Strona 36 z 44 PierwszyPierwszy ... 263435363738 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,576 do 1,620 z 1943

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1576
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    LUDZIE !!!

    Najlepsza opcja dla Bydgoszczy to jednak Bruski i tylko on i każdy kto myśli inaczej po prostu nie zna tematu.
    Widzę, że musiałeś nieźle zabalować w weekend, że w poniedziałkowe popołudnie jeszcze takie rzeczy piszesz...
    Skoro jesteśmy na forum żużlowym, to pozwolę sobie wyliczyć zasługi Bruskiego dla czarnego sportu nad Brdą.
    - Gollob zamiast w Bydgoszczy, był w Toruniu
    - odejście Emila
    - brak jakiejkolwiek modernizacji stadionu
    - spadek do I ligi
    - kompromitacje z kolejnymi Prezesami Polonii
    - sezon 2014 najgorszy w historii klubu

    Obojętnie kto będzie w 2 turze Dombrowicz, czy Gralik (na godz.16 prawdopodobnie Gralik) to będzie to mniejsze zło! Dużo mniejsze, bo gorszym od Grabarza być nie można!!!
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    jjack (18-11-2014)

  3. Powrót do góry    #1577
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Najlepsza opcja dla Bydgoszczy to jednak Bruski i tylko on i każdy kto myśli inaczej po prostu nie zna tematu.
    Bardzo prosze moderatorow badz administratowow tego forum, ktorzy kieruja sie dobrem naszej kochanej dyscypliny o dwutygodniowy ban dla Kolegi, co by bron Boze, tymi glupotami nie zarazil jakiejs zblakanej owieczki na tym forum! Realisto, Ty mieszkasz w Bydgoszczy czy masz tu tylko meldunek?

  4. Powrót do góry    #1578
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    http://www.polonia1920.pl/1163,trans...uzela-nad-brda

    Kudriaszow?? Chyba już do reszty z nas żartują...
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  5. Powrót do góry    #1579
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Dajcie spokój już z tym Gollobem nie wróci i tyle zajmijmy się lepiej sondowanie takiego Kudriaszowa bo być może to będzie nasz prowadzący parę W przyszłym sezonie na żużel będą chodziły dwie grupy: wierni i głodni czyli ja.

  6. Powrót do góry    #1580
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    koniec świata, Kudriaszowa chcą, który nie jest gwarantem nawet 8 punktów 1 lidze... co to się porobiło
    aż do Wawy Polkoś musiał jechać, żeby takie extra transfery zrobić, żenada naprawdę w jakim trudnym położeniu jest nasz klub.

  7. Powrót do góry    #1581
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Dajcie spokój już z tym Gollobem nie wróci i tyle zajmijmy się lepiej sondowanie takiego Kudriaszowa bo być może to będzie nasz prowadzący parę W przyszłym sezonie na żużel będą chodziły dwie grupy: wierni i głodni czyli ja.
    Zgadzam się z tym pogrubionym zdaniem.. Kudriaszow mega wzmocnienie, na meczu w Bydgoszczy zdobył 4 punkty w czterech startach..

  8. Powrót do góry    #1582
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Speedway203 Zobacz posta
    Zgadzam się z tym pogrubionym zdaniem.. Kudriaszow mega wzmocnienie, na meczu w Bydgoszczy zdobył 4 punkty w czterech startach..
    Pewnie też jesteś głodny i będziesz chodził na Polonie z "saszką" szkoda, że u nas takie "saszki" jak w Toruniu czy Lesznie nie jeżdżą

  9. Powrót do góry    #1583
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Żarty żartami,ale wizja zakontraktowania Kudriaszowa jest zatrważająca. Rok temu nie oceniałem Polkowskiego, bo stwierdziłem że miał za mało czasu, żeby zbudować drużynę i weryfikacja przyjdzie w składzie na 2015. Jak czytam teraz o Andrieju to normalnie się płakać chce. Już bym Andersena wolał zostawić, bo on może zrobić 3 a może 10 a Kudriaszow to i tak wiadomo, że szału nie zrobi. Mam nadzieję, że Polkowski się opamięta!! Tym bardziej, że mamy kolejny klub z problemami czyli Rzeszów, więc za chwilę kolejni solidni zawodnicy będą do wzięcia. Warto zauważyć też że panuje cisza wokół Mikkela Becha, a on akurat by do Polonii pasował.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 17-11-2014 o 21:38
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  10. Powrót do góry    #1584
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Mikkel Bech sam pisał na Twiterze, że nikt się Nim nie interesuje i prawdopodobnie bez klubu w Polsce będzie..

  11. Powrót do góry    #1585
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,898
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Gdzieś tu wcześniej ktoś pisał, że p. Polkowski był w Wa-wie.
    Rzekomo poszukiwać nowego sponsora tak ?
    A nie pojechał czasem tam tylko po to, by załatwiać sprawy kwietniowego GP w stolicy ?
    Tak tylko pytam.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1586
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Gdzieś tu wcześniej ktoś pisał, że p. Polkowski był w Wa-wie.
    Rzekomo poszukiwać nowego sponsora tak ?
    A nie pojechał czasem tam tylko po to, by załatwiać sprawy kwietniowego GP w stolicy ?
    Tak tylko pytam.
    Zgadzam się z Tobą, tym bardziej, że sam gdzieś czytałem, chyba PS, że ludzie z Bydgoszczy pomogą w organizacji GP..

  13. Powrót do góry    #1587
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Pomogą, pomogą i to na pewno.

    http://sport.express.bydgoski.pl/322...Warszawie.html

    W głosowaniu na stronie Expressu 54,17 do 45,83 dla Dombrowicza w 2 turze.

    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Czyli zanosi się na coś w stylu:
    1. Woźniak
    2. Jędrzejewski
    3. Thorsell/Kościecha
    4. Kudriaszow/Biełousov
    5. Hougaard
    6. Jóźwik/Rydlewski
    7. Bietracki...
    spaść i tak nie spadniemy więc po co się martwic?
    Chociaż ja mimo wszystko dałbym tak:

    1. Woźniak
    2. Kudriaszow/Biełousov
    3. Jędrzejewski
    4. Thorsell/Kościecha
    5. Hougaard
    6. Jóźwik/Rydlewski
    7. Bietracki
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 17-11-2014 o 22:32

  14. Powrót do góry    #1588
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,471
    Kliknij i podziękuj
    2,149
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Czyli zanosi się na coś w stylu:
    1. Woźniak
    2. Jędrzejewski
    3. Thorsell/Kościecha
    4. Kudriaszow/Biełousov
    5. Hougaard
    6. Jóźwik/Rydlewski
    7. Bietracki...

  15. Powrót do góry    #1589
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Kudriaszow może być, ale pod warunkiem, że będzie walczył o skład z drugim obcokrajowcem( tu dobry byłby Thorsell) i przy założeniu zakontraktowania jeszcze lidera(Miskowiak chyba najlepiej by pasował). Inaczej to byłoby słabe rozwiązanie, ale ponoć gość jedzie za "talerz strawy" to przy naszych problemach finansowych nic dziwnego, ze go wzięli.

  16. Powrót do góry    #1590
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,062
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Kudriaszow? Może i pojedzie chłopak za pół darmo, ale bądźmy szczerzy...to raczej zniechęci kibiców od przychodzenia na stadion niż zachęci. Jako walczący o skład ok, ale jako zawodnik podstawowy to niezbyt. Inaczej mówiąc - dzięki takim transferom to nie potrzeba pomocy z zewnątrz żeby zainteresowanie żużlem w Bydgoszczy całkiem umarło.
    To ja już wolę dwójkę zawodników w stylu Thorsell - Krcmar/Milik/Bech Jensen (w ogóle co się dzieje z nim i jego osobą w polskich ligach?).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #1591
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To ja już wolę dwójkę zawodników w stylu Thorsell - Krcmar/Milik/Bech Jensen (w ogóle co się dzieje z nim i jego osobą w polskich ligach?).
    Wolisz ? no taki Bech to myślę, że zawodnik na lidera w 1 lidze więc wiesz Jest bez pracy i raczej jej nie znajdzie bo mało kto się nim interesuje co dla mnie jest ogromnym błędem. A i nie nazywa się już Bech Jensen a tylko Bech Co do Milika i Krcmara to nie wiem bo się w ogóle nimi nie interesuje

  18. Powrót do góry    #1592
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Milika też bym chciał, ale cóż kibic swoje a klub swoje. Jest w kim wybierać. Chociaż pewnie chłopak w Rybniku najgorzej nie ma a nas na niego być może nie stać? Niech ten Misiek chociaż będzie bo jak się inni dozbroją a my skończymy tylko z Kudriaszow/Thorsell + jakiś polski parasol to jeszcze gotowi będziemy spaść

  19. Powrót do góry    #1593
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    spokojnie, z Gapa sie utrzymamy

  20. Powrót do góry    #1594
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,062
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Wolisz ? no taki Bech to myślę, że zawodnik na lidera w 1 lidze więc wiesz Jest bez pracy i raczej jej nie znajdzie bo mało kto się nim interesuje co dla mnie jest ogromnym błędem. A i nie nazywa się już Bech Jensen a tylko Bech Co do Milika i Krcmara to nie wiem bo się w ogóle nimi nie interesuje
    Czemu mi się zdawało, że on Bech Jensen się nazywa w takim razie, to ja już nie wiem No, ale nigdy nie mówiłem, że wszystkie rozumy zjadłem
    Właśnie bardzo cicho jest wokół niego, co mnie dziwi, bo chyba w każdym I-ligowym klubie byłby silnym punktem. Chociaż cholera go wie jakich on pieniądzów żąda.
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Milika też bym chciał, ale cóż kibic swoje a klub swoje. Jest w kim wybierać. Chociaż pewnie chłopak w Rybniku najgorzej nie ma a nas na niego być może nie stać? Niech ten Misiek chociaż będzie bo jak się inni dozbroją a my skończymy tylko z Kudriaszow/Thorsell + jakiś polski parasol to jeszcze gotowi będziemy spaść
    Milik najpewniej zostanie w Rybniku, bo tam traktują go dobrze i jest potrzebny. O ile ten Misiek będzie, bo skoro coraz o nim ciszej, a w zamian mówi się o Kudriaszowie, to trochę martwi.
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    spokojnie, z Gapa sie utrzymamy
    Jak Gapa będzie to i owszem. Najpierw musi być.

    Po tych doniesieniach ostatnich to już nawet Miras Jabłoński wydaje mi się zaje**stą opcją.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #1595
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Oglolnie nie ma sie czy martwic, zespoly w EE juz prawie skompletowaly sklady a kupa dobrych zawodnikow pozostaje bez pracy. Zakontraktowac Miskowiaka I potem czekac na taniutkie oferty od tych ktorzy nie zmiescza sie w skladach a nie chca byc rezerwowymi bez opcji startu. Gdzie przymierzany jest MJJ?

  22. Powrót do góry    #1596
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Czemu mi się zdawało, że on Bech Jensen się nazywa w takim razie, to ja już nie wiem No, ale nigdy nie mówiłem, że wszystkie rozumy zjadłem
    W trakcie sezonu pozbył się członu Jensen

    Z tym Kudriaszowem to oczywiście przesadzacie. Ale tak to z Wami jest Raz go widzieliście jak do nas przyjechał i tyle, a było to w drugiej części sezonu. Wiadomo, że Lublin miał kłopoty finansowe, więc prawie z pewnością można obstawiać że spadek formy wynikał z braku kasy w inwestycje sprzętowe. W pierwszej fazie potrafił zdobywać dwucyfrówkę w Lublinie, Daugavpils czy 9 "oczek" w Grudziądzu, a więc więcej niż połowa naszych asów. Wg mnie nie jest to transfer marzeń, ale Wy również jak zwykle zamieniliście się w jęczące baby.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  23. Powrót do góry    #1597
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,062
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    No może też być i tak, że wystrzeli z jazdą niczym Doyle czy Kildemand w I lidze, ale póki co jego wyniki nie są jakieś optymistycznie napawające. A to, że nasze asy nie potrafiły zdobyć dobrych punktów w Dauga czy Grudziądzu to świadczy bardziej o ich słabości niż sile Kudriaszowa
    Nie skreślam chłopaka - jako ten walczący o skład z Thorsellem, Siopkiem jak najbardziej może być. Ale jeśli to ma być to nazwisko do podstawowego składu to jednak za słabo w mojej opinii.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #1598
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    spokojnie, z Gapa sie utrzymamy
    Jeszcze w pakiecie mógłby Swiderski przyjść

  25. Powrót do góry    #1599
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Z innej beczki - ktoś z bydgoszczan wie, w której części miasta dom wynajmuje Grigorij "trajektorju" Łaguta?
    !Adrian walcz!

  26. Powrót do góry    #1600
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Miśkowiak a do tego: Mikkel Bech, Zengota, Świderski, M.Jabłoński, Ljung, Larsen, Lindbeack - w tych nazwiskach bym się obracał.

    Kudriaszowa nie widzę nawet jako rezerwowego. Gość będzie miał 24 lata a nic specjalnego nie prezentuje. Wolę, żeby o skład walczył jakiś młodziak typu Krcmar czy Thorssell.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 18-11-2014 o 13:30
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  27. Powrót do góry    #1601
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,062
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Z innej beczki - ktoś z bydgoszczan wie, w której części miasta dom wynajmuje Grigorij "trajektorju" Łaguta?
    Coś mi się kojarzy, że Białe Błota, ale głowy nie dam
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Miśkowiak a do tego: Mikkel Bech, Zengota, Świderski, M.Jabłoński, Ljung, Larsen, Lindbeack - w tych nazwiskach bym się obracał.

    Kudriaszowa nie widzę nawet jako rezerwowego. Gość będzie miał 24 lata a nic specjalnego nie prezentuje. Wolę, żeby o skład walczył jakiś młodziak typu Krcmar czy Thorssell.
    Tego Lindbeacka też lepiej wywalić z "listy marzeń". Był u nas, miał czas żeby się sprzedać i jakoś nie widzę go jako naszego zawodnika ponownie.
    Kudriaszow jako rezerwowy to zawsze lepiej niż nic, a nie bądźmy tacy cwani, jak u nas z kasą szału nie ma. JEŚLI będzie ten Miśkowiak, czy inny Gapiński to drugi zawodnik - nie czarujmy się - musi być z tańszych niż taki Zengota czy Świderski. Przypuszczam, że oni jednak za pół darmo nie pojadą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Malin017 (19-11-2014)

  29. Powrót do góry    #1602
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Lindbeack nie jest moim pierwszym wyborem, ale w ostateczności to ciekawa kandydatura. Tym bardziej, że nie ma niego zbytniego popytu, więc można go mieć za stosunkowo niewielkie pieniądze. To jest jednak nieobliczalny zawodnik, jakby się ogarnął to może mieć nawet super sezon w I lidze.

    I za ten bieg ma u mnie szacunek - http://www.youtube.com/watch?v=W_baGu68D5k
    Ostatnio edytowane przez expert ; 18-11-2014 o 14:16
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  30. Powrót do góry    #1603
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Też myślałem o Lindbeacku - myślę że drogi nie będzie a jechac potrafi

  31. Powrót do góry    #1604
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,062
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Każdy zawodnik ma w swoich minionych latach jakiś udany bieg. Ale chyba z tego tytułu nie będziemy się zwracać ponownie ku powrotowi Jonasa?
    Anton niech sobie szuka miejsca w innym miejscu...ile razy będziemy czekać, aż się w końcu odrodzi? Żeby mu 2 mecze w sezonie wyszły? Na prawdę są ciekawsi zawodnicy do wzięcia....
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #1605
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    ... i czas chyba wreszcie zerwac w Bydgoszczy z tym mysleniem o odrodzeniu / przebudzeniu danego zawodnika. Ilu to juz takich przerabialismy... mieli sie odbudowac, powrocic do formy, zawsze zakladamy, ze dany zawodnik zdobedzie zdecydowanie wiecej punktow niz w minionym sezonie. A konczy sie to tak, ze u nas nawet Hancock notuje jeden z najslabszych sezonow! Co do Toninho warto zapytac w Lodzi czy tesknia za nim. Nam to tylko poza sezonem 2003 Sawina raz wystrzelil co pozwolilo na srebro DMP

    Ciagle wiele do powiedzenia ma jeszcze Rzeszow i Ostrow w naszej kwestii...

  33. Powrót do góry    #1606
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Zgadzam się. Trzeba wyszukiwać młode perełki, anie brać zmanierowanych dziadów, którzy swoje wezmą a i tak nie odpalą.

    W sumie fakt - o Bechu coś cicho. Któryś klub się nim interesuje?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  34. Powrót do góry    #1607
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    I za ten bieg ma u mnie szacunek - http://www.youtube.com/watch?v=W_baGu68D5k
    No ten bieg jest też niezły ale ja wolę chyba ten występ Toninho w naszych barwach



    Ale w składzie raczej również go nie widzę. Nie sądzę, że jest jakoś super tani a formą nie błyszczy - chociażby występy w Łodzi.

  35. Powrót do góry    #1608
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Najlepsza opcja dla Bydgoszczy to jednak Bruski i tylko on i każdy kto myśli inaczej po prostu nie zna tematu
    Ale ogólnikami rzucasz. 2 tura przed nami, wyjaśnij dlaczego warto poprzeć bruskiego skoro to takie jasne

  36. Powrót do góry    #1609
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Attyla Zobacz posta
    Ale ogólnikami rzucasz. 2 tura przed nami, wyjaśnij dlaczego warto poprzeć bruskiego skoro to takie jasne
    Zwykły prowokatorek, który cierpi na brak sensownych argumentów.
    Jeden z wielu tuskowych krzykaczy.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  37. Powrót do góry    #1610
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Nie no Panowie bez jaj wole tego "saszke" za grosze niż Antonia za nie wiadomo ile. Jak się zakontraktuje Kudriaszowa to przynajmniej na ratę zostanie bo myślę, że Kudriaszow + rata = Lindbaeck a na pewno wynik sportowy będzie podobny

    a tu dla łudzących się

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...dzie-w-rybniku

    http://espeedway.pl/news,zaskakujacy...,73960,12.html

  38. Powrót do góry    #1611
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    YYY Majewskiego to sobie darujmy, bo to taki ekspert jak z koziej dupy trabka! Co do wersji E... cos tam, a jak sie noga Panu Tomaszowi poslizgnie i GP Warsaw nie wypali to co wtedy?!

    W kraju bieda, az mysz piszczy i o to sie wszystko rozbija. Sztuczne licencje, licencje nadzorowane, warunkowe i Bog wie co jeszcze... wsytarczylo walnac piescia w stol, kluby z wirtualnymi budzetami wypieprzyc i zadne ograniczenia typu KSM czy inne licencyjne sa niepotrzebne, zaraz sie sytuacja uspokaja! Wielu wartosciowych zawodnikow nadal bez przynaleznosci klubowej, ale z naszej perspektywy warto zwrocic uwage, ze takze jeszcze kilka klubow z wakatami, wiec to nie do konca tak, ze jest w kim przebierac! Ale jednak rynek stal sie wyjatkowo atrakcyjny w tym sezonie, ale to tez wynika z tego, ze odpadlo 3 graczy: Gdansk i Czewa, no i jednak po czesci takze i Rzeszow, ktory sam do konca nie wie na czym stoi. Do tego dorzucmy "syndrom lodzki" w postaci Doyle, Pajaka czy Madsa i sie okazuje, ze i w pierwszej lidze cisnienia jakos nie ma na ekstraligowych grajkow!
    Z naszej perspektywy szkoda, ze z Walasem zaprzestano negocjacji w Gorzowie, ale co sie dziwic, ze facet kozaczy, jak minimum, to co chcial dostal juz we wrzesniu u Rozowego?! Prawdopodobnie Gapa nam odpadnie! Misiek tez raczej w Ostrowie... ciekawie, ale wszak zawodnikow jeszcze kilku wartosciowych jest, a przeciez dopiero za nami polowa listopda... do Swiat jeszcze czas, tylko w bydgoskich marketach juz wigilijnie!

  39. Powrót do góry    #1612
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie no Panowie bez jaj wole tego "saszke" za grosze niż Antonia za nie wiadomo ile. Jak się zakontraktuje Kudriaszowa to przynajmniej na ratę zostanie bo myślę, że Kudriaszow + rata = Lindbaeck a na pewno wynik sportowy będzie podobny

    a tu dla łudzących się

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...dzie-w-rybniku

    http://espeedway.pl/news,zaskakujacy...,73960,12.html
    Ty jako jedyny tutaj się łudzisz najbardziej i podpalasz innych.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  40. Powrót do góry    #1613
    Użytkownik Awatar Crosand
    Dołączył
    27-05-2009
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Czytam,czytam,czasem się uśmiecham a teraz to chyba chce mi się płakać...Po **** nam Kurdiaszow czy Gapa?! My mieliśmy się chyba wzmocnić?! Jest tylu dobrych zawodników bez klubu! Jeżeli nikt nie potrafi pozyskać sponsorów i nie ma pomysłu na dobry skład i waleczną Polonią to niech opuści pokład i może ktoś taki jak Lechu T. wróci i pokaże jak się rządzi Polonią. Jasiakiewicz też mógłby się bardziej zainteresować i więcej w świecie biznesu zrobić dla klubu skoro tak kocha Polonię! Powtarzam! Jeżeli Tomek ma jechać w 1 lidze,to tylko u nas! W Bydgoszczy ****a jego mać!!!!

  41. Powrót do góry    #1614
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez feanorr Zobacz posta
    Ty jako jedyny tutaj się łudzisz najbardziej i podpalasz innych.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Odpowiem tylko raz, wrzuciłem ten link bo zobaczyłem. Ja się nie łudzę bo nie ma ku temu przesłanek by wrócił. Ja po prostu wierze, że może kiedyś ten dzień nastanie, że wróci. Może tak, może nie. Ja w to wierze a nie się łudzę, bo raczej w tym roku to nie nastąpi. A Ty to mi przypominasz zrzędzącą pierdołę, która tylko potrafi krytykować. Ten nie przyjdzie, na tego nie głosuj, nie patrz przez pryzmat klubu. Pewnie ku... będę patrzył przez pryzmat miasta w którym i tak się nic nie zmieni bo większość kasy w tym woj ma Toruń z jakiego powodu chyba nie muszę pisać. I na koniec nie mam zamiaru się z Tobą "szarpać" na posty. Pas.

  42. Powrót do góry    #1615
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Jeden z dwoji MJJ lub Miskowiak dolaczy do Ostrowa. Jesli MJJ tam to Miskowiak u nas.

  43. Powrót do góry    #1616
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ale zgadujesz czy masz jakieś info potwierdzone?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Powrót do góry    #1617
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,062
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    info pewne 100% KMO
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #1618
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Czyli będzie:

    1. Miśkowiak
    2. ???
    3. Woźniak
    4. Jędrzejewski
    5. Hougaard
    6. Jóźwik/Rydlewski
    7. Bietracki

    No play off raczej z tego nie zrobimy.. Pisałem wyżej, że Bech na twiterze informował, że nie rozmawia z nikim w Polsce!!! Może naprawdę wypada się Nim zainteresować?
    Ostatnio edytowane przez Speedway203 ; 19-11-2014 o 10:14 Powód: literówka

  46. Powrót do góry    #1619
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,062
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Wypada, ale to trzeba się z nim skontaktować i dogadać. Nie wydaje się, żeby był aż tak drogi, że nas nie stać. A to może być zawodnik na kilka lat jeśli się dobrze rozjeździ.
    Taki skład o PO powalczyć może. Łódź ma w miarę równy skład, chociaż póki co jedynie Mads wydaje się coś gwarantować Klindt, Berntzon czy Schlein to mogą zarówno wypalić, jak i totalnie zawieść.
    Ostrów ma Holtę, który może pewnie każdego roznieść, ale poza tym...Szczepaniakowie też szału nie robią, a Michelsen to nie wiadomo.
    Gniezno ma ten sam skład co rok temu osłabiony o Gałę, a to oznacza, że są do objechania. Z Rybnikiem czy Lublinem póki co nie wiadomo za wiele. Dauga może być mocne wzmocnione Lindgrenem i Woodwardem. Kraków raczej szału nie zrobi w I lidze. Ewentualnie jeśli Rzeszów jednak w I lidze pojedzie może być silny.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #1620
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    No dobrze, masz rację. Ale żeby były te play offy, to trzeba wyeliminować bolączkę z tego sezonu, czyli mecze wyjazdowe..
    #DW43 #GetWellDarcy

Strona 36 z 44 PierwszyPierwszy ... 263435363738 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •