Strona 25 z 44 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 1943

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Proponuję wzmacnianie drużyny SYSTEMATYCZNE. Nie mając kasy jaką rzuca Karkosik nie możemy sobie wyszaleć nagle składu, który wygra wszystko.
    Może gadam bez sensu, to mnie upomnijcie
    Nie gadasz bez sensu, od tej fuchy na tym forum jest juz pewien delikwent. Uwazam, ze my tu wszyscy myslimy podobnie, tylko ubieramy to w inne slowa! Osobiscie tylko stoje na stanowisku, ze nie mozna obawiac sie awansu! Nawet frekwencja ostatniej niedzieli sprawia, ze widac jakies swiatelko w tunelu, tylko trzeba to potrafic ogarnac. A jedyna rzecza, ktora mnie przeraza to ponowna wizja jakichs poznych bilansow rocznych co powoduje, ze zaczynamy budowac sklad, wowczas gdy inni maja juz te sklady dopinane.

  2. Powrót do góry    #1082
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Tak sobie dziś przechodziłem koło cichego stadionu Polonii i pomyślałem, że naprawdę ciężko może być o kasę na jego remont Załóżmy, że decydenci w mieście wiedzą co robią. Spływa do nich prośba o remont stadionu, koszt to wiele milionów. Interesuje ich jedna kwestia: jak obiekt ma się samofinansować?

    Kwestia zasadnicza - tu nie chodzi tylko o frekwencję, ale o częstość wykorzystania stadionu - wydawać miliony po to, żeby 7 (SIEDEM!!!) razy drużyna odjechała mecz to nawet dla mnie jest szalone. Na SGP nie ma widoków, o Kryterium Asów już chyba zapomniano... Stadion żużlowy z definicji nie będzie rewelacyjnym obiektem do piłki czy nawet futbolu amerykańskiego (Bydgoszcz Archers ). Koncerty? No bez żartów. To naprawdę jest problem.

    Kumpel działający w lokalnej "polytyce" już dawno mi mówił, że władze kombinują jak tu zmarginalizować żużel, bo stadion na Zawiszy pozwoli na praktycznie każdą inną dyscyplinę, jest bardziej uniwersalny i dzieje się na nim coś prawie cały rok. A żużlu po ostatnich zmianach jest jeszcze gorzej, bo za rok to pewnie naprawdę stadion Polonii zostanie wykorzystany na poważnie tylko 7 razy, skoro nie będzie SGP, DPŚ...
    Ostatnio edytowane przez Attyla ; 09-09-2014 o 16:14

  3. Powrót do góry    #1083
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Dziwne ze jako kibic Polonii piszesz takie rzeczy i tym samym dajesz prezydencikowi pomysły - argumenty do zniszczenia Polonii całkowicie. Moim zdaniem żaden obiekt sportowy w Polsce nie przynosi zysków i się sam nie finansuje czy tam jest 100 meczy czy 7. Czemu wymaga sie tego od stadionu Polonii??? Niech ktoś z Ratusza napisze ile stadion Zawiszy na siebie zarobił od chwili przebudowy? Ile zarobiła Łuczniczka i ile zarobi następna Łuczniczka? To ze na Polonii jest niby tylko 7 imprez to jest efekt właśnie marginalizacji speedwaya przez prezydenta i jego kolesi. Tak naprawdę imprez jest o wiele więcej bo są jeszcze zawody o mlodziezowe mistrzostwa Polski czy Pomorza , grają tez futboliści "amerykańscy" a piłkarzy wygoniono bo prezydencik żałował 50 tys na renowacje murawy. Gdyby nie marginalizacja speedwaya imprez byłoby więcej. Kryterium w dobrej obsadzie, play-offy czy np. na koniec sezonu turniej sponsorów lub o puchar prezydenta i sezon konczylby się pod koniec października. Niestety mamy prezydenta niszczyciela i nic nie zrobimy. Piszesz ze 7 imprez to malo. To skocznie w Zakopanem po co modernizowali? Na 2 turnieje Pucharu Świata i się opłacało? Po co robią Stadion Slaski na 1 mecz w roku? Nie. Te obiekty są modernizowane bo bo maja tradycje. Nie można ich niszczyć bo tak chce jakiś prezydent który ubzdural sobie w naszym mieście "wielka piłkę" z terrorystami kibolami i chce zniszczyć żużel który jest konkurencja dla Osucha. Ratowanie i odbudowę Polonii trzeba zacząć właśnie od modernizacji stadionu! Na obiekty w Gorzowie czy Toruniu chodzi średnio po 13 tys widzów. Gdyby mieli tam ruiny jak u nas gdzie na łuku widać kaski a w kiblu nawet rąk nie można umyć to na pewno tylu widzów by nie przychodziło. Takie pierdzielenie ze się nie opłaca bo malo ludzi jest bez sensu! Za chwile Wrocław, Poznań , Łódź będą mieli nowe obiekty a u nas się ku..wa prezydentowi nie opłaca i hale rozgrzewkowe stawia zamiast unowocześnić Polonie klub powstały w 1920 roku! Ludzie ogarnijcie się bo zaraz stadion Polonii będzie jak Torbyd wyglądał a mecze będziemy na YouTube oglądać. !! Pokażmy pinokiowi w wyborach ze Polonia nigdy nie zginie a nie pisać teksty ze tylko 7 imprez i się nie opłaca! Pozdrawiam wszystkich Polonistów..

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 19(P)20 za jego przydatny post!

    rogal1979 (10-09-2014)

  5. Powrót do góry    #1084
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Siopek i Szymek w miejsce braci... Rempalow i jaki mily skladzik

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...ecz-w-lublinie

  6. Powrót do góry    #1085
    Użytkownik Awatar Crosand
    Dołączył
    27-05-2009
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    A ja coś czuję,że nasz Tomek będzie za rok liderem w Rybniku....

  7. Powrót do góry    #1086
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,091
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Dziwne ze jako kibic Polonii piszesz takie rzeczy i tym samym dajesz prezydencikowi pomysły - argumenty do zniszczenia Polonii całkowicie. Moim zdaniem żaden obiekt sportowy w Polsce nie przynosi zysków i się sam nie finansuje czy tam jest 100 meczy czy 7. Czemu wymaga sie tego od stadionu Polonii??? Niech ktoś z Ratusza napisze ile stadion Zawiszy na siebie zarobił od chwili przebudowy? Ile zarobiła Łuczniczka i ile zarobi następna Łuczniczka? To ze na Polonii jest niby tylko 7 imprez to jest efekt właśnie marginalizacji speedwaya przez prezydenta i jego kolesi. Tak naprawdę imprez jest o wiele więcej bo są jeszcze zawody o mlodziezowe mistrzostwa Polski czy Pomorza , grają tez futboliści "amerykańscy" a piłkarzy wygoniono bo prezydencik żałował 50 tys na renowacje murawy. Gdyby nie marginalizacja speedwaya imprez byłoby więcej. Kryterium w dobrej obsadzie, play-offy czy np. na koniec sezonu turniej sponsorów lub o puchar prezydenta i sezon konczylby się pod koniec października. Niestety mamy prezydenta niszczyciela i nic nie zrobimy. Piszesz ze 7 imprez to malo. To skocznie w Zakopanem po co modernizowali? Na 2 turnieje Pucharu Świata i się opłacało? Po co robią Stadion Slaski na 1 mecz w roku? Nie. Te obiekty są modernizowane bo bo maja tradycje. Nie można ich niszczyć bo tak chce jakiś prezydent który ubzdural sobie w naszym mieście "wielka piłkę" z terrorystami kibolami i chce zniszczyć żużel który jest konkurencja dla Osucha. Ratowanie i odbudowę Polonii trzeba zacząć właśnie od modernizacji stadionu! Na obiekty w Gorzowie czy Toruniu chodzi średnio po 13 tys widzów. Gdyby mieli tam ruiny jak u nas gdzie na łuku widać kaski a w kiblu nawet rąk nie można umyć to na pewno tylu widzów by nie przychodziło. Takie pierdzielenie ze się nie opłaca bo malo ludzi jest bez sensu! Za chwile Wrocław, Poznań , Łódź będą mieli nowe obiekty a u nas się ku..wa prezydentowi nie opłaca i hale rozgrzewkowe stawia zamiast unowocześnić Polonie klub powstały w 1920 roku! Ludzie ogarnijcie się bo zaraz stadion Polonii będzie jak Torbyd wyglądał a mecze będziemy na YouTube oglądać. !! Pokażmy pinokiowi w wyborach ze Polonia nigdy nie zginie a nie pisać teksty ze tylko 7 imprez i się nie opłaca! Pozdrawiam wszystkich Polonistów..
    Wydaje mi się, że chodziło o organizację imprez, które przynoszą jakieś pieniądze do kasy. Frekwencja na zawodach młodzieżowych to ile? 200 osób? Nie wiem nawet czy wstęp nie jest bezpłatny... "Amerykanie" też raczej zysków do klubowej kasy nie przynoszą. Więc imprez, z których coś się zarabia jest de facto tylko 7 w sezonie (bo już przecież SGP czy SWC nie będzie). A czy tymi meczami ligowymi pokrywamy koszty samej organizacji to też nie wiadomo.
    Niemniej chodzi o to, aby stadion przebudować tak, aby można było go do czegoś jeszcze wykorzystać. Do czego? Nie wiem, może chociażby jakieś wystawy zwierząt, organizacja dnia dziecka - aczkolwiek to są na tyle proste imprezy, że i w tym momencie można to robić. Pokazy crossowców? Turniej piłkarski radnych miast Bydgoszcz vs. Toruń?
    Nie chodzi też o imprezy na 10tyś ludzi, bo takie ciężko zorganizować, ale niech na tym stadionie dzieje się coś, żeby on jakoś żył, a nie tylko mecze i treningi żużlowców, których aż tak wiele nie ma.
    Nie porównujmy się do skoczni w Zakopanem czy Stadionu Śląskiego, bo może imprez jest tam mniej, ale mają spory rozmach i cała Polska to ogląda. A więc tiwizornia też sporo za to płaci.
    Nie wiem o co Ci chodzi z "pokazaniem pinokiowi", bo wychodzi mi jakoś na to, że o Osucha idzie i do tego wybory i .... w pierwszej kolejności nie widzę związku Osucha z sytuacją stadionu Polonii, a dwa to nie uzależniałbym wybierania prezydenta przez pryzmat samej Polonii, bo Bydgoszcz to miasto 360 tysięczne, a chcemy wybrać prezydenta dla wąskiej grupy kilku tysięcy kibiców.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Attyla (10-09-2014)

  9. Powrót do góry    #1087
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Mój Boże, mam nadzieję, że z tym Ząbikiem to ktoś miał po prostu chwilową słabość. Może jeszcze Pulczasów do tego i komplet na stadionie murowany. Najlepiej sprowadzić gościa, który od kilku lat nie potrafi płynnie czterech kółek przejechać, tylko dlatego, że wklepał gdańskiej młodzieży, z którą nawet Bietracki by komplet zdobył... Mam nadzieję, że nikt w klubie ani przez chwilę nie zauważył tej propozycji.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #1088
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,091
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Mój Boże, mam nadzieję, że z tym Ząbikiem to ktoś miał po prostu chwilową słabość. Może jeszcze Pulczasów do tego i komplet na stadionie murowany. Najlepiej sprowadzić gościa, który od kilku lat nie potrafi płynnie czterech kółek przejechać, tylko dlatego, że wklepał gdańskiej młodzieży, z którą nawet Bietracki by komplet zdobył... Mam nadzieję, że nikt w klubie ani przez chwilę nie zauważył tej propozycji.
    Nikt z klubu chyba nie czyta tego forum, bo tutaj pojawiało się już sporo pomysłów, a jakoś do realizacji strasznie im było daleko Możesz więc spać spokojnie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #1089
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    I całe szczęście, bo aż mi się włos na głowie zjeżył. Tym bardziej jak sobie przypomniałem ile Pulczasy miały zwolenników tutaj przed obecnym sezonem.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  12. Powrót do góry    #1090
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,091
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Fakt - przypomniałeś nieciekawą perspektywę, o której dawno zapomniałem. Ciekaw jestem kiedy tak na prawdę zostanie sezon rozliczony i będzie wiadomo na czym stoimy.
    Wszak zmiana prezesa się nie zapowiada, więc mamy stabilniejszą sytuację, toteż o sprawy kontraktowe można zadbać w trybie normalnym, a nie jakimś na prędce sklecanym czymkolwiek.
    edit:
    Jacek Woźniak podsumowuje sezon oraz ocenia zawodników.
    Jaka ocena Jacka z naszej strony? Mi brakowało rotacji i trochę ryzyka z jego strony. Słabo jadący Hans miał być odsunięty do końca sezonu, ale jednak trener obawiał się wprowadzić kogoś w jego miejsce. W drugiej połowie sezonu z meczu na mecz słabiej jadący Szczepaniak i tak miał pewne miejsce w składzie. I nie wiadomo czemu, bo na rezerwie był bardzo dobrze prezentujący się za granicą L. Bjerre, był Andersson i był Grondal, który w zasadzie był tylko po to, żeby widnieć w składzie rezerwowym. Zwłaszcza Lasse można było kilka razy na koniec spróbować, gdy było widać, że forma jest dobra.
    Ostatnio edytowane przez mentikk ; 10-09-2014 o 14:56
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #1091
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Woźniaka oceniam nie najgorzej, choć na koniec rzeczywiście powinien dać szansę Lasse zamiast Szczepanowi. Zauważyłem też, że wyraźnie nie lubi on Andersena. Nawet jak Hans zdobył 9-10pkt to i tak były jakieś pretensje, a Kostek mógł zrobić 6 punktów i była cisza. A w mojej opinii Kościecha zawalił sezon bardziej niż Hans.
    W wywiadzie dla Expressu poruszona jest kwestia Adamczaka. Na pytanie czy Damian wróci do Polonii JW odpowiada, że "sprawa jest otwarta". Adamczak miał słabszą drugą część sezonu, ale gdyby przychodził do nas jako szósty senior to czemu nie.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  14. Powrót do góry    #1092
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,091
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Niby nie lubi, ale jakoś nie potrafił się podjąć odsunięcia go od składu. Różnicę w ocenianiu jego i Kostka widzę w tym, że Hans jednak miał być liderem tej drużyny, a jak popatrzeć na statystyki to różnica między nimi jest minimalna - 0,067 pkt/bieg. Chociaż sama ocena Kościechy też jest nieco może zbyt wygórowana. Zwłaszcza te wyjazdy nie do końca satysfakcjonują.
    Ja za powrotem Adamczaka jestem. Tak jak piszesz jako 6ty senior. Niemniej nie na zasadzie takiej, że skoro jest 6tym seniorem to czeka na ławce na czyjeś kontuzje czy formę gorszą niż miał Szczepaniak, a raczej w kontekście tego, że jest ciągła rotacja w składzie, walka o miejsce. Niestety z doświadczenia wiemy jak wygląda ta "rotacja w składzie - pojedzie ten z lepszą formą" i zwykle ciężko dokonać zmiany w składzie. Ale jeśli dla podobnych wyników miałbym wybierać między Adamczakiem a Szczepaniakiem to wybór jest oczywisty i prosty.
    Jeśli ta niechęć Jacka do Hansa jest realna to mamy szansę, że będzie forsował zmianę zawodnika na pozycji seniorskiej
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #1093
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    A ja bym zostawił obecny skład ze znaczącą zmianą (i tu rym ) - za Szczepaniaka dać Adamczaka i mamy fajną pakę. Może jeszcze dałoby się reaktywować Curyło?
    Ostatnio edytowane przez Solek ; 10-09-2014 o 16:00

  16. Powrót do góry    #1094
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    @ 19(P)20
    Jak dla mnie właśnie takie myślenie, jakie zaprezentowałeś, leży u podstaw problemów Polonii. Z całej wypowiedzi bije takie NAM SIĘ NALEŻY, bo to, bo tamto, bo siamto (bo Zakopane... Serio? ). Nie. Jesteśmy w takiej sytuacji ekonomicznej i politycznej (zależność od miasta, czyli pieniędzy podatników), że musimy zacząć myśleć o klubie PROJEKTOWO.

    Moje lekko i szybko spisane drobne przemyślenia miały skłonić do dyskusji, bo jest to pewnego rodzaju sytuacja patowa. Można się łudzić, że ktoś odpicuje stadion, ale z takim podejściem nie ma co na to liczyć, bo nie ma PROJEKTU. Trzeba mieć jasny pomysł na to, co na obiekcie sfinansowanym za tyle złociszy z kieszeni podatników ma się dziać i jak to ma na siebie zarabiać. Sam żużel to w obecnych realiach zdecydowanie za mało (ewentualna odpowiedź "a czy stadion Zawiszy na siebie pracuje??!!??!!jedenjeden" będzie jak przystawienie sobie pistoletu do buzi i wypalenie, bo metodą oglądania się na Gdańską niczego nie osiągniemy).

    Zupełnie inna byłaby sytuacja, gdyby Polonia była chociaż w części w rękach prywatnych, gdyby byli sponsorzy albo jeden bogaty i hojny dobrodziej, gdyby to, gdyby tamto. Ale jest tak, jak jest i trzeba myśleć, co zrobić w tej konkretnej sytuacji. Sam mam tylko niesprecyzowane, bardzo wstępne pomysły, tutaj trzeba szerokiej dyskusji i burzy mózgów w środowisku: przedstawicieli Klubu, kibiców, sympatyków, ale i władz miasta, sympatyzujących z Polonią przedsiębiorców, okolicznych mieszkańców.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20
    Dziwne ze jako kibic Polonii piszesz takie rzeczy i tym samym dajesz prezydencikowi pomysły - argumenty do zniszczenia Polonii całkowicie. Moim zdaniem żaden obiekt sportowy w Polsce nie przynosi zysków i się sam nie finansuje czy tam jest 100 meczy czy 7. Czemu wymaga sie tego od stadionu Polonii??? Niech ktoś z Ratusza napisze ile stadion Zawiszy na siebie zarobił od chwili przebudowy? Ile zarobiła Łuczniczka i ile zarobi następna Łuczniczka? To ze na Polonii jest niby tylko 7 imprez to jest efekt właśnie marginalizacji speedwaya przez prezydenta i jego kolesi. Tak naprawdę imprez jest o wiele więcej bo są jeszcze zawody o mlodziezowe mistrzostwa Polski czy Pomorza , grają tez futboliści "amerykańscy" a piłkarzy wygoniono bo prezydencik żałował 50 tys na renowacje murawy. Gdyby nie marginalizacja speedwaya imprez byłoby więcej. Kryterium w dobrej obsadzie, play-offy czy np. na koniec sezonu turniej sponsorów lub o puchar prezydenta i sezon konczylby się pod koniec października. Niestety mamy prezydenta niszczyciela i nic nie zrobimy. Piszesz ze 7 imprez to malo. To skocznie w Zakopanem po co modernizowali? Na 2 turnieje Pucharu Świata i się opłacało? Po co robią Stadion Slaski na 1 mecz w roku? Nie. Te obiekty są modernizowane bo bo maja tradycje. Nie można ich niszczyć bo tak chce jakiś prezydent który ubzdural sobie w naszym mieście "wielka piłkę" z terrorystami kibolami i chce zniszczyć żużel który jest konkurencja dla Osucha. Ratowanie i odbudowę Polonii trzeba zacząć właśnie od modernizacji stadionu! Na obiekty w Gorzowie czy Toruniu chodzi średnio po 13 tys widzów. Gdyby mieli tam ruiny jak u nas gdzie na łuku widać kaski a w kiblu nawet rąk nie można umyć to na pewno tylu widzów by nie przychodziło. Takie pierdzielenie ze się nie opłaca bo malo ludzi jest bez sensu! Za chwile Wrocław, Poznań , Łódź będą mieli nowe obiekty a u nas się ku..wa prezydentowi nie opłaca i hale rozgrzewkowe stawia zamiast unowocześnić Polonie klub powstały w 1920 roku! Ludzie ogarnijcie się bo zaraz stadion Polonii będzie jak Torbyd wyglądał a mecze będziemy na YouTube oglądać. !! Pokażmy pinokiowi w wyborach ze Polonia nigdy nie zginie a nie pisać teksty ze tylko 7 imprez i się nie opłaca! Pozdrawiam wszystkich Polonistów..

    Wydaje mi się, że chodziło o organizację imprez, które przynoszą jakieś pieniądze do kasy. Frekwencja na zawodach młodzieżowych to ile? 200 osób? Nie wiem nawet czy wstęp nie jest bezpłatny... "Amerykanie" też raczej zysków do klubowej kasy nie przynoszą. Więc imprez, z których coś się zarabia jest de facto tylko 7 w sezonie (bo już przecież SGP czy SWC nie będzie). A czy tymi meczami ligowymi pokrywamy koszty samej organizacji to też nie wiadomo.
    Niemniej chodzi o to, aby stadion przebudować tak, aby można było go do czegoś jeszcze wykorzystać. Do czego? Nie wiem, może chociażby jakieś wystawy zwierząt, organizacja dnia dziecka - aczkolwiek to są na tyle proste imprezy, że i w tym momencie można to robić. Pokazy crossowców? Turniej piłkarski radnych miast Bydgoszcz vs. Toruń?
    Nie chodzi też o imprezy na 10tyś ludzi, bo takie ciężko zorganizować, ale niech na tym stadionie dzieje się coś, żeby on jakoś żył, a nie tylko mecze i treningi żużlowców, których aż tak wiele nie ma.
    Nie porównujmy się do skoczni w Zakopanem czy Stadionu Śląskiego, bo może imprez jest tam mniej, ale mają spory rozmach i cała Polska to ogląda. A więc tiwizornia też sporo za to płaci.
    Nie wiem o co Ci chodzi z "pokazaniem pinokiowi", bo wychodzi mi jakoś na to, że o Osucha idzie i do tego wybory i .... w pierwszej kolejności nie widzę związku Osucha z sytuacją stadionu Polonii, a dwa to nie uzależniałbym wybierania prezydenta przez pryzmat samej Polonii, bo Bydgoszcz to miasto 360 tysięczne, a chcemy wybrać prezydenta dla wąskiej grupy kilku tysięcy kibiców.

  17. Powrót do góry    #1095
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Przy parze juniorów Bietracki - Rydlewski(Sitarek itp.) seniorzy jednak muszą być na poziomie. Teraz ta formacja będzie robiła po 3-4 pkt i to u siebie, więc to seniorzy muszą brać na swoje barki spore zdobycze punktowe i praktycznie w piątkę wygrywać. Gdzie tu miejsca dla Adamczaka. Mnie on nie przekonuje. Niech sobie siedzi w Gnieznie i tyle. Na pewno nie będzie chciał przyjść jako ten "6" a nawet gdyby to potem znowu byłyby jakieś kwasy.

  18. Powrót do góry    #1096
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Prezydent który będzie dobrym gospodarzem całego miasta na pewno powinien tez zadbac o tak zasłużony klub jak Polonia Bydgoszcz! Nie tak jak obecny Bruski wszystkie obiekty sportowe dla wszystkich bydgoskich drużyn zmodernizował lub wybudował a Polonię pozostawił w ruinie. Przecież gdyby chociaż cześć obietnic spełnił byłby teraz w miarę szanowany ale nie zrobił nic! Właściwie zrobił ale jeszcze gorzej niż było. Chodzi o to ze on kłamał z premedytacją bo nowy obiecany przez niego stadion w Fordonie to była bujda i to wielka. Okazało się później ze niemożliwe żeby tam powstał stadion bo było dużo przeciwności. Bruski o tym wiedział ale fałszywie obiecał bo chciał nasze glosy. Gdyby chciał spowodowałby chociaż zaczecie etapowej modernizacji obecnego obiektu. Nie musi być Motoarena. Wystarczylby kameralny obiekt na 10-11 tys. z trybunami z lekkich konstrukcji z zadaszeniem jak w Gorzowie z możliwością dostawienia mobilnych trybun w razie derbów czy mistrzostw świata. W środku toru sztuczna nawierzchnia do piłki nożnej i futbolistów Archers. Zamiast trybun na drugim luku można byłoby zbudować tor do kolarstwa grawitacyjnego i deskorolkowcow. Taki obiekt to byłby juz kompleks. Można by go nazwać Bydgoski Kompleks Sportowy "Polonia" czyli... BKS Polonia !!! nazwa nawiązująca do nazwy historycznej. Na taki kompleks można juz zdobyć środki z Unii, Ministerstwa, Totalizatora i budżetu miasta. Czy wtedy ktoś z nas byłby zły na Bruskiego? Raczej nie. Dostawał by oklaski na Sportowej. Niestety Bruski przez cztery lata gadał ze na Polonię nie ma kasy, ze komu ma zabrać i dac na Polonie, ze trzeba chodników . Wymyślał wszystkie powody zeby nic nie robić w temacie stadionu Polonii. Przez to został znienawidzony i nikt z kibiców Polonii go nie szanuje za te kłamstwa. Dlatego nazywam go pinokiem. Chociaż chyba obrazami pinokia Pzdr.

  19. Powrót do góry    #1097
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Nawiasem mówiąc, gdyby nie to forum, nigdy bym nie usłyszał o żadnym Archers Bydgoszcz ze zdjęć na ich fb widzę, że grają mecze na naszym stadionie? Czy tak dla ściemy weszli na boisko specjalnie na sesję na fb?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  20. Powrót do góry    #1098
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Grają ,grają a na mecze chodzi ok 500-600 osób. Naprawdę fajnie się to ogląda. Na unowoczesnionym stadionie można by ich " zameldować" razem z piłkarzami i żużlowcami jak bedzie we Wroclawiu na "Olimpijskim" czy w Poznaniu na "Olimpii" ale prezydent Bruski powie komu mam zabrać i dac na Polonie? Później wybuduje jeszcze Łuczniczke nr3 i nr4 i stadion Zawiszy na każdym osiedlu byle tylko kasy na stadion Polonii nie dac. Mowie wam Bruski to grabarz Polonii. Parę osób które go znają mówią ze tak naprawdę nienawidzi żużla i Polonii i stwarza tylko pozory czasami czyli wreczy puchary na GP albo naobiecuje przed wyborami nowy stadion dla Polonii. Gdy juz cel osiągnie czyli np. wygra wybory to nam mówi : a komu mam zabrać i dac na Polonie??? Zwykły ch...i tyle.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 19(P)20 za jego przydatny post!

    rogal1979 (11-09-2014)

  22. Powrót do góry    #1099
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,091
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Prezydent który będzie dobrym gospodarzem całego miasta na pewno powinien tez zadbac o tak zasłużony klub jak Polonia Bydgoszcz! Nie tak jak obecny Bruski wszystkie obiekty sportowe dla wszystkich bydgoskich drużyn zmodernizował lub wybudował a Polonię pozostawił w ruinie. Przecież gdyby chociaż cześć obietnic spełnił byłby teraz w miarę szanowany ale nie zrobił nic! Właściwie zrobił ale jeszcze gorzej niż było. Chodzi o to ze on kłamał z premedytacją bo nowy obiecany przez niego stadion w Fordonie to była bujda i to wielka. Okazało się później ze niemożliwe żeby tam powstał stadion bo było dużo przeciwności. Bruski o tym wiedział ale fałszywie obiecał bo chciał nasze glosy. Gdyby chciał spowodowałby chociaż zaczecie etapowej modernizacji obecnego obiektu. Nie musi być Motoarena. Wystarczylby kameralny obiekt na 10-11 tys. z trybunami z lekkich konstrukcji z zadaszeniem jak w Gorzowie z możliwością dostawienia mobilnych trybun w razie derbów czy mistrzostw świata. W środku toru sztuczna nawierzchnia do piłki nożnej i futbolistów Archers. Zamiast trybun na drugim luku można byłoby zbudować tor do kolarstwa grawitacyjnego i deskorolkowcow. Taki obiekt to byłby juz kompleks. Można by go nazwać Bydgoski Kompleks Sportowy "Polonia" czyli... BKS Polonia !!! nazwa nawiązująca do nazwy historycznej. Na taki kompleks można juz zdobyć środki z Unii, Ministerstwa, Totalizatora i budżetu miasta. Czy wtedy ktoś z nas byłby zły na Bruskiego? Raczej nie. Dostawał by oklaski na Sportowej. Niestety Bruski przez cztery lata gadał ze na Polonię nie ma kasy, ze komu ma zabrać i dac na Polonie, ze trzeba chodników . Wymyślał wszystkie powody zeby nic nie robić w temacie stadionu Polonii. Przez to został znienawidzony i nikt z kibiców Polonii go nie szanuje za te kłamstwa. Dlatego nazywam go pinokiem. Chociaż chyba obrazami pinokia Pzdr.
    Widzisz, zupełnie inaczej to wygląda kiedy podeprzesz swoją wizję remontu stadionu jakimiś argumentami/pomysłami
    Mnie jednak nieco dziwi niewykorzystywanie stadionu do innych imprez, które przyniosą jakieś zyski - tak jak pisałem powyżej zabawy w stylu Dzień Dziecka na stadionie czy wystawy zwierzaków rasowych. Tego typu imprezy nieustannie dzieją się na Olimpijskim we Wrocławiu. Na takie imprezy trochę tego typa przylezie, a więc sponsorzy powinni się znaleźć nawet jeśli wstęp byłby darmowy. Wczoraj nawet przy okazji spaceru zastanawiałem się jakby to umożliwić, aby zimą na murawie działało odkryte lodowisko. Sporo ludzi mogłoby się skusić. Zwłaszcza, że przy okazji odwiedzin okolicznego Focusa dzieciaki mogłyby rodziców ciągnąć by na łyżwach nieco pojeździć.
    Ja nie twierdzę, że na Bruskiego ktoś ma głosować bądź nie. Nie twierdzę też, że nie ma nam zależeć na Polonii - jak najbardziej tak. Uważam jednak, że podczas wybierania prezydenta powinniśmy się kierować bardziej ogólnie rozumianym dobrem miasta niż tylko przez pryzmat Polonii. Oczywiście idealne wyjście to gdyby te 2 sprawy były zbieżne.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #1100
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ktoś wie jak się nasi młodzi wczoraj zaprezentowali? Po wynikach ciężko coś powiedzieć, bo jechali albo ze sobą albo z... pustymi polami. Czemu nie było Stalkowskiego? W awizowanych był.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #1101
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Delikatnie mówiąc pechowo. Bietracki, Trępała i Grobelski upadali albo lądowali w bandzie tak że konieczna była jej wymiana. Dzisiaj miał być drugi turniej, u nas, więc się okaże czy wszyscy cali i zdrowi czy potrzebują przerwy.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  25. Powrót do góry    #1102
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Widzisz, zupełnie inaczej to wygląda kiedy podeprzesz swoją wizję remontu stadionu jakimiś argumentami/pomysłami
    Mnie jednak nieco dziwi niewykorzystywanie stadionu do innych imprez, które przyniosą jakieś zyski - tak jak pisałem powyżej zabawy w stylu Dzień Dziecka na stadionie czy wystawy zwierzaków rasowych. Tego typu imprezy nieustannie dzieją się na Olimpijskim we Wrocławiu. Na takie imprezy trochę tego typa przylezie, a więc sponsorzy powinni się znaleźć nawet jeśli wstęp byłby darmowy. Wczoraj nawet przy okazji spaceru zastanawiałem się jakby to umożliwić, aby zimą na murawie działało odkryte lodowisko. Sporo ludzi mogłoby się skusić. Zwłaszcza, że przy okazji odwiedzin okolicznego Focusa dzieciaki mogłyby rodziców ciągnąć by na łyżwach nieco pojeździć.
    Ja nie twierdzę, że na Bruskiego ktoś ma głosować bądź nie. Nie twierdzę też, że nie ma nam zależeć na Polonii - jak najbardziej tak. Uważam jednak, że podczas wybierania prezydenta powinniśmy się kierować bardziej ogólnie rozumianym dobrem miasta niż tylko przez pryzmat Polonii. Oczywiście idealne wyjście to gdyby te 2 sprawy były zbieżne.
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Widzisz, zupełnie inaczej to wygląda kiedy podeprzesz swoją wizję remontu stadionu jakimiś argumentami/pomysłami
    Mnie jednak nieco dziwi niewykorzystywanie stadionu do innych imprez, które przyniosą jakieś zyski - tak jak pisałem powyżej zabawy w stylu Dzień Dziecka na stadionie czy wystawy zwierzaków rasowych. Tego typu imprezy nieustannie dzieją się na Olimpijskim we Wrocławiu. Na takie imprezy trochę tego typa przylezie, a więc sponsorzy powinni się znaleźć nawet jeśli wstęp byłby darmowy. Wczoraj nawet przy okazji spaceru zastanawiałem się jakby to umożliwić, aby zimą na murawie działało odkryte lodowisko. Sporo ludzi mogłoby się skusić. Zwłaszcza, że przy okazji odwiedzin okolicznego Focusa dzieciaki mogłyby rodziców ciągnąć by na łyżwach nieco pojeździć.
    Ja nie twierdzę, że na Bruskiego ktoś ma głosować bądź nie. Nie twierdzę też, że nie ma nam zależeć na Polonii - jak najbardziej tak. Uważam jednak, że podczas wybierania prezydenta powinniśmy się kierować bardziej ogólnie rozumianym dobrem miasta niż tylko przez pryzmat Polonii. Oczywiście idealne wyjście to gdyby te 2 sprawy były zbieżne.
    Tak masz racje. Widzisz ja w mojej "wizji" przedstawiam stadion wielofunkcyjny. Przedstawiam "wizje" stadionu bez trybun na 2-gim łuku gdzie przychodzi najmniej kibiców. Tam po wyburzeniu trybun powstanie dosyć sporo miejsca. Można to miejsce wykorzystać na np. lodowisko (nawet kryte) lub jak pisalem na tory do kolarstwa czy deskorolkowcow czy nawet na parking na którym klub by zarabiał. Do tego jak pisalem mecze piłki i futbolu amerykańskiego, modernizacja trybun. Przecież to centrum miasta ten obiekt "kompleks" połączony z obiektami UKW by żył! zimą i latem. Oczywiście należało by powołać jakiś zarząd lub spółkę która mądrze by tym "kompleksem" zarządzała organizując tam też jak pisałeś : wystawy, koncerty które przynosiły by zysk spółce czy klubowi. Widzisz opcji jest dużo i wystarczy działać. Prezydent powinien powolać specjalną grupę - ekipe. Ekipa ta w Ratuszu powinna zrobić projekt takiego "kompleksu sportowego" w centrum i pomyśleć jak zdobyć na to środki z Unii, Ministerstwa sportu, Totalizatora, Ochrony środowiska i budżetu miasta. Możliwości jest naprawdę sporo tylko trzeba chcieć a nie obiecywać kibicom nowy stadion a później mówić słynne: "komu mam zabrać i dać na Polonie?" Bardzo dużo osób było świadkami tego jak Bruski to zdanie wypowiadał. Chciałbym żeby prezydentem Bydgoszczy był taki człowiek jak np. Zaleski w Toruniu. Tam prezydent dba o miasto a także o kibiców najpopularniejszej od kilkudziesięciu lat dyscypliny w mieście. Gdyby tam Zaleski wybudował ogromny stadion lekkoatletyczny na jedna imprezę a stadion "Apatora" pozostawił w ruinie mówiąc ze się nie opłaca to na pewno niemialby 70% poparcia jak teraz. Tam jest robione wszystko jak się należy. Motoarena, Modernizacja Tor-Toru, hala lekkoatletyczno-siatkarsko- koszykarsko-widowiskowa. Wczesniej modernizacja stadionu miejskiego dla lekkoatletów i 4 ligowych piłkarzy. Natomiast u nas słyszeliśmy ze lekkoatletyka jest najpopularniejsza ze piłka w 4 lidze i wybudowano za 130 mln obiekt na gdańskiej który...odwiedza teraz garstka widzów bo tylko na poczatku ciekawscy przychodzili gdy bilety na piłkę były po 6,50 i darmowe na zawody lekkoatletyczne.

  26. Powrót do góry    #1103
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,091
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Siur, wszystko to brzmi dobrze. Ja jednak uważam, że takie plany, projekty, inicjatywy powinien zgłaszać klub i szukać sposobów na znalezienie środków na realizację przy kooperacji z władzami miasta - wiem, że głównym właścicielem jest miasto, niemniej czas zacząć czynić kroki ku odcięciu się od miasta jako głównego sponsora.
    Tak jak opisujesz swoje pomysły to jest nie tyle remont stadionu Polonii, a przekształcenie go w kompleks sportowo-wystawowo-rozrywkowy(?).
    Jeśli mowa o prezydentach - tutaj nie ma dwóch zdań, że Zaleski w Toruniu w porównaniu do Bruskiego to różnica klas. Nie mamy jednak takich kandydatów do objęcia tej posady. Ja ich przynajmniej nie widzę. Chyba, że koledzy zza miedzy zamienią się z nami prezydentami na jedną kadencję
    Ostatnio to w ogóle żadnych doniesień w zasadzie nie słychać odnośnie stadionu, czy nawet przyszłości Polonii. A przypominam sobie jak wiosną Gramza chwalił się zaawansowanymi rozmowami z kandydatem na sponsora tytularnego drużyny na sezon 2015. Ciekawe czy coś z tego będzie, czy tematu tak po prawdzie nie było...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #1104
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    co do kwestii prezydenta czy miasta... prawda jest taka, ze otrzymujemy z kasy miejskiej chyba najwieksze pieniadze ze wszystkich klubow zuzlowych w tym kraju, wiec ciezko miec o to pretensje! Niejednokrotnie juz o tym pisalem, pretensje i to jak najbardziej zasluzone, mozemy miec do naszych wszystkich "karierowiczow" za zmarginalizowanie naszego miasta. I to sie dotyczy tak prezydentow, radcow miejskich jak i parlamentarzystow na czele z pawlem olszewskim... ominiecie szerokim lukiem Bydgoszczy przez A1, problemy i ciagle przesuwanie terminow S5 i wiele, wiele innych powodujacych, ze nasz region, bydgoski region staje sie coraz mniej interesujacy dla inwestorow! I za to te darmozjady powinny kiedys odpowiedziec! Poza tworzeniem kolejnych molochow, w tym miescie nic nie robi sie z glowa..., oczywiscie znajda sie wyjatki, ale tak nieliczne, ze smialo potwierdzajace regule! Ciezko w takiej sytuacji o sponsorow...

    Zeby bylo troche po zuzlowemu, ale pozostajac w tej tonacji... jak mnie denerwuje ta cisza, ten brak jakiejkolwiek informacji z klubu... choc z drugiej strony lepsza ta cisza, niz "smrod", ktory ciagnie sie juz prawie 10 lat... tylko, ze u nas po ciszy, przychodzi burza... a u nas po niej, zawsze brak slonca !!

  28. Powrót do góry    #1105
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Giani trochę trudno o informację z klubu skoro w niedzielę sezon się dla nas skończył , a u innych trwa w najlepsze. Mnie najbardziej interesuje jak na prawdę wyglądają finanse po tym sezonie, bo niby drogo nie było, ale sponsorów i kibiców też jak na lekarstwo.

  29. Powrót do góry    #1106
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,091
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    co do kwestii prezydenta czy miasta... prawda jest taka, ze otrzymujemy z kasy miejskiej chyba najwieksze pieniadze ze wszystkich klubow zuzlowych w tym kraju, wiec ciezko miec o to pretensje! Niejednokrotnie juz o tym pisalem, pretensje i to jak najbardziej zasluzone, mozemy miec do naszych wszystkich "karierowiczow" za zmarginalizowanie naszego miasta. I to sie dotyczy tak prezydentow, radcow miejskich jak i parlamentarzystow na czele z pawlem olszewskim... ominiecie szerokim lukiem Bydgoszczy przez A1, problemy i ciagle przesuwanie terminow S5 i wiele, wiele innych powodujacych, ze nasz region, bydgoski region staje sie coraz mniej interesujacy dla inwestorow! I za to te darmozjady powinny kiedys odpowiedziec! Poza tworzeniem kolejnych molochow, w tym miescie nic nie robi sie z glowa..., oczywiscie znajda sie wyjatki, ale tak nieliczne, ze smialo potwierdzajace regule! Ciezko w takiej sytuacji o sponsorow...

    Zeby bylo troche po zuzlowemu, ale pozostajac w tej tonacji... jak mnie denerwuje ta cisza, ten brak jakiejkolwiek informacji z klubu... choc z drugiej strony lepsza ta cisza, niz "smrod", ktory ciagnie sie juz prawie 10 lat... tylko, ze u nas po ciszy, przychodzi burza... a u nas po niej, zawsze brak slonca !!
    Ja się zgadzam z tym, że mamy dużą kwotę z miasta. Sęk w tym, że jest to największa część naszego budżetu i najbardziej właśnie boli mnie to, że tak ciężko to zmienić, aby pieniądze w klubie nie były tylko miejskie. Mamy różnych sponsorów, za co należą im się słowa uznania, bo wspierają klub na miarę swoich możliwości. Jednak brakuje takiego strategicznego/tytularnego sponsora, który by nie tylko wspomógł finanse, ale i ogólnie klub uzdrowił. I uniezależnił od miasta w jakiejś części.
    Co do prezydenta,radców i polityki...fakt, że wszystkie te rzeczy, o których wspomniałeś działają na niekorzyść rozwoju miasta i pewnie w jakimś stopniu odbijają się na braku zainteresowania także Polonią. I jako bydgoszczanin chciałbym, aby zarządzający miastem właśnie te problemy rozwiązali i z tych tematów ich należy rozliczać w pierwszej kolejności. Bo te sprawy są ważniejsze dla ogółu Bydgoszczy niż sama Polonia i zbudowanie jej nowego stadionu. Poza tym jak w mieście będzie lepiej to i dla klubu powinno być łatwiej.
    Tak mi się zresztą wydaję, że to budowanie molochów też nie do końca z głową się dzieje, ale to tylko moja opinia

    Mam nadzieję, że wkrótce uzyskamy informację o przedłużeniu umowy z trenerem, o jakichś informacjach (nawet ogólnych) o sytuacji klubu oraz planach na przyszłość i tego kto z obecnego składu jest przewidywany do pozostania na rok kolejny...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #1107
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2013
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    http://www.polonia1920.pl/1113,wybor...-kandydat-nr-1. koledzy z portalu polonia 1920 przepytuja kandydatów na prezydenta miasta.

  31. Powrót do góry    #1108
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez jericho Zobacz posta
    http://www.polonia1920.pl/1113,wybor...-kandydat-nr-1. koledzy z portalu polonia 1920 przepytuja kandydatów na prezydenta miasta.
    Gralik jest profesorem?! Pierwsze pytanie i już wiadomo, że wywiad robią ludzie bez przygotowania.
    Ostatnio edytowane przez Attyla ; 12-09-2014 o 10:30

  32. Powrót do góry    #1109
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mam nadzieję, że wkrótce uzyskamy informację o przedłużeniu umowy z trenerem, o jakichś informacjach (nawet ogólnych) o sytuacji klubu oraz planach na przyszłość i tego kto z obecnego składu jest przewidywany do pozostania na rok kolejny...
    Polkowski mówił parę dni temu, że dług będzie mniejszy niż rok temu. Dobre i to.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  33. Powrót do góry    #1110
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,091
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Tak, ale czekam jednak na nieco bardziej uszczegółowione dane. Nie mam na myśli kwoty co do złotówki, ale raczej coś w stylu - przed sezonem mieliśmy X długu, który zmniejszył się o 400 tyś. To już by była informacja, która coś wnosi do wiadomości kibica.
    Sam fakt, że dług się zmniejsza jest pozytywnym powiewem
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #1111
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ale my mamy tej młodzieży! Najstarsi Bietracki i Jóźwik, trochę młodsi Trępała i Grobelski i najmłodsi Rydlewski, Stalkowski, Sitarek, Andrzejewski i Wolniewiński Szkoda, że tak rzadko jeżdżą chłopaki. Przecież w MIM Pomorze połowę stawki można obsadzić.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  35. Powrót do góry    #1112
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    No dobra, przeczytałem wywiad z Markiem "profesorem" ( ) Gralikiem. Nie obiecuje gruszek na wierzbie, ale przyznaje, że na sporcie się nie zna, więc zostawi to innym. A inni? Bydgoski PiS jest wręcz opanowany przez zawiszaków. To zresztą za ich namową Gralik napisał na Fajesbuniu słynny kontrowersyjny wpis ( http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...CZ01/140839981 ).

    Jak dla mnie PiS to nie jest partia, która zadba o Bydgoszcz, bo w regionie jest dużo silniejsza w Toruniu. Prezydent Gralik też nie rokuje IMHO dobrze dla Polonii. Nie z takim czarno-niebieskim zapleczem.

    BTW, śmieję się z tego "profesora" ale przyznaję, że inicjatywa Polonia1920.pl naprawdę fajna i DZIĘKI za to Ciekawy jestem kolejnych rozmów. Bruski będzie miał odwagę wziąć udział? Ciekawy jestem co naobiecuje tym razem. No i Dombrowicz, specjalista od lekkiej atletyki i żużla na Zawiszy (pamiętacie?). Z komuchami też będzie ciekawie. Podobno ludzie z okolic S2 ich zaczepiają na ulicy i proszą o przeniesienie stadionu bo hałas nie do wytrzymania jest
    Ostatnio edytowane przez Attyla ; 12-09-2014 o 19:30

  36. Powrót do góry    #1113
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Szymon Młodzieżowym Indywidualnym Mistrzem Polski! Gratulacje Szymek

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    romeki (13-09-2014)

  38. Powrót do góry    #1114
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    MAMY ZŁOTO!!!! Brawo Szymon!
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  39. Powrót do góry    #1115
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Nadal dla Cieślaka za słaby na kadrę.... Brawo Szymon

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  40. Powrót do góry    #1116
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Super sprawa. Nie sądziłem, że w takim szarym i przeciętnym sezonie zaświeci jeszcze słońce dla Polonii Bydgoszcz.
    Muszę się przyznać, że sam nie wierzyłem w Szymona i nie śledziłem relacji na SF.
    Pierwszy raz od dawien dawna zawodnik bydgoskiego klubu zaskakuje pozytywnie. Oby tak dalej.
    Brawo Szymon

  41. Powrót do góry    #1117
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Szymon na pewno czyta forum... zatem szczere gratulacje Panie Szymonie

    No to juz chyba wiadomo, w oparciu o kogo powinno budowac sie przyszla druzyne, no na kim, jak nie na mistrzu Jeszcze raz szczere gratulacje, tym bardziej ze na pewno dla wielu z nas to mila niespodzianka!!!

  42. Powrót do góry    #1118
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Właśnie obawiam się tego, że nam zabiorą naszego nowego mistrza.
    W sumie Szymon będzie mieć dylemat czy iść do stabilnego, ekstraligowego klubu (podobno Toruń jest zainteresowany), czy zostać u nas gdzie raczej różówo nie jest. Nawet jak odejdzie za kasą (rozwojem) to nie będę miał pretensji.
    Nie wiem jak wyglądają kontrakty, ale Woźniakowi należy się podwyżka za ten sezon. Nie tylko za to jakie wyniki osiągał, ale za to, że jest zawodnikiem, który wlewa jakąś nadzieja w serca bydgoskich kibiców.

  43. Powrót do góry    #1119
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ciesze sie bardzo, ze utarl nosa zgrai ekstraligowych faworytow!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #1120
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2013
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Szymon potwierdził, że może być czołowym zawodnikiem nie tylko w 1 lidze ale i e-lidze. Dobrze, że Polonia podpisała z nim kontrakt dwuletni
    Co do składu widzę go następująco:
    1. Woźniak
    2. Hougaard/Jędrzejewski/Kościecha
    3. Milik
    4. Hougaard/Jędrzejewski/Kościecha
    5. MBJ
    6. Bietracki
    7. Jóźwik

    Myślę, że ten skład nie byłby droższy od tego co mieliśmy w tym roku

  45. Powrót do góry    #1121
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomkoz Zobacz posta
    Nie wiem jak wyglądają kontrakty, ale Woźniakowi należy się podwyżka za ten sezon.
    Też tak uważam. Szymek ma ważny kontakt jeszcze na rok, ale zasłużył i powinien zostać doceniony. Najlepiej jakby znów podpisał na 2 lata
    Jak zostanie na S2 to może być zawodnikiem, na którym odrodzi się wielka Polonia, a wtedy zostanie prawdziwą legendą, będzie tu uwielbiany. Jeżeli jednak pójdzie sobie, może jeszcze do Torunia, to będzie przykro, bo będzie wzbudzał kontrowersje jak Gollob

  46. Powrót do góry    #1122
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    E tam. Emil też odszedł do Torunia (fakt że nie od razu) a i tak jest lubiany Co do Szymona, to ewentualne przejście do ekstraligowca byłoby trochę ryzykowane, bo przejście z juniora na seniora i jeszcze ligę wyżej... ale to on podejmie decyzję. Przed sezonem zdecydował się zostać u nas i była to dobra decyzja jakby nie patrzeć Brawo Szymon! Szkoda że nie ma tych PO, zebrałby owacje na prezentacji jak nigdy!
    BKS Polonia Bydgoszcz

  47. Powrót do góry    #1123
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Jeden z ewentualnych kandydatów do startów w Polonii odpadł.

  48. Powrót do góry    #1124
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    O pozostanie Woźniaka jestem spokojny. Klub powinien się teraz starać o Mikkela Becha z Falubazu zanim ktoś nas wyprzedzi. Na I ligę byłby wielkim wzmocnieniem, do tego ma świetne statystki na S2. Już kilka miesięcy temu pisałem, że Mikkel powinien być naszym priorytetowym transferem na 2015
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  49. Powrót do góry    #1125
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Jeden z ewentualnych kandydatów do startów w Polonii odpadł.
    Też mi wychowanek :/

Strona 25 z 44 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •