Strona 20 z 44 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 1943

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #856
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Problem w tym, że rezygnacja z Hansa, bez zatrudniania zawodnika na podobnym poziomie powoduje wysokie ryzyko spadku do PLŻ2

  2. Powrót do góry    #857
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Przecież Szymek wejdzie w seniora. Jak dla mnie to w tej chwili jest podobny poziom. A jeśli już to ja bym nasilił pracę na zakontraktowanie w to miejsce THJ dla przykładu. Jest też Batchelor, Pavlic czy Madsen - to z Eligi zawodnicy, których jest możliwość przeciągnąć to I ligi. W obecnej I lidze Korneliussen wydaje się możliwy do zgarnięcia. Doyle i Larsen, o ile nie poczują parcia na próby w ELidze, a nawet Ljung. Wg mnie to zestaw zawodników, wśród których można się poruszać, którzy cenowo nie powinni wypaść drożej niż Hans, a poziomem raczej gorzej nie będzie. Oczywiście zawsze można spudłować ze strzałem, ale można też trafić w "10". Dla przykładu Woodward też może jeszcze pokazać coś ciekawszego niż obecnie ma to miejsce, tak samo Bogdanow.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #858
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Kostek I Hans za drodzy I bez ambicji bo kariere to juz robili I teraz tylko odcinanie kuponow. Szczepaniak tez porazka w tym sezonie, zreszta nigdy nie blyszczal. Swiezosci potrzeba jak tlenu.

  4. Powrót do góry    #859
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Po wczorajszej eliminacji MIMP na S2 można wysnuwać kilka refleksji. Czy Szymek jednak odstaje od tych juniorów, którzy uplasowali się przed nim? Każdy z nich jeździ w ELidze, więc czy różnica poziomów ma wpływ na to, że tamtejsi jeżdżą lepiej? Czy może Szymek potraktował te zawody trochę ulgowo? Wiele nie brakło, a przegrałby miejsce w finale z Bietrackim. A to akurat miłe zaskoczenie, że jednak Bartek trochę walczy...
    Niewiele też zabrakło Oskarowi Gollobowi, żeby naszych obu juniorów wyrzucić z finału...i chyba faktycznie warto o Oskarze pomyśleć w kontekście kolejnego sezonu, bo widać że poziomem od Bietrackiego chyba nie odstaje pomimo różnicy chociażby w znajomości bydgoskiego toru.
    A dziś derbowy trening więc może coś fajnego da się od 15.00 na stadionie obejrzeć

    edit.
    Trening par już się zakończył. Ciężko się wypowiadać o takim treningowym spotkaniu. Jeśli spojrzeć na zdobyte punkty to też ciężko coś konkretnego powiedzieć. Jóźwik wypadł tak samo jak Grobelski, a jak już w kogoś inwestować to chyba prędzej w tego młodszego. Kułakow całkiem ładnie. Teraz można chyba żałować, że się go pozbyto jak był w Bydgoszczy z polecenia Emila. Może jeszcze będzie ta szansa, bo na I ligę może nieźle wymiatać, a za kilka sezonów ELiga będzie o niego walczyć jak o Kildemanda czy MJJ nie tak dawno.
    Lepiej jednak, żeby wypowiedział się ktoś, kto był widział
    Ostatnio edytowane przez mentikk ; 11-07-2014 o 19:58
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #860
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    zapomnij o Oskarze skoro wybral Torun to mial powody ( kasa misiek kasa, bez ktorej nie bedzie sie rozwijal) a do tego ani jego Kulakowa Chomski nie wypusci, pamietaj ze po nastepnym sezonie jest wietrzenie w skladzie piernikow i ze wyleca najdrozsi czyli Gollob i turbo blizniaki a postawwia na mlodych plus Miedziak i Emil i byc moze jeszcze jeden sredni/ klasowy polak:

    Miedziak
    Emil
    Pawel
    mlody Gollob
    Kulakow
    ....
    ....
    Fajfer


    lepiej skupic sie na szukaniu kasy dla naszych mlodych na sprzet bo o wiele chetniej zobaczyl bym jak Grobelski czy Bietracki wozi jakiegos "leszcza" z GP niz sciaganie jakis "obcych" za slabych zeby zmiesic sie w Ekstralipie

    http://www.youtube.com/watch?v=tVc1QFII928
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 12-07-2014 o 11:06
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  6. Powrót do góry    #861
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    zapomnij o Oskarze skoro wybral Torun to mial powody ( kasa misiek kasa, bez ktorej nie bedzie sie rozwijal) a do tego ani jego Kulakowa Chomski nie wypusci, pamietaj ze po nastepnym sezonie jest wietrzenie w skladzie piernikow i ze wyleca najdrozsi czyli Gollob i turbo blizniaki a postawwia na mlodych plus Miedziak i Emil i byc moze jeszcze jeden srednio klasowy polak:

    Miedziak
    Emil
    Pawel
    mlody Gollob
    Kulakow
    ....
    ....
    Fajfer

    s
    lepiej skupic sie na szukaniu kasy dla naszych mlodych na sprzet bo o wiele chetniej zobaczyl bym jak Grobelski czy Bietracki wozi jakiegos "leszcza" z GP

    http://www.youtube.com/watch?v=tVc1QFII928

    a kto ci takich bzdur naopowiadał

    jak dobrze pójdzie to będzie wietrzenie tylko na pozycji TG. reszta zostanie. no chyba że Holdera skusi Marta.

    kaska powinna być i nazwa teamu pasująca

  7. Powrót do góry    #862
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Skąd takie przypuszczenia o wietrzeniu całego składu?
    Odejść ma TG i możliwe, że Holder. W ich miejsce jeden solidny zawodnik ma przyjść (wieść niesie o Griszy, ale to na razie plota).
    A Oskar...większe szanse do jazdy miał by w Polonii, no ale to kwestia ciężka, więc nie ma co się zagłębiać.
    Jeśli idzie o Kułakowa - nie wiem czy będzie chciał kolejny sezon być rezerwowym, ale spróbować zawalczyć o niego nie zaszkodzi. Wydaje się, że będzie solidniej się prezentował niż Szczepaniak, a jeszcze ma sporo możliwości by się rozwinąć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #863
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Pozyjemy zobaczymy, blizniakom dobrze razem ale obydwaj chca wiecej mamony. Byli zwiazani dlugim kontraktem I mogli tylko prosic o podwyzke I to z marnymi skutkami. Po tym sezonie juz prosic wiecej nie beda tylko postawia warunki a chetni na ich uslugi pewnie sie znajda.

  9. Powrót do góry    #864
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Chyba przeceniacie możliwości finansowe Torunia. Przecież jak Karkosik odejdzie to ten klub będzie zmierzał w podobnym kierunku co my... Gollob bankowo odejdzie bo nikt mu nie zapłaci 2-2,5mln za kontrakt (swoją drogą ciekawe co z Tomkiem, bo przecież finansowo szanować się musi, ale kto mu tyle da? Zostaje tylko Falubaz, Marma i Tarnów jak zrezygnuje z 2 zawodników). Toruń w pierwszej kolejności postawi na zatrzymanie Miedziaka i Australijczyków, bo z nimi utożsamiają się nasi sąsiedzi. Na Emila też już pewnie kasy nie starczy i zawita do któregoś z dwóch wymienionych przeze mnie wyżej klubów. Toruń powinien wyglądać więc tak:
    1.Holder
    2.Fricke/Kułakow
    3.Miedziński
    4.???
    5.Ward
    6.Przedpełski
    7.Fajfer (Tomek pewnie Oskara weźmie ze sobą)

    a co do naszego składu to jeszcze bym się wstrzymał z oceną, bo nie wiadomo w której lidze pojedziemy (wszak walczymy o PO ). Ważny jest też krajobraz powyborczy i to kto będzie naszym miastem zarządzał. Zakładając jednak to, że jedziemy w I lidze to marzy mi się powrót Jonssona. Coś tam słyszałem, że Dowhan się rozgląda za kimś pewniejszym na przyszły rok. AJ ma 3-letni kontrakt, więc będzie go trzeba wypożyczyć. W ekstralidze nie jest już przekonujący, ale w I lidze powinien ciągnąc wynik. Widziałbym więc:
    1.Andersen
    2.Hougaard
    3.Woźniak
    4.Siopek
    5.Jonsson (opcja rez. to ktoś pokroju Lindgrena)
    6.Bietracki
    7.Rydlewski (gość jest 98'rocznik ale papiery na jazdę ma niesamowitą) - po tym co widzę po treningach i zawodach juniorskich to w te całe Jóźwiki, Grobelskie tracę już wiarę

    a teraz pójdę na całość Zakładając, że pojedziemy jednak w Ekstralidze () będziemy mieć mądrego prezydenta i sponsorów to chciałbym jechać składem:

    1.Andersen
    2.Hougaard
    3.Woźniak
    4.Buczek
    5.Emil
    6.Bietracki
    7.Rydlewski
    Ostatnio edytowane przez expert ; 14-07-2014 o 08:11
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  10. Powrót do góry    #865
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Zaszalałeś - nie ma co Wątpię czy by nas było stać na takie składy jakie zaproponowałeś. Przede wszystkim sądzę, że z Hansa należałoby zrezygnować na korzyść zawodnika takiego jak Porsing, który na I ligę jest już na pewno gotowy i uważam za niezbędne powalczenie o tego chłopaka i myślę, że nie jesteśmy bez szans.
    Hougaard, Siopek i Woźniak jak najbardziej powinni zostać. Nie jestem jednak pewien czy po Szymka nie sięgnie ktoś z ELigi na 2gą linię, albo nawet ktoś zamożniejszy z I ligi.
    No, ale bądźmy dobrej myśli
    AJ...no nie wiem czy aż tak będzie nas stać na szaleństwo z kasą. Jednak tani nie będzie, a punktów natrzepie. Może szybciej Buczek - w Tarnowie Gomólski za rok przechodzi w seniora i nie wiem, czy raczej nie jego będą woleli w miejsce Krzyśka.

    Co do Unibaxu - nie jestem taki pewny co do chęci zatrzymania Holdera, który przed tym sezonem zawołał niemałą podwyżkę pomimo kontuzji i stracenia sporej części sezonu. W tym także nie jeździ zbyt wiele. Chyba raczej będą woleli zatrzymać duet Ward-Emil i do tego Miedziak. Gollob ma spore szanse na przejście do Marmy, o której już kiedyś wspominał, że nie wyklucza.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #866
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    O Woźniaka możemy być spokojni, bo on akurat ma 2-letni kontrakt. Hansa też bym zostawił, wyjazdy idą mu średnio, ale na S2 jedzie dobrze. Dotychczas przez 2 lata zawalił tylko 2 mecze u siebie (Leszno,Rzeszów) więc nie jest źle.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 14-07-2014 o 10:25
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  12. Powrót do góry    #867
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Nawet jeśli to i tak za bardzo rozsądne pieniądze. Zawala wyjazdy, a jako kreowany na lidera nie powinno to wyglądać w ten sposób. I tak zostaje nam wolne miejsce (zakładając, że się uda)
    Andersen
    Hougaard
    Woźniak
    Siopek
    X
    Bietracki
    Jr

    I tu jest się nad czym zastanawiać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #868
    Użytkownik Awatar Crosand
    Dołączył
    27-05-2009
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ale się uśmiałem! Ktos tu napisał,ze mamy szanse awansować do ekstraligi! Hahahahhaahah Dowcip stulecia chyba! My to co najwyżej mamy jakaś tam szanse awansować do PO i spokojnie skończyć sezon na 4 miejscu. Do tego potrzeba jeszcze pomocy Grudziądza,który musi wygrać w Lublinie. Nawet na 1 ligę nie spodziewajmy się jakiś fajnych transferów, bo kasa jest pusta, a na lepsze czasy się nie zapowiada. Nic nie słyszałem,żeby Polonia wygrała w lotto! A tym bardziej o jakiś nowych sponsorach! Dla nas chyba dobrze będzie jak w ogóle wystartujemy w lidze za rok. Patrząc na młodego Oskara zadziwia mnie,bo jednak poparty jakimś tam sprzętem i nauka zaczyna jechać! Byłby dobrym następcą Szymona w przyszłym roku. Pytanie za ile złotówek? Tomek w Marmie? Pewnie obniży kontrakt i zostanie w Toruniu. Bedzie mu się chciało tak daleko jeździć?

  14. Powrót do góry    #869
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Ten awans nam potrzebny gwóźdź w pontonie Awans do PO...hmmm....w sumie czy aż tak nam musi na nim zależeć? Przy tej frekwencji jaką mamy to jest to dodatkowy dwumecz, który i tak będzie w plecy niezależnie z kim, a tak po prawdzie to dodatkowe wydatki z kasy klubowej - nie śmierdzącej groszem - po to, żeby 800 osób obejrzało ten jeden mecz na naszym stadionie. Utrzymanie już mamy zapewnione, więc nie ma co się pieklić o PO.
    Coś mi się kojarzy z wyliczeń, że wygranie z GKM za 3 też da nam awans do PO, a nie wiem czy to nie łatwiejsza opcja niż liczenie na zwycięstwo GKMu w Lublinie.
    Oskar faktycznie jeździ coraz lepiej. Pytanie - czy chciałby (i dziadek Gollob by się zgodził) jeździć dla Polonii?
    Wydaje się, że w I lidze za rok pościgamy się z Włókniarzem, a z nimi mecze zawsze przy S2 były fajne
    A za rok chyba Bridger będzie tani do wzięcia
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #870
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Vicar, weź powiedz kolegom, że wciskanie na siłę do składu Andersena tylko dlatego, że to sympatyczny typers, jeszcze nikomu na dobre nie wyszło Widać, że Polak przed szkodą i po szkodzie głupi

  16. Powrót do góry    #871
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Sobotch - ale ktoś musi u nas jeździć A Hans aż tak nie zawodzi, a jeden gość z doświadczeniem w ekipie się przyda. Za rozsądną kasę oczywiście.

    Co do Bridgera to dajta spokój - żaden Angol nic w Polsce nie pokaże (poza Taiem). Lepiej właśnie w Duńczyków celować. Bądź w Australijczyków.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  17. Powrót do góry    #872
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Padlo nazwisko Kulakow wiec nalezy pamietac,ze podpisal w Toruniu na 3 lata.
    Oczywiscie mozna rozmawiac o wypozyczeniu,ale poki co nie wiadomo tak do konca jaka bedzie sytuacja po tym sezonie w Toruniu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #873
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    No właśnie, Kułakow byłby ciekawą opcją ale pytanie jak będzie wyglądał skład Torunia w przyszłym sezonie. Co do Andersena/Hougaarda to mam takie wrażenie że najlepiej by było skleić ich w jednego zawodnika, który nie byłby chimeryczny i nie zdarzałyby mu się mecze bez punktów
    BKS Polonia Bydgoszcz

  19. Powrót do góry    #874
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Kurcze, zapomniałem o tym, że Wiktor jest w Toruniu na 3 lata. To chyba raczej zamyka temat, bo skoro teraz jest powoli wpuszczany do podstawowego składu to tym bardziej będzie w nim w kolejnym roku po tych zmianach kadrowych. Jakby kontrakt mu wygasł to jeszcze można by się było powyginać o jego względy
    W tym roku udało nam się trafić z Hougaardem i jedzie bardzo fajnie, zwłaszcza że nie spodziewano się po nim aż takiej jazdy. Dlatego uważam, że warto dalej szukać. Jeśli zostanie u nas Woźniak to uważam, że zapewni on nam wynik gdzieś na poziomie Andersena, więc ogólnie byłbym bardziej za poszukaniem kogoś ambitniejszego w miejsce Hansa. Pozostawienie go dopuszczam do wnętrza czaszki, ale to musiałoby być na odpowiednich zasadach. Coś tam w różnych kręgach się obija o potencjalnym powrocie Buczka, ciężko jednak stwierdzić ile w tym prawy. Wydaje się, że jeśli Tarnów utrzyma swój skład to jego miejsce zajmie Gomólski. Tylko czy Krzysiek nie będzie chciał mimo wszystko poszukać czegoś w ELidze? Grudziądz pewnie będzie go kusić w przypadku awansu. Chociaż na ten powrót bardzo by mi się japa ucieszyła
    Będę jak zdarta płyta powtarzał, że musimy dalej szukać młodych i zdolnych zawodników i żeby postarać się o Porsinga bądź Berntzona. To są chłopaki w wieku Woźniaka, a więc jeszcze młodzi, a na II-ligowym froncie radzą sobie bardzo dobrze. Warto więc w nich szukać szans na wzmocnienie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #875
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Buczek I powrot a po co mu to ? Ja nie widze w tym zadnej korzysci dla niego. Jedyny plus to odleglosc od domu ale skoro smigaja zuzloki z kraju do kraju to odleglosc to blachostka. Nie mamy prezesa tylko administracje klubowa wiec nie oczekujmy za duzo.

  21. Powrót do góry    #876
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ważne zwycięstwo wczoraj Grudziądza w Lublinie za trzy, które moim zdaniem przybliża nas do PO. Z moich obliczeń wynika, że w grze pozostaje jeszcze Orzeł, który musi przegrać w Lublinie.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 21-07-2014 o 10:53
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #877
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Powrót Gollobów do Bydgoszczy?

    Tomek chce jeszcze jeździć ze 2 sezony, ale na e-lige jest za słaby, zatem zostaje powrót do Bydgoszczy. Gdyby przyszedł wraz z bratankiem Oskarem, bo byłaby to największa bomba transferowa od lat i chyba jedyna szansa na powrót publiki na stadion. Na miejscu władz klubowych wraz z Prezydentem, który raz już to obiecał, powinien to być Nr 1 cel transferowy, a że wybory samorządowe w tym roku więc ratusz może coś więcej sypnie.

  23. Powrót do góry    #878
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Wątpliwy mi się wydaje ten powrót do Bydgoszczy. Zarobki Tomka na obecnym poziomie to gdzieś ok. 2 mln jak się nie mylę, a w Polonii mógłby liczyć na 700-800 tys.? Pewnie byłoby fajnie, gdyby po S2 pośmigał starszych kibiców by przyciągnął, a młodsi mogliby zobaczyć jak się kiedyś po tym torze po szerokiej jeździło. Ja bym się jednak nie zdziwił gdyby Tomek przeniósł się do Rzeszowa, bo tam i zapotrzebowanie na zawodników będzie, a mimo wszystko Marcie nie uda się wszystkich liderów od rywali powyciągać (na widelcu na pierwszym miejscu byłby chyba Holder, może Grisza). Może - gdyby kasa poszła niezła - Tomek zgodziłby się jeździć w Grudziądzu, który w przypadku awansu będzie musiał wchłonąć jakieś nazwiska (pewnie mocno by też liczono na powrót Buczka). Jakoś mało realne wydaje mi się przyjście do Polonii Tomka, kiedy jesteśmy w I lidze. Zwłaszcza, że on cały czas ma żal o zaległości sprzed 2 ustrojów klubu i chciałby tą kasę też dostać.
    Naprawdę prezydent z klubem musieliby stanąć na rzęsach żeby taką kasę uzbierać.
    Co do młodego Oskara to wydaje mi się, że przy dyspozycji naszej juniorki byłby wzmocnieniem. Pytanie tylko czy będzie chciał? Albo raczej - czy Władek się zgodzi.
    Pozostawiając więc sferę marzeń na osobnych torach i mając na uwadze, iż Szymek będzie miał jeszcze ważny kontrakt to należałoby się skupić na utrzymaniu Hougaarda, który radzi sobie lepiej niż zakładano, pozostawieniu w składzie Siopka, oraz wyborze jednego z dwójki Kościecha-Andersen. W tej sytuacji pozostaje do obsadzenia jedno seniorskie miejsce, które trzeba kimś wypełnić, tak aby można było liczyć na jakieś punkty, aby zawodnik miał jeszcze chęć do jazdy i prezentował się w miarę widowiskowo. I sądzę, że tutaj trener z prezesem muszą usiąść i się zastanowić nad listą zawodników spełniających te wymagania, na których nas stać i jak któregoś z nich przekonać do jazdy właśnie dla nas.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #879
    Użytkownik Awatar Crosand
    Dołączył
    27-05-2009
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Własnym oczom nie wierze! Co Wy znowu z tym ratuszem i Gollobem?! Przecież on za mniej niż 1,5 miliona nie pojedzie! A to polowa naszego budżetu! Plus milion,który mu zalegamy a bez, którego on nawet nie będzie z nami gadał. Swoja droga ciekawe kto po takim słabym sezonie mu zaufa i sypnie kasa.... Tomek się buduje przelotowym tłumikiem. Ciekawe co z tego wyjdzie.... Zarazie to przykro na niego patrzeć....Mimo wszystko jadę do Danii na SEC,bo czuje,ze to może być jego ostatnia duza impreza,na której będę mógł mu kibicować.... A co do składu na przyszły rok,to ja z chęcią bym u nas widział bankruta ze Szwecji THJ!

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Crosand za jego przydatny post!

    mentikk (21-07-2014)

  26. Powrót do góry    #880
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dajcie spokój z tym Gollobem, co roku ktoś puszcza jakąś plotę. NIE MA SZANS. Sorry, ale poniżej pewnej kwoty Tomek nie zejdzie. A jak niby to by się miało do budowanie oszczędnego składu? Zejdźcie na ziemię.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #881
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    1. Wybory prezydenckie nic nam nie dadzą, bo są w takim momencie roku, że obiecać można wszystko... a potem już nie trzeba tej obietnicy dotrzymywać, co Bruski pokazał.
    2. Dlaczego piszecie, że Polonii nie stać, bo Gollob chce minimum 2 mln? Ludzie, kto w takie formie da mu 2 mln? Aż takich naiwniaków chyba nie ma...
    3. Może i frekwencja byłaby trochę większa (chociaż jak Tomek zacząłby cieniować, to pewnie wróciłaby do normy), ale czy warto za wszelką cenę ściągać go do nas? Gdyby nie pobyt w Toruniu - chętnie. Ale Gollob pokazał gdzie nas ma. Jestem mu wdzięczny za to, co dla Polonii zrobił, gdy w Polonii był. Ale potem niestety zrobił sporo dla kasy, żeby nam zajść za skórę.

  28. Powrót do góry    #882
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Raz i drugi Polonii się udało nie spaść na dno, ale jak widać mnóstwo kibiców nadal chciałoby, żeby klub oskubano do ostatniego centa. W imię legendy, która teraz nie gwarantuje w ekstralidze nawet ośmiu punktów...

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    vicar (21-07-2014)

  30. Powrót do góry    #883
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Tomek u Marty dostał...no może nie 2, ale z 1,5 mln
    Ogólnie to nie jesteśmy w ELidze, a w I i tutaj o punkty Tomkowi będzie dużo łatwiej, zwłaszcza przy S2. Chyba nie powiecie, że cieniuje aż tak, żeby na luzaku dwucyfrówek w I lidze nie wozić...
    Jak już pisałem - wszystko fajnie by było, ale ani Tomek nie zejdzie do ceny, na którą nas stać, a my jego pułapu nie osiągniemy. Więc to tylko sfera marzeń. Jednak warto nadmienić, że nie sam kibic by doszedł na stadion, ale i sponsor, bo w Bydgoszczy jest takich jeszcze trochę, co dla nich Gollob w Polonii to dobra reklama.
    A my chyba jednak powinniśmy iść drogą budowy niedrogie (jak pisze vicar) i ambitnego składu. Możemy poszukać młodych chłopaków, którzy chcą się wybić w polskiej lidze i pokazać, że potrafią gryźć tor.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #884
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Znowu Gollob na tapecie? To ja proponuję po całości, Polonia 2015 (niezależnie od ligi):
    9. Gollob
    10. Woźniak
    11. Buczek
    12. AJ/Protas
    13. Emil
    14. Bietracki
    15. Gollob

    I znowu mielibyśmy dwóch Gollobów w składzie , a w ogóle to jakbyśmy takimi nazwiskami nie ściągnęli kompletu na stadion to ja już nie wiem

    Ana serio...
    Dlaczego piszecie, że Polonii nie stać, bo Gollob chce minimum 2 mln? Ludzie, kto w takie formie da mu 2 mln? Aż takich naiwniaków chyba nie ma...
    Forma to najmniejszy problem. Prezesi uwielbiają podbijać bębenek, wcale nie zdziwiłbym się gdyby Gollob (zakładając kontynuację kariery) przytulił te 2 melony.

    W sumie trochę szkoda że nie było Golloba na GP i nie będzie na DPŚ. Okazałoby się, jakim rzeczywiście jest magnesem na kibiców. I myślę, że zwolennicy powrotu TG przeceniają ten powrót. Ściągnąłby starych kibiców na stadion? Na ile, na kilka meczów? Po czym starzy kibice powiedzieliby: "a bo bez Jacka z Tomkiem w parze to nie to samo". Bydgoski kibic lubi narzekać.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  32. Powrót do góry    #885
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Powrót Gollobów do Bydgoszczy?

    Tomek chce jeszcze jeździć ze 2 sezony, ale na e-lige jest za słaby, zatem zostaje powrót do Bydgoszczy. Gdyby przyszedł wraz z bratankiem Oskarem, bo byłaby to największa bomba transferowa od lat i chyba jedyna szansa na powrót publiki na stadion. Na miejscu władz klubowych wraz z Prezydentem, który raz już to obiecał, powinien to być Nr 1 cel transferowy, a że wybory samorządowe w tym roku więc ratusz może coś więcej sypnie.
    Kolego skąd ty to wziąłeś? Tomek nie będzie rozmieniał kariery na drobne na tyle, żeby na koniec przygody z żużlem ścigać się w I lidze z takimi "tuzami" jak Lublin czy Łódź (bez obrazy dla tych ekip ) Choć oczywiście pomarzyć dobra rzecz. Tomek z Oskarem w składzie a Jacek jako "menadżer" pomagający J. Woźniakowi A tak na serio to ja widzę 3 scenariusze dla Golloba w 2015r:
    a) kontrakt z Rzeszowem albo Falubazem - najbardziej prawdopodobny
    b) koniec kariery
    c) Polonia awansuje jednak w tym roku do Ekstraligi a nowy Prezydent sypnie kasą na roczną umowę dla Golloba (ten scenariusz jest jednak praktycznie nierealny czyli zostają jedynie powyższe dwa
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  33. Powrót do góry    #886
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    a) kontrakt z (...) Falubazem - najbardziej prawdopodobny
    że też ludzie mają takie poczucie humoru...
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #887
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Tomek nie będzie rozmieniał kariery na drobne na tyle, żeby na koniec przygody z żużlem ścigać się w I lidze z takimi "tuzami" jak Lublin czy Łódź
    Ale przecież już dawno rozmienił sie na tyle, że może z Łodzią by sobie teraz jakoś poradził

    a) kontrakt z Rzeszowem albo Falubazem - najbardziej prawdopodobny
    Nie wiem, kto mu zapłaci cokolwiek za gwarancję 0 punktów w Gorzowie i może paru więcej na innych wyjazdach.

    b) koniec kariery
    Właśnie tego życzą mu najwięksi fani, którym wstyd jest oglądać popelinę w wykonaniu ich bohatera.

  35. Powrót do góry    #888
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Widzę w tym roku lipiec jest już sezonem ogórkowym i wracają pomysły powrotu Golloba.
    Zapamiętajcie,że Tomasz już tu nie będzie jeździł z gryfem na piersi. Ma nas głeboko i nie interesują go hasła "Tomek wróć!!".
    Może parę osób by przyciągnął na stadion, ale nie uważam tego za zbawienie. Obawiam się, że Ci ludzie wra z ewentualnymi sponsorami nie pokryliby kontraktu swojego pupila.
    Mistrz świata tak koch Polonię i miasto, że my musimy mu dać o 1mln zł więcej. Swego czasu mówiło się nawet, że marzy mu się spełnienie obietnicy Jasiakiewicza (coś z kamienicą w tle). Generalnie na nic papierów nie ma, ale gada, że ktoś coś mu wisi.
    Dziś to on powinien sternikom klubu wisieć "miękkim kalafiorem".
    Przyjemniej ogląda się zespół taki jak w tym sezonie. Oczywiście pewne poprawki po i można jechać. Bez łaski pana, zbawiciela, który obecny sezon olał ciepłym i liczy na przelotowe tłumiki.
    Co do argumentu, że Bruski obiecał Golloba i tym razem powinien coś sypnąć. Uważam, że przez kadencję zrobił na tyle dużo, żeby wykończyć ruch kibicowski na Polonii, że śmiało może odpuścić ten punkt programu wyborczego(różnica kilkuset głosów nie ma znaczenia).
    Nie wiemy też w jakiej kondycji jest nasz budżet, a zapowiada się, że lepiej nie będzie. Miasto już powiedziało, że trzeba wynagradzać zespoły w inny sposób tj. w zależności od klasy rozgrywek w której startują itp.

    Na następny sezon zostawiłbym
    1.Hougaard
    2. Siopek
    3. Woźniak
    4.Hans
    5....
    6. Bietracki
    7. Junior 2

    Tak więc szukamy 1 solidnego zawodnika. Parę ciekawych nazwisk padło. Nie szukajmy z przyzwyczajeń górnej półki tylko takich na których będzie nas stać i którzy jeżdża skutecznie/widowiskowo. Tomka zostawmy historii i nie dopisujmy już dat z jego udziałem w Polonijnych kartach.

  36. Powrót do góry    #889
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Jak ktoś nie ma jeszcze biletu na DPŚ to jutro fajna promocja - w Gazecie Pomorskiej będzie bon uprawniający do zakupu biletu ze zniżką

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Attyla za jego przydatny post!

    Marsh (24-07-2014)

  38. Powrót do góry    #890
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    No widać że starają się jak mogą żeby zapełnić trybuny, oby to przyniosło jakiś skutek...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  39. Powrót do góry    #891
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Uczą się na błędach z gp.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  40. Powrót do góry    #892
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Trochę późno się uczą, czas na wnioski był po SGP, a nie "za pięć dwunasta" przed SWC.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #893
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Tutaj jest zawsze wszystko na ostatnią chwilę.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  42. Powrót do góry    #894
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Tutaj jest zawsze wszystko na ostatnią chwilę.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Lepiej późno niż wcale. Z tego co widzę na kupbilet.pl to nie wygląda to tak tragicznie, pustek jak na SGP nie będzie z pewnością

    A tu coś o tym, jak Bruski dalej niszy żużel w naszym mieście:
    http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-..._na_aucie.html
    Pewnie po tym, co dał na Zawiszę już nie starczyło...
    Ostatnio edytowane przez Attyla ; 25-07-2014 o 10:04

  43. Powrót do góry    #895
    Użytkownik Awatar Kurczak
    Dołączył
    15-09-2013
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Panowie brać kuponik rabatowy z Pomorskiej i śmigać po bilety na finał. Dla mnie już za późno, a Ci którzy jeszcze nie kupili trochę zaoszczędą.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pozdrawiam.

  44. Powrót do góry    #896
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez feanorr Zobacz posta
    Panowie brać kuponik rabatowy z Pomorskiej i śmigać po bilety na finał. Dla mnie już za późno, a Ci którzy jeszcze nie kupili trochę zaoszczędą.

    Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    W ogóle z tego co widzę na kupbilet.pl to na trybunie C będzie niezły ścisk - zostało 1514 biletów Prawie jak za dawnych dobrych lat na B ci co idą na C muszą przyjść wcześniej zająć dobre miejsca

  45. Powrót do góry    #897
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Czy ktoś wie czy klubowa kasa jest jutro czynna?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  46. Powrót do góry    #898
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Czy ktoś wie czy klubowa kasa jest jutro czynna?
    W niedzielę nie spodziewam się ani info nie widziałem nigdzie. Nawet dziś chyba nie była, wyjątek zrobili tydzień temu. Możesz zapytać na Fejsie jeżeli masz konto, admin strony Polonii odpisuje dość szybko

    A jeżeli chodzi o bilety na DPŚ to kupisz w Empiku (nie ma już problemu, który mieli wczoraj) albo w STSach

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Attyla za jego przydatny post!

    Marsh (27-07-2014)

  48. Powrót do góry    #899
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Można też kupić na poczcie... będąc w tej obok ronda skrzetuskiego mi proponowano bilet.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  49. Powrót do góry    #900
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Można też kupić na poczcie... będąc w tej obok ronda skrzetuskiego mi proponowano bilet.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Na poczcie? Ale tak nie od "konika"?

    W sumie te bilety naprawdę muszą jakoś schodzić, jednak nie ma takiego rozdawania jak przy meczach Zawiszy

Strona 20 z 44 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •