Strona 219 z 253 PierwszyPierwszy ... 119169209217218219220221229 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,811 do 9,855 z 11379

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9811
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Ale z Krzycha już nic nie będzie, a młody może jeszcze wiele osiągnąć.
    Ale młody w tym roku i tak odchodzi z Falubazu, jest za słaby, by wskoczyć do podstawowego składu na przyszły sezon, a na rolę rezerwowego na pewno się już nie zgodzi. Tak jak wcześniej wkurzałem się na Dobruckiego za faworyzowanie Jabola tak teraz nie widzę w tej decyzji akurat nic złego. Wybrał zawodnika, który gwarantuje więcej punktów na Naszym torze, z punktu widzenia interesu klubu (a nie jednego zawodnika) ta decyzja jest po prostu dobra.

    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    Dla uzupełnienia podaj tez średnie z Tarnowa!
    Przecież w tym roku Jabol nie jechał w Tarnowie

  2. Powrót do góry    #9812
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Średnie przy W69

    Krzysztof Jabłoński - 1.769
    Mikkel Bech Jensen - 1,250

    Wybrali do składu lepszego zawodnika, rzeczywiście skandal
    Bomba błagam Cię ! Myślałem, że jesteś poważniejszy . Porównujesz średnie gdzie Bech jechał jeden mecz z Gorzowem, a Jabłoński miał u siebie mecz z Gdańskiem .
    TeamLindgren

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    alexbart (28-09-2014)

  4. Powrót do góry    #9813
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Człowiek by bardzo chciał ale jak może napisać cokolwiek dobrego o Falubazie?
    Mecz jest bez presji,ciśnienie zeszło,dla kibiców to i tak bez większego znaczenia czy pojadą z Tarnowem po bandzie czy nie...
    Każdy pewnie by chciał docinać duńczyka w kontekście nowego sezonu... tymczasem do meczu wystawiają Jabłońskiego którego już dawno nie powinno być
    Do kogo dzwonił Kopernik z parkingu w Gorzowie? Do Władka,do mamy,do żony,do kochanki,zgaduj zgadula?
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  5. Powrót do góry    #9814
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Ale młody w tym roku i tak odchodzi z Falubazu, jest za słaby, by wskoczyć do podstawowego składu na przyszły sezon, a na rolę rezerwowego na pewno się już nie zgodzi. Tak jak wcześniej wkurzałem się na Dobruckiego za faworyzowanie Jabola tak teraz nie widzę w tej decyzji akurat nic złego. Wybrał zawodnika, który gwarantuje więcej punktów na Naszym torze, z punktu widzenia interesu klubu (a nie jednego zawodnika) ta decyzja jest po prostu dobra.
    Dlatego własnie nie potrafię zrozumieć dlaczego nie chcemy Becha w Falubazie zatrzymać? Co stoi za takim podejściem do zawodnika który rokuje na przyszłość?
    Dla nas ten sezon i jest i tak przegrany więc mógł już sobie Dobrucki darować drewnianego Jabola.

  6. Powrót do góry    #9815
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Bomba błagam Cię ! Myślałem, że jesteś poważniejszy . Porównujesz średnie gdzie Bech jechał jeden mecz z Gorzowem, a Jabłoński miał u siebie mecz z Gdańskiem .
    OK, więc porównam ostatnie występy tych zawodników przy Wrocławskiej, to będzie bardziej miarodajne.

    MBJ z Gorzowem

    pokonani zawodnicy: Zagar, Świderski

    Jabol z Lesznem

    pokonani zawodnicy: Bjerre, Baliński, Pedersen x3

  7. Powrót do góry    #9816
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Widocznie nie po drodze jest Falubazowi z MBJ. Jabol być może zgodził się być rezerwowym w kolejnym sezonie i stąd te decyzje.
    Z pewnością nie decyduje w przypadku obecna forma sportowa, tylko inne czynniki.
    Być może, chociaż z tego co wiem to raczej rozważana jest opcja Adamczewskiego jako rezerwowego seniora na wypadek kontuzji kogoś z z PL z I składu.

  8. Powrót do góry    #9817
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Być może, chociaż z tego co wiem to raczej rozważana jest opcja Adamczewskiego jako rezerwowego seniora na wypadek kontuzji kogoś z z PL z I składu.
    Aha, to juz lepiej niech zostanie ten Jabol niż Adamczewski. Niech Dobruc zabierze ze sobą Kamila.
    Nic do Niego nie mam, ale wolę już Jabola na rezerwie.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 28-09-2014 o 13:05
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #9818
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Dlatego własnie nie potrafię zrozumieć dlaczego nie chcemy Becha w Falubazie zatrzymać? Co stoi za takim podejściem do zawodnika który rokuje na przyszłość?
    Dla nas ten sezon i jest i tak przegrany więc mógł już sobie Dobrucki darować drewnianego Jabola.
    Falubaz powinien szukać jakiegoś wzmocnienia za Dudka, potrzebny Nam zawodnik, który udźwignie rolę lidera, a MBJ to na dzień dzisiejszy taka raczej słaba druga linia. Nie wiem, ja mam trochę inaczej, dla mnie na pierwszym miejscu stoi interes Falubazu, a nie interes jednego zawodnika. Już jednego takiego w składzie mamy, który jedzie na taryfie ulgowej, bo jest właśnie młody, perspektywiczny i potrzebuje jazdy, żeby się rozwijać, chodzi mi o Saszkę. Przy obecnej mizerii na juniorce nie stać Nas po prostu na to, by wstawiać do składu jeszcze jednego takiego zawodnika. No chyba, że w imię stawiania na młodych odpuszczamy sobie walkę o medale, ale tak romantycznego podejścia do żużla nie ma co się spodziewać po klubie dysponującym budżetem na poziomie 10 milionów

  10. Powrót do góry    #9819
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Tak jak pisze Mariusz. Od początku było wiadomo, że Hampel pojedzie, a już na pewno było to pewne od momentu kiedy ogłosili, że zgodził się jechać za darmo.
    A guzik prawda, Po co ściągali by Becha? Skoro Hampel miał jechać!
    Hampel miał nie jechać, ale dali mu szansę i po wczorajszym GP nie dziwię się, że jest w składzie.
    A co do jazdy za darmo to jakie miał Hampel wyjście? jak by zakończył ligę z wynikiem z Gorzowa to kto by na niego kasą wyłożył w następnym sezonie?
    A tak ma szansę w dwóch meczach udowodnić, że wrócił do formy.

    Ale jak już Bech był w ZG to mógł jechać, to jest jawne sku,,,,,,o
    Ja wiem że jest jeszcze za słaby żeby być podstawowym seniorem u nas w następnym sezonie, ale tak się po prostu nie robi,
    albo inaczej nie robią tak ludzie na odpowiednim poziomie, widać u nas w klubie takich nie ma.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi GM za jego przydatny post!

    Helikopter (28-09-2014), grabarz (28-09-2014)

  12. Powrót do góry    #9820
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Falubaz potrzebuje wzmocnień więc...pogonić Protasiewicza może by się przydało co?Ano by się przydało i w jego miejsce lider z prawdziwego zdarzenia pokroju Pedersena a te głąby w pierwszej kolejności porozganiają perspektywicznych zawodników byleby starczyło miejsca dla kolegi z Gniezna.Przepraszam nie głąby...koledzy.Pir... nie idę nawet za 20 zeta,miałem iść ale jednak się powstrzymam.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  13. Powrót do góry    #9821
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Człowiek by bardzo chciał ale jak może napisać cokolwiek dobrego o Falubazie?
    Mecz jest bez presji,ciśnienie zeszło,dla kibiców to i tak bez większego znaczenia czy pojadą z Tarnowem po bandzie czy nie...
    Każdy pewnie by chciał docinać duńczyka w kontekście nowego sezonu... tymczasem do meczu wystawiają Jabłońskiego którego już dawno nie powinno być
    Do kogo dzwonił Kopernik z parkingu w Gorzowie? Do Władka,do mamy,do żony,do kochanki,zgaduj zgadula?
    Na bank do mamy !

  14. Powrót do góry    #9822
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Falubaz potrzebuje wzmocnień więc...pogonić Protasiewicza może by się przydało co?Ano by się przydało i w jego miejsce lider z prawdziwego zdarzenia pokroju Pedersena a te głąby w pierwszej kolejności porozganiają perspektywicznych zawodników byleby starczyło miejsca dla kolegi z Gniezna.Przepraszam nie głąby...koledzy.Pir... nie idę nawet za 20 zeta,miałem iść ale jednak się powstrzymam.
    Rozumiem, że Zmora w tym roku pogoni Zagara, a w jego miejsce na stałe do składu wskakuje Sundstroem, bo jest młody i rokuje Walasek też jest młody i perspektywiczny i pewnie dlatego jest przymierzany do staluchny na przyszły sezon. A od PePe to Ty się odkoleguj, to jest aktualnie czwarty najlepszy Polak i dziesiąty zawodnik ekstraligi. Kim Ty chcesz go zastąpić ? Co Ci nie pasuje w jego wynikach ?
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 28-09-2014 o 12:54

  15. Powrót do góry    #9823
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Gdzie są ci eksperci co pisali tu że Jarek już się kończy ?? Bardzo dobrze klub zrobił że o dwa lata już w marcu przedłużył kontrakt z Małym Hampel to lider na lata Teraz pewnie ma z 5 telefonów od prezesów o swoją przyszłość
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 28-09-2014 o 12:56

  16. Powrót do góry    #9824
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Trochę mało elegancko wyszło to wszystko w stosunku do Becha. Po środowej kompromitacji nasi działacze przekombinowali. Było od razu ustalić skład z Hampelem, a młody Dun mógł po prostu dostać informację, że ma się stawić na treningu.

    Wątpię, aby o tym decydowali Dobrucki, a tym bardziej Kopernik. Takie decyzje o odsunięciu Hampela, czy odsunięciu Jonssona ustala "góra". Dobrucki musiał się tylko tłumaczyć z głupiej decyzji o odsunięciu Jonssona, tak jak to było na początku roku.

    Co do Becha to w ostatnich spotkaniach nic rewelacyjnego nie pokazał. Z taką jazdą nie ma szans pełnić roli jednego z pięciu seniorów.

    Jabol jedzie pewnie dlatego, bo godzi się na rolę rezerwowego. A rezerwowego tak, czy owak za rok potrzebujemy. Tani, nie marudzi, a jak trzeba to pyknie 3x Pedersena na naszym torze.
    Zresztą nawet w takim Tarnowie Jabol pokonuje mocniejszych przeciwników niż Bech.

    Nie zmienia to faktu, że wyszło ch....wo teraz z tym Bechem.

    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    jeśli w klubie kopną w tyłek Patryka,
    to ja się wypisuje z tej wycieczki o nazwie Falubaz;

    co jak co, ale los Kurmanka jeszcze chyba wszyscy mają tam w pamięci ?
    ja wiem, że te sytuacje są zgoła odmienne, ale podejście do sprawy Patryka w ten sposób będzie s****ysyństw*m do potęgi N-tej
    Dillinger, a co proponujesz? Jak KS Falubaz powinien rozliczyć się z Dudkiem za sezony 2014 i 2015? Tu nawet jest większa strata niż jeden sezon (o ile kara będzie równa 1 rok). Z jednej strony brak Dudka osłabił drużynę na PO. Z drugiej strony za rok i tak trzeba będzie wzmocnić seniorkę za rok, co też będzie kosztować. Taka kara od sierpnia do sierpnia bardziej uderza w klub niż brak zawodnika przez jeden cały sezon.
    Przywoływanie Ś.P. Kurmanka to moim zdaniem ogromne nadużycie z Twojej strony. Co ma los Kurmanka do losu Dudka? Dudek ma w Zielonej jak pączek w maśle. Jedynie co może mu się nie zgadzać to kasa na koncie. Zero presji, zero nagonki, zero negatywnych, nieprzychylnych artykułów. Zawodnicy latający w koszulkach "Dudek on full" czy jakoś tak. Kibice skandujący jego nazwisko.
    Kurman miał wszystko na głowie, za pewnie śmieszną kasę. Ciągnął na plecach całą drużynę. Mało kto wybaczał mu potknięcia. Dziennikarze nie byli łaskawi.

    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    to kto jeszcze oprócz ludzi zatrudnionych w klubie odpowiada za to co się wydarzyło w tym sezonie ?
    Napisałem, że dwumecz z Gorzowem przede wszystkim zawalili zawodnicy. Postawa zawodników to była katastrofa, ale już klub nie znalazł się na skraju katastrofy. To tak w wielkim skrócie. Co do sezonu to jeszcze w lipcu nikt nie zapowiadał, że będzie tak źle, wręcz przeciwnnie. Poza wtopą z Tarnowem czesaliśmy wszystkich zgodnie z planem, w tym Toruń u siebie, czy nawet Unię, którą pokonaliśmy na ich torze bez pomocy naszych juniorów.
    Da się jechać w finale bez juniorów, ale do tego potrzeba 5ciu mocnych seniorów, a nie 50% ich potencjału. Z taką formą jak z Gorzowem to Falubaz nie miałby co szukać rok temu nawet mając Dudka na juniorce. Drużyny z juniorami budują inaczej skłądy i na pewno seniorka Falubazu jest mocniejsza do seniorki Leszna, czy Gorzowa. Przy założeniu, że wszyscy jadą swoje.

    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Jeszcze w kwestii Jonssona. sfp szanuje Cie, bo piszesz mądrze, ale Twoja podnieta Szwedem jest dla mnie grubo przesadzona. Jonsson wywiązał się z zadania ? Wcale nie jestem tego taki pewny. Miał świetny rok 2011, dwa kolejne takie sobie, a ten bardzo słaby.
    Vice Versa jeśli chodzi o szacunek i mądre pisanie. Moja podnięta Jonssonem była wprost proporocjonalna do przesadzonej krytyki wyrażanej przez oponentów Jonssona. Poza tym pisałem o tym, że Jonsson bardzo dobrze wywiązał się z kontraktu 2011-2013, nie pisałem nic o roku 2014. Zerknij na wyniki i na to co Jonsson robił w owych latach w PO. Niewielu było lepszych obcokrajowców w okresie 2011-2013. Obecny sezon to osobna sprawa, ale Jonsson jako 1 z 5ciu jest w sam raz. Oprócz Hampela, jedynie Pepe ma liderowe przebłyski. Reszta się wzajemnie uzupełnia. Saszka jedzie na lekkiej ochronce.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 28-09-2014 o 12:57

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Mariusz (28-09-2014)

  18. Powrót do góry    #9825
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Rozumiem, że Zmora w tym roku pogoni Zagara, a w jego miejsce na stałe do składu wskakuje Sundstroem, bo jest młody i rokuje A od PePe to Ty się odkoleguj, to jest aktualnie czwarty najlepszy Polak i dziesiąty zawodnik ekstraligi. Kim Ty chcesz go zastąpić ? Co Ci nie pasuje w jego wynikach ?
    Za Zagara jeśli już to wskoczy ktoś pokroju Walaska a za Linusa jeśli już to ktoś pokroju Becha co jest widocznie bardzo trudne...czwarty najlepszy Polak wytyczył właśnie nowy numer kierunkowy i wytyczy jeszcze nie raz pod twoją kołderką.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 28-09-2014 o 12:57
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  19. Powrót do góry    #9826
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Za Zagara jeśli już to wskoczy ktoś pokroju Walaska a za Linusa jeśli już to ktoś pokroju Becha co jest widocznie bardzo trudne...czwarty najlepszy Polak wytyczył właśnie nowy numer kierunkowy i wytyczy jeszcze nie raz pod twoją kołderką.
    Po jednym nieudanym meczu chcesz wywalać kluczowego zawodnika z drużyny...brawo. Nie dziwię się, że przeszedłeś na ciemną stronę mocy, na zawarciu takie praktyki to norma. Ja wiem, że Tobie marzy się Falubaz z 7 juniorami w składzie walczący co roku o utrzymanie, broń boże o medale. No niestety, a raczej stety nie zanosi się na to, by klub zrealizował twoje marzenia. Musisz pogodzić się z tym, że skład wciąż będzie mocny, a Falubaz będzie bił się o najwyższe cele. Amen.

  20. Powrót do góry    #9827
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Pojedzie Jabol, który w dotychczasowych występach przy Wrocławskiej jakby nie patrzeć prezentował się lepiej niż MBJ. Nadal nie rozumiem skąd ten cały zachwyt nad młodym Duńczykiem, przecież on w tym roku nic specjalnego nie pokazał.

    Edit: Widzę, że Jarek rzutem na taśmę wywalczył sobie miejsce w składzie
    Jabol mecze na w69:
    Tarnow : Krzysztof Jabłoński - 3+2 (1*,1,1*,0,-)
    Gdansk: Krzysztof Jabłoński - 9+1 (3,2*,1,3) ( najgorszy zawodnik z Zielonej Gory...Strzelca nie licze )
    Leszno: Krzysztof Jabłoński - 7+1 (2,3,0,1*,1)

    Mikkel Bech:
    Na dziendobry półfinał :

    Gorzow : Mikkel Bech - 3+2 (1*,t,2*,0)

    Szczerze to nie wiem czy na tej podstawie można stwierdzić który lepiej się zaprezentował przy w69. Jabol miał jedno spotkanie na dobrym poziomie z Lesznem jedno z Gdanskiem 9 czego w ogole nie powinni byc w statystykach ) i bardzo słabe spotkanie z Tarnowem. Mikkel odjechał przy w69 tylko jedno ze Stalerna w obecnej formie.

  21. Powrót do góry    #9828
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jabol mecze na w69:
    Tarnow : Krzysztof Jabłoński - 3+2 (1*,1,1*,0,-)
    Gdansk: Krzysztof Jabłoński - 9+1 (3,2*,1,3) ( najgorszy zawodnik z Zielonej Gory...Strzelca nie licze )
    Leszno: Krzysztof Jabłoński - 7+1 (2,3,0,1*,1)

    Mikkel Bech:
    Na dziendobry półfinał :

    Gorzow : Mikkel Bech - 3+2 (1*,t,2*,0)

    Szczerze to nie wiem czy na tej podstawie można stwierdzić który lepiej się zaprezentował przy w69. Jabol miał jedno spotkanie na dobrym poziomie z Lesznem jedno z Gdanskiem 9 czego w ogole nie powinni byc w statystykach ) i bardzo słabe spotkanie z Tarnowem. Mikkel odjechał przy w69 tylko jedno ze Stalerna w obecnej formie.
    Obaj prezentują na ten moment zbliżony poziom, żaden z nich nie wybija się ponad przeciętność. Na korzyść Jabola jak słusznie zauważył sfp przemawia fakt, że za rok również potrzebujemy rezerwowego. Z MBJ po tym sezonie tak czy owak się rozstaniemy, jest on po prostu za słaby, by zastąpić Dudiego, a na rolę zawodnika oczekującego się pewnie nie zgodzi.

  22. Powrót do góry    #9829
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Jabol jedzie pewnie dlatego, bo godzi się na rolę rezerwowego.
    Albo rzeczywiscie Dobrucki ma siano z jego punktowki i wstawil go do skladu liczac na dodatkowa odprawke D

    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Obaj prezentują na ten moment zbliżony poziom, żaden z nich nie wybija się ponad przeciętność.
    To fakt, jednak to poraz kolejny pokazali fucka Bechowi ( który byl juz w ZG ) a nie Jabolowi. To sie nazywa podejscie do zawodnikow Ja takiego samego fucka pokazuje Kopernikowi...a zastanawialem sie jeszcze wczoraj po wpisie kolarza czy nie pojsc rzeczywiscie na stadion.

  23. Powrót do góry    #9830
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    OK, nie ma co dalej komentować tego tematu. Zobaczymy po meczu czy to była dobra decyzja, teraz to czyste dywagacje

  24. Powrót do góry    #9831
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Po jednym nieudanym meczu chcesz wywalać kluczowego zawodnika z drużyny...brawo. Nie dziwię się, że przeszedłeś na ciemną stronę mocy, na zawarciu takie praktyki to norma. Ja wiem, że Tobie marzy się Falubaz z 7 juniorami w składzie walczący co roku o utrzymanie, broń boże o medale. No niestety, a raczej stety nie zanosi się na to, by klub zrealizował twoje marzenia. Musisz pogodzić się z tym, że skład wciąż będzie mocny, a Falubaz będzie bił się o najwyższe cele. Amen.
    No już się z tym pogodziłem i mogę się tylko przecież wstydzić za to co z Wami zrobili te jak to piszesz miernoty...broń boże dzisiaj nie walczą o medale Przy tej dyspozycji Hampela jaką zaprezentował wczoraj może raczysz mi powiedzieć jakie to ma znaczenie czy jedzie Bech czy Jabłoński? W klubie będą zmiany...pogonią Becha,pewnie Łoktajewa i Jonssona a zostawią Jabola plus Tomek Gollob w pakiecie?O jakim ty Dudku piszesz dyrdymały?Ten koleszka przez większość część sezonu w ogóle nie będzie jechał a jeśli wróci to powinien najpierw coś pokazać.Tą chorobę trzeba wyleczyć.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 28-09-2014 o 13:36
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  25. Powrót do góry    #9832
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez GM Zobacz posta
    A guzik prawda, Po co ściągali by Becha? Skoro Hampel miał jechać!
    Hampel miał nie jechać, ale dali mu szansę i po wczorajszym GP nie dziwię się, że jest w składzie.
    A co do jazdy za darmo to jakie miał Hampel wyjście? jak by zakończył ligę z wynikiem z Gorzowa to kto by na niego kasą wyłożył w następnym sezonie?
    A tak ma szansę w dwóch meczach udowodnić, że wrócił do formy.

    Ale jak już Bech był w ZG to mógł jechać, to jest jawne sku,,,,,,o
    Ja wiem że jest jeszcze za słaby żeby być podstawowym seniorem u nas w następnym sezonie, ale tak się po prostu nie robi,
    albo inaczej nie robią tak ludzie na odpowiednim poziomie, widać u nas w klubie takich nie ma.
    Nie gorączkuj sie tak. Bech był ściągnięty już na trening, profilaktycznie. Bowiem już po środowym meczu w Gorzowie, Jarek i Saszka sygnalizowali chorobę. Była obawa, że dwóch zawodników może nam zabraknąć na skutek zwykłej choroby. Stąd obecność Becha na treningu, stąd jego nazwisko w składzie. Jarek już w czwartek zadeklarował, ze jeśli zostanie wstawiony do składu to pojedzie za free. Warunkiem jednak było samopoczucie na odp. poziomie w Szwecji podczas SGP. Od samego początku było wiadomo, ze o ile choróbsko nie zmoże Saszki czy Jarka to w meczu pojadą.

    Rusty

    Falubaz potrzebuje wzmocnień więc...pogonić Protasiewicza może by się przydało co?Ano by się przydało i w jego miejsce lider z prawdziwego zdarzenia pokroju Pedersena a te głąby w pierwszej kolejności porozganiają perspektywicznych zawodników byleby starczyło miejsca dla kolegi z Gniezna.Przepraszam nie głąby...koledzy.Pir... nie idę nawet za 20 zeta,miałem iść ale jednak się powstrzymam.
    Rusty, Ty już nie tylko bzdurzysz. Ty sam na łeb upadłeś. Pepe jak i Jarek to profesjonaliści na najwyższym poziomie. Niezłą sieczkę we łbie trzeba mieć aby domagać się ich dymisji w klubie. Idź Ty lepiej, przeprowadź się na te zawarcie. Będzie spokój.


    Kogoś tam nieźle *****...ało. Za SF:

    Jak poinformował 22-latek na stronie swojego oficjalnego konta na Facebooku, "Duzers" podczas spotkań ligowych nie może nawet przebywać w parku maszyn. Co dziwne, taka decyzja została podjęta dopiero po meczu półfinałowym w Gorzowie. - W parkingu nie przebywałem po to, żeby się pokazać, ale żeby pomóc chłopakom w tych trudnych meczach, niestety dzisiaj (niedziela) będę kibicował tylko z trybun. Ps. Ciekawe komu moja osoba przeszkadzała w parkingu? - skomentował Patryk Dudek.
    Teraz Strzelec, Alex albo Adamczewski powinni wpisac Patryka na listę swoich teamów w roli mechanika. Swoją drogą to nie rozumiem. Patryk dalej jest zawodnikiem Falubazu. Owszem, zawieszonym ale zawodnikiem. Który tam z gorzowiaków interweniował, przyznać się ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 28-09-2014 o 13:49
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #9833
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    No już się z tym pogodziłem i mogę się tylko przecież wstydzić za to co z Wami zrobili te jak to piszesz miernoty...broń boże dzisiaj nie walczą o medale Przy tej dyspozycji Hampela jaką zaprezentował wczoraj może raczysz mi powiedzieć jakie to ma znaczenie czy jedzie Bech czy Jabłoński? W klubie będą zmiany...pogonią Becha,pewnie Łoktajewa i Jonssona a zostawią Jabola plus Tomek Gollob w pakiecie?O jakim ty Dudku piszesz dyrdymały?Ten koleszka przez większość część sezonu w ogóle nie będzie jechał a jeśli wróci to powinien najpierw coś pokazać.Tą chorobę trzeba wyleczyć.
    Ja o zupie, Ty o dupie, ehhh...

  27. Powrót do góry    #9834
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Człowiek by bardzo chciał ale jak może napisać cokolwiek dobrego o Falubazie?
    Mecz jest bez presji,ciśnienie zeszło,dla kibiców to i tak bez większego znaczenia czy pojadą z Tarnowem po bandzie czy nie...
    Każdy pewnie by chciał docinać duńczyka w kontekście nowego sezonu... tymczasem do meczu wystawiają Jabłońskiego którego już dawno nie powinno być
    Do kogo dzwonił Kopernik z parkingu w Gorzowie? Do Władka,do mamy,do żony,do kochanki,zgaduj zgadula?
    Ja wiem że ty siedzisz w swojej norze i nie chcesz lub boisz się z niej wyłazić ale dzisiaj taki szczególny dzień że chyba powinieneś być już w drodze do Leszna

  28. Powrót do góry    #9835
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    No już się z tym pogodziłem i mogę się tylko przecież wstydzić za to co z Wami zrobili te jak to piszesz miernoty...broń boże dzisiaj nie walczą o medale Przy tej dyspozycji Hampela jaką zaprezentował wczoraj może raczysz mi powiedzieć jakie to ma znaczenie czy jedzie Bech czy Jabłoński? W klubie będą zmiany...pogonią Becha,pewnie Łoktajewa i Jonssona a zostawią Jabola plus Tomek Gollob w pakiecie?O jakim ty Dudku piszesz dyrdymały?Ten koleszka przez większość część sezonu w ogóle nie będzie jechał a jeśli wróci to powinien najpierw coś pokazać.Tą chorobę trzeba wyleczyć.
    Rusty

    Odstaw juz butelkę, bo zaczynasz majaczyc.

  29. Powrót do góry    #9836
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Człowiek by bardzo chciał ale jak może napisać cokolwiek dobrego o Falubazie?
    Mecz jest bez presji,ciśnienie zeszło,dla kibiców to i tak bez większego znaczenia czy pojadą z Tarnowem po bandzie czy nie...
    Każdy pewnie by chciał docinać duńczyka w kontekście nowego sezonu... tymczasem do meczu wystawiają Jabłońskiego którego już dawno nie powinno być
    Do kogo dzwonił Kopernik z parkingu w Gorzowie? Do Władka,do mamy,do żony,do kochanki,zgaduj zgadula?
    Pudło Rusty, Kopernik dzwonił do mnie. Chciał się umówić na jakąś lufkę, coby stresu się pozbyc po Gorzowie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #9837
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja takiego samego fucka pokazuje Kopernikowi...a zastanawialem sie jeszcze wczoraj po wpisie kolarza czy nie pojsc rzeczywiscie na stadion.
    dawaj, nie marudź!
    ostatni mecz sezonu, piękna pogoda, no i jabol w składzie a jak się zakręcisz koło trybuny A, to będziesz miał okazję spotkać kopernika. fuck na stadionie jest dużo widoczniejszy niż ten pokazany przed TV.
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 28-09-2014 o 14:33

  31. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Falubaz (28-09-2014), SirCrash (28-09-2014), kapitan bomba (28-09-2014), t_zg (28-09-2014)

  32. Powrót do góry    #9838
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

  33. Powrót do góry    #9839
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Pewnie że kpina, Duduś nie może zrozumieć, że został ukarany.

  34. Powrót do góry    #9840
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Pewnie że kpina, Duduś nie może zrozumieć, że został ukarany.
    spokojnie, zrozumiał. i na pewno nie będzie się chować w parkingu po kryjomu.

  35. Powrót do góry    #9841
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Pewnie że kpina, Duduś nie może zrozumieć, że został ukarany.
    to powinien dostac odrazu w karze jak Kryjom,ze nie moze przebywac w parku maszyn, a nie po misiacu

    zawieszenie jest dla zawodnika, a ciekawe jakby sie to skonczylo gdyby wszedl jako zwykly pracownik ktoregos z zawodnikow

  36. Powrót do góry    #9842
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Pochwalę się; wyciągam dawno nie używaną zieloną koszulkę, szalik i po raz pierwszy od dawna idę w barwach na mecz. Nawet jak mecz w dupę, nawet po Gorzowie(tfu!) - Tylko Falubaz!!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  37. Powrót do góry    #9843
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pudło Rusty, Kopernik dzwonił do mnie. Chciał się umówić na jakąś lufkę, coby stresu się pozbyc po Gorzowie
    Tak jadę do Leszna i po drodze będę rozważał jak rozkminić Staluchnę 2015 na czynniki pierwsze z Akademickiego punktu widzenia.Być może podkupimy Wam Jabola bo to taki ambitny zawodnik na wszelki wypadek który w każdym sezonie lubi siedzieć na REZERWIE.Nie wiem jeszcze jak to zrobić żeby przeżył bez jazdy ale skoro Twoi Akademicy rozwiązali ten problem to może i tam się coś wymyśli
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  38. Powrót do góry    #9844
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Spytaj Czesia może sprzeda Ci swojego słynnego laptopa. Jak go zmodernizujesz to zmieścisz 100 wersji składu, a nie marne 52 czy 54.

  39. Powrót do góry    #9845
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Uuuu ale byl wywiad z Jarkiem
    Falubaz to MAGIA!!!

  40. Powrót do góry    #9846
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    po tym wywiadzie wydaje mi się ze jarka nie będzie w następnym sezonie

  41. Powrót do góry    #9847
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    po tym wywiadzie wydaje mi się ze jarka nie będzie w następnym sezonie
    A walas bedzie bo troche broni zarzad haba
    Falubaz to MAGIA!!!

  42. Powrót do góry    #9848
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Walasa nie będzie bankowo

  43. Powrót do góry    #9849
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Uuuu ale byl wywiad z Jarkiem
    A co tam Jarek nagadał?
    A na trybunach, chyba ze 2 tyś.

  44. Powrót do góry    #9850
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2009
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Hampel powiedział w skrócie: mogę liczyc na prezesa ze Szwecji, wspiera mnie itp. W pl (w domyśle Falubazie) jest presja. Dodał że jedzie za darmo. A o tym, że wystartuje dowiedział się dzisiaj.Generalnie czuć było żal i mocno ochłodzone relacje.

    Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2

  45. Powrót do góry    #9851
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Ale pamiętać trzeba, że zima jest długa i relację mogą się szybko ocieplić...nie takie rzeczy się już działy.

  46. Powrót do góry    #9852
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez sp4rr0v Zobacz posta
    Hampel powiedział w skrócie: mogę liczyc na prezesa ze Szwecji, wspiera mnie itp. W pl (w domyśle Falubazie) jest presja. Dodał że jedzie za darmo. A o tym, że wystartuje dowiedział się dzisiaj.Generalnie czuć było żal i mocno ochłodzone relacje.

    Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2
    Biedny Jareczek... Znów ktoś po KUBUSIU zadzwonił??

    Ajajajajaj jaka primabalerina...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    GoTrEk (28-09-2014)

  48. Powrót do góry    #9853
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Po tylu latach kariery mógł juz sie dowiedzieć ze jak wygrywa jest cacy a jak cieniuje to najgorszy.

    Niech nie bedzie taki wrażliwy.

    Oby tylko Marta go nie pocieszała za mocno.

  49. Powrót do góry    #9854
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez sp4rr0v Zobacz posta
    Hampel powiedział w skrócie: mogę liczyc na prezesa ze Szwecji, wspiera mnie itp.
    ciekawe co by szwedzki prezes mówił, jak by mu Jarek zawalił pół sezonu i najważniejsze mecze w sezonie.

  50. Powrót do góry    #9855
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie będzie nawet brązu w tym roku. Wieszajcie psy na Jarku a to zawodnik i człowiek bardzo fair. Banda ****ów rządzi tym klubem na czele z Chopenem. Nie ma wyników bo nie ma młodzieży. Patrz Leszno , Gorzów jakich mają juniorów. Potwierdza się kolejny sezon. Bez min 1 dobrego juniora można o mistrzoswwie zapomnieć. Potrzeba twarda ręka w ZG do szkolenia młodzieży. Może jeszcze wrócą te czasy gdzie zielonogórska młodzież była najlepsza .

    CZECZE WRÓC !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •