Strona 166 z 253 PierwszyPierwszy ... 66116156164165166167168176216 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,426 do 7,470 z 11379

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7426
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Jesteś mistrzem w przeinaczaniu faktów. Owszem, Dowhan twierdził, że Patryk (i nie tylko Patryk) od dawna stosuje odżywki od Paska. A nie to "gówno". Przypomnę, że póki co nikt nie wie gdzie to "gówno" było umiejscowione. Pasek zarzeka się, ze jego odżywki są czyste. Dotychczas żaden z jego podopiecznych nie miał problemów.
    To Ty przeinaczasz fakty.
    Bunio stwierdzil,ze Dudek od zawsze bierze ten specyfik i mozna go kupic w supermarkecie w Gorzowie,bo przeciez w Zielonce same male,rodzinne sklepy z winem.
    Czyli znowu probuje zwalic wine na male dzieci i kobiety w ciazy,tak samo jak bylo kiedys z wnoszeniem bomb na stadion.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #7427
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Ciekawe, jaki powód teraz wymyśli Dobrucki, żeby nie powołać Becha. Wystawimy skład z 3 juniorami? W końcu gdyby nie taśma to Alex miałby komplet w pucharze MACEC

    Strasznie chciałbym zobaczyć jak sobie poradzi Duńczyk.

  3. Powrót do góry    #7428
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Obecny problem Falubazu nazywa się Hampel. Reszta w sumie jedzie tak jak można było się spodziewać. Protasiewicz na swoim poziomie (choć ma wpadki). Jonsson moim zdaniem akurat zanotował progres w porównaniu do początku sezonu. Podobnie Adamczewski. Rutenka poza meczem we Wrocławiu gdzie jechał z kontuzją też punktuje bardzo dobrze. Mam nadzieję, że MBJ dojdzie szybko do siebie i dadzą mu w końcu szanse (bo chyba wyjścia nie ma) i Duńczyk pokaże, że jest zawodnikiem dużo lepszym od Jabłońskiego, a przynajmniej chłopak w końcu pokaże co umie i nie będzie bzdurnego gadania, że "nic nie pokazuje w Danii". Wszystko sprowadza się do Hampela, jeśli JH dojdzie do siebie to wszystko jest jeszcze możliwe, jeśli nie - najprawdopodobniej czeka nas czwarte miejsce. Dobrze byłoby spiąć dupę i trafić jednak na Gorzów w 1/2, bo tam owszem Kasprzak w formie i zawsze groźny piszczałka, ale Iversen i Zagar już tak nie wymiatają i są do ogrania. Do tego mają Świderskiego i Gapińskiego, a to obecnie poziom Jabłońskiego.

    Ps. Mam nadzieję, że po wczorajszych "popisach" pomysł na ściągnięcie BEZTALENCIA Pieszczka jest nieaktualny. Ja rozumiem, że sytuacja w Gdańsku jest jaka jest i może chłopaka to trochę hamować, ale ja naprawdę nie widzę krzty talentu w tym gościu. To już lepiej zainteresować się Czają z Częstochowy (on chyba jeszcze juniorem będzie ?). Pieszczek to dla mnie najbardziej przereklamowany z juniorów w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 15-08-2014 o 12:24
    TeamLindgren

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    dillinger (15-08-2014)

  5. Powrót do góry    #7429
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Akurat Świder moza z glupa odpalic i zrobic np 10 pkt w ZG. Nie lekcewazylbym go bo jest nieobliczalny.
    Nie rozumiem namsiewania sie z Pieszczka rok temu na IMP pokazal w kilku biegach fajne sciganie bez kompleksow. Mial na czym jechac.
    Zreszta juz ma sukcesy indywidualne na krajowym podworku. Wg mnie jak zmieni klub to bedzie jednym z lepszych juniorow w lidze.

  6. Powrót do góry    #7430
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ja się z niego nie naśmiewam, ale po prostu ten chłopak mnie nie przekonuje. Wszyscy się nim zachwycają jakby to był nie wiadomo jaki talent, a dla mnie on jest niewiele lepszy od Adamczewskiego. Może jak zmieni klub to będzie jednym z lepszych, ale nie dlatego, że jest taki dobry tylko dlatego, że będzie niedobór dobrych juniorów i o to, by być w czołówce juniorskiej trudno nie będzie.

    W kwestii Świderskiego to może on odpalić, ale akurat ostatnio mocno spuścił z tonu patrząc na to co jechał na początku sezonu. Teraz prezentuje się niewiele lepiej niż Gapiński. Ja tam widzę w Stali dziury, w Tarnowie nie bardzo. A lepiej już jechać w finale i zdobyć srebro nawet jeśli się skończy 39-51 i 58-32 w plecy.
    TeamLindgren

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Mariusz (15-08-2014)

  8. Powrót do góry    #7431
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To Ty przeinaczasz fakty.
    Bunio stwierdzil,ze Dudek od zawsze bierze ten specyfik i mozna go kupic w supermarkecie w Gorzowie,bo przeciez w Zielonce same male,rodzinne sklepy z winem.
    Czyli znowu probuje zwalic wine na male dzieci i kobiety w ciazy,tak samo jak bylo kiedys z wnoszeniem bomb na stadion.
    Jaki specyfik bierze ? Bo chyba nie chcesz nam wmówić, że Dowhan mówił o Metyloheksanaminie ? Mówił o odżywkach, które można kupić w w galeriach handlowych. Oczywiście Ty zaraz usłyszałeś, ze w gorzowskich. Muszę powiedzieć, ze masz dar. Ty często słyszysz, czytasz, więcej niż jest powiedziane czy napisane
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #7432
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    W gorzowie używki paluch łopatą w wiadrze mixuje

  10. Powrót do góry    #7433
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Niebawem na łączach Zielona Góra - Jutlandia linie telefoniczne będą przeciążone a satelita latający nad Bałtykiem wpadnie do morza z przesilenia " Panie Jensen jest taka sprawa,to tego tam... jakby to powiedzieć"
    Odpowiedz za każdym razem chyba powinna być taka sama " Mam jeszcze czas,nie mam podejścia,nie mam potencjału,zarobiony jestem"
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    grabarz (15-08-2014)

  12. Powrót do góry    #7434
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Rusty nie ściemniaj. O ile młody Dun faktycznie nie ma problemów z tą rzekomą kontuzją ręki, to raczej z chęcią wystąpi w 6 meczach SE. Już na meczu z Czewą powinien być po kilku treningach na W69. Przeciez komu jak nie jemu ma zależeć aby jakoś się pokazać na polskich torach. Tym bardziej jak myśli o zmianie pracodawcy powinien ścisnąć poślady i próbować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #7435
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    co ty pierd.olisz Mariusz?
    przecież są wyniki badań które mówią że się szprycował.
    Bardzo łatwo ferujesz wyroki, a nawet nie znamy dokładnych wyników badań próbki B.
    A co jeśli okaże się że stężenie jest śladowe i wykrycie tego gówna mogło wynikać z tego, że legalne odżywki które brał, były zanieczyszczenie jakimiś mikroskopijnymi ilościami substancji której tam być nie powinno ? To się zdarza w przemyśle farmaceutycznym. Wiele już było takich historii. I co odszczekasz ładnie wszystko tu na forum ?

  14. Powrót do góry    #7436
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Bardzo łatwo ferujesz wyroki, a nawet nie znamy dokładnych wyników badań próbki B.
    A co jeśli okaże się że stężenie jest śladowe i wykrycie tego gówna mogło wynikać z tego, że legalne odżywki które brał, były zanieczyszczenie jakimiś mikroskopijnymi ilościami substancji której tam być nie powinno ? To się zdarza w przemyśle farmaceutycznym. Wiele już było takich historii. I co odszczekasz ładnie wszystko tu na forum ?
    Szansa że próbka B wykaże coś innego niż próbka A jest minimalna.
    Nie rozumiem dlaczego na siłę próbujecie bronić Patryka.

    Niezależnie od ilości i sposobu zażycia tego gość jest winny. A jedyną okolicznością łagodzącą może być brak informacji o tej substancji na opakowaniu. W co wątpię, jeżeli by tak było klub by od razu trąbił że Patryk jest ofiarą nieuczciwej firmy.

  15. Powrót do góry    #7437
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ponieważ nie feruje się wyroków przed oficjalnym skazaniem przez odpowiednie agendy, to wcale nie takie trudne. Dobrze by było, gdybyśmy pod tym względem żyli w normalnym kraju, a nie u Aborygenów, jeśli łaska.

  16. Powrót do góry    #7438
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    też się dziwię tej wściekłości, z którą niektórzy atakują dudka. kilka dni temu słyszałem przypadkowo ożywioną dyskusję dwóch jegomości (pierwszy: wąsik, brak górnej lewej trójki i czwórki; drugi: białe skarpety frotte do kolan ubrane pod sandały), której konkluzja brzmiała, że patryk jest ćpunem i jak sobie zaćpał, to niech ma żal tylko do siebie. ale od razu wyjaśniam, że nie wydaje mi się, żeby jednym z tych gości był MSD.

    jestem daleki od negatywnego oceniania patryka, ale z jednym postulatem MSD się zgadzam: nie róbmy z niego ofiary. a przynajmniej nie róbmy z niego ofiary do czasu, gdy nie poznamy wszystkich faktów, okoliczności (o ile poznamy) i jego stanowiska w tej sprawie.
    a taki właśnie wydźwięk ma akcja z koszulkami i filmiki „poparcia”.

    wszyscy wiemy, że patryk nie jest ćpunem. wszyscy chcemy wierzyć, że zrobił to nieumyślnie i nieświadomie. ale wszyscy też mają świadomość, że nikt ma na siłę nie wlewał odżywki do gardła (chyba że nie wiemy wszystkiego o dowhanie).

    brakuje patryka w składzie i jego punktów. na pewno narobił kłopotów klubowi. ale pamiętajmy, że przede wszystkim narobił kłopotów sobie.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    sfp (16-08-2014)

  18. Powrót do góry    #7439
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,532
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 321 w 170 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Szansa że próbka B wykaże coś innego niż próbka A jest minimalna.
    Nie rozumiem dlaczego na siłę próbujecie bronić Patryka.

    Niezależnie od ilości i sposobu zażycia tego gość jest winny. A jedyną okolicznością łagodzącą może być brak informacji o tej substancji na opakowaniu. W co wątpię, jeżeli by tak było klub by od razu trąbił że Patryk jest ofiarą nieuczciwej firmy.
    Mysle, ze jakby Patryk udowodnil, ze producent nie poinformowal na ulotce, ze w skladzie jest niedozwolony srodek to zostakby oczyszczony z zarzutow o stosowanie dopingu i zadna kara by go nie spotkala.
    Ale nie wierze, ze jakis producend suplementow diety czy innych odzywek mial bledy w podanym skladzie. Moglby zwijac manatki.
    Falubaz to MAGIA!!!

  19. Powrót do góry    #7440
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Hmm, że tak zapytam. Zengi ma u was kontrakt do końca 2014 ? I rozumiem, że po tym sezonie z chęcią się z nim rozstajecie ?

    Mogłaby to być jakaś alternatywa, dla ewentualnej karencji Patryka.
    Przenoszę wypowiedź Mariusza z wątku leszczyńskiego tutaj, bo w sumie bardziej dotyczy to naszego składu. Jestem zdecydowanie na NIE jeśli chodzi o powrót Zengoty do Zielonej Góry. To sympatyczny i pracowity chłopak, ale jednak poziom pierwszoligowy. To, że wyszły mu dwa zawody w sezonie i oba na doskonale znanym sobie torze to jeszcze nic nie znaczy. Zapytajcie się leszczyniaków czy są zadowoleni z postawy Grześka jeśli chodzi o całokształt przez dwa sezony. Jeśli Zengota zgodziłby się podpisać kontrakt podobny do Jabłońskiego i podjąłby walkę o skład to jak najbardziej, ale jeśli ma mieć pewne miejsce w składzie to mówię nie. A na walkę o skład to raczej on się nie zgodzi, bo już raz z tego powodu odszedł z ZG (obawiał się Davidssona). Nie jestem zwolennikiem trzymania kogoś w składzie tylko dlatego, że jest on wychowankiem.
    TeamLindgren

  20. Powrót do góry    #7441
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Przenoszę wypowiedź Mariusza z wątku leszczyńskiego tutaj, bo w sumie bardziej dotyczy to naszego składu. Jestem zdecydowanie na NIE jeśli chodzi o powrót Zengoty do Zielonej Góry. To sympatyczny i pracowity chłopak, ale jednak poziom pierwszoligowy. To, że wyszły mu dwa zawody w sezonie i oba na doskonale znanym sobie torze to jeszcze nic nie znaczy. Zapytajcie się leszczyniaków czy są zadowoleni z postawy Grześka jeśli chodzi o całokształt przez dwa sezony.
    Właśnie, czy ktoś z Leszczynian mógłby się wypowiedzieć? Obserwowałem wyniki Zengoty przez te 2 sezony konkluzje są następujące:
    - ubiegły sezon pojechał zdecydowanie powyżej oczekiwań; w niektórych meczach pojechał na poziomie lidera drużyny;
    - pierwsza część obecnego sezonu jakby słabiej, ale w drugiej, przed najważniejszymi meczami sygnalizuje zwyżkę formy. I nie mówię tylko o IMP, ale też o ostatnich występach w lidze polskiej i szwedzkiej.

    Moim zdaniem to jest nadal zawodnik rozwojowy, który z sezonu na sezon jedzie coraz lepiej. Jeśli mamy kogoś sprowadzić przed kolejnym sezonem to ja popieram kandydaturę Zengoty. Zdecydowanie bardziej niż takiego np. Walaska, który ma swoje lata i lepszy już raczej nie będzie. Myślę, że w kontekście przyszłego sezonu Falubaz powinien raczej skupić się na sprowadzeniu kogoś sensownego na pozycję juniora - na seniorce wystarczy wzmocnienie w postaci Zengiego (zakładając oczywiście, że Dudek w przyszłym sezonie nie będzie jeździł).

  21. Powrót do góry    #7442
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    też mi się wydaje, że nie potrzebujemy w zespole dobrego startowca i kolejnego wychowanka. nie wiem, co na temat powiedzą koledzy z leszna, ale ja jestem stanowczo na "nie".

  22. Powrót do góry    #7443
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta
    Właśnie, czy ktoś z Leszczynian mógłby się wypowiedzieć? Obserwowałem wyniki Zengoty przez te 2 sezony konkluzje są następujące:
    - ubiegły sezon pojechał zdecydowanie powyżej oczekiwań; w niektórych meczach pojechał na poziomie lidera drużyny;
    - pierwsza część obecnego sezonu jakby słabiej, ale w drugiej, przed najważniejszymi meczami sygnalizuje zwyżkę formy. I nie mówię tylko o IMP, ale też o ostatnich występach w lidze polskiej i szwedzkiej.

    Moim zdaniem to jest nadal zawodnik rozwojowy, który z sezonu na sezon jedzie coraz lepiej. Jeśli mamy kogoś sprowadzić przed kolejnym sezonem to ja popieram kandydaturę Zengoty. Zdecydowanie bardziej niż takiego np. Walaska, który ma swoje lata i lepszy już raczej nie będzie. Myślę, że w kontekście przyszłego sezonu Falubaz powinien raczej skupić się na sprowadzeniu kogoś sensownego na pozycję juniora - na seniorce wystarczy wzmocnienie w postaci Zengiego (zakładając oczywiście, że Dudek w przyszłym sezonie nie będzie jeździł).
    Przez 2 sezony wywiazywal sie ze swojego zadania , jako druga linia jest bardzo przydatny i w Lesznie nie narzekamy no ale jak zawsze jest małe ale ... W Lesznie chcą walczakow , a takim Grzesiu nie jest , więc jeśli Rusiecki dogada sie z innym zawodnikiem to bez żalu pożegna Zengote .

  23. Powrót do góry    #7444
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    - pierwsza część obecnego sezonu jakby słabiej, ale w drugiej, przed najważniejszymi meczami sygnalizuje zwyżkę formy. I nie mówię tylko o IMP, ale też o ostatnich występach w lidze polskiej i szwedzkiej.
    Słabiej to jest mało powiedziane: pierwsza część sezonu była tragiczna, a w wątku leszczyńskim padały już propozycje zmiany Zengoty na Michelsena. To nie jest zawodnik, który zastąpiłby Dudka. U siebie może punktować, ale z wyjazdami pewnie byłby problem. Półka Jabłońskiego więc nie jestem przekonany czy taki zawodnik jest tutaj potrzebny. Co do Walaska to się zasadniczo zgadzam. Sprowadzanie mających swoje lata odcinaczy kuponów raczej nie jest najlepszym rozwiązaniem. Łaguta będzie do wzięcia po sezonie .
    TeamLindgren

  24. Powrót do góry    #7445
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2009
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Ja nie bronię Dudka, tylko daję mu szansę obrony. To znacząca różnica. Ty natomiast już wydałeś na Dudku wyrok, nie wysłuchując jego racji. Oczywiście to gdybanie, ale mógł chociażby kupić odżywkę, którą stosował od dłuższego czasu, a na rynku jest kilka produktów dostępnych dokładnie pod tą samą nazwą, zarówno z dmaa jak i bez. Jeżeli to gapiostwo to powinno być jednak trochę łagodniej potraktowane niż celowe zażywanie. Tak czy inaczej Dudek i tak już za to płaci, zarówno zszarganym wizerunkiem jak i finansowo. Środowisko żużlowe stoi za nim murem i My kibice Falubazu też póki co powinniśmy.

    Odnośnie Zengiego to przy całej sympatii do tego zawodnika, niech zostanie jeszcze na wygnaniu. On bał się walczyć o skład z cienkim jak... (nie czytaj tego RUSTY, nie chcę wywołać zamieszek na forum) sik pająka Iversenem, a co dopiero z Saszką albo AJ'em. Chłopakowi banicja wychodzi na dobre. Solidnie jeździł w tamtym sezonie. Trochę gorzej w tym, ale też nie ma tragedii. I tak to lepiej nisz wielu z Was mu wróżyło. Chociaż z drugiej strony dziwnie się mu kibicuje jak jeździ przeciwko Falubazowi.
    Ostatnio edytowane przez sp4rr0v ; 15-08-2014 o 18:17

  25. Powrót do góry    #7446
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Zengota raczej nie wróci, a na pewno nie teraz. Zwyczajnie nie ma dla niego miejsca w składzie i miałby problem się do niego załapać. Jeśli Dudek dostanie zawieszenie i nie będzie jeździł w przyszłym roku to myślę, że Senator sprowadzi na jego miejsce Walaska (już przed tym sezonem takie rozwiązanie było poważnie brane pod uwagę). Do tego jakiś junior i ew. jakiś senior na rezerwę jak Jabłoński w tym roku i jazda. Zengi raczej na takich zasadach nie zgodzi sie startować i być straszakiem dla Loktajeva i Jonssona.

  26. Powrót do góry    #7447
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    To nie jest zawodnik, który zastąpiłby Dudka. U siebie może punktować, ale z wyjazdami pewnie byłby problem. Półka Jabłońskiego więc nie jestem przekonany czy taki zawodnik jest tutaj potrzebny.
    Ogólnie niewielu jest zawodników będących w stanie zastąpić Dudka, bo ten reprezentuje/ował już bardzo wysoki poziom. Wspomniany Łaguta z pewnością jest jednym z nich, ale obawiam się, że o niego trzeba będzie stoczyć ciężką bitwę na dolary z Martą Półtorak.

    Nie zgadzam się natomiast ze stwierdzeniem, że Zengota to połka Jabłońskiego. Zengi w porównaniu z KJ jest: znacznie młodszy, bardziej ambitny, w ostatnich latach bardziej objeżdżony, przez całą swoją karierę (nie licząc sezonu 2006) jeździ tylko w e-lidze. Zresztą same wyniki też stawiają go w lepszym świetle niż Jabola.

    Pain:
    Zengi raczej na takich zasadach nie zgodzi sie startować i być straszakiem dla Loktajeva i Jonssona.
    Nie wydaje mi się, żeby Loktajev potrzebował jakichś straszaków do skutecznej jazdy
    Ostatnio edytowane przez Polonez_Truck ; 15-08-2014 o 17:50

  27. Powrót do góry    #7448
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    a dla mnie akurat porównanie Zengoty z Jabłońskim jest bardzo trafne. Startowcy, zawodnicy swojego toru no i ja nie wiem czy Zengota po odejściu z ZG jakies szałowe wyniki osiągnął.. może poprzedni sezon w Lesznie miał niezły, ale ten jest raczej słaby. Dudka wbrew pozorom nie bedzie az tak trudno zastąpić. Cała Częstochowa do rozbioru: Łaguta, Kildemand, MJJ. Woffinden we Wrocku. Unibax może podziękować Holderowi, Walasek, może Janowski, bo widać, że we Wrocku wcale nie jest mu tak kolorowo.

    Nie wydaje mi się, żeby Loktajev potrzebował jakichś straszaków do skutecznej jazdy
    Chodziło mi o to, ze teoretycznie ta dwójka byłaby w nagłych przypadkach do zmiany. Mam nadzieje, ze Dobrucki skończy błaznować i puści Becha to w koncu przekonamy sie na co go stac i moze warto bedzie go zatrzymac na przyszly rok.

  28. Powrót do góry    #7449
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rusty nie ściemniaj. O ile młody Dun faktycznie nie ma problemów z tą rzekomą kontuzją ręki, to raczej z chęcią wystąpi w 6 meczach SE. Już na meczu z Czewą powinien być po kilku treningach na W69. Przeciez komu jak nie jemu ma zależeć aby jakoś się pokazać na polskich torach. Tym bardziej jak myśli o zmianie pracodawcy powinien ścisnąć poślady i próbować.
    A co ty opowiadasz? Bech ma jeszcze czas,to jeszcze nie moment aby podjąć te ryzyko i postawić na duńczyka,on jeszcze nie jest gotowy i musi się uczyć,Zgardziński niech jedzie
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  29. Powrót do góry    #7450
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    jabłoński ma lekkie złamanie łokcia, a bech śmiertelne zwichnięcie nadgarstka. 9/10 trenerów wiedziałoby na kogo postawić - no ale my mamy dobruckiego, więc sprawa jest otwarta, kto pojedzie.

  30. Powrót do góry    #7451
    Początkujący Awatar marconi
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Powoli czas sobie zadać chyba pytania odnośnie przyszłego sezonu. Patryk, mimo całej sympatii do Niego, zostanie ukarany minimum roczną dyskwalifikacją, czyli wypadnie ze składu na 2015 rok bankowo. Kto za niego? Jabłoński? Bech? Hm.... oni nie gwarantują walki o medale. A jeszcze do tego dochodzi brak dobrego juniora. Jaki zatem może być skład 2015?

  31. Powrót do góry    #7452
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    Czy będzie w końcu wiadomo co to za odżywka, którą zażywał Dudek?
    Sullivan

  32. Powrót do góry    #7453
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,834
    Kliknij i podziękuj
    439
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Skąd masz pewność, że to była akurat odżywka? Nie ważne co to było, ważne, że znajdowała się w tym czymś niedozwolona substancja...
    Mnie interesuje ile jej było i jak została przekroczona dopuszczalna norma, jeśli taka w ogóle istnieje.

  33. Powrót do góry    #7454
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sullivan Zobacz posta
    Czy będzie w końcu wiadomo co to za odżywka, którą zażywał Dudek?
    To nie ma znaczenia, co to za odżywka. Ważne czy w niej była ta substancja. I tu pewności nie ma żadnej póki próbki tej odżywki nie zostaną przebadane. Po wykryci u Patryka tej substancji, podejrzenia wszystkich w pierwszej kolejności padły na odżywki własnie. Ale te odżywki stosuje większa liczba sportowców, niekoniecznie żużlowców. Dla przykładu, w dzisiejszej GL piszą, ze ta Metyloheksanaminia jest np. składnikiem jakichś kropli do nosa. Na rynku jest podobno sporo napojów energetyzujących, mniej znanych producentów, gdzie podobno również można znaleźć ten składnik. Trzeba przypomnieć, ze ta substancja, jako składnik, została całkowicie zakazana dopiero na wiosnę 2013 roku. Wcześnie, w 2012 roku trafiła na listę substancji zakazanych w sporcie.

    marconi

    Powoli czas sobie zadać chyba pytania odnośnie przyszłego sezonu. Patryk, mimo całej sympatii do Niego, zostanie ukarany minimum roczną dyskwalifikacją, czyli wypadnie ze składu na 2015 rok bankowo. Kto za niego? Jabłoński? Bech? Hm.... oni nie gwarantują walki o medale. A jeszcze do tego dochodzi brak dobrego juniora. Jaki zatem może być skład 2015?
    Coś mi się zdaje, że za Patryka (jesli dostanie dyskwalifikację) przygarną któregoś z Grześków. No chyba, ze MBJ nas wszystkich oczaruje w tych pozostałych 6 meczach.

    Gorzej z juniorami. Jedyne sensowne wzmocnienie to byłby taki P. Pawlicki, Przedpełski, Zmarzlik czy Woryna. Tych nazwisk jednak nie wyrwiemy. Innych nazwisk nie widzę. Ściąganie np. Pieszczka, Czaję itd. nie ma żadnego sensu. Wolę już oglądać Strzelca i Zgardzińskiego.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-08-2014 o 10:59
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #7455
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O ile próbka B zostanie potwierdzona, ale to już cała Polska założyła, zatem trudno...

  35. Powrót do góry    #7456
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Panowie poczekajcie z tymi wyrokami. Naprawdę, z badaniami różnie bywa. Na rozważania o Falubazie 2015 jeszcze za wcześnie. Chyba wszyscy mamy świadomość, że drużyna wymaga przebudowy i to nie tylko z powodów ewentualnego zawieszenia Patryka. Do odjechania zostało jeszcze bodaj 6 spotkań więc langsam bitte

  36. Powrót do góry    #7457
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Ja tam nie mam nic przeciwko Zengocie w Falubazie. Moze i jest drewniany, ale Nasz, zielonogorski. Po co nam jakieś gnieźnieńskie wynalazki skoro mamy młodego wychowanka który pomimo tego ze bozia nie dała mu talentu do tego sportu to swoją ciężka praca i ambicja udowadnia tym wszystkim niedowiarka ze potrafi skutecznie jeździć.
    Nie jest to oczywiście materiał na mistrza świata, ale solidny jeździec na nasza ligę.

  37. Powrót do góry    #7458
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Ja tam nie mam nic przeciwko Zengocie w Falubazie. Moze i jest drewniany, ale Nasz, zielonogorski. Po co nam jakieś gnieźnieńskie wynalazki skoro mamy młodego wychowanka który pomimo tego ze bozia nie dała mu talentu do tego sportu to swoją ciężka praca i ambicja udowadnia tym wszystkim niedowiarka ze potrafi skutecznie jeździć.
    Nie jest to oczywiście materiał na mistrza świata, ale solidny jeździec na nasza ligę.
    Na pewno Zengota to dużo lepsze przedsięwzięcie niż Jabłoński czy nawet Walasek który już chyba całkowicie materialnie podchodzi do tego sportu.U Walaska to będzie najważniejsze aby każda złotówka się zgadzała a jak nie to mi wisi bo jak się go od jakiegoś czasu ogląda na torze to właśnie tak to wygląda.Zengota to nigdy nie była rewelacja ale to jest jeszcze młodość i ambicja jest zawsze,parcie na sukcesy.Rzecz w tym że Dudek był jednym z liderów a Zengota to jest bardziej materiał na drugą linie.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  38. Powrót do góry    #7459
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Panowie poczekajcie z tymi wyrokami. Naprawdę, z badaniami różnie bywa. Na rozważania o Falubazie 2015 jeszcze za wcześnie. Chyba wszyscy mamy świadomość, że drużyna wymaga przebudowy i to nie tylko z powodów ewentualnego zawieszenia Patryka. Do odjechania zostało jeszcze bodaj 6 spotkań więc langsam bitte
    Hmm, rozwiń myśl Carlitos jak możesz. Trochę jestem zdziwiony. Przecież mamy długoterminowe kontrakty z zawodnikami. Jak by nie nieszczęście Patryka to w zasadzie nie byłoby co przebudowywać. Nawet formacji juniorskiej. Bo tutaj nie widzę kandydata. naturalnie z tych którzy są do wyjęcia. Więc jeżeli chodzi o juniorów to raczej bym sie nie łudził, jeśli ktoś do nas trafi to nie będzie to Zmarzlik, P.Pawlicki, Przedpełski czy Woryna. Innymi kandydatami nie warto sobie głowy zawracać. Nie gwarantują nic wiecej niż Strzelec czy Zgardziński.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #7460
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    a Dudka wbrew pozorom nie bedzie az tak trudno zastąpić. Cała Częstochowa do rozbioru: Łaguta, Kildemand, MJJ. Woffinden we Wrocku. Unibax może podziękować Holderowi, Walasek, może Janowski, bo widać, że we Wrocku wcale nie jest mu tak kolorowo.
    Pain - jest kilku zawodników, dla których nie ma absolutnie miejsca w składzie Falubazu - są to Gollob, Kasprzak, Ward i Holder właśnie. Sądzę, że gdyby któryś z nich zalożył plastron z Myszką Miki, to duża część kibiców przestałaby chodzić na Falubaz.

    Również widziałbym Zengiego jako 6 seniora - jeśli taka rola by mu pasowała. Co do seniorów, to rzeczywiści poczekajmy aż wyjaśni się sprawa z Dudkiem.

    Natomiast z powodu całkowitego zaniedbania szkolenia jesteśmy zmuszeni szukać wzmocnień w formacji juniorskiej. Pieniądze, które mogły pójść na szkolenie musieliśmy wydać wpierw na kiepskiego Adamczewskiego, teraz znowu na dobrego juniora. Z racji tego, że jest ich niewielu, to się cenią. Moim zdaniem wyjściem jest ściągnięcie młodego WORYNY. Chłopak ma 18 lat, pewnie nie będzie wołał tyle co Piszczek czy Pawlicki, jednocześnie 3 lata juniora przed nim. Ponadto jeśli chce się rozwijać, to musi się ścigać z najlepszymi. W Rybniku tego mu nie zapewnią. Czas już na przejście do e-ligi i mam nadzieję, że wybierze Falubaz.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  40. Powrót do góry    #7461
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, rozwiń myśl Carlitos jak możesz. Trochę jestem zdziwiony. Przecież mamy długoterminowe kontrakty z zawodnikami. Jak by nie nieszczęście Patryka to w zasadzie nie byłoby co przebudowywać. Nawet formacji juniorskiej. Bo tutaj nie widzę kandydata. naturalnie z tych którzy są do wyjęcia. Więc jeżeli chodzi o juniorów to raczej bym sie nie łudził, jeśli ktoś do nas trafi to nie będzie to Zmarzlik, P.Pawlicki, Przedpełski czy Woryna. Innymi kandydatami nie warto sobie głowy zawracać. Nie gwarantują nic wiecej niż Strzelec czy Zgardziński.
    Po tym sezonie na rynku pojawi się sporo klasowych zawodników do wzięcia. Zapowiada się rozbiór Czewy (czyli Grisza, Kildemand Walasek), Toruń też prawdopodobnie będzie musiał się pożegnać z kimś z trójki Holder-Ward-Emil, z Gdańska odejdzie tercet obcokrajowców itd. Niby czemu mielibyśmy nie wziąć kogoś z ww. jeśli będzie na to budżet?
    Ale teraz na to za wcześnie. Zobaczymy co w play offach pokażą AJ i nasi juniorzy, jak będzie z Patrykiem.

  41. Powrót do góry    #7462
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Grzesiu od jakiegoś czasu pokazuje to co prezenorwal przed sezonem czyli fenomenalne starty i szybkość na trasie ....kto wie czy jego występ w IMP nie bylo swego rodzaju wstępem do rozmów o powrót do domu....

  42. Powrót do góry    #7463
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Jeszcze tydzień temu wszyscy się śmiali z Zengiego, po jego dwóch wizytach przy W69 w 2012 w barwach Lwów i w 2013 w barwach byków a dziś to widzę prawie Wasz Zbawiciel w 2015. GZ bardzo fajny gość, jak widać Leszno potrafi szkolić nie tylko juniorów. Ale senator lubi "gwiazdy" zatem nie widzę szans dla GZ w FZG.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 16-08-2014 o 17:16

  43. Powrót do góry    #7464
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Zmarzlik w Falubazie ??
    co bierzecie??
    dacie trochę ??

  44. Powrót do góry    #7465
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,532
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 321 w 170 postach
    Mysle ze jest szansa w koncu przygarnosc za male pieniadze syna marnotrawnego Grzesia Walaska. Nie wiem dlaczego ale uwielbiam kolesia. Balbym sie troche o jego relacje z Pepe ale mysle ze wiekszosc informacji o ich konfliktach to plotki. Walas w dobrej ekipie jest superbohaterem haha bardzo charakterystyczny. I mimo ze sklada sie w lukach nawet do siedmiu razy hahaha to jak chce to jest ultra skuteczna maszyna do robienia punktow w polskiej ekstralidze.
    Co do juniorow nie mam pojecia. Piszczalka chyba to komus slonce przygrzalo hahhaah koles jest nie do zaakceptowania w Falubazie bo do nas nie pasuje (jest brzydki haha, jest gorzowski , ma glos jak kastrat i jedzie tam gdzie motor go wiezie - to duplikat miedzinskiego pod kazdym wzgledem). Piotrek Pawlicki?? Matko swinstwo totalne. Unia to nasza najwieksza przyjaciolka
    Woryna nie wiem moze nie ogarniam.
    Pieszczek hmmm moze moze
    Przedpelski nie pojdzie to madry i poukladany chlopiec ale jest z miasta ktorego nazwy ie wypowiadamy hahaha
    Mamy problem. Moze ktos wyplynie Potoniec nie mam pojecia. Ten Zgardzinski jest gruby to bedzie Smoter w gorszym wydaniu.
    Saszka na polskim obywatelstwie??? To bym chcial.

    Co do Dudka nie bedzie z tego nic. Jedyny plus z calej sytuacji, ze bedzie duzooo tanszy po tej przerwie rocznej czy dwu letniej. O ile nie zrezygnuje.

    On wogole pyka sobie cos na treningach czy od czasu wyplyniecia sprawy pod dupskiem motorka nie mial?
    Falubaz to MAGIA!!!

  45. Powrót do góry    #7466
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    a co się dzieje z t_zg? u niego też wykryli metyloheksanaminę?

  46. Powrót do góry    #7467
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a co się dzieje z t_zg? u niego też wykryli metyloheksanaminę?
    O Niego możesz być spokojny, bardziej bym sie po tobie spodziewał ze żresz jakieś dziwne żarło, bo chyba nie piszesz tych wszystkich tekstów będąc w pełni świadomy.

    P.S

    Może masz takie loty po jabłkach od Janusza
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 16-08-2014 o 22:04

  47. Powrót do góry    #7468
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    nie musisz stawać w jego obronie. widziałem, że ma bana, ale nie wiem, za co dostał. a zapytałem żartem, bo to już długo trwa. pisze często, ciekawie, potrafi uzasadnić swoje zdanie. brakuje tu jego wpisów.

  48. Powrót do góry    #7469
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    nie musisz stawać w jego obronie. widziałem, że ma bana, ale nie wiem, za co dostał. a zapytałem żartem, bo to już długo trwa. pisze często, ciekawie, potrafi uzasadnić swoje zdanie. brakuje tu jego wpisów.
    Zawsze stanę w obronie mojego kumpla.

    EOT!

  49. Powrót do góry    #7470
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Zawsze stanę w obronie mojego kumpla.

    nawet, gdy nikt go nie atakuje? respect.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •