Strona 215 z 253 PierwszyPierwszy ... 115165205213214215216217225 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,631 do 9,675 z 11379

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9631
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Czekamy zatem na wyprowadzenie z błędu, że nic takiego się nie dzieje i że sami robimy siwy dym z niczego, bo nie ma co po jednej wtopie z kargulami wymyślać niestworzonych rzeczy.

  2. Powrót do góry    #9632
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Hmm dziwne jak to zgodził się ??? Czyli to nie on wyszedł z ta inicjatywą tylko ktoś z klubu ?
    Potato vs Potejto . Z tego co widać, logicznym wydaje się ciąg wydarzeń, że klub nie umieścił w składzie Jarosława, bo chciał też trochę przyoszczędzić. Na to Jarosław-Falubaz-Zbaw mógł zareagować propozycją jazdy za "Bóg Zapłać" co de facto jest równoznaczne ze zgodą samego zawodnika za występ za frajer.
    !Adrian walcz!

  3. Powrót do góry    #9633
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ciekawi mnie, czy klub z ZG w dalszym ciągu bedzie miał parcie na zorganizowanie turnieju WSLw Pazdzierniku. Pogoda z racji terminu może być do bani, po takiej wtopie w półfinale z wielu ludzi zeszło ciśnienie na speedway w tym roku. Podejrzewam, ze na meczu o brąz frekwencja będzie bardzo niska, a co dopiero jakieś WSL za 50 zł ( sporo osob, w tym ja oddało bilety na WSL ). Nie wiem jakie wsparcie finansowe otrzymałby za to klub z ZG od FIM (?), jednak przy niziutkiej frekwencji i tak plecy i tak.

  4. Powrót do góry    #9634
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    A po sezonie krótka piłka...jedziesz Pan na mniejszym kontrakcie i walczysz o skład jak każdy albo jedziesz Pan w czerwonym kasku za darmo.Klub finansowo na tym nie straci na pewno i to samo się to powinno tyczyć Protasiewicza.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 26-09-2014 o 14:20
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  5. Powrót do góry    #9635
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    A po sezonie krótka piłka...jedziesz Pan na mniejszym kontrakcie i walczysz o skład albo jedziesz Pan w czerwonym kasku za darmo.Klub finansowo na tym nie straci na pewno.
    Ty sie Rusty martw o swoj klub, czy przejdą w finale młodzieniaszków z Leszna.

    "W dużym stopniu zmieni się skład Falubazu Zielona Góra w sezonie 2015 i na tym etapie zakończymy wszelkie dywagacje. Na chwilę obecną zajmujemy się jedynie meczami o brązowy medal. O wszelkich zmianach w składzie będziemy mogli rozmawiać po zakończeniu sezonu - powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej Marek Jankowski
    Przypomnijmy, że ważne kontrakty z nasza drużyną na kolejne sezony mają Piotr Protasiewicz, Jarosław Hampel, Patryk Dudek, Andreas Jonsson, Aleksandr Loktaev oraz Krzysztof Jabłoński."

    Wg Kopernika skłąd zmieni się znacząco. Patrząc na ilość ważnych kontraktów ciekawe co wymyślą.

  6. Powrót do góry    #9636
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Rafał wykonał swoje zadanie, czyli awansował do fazy play-off, jednak styl w jakim przegraliśmy w półfinałach nas nie zadowala. To nie Rafał ponosi winę za to co wydarzyło się z naszą drużyną. Nie może on odpowiadać za to co stało się z Patrykiem Dudkiem czy Jarkiem Hampelem. Natomiast odpowiedzialny za to był właśnie trener - powiedział na konferencji prasowej Marek Jankowski.

    to był odpowiedzialny czy nie był ?


    A Hampel powinien oczywiście tego, w ogóle nie rozumiem skąd temat rozwiązania z nim kontraktu.
    Przez półtora sezonu zapierdal*ł dla nas aż się kurzyło, był mega pewniakiem na bieg 15 i niemal na każdy mecz, a teraz tak mu się mamy odwdzięczać? Dajmy mu ułożyć swoje sprawy, bo coraz więcej wskazuje na to że to nie silniki, niech okrzepnie przez zimę i wróci głodny ścigania na nowy sezon.
    Ponadto, gdyby się okazało, że nie dostanie 'dzikiej karty' na SGP to mamy solidnego zawodnika w lidze, który nie będzie musiał się eksploatować w tym wyczerpującym cyklu.
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 26-09-2014 o 14:24

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    elgato (26-09-2014), zigi1976 (26-09-2014)

  8. Powrót do góry    #9637
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Hampel w żaden sposób nie został postawiony pod ścianą, bo gdyby to klub zmusił go do jazdy za darmo to zwyczajnie by nie pojechał. Fakt, że jedzie za darmo oznacza, że widocznie jest mu głupio za ogólną żenadę jaką odstawiał w drugiej połowie sezonu.

    Inna sprawa, że ja bym dał mu szanse. To wciąż jest dobry zawodnik i nie zapomniał jak się jeździ. Kibice zdaje się zapomnieli już o tym ile razy ratował nam dupe i teraz kiedy ma potworny dół najchętniej kopnęliby go w dupę. Ja bym Hampela zostawił, ale oczywiście na rozsądnych warunkach.

    Jeszcze w kwestii Jonssona. sfp szanuje Cie, bo piszesz mądrze, ale Twoja podnieta Szwedem jest dla mnie grubo przesadzona. Jonsson wywiązał się z zadania ? Wcale nie jestem tego taki pewny. Miał świetny rok 2011, dwa kolejne takie sobie, a ten bardzo słaby. I dwa dobre występy z Gorzowem pod koniec sezonu tego nie zmienią, chociaż widzę, że niektórym zamazują tutaj obraz tego zawodnika, który jeszcze niedawno przegrywał z Borowiczem. Dlatego za mało śmieszny żart uważam, by budowę zespołu na przyszły sezon zaczynać od Jonssona, choć widzę go w składzie, ale tylko jako drugą linię.

    Jestem przeciwny ściąganiu Walaska czy Zengoty. Pierwszy to wciąż świetny zawodnik, ale ma swoje lata i podobnie jak Protasiewicz lepszy już nie będzie. Ja bym rozglądał się za zawodnikami młodymi, którzy mają coś do udowodnienia lub są głodni jazdy i sukcesów. Walasek to taki trochę odgrzewany kotlet. Zengota - teraz jeździ dobrze, ale pierwszą połowę sezonu miał tragiczną. Widać, że chłopak trafił w jakiś dobry silnik. Skończy się silnik - skończy się Zengota. Wspomnicie moje słowa.

    Czytając wypowiedź Kopernika o "znaczących zmianach" w przyszłym sezonie można strzelać w ciemno, że klub podziękuje za współpracę Dudkowi i Jabłońskiemu. Być może również Hampelowi. Protasiewicz, Jonsson i Loktajev raczej zostaną, a przynajmniej ja bym tego chciał.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 26-09-2014 o 14:41
    TeamLindgren

  9. Powrót do góry    #9638
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ciekawi mnie, czy klub z ZG w dalszym ciągu bedzie miał parcie na zorganizowanie turnieju WSLw Pazdzierniku. Pogoda z racji terminu może być do bani, po takiej wtopie w półfinale z wielu ludzi zeszło ciśnienie na speedway w tym roku. Podejrzewam, ze na meczu o brąz frekwencja będzie bardzo niska, a co dopiero jakieś WSL za 50 zł ( sporo osob, w tym ja oddało bilety na WSL ).
    No ale przecież będą kibice z całego świata, to się zwróci z nawiązką. Dowhan przecież nie kłamie!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #9639
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,102
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Skończy się silnik - skończy się Zengota. Wspomnicie moje słowa.
    Tylko proszę!!!!

    Pozwól mu przejechać na tym silniku dwa mecze. Dosłownie DWA.

    O nic więcej nie proszę


    ps. i nie wierz Reptile, że Jarkowi może być głupio. Uwierz mi

  11. Powrót do góry    #9640
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Tylko proszę!!!!

    Pozwól mu przejechać na tym silniku dwa mecze. Dosłownie DWA.

    O nic więcej nie proszę
    W finale kibicuje wam, więc oczywiście mam nadzieję, że Zengota dwa razy zrobi 10+, ale mojej oceny tego zawodnika to nie zmieni. Zresztą sam bodajże chciałeś go wykopać ze składu po pierwszej części sezonu .

    Co do Hampela: wiem, że jesteś do niego uprzedzony, ale jak inaczej wytłumaczysz fakt, że jedzie za darmo ? Gdyby propozycja padła ze strony klubu to mógłby powiedzieć "cmoknijcie mnie w d".
    TeamLindgren

  12. Powrót do góry    #9641
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    "W dużym stopniu zmieni się skład Falubazu Zielona Góra w sezonie 2015 i na tym etapie zakończymy wszelkie dywagacje" mówi Jankowski na falubaz.com o0

  13. Powrót do góry    #9642
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    coś mi się wydaje że jakoś Chomski jest bez etatu i tak jakoś mocno po Falubazie nie jechał

    nie miał tez czasami falubazowej smyczy na szyi? to mogło mi się przewidzieć

  14. Powrót do góry    #9643
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No ale przecież będą kibice z całego świata, to się zwróci z nawiązką. Dowhan przecież nie kłamie!
    Jak dla mnie poroniony pomysl w takim momencie WSL, stad moje zaciekawienie. Kolejna sprawa, czy w przypadku zdobycia złota przez Stal Gorzow, w przyszłym roku w oczach Kopernika i Dowhana rowniez bedzie to mega prestizowa impreza ( o ile w ogole do niej dojdzie ).
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 26-09-2014 o 14:43

  15. Powrót do góry    #9644
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,414
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Inna sprawa, że ja bym dał mu szanse. To wciąż jest dobry zawodnik i nie zapomniał jak się jeździ. Kibice zdaje się zapomnieli już o tym ile razy ratował nam dupe i teraz kiedy ma potworny dół najchętniej kopnęliby go w dupę. Ja bym Hampela zostawił, ale oczywiście na rozsądnych warunkach.

    Jeszcze w kwestii Jonssona. sfp szanuje Cie, bo piszesz mądrze, ale Twoja podnieta Szwedem jest dla mnie grubo przesadzona. Jonsson wywiązał się z zadania ? Wcale nie jestem tego taki pewny. Miał świetny rok 2011, dwa kolejne takie sobie, a ten bardzo słaby. I dwa dobre występy z Gorzowem pod koniec sezonu tego nie zmienią, chociaż widzę, że niektórym zamazują tutaj obraz tego zawodnika, który jeszcze niedawno przegrywał z Borowiczem. Dlatego za mało śmieszny żart uważam, by budowę zespołu na przyszły sezon zaczynać od Jonssona, choć widzę go w składzie, ale tylko jako drugą linię.

    .
    różnica pomiędzy Jonssonem a Hampelem polega na tym, że ten pierwszy nigdy nie zamyka manety . nawet jak przez większosć obecnego sezonu nie miał na czym jeździć to zawsze starał się szarpać na dystansie, niezależnie od tego czy była to liga czy GP.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  16. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    Helikopter (26-09-2014), Jacazg (26-09-2014), artem (26-09-2014), kapitan bomba (26-09-2014)

  17. Powrót do góry    #9645
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    No i co z tego, że szarpał skoro często kończyło się na 5-6 punktach ? Druga linia tak. Lider w żadnym wypadku.
    TeamLindgren

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    cphx (26-09-2014)

  19. Powrót do góry    #9646
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,102
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Zresztą sam bodajże chciałeś go wykopać ze składu po pierwszej części sezonu .
    Nie tylko po pierwszej, ale przede wszystkim jeszcze przed pierwszą częścią sezonu. Dla mnie to drewno. Jedyny plus Zengoty to taki, że naprawdę sympatyczny chłopak z Niego. No i,że z Zielonej. A Ja z kilku powodów mam słabość do Waszego miasta

    Co do Hampela: wiem, że jesteś do niego uprzedzony, ale jak inaczej wytłumaczysz fakt, że jedzie za darmo ? Gdyby propozycja padła ze strony klubu to mógłby powiedzieć "cmoknijcie mnie w d".
    To nie jest tak, że uprzedzony jestem i już. Wszyscy w Lesznie uwierzyli, łącznie z Dworakowskim, że Jarek to taki gość jak Adams. Prawdziwy Lider, na długie, długie lata. A Ja nie byłem za Nim od samego początku. Wiedziałem co to za ,,typ'' i w jakim celu tu Go ciągnie.

    Nie lubię ludzi, dla których pieniądz w życiu to priorytet. Zero poszanowania innych życiowych wartości i zasad.


    pzdr

    ps. tzg - jesteś kumaty więc wiesz o czym piszę
    Ostatnio edytowane przez welna ; 26-09-2014 o 14:53

  20. Powrót do góry    #9647
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Chomski jakieś tam papiery na trenera ma.
    Pytanie tylko czy fakt że Chomski trenował Stal przez 18 sezonów nie jest dla kogoś tam w klubie wielkim problemem

  21. Powrót do góry    #9648
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    To nie jest tak, że uprzedzony jestem i już. Wszyscy w Lesznie uwierzyli, łącznie z Dworakowskim, że Jarek to taki gość jak Adams. Prawdziwy Lider, na długie, długie lata. A Ja nie byłem za Nim od samego początku. Nie lubię ludzi, dla których pieniądz w życiu to priorytet.
    To jeszcze wymień żużlowców, dla których pieniadz nie jest priorytetem.

    edit: wiem welna, jednak moja opinia jest taka, ze rzucisz nawet Balinskiemu 200tyś-300tyś za podpis więcej a warunki za punktówke takie same jak w Lesznie albo troche lepsze i pojdzie w długą i zniknie mit przywiązania do barw klubowych. Każdy jest do kupienia...za odpowiednią cenę.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 26-09-2014 o 14:55

  22. Powrót do góry    #9649
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    To jeszcze wymień żużlowców, dla których pieniadz nie jest priorytetem.
    Żużlowcy Włókniarza nie jeżdzą dla pieniedzy.

  23. Już 13 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (26-09-2014), Giani (26-09-2014), GoTrEk (26-09-2014), Goros (27-09-2014), apator_uk (26-09-2014), artem (26-09-2014), dockm (26-09-2014), grafi25 (26-09-2014), kapitan bomba (26-09-2014), sobotch (26-09-2014), sparta_mistrz (26-09-2014), welna (26-09-2014), Świstak (26-09-2014)

  24. Powrót do góry    #9650
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Chomski jakieś tam papiery na trenera ma.
    Pytanie tylko czy fakt że Chomski trenował Stal przez 18 sezonów nie jest dla kogoś tam w klubie wielkim problemem
    Wyboru specjalnie wielkiego nie ma więc nie jest to zły pomysł.

    Mam tylko nadzieje, że nie zrealizują obietnicy zatrudnienia Kryjoma .

  25. Powrót do góry    #9651
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    I takich nam właśnie potrzeba

  26. Powrót do góry    #9652
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Chomski jakieś tam papiery na trenera ma.
    Pytanie tylko czy fakt że Chomski trenował Stal przez 18 sezonów nie jest dla kogoś tam w klubie wielkim problemem
    Chomski do szkolenia młodzieży nadawałby się jak najbardziej, ale już jako trenera pierwszej drużyny kompletnie go nie widzę. Brak mu charyzmy i żużlowego cwaniactwa, jakiś większych sukcesów trenerskich też nie osiągnął. Zresztą wystarczy zapytać kobylaków jak wspominają go z pracy na zawarciu. Moim zdaniem już bardziej do tej roli nadawałby się Żyto, pytanie tylko co na to zarząd i "jedyni prawdziwi" z trybuny K.

  27. Powrót do góry    #9653
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Żużlowcy Włókniarza nie jeżdzą dla pieniedzy.
    Bo jak nie ma pieniedzy, to nie przystepuja do spotkan w ogole

  28. Powrót do góry    #9654
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,414
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    No i co z tego, że szarpał skoro często kończyło się na 5-6 punktach ? Druga linia tak. Lider w żadnym wypadku.
    to z tego że ma charakter, i większe umiejętności a nie tylko sprzęt. chociażby z tego powodu poważniejszy kandydat na lidera niż Hampel.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    kapitan bomba (26-09-2014)

  30. Powrót do góry    #9655
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ja sobie nie wyobrażam by trenerem miał być ktoś kto zestawia w jednej linii Lindgrena i Szymko. Po cholerę ten Chomski ? Frątczak jako menadżer (ogarnia taktykę, przepisy, potrafi zmotywować drużynę i ma jaja walczyć o swoje) + ktoś do szkolenia młodzieży. Nie ma sensu kombinować z Kryjomami, Chomskimi i bóg wie z kim jeszcze.

    to z tego że ma charakter, i większe umiejętności a nie tylko sprzęt. chociażby z tego powodu poważniejszy kandydat na lidera niż Hampel.
    Nie przekonałeś mnie. Jonsson to waleczny chłop i owszem ma charakter, ale na lidera drużyny się po prostu nie nadaje. Przyjdzie kolejny sezon to znowu będzie jechał w kratkę i jeśli na nim mamy oprzeć drużynę to widmo spadku zaczyna nabierać dla mnie realnych kształtów. Naprawdę już wszyscy zapomnieli o tym jak słabo Szwed jechał przez większą część sezonu kiedy męczył się i woził jedynki lub w porywach dwójki ? Co z tego, że jest waleczny skoro często jest zwyczajnie nieskuteczny ?
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 26-09-2014 o 15:03
    TeamLindgren

  31. Powrót do góry    #9656
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Żużlowcy Włókniarza nie jeżdzą dla pieniedzy.
    Oni wlasciwie przez pieniadze nie jezdza hahabba
    Falubaz to MAGIA!!!

  32. Powrót do góry    #9657
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    to z tego że ma charakter, i większe umiejętności a nie tylko sprzęt. chociażby z tego powodu poważniejszy kandydat na lidera niż Hampel.
    Hampel przy 1/4 sezonu gorszej od juniorów średnia 2,231. AJ przy znacznym wzroście formy pod koniec 1,994. I to robi różnice. A u Hampela wg mnie to nie kwestie sprzętu a jakieś problemy osobiste.

    AJ w swoim najlepszym chyba sezonie ( 2011 ) odbiegał od Hampela wynikami w polskiej lidze.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 26-09-2014 o 15:06

  33. Powrót do góry    #9658
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Panowie bez jaj, jaki Chomski To już Andrzeaj Huszczę na menadżera wolę. Zrobić Garbowskiego trenerem szkółki. Na menadżera I drużyny zostawić Grabowskiemu Jacka do pomocy, bo lepiej ogarnia taktykę meczową, ma dobry kontakt z zawodnikami i git. W przyszłości na menago i trenera widzę Protasa. Ale to pewnie za 2 lata.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Goros (27-09-2014), ciesiel (26-09-2014)

  35. Powrót do góry    #9659
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,818
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Hmm, ale jazda bez trzymanki, rzekłbym

    No własnie. tego się obawiałem, po kompromitacji w Gorzowie teraz nastąpi trzęsienie ziemi. A w takiej atmosferze łatwo popełnić błąd. I tego się boję.

    JAREK HAMPEL

    Co by o nim nie mówić to jest dla mnie gość na poziomie. Póltora sezonu zaprierd.alał aż miło. Pół sezonu jedzie padakę. To fakt, ale jak każdy człowiek i go dopadły poważne problemy. Nie tylko sprzętowe. Jasne, jak by powiedział Rusty, co to nas obchodzi ? Ano mnie osobiście obchodzi, uważam, ze teraz klub powinien wyciągnąć do Jarka pomocna dłoń. No chyba, ze inna będzie wola obydwu stron. Wtedy trudno. Fakt, że Jarek sam zdeklarował swoją gotowość na mecze o brąz, za 0 PLN, pokazuje niezbicie, że facet poważnie podchodzi do swoich obowiązków. On oddał się do dyspozycji klubu, czy klub skorzysta z tej oferty to już inna kwestia. Ale według mnie Jarek zachował sie jak na profesjonalistę przystało.

    RAFAŁ DOBRUCKI

    Powiem krótko, szanuje gościa. Facet wie co to jest odpowiedzialność za wynik. Troche to smiesznie wygląda, bo jeszcze nie tak dawno, jak by nam trener wprowadził drużyne do PO to nikt by nie pomyślał nawet o jego dymisji. Dzisiaj jednak są inne czasy, kibic zielonogórski, jak te spasione koty, jest kibicem bardzo wymagającym. A już na pewno nie zaakceptuje takiej kompromitacji jaka miała miejsce w Gorzowie. Po takim meczu żądaliby u nas głowy dosłownie każdego trenera. Ze Shrekiem włącznie. Nie ma zmiłuj. Gorzowiaka trzeba lać Mam nadzieję, ze Rafała miejsce zajmie Jacek Falubaz Fratczak. Chłop się nadaje jak mało kto.

    Rafał, szacunek dla Ciebie. Za te lata co jeździłeś oraz za ten okres co rządziłeś w parku maszyn.

    Jak wspomniałem wyżej. Boję się aby włodarze Falubazu, na bazie aktualnych emocji, nie popełnili kardynalnych błędów kadrowych. Aby nie wylali dziecka z kąpielą. Wiem, że są mocne zakusy na Emila, Grisze i Kildemanda. Wiem, ze jest kasa na nich. Jednakże również wiem, że najgłupszego co można teraz zrobić to pozbyć się takich zawodników jak Jarek, AJ czy Saszka. To byłaby głupota do kwadratu. O odejściu Patryka nawet słyszeć nie chcę. Owszem, widzę możliwość zakontraktowania jednego krajowego seniora. I to wszystko co bym uczynił. Najpewniej mój wybór padłby na Grzesia Walaska lub Grzesia Zengotę.

    Jacazg, mam podobne informacje odnośnie finansów w klubie. Dodatkowo mogę dopowiedzieć, że jeden duży sponsor ma podpisać na jesień umowę sponsorską na sporą kwotę. Byłby to czwarty duży filar po Kronopolu, Stelmecie i Spar. Obawiam sie jednak, że wkrewinoy senator z Kopernikeim, mając do dyspozycji takie środki, pójdą śladem Torunia. A tego bym nie chciał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #9660
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Chomski do szkolenia młodzieży nadawałby się jak najbardziej, ale już jako trenera pierwszej drużyny kompletnie go nie widzę. Brak mu charyzmy i żużlowego cwaniactwa, jakiś większych sukcesów trenerskich też nie osiągnął. .
    Jak dla mnei to my nie potrzebujemy trenera pierwszej druzyny. Wystarczy manager - Jacek Falubaz.

    A co do składu:

    Hampel
    Protas
    AJ
    Dudek/Kildemand ( chyba Kildemand najtańszy z opcji Emil/Grisza/Peter )
    Sasza
    Zgardzinski
    Strzelec/Potoniec

    I w razie wu pan Krzychu, jakby zechciał siedzieć na ławce i czekać na kontuzję.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 26-09-2014 o 15:15

  37. Powrót do góry    #9661
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach

  38. Powrót do góry    #9662
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Chomski buhahaha.Czy to nie czasem ten teoretyk,specjalista co regularnie wysyłał Staleczkę na wakacje? Ludzie bądżcie poważni.Trenerem powinien być ponownie człowiek który lubi hard core i tego typu perwersje.Widać to było od razu że ta drużyna była hard corowa bo jak się wysyłało nowe numery kierunkowe po różnych miastach to się nie wszystkim podobało.Grunt to odsunąć Senatora jak najdalej od Falubazu.A Walasek to wcale nie jest głupi pomysł.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  39. Powrót do góry    #9663
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Jak zatrudnicie Chomskiego, to pierwszy Wam pogratuluję...
    Ciekawe, co będzie miał w głowie Stanley, jak w przyszłym roku obie ekipy spotkają się w play-off...
    To tak, jakby Frątczaka zatrudniać w Stali Gorzów...

  40. Powrót do góry    #9664
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,414
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta

    Nie przekonałeś mnie. Jonsson to waleczny chłop i owszem ma charakter, ale na lidera drużyny się po prostu nie nadaje. Przyjdzie kolejny sezon to znowu będzie jechał w kratkę i jeśli na nim mamy oprzeć drużynę to widmo spadku zaczyna nabierać dla mnie realnych kształtów. Naprawdę już wszyscy zapomnieli o tym jak słabo Szwed jechał przez większą część sezonu kiedy męczył się i woził jedynki lub w porywach dwójki ? Co z tego, że jest waleczny skoro często jest zwyczajnie nieskuteczny ?
    nie staram sie ciebie przekonać, bronię jedynie swojego ulubieńca. mam tą świadomosć że AJ jeszcze trochę brakuje do najlepszych czasów ,ale wiem że jak odpali to mało kto będzie w stanie odebrać mu punkty. i nie chodzi mi jedynie o to że odjedzie na starcie, ale przede wszystkim o sposób w jaki zdobywa punkty na dystansie.
    od jakieść chwili ogólnie w spidłeju jest sytuacja, że nie ma zbyt wielu zawodników którzy byliby zdecydowanymi liderami przez cały sezon, dlatego dla mnie AJ powinien zostać i być właśnie jednym z nich.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  41. Powrót do góry    #9665
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Grunt to odsunąć Senatora jak najdalej od Falubazu.A Walasek to wcale nie jest głupi pomysł.
    To jest najgłupsze zdanie jakie chyba padło w tym wątku. Odsunąć jak najdalej od klubu człowieka, który wyciągnął z dna klub mający ciągle długi, balansujący na granicy ekstra i 1 ligi, sprowadził świetnych zawodników do zespołu i zrobił z Falubazu kilkukrotnego medalistę DMP. Absurd Rusty, wolisz znów Bartkowiaków, Smoleniów i masakryczne długi ?

    nie staram sie ciebie przekonać, bronię jedynie swojego ulubieńca. mam tą świadomosć że AJ jeszcze trochę brakuje do najlepszych czasów ,ale wiem że jak odpali to mało kto będzie w stanie odebrać mu punkty. i nie chodzi mi jedynie o to że odjedzie na starcie, ale przede wszystkim o sposób w jaki zdobywa punkty na dystansie.
    od jakieść chwili ogólnie w spidłeju jest sytuacja, że nie ma zbyt wielu zawodników którzy byliby zdecydowanymi liderami przez cały sezon, dlatego dla mnie AJ powinien zostać i być właśnie jednym z nich.
    Ja też uważam, że Jonsson powinien zostać. Nawet napisałem o tym kilka postów temu. Ale mimo wszystko nie jest to dla mnie materiał na lidera drużyny, bo jest zbyt chimeryczny.
    TeamLindgren

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Mariusz (26-09-2014), dillinger (27-09-2014), zigi1976 (26-09-2014)

  43. Powrót do góry    #9666
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    - Po sezonie i tak byśmy się rozstali - dodał Rafał Dobrucki. - Moja umowa z klubem zawarta była do końca tego sezonu. Pożegnalibyśmy się z powodu pewnych powodów, o których nie chcę mówić. To są sprawy głównie rodzinne, mam duże zaległości. Ostatnie trzy sezony spędziłem praktycznie w Zielonej Górze, a nie w swoim domu. Jest wiele do nadrobienia. W Falubazie nie pracowało się łatwo, ale miałem olbrzymią przyjemność pracy z ludźmi tak bardzo oddanymi klubowi, te lata były dla mnie fenomenalne. To jednak zupełnie coś innego niż jazda na torze, gdybym mógł to już po pierwszym roku pracy trenerskiej wróciłbym do ścigania. Gdy jeszcze jeździłem, to z Falubazem osiągnąłem masę sukcesów, mieliśmy fantastyczne sezony. Dla mnie najbardziej emocjonalny był sezon 2009, kiedy po raz pierwszy zdobyliśmy wspólnie mistrzostwo Polski. To były bardzo przyjemne chwile.

    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    To jest najgłupsze zdanie jakie chyba padło w tym wątku.
    A spodziewałeś się czegoś innego po Rustym ?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 26-09-2014 o 15:41

  44. Powrót do góry    #9667
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Dyskusja z Reptilem o Jonssonie ma taki sam sens jak dyskusja z Buszmenem o Hampelu . Jak ktoś jest uprzedzony to żaden argument nie trafi.

  45. Powrót do góry    #9668
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Replite jeśli Jankowski będzie odseparowany od Senatora to może być tylko lepiej...leśniczy stworzył Staleczke i co z tego?Nikt nie mówi że klubem ma kierować dziadek Bartkowiak a ludzie mają się cofać do czasów Polmosu i Zbyszka Krakowskiego jadącego na dwóch maszynach.Takie to były trudne czasy wtedy.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  46. Powrót do góry    #9669
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Bilety na KRONO FIM WSL 2014 za 30 złotych dla kibiców, którzy wybiorą się na niedzielny Mecz o Brąz
    Nareszcie w klubie poszli po rozum do głowy i zaczynają myśleć o kibicach. Szkoda, że tak późno, no ale lepiej późno niż wcale. Za 30 zł z chęcią wybiorą się na te zawody, normalnie bym nie poszedł.
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 26-09-2014 o 15:54

  47. Powrót do góry    #9670
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tu muszę podpisać się przynajmniej pod połową postu Mariusza.

    Każdy z nas od razu zaczął jechanę, no bo wiadomo, emocje i żądza krwi, poniekąd słusznie. Ale mimo wszystko za czas spędzony w Falubazie trzeba Rafałowi podziękować. Ja tam go na pewno nie zapomnę jako zawodnika i trenera także. Pamiętam np. 18 punktów w Bydgoszczy 2009 i chwilę później Toruń, czy rozpierającą ambicję w derbach - bo w końcu w dużej mierze dzięki niemu rozwalaliśmy Gorzów często i gęsto. Także szacun wielki Panie Rafale i dzięki wielkie za wszystkie fajne chwile Trenerskie również, mimo mieszanych uczuć. Mija pewna epoka i trzeba się z tym pogodzić.

    Co do Hampela, nie mam zielonego pojęcia co o tym człowieku myśleć. Słaby okres zawodnika jego klasy to jest mniej więcej to, co przez pół roku pokazywał Jonsson. A w tej chwili to nie słaby poziom, tylko zwyczajne zero, ze wszelkimi podobieństwami do uwielbianego JD. Trzeba to przemyśleć.

  48. Powrót do góry    #9671
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Jako kibic SGn powiem jedno.
    Chciałbym kiedyś, by mój klub był w takiej sytuacji jak wy, w szczególności, by mógł dojść do takiej pozycji, aby bez zawahania pokazać drzwi takiemu zawodnikowi jak Hampel. Cios od Gorzowa był bolesny, ale nie nokautujący. Może to nawet i lepiej- przy porażce 38:52 zaraz pewien mój ulubiony forumowicz zaginałby rzeczywistość i twierdził na sto sposobów, że to, że tamto.
    A to, że się podniesiecie, to jest oczywiste. Inna sprawa, że wiele klubów chciałoby tak "upadać".

  49. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    dillinger (27-09-2014), t_zg (26-09-2014), zigi1976 (26-09-2014)

  50. Powrót do góry    #9672
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    "Ja cież pierdziele"... wiadomo, czy to Jego samodzielna decyzja, czy moze dostał prykas z góry by "samodzielnie" odejść?

    pozdrawiam z Leszna
    Kolejny po Życie koleś z zewnątrz, starający się pokazywać (miedzy innymi werbalnymi atakami na Gorzów) że jest większym Falubazem niż rodowici Zielonogórzanie, który wyleciał z hukiem z tego zespołu. W Lesznie pamiętają mu wykradanie zawodników więc pewnie podzieli los SB-ka zajmując się trenerką w niższych ligach.
    Ostatnio edytowane przez youlaike ; 26-09-2014 o 15:58

  51. Powrót do góry    #9673
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    J w szczególności, by mógł dojść do takiej pozycji, aby bez zawahania pokazać drzwi takiemu zawodnikowi jak Hampel.
    Gollob to się pewnie sam ze składu Staluchny odsunął.Nie zrobił tego przecież barbarzyńca,preparator i człowiek który na niczym się nie zna
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  52. Powrót do góry    #9674
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Golloba odsuneły karkosikowe talarki i woadomość o długach Stali

  53. Powrót do góry    #9675
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Nareszcie w klubie poszli po rozum do głowy i zaczynają myśleć o kibicach. Szkoda, że tak późno, no ale lepiej późno niż wcale. Za 30 zł z chęcią wybiorą się na te zawody, normalnie bym nie poszedł.
    Też miałem nie iść ale pójdę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •