Strona 33 z 44 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 1943

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Panowie skoro Polkowski jedzie z jakąś firmą rozmawiać to faktycznie chyba jakieś lepsze czasy dla nas mogą przyjść. Osobiście marzy mi się play off za rok a ekstraliga za 2 lata. Podoba mi się, że w końcu spłacamy dług a nie na siłę idziemy do tej Ekstraligi. Nie wiem kogo zakontraktujemy ale na chwilę obecną nasz skład żle nie wygląda bo potrzeba nam tak na prawdę dwóch zawodników. Moim marzeniem jest powrót Golloba ale to sfera marzenia już pewnie nigdy nie do spełnienia bo nawet jak nie podpisze w Ekstralidze to pierwszy po niego rękę wyciągnie Ostrów i tam wyląduje. Przy kłopotach Marmy to chyba dla niego na chwile obecną najpoważniejsza opcja, chyba, że Polkowski coś "wyczaruje" z tą Warszawą.. Wtedy na prawdę bym go nazwał magikiem bo na pewno taki transfer to same korzyści dla nas. Nikt chyba nie ma wątpliwości, ze byłby naszym super liderem gdyby stare tłumiki wróciły. A teraz schodzę na ziemię i powiem, że taki Miśkowiak to był by mega sukces naszego prezesa, może nie jak powrót Golloba ale na mego duży sukces.

  2. Powrót do góry    #1442
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Gdyby faktycznie Polkowski znalazł tego sponsora w tej Wawie plus ściągnął Miśkowiaka to wg mnie okres transferowy byłby w jego wykonaniu na plus.
    Pozostałaby kwestia ostatniego miejsca, ale to już byłby mniejszy problem, bo trochę odpowiednich zawodników na rynku jednak jest.
    Co do powrotu Golloba - myślę, że faktycznie przyniosłoby to sporo korzyści: większa frekwencja, łatwiej o sponsorów, większy respekt i liczenie się z klubem w mieście (żaden szef miasta nie pozwoli upaść klubowi z legendą sportu w jego barwach). Pomimo narzekania części kibiców jestem oczywiście za powrotem Tomka do Bydgoszczy. Jednak przyjmę to do wiadomości tylko jeśli zostanie to oficjalnie podane do wiadomości. Inaczej to sfera mrzonek i pragnień i nijak ma się do realnej opcji składu

    Przyszły sezon może być bardzo ciekawy w I lidze. Mamy już zalążek składu: Szymek, Siopek i Paddy. Jeden solidny zawodnik i śmiało można myśleć o bitwie o PO. Bo poza nami kto może być silny? Orzeł, Ostrów i Gniezno. Pozostałe ekipy chyba jednak na walce o byt w I lidze się skupią. A na pewno taki los będzie udziałem Loko i Wandy. Rybnik może jeszcze jakoś się włączyć - mają ogromny plus w postaci Woryny, jednak Lublin to takie raczej pewne 6te miejsce.

    Ciekawie się rozkłada wszystko w ELidze i pewna grupa fajnych zawodników może się przenieść do I ligi. Ciekawym kto trafi do nas, kto do rywali
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #1443
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Jak Marta odejdzie to w Rzeszowie zapowiada się kolejny rozbiór. Może Larsen albo Ljung będzie do wzięcia.
    Ona zawsze tak gada. Niby odchodzi, a proponuje kontrakty

    Polkowski pojechał pewnie do bossa Groupe Adeo na Polskę, właściciela marki Leroy Merlin. Współpracę już zapoczątkowali, bo w sumie ciężko powiedzieć, czy nasi zawodnicy w tym markecie bardziej promują Leroy czy klub

    Mnie podoba się plan spokojnego spłacania kredytu - play-offy teraz, w kolejnym roku próba zaatakowania Ekstraligi. Tylko warto pamiętać, że ta Ekstraliga wciąż jest chora i awans może skończyć się nowymi długami lub spadkiem po roku. Oby do tego czasu ktoś ogarnął ten syf.

    BTW jak Polonia będzie zdrowa finansowo to pewnie i tak prędzej czy później wejdzie do najwyższej klasy rozgrywkowej, bo to, co tam się dzieje to jest parodia. Kolejne kluby będą się finansowo wykrwawiać co sezon i niedługo naprawdę będzie problemem zebranie 8 wypłacalnych klubów.

  4. Powrót do góry    #1444
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    mentikk co do Tomka podchodzę tak jak Ty, ale z drugiej strony odkąd odszedł było chyba 2 razy głośno o jego powrocie i nici z tego były. Teraz jest cisza ale i chętnych na niego mało w Ekstralidze a w 1 lidze chyba tak jak wyżej wspomniałem Ostrów. Kiedyś mój znajomy mi powiedział, że wie z bliskiego otoczenia Tomka, że choćby nie wiem co będzie chciał chociaż ostatni sezon odjeżdzić w Bydgoszczy. Ja nawet do tego tematu bym teraz nie podchodził z takim długiem, ale nie raz było już tak, że drużyna w nie najlepszej kondycji kontraktowała kogoś mocnego jako wychowanka swojego a po jakimś czasie dopiero wychodziła na prostą. Może nie byli to zawodnicy z takim nazwiskiem ale jednak byli. Tomek gdyby miał lepszy sezon i co najmniej 3-4 ofert w Ekstraligi to nawet bym nie pomyślał o jego powrocie a tak nadzieja jakaś we mnie jest mimo, że w tym okienku nawet nie było zdania na ten temat, że jest chęć jego usług w Bydgoszczy bo jednak realnie to chyba Tomek ma szansę na starty tylko w Rzeszowie. Wrocław to raczej Peter lub Artiom a GKM też myślę odpada, jeśli chodzi o resztę to raczej brak miejsc.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale poważnie to jak wcześniej pisałem - cieszyłbym się, ale póki nie ma oficjalnego kontraktu Tomka to ja w żadne plotki wierzyć nie będę i liczę na fajny, realny skład z dobrym na I ligę liderem.
    I właśnie o to chodzi, że jeśli chodzi o niego u nas to nie ma w tym okienku żadnej plotki.. Może to właśnie dobrze? Chętnych po prostu na jego usługi jest dużo mniej niż np dwa lata temu.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 10-11-2014 o 18:45

  5. Powrót do góry    #1445
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Attyla Zobacz posta
    Ona zawsze tak gada. Niby odchodzi, a proponuje kontrakty

    Polkowski pojechał pewnie do bossa Groupe Adeo na Polskę, właściciela marki Leroy Merlin. Współpracę już zapoczątkowali, bo w sumie ciężko powiedzieć, czy nasi zawodnicy w tym markecie bardziej promują Leroy czy klub

    Mnie podoba się plan spokojnego spłacania kredytu - play-offy teraz, w kolejnym roku próba zaatakowania Ekstraligi. Tylko warto pamiętać, że ta Ekstraliga wciąż jest chora i awans może skończyć się nowymi długami lub spadkiem po roku. Oby do tego czasu ktoś ogarnął ten syf.

    BTW jak Polonia będzie zdrowa finansowo to pewnie i tak prędzej czy później wejdzie do najwyższej klasy rozgrywkowej, bo to, co tam się dzieje to jest parodia. Kolejne kluby będą się finansowo wykrwawiać co sezon i niedługo naprawdę będzie problemem zebranie 8 wypłacalnych klubów.
    Co do Marty - pełna zgoda. Widać, że próbuje groźbami coś sobie wyskrobać od Witkowskiego. Ponoć idzie o hajs i prawo do grzebania w regulaminie dla prezesów. Co by było głupotą, bo już wszyscy chyba mamy dosyć sytuacji kiedy tworzyły się koalicje w celu zmiany regulaminu przeciw najsilniejszym ekipom. Do tego Marta chciałaby dowalić KSM. Jej by to pasowało bo ona ściągnie sobie 2 zawodników z ELigi,a reszta z I ligi będzie miała dużo niższe średnie...
    Jeśli kluby będą w ELidze kontynuować swoje poczynania to może być tam ciężko za 2-3 lata o 8 ekip. Część się opamiętuje, ale część nadal jedzie za więcej niż może.
    Jeśli tak jak mówisz ma to być Leroy Merlin to mogłoby to nieźle wyglądać. Oczywiście idzie też o kasę, ale przynajmniej ten partner sponsorski byłby pewniakiem, w przeciwieństwie do składowiskgruzu.pl Gdyby to wynikło dość szybko jaki sponsor wchodzi w Polonię to też dobra karta przetargowa na rynku transferowym
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    mentikk co do Tomka podchodzę tak jak Ty, ale z drugiej strony odkąd odszedł było chyba 2 razy głośno o jego powrocie i nici z tego były. Teraz jest cisza ale i chętnych na niego mało w Ekstralidze a w 1 lidze chyba tak jak wyżej wspomniałem Ostrów. Kiedyś mój znajomy mi powiedział, że wie z bliskiego otoczenia Tomka, że choćby nie wiem co będzie chciał chociaż ostatni sezon odjeżdzić w Bydgoszczy. Ja nawet do tego tematu bym teraz nie podchodził z takim długiem, ale nie raz było już tak, że drużyna w nie najlepszej kondycji kontraktowała kogoś mocnego jako wychowanka swojego a po jakimś czasie dopiero wychodziła na prostą. Może nie byli to zawodnicy z takim nazwiskiem ale jednak byli. Tomek gdyby miał lepszy sezon i co najmniej 3-4 ofert w Ekstraligi to nawet bym nie pomyślał o jego powrocie a tak nadzieja jakaś we mnie jest mimo, że w tym okienku nawet nie było zdania na ten temat, że jest chęć jego usług w Bydgoszczy bo jednak realnie to chyba Tomek ma szansę na starty tylko w Rzeszowie. Wrocław to raczej Peter lub Artiom a GKM też myślę odpada, jeśli chodzi o resztę to raczej brak miejsc.
    Ja akurat nie mam dojść do informacji w pobliżu Tomka więc jakie są jego założenia i chęci mogę tylko zgadywać. Jakiś tam trend do jazdy w macierzystych klubach niby jest u zawodników, ale za tym i tak musi iść kasa. Akurat jeśli chodzi o Ostrów to ja na nich nie wiem jak patrzeć. Z jednej strony Cieślaka udało im się namówić do przejścia, więc pewnie kasa tam jest. Z drugiej...oni tam sobie przypisują 18 pewniaków do składu na dzień dzisiejszy więc to trochę taka parodia. Znowu będzie "info 100%". Dla Tomka musiałby chyba być dodatkowy sponsor, który by tą niemałą przecież kasę wyłożył na jego kontrakt. No chyba, że to na niego kasę Polkowski w Wawie załatwia
    Ale poważnie to jak wcześniej pisałem - cieszyłbym się, ale póki nie ma oficjalnego kontraktu Tomka to ja w żadne plotki wierzyć nie będę i liczę na fajny, realny skład z dobrym na I ligę liderem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #1446
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2011
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w Pomorskiej SLD krytykuje Bruskiego http://www.mmbydgoszcz.pl/497073/byd...czy-jak-torbyd

  7. Powrót do góry    #1447
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Sorry, że nie na temat, alem nie tutejszy ale może wiecie, gdzie stoi ta tablica:

  8. Powrót do góry    #1448
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Nigdzie, to żart był. Chociaż jeszcze trochę rządów Całbeckiego i kolegów i pewnie tak będzie

  9. Powrót do góry    #1449
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez logitech Zobacz posta
    w Pomorskiej SLD krytykuje Bruskiego http://www.mmbydgoszcz.pl/497073/byd...czy-jak-torbyd
    Kolejne przedwyborcze mielenie jęzorem. A pani najgłośniej krzycząca chwaląc się rodowodem z SPP tym bardziej w moich oczach uznania nie znajduje. Mówi może prawdę, ale te jej hasła to slogany: miasto źle zarządza klubem, trzeba zrobić lepszy stadion (dla młodych i starych, dla dzieci i na koncerty). Mało konkretne to było, byle pokazać się na tle zdjęcia obecnego prezydenta i powiedzieć "mówi jedno a robi drugie".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #1450
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Ma ktoś jakieś przecieki z kim rozmawiają w klubie czy może jest już ktoś blisko podpisania lojalki bo jak wiadomo oficjalnie kontraktów nie można jeszcze podpisać .Pytam ponieważ ostatnio coś cicho się zrobiło od czasu informacji o Miśku Gapie i Thorselu

  11. Powrót do góry    #1451
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Komuszki nic innego nie potrafią, żałosna laska. Ale prawda taka, że z punktu widzenia Polonii nie ma na kogo głosować. Bruski i Dombrowicz - wiadomo. Gralik to pewnie to samo, zarząd Pis w Toruniu. Metropolita Bydgoska to ludzie sympatyzujący z Zawiszą. Bida.

  12. Powrót do góry    #1452
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Motywacja tą interwencją jest na pewno po części związana wyborami, ale dobrze że chociaż ktoś reaguje. Ten baner Bruskiego przed stadionem odbieram jako ohydną prowokację grabarza i jawnym naśmiewaniem się z kibiców Polonii.

    Co do Golloba to jego sytuacja się komplikuje. Marta chyba rzeczywiście się wycofuje (http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...295,1,984.html), inne potwierdzenie tego, to Łaguta, który był pewniakiem do składu Marmy a jednak rozmawia z Toruniem. W e-lidze zostają Tomkowi: Wrocław (choć tu zainteresowanie jego osobą siadło i klub raczej woli Kildemanda lub A.Łagutę) Grudziądz (tylko kto za niego zapłaci?), ew. wolne miejsce znalazłoby się w Zielonej Górze, ale to raczej abstrakcja.

    W Ostrowie chcieli Tomka dilerzy z Mercerdesa, ale podobno im odmówił (kasa). Mamy jeszcze Rybnik, gdyby Ślak tam zaczął działać, ale to też raczej ploty.

    Dziwna ta cała sytuacja. Jeszcze rok temu nikt by chyba nie pomyślał, że Gollob może mieć problem ze znalezieniem klubu, nawet w I lidze.

    Jest jeszcze opcja, żeby w ogóle zakończyć karierę, tym bardziej że sprawa z nowymi tłumikami się przeciąga.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  13. Powrót do góry    #1453
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Co do Golloba to jego sytuacja się komplikuje. Marta chyba rzeczywiście się wycofuje (http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...295,1,984.html), inne potwierdzenie tego, to Łaguta, który był pewniakiem do składu Marmy a jednak rozmawia z Toruniem. W e-lidze zostają Tomkowi: Wrocław (choć tu zainteresowanie jego osobą siadło i klub raczej woli Kildemanda lub A.Łagutę) Grudziądz (tylko kto za niego zapłaci?), ew. wolne miejsce znalazłoby się w Zielonej Górze, ale to raczej abstrakcja.

    W Ostrowie chcieli Tomka dilerzy z Mercerdesa, ale podobno im odmówił (kasa). Mamy jeszcze Rybnik, gdyby Ślak tam zaczął działać, ale to też raczej ploty.

    Dziwna ta cała sytuacja. Jeszcze rok temu nikt by chyba nie pomyślał, że Gollob może mieć problem ze znalezieniem klubu, nawet w I lidze.

    Jest jeszcze opcja, żeby w ogóle zakończyć karierę, tym bardziej że sprawa z nowymi tłumikami się przeciąga.
    właśnie z tego powodu, pomyślałem, że może jednak wróci? Ale skoro nie ma ani ziarna wzmianki o tym, że on może wrócić to czy taki temat w głowie Polkowskiego w ogóle się pojawił? Może ten wyjazd do Wawy się z tym łączy? Ale to raczej nie realne, żeby nic nie wypłynęło, że jedzie w tej sprawie właśnie tam.. Jedno jest pewne, że jak nie w tym roku to już chyba niestety w żadnych i już ani jednego sezonu w barwach Polonii do jego CV nie dopiszemy.. A szkoda!

  14. Powrót do góry    #1454
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Tomek już się z Witkowskim dogadał odnośnie SGP na Narodowym. Nie sądzę więc, aby zakończył karierę, bo tam dla niego fajna kasa spłynie (niezależnie od wyniku).
    Chociaż sytuacja faktycznie dziwna, że dla Tomka miejsca w ELidze nie ma. Nadal jednak nie przekreślałbym Wrocławia z listy chętnych. Rzeszów też może tym bardziej poczuć ciśnienie z powodu Emila. Jego przejście do Leszna powoduje, że Toruń będzie Griszę mocno cisnął o kontrakt. Trochę dziwny to wybór, bo Grisza jakoś tańszy od Emila nie będzie, ale to decyzje ich zarządu. Rzeszów ma do wyboru więc Golloba, Hancocka i Vaculika, ewentualnie Koldiego. A Marta jakoś ten sentyment do Golloba ma.

    Jak dla mnie motywacja tej pani jest czysto polityczna w kontekście wyborów. Zresztą SPP to w moich oczach banda gamoni, bo ich akcje przyniosły więcej złego PR wokół klubu niż czegokolwiek pozytywnego.
    A to, że krytykuje urzędującego prezydenta...to jest tak powszechna strategia, że nabieranie się na nią w społeczeństwie mnie przeraża. Od lat mamy to samo: osoba/y dotychczas przy władzy są złe wg twierdzeń wszystkich innych kandydatów do tego samego stanowiska. Zero konkretów z własnej strony, trochę sloganów (u nas mówią "będzie praca", "będzie remont stadionu"; wybory ogólnokrajowe to "zbudujemy drogi") i wyliczanie błędów obecnie urzędującego/ych.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #1455
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Tomek już się z Witkowskim dogadał odnośnie SGP na Narodowym. Nie sądzę więc, aby zakończył karierę, bo tam dla niego fajna kasa spłynie (niezależnie od wyniku).
    Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby były to pożegnalne zawody
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  16. Powrót do góry    #1456
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    A czy aby zawodnik nie musi być w jakimś klubie, aby móc startować w zawodach??
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #1457
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A czy aby zawodnik nie musi być w jakimś klubie, aby móc startować w zawodach??
    s co za problem kontrakt w Pile podpisać...

  18. Powrót do góry    #1458
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    s co za problem kontrakt w Pile podpisać...
    Teraz to już tworzenie przekombinowanych teorii
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #1459
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    A to nie jest tak, że trzeba mieć ważną licencję żużlową? A jest ona ważna, jeśli w poprzednim sezonie (albo przez ostatni rok) odjechało się przynajmniej jedne oficjalne zawody? Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi. Chciałem poszukać trochę info o licencji, ale po wpisaniu "licencja żużlowa" w google pierwsza strona zawalona jest Klaudią Szmaj i odpuściłem sobie

    Komuszki nic innego nie potrafią, żałosna laska. Ale prawda taka, że z punktu widzenia Polonii nie ma na kogo głosować. Bruski i Dombrowicz - wiadomo. Gralik to pewnie to samo, zarząd Pis w Toruniu. Metropolita Bydgoska to ludzie sympatyzujący z Zawiszą. Bida.
    Prawda jest taka że jeśli sami sobie nie pomożemy to nikt nam nie pomoże. Polonia nie jest znaczącą siłą w mieście (a już na pewno jej kibice). Pomijając już fakt, że każdy ma inny pomysł na naprawę klubu. To widać tu na forum. Każdy ma inne zdanie o składzie, walce o Ekstraligę, powrocie Golloba, stadionie, właścicielu, prezesie itp. Gdyby pojawił się kandydat którego hasłem wyborczym byłaby budowa nowego stadionu Polonii to i tak znaleźliby się niezadowoleni którzy woleliby remont S2.

    Sytuacja jest jaka jest. Nastały dla nas gorsze czasy i tyle. Musimy je przeczekać... i dać w spokoju pracować Polkowskiemu.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  20. Powrót do góry    #1460
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...562,1,984.html

    Jak zdradził szef bydgoskiego klubu Andrzej Polkowski na dniach wybiera się na rozmowy do Warszawy z poważnym inwestorem który być może zostanie sponsorem tytularnym bydgoskiego klubu. Działacze prowadzą rozmowy także z Robertem Kościechą który broni barw bydgoskiego klubu od 2010 roku. Klub potrzebuje oprócz tego jeszcze dwóch seniorów. Wymienia się m.in. Roberta Miśkowiaka i Szweda Jacoba Thorssela.

    Nic o Gollobie i tak pewnie zostanie :/

  21. Powrót do góry    #1461
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...562,1,984.html

    Jak zdradził szef bydgoskiego klubu Andrzej Polkowski na dniach wybiera się na rozmowy do Warszawy z poważnym inwestorem który być może zostanie sponsorem tytularnym bydgoskiego klubu. Działacze prowadzą rozmowy także z Robertem Kościechą który broni barw bydgoskiego klubu od 2010 roku. Klub potrzebuje oprócz tego jeszcze dwóch seniorów. Wymienia się m.in. Roberta Miśkowiaka i Szweda Jacoba Thorssela.

    Nic o Gollobie i tak pewnie zostanie :/
    Niepotrzebnie moim zdaniem to zdradził, tylko nadzieję zrobił, i potem znowu rozczarowanie i szara rzeczywistość.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  22. Powrót do góry    #1462
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Gollob nie jest w obecnym czasie nam potrzeby i nie stać nas na niego. Skończmy coroczne marzenia.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  23. Powrót do góry    #1463
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Miniony sezon pokazał, że Tomek to już nie ten zawodnik co kiedyś i dawanie mu kontraktu we Wrocławiu, czy tam gdziekolwiek na poziomie 2 baniek to absurd. Co zrobić dalej to pytanie do samego zawodnika. Albo jeździ dalej, ale już za mniejsze pieniądze i tylko dla zabawy oraz promocji dyscypliny, albo definitywnie kończy, nie bawiąc się w jakieś śmieszne stawki. Gdyby ja był na miejscu Tomka to z szacunku dla klubu, który mnie wychował i kibiców, którzy zawsze ze mną byli przyszedłbym na rok-dwa do Bydgoszczy spokojnie zakończyć karierę a przy okazji spróbować ściągnąć kibiców i sponsorów do Polonii. Pieniądze pewnie symboliczne, ale byłaby to fajna klamra wspaniałej kariery i piękny gest dla rodzinnego miasta. To jest tylko jednak moja opinia. Ludzie są różni i co zrobi Tomasz - jego sprawa.

    Osobiście w jakąkolwiek jazdę Golloba z gryfem na plastronie już niestety nie wierzę i nie robię sobie nadziei. Niech będzie skład:
    1.Miśkowiak
    2.Jędrzejewski
    3.Woźniak
    4.Hougaard
    5.Ljung (ale nie upieram się na niego, może być kto inny - Larsen?, grunt, żeby robił 10pkt)
    6.Rydlewski
    7.Bietracki
    rez. Krcmar,Jóźwik

    do tego ten sponsor i będę mega zadowolony!
    Ostatnio edytowane przez expert ; 11-11-2014 o 22:12
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  24. Powrót do góry    #1464
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    1.Miśkowiak
    2.Jędrzejewski
    3.Woźniak
    4.Hougaard
    5.Ljung (ale nie upieram się na niego, może być kto inny - Larsen?, grunt, żeby robił 10pkt)
    6.Rydlewski
    7.Bietracki
    rez. Krcmar,Jóźwik

    do tego ten sponsor i będę mega zadowolony!
    Myślę, że ten skład to marzenie jak i jazda Golloba dla Polonii. Jeśli uda się ściągnąć do klubu jednego z zawodników takich jak Ljung/ Miśkowiak to byłby to mega sukces a dwóch? Heh przy naszej sytuacji nawet brak słów.

  25. Powrót do góry    #1465
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Żeby mówić co by się zrobiło na miejscu Tomka, to jednak trzeba by było być na jego miejscu - przelać tyle potu co on, przeinwestować tyle kasy, wycierpieć te wszystkie upadki i kontuzje. Więc nie dziwi mnie, że chłopak przed emeryturą chciałby jeszcze zarobić.
    Z drugiej strony nie wierzę, że któryś klub da mu te 2 bańki za sezon. No, chyba że to będzie kontrakt u Marty, bo po niej można się tego jeszcze spodziewać. Ciężko jednak liczyć, żeby we Wro dali mu więcej niż 1,2-1,3 mln co i tak jest sporą kasą jak na budżet tego klubu.

    Co do składu - jeśli byłby Miśkowiak to już bym był zadowolony. Drugi zawodnik to jak dla mnie może (powinien?) być ktoś z młodych chłopaków, jak planowany Thorssell. Chciałbym, aby jego ewentualnym kontrkandydatem do walki o skład był Michael Haertel, bo muszę przyznać że mi zaimponował.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #1466
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Gollob nie jest w obecnym czasie nam potrzeby i nie stać nas na niego. Skończmy coroczne marzenia.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Szczerze dziwią mnie nadal marzenia o Tomaszu.
    Swoje przez X lat odjechał, a teraz lepiej inwestować w kogoś perspektywicznego.
    A pan Tomasz niech idzie ciągnąć kasę do Ostrowa.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  27. Powrót do góry    #1467
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    kościecha niech idzie do Grudziądza czy Torunia. Sympatyczny gość, ale już progresu nie będzie.
    Do czego to doszło, żeby Miśkowiak był hitem transferowym Polonii eh.
    Loram, Henka, Screen, to były hity

  28. Powrót do góry    #1468
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Hitem transferowym to by był Emil Misiek jest transferem chyba dla Polonii w tej chwili optymalnym i pożądanym. Jeśli dojdzie do skutku to wg mnie należą się panu Polkowskiemu słowa uznania, bo pierwszy raz od dawna przy transferach bazowane jest na realnych możliwościach, a nie na "jak zabraknie bańki czy dwie to miasto dorzuci".
    Kościecha chyba trzymany jest w opcji rezerwowej jak co roku...jednak w jego miejsce powinien się znaleźć ktoś rozwojowy. Kubę Jamroga dużo chętniej bym widział w tym miejscu, tak dla przykładu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #1469
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Pisałem już wcześniej że Miska w Polonii nie będzie - zresztą tak jest co roku Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #1470
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Miska nie, ale Gape trzeba brac, ale skoro wraca temat Roberta to moze sie okazac, ze i na tego wychowanka pilskiej Polonii nas nie stac!

  31. Powrót do góry    #1471
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Gapa, z tą jego nieustabilizowaną formą i prawdopodobieństwem kilku kontuzji w sezonie zdecydowanie nie.
    tomka i krcmara i dalibysmy radę.
    Houugard
    Woźniak
    Siopek
    Krcmar
    Gollob
    Bietracki
    Jóźwik/Rydlewski

    Skład za ok. 5mln
    się rozochociłem bo sponsor tytularny conajmniej 500-700tys. zł daje hehe
    no ale jak kibice nie będą chodzić na mecze to my nigdy dobrego składu nie zbudujemy
    Jestem ciekaw ceny biletów na przyszły sezon.

  32. Powrót do góry    #1472
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    Miska nie, ale Gape trzeba brac, ale skoro wraca temat Roberta to moze sie okazac, ze i na tego wychowanka pilskiej Polonii nas nie stac!
    Nas chyba na nikogo nie stać żeby zatrudnić kogoś z zewnątrz aby był wzmocnieniem , a wypowiedz Gramzy o pozostawienie w składzie Hansa i Kostka uważam za jakiś dobry żart , przecież oni już odcinają kupony.Wszystko wskazuje na to że Polonia pojedzie jak najtańszym kosztem byle się utrzymać a z tego to kibiców z taką polityką transferową na stadion nie przyciągną

    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Gapa, z tą jego nieustabilizowaną formą i prawdopodobieństwem kilku kontuzji w sezonie zdecydowanie nie.
    tomka i krcmara i dalibysmy radę.
    Houugard
    Woźniak
    Siopek
    Krcmar
    Gollob
    Bietracki
    Jóźwik/Rydlewski

    Skład za ok. 5mln
    się rozochociłem bo sponsor tytularny conajmniej 500-700tys. zł daje hehe
    no ale jak kibice nie będą chodzić na mecze to my nigdy dobrego składu nie zbudujemy
    Jestem ciekaw ceny biletów na przyszły sezon.
    Skład za 5 milionów z czego połowę trzeba by było zapłacić Gollobowi

  33. Powrót do góry    #1473
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Pisałem już wcześniej że Miska w Polonii nie będzie - zresztą tak jest co roku Pozdrawiam
    to kto będzie? i gdzie będzie Misiek?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #1474
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Jeśli się sprawdzi to co piszecie to faktycznie na meczach frekwencja 1000 ludzi i tyle. Dalej będzie spłacany dług o utrzymać się pewnie i tak utrzymują. Ale to po co okłamywać kibiców, że chcą powalczyć o play off? Przecież chyba każdy normalny człowiek wie, że ludzie chodzą na nazwiska. Wiem zaraz się odezwą osoby, że jak nie ma za co to jak ich zakontraktować? A ja zadam pytanie, że chyba u nas tylko nie da się znależć darczyńcy na dobry jeden kontrakt który da dobrą jazdę i przyciągnie kibiców? Toruń jest od nas 40 km oddalony a tam w przeciągu 8 lat pojawia się druga mocna postać inwestująca w klub, nie powiecie mi, że na to wpływ ma biegnąca obok nich Autostrada Jeśli się to sprawdzi, że zakontraktują średniaków 2 i Patryk, Marcin i Szymon będą tą drużyną ciągnęli to nawet na play off może nie starczyć bo nie mam już takiego mocnego juniora jak rok temu i kibice po prostu poczuzją się oszukani przez władze klubu tak jak czuli się wcześniej przez prezydenta w sprawie Golloba, stadionu a to na pewno nie polepszy a pogorszy marketingową sytuacje klubu. Niestety sponsorów nie będzie przybywać, szczególnie tych zamożnych jeśli nie będzie zawodników przyciągających ich na trybuny. Sponsor przyjdzie jak zobaczy, że ma się dla kogo reklamować tak jak było kiedyś z Jutrzenką i koło się zamyka. Ale jak słyszę, że Miśkowiaka nie będzie bo nas na to nie stać to będzie Krcmar i Thorssel z tego powodu, że oni pojadą za 200 tyś dlatego, że po prostu nie mogą stawiać wymagań finansowych bo nie są znani szczególnie dla kibiców.. i sponsorów to taka puenta.

  35. Powrót do góry    #1475
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    to kto będzie? i gdzie będzie Misiek?
    Z tego co mi mówił znajomy to w Ostrowie na 99% , do tego bardzo mocno kusiła go Łódź - ale jak wiadomo Misiek zmienny jest , a kto będzie to nie wiem nie mam żadnego informatora na ten temat
    Ostatnio edytowane przez lewy24bydg ; 12-11-2014 o 13:38

  36. Powrót do góry    #1476
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    To ile w tym Ostrowie mają kasy? Tyle co w Toruniu czy jeszcze więcej? Cieślak przecież nie poszedł tam za czapkę śliwek, ani dla chęci "sprawdzenia się". Holta na warunki I ligowe to też pewnie tani zawodnik nie jest. Jak tam dojdzie jeszcze Miśkowiak to ... ile oni tego budżetu będą mieli?
    Łódź niby ma jakichś 5 typków którymi chcą się pochwalić. Kto to taki pewnie niedługo Witek się pochwali, bo on lubi kłapać ozorem.
    Jak nie Miśkowiak to kto? Pozostanie Kościechy to nie tylko utrzymywanie przeciętnego zawodnika, ale także brak impulsu dla kibiców żeby przyjść na coś nowego, lepszego. Może jakiś Zengota, Świderski są zawodnikami, których dałoby się skusić? Coś się musi zmienić, bo jak nie zmieni się nic to dalej będzie marazm, dalej kibicom nie będzie się chciało na S2 chodzić. A mecze jednak muszą być widowiskami sportowymi. Więcej walki, więcej mijanek na torze musi być. Takimi nudnymi zawodami jak ostatnio się na tym torze odbywają ciężko nowych kibiców "zarazić" speedwayem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #1477
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Jeśli się sprawdzi to co piszecie to faktycznie na meczach frekwencja 1000 ludzi i tyle. Dalej będzie spłacany dług o utrzymać się pewnie i tak utrzymują. Ale to po co okłamywać kibiców, że chcą powalczyć o play off? Przecież chyba każdy normalny człowiek wie, że ludzie chodzą na nazwiska. Wiem zaraz się odezwą osoby, że jak nie ma za co to jak ich zakontraktować? A ja zadam pytanie, że chyba u nas tylko nie da się znależć darczyńcy na dobry jeden kontrakt który da dobrą jazdę i przyciągnie kibiców? Toruń jest od nas 40 km oddalony a tam w przeciągu 8 lat pojawia się druga mocna postać inwestująca w klub, nie powiecie mi, że na to wpływ ma biegnąca obok nich Autostrada Jeśli się to sprawdzi, że zakontraktują średniaków 2 i Patryk, Marcin i Szymon będą tą drużyną ciągnęli to nawet na play off może nie starczyć bo nie mam już takiego mocnego juniora jak rok temu i kibice po prostu poczuzją się oszukani przez władze klubu tak jak czuli się wcześniej przez prezydenta w sprawie Golloba, stadionu a to na pewno nie polepszy a pogorszy marketingową sytuacje klubu. Niestety sponsorów nie będzie przybywać, szczególnie tych zamożnych jeśli nie będzie zawodników przyciągających ich na trybuny. Sponsor przyjdzie jak zobaczy, że ma się dla kogo reklamować tak jak było kiedyś z Jutrzenką i koło się zamyka. Ale jak słyszę, że Miśkowiaka nie będzie bo nas na to nie stać to będzie Krcmar i Thorssel z tego powodu, że oni pojadą za 200 tyś dlatego, że po prostu nie mogą stawiać wymagań finansowych bo nie są znani szczególnie dla kibiców.. i sponsorów to taka puenta.
    Jak wiadomo Szymek już wchodzi na pozycję seniora więc zamieniając Szczepana na Thorssela to za Kostka i Hansa -którzy łącznie kosztowali zapewne koło miliona bądź troszkę więcej to powinien przyjść naprawdę jakis dobry lider za tą kwotę a nawet jeśli by sie znalazł ten sponsor o którym coś tam piszą w gazetach to starczyłoby i na Golloba

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To ile w tym Ostrowie mają kasy? Tyle co w Toruniu czy jeszcze więcej? Cieślak przecież nie poszedł tam za czapkę śliwek, ani dla chęci "sprawdzenia się". Holta na warunki I ligowe to też pewnie tani zawodnik nie jest. Jak tam dojdzie jeszcze Miśkowiak to ... ile oni tego budżetu będą mieli?
    Łódź niby ma jakichś 5 typków którymi chcą się pochwalić. Kto to taki pewnie niedługo Witek się pochwali, bo on lubi kłapać ozorem.
    Jak nie Miśkowiak to kto? Pozostanie Kościechy to nie tylko utrzymywanie przeciętnego zawodnika, ale także brak impulsu dla kibiców żeby przyjść na coś nowego, lepszego. Może jakiś Zengota, Świderski są zawodnikami, których dałoby się skusić? Coś się musi zmienić, bo jak nie zmieni się nic to dalej będzie marazm, dalej kibicom nie będzie się chciało na S2 chodzić. A mecze jednak muszą być widowiskami sportowymi. Więcej walki, więcej mijanek na torze musi być. Takimi nudnymi zawodami jak ostatnio się na tym torze odbywają ciężko nowych kibiców "zarazić" speedwayem.
    Holta Misiek Szczepan Porsing a do tego Gapa - mając kilku sponsorów których tam mają to wydaję mi się że spokojnie taki skład mogą zbudować . Co do Świdra to myślę że na 1 ligę zawodnik kompletny ale zapewne zaraz sie pojawi u kogoś innego np i Witka a Zengota spokojnie da sobie radę w Ekstra więc napewno w 1 lidze go nie zobaczymy

  38. Powrót do góry    #1478
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Tylko po co nam Gollob? Sponorzy sie rzuca z kasa bo Gollob bedzie jezdzil na kurniku z poprzedniej epoki w klubie bez marketingu. Za co taki sponsor mawylizyc kase? Jakie korzysci ma miec z tego? W tym momencie przy takim prowadzeniu klubu rodem Z poprzedniej epoki to kazda kasa wpakowana przez sponsora to kasa przez niego zmarnowana. Potrzeba przeniesc klubu do terazniejszosci bo zatrzymalismy sie w miejscu wiele lat temu z powodu tego ze miasto zawsze wyklada kase a klub nie musial robic nic bo" jakos to bedzie". I teraz mamy efekt takiej polityki.
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 12-11-2014 o 14:05

  39. Powrót do góry    #1479
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Powiem tak Gollob to Gollob -to nie tylko nazwisko , sprawdzona marka - ale to i nasz wychowanek . Uważasz za zakontraktowanie Golloba przeszłoby bez echa w środowisku bydgoskim jak i biznesowym. Potencjalni Darczyńcy zobaczyli by w końcu że coś może się zmienić na lepsze , że władze w końcu coś działają , no ale jak dla niektórych zakontraktowanie Miśka bądz Gapy jest tym czymś czego chcą to powodzenia

    Są kibice co nie chcą Golloba w Polonii ale są też Ci którzy o tym marzą żeby wrócił na stare śmieci. Gollob to jest marketing sam w sobie.
    Weźcie sobie przykładowo kupcie gazetę w jakiś tam poniedziałek a tam informacja Miśkowiak w Polonii - zbytnio nikogo to nie ruszy ale jak zobaczy Tomasz Gollob wraca do Bydgoszczy - już się papa co niektórym na pewno ucieszy . Ale jak juz pisałem Gollob o jest marketing ale w szczególności nasz wychowanek i tu powinien zakończyć karierę.

    I jeszcze jedno niech kibice robiący oprawę wrócą na sektor B - tam bynajmniej ludzie włączali sie do dopingu jakoś to wyglądało było widać na stadionie cos pozytywnego a teraz to jest jakieś nieporozumienie - takie jest moje zdanie
    Ostatnio edytowane przez lewy24bydg ; 12-11-2014 o 14:13

  40. Powrót do góry    #1480
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Też myślę, że Świderski to na I ligę mocny zawodnik i mógłby śmiało jeździć na poziomie Miskowiaka. Tylko, że bez tego sponsora to może się skończyć na tym, że zawodnik pokroju Karpowa "wzmocni" skład.
    No hajs z duetu Hans-Kostek to spora kwota i jeśli przeznaczyć ją na jednego zawodnika to można faktycznie zawodnika bardzo mocnego ściągnąć, nawet Golloba przy współudziale sponsora załatwianego przez Polkowskiego
    Zgadzam się z lewym odnośnie znaczenia TG w Polonii. Frekwencja bankowo wzrosła by znacznie, a kibice pialiby z zachwytu gdyby para Gollob-Woźniak wygrywała nam mecze w 15 biegu. Wróciłoby na stadion mnóstwo starych kibiców. Przyciągnęłoby nowych. Przy takim przypływie ludzia na trybunie sponsorzy też chętniej by się wokół klubu reklamowali.
    A inauguracja sezonu na S2 z TG w składzie z pewnością spowodowałaby liczebność publiczności jak za czasów świetności klubu.

    Niemniej nadal są to marzenia i pobożne życzenia. Pewnie info o Miśkowiaku w składzie nie wywoła rewolucji na ulicach, ale pośród kibiców z pewnością odebrana zostałaby pozytywnie i dała dobry sygnał. Szał wywołałby chyba jedynie powrót TG bądź Emila. Ewentualnie AJ. A że na żadne z tych się nie zanosi to trzeba "marzyć realnie"

    atomenda samo to, że Polkowski jednak próbuje załatwić jakiegoś większego sponsora to jednak jakiś sygnał, że coś tam się powoli do przodu posuwa w klubie. Nie spodziewajmy się, że to będzie magiczny dotyk i w ciągu roku załatwi nam sponsorów, którzy wleją w klub 15 mln na sezon, znajdzie inwestora który postawi/wyremontuje stadion, ściągnie do klubu TOP5 SGP i będziemy oglądać zawody z zadaszeniem, na wygodnych fotelach z podgrzewaniem w pupę, a piwo będzie na miejsce przynosić śliczna blondi z dużym biustem w kusej sukience
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #1481
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Szacunek dla Pana Polkowskiego za to trwa przy klubie ale nie kazdy nadaje sie na kazde stanowisko I mysle ze osoby jak Pan Polkowski czt Wozniak sa cenne dla naszego klubu ale pewnego poziomu one nie przeskocza. Potrzebny nam ktos z doswiadczeniem I wiedza w zakreskie marketingu sportowego niekoniecznie musi to byc osoba zwiazana z zuzlem. Juz widze te 15 tysieczne tlumy kibicow na meczu otwarcia z KMZ tylko dlatego ze wrocil Gollob u schylku kariery z braku kiejsca w innym klubie po nieudanym sezonie. Troche zejdzcie na ziemie Panowie.

  42. Powrót do góry    #1482
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Myślałem raczej o czymś realnym na poziomie 8k ludków I zdziwiłbyś się jaka byłaby różnica we frekwencji Polonia z Gollobem vs Polonia bez Golloba
    Myślę, że Polkowskiego nie można oceniać źle. Nie jest to może mistrz świata na tym stanowisku, ale pamiętajmy o tym co on wziął w swoje ręce i że jednak prowadzi to w dobrym kierunku.
    Co do marketingu to po prostu powinien mieć jakiegoś specjalistę od tych tematów w klubie, który by się udzielał i działał w celu promocji marki w mieście.
    Jeśli idzie o Woźniaka to jego miejsce powinien zająć ktoś inny, kto lepiej zna się na prowadzeniu drużyny, a Jacek jednak pozostać przy grupie juniorów i miniżużlowców.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #1483
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Szacunek dla Pana Polkowskiego za to trwa przy klubie ale nie kazdy nadaje sie na kazde stanowisko I mysle ze osoby jak Pan Polkowski czt Wozniak sa cenne dla naszego klubu ale pewnego poziomu one nie przeskocza. Potrzebny nam ktos z doswiadczeniem I wiedza w zakreskie marketingu sportowego niekoniecznie musi to byc osoba zwiazana z zuzlem. Juz widze te 15 tysieczne tlumy kibicow na meczu otwarcia z KMZ tylko dlatego ze wrocil Gollob u schylku kariery z braku kiejsca w innym klubie po nieudanym sezonie. Troche zejdzcie na ziemie Panowie.
    Nikt nie mówi ze przyjdzie 15 tysięcy . A tak poza tym to jestem ciekaw ile ludzi przyjdzie na Thorssela lub Krcmara ?? Widzę że jesteś jedną z tych osób co Golloba w składzie Polonii już nie widzi i upiera się że ludzie na Golloba nie przyjdą. A zapewniam Cię że przyjdą - nie 15 tysięcy ale to będzie magnes który kibiców sciągnie na stadion a i medialnie klub zyska .

  44. Powrót do góry    #1484
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    8 tys to nie jest wynik z najlepszych czasow a tak pisales. Jak dla mnie gdyby zatrudnic Tomka a reszta w dzialalnosci klubu by sie nie zmienila to moze jakie max 2 tys ludzi wiecej ale jak bedziemy dostawac becki od KMZ czy Lotyszy do 30 to sorry ale nawet tych extra 2 tys nie zobaczymy. Nie ze nie chce Tomka tylko umiem liczyc. Byc moze stac nas na gaze dla Tomka w wysokosci kasy Hansa plus 200 tys chociaz przypomina ze mamy rate w tym roku I zadnych extra wplywow z GP czy innych tam. Jak jakis sponsor wylozy reszte to niech sie dogaduja ale ja raczej Tomka widzialbym jako dyr ds waznych z zadaniem przekonania ratusza do odbudowy stadionu I jako twarz Polonii w promocji klubu a takze przy kontaktach z potencjalnymi sponsorami. Tyle ze nie stac nas na takie stanowisko za kase jaka Tomek by zazadal znajac jego zarobki z poprzednich lat. Ja to bym widzial nastepujaco: Tomek I Oscar w pakiecie z tym ze jesli T zdecydowalby sie dalej jezdzi to podpisac z nim tez jednoczesnie jakis kontrakt menagerski na nastepne 5 lat z zadaniem przekonania ratusza do budowy stadionu, twarz Poloni wraz z Szymonem, budowanie zaplecza sponsorskiego dla klubu. Jesli to udaloby sie osiagnac to mozemy myslec o I budowie druzyny do walki o DMP w 100 rocznice istnienia klubu. Oczywiscie prezes musialby podpisac jakas umowe z firma zajmujaca sie marketingiem sportowym zeby nazwisko Gollob dobrze wykorzystac a jednoczesnie wykorzystac tradycje Polonii budowana od ponad 90 lat. Jak dla mnie mozliwe ale trzeba miec odpowiednich ludzi do tego I szczegolowa strategie na nastepny 5 lat. Krok po kroku mozna to zrealizowac ale jesli Bruski pozostanie to plan pojdzie sie... I bedzie ch i d i kamieni kupa
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 12-11-2014 o 16:31

  45. Powrót do góry    #1485
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Dokładnie Marketing Marketing i jeszcze raz Marketing . Zrobić tańsze bilety dla seniorów , bilety rodzinne od tego trzeba zacząć , jak już pisałem wcześniej niech doping wróci na sektor B czy oni tego nie widzą że ten sektor C nie przynosi żadnego rezultatu. Już tak sobie myślałem w tm sezonie że warto było by zaprosić na mecz np Sama Ermolenkę lub Henkę Gustafssona przed meczem pokazać sie kibicom pokręcić kilka kółek na motorze , porozdawać autofrafy .Dla fanów to będzie niewątpliwie gratka a i przypomnienia do czasów świetności . Tych pomysłów by sie trochę znalazło tylko trzeba je wprowadzić w życie - a nie 15 biegów zero walki piwo za 10 zł drogie parówy i czym tu zachecic kibica

Strona 33 z 44 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •