewski za Woźniaka. I jako, że tracimy tutaj w formacji seniorów wg mnie zysk kolosalny. I jednak w mojej opinii będzie to silniejsza Polonia.
    Co do Rydlewskiego...trzeba chłopaka eksploatować - musimy popatrzeć w trochę dłuższej perspektywie niż 1 sezon. Pewnie będzie zbierał doświadczenie i kompletów trzaskać mu się nie uda, niemniej jednak liczę, że to zaprocentuje.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #1728
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Telenowela Golloba ciąg dalszy heh..

    http://espeedway.pl/news,batchelor_z...,74048,12.html

    Nie ma jednak najmniejszych szans na angaż Tomasza Golloba. Od kilku tygodni krąży po Polsce plotka, że jeśli Adam Fudali wygra wybory prezydenckie, to miasto da więcej na rybnicki żużel i będzie kasa na Golloba.


    Jednak kilku dni temu Grzegorz Ślak, przyjaciel Tomasza, na spotkaniu ze sponsorami powiedział wprost, że nie ma szans na przyjście mistrza świata do Rybnika co zamyka temat.


    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...lizsze-godziny

    Nikt nie rozmawia natomiast z Tomaszem Gollobem

    Jaja się z tego robią powoli bo wygląda na to, że Tomek na prawdę zakończył karierę ligową lub mimo, że Ostrów dementował to tam podpisze kontrakt. No bo w Ekstralidze to jak już to Sparta bądż GKM. Ale skoro w Sparcie Tomek to gdzie Hancock którego już nie chcą w GKM a tym bardziej w Tarnowie.

    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    No ale jak pisał Express bydgoski rozmowy były tylko nie osiągnięto porozumienia.
    Tutaj akurat była poruszona kwestia startów Oskara są nie Tomka i w tym się nie dogadali. Dziwne to jakieś ale coś czuje, że chyba jednak koniec w barwach Unibaxu z wyłączeniem startu 18 kwietnia, lub jazda dla Sparty innej opcji już chyba nie ma skoro Cieślak dementował to chyba mówił prawdę bo to poważny facet, który jednak chce młody zespół zrobić w Ostrowie. A w Grudziądzu sami powiedzieli, że nie będą mieli znanego nazwiska, zdecydowanego lidera.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 24-11-2014 o 16:14

  21. Powrót do góry    #1729
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Albo koniec kariery albo powrót do Polonii.

    Więc w takim wypadku mówiąc o wyborach samorządowych mówił raczej o Bydgoszczy. No ale jak pisał Express bydgoski rozmowy były tylko nie osiągnięto porozumienia.
    Innego wyjścia w takim wypadku nie widzę.
    Ostatnio edytowane przez whitered ; 24-11-2014 o 16:10

  22. Powrót do góry    #1730
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    To może TG czeka na te wyniki wyborów w Bydgoszczy
    Oczywiście joke. Na fanpage'u Polonii napisali, że najwięcej o kontraktach będzie powiedziane na krótko przed Gwiazdką. Więc chyba trzeba obserwować kto z rynku ubywa. Mam nadzieję jednak, że nikomu się wizja w klubie nie zmieni i nie padną propozycje czy to dla Hansa czy Harrisa.
    Skoro Milik został w Rybniku to widać, że w I lidze większość klubu idzie w tą stronę, żeby mieć kogoś z tego młodszego pokolenia zawodników z potencjałem na przyszłość - ROW ma Milika, Ostrów zatrzymał Porsinga, w Łodzi Berntzon. A Krcmar niby chce w Rawiczu jeździć. A mógłby być z niego ciekawy zawodnik w naszej drużynie. Albo ten Thorsell
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #1731
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cieślak siebie w Ostrowie też dementował (http://www.przegladsportowy.pl/ostro...0,1,12427.html)

    Finał będzie więc taki, że za sprawą Garcarków Gollob jednak w tym Ostrowie wyląduje, choć nie sądzę, że za więcej niż 1,5-1,8mln. Swoją drogą to trochę upokorzenie dla Tomasza. Jeden słabszy sezon i nie ma kompletnie żadnych ofert.

    W przeciwieństwie do większości klubów u nas się chyba żadnych listów intencyjnych nie doczekamy, bo na fb admin w odpowiedzi na pyt. o skład odpowiada że będzie on znany bliżej Świąt...

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To może TG czeka na te wyniki wyborów w Bydgoszczy
    Mam nadzieję jednak, że nikomu się wizja w klubie nie zmieni i nie padną propozycje czy to dla Hansa czy Harrisa.
    No ja bym wolał w składzie Hansa niż tego Kudriaszowa. Wiadomo, że droższy ale ściąganie gościa co miał gorszą średnią niż Szczepaniak czy Chrzanowski to jakiś kabaret!
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  24. Powrót do góry    #1732
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Cieślak siebie w Ostrowie też dementował (http://www.przegladsportowy.pl/ostro...0,1,12427.html)

    Finał będzie więc taki, że za sprawą Garcarków Gollob jednak w tym Ostrowie wyląduje, choć nie sądzę, że za więcej niż 1,5-1,8mln. Swoją drogą to trochę upokorzenie dla Tomasza. Jeden słabszy sezon i nie ma kompletnie żadnych ofert.

    W przeciwieństwie do większości klubów u nas się chyba żadnych listów intencyjnych nie doczekamy, bo na fb admin w odpowiedzi na pyt. o skład odpowiada że będzie on znany bliżej Świąt...
    To chyba nie do końca kwestia braku ofert, tylko chorych oczekiwań tego pana. Liga robi bokami, a Gollob za mniej niż 2,5 mln zł nie chce nawet siadać do stołu. gdyby jeszcze cokolwiek jeszcze gwarantował, ale to przecież już odcinanie kuponów. Szkoda. Zresztą odkładanie kontraktu także w Szwecji to widomy znak, że bierze pod uwagę koniec kariery. Jeśli tak, pewnie zajmie gdzieś 12 miejsce na Narodowym i pożegna się w sposób zupełnie nie pasujący do swojej roli w historii żużla.

  25. Powrót do góry    #1733
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Cieślak siebie w Ostrowie też dementował (http://www.przegladsportowy.pl/ostro...0,1,12427.html)
    Dementować a zaprzeczać to dwie różne sprawy ale wtedy po prostu nie było wiadome, że takie będą problemy z kasą w Tarnowie i sam Cieślak deklarował i chciał zostać w Tarnowie. Co do Golloba bez dwóch zdań najpoważniejsza opcja dla niego to Sparta w Ekstralidze i Ostrów w 1 lidze i tyle. Jeśli nie to koniec

    Ale co do Ostrowa to tam chyba poważnie brany pod uwagę jest MJJ z uwagi na chęć młodej drużyny.

  26. Powrót do góry    #1734
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    W komentarzach na SF niektórzy piszą, że Gollob może być w Tarnowie, ale pewnie to tylko plotki.

  27. Powrót do góry    #1735
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomkoz Zobacz posta
    W komentarzach na SF niektórzy piszą, że Gollob może być w Tarnowie, ale pewnie to tylko plotki.
    A czemu nie? Najbardziej tam pasuje. Pod warunkiem, że będą przelotowe rury.

    P.S. Dziękuję Rybnikowi za to, że to nie my mamy taki skład.

  28. Powrót do góry    #1736
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    A co tam słychac u Mroczki bo cicho jakoś na jego temat ?

  29. Powrót do góry    #1737
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    A co tam słychac u Mroczki bo cicho jakoś na jego temat ?
    Gdzieś czytałem że z Gnieznem rozmawia
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  30. Powrót do góry    #1738
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    To niech lepiej do nas przyjdzie

  31. Powrót do góry    #1739
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    ale to konfliktowy Chlop jest

  32. Powrót do góry    #1740
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Takich też czasami potrzeba poza tym na 1 ligę spoko zawodnik

  33. Powrót do góry    #1741
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    U nas taka cisza, że albo będzie jakaś miła niespodzianka, albo syf nieziemski. Do drugiego zdążyliśmy się przyzwyczaić więc niespodzianka mile widziana. Półtorakowa ma rację, że pierwsza liga zapowiada się ciekawie i polecieć z niej z hukiem nie będzie wcale tak trudno.

  34. Powrót do góry    #1742
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    U nas cisza...wszystko ma być wiadomo już iebawem jak napisali na fanpagu Polonii... Golloba nie wykluczaja bo nie dementują informacji o jego przyjściu .

  35. Powrót do góry    #1743
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Takiej szansy na Tomka to chyba nie było nawet jak odchodził z Gorzowa. Teraz praktycznie to nie ma wyboru. E-liga praktycznie odpada tym bardziej, że Hancock ponoć jest skłonny jechać we Wrocku za nieco ponad bankę a Tarnów mimo, że potrzebuje Polaka to chyba nagle banku nie rozbił? Podpisać to oni mogą z tym czy z tym ale już być wypłacalnym na koniec wcale tak łatwo nie będzie(poinformowani na forum UT piszą, że nie ma zabezpieczenia w budżecie więc wygląda to jak transfery na hurra). Kurdę znów się trochę napaliłem na powrót Golloba. Inny klub prócz naszego raczej w grę by nie wchodził w I lidze, chociaż ten Ostrów jakoś mnie tam niepokoi. Jednak jak ściągną tam MJJ to już na pewno zamkną skład. Wychodzi na to, że szansa jest i to mega a fakt, że na fejsie nie zaprzeczyli coś może oznaczać, że się ruszyło w kontekscie powrotu

  36. Powrót do góry    #1744
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    U nas cisza...wszystko ma być wiadomo już iebawem jak napisali na fanpagu Polonii... Golloba nie wykluczaja bo nie dementują informacji o jego przyjściu .
    Twój Bruski go sprowadzi jak wygra, wszak dotrzymuje obietnic.

    A tymczasem pompujcie sobie dalej balonik, na zdrowie.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  37. Powrót do góry    #1745
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez feanorr Zobacz posta
    Twój Bruski go sprowadzi jak wygra, wszak dotrzymuje obietnic.

    A tymczasem pompujcie sobie dalej balonik, na zdrowie.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Tak my wszyscy wiemy, że Gollob jest nierealny ale za marzenia nie karają a Ty ten temat tylko potrafisz krytykować. Fakt Twój skład jest bardziej realny a jeśli chodzi o transfery to pewnie Kudriaszow i jakiś inny "kevlar" ale daj innym po marzyć o powrocie mistrza. Pewnie Twoje wyjdzie na wierzchu i wtedy wszyscy cała ekipą Ci pogratulujemy pasi ?

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Wychodzi na to, że szansa jest i to mega a fakt, że na fejsie nie zaprzeczyli coś może oznaczać, że się ruszyło w kontekscie powrotu
    Już druga osoba która o tym pisze, ale gdzie nie zdementowali? I ktoś tam rozumiem poruszył ten temat a nikt go nie zdementował tak? Bo nie śledzę tego face'a.

  38. Powrót do góry    #1746
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Pisali, że Miśkowiak zaklepany u nas, Mirek Jabłoński albo Thorsell i z Kościechą rozmawiają.

    Czyli będziemy chłopcami do bicia.

  39. Powrót do góry    #1747
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Już druga osoba która o tym pisze, ale gdzie nie zdementowali? I ktoś tam rozumiem poruszył ten temat a nikt go nie zdementował tak? Bo nie śledzę tego face'a.
    Padło pytanie: "czy jest szansa na Golloba i czy są prowadzone z nim jakiekolwiek rozmowy?"

    Odpowiedź admina: "Nic nie powiemy Cierpliwości "

    Może faktycznie coś jest na rzeczy, ale póki co wszystko "top sikret"

    Gdyby byli zaklepani Misiek z ferajną(nie mówię, że nie są tylko tak głośno myślę) to przecież nic chyba by nie stało na przeszkodzie aby to ogłosić(listy intencyjne np) a tak widać, że trzeba troszkę poczekać tak jak pisali bliżej świąt wszystko ma się wyjaśnić.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 25-11-2014 o 01:08

  40. Powrót do góry    #1748
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Przed wyborami nic nie powiedzą.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  41. Powrót do góry    #1749
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Pisali, że Miśkowiak zaklepany u nas, Mirek Jabłoński albo Thorsell i z Kościechą rozmawiają.

    Czyli będziemy chłopcami do bicia.
    Kolejny malkontent. przecież jakby był Misiek i Thorsell to byśmy mieli bardzo fajny skład. I tańszy, bo odpada Kościecha i Andersen!

    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    P.S. Dziękuję Rybnikowi za to, że to nie my mamy taki skład.
    Też mi kamień z serca spadł, że nie ma u nas tematu Ułamka Jeszcze tylko Mirek Jabłoński mógłby gdzieś podpisać, co by forumowicze przestali mnie tu straszyć.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 25-11-2014 o 11:27
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  42. Powrót do góry    #1750
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    No właśnie też mnie to dziwi. Z Miśkowiakiem i Thorsellem czy Jabłońskim jesteśmy w stanie całkiem nieźle wypaść, a PO wcale nie są jakimś marzeniem ściętej głowy. Do tego ten skład powinien być tańszy niż w minionym sezonie, a do tego odrobinę atrakcyjniejszy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #1751
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Troche zrzedzenia starych bab mamy watku, I tak nie jedziemy o awans a nawet o PO pewnie nie bo patrzac na sklady Ostrowa, Rybnika, Lodzi czy potencjalnie ten sam sklad Rzeszowa to o PO zapomnijmy I powtorka z tego roku. Zmienic to moze dwoch Gollobow w pakiecie ale jak widac chyba nie jestesmy na pierwszym miejscu na liscie zyczen obu zawodnikow. Jesli tam sie nie zalapia to ewentualnnie trafia do nas. Tak to li teraz wyglada tylko zwlekajac w czasie byc moze Miskowiak zaklepie sobie miejsce gdzies indziej bo poznoej moze miec problem ze znalezieniem pracodawcy.

  44. Powrót do góry    #1752
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Jakoś nie "demonizowałbym" też sił powyższych ekip. Rybnik ma Batchelora (ten faktycznie może być liderem), Ułamka (nawet Grudziądz go nie chciał, a on coraz pasywniej jedzie), Balińskiego (ostatnio więcej chadza niż jeździ) i Milika (ten może poszaleć, ale to też ten młody gniewny). Czy ten team to taka torpeda? Co ma Ostrów? Holtę i Szczepaniaków. Rune fakt, to będzie jedna z torped I ligi, ale reszta to już przeciętniaki. Ewentualnie Michelsen coś pokaże.
    Łódź...Korneliusen, Schlein, Klindt, Jamróg. Ciekawi są pierwszy i ostatni. Pozostali dwaj to średniawka.
    Nie jesteśmy na straconej pozycji w walce z tymi drużynami. Oczywiście wiele zależy od tego, kto jak się wstrzeli z formą, kto będzie miał więcej szczęścia odnośnie kontuzji (braku), kto lepiej trafi ze sprzętem. A na pewno nie ma co płakać jeszcze nim się sezon rozpoczął, bo może się okazać, że ktoś u nas wystrzeli podobnie jak Patrick przed rokiem i będzie szok
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    vicar (25-11-2014)

  46. Powrót do góry    #1753
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Na wyjeździe nie wygraliśmy chyba żadnego meczu w 2014 roku więc teraz tym bardziej będzie ciężej wygrać.
    Teraz będą bardzo wyrównane mecze u nas, więc na bonusy ciężko będzie liczyć.

    Thorsell wielka niewiadoma, Miśkowiak liczę, że te 10-11 punktów w Bdg by robił a na wyjeździe koło 8, Kościecha out.

  47. Powrót do góry    #1754
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Miśkowiak to pewniejszy zawodnik niż Andersen. Woźniak lepszy niż Kościecha. Thorsell czy Kudriaszow pewnie poziom zbliżony do Szczepaniaka na dzień dzisiejszy, lecz z szansami na poprawę w przyszłości. Tracimy na juniorce, ale generalnie to w mojej opinii taki skład jednak mocniejszy niż miniony. Więc o co ten płacz?
    W poprzednich latach ile tych meczy wygraliśmy na wyjeździe? Przez ostatnie 5 lat na jednej ręce byś pewnie policzył. Więc ten jeden sezon to też żadna sytuacja "gorsza" niż zwykle.
    Każda drużyna będzie miała taką wielką niewiadomą w składzie, niektóre pewnie nawet więcej niż jedną. Szukanie na siłę minusów też żadnego plusa nie przyniesie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #1755
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    W tym roku mielismy problemy w Rybniku, Lodzi na Lotwie itd a nie widze jak na razie u nas poteznych wzmocnien wiec.... Do Ostrowa dopisz MJJ I to zmienia wiele. Rybnik wg mnie sie wzmocnil a Rzeszow tez pozostawi najlepszych I poszuka lepszych ogniw tam gdzie ktos zawodzil. Lodz bedzie grozna. W 2014 byly slabsze ekipy a i tak nas ustawily w szeregu.
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 25-11-2014 o 14:10

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atomenda za jego przydatny post!

    whitered (25-11-2014)

Strona 39 z 44 PierwszyPierwszy ... 293738394041 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •