Strona 61 z 253 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,745 z 11379

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2701
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    No to będziecie mieli nową wersję Marty Półtorak.Czy to stanowi jakiś problem?Tak apropo to baba czasem potrafi więcej wydrynić od faceta i skwitować to z uśmiechem.Znam to z własnej autopsji
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  2. Powrót do góry    #2702
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Hmm a co myslicie o nowych kartach kibica? Co roku nowe...

    Troche podejrzane, ze ma byc 100 zl na zakupy w sklepiekibica na poczatek sezonu i na koniec niby tez. Czyli jak, za darmo daja 200 zł?

    Poza tym ktos w komentarzasz zwrocil uwage, ze jest to karta Getin bank a wielu klientow tego banku ma z nimi "na pienku". Ciekawe czy tu tez nie okaze sie, ze nagle z jakiegos powodu nalicza oplate posiadaczowi karty za "Bog wie co"?

    http://www.aferyprawa.eu/Zycie/Czy-t...tin-para-banku

  3. Powrót do góry    #2703
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Nie, nie. Nie ma nic za darmo. Wszystko jest opisane drobnym druczkiem na www.falubaz.open.pl Do karty dostajesz konto, które jest za darmo jeśli wykonasz nią co najmniej pięć transakcji w miesiącu. Co ważne liczą się tylko te zaksięgowane, a z tym bywa różnie. Czasem księgowane są od razu czasem po kilku dniach, a przy transakcjach zbliżeniowych to może zająć nawet tydzień. Na dzień dobry dostajesz stówkę, a jeśli przez rok co miesiąc wykonywałeś te pięć transakcji to dostaniesz drugą. Swoją drogą wszystko się fajnie bilansuje, bo nie każdy będzie chciał robić sobie z tego konta główne, w szczególności jeśli ma kredyt hipoteczny, a kto dokonuje rezerwową kartą aż pięciu transakcji? Jeden kibic drugiemu będzie tą stówkę fundował i żeby była jasność nie dziwi mnie to, to normalna praktyka. Zastanawia mnie tylko jedno. Oficjalnie mówi się o tym, że kasę będzie można wydać na gadżety, tymczasem na ww. stronie ujęli to w taki sposób.

    Cytat Zamieszczone przez falubaz.open.pl
    ** Organizatorem promocji pod nazwa Promocja "Konto Kibica" jest Getin Noble Bank SA z siedziba w Warszawie. Nagroda w promocji jest bon o wartości 100 zł na zakup biletów (wytłuszczenie moje) emitowanych przez klub sportowy wskazany na bonie. Warunkiem otrzymania nagrody jest zawarcie (posiadanie) umowy o ROR Konto Kibica z karta debetowa lub umowy o Konto Doskonałe z karta debetowa z wizerunkiem klubu sportowego oraz dokonywanie karta min. pięciu transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Nagroda zostanie przekazana po zawarciu umowy.
    No chyba, że są to bilety podobne do tych emitowanych przez NBP, które można wymienić na wspomniane już gadżety.

    Czy nowa karta jest obowiązkowa dla każdego posiadacza karnetu?
    Ostatnio edytowane przez Świstak ; 26-02-2014 o 14:56

  4. Powrót do góry    #2704
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Ja tej karty nie wyrabiam. Kiedys byla jakas wspolpraca z WBK ( chyba poprzednie karty ) i dzisiaj pomimo ze nie mam tam konta ( ktore sam zakladalem ), przychodza mi jakies wyciagi z konta. Kolejnego nie chce. Kolejnego nie potrzebuje.

  5. Powrót do góry    #2705
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    http://zielonagora.gazeta.pl/zielona...l#TRNajCzytSST

    Zielona Góra znowu na pierwszym miejscu. Nawet Warszawa nie jest dla Nas żadną konkurencją.

  6. Powrót do góry    #2706
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Ostatnio Gorzów dostał nagrodę za 1 miejsce jeśli idzie o jakość dróg, więc z tym konkursami spokojnie Druga sprawa, że są one coraz bardziej durne...

  7. Powrót do góry    #2707
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Przecież w Gorzowie nie ma dróg, tylko....no właśnie, nawet nie wiem jak to nazwać. Byłem niedawno i najbardziej w pamięci utkwiły mi ulice Sikorskiego, Walczaka i Dekerta. Jadąc nimi czułem się jak na Camel Trophy, brakowało tylko słoni w plenerze

  8. Powrót do góry    #2708
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez swistak Zobacz posta
    Czy nowa karta jest obowiązkowa dla każdego posiadacza karnetu?

    dodatkowo gdzieś wyczytałem, że karty można używać tylko w złotych tarasach. ale w cenie są dwa bezpłatne wejścia na dworzec centralny w miesiacu.

  9. Powrót do góry    #2709
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    dodatkowo gdzieś wyczytałem, że karty można używać tylko w złotych tarasach. ale w cenie są dwa bezpłatne wejścia na dworzec centralny w miesiacu.
    ... za wejście na galerię skąd widać wszystkie perony płacisz dychę i tak

  10. Powrót do góry    #2710
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    dodatkowo gdzieś wyczytałem, że karty można używać tylko w złotych tarasach. ale w cenie są dwa bezpłatne wejścia na dworzec centralny w miesiacu.
    plus zestaw słonecznika do każdej karty

    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    http://zielonagora.gazeta.pl/zielona...l#TRNajCzytSST

    Zielona Góra znowu na pierwszym miejscu. Nawet Warszawa nie jest dla Nas żadną konkurencją.
    Sam jestem tego ciekaw bo z tego co mi wiadomo to w Gorzowie średnie wynagrodzenie przeciętnego człowieka jest o 200 zeta wyższe niż w mieście Zielona Góra.Nie wiem...być może Radio Zachód kłamie
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    spitt22 (26-02-2014)

  12. Powrót do góry    #2711
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Wyrobienie Karty nie jest oczywiście obowiązkowe. Można wyrobić tą Złotą, albo zwykłą za 2 dychy lub pozostać przy starej o ile jest aktualna.


    Bon będzie można wykorzystać na zakup gadżetów oraz biletów na mecze ligowe (klub na każdy mecz przeznaczy określoną liczbę wejściówek, które będzie można kupić za bon)
    Tylko Falubaz!

  13. Powrót do góry    #2712
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    http://zielonagora.gazeta.pl/zielona...l#TRNajCzytSST

    Zielona Góra znowu na pierwszym miejscu. Nawet Warszawa nie jest dla Nas żadną konkurencją.
    Czyli rozumiem,ze w wyborach glos oddasz na Kubickiego?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #2713
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    ... za wejście na galerię skąd widać wszystkie perony płacisz dychę i tak
    Chyba ty płacisz. Odwalić się od Warszawy i zająć swoimi problemami. Grzecznie proszę

  15. Powrót do góry    #2714
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach

  16. Powrót do góry    #2715
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    I teraz niech mi ktoś wytłumaczy jak chłopu buraczanemu jak to się ma do tego kochanego Alexa który jest już jak swój?Jak ten gość mianowicie ma się rozwijać
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  17. Powrót do góry    #2716
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Senator prawie robi wyrzuty Emilio, ze nie chce skorzystać z jego oferty. Gość ma tupet.

  18. Powrót do góry    #2717
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    I teraz niech mi ktoś wytłumaczy jak chłopu buraczanemu jak to się ma do tego kochanego Alexa który jest już jak swój?Jak ten gość mianowicie ma się rozwijać
    Jak to jak? Tak jak zwykle, na wypożyczeniu

  19. Powrót do góry    #2718
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Ostatnio Gorzów dostał nagrodę za 1 miejsce jeśli idzie o jakość dróg,
    ????????
    masz rację, że konkursy są coraz bardziej durne,
    a zwłaszcza ich wyniki

  20. Powrót do góry    #2719
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Senator RP pan Dowhan dobrze podchodzi do tematu,nie wie jaki będzie kontrakt Emila w Toruniu,ale on daje więcej.A i można trochę namieszać w głowach pozostałych torunskich zawodników.

  21. Powrót do góry    #2720
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Robert D. do parlamentu europejskiego. rozwinie żużel lepiej niż Berni F1.

  22. Powrót do góry    #2721
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    Jak to jak? Tak jak zwykle, na wypożyczeniu
    Nie doceniasz Senatora, walczy o Emiliano aby ściagnąć tego tajemniczego sponsora z Rosyji.
    Emil grzałby ławe i czekał na swoją szanse
    Sasza musi być.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 26-02-2014 o 21:01
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #2722
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    Jak to jak? Tak jak zwykle, na wypożyczeniu
    Czyli tak jak zazwyczaj.100 procent Falubaz na dożywotnim szkoleniu w Świętochłowicach.Koleś miażdzy system na grubo
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  24. Powrót do góry    #2723
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Senator RP pan Dowhan dobrze podchodzi do tematu,nie wie jaki będzie kontrakt Emila w Toruniu,ale on daje więcej.A i można trochę namieszać w głowach pozostałych torunskich zawodników.
    Gdzie on powiedzial, ze daje wiecej? Powiedzial tylko ze oferta jest naprawde fajna. Najlepiej pie...yc glupoty na forum.

  25. Powrót do góry    #2724
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    I tutaj brakuje tej dawnej ręki, która wiedziała jak pokierować młodymi i na kogo należy stawiać i dawać szansę.
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...-ROW-ie-Rybnik

    Pan Grabowski zabiegał o Alexa... A u nas chyba wciąż ślepo zapatrzeni liczą na 21-letniego Kamila, któremu w przyszłym roku pozostanie maksymalnie 1 liga. Bynajmniej tak mi się wydaje, bo wielkich cudów po nim się nie spodziewam. Lepiej pomóc rozwijać się Alexowi.

  26. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi libro5 za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (27-02-2014), Falubaz (27-02-2014), Falubaz7 (27-02-2014), kapitan bomba (27-02-2014), t_zg (27-02-2014)

  27. Powrót do góry    #2725
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Akurat starty w Rybniku u boku Grabowskiego mogą Alexowi wyjść tylko na dobre.

    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Czyli tak jak zazwyczaj.100 procent Falubaz na dożywotnim szkoleniu w Świętochłowicach.Koleś miażdzy system na grubo
    Zawsze lepiej wychowanka wysłać na wypożyczenie, niż zabrać sprzęt i kopnąć w dupsko, co stało się już niemal normą u zardzewiałych Co się dzieje z Łukaszem Cyranem - wielką nadzieją gorzowskiego speedwaya ? Masz jakieś wieści na jego temat ?

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    KLAUS_RAUS (27-02-2014)

  29. Powrót do góry    #2726
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro5 Zobacz posta
    I tutaj brakuje tej dawnej ręki, która wiedziała jak pokierować młodymi i na kogo należy stawiać i dawać szansę.
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...-ROW-ie-Rybnik

    Pan Grabowski zabiegał o Alexa... A u nas chyba wciąż ślepo zapatrzeni liczą na 21-letniego Kamila, któremu w przyszłym roku pozostanie maksymalnie 1 liga. Bynajmniej tak mi się wydaje, bo wielkich cudów po nim się nie spodziewam. Lepiej pomóc rozwijać się Alexowi.
    Dziwicie się Kamil rzecz jasna ma ''potencjał'' jak nie którzy tu uwazaja,mówiłem już wcześniej Aleks w tym sezonie nie pojeździ

  30. Powrót do góry    #2727
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Dziwicie się Kamil rzecz jasna ma ''potencjał'' jak nie którzy tu uwazaja,mówiłem już wcześniej Aleks w tym sezonie nie pojeździ
    A skąd taki wniosek, że nie pojeździ ? Przecież do Rybnika nie poszedł na wypożyczenie, tylko będzie startował tam w ramach gościa. Skoro Grabowski zabiegał o niego, a nie o Kamila, to tylko znaczy, że dostrzega w nim większy potencjał i to w zasadzie jedyny wniosek płynący z tej informacji. Cała reszta to Wasza nadinterpretacja. Ja jestem pewien, że jeżeli Alex będzie prezentował się lepiej niż leszczyński "talent" z "najlepszej szkółki świata", to będzie miał miejsce w podstawowym składzie. Nie widzę najmniejszego powodu dlaczego miałoby być inaczej.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    Falubaz (27-02-2014)

  32. Powrót do góry    #2728
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Akurat starty w Rybniku u boku Grabowskiego mogą Alexowi wyjść tylko na dobre.
    Wg mnie po tym co pisze falubaz.com z góry zakładają, ze to Aleks nie bedzie miescil sie w skladzie. Czuc w tym tekscie faworyzowanie Adamczewskiego pomimo tego, ze jego nazwisko nie jest nawet 1 w nim wymienione. No tak...zapomnialem. Adamczewski ma potencjal i duzo za niego zaplacili, wiec szkoda zeby siano bylo wyrzucone w bloto... zenada.

  33. Powrót do góry    #2729
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wg mnie po tym co pisze falubaz.com z góry zakładają, ze to Aleks nie bedzie miescil sie w skladzie.
    Gdzie Ty to niby wyczytałeś ? Wklej ten fragment, z chęcią poczytam.

  34. Powrót do góry    #2730
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    obyś miał racje Kapitanie

  35. Powrót do góry    #2731
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Ja tam osobiście w Alexie widzę znacznie większy potencjał niż w tym pseudotalencie z Leszna. Poza tym uważam, że historie o faworyzowaniu Kamila można włożyć między bajki. Klub nie ma absolutnie żadnego interesu, by faworyzować tą leszczyńską ciamajdę kosztem wychowanka. Jest wręcz przeciwnie, z punktu widzenia interesu klubu lepiej byłoby, by na pozycjach juniorskich jeździli swoi. Wychowanek to zawsze dodatkowy magnes dla kibiców, a co za tym idzie większe wpływy do klubowej kasy. Więcej optymizmu Panowie !
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 27-02-2014 o 11:42

  36. Powrót do góry    #2732
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Gdzie Ty to niby wyczytałeś ? Wklej ten fragment, z chęcią poczytam.
    napisalem "wg mnie". Sa to moje wewnetrzne odczucia po przeczytaniu tego tekstu.

    zonaczyny kto pojedzie w 1 kolejce. Stawiam na Adamczewskiego.

  37. Powrót do góry    #2733
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Zgardzinski nie będzie jeździł w Rybniku jako gość (ani w żadnym innym klubie), bo nie zezwala na to regulamin. Ktoś w Zielonej Górze bądź Rybniku powinien go lepiej przestudiować

    P.S http://sportowybar.pl/10438


  38. Powrót do góry    #2734
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Akurat starty w Rybniku u boku Grabowskiego mogą Alexowi wyjść tylko na dobre.



    Zawsze lepiej wychowanka wysłać na wypożyczenie, niż zabrać sprzęt i kopnąć w dupsko, co stało się już niemal normą u zardzewiałych Co się dzieje z Łukaszem Cyranem - wielką nadzieją gorzowskiego speedwaya ? Masz jakieś wieści na jego temat ?
    Kapitanie Dynamit Czy nie wydaję ci się kompletnym debilizmem porównywanie Łoktajewa do Cyrana?Łukasz miał wiele lat na to aby coś pokazać,był czas że Gustafsson siedział mu na plecach a mimo to kibice domagali się swojego i tak było.Po prostu był tak słaby że musiał zostawic miejsce dla Cyfera który póki co sprawia bardziej obiecujące wrażenie na przyszłość.Po co Wam zawodnik który pół kariery spędza na szkoleniu w Rybniku?Kiedy on będzie jechał dla Falubazu?Za dziesięć lat czy sto?Co z Jensenem?
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  39. Powrót do góry    #2735
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Kapitanie Dynamit Czy nie wydaję ci się kompletnym debilizmem porównywanie Łoktajewa do Cyrana?Łukasz miał wiele lat na to aby coś pokazać,był czas że Gustafsson siedział mu na plecach a mimo to kibice domagali się swojego i tak było.Po prostu był tak słaby że musiał zostawic miejsce dla Cyfera który póki co sprawia bardziej obiecujące wrażenie na przyszłość.Po co Wam zawodnik który pół kariery spędza na szkoleniu w Rybniku?Kiedy on będzie jechał dla Falubazu?Za dziesięć lat czy sto?Co z Jensenem?
    Z tego co wiem to Saszka będzie jechał dla Falubazu w tym sezonie i przez kolejne 3 lata. Fajnie jest mieć takiego zawodnika w składzie i nie martwić się o to czy podpisze kontrakt za rok czy nie. Dudek 5 lat w Falubazie i kontrakt ważny jeszcze przez 3 lata. Protasiewicz 11 lat w Falubazie i kontrakt ważny do końca kariery. Loktaev 4 sezon w Falubazie i kontrakt na najbliższe 3 lata. Jonsson 3 lata i kontrakt na kolejne 3. To tyle w kwestii swojaków i stabilizacji kadrowej. Możesz pochwalić się podobną polityką w przypadku zardzewiałego klubu ? Pytasz co z Jensenem ? Nie wiem, lepiej powiedz mi co tam z Sundstremem, już go na zawarciu nie kochają ? Przecież jeszcze nie dalej jak kilka miesięcy temu był wielką nadzieją gorzowskiego speedwaya, a dzisiaj już odstawiony na boczny tor. Ale w sumie to nic nowego w tym klubie, nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek.

  40. Powrót do góry    #2736
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Loktaev 4 sezon w Falubazie i kontrakt na najbliższe 3 lata.
    A ile z tych 4 lat Saszka w tym Falubazie przejeździł ? Teraz w dodatku RD daje mu takimi tekstami : http://www.sportowefakty.pl/zuzel/42...il-powinien-si
    do zrozumienia, ze ma na niego wywalone ( być moze to zal i proba "zemsty" za obywatelstwo, tego nie wiem ).
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 27-02-2014 o 13:36

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    kasia_gw (28-02-2014)

  42. Powrót do góry    #2737
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A ile z tych 4 lat Saszka w tym Falubazie przejeździł ?
    tyle ile Dowhan pozwolił

  43. Powrót do góry    #2738
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A ile z tych 4 lat Saszka w tym Falubazie przejeździł ?
    2 lata, a przejeździłby wszystkie cztery, gdyby nie KSM lansowany między innymi przez "uzdrowicieli" z północy.

  44. Powrót do góry    #2739
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    No przecież Linus nie poszedł nigdzie na wypożyczenie tylko ma realne szanse wystąpienia w meczu.Łoktajew kolejny już sezon jest dymany po całości więc albo musi być niezłym łosiem albo po woli zaczyna łapać o co w tym chodzi.Podpisał kontrakt na kolejne lata a jak już podpisał można go robić w jajo bo już podpisał.Jak mu to pasuje to nic tylko pogratulować sprytu i gospodarnościByć może ta rosyjska kadra pomieszała Buniowi szyki i poczuł się jeszcze za słaby na tytuł albo to taka cicha zemsta...bo my się oczywiście lubimy,jesteśmy w świetnych stosunkach i fajną mamy drużynke czyli jak zawsze.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 27-02-2014 o 13:39
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  45. Powrót do góry    #2740
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    2 lata, a przejeździłby wszystkie cztery, gdyby nie KSM lansowany między innymi przez "uzdrowicieli" z północy.
    A teraz gdyby ES pochylil sie nad kontraktem i go zaakceptowal, to tez bylaby wina KSM ? W moim odczuciu Saszki nie biora na powaznie w klubie, a graja jego osoba w mediach, bo wiedza ze ma w ZG spora publike.

  46. Powrót do góry    #2741
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    No przecież Linus nie poszedł nigdzie na wypożyczenie tylko ma realne szanse wystąpienia w meczu.Łoktajew kolejny już sezon jest dymany po całości więc albo musi być niezłym łosiem albo po woli zaczyna łapać o co w tym chodzi.Podpisał kontrakt na kolejne lata a jak już podpisał można go robić w jajo bo już podpisał.Jak mu to pasuje to nic tylko pogratulować sprytu i gospodarności
    A Loktaev w tym roku ma iść gdzieś na wypożyczenie ??

  47. Powrót do góry    #2742
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Łoktajew kolejny już sezon jest dymany po całości więc albo musi być niezłym łosiem albo po woli zaczyna łapać o co w tym chodzi.Podpisał kontrakt na kolejne lata a jak już podpisał można go robić w jajo bo już podpisał.
    Rzadko sie zgadzam z Rustym, ale tutaj pelna zgoda.

  48. Powrót do góry    #2743
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Ja tam nie widzę, by Saszka był w tym roku w jakikolwiek sposób dymany. No ale skoro Ty coś takiego dostrzegasz, to zawsze możesz przejść na ciemną stronę mocy i razem z Rustym śpiewać na zawarciu "więęęc choooodź, pomaluj mój świaaaat, na zóóóóółtoooo i na niebieeeeskoooo !" Tam się nie dyma zawodników, tam się po prostu wypier...la ich na zbity pysk
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 27-02-2014 o 13:45

  49. Powrót do góry    #2744
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    A Jezeli ty tego nie widzisz, to gratuluje zolto zielono bialych klapek na oczach. Same glupie propozycje ( nawet jesli sa w kwestii marzen ) dla ES, to juz pokazywanie Saszce, gdzie jego miejsce w szeregu w Falubazie, bo chyba nie wierzysz, ze ES mialby jezdzic za Protasa.

  50. Powrót do góry    #2745
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    To może ustalmy sobie stan faktyczny, który na dzień dzisiejszy wygląda tak, że Loktaev jest zawodnikiem Falubazu, ma zapewnione miejsce w podstawowym składzie i nie ma opcji, by miał gdzieś zostać wypożyczony. To są suche fakty. Jeżeli Ty widzisz coś ponad to, to albo masz urojenia, albo marudzisz dla zasady, bo dzień bez krytyki Falubazu jest dla Ciebie dniem straconym. Ciekawe, że z taką samą gorliwością nie walczysz o wychowanków w Zastalu - to w kwestii klapek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •