Strona 71 z 253 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381121171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,151 do 3,195 z 11379

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3151
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Semen, ale tu nie chodziło o porównanie do piłki nożnej tylko o porównanie dwóch bliźniaczych sytuacji, z których jedna ma miejsce w żużlu a druga w piłce nożnej. To wielka różnica, jeśli tego nie widzisz to nie moja wina.
    Dwoch blizniaczych sytuacji...ale czy jak ktos nie interesuje sie pilka nozna, to musi wiedziec kto to jest CR7 albo jakis Jese ?

  2. Powrót do góry    #3152
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,869 w 1,757 postach
    Nie musi wiedzieć. Tylko jak ja czegoś nie wiem to próbuję się szybko dowiedzieć o co chodziło adwersarzowi (w dobie internetu nie jest to trudne), a nie strzelam focha. Może masz inną naturę?

  3. Powrót do góry    #3153
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Nie czuje potrzeby poglebiania wiedzy w temacie pilki noznej. Gorzej, jezeli adwersarz twierdzi, ze niewiedza w temacie ktory daje za porownanie, dyskwalifikuje kogos do prowadzenia dyskusji w temacie omawianym.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Falubaz (21-03-2014)

  5. Powrót do góry    #3154
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Dokładnie tak jak piszesz t_zg. To totalny farmazon, używać takich argumentów. Dyskutujemy o żużlu, więc co to za prowadzenie rozmowy, gdy adwersarz "musi" sprawdzać coś, co do wiedzy o czarnym sporcie nie jest w ogóle potrzebne.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Powrót do góry    #3155
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,869 w 1,757 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie czuje potrzeby poglebiania wiedzy w temacie pilki noznej. Gorzej, jezeli adwersarz twierdzi, ze niewiedza w temacie ktory daje za porownanie, dyskwalifikuje kogos do prowadzenia dyskusji w temacie omawianym.
    O tym, że nie czujesz takiej potrzeby to już się dowiedziałem. Tak jak nie czujesz potrzeby pogłębiania wiedzy o tym, że nazwy własne,przydomki (nawet osób znienawidzonych przez siebie) itp. piszemy zawsze wielką literą.
    Ot, taki swoisty minimalizm.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 20-03-2014 o 20:35

  7. Powrót do góry    #3156
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Juz widze nie masz sie do czego przyczepic i wyrzucasz coraz to gorsze argumenty. Z mojej strony EOT.

  8. Powrót do góry    #3157
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,869 w 1,757 postach
    Z mojej strony również.

  9. Powrót do góry    #3158
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To mniej więcej tak, jakbyś przed sezonem rozważał, co będzie jeśli Jese będzie grał lepiej niż CR7.
    Cholera, do dziś się wstydzę, że nie wiedziałem kim jest Rutenka, ale ten Jese (nie chwaląc się) to mi sie jednak z czymś kojarzy.

    No i faktycznie, w wikipedii jak byk: "Jesse Tree Hove.jpg ... Jiszaj / יֵשַׁי, XI w. p.n.e.) – postać biblijna, syn Obeda i ojciec Dawida, późniejszego króla Izraela. Jesse pochodził z pokolenia Judy"

    Z tym, że nadal nie wiem dlaczego ma on grać lepiej, niż CR7

    (btw: król Dawid super grał na harfie, CR7 by mu mógł buty czyścić - może to o to chodzi?)
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 20-03-2014 o 20:46

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    kapitan bomba (20-03-2014), p00lie (21-03-2014), t_zg (20-03-2014)

  11. Powrót do góry    #3159
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nie musi wiedzieć. Tylko jak ja czegoś nie wiem to próbuję się szybko dowiedzieć o co chodziło adwersarzowi (w dobie internetu nie jest to trudne), a nie strzelam focha. Może masz inną naturę?
    A gówno prawda. To adwersarz nie powinien stosować takich porównań w temacie w którym dyskutuje się o żużlu. Bo zaraz tutaj wpadnie ktoś następny i będzie robił porównania do krykieciarzy, siatkarzy, szachistów itd. Sprawa jest prosta, skoro dyskutuje na forum sportowym o żużlu to znaczy, że tym sportem się interesuje. A wyskakiwanie w tym wątku z takimi nazwiskami jak Rutenka czy Jese jest po prostu mało taktowne. Bo to adwersarz powinien wiedzieć, że nie każdy kibic żużla musi wiedzieć co ta za nazwiska i jaką dyscyplinę reprezentują.

    Semen

    Dokładnie tak jak piszesz t_zg. To totalny farmazon, używać takich argumentów. Dyskutujemy o żużlu, więc co to za prowadzenie rozmowy, gdy adwersarz "musi" sprawdzać coś, co do wiedzy o czarnym sporcie nie jest w ogóle potrzebne.
    Pełna zgoda.

    Moher

    No i faktycznie, w wikipedii jak byk: "Jesse Tree Hove.jpg ... Jiszaj / יֵשַׁי, XI w. p.n.e.) – postać biblijna, syn Obeda i ojciec Dawida, późniejszego króla Izraela. Jesse pochodził z pokolenia Judy"
    No to w końcu co (lub kogo) reprezentuje ten Jesse ? Pytam tylko z ciekawości
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #3160
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,706
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Judy, Judy... a może jude? co by znaczyło, że to Cracovia, a jak Cracovia, to niejaki Emil (użytkownik), a że ten jest za Włókniarzem (a ten inny Emil jakby przeciwko)... no tak, znów się człowiek z Torunia czepia Częstochowy i w subtelny sposób chce nam wytłumaczyć, że nic nie wiemy, co tak naprawdę się w tym klubie dzieje

    niech się ten sezon w końcu zacznie

  13. Powrót do góry    #3161
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dokładnie tak jak piszesz t_zg. To totalny farmazon, używać takich argumentów. Dyskutujemy o żużlu, więc co to za prowadzenie rozmowy, gdy adwersarz "musi" sprawdzać coś, co do wiedzy o czarnym sporcie nie jest w ogóle potrzebne.
    Nie zakładałem, że trzeba takie coś sprawdzać (a nawet jeśli, to nie jest to specjalnie czasochłonne). Natomiast abstrahując od tego, nie widzę nic złego w porównaniu sytuacji. Mało tego, uważam że to porównanie było bardzo dobre, bo to jest właśnie takie wróżenie rzeczy nieprawdopodobnych. Niech najpierw się wydarzą, a potem będziecie się zastanawiać jak reagować. Zakładanie zapaści liderów jest brakiem szacunku wobec tychże. Piłka to inny sport, ale sytuacje związane z walką o skład są takie same.

  14. Powrót do góry    #3162
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to w końcu co (lub kogo) reprezentuje ten Jesse ? Pytam tylko z ciekawości
    Myślę, że Wybrzeże Gdańsk. Przypomnę, że jego syn to ten, co sprawił biblijną megasensację pokonując Goliata 49:41 (to był taki ówczesny Unibax w pełnym składzie)

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    Arthur (21-03-2014)

  16. Powrót do góry    #3163
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Dobrze, że chociaż w gorzowskiej Staleczce nie ma takiego parcia na medale, a spreparowany do granic możliwości tor i 3,5 miliona zł kredytu zaciągnięte na wypłaty dla armii zaciężnej (nie mylić z wychowankami) dobitnie świadczą o tym, że w Gorzowie stawiają głównie na show, a nie na wynik sportowy.
    Z tą różnicą że tam istnieje jakaś rywalizacja,każdy może się wybić,średniacy stają się kosmitami.Nie pamiętam aby w Falubazie był taki zawodnik od lat.Wszystko gotowcy tyle że z kasą jest lepiej więc pchają się drzwiami i oknami podpisywać dożywotnie kontrakty.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  17. Powrót do góry    #3164
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kim lub czym jest Jesse? WTF?

  18. Powrót do góry    #3165
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2011
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Z tą różnicą że tam istnieje jakaś rywalizacja,każdy może się wybić,średniacy stają się kosmitami.Nie pamiętam aby w Falubazie był taki zawodnik od lat.Wszystko gotowcy tyle że z kasą jest lepiej więc pchają się drzwiami i oknami podpisywać dożywotnie kontrakty.
    Acha JEDEN Iversen się wybił. *****iście.

    To może podpiszmy z Lindgrenem, Ułamkiem, Andersenem, Buczkowskim i Ljungiem. Niech się chłopaki wybijają.

    W dupach się poprzewracało.
    Ostatnio edytowane przez Villanova_Junction ; 21-03-2014 o 00:24

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Villanova_Junction za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-03-2014)

  20. Powrót do góry    #3166
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Z tą różnicą że tam istnieje jakaś rywalizacja,każdy może się wybić,średniacy stają się kosmitami.Nie pamiętam aby w Falubazie był taki zawodnik od lat.Wszystko gotowcy tyle że z kasą jest lepiej więc pchają się drzwiami i oknami podpisywać dożywotnie kontrakty.
    Średniacy stają się kosmitami zaraz chyba umrę ze śmiechu. Jeszcze tylko napisz, że to wszystko dzięki geniuszowi trenerskiemu Palucha i będzie 100 %

    Ps. Iversen nie wybił się w żadnej staleczce choć byś nie wiadomo jak nie zakłamywał rzeczywistości. Rola klubu w eksplozji jego formy jest żadna. No ale skoro tak się przy tym upierasz to bądź konsekwentny i wytlumacz mi dlaczego w tym fantasyczym klubie nie eksplodowała forma Cyrana, Hliba czy Jankowskiego???

    Wysłane z mojego LT18i przy użyciu Tapatalka
    "W perspektywie najbliższych lat ta polityka doprowadzi do zagłady tego co natura stworzyła. Czyli ludzkości." - Mariusz

  21. Powrót do góry    #3167
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,869 w 1,757 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Kim lub czym jest Jesse? WTF?
    Jese jest piłkarzem grającym na codzień w Realu Madryt (to taki klub piłkarski z Hiszpanii). Niestety w swojej dotychczasowej karierze nie miał okazji zagrać w żadnym z klubów z Zielonej Góry stąd jego mała rozpoznawalność.

  22. Powrót do góry    #3168
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Super Jako że kopana to sport uprawiany przez jeszcze większych baranów od żużlowców, niewiele mnie on interesuje w sensie oglądania i śledzenia bieżących wyników, natomiast mniej więcej orientuję się w klubach oraz kadrach i uważam, że przywoływanie za przykład młokosa którego kojarzą jedynie znawcy La Liga to zwyczajna kpina

    Ja też mógłbym tłumaczyć komuś tajniki sportu żużlowego bazując na przykładzie Zmarzlika czy kogoś jego pokroju.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 21-03-2014 o 07:42

  23. Powrót do góry    #3169
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Jese jest piłkarzem grającym na codzień w Realu Madryt (to taki klub piłkarski z Hiszpanii). Niestety w swojej dotychczasowej karierze nie miał okazji zagrać w żadnym z klubów z Zielonej Góry stąd jego mała rozpoznawalność.
    A po cholerę nam jakiś Real? W Zielonej mamy Tesco.
    (Sobotch, rozumiem że obraziłeś się na hokej, ale co to za dziwna, niebanalna dyscyplina w awatarze?)

  24. Powrót do góry    #3170
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W sumie racja. Spodobał mi się motyw wszystkowiedzącej świni (jakże popularnej w naszych kręgach ), ale jednak obrazek niefajny, zatem wracam do pierwotnej fascynacji

  25. Powrót do góry    #3171
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Można obejrzeć ściganie z King's Lynn

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Michausz (22-03-2014), apator_uk (21-03-2014), kapitan bomba (21-03-2014), t_zg (21-03-2014)

  27. Powrót do góry    #3172
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Jak mowil prawdziwy kiler w "Kilerze" "...Chyba mieli awarie prądu..." w tym King's Lynn

  28. Powrót do góry    #3173
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Średniacy stają się kosmitami zaraz chyba umrę ze śmiechu. Jeszcze tylko napisz, że to wszystko dzięki geniuszowi trenerskiemu Palucha i będzie 100 %

    Ps. Iversen nie wybił się w żadnej staleczce choć byś nie wiadomo jak nie zakłamywał rzeczywistości. Rola klubu w eksplozji jego formy jest żadna. No ale skoro tak się przy tym upierasz to bądź konsekwentny i wytlumacz mi dlaczego w tym fantasyczym klubie nie eksplodowała forma Cyrana, Hliba czy Jankowskiego???

    Wysłane z mojego LT18i przy użyciu Tapatalka
    Odpowiedz jest banalnie prosta.Cyran nie ma talentu a Hlib jest zagruby...Zagar,Kasprzak,Jensen,Iversen mają potencjał nie wykorzystany w innych klubach.Paluch też w tym maczał palce a Władek już nie.Bynajmniej potrafił ogarnąć presje naspidowanych poszukiwaczy sukcesu z pianą na ustach.Czy taka odpowiedz Pana satysfakcjonuje?

    Edit: Na filmiku widać że w 15 biegu Puk defektuje na drugiej pozycji jadąc z Bjerre na 5:1 ale bambus pewnie z Falubaz com. oczywiście napisał że Bech Jensen uporał się z Iversenen i ten zdefektował na trzeciej pozycji.Już nawet w takich zawodach o złote spinki rudej Marion piszą te swoje nierzetelne propagandowe bzdety.Do polewaczki która wygląda skromnie ale przynajmniej coś leje już się nie będę czepiał.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 21-03-2014 o 12:18
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    kasia_gw (21-03-2014), spitt22 (21-03-2014)

  30. Powrót do góry    #3174
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Strach co by było, gdyby Grzesiek Kłopot zamiast do Wybrzeże trafił do Stali..

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Świstak za jego przydatny post!

    dillinger (21-03-2014), kapitan bomba (21-03-2014)

  32. Powrót do góry    #3175
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    .Bynajmniej potrafił ogarnąć presje naspidowanych poszukiwaczy sukcesu z pianą na ustach.Czy taka odpowiedz Pana satysfakcjonuje?
    No dobra, więc zapytam inaczej. Skoro Paluch to taki geniusz trenerski, ze potrafi ogarnąć presję wywieraną na zawodników (zapewne po zawodach zabiera ich na zieloną herbatkę i wspólne ćwiczenia jogi) i skoro w gorzowie nie ma presji na wynik, a zawodnicy czują się tam komfortowo jak nigdzie indziej na świecie to dlaczego nie idzie za tym wynik sportowy ? Aha i wytłumacz mi jeszcze jedno, bo jak na razie posługujesz się tylko ogólnymi stwierdzeniami, których nikt poza Tobą raczej nie rozumie. Jakie dokładnie metody stosuje ten Paluch w stosunku do zawodników, że stają się oni tymi kosmitami ? Konkretnie, na przykładach, będę niezmiernie wdzięczny

  33. Powrót do góry    #3176
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Jak nie idzie za tym wynik? Paluch za swojej kadencji zdobył srebro (a mogło byc złoto gdyby Zmarzlik jechał w finale) i utrzymał zespół który był skazywany przez wielu na spadek. Wyniki ma akurat rewelacyjne.

  34. Powrót do góry    #3177
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jak nie idzie za tym wynik? Paluch za swojej kadencji zdobył srebro (a mogło byc złoto gdyby Zmarzlik jechał w finale) i utrzymał zespół który był skazywany przez wielu na spadek. Wyniki ma akurat rewelacyjne.
    Srebro w 2012, nawet bez Zimnego, to akurat totalna porażka Palucha, a przekuwanie tego w sukces może wzbudzać jedynie uśmiech na ustach. No i zadam jeszcze jedno pytanie, o którym zapomniałem wczesniej. Skoro geniusz Paluch, bliżej nie określonymi metodami, potrafi wycisnąć z zawodników 120 % ich potencjału, to po co on jeszcze dodatkowo preparuje ten tor ? Aha i co się stało z potencjałem Nermarka ? Przychodząc do Stali miał KSM ponad 8, dzisiaj jeździ w II lidze. Czyżby nie chciał z Bolem chodzić na jogę ?
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 21-03-2014 o 13:30

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    Buszmen (21-03-2014), dillinger (21-03-2014), shelve (21-03-2014)

  36. Powrót do góry    #3178
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Super Jako że kopana to sport uprawiany przez jeszcze większych baranów od żużlowców, niewiele mnie on interesuje w sensie oglądania i śledzenia bieżących wyników, natomiast mniej więcej orientuję się w klubach oraz kadrach i uważam, że przywoływanie za przykład młokosa którego kojarzą jedynie znawcy La Liga to zwyczajna kpina

    Ja też mógłbym tłumaczyć komuś tajniki sportu żużlowego bazując na przykładzie Zmarzlika czy kogoś jego pokroju.
    Wydawało mi się, że to powszechnie dość znany piłkarz (zwłaszcza, że dzień wcześniej grał w LM w pierwszym składzie), ale widocznie się pomyliłem. Nie ma co drążyć. Chodzi o treść, a nie o formę (porównanie). Zarówno w tym przypadku, jak i w przypadku Falubazu rozważenie nieprawdopodobieństw i ew. polityki klubu w takich sytuacjach jest nieco groteskowe.

  37. Powrót do góry    #3179
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Definicja toru spreparowanego według Bomby jest jasna i czytelna...każdy na którym Falubaz przegrywa.I niech chłop się z tym dobrze czuje bo i tak nikt tego nie zmieni Mam jednak takie pytanie do Bomby.Czy tor na którym nic nie widać przez gogle z powodu opadającego na nie kłębu kurzu i braku jakiejkolwiek walki przez 12 biegów należy uznać za spreparowany czy na takich torach ścigają się jedynie żołnierze kosmosu? No bynajmniej nikt na Zakanalu o to pretensji wielkich nie miał
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 21-03-2014 o 14:12
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  38. Powrót do góry    #3180
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Jest jakis trening dzisiaj, czy cos?

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jak nie idzie za tym wynik? Paluch za swojej kadencji zdobył srebro (a mogło byc złoto gdyby Zmarzlik jechał w finale) i utrzymał zespół który był skazywany przez wielu na spadek. Wyniki ma akurat rewelacyjne.
    Gdyby Falubaz wygrał półfinał 2 sezony temu, też moło być złoto.

    Paluch = niebezpieczny tor, podziurawiony pod swoich zawodnikow ( wiedza ktoredy nie jezdzic ). Ot, cała tajemnica geniuszu trenerskiego

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-03-2014), shelve (21-03-2014)

  40. Powrót do góry    #3181
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Bzdura.W żużlu ciężko jechać slalomem na łukach.Każdy wie gdzie szukać ścieżki która dobrze trzyma i gdzie się napędzać.Nie wszyscy radzą sobie z grawitacją w Gorzowie a tam trzeba się trochę nagimnastykować aby nie wypaść z rytmu.Ot cała tajemnica.Nie od dziś wiadomo dlaczego w Polsce walczy się z takimi torami.Toruń nie miał by szans już wygrania czegokolwiek...Zaraz Bomba coś znowu wymajstruje ale z nim jest tak zabawna gadka jak ze złodziejem który ma innym za złe że go okradają
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  41. Powrót do góry    #3182
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    No Herbie, jako jeden z najmniej doświadczonych żużlowców miał prawo nie radzić sobie z grawitacją na torze w Gorzowie. Ja bym jeszcze posunał się do stwierdzenia, że pomyliłeś tylko pojęcia związane ze wszechświatem, planetami, galaktykami i zamiast "grawitacja" użyłbym raczej pojecia "czarna dziura" .

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-03-2014)

  43. Powrót do góry    #3183
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Ten super strateg i motywator Paluch tak zmobilizował Golloba, że ten zapomniał jak się jezdzi na żużlu.

    Jeszcze należy dodać, że gdyby nie burza, gdyby nie łańcuszek Holty i żebra Golloba itp itd to Staleczka co roku by się meldowała w finale. W Stali przeciez cisnienia na wynik nigdy nie było. Czernicki został wykopny z pracy, bo zapomniał podlać kwiaty u Władka w gabinecie.

    Ten "trup w szafie" w postaci 6 mln długu po odejściu honorowego to niby na co szły, na wypłaty dla podprowadzajacych? Bo przecież nie o wynik honorowemu chodziło?!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Michausz (22-03-2014), kapitan bomba (21-03-2014)

  45. Powrót do góry    #3184
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Można obejrzeć ściganie z King's Lynn
    Facet, który siedział przy kamerzyście to chyba jakiś znajomy słynnej kibicki Falubazu z meczu z ROW-em 2004: http://www.youtube.com/watch?v=OYwqN4doWvs

    Dawaj, dawaj, dawaaaaaj ; ]

  46. Powrót do góry    #3185
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    OK, a więc reasumując: Tor w Gorzowie jest najlepszym do sciagania torem w Polsce. Widowiska jakie można tam podziwiać zapierają dech w piersiach. Ściganie odbywa się na całej szerokości toru, a nie tylko przy krawężniku, a zawodnicy mijają się tak, jakby jeździli na starych tłumikach (pomimo, że jeżdżą na nowych). Nie prawdą i bezczelnym oszczerstwem jest również twierdzenie, że konsystencja tego toru zawiera w sobie tyle gliny, że każdy wyjazd dalej niż dwa metry od krawężnika w najlepszym wypadku kończy się spadkiem na koniec stawki, a w ekstremalnych przypadkach krwiakiem na wątrobie. Tomasz Gollob również mija się z prawdą twierdząć, że ten tor nie nadaje się do ścigania. Piotr Paluch to maestro myśli trenerskiej. Gdyby nie jego zmysł taktyczny, to dzisiaj Stal Gorzów rywalizowałaby na frontach II ligi z ekipami z Grudziądza i Rybnika. To właśnie dzięki jego bliżej nieokreślonym metodom eksplodowała forma Iversena. O czymś jeszcze nie napisałem Rusty ?

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ten super strateg i motywator Paluch tak zmobilizował Golloba, że ten zapomniał jak się jezdzi na żużlu.

    Jeszcze należy dodać, że gdyby nie burza, gdyby nie łańcuszek Holty i żebra Golloba itp itd to Staleczka co roku by się meldowała w finale. W Stali przeciez cisnienia na wynik nigdy nie było. Czernicki został wykopny z pracy, bo zapomniał podlać kwiaty u Władka w gabinecie.

    Ten "trup w szafie" w postaci 6 mln długu po odejściu honorowego to niby na co szły, na wypłaty dla podprowadzajacych? Bo przecież nie o wynik honorowemu chodziło?!
    Nie zadawaj niewygodnych pytań

  47. Powrót do góry    #3186
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No Herbie, jako jeden z najmniej doświadczonych żużlowców miał prawo nie radzić sobie z grawitacją na torze w Gorzowie. Ja bym jeszcze posunał się do stwierdzenia, że pomyliłeś tylko pojęcia związane ze wszechświatem, planetami, galaktykami i zamiast "grawitacja" użyłbym raczej pojecia "czarna dziura" .
    Herbatnik i jego styl jazdy to zazwyczaj start i trzymanie się twardej ścieżki przy krawężniku co mu w Gorzowie szczególnie nie wychodzi gdyż tam przy krawężniku z reguły mocno trzyma a w Ameryce się tak nie uczono.Większość występów Herbiego (Leszno itp.) w bardziej ekstremalnych warunkach to latawce dmuchawce wiatr.Nie jest to bynajmniej zawodnik stworzony do twardej walki.Dla Golloba każdy tor na którym mu nie idzie jest torem niedynamicznym co powinniście wiedzieć kiedy straszył Was prokuratorem.Chorągiewka schelve jakby zmienił swój stosunek do miszcza jak Pan Kamiński ale takie czasy że chorągiewką jest być łatwiej.Podejrzewam również że Iversenowi stalowcy robili tory na GP,w Rzeszowie i wszędzie gdzie się dało ponieważ generalnie średnia którą wykręcił to magiczna sztuczka Czerwonoustego
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  48. Powrót do góry    #3187
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    A skad wiesz, ze np w szwecji nie gadaja, ze Daniel Andersson to geniusz trenerski i ze to pod jego okiem wystrzelil Iversen ?

  49. Powrót do góry    #3188
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A skad wiesz, ze np w szwecji nie gadaja, ze Daniel Andersson to geniusz trenerski i ze to pod jego okiem wystrzelil Iversen ?
    Iversen we wszystkich ligach prezentował się zawsze rzetelnie.Jedynie w polskiej lidze zdarzało mu się dość często jechać jak zakała.Podbudował budżet odbijając się finansowo i zaczął wymiatać.Nie stało się to od razu jak dobrze wiesz.Co nagle to po diable jak to powiadali starożytni Indianie.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  50. Powrót do góry    #3189
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A skad wiesz, ze np w szwecji nie gadaja, ze Daniel Andersson to geniusz trenerski i ze to pod jego okiem wystrzelil Iversen ?
    W 2012 roku Iversen odjechał w Gorzowie 11 spotkan. W tym samym czasie odjechał prawie 30 spotkań w Kings Lynn, więc jeżeli jakikolwiek klub miałby mieć udział w eksplozji jego formy, to raczej Kings Lynn Stars, a nie Stal Gorzów. Boże, przecież tego Rusta jest tak łatwo wypunktować, że szok. Jak można być tak upartym. Czy on na prawdę nie widzi, że totalnie kompromituje się swoimi tezami ?

  51. Powrót do góry    #3190
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ponawiam pytanie. Ktos cos wie o treningu dzisiaj czy cos? Pogoda az sie prosi, a caly weekend ma padac.

  52. Powrót do góry    #3191
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ponawiam pytanie. Ktos cos wie o treningu dzisiaj czy cos? Pogoda az sie prosi, a caly weekend ma padac.
    Dzisiaj chyba nie ma żadnego treningu. Na stronie nic przynajmniej na ten temat nie piszą.

  53. Powrót do góry    #3192
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Iversen swój progres zawdzięcza samemu sobie. Wszystko w tym temacie.

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-03-2014), t_zg (21-03-2014)

  55. Powrót do góry    #3193
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Iversen swój progres zawdzięcza samemu sobie. Wszystko w tym temacie.
    Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Rusty zaraz wszystko Ci wytłumaczy
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 21-03-2014 o 15:24

  56. Powrót do góry    #3194
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY
    Bzdura.W żużlu ciężko jechać slalomem na łukach.Każdy wie gdzie szukać ścieżki która dobrze trzyma i gdzie się napędzać
    Przecież tu nie chodzi o jazdę slalomem na łuku. Wystarczy zrobić jedną dziurę, które lokalizacje doskonale znajdą gospodarze. Dziur nie robi się oczywiście wielkich, tylko taką na szerokość powierzchni, którą opona styka się z torem. Znając tor z grubsza wiadomo jaką ścieżką pojedzie zawodnik, który wjedzie w łuk w miejscu X. Gospodarze wtedy pojadą inaczej, a nawet trochę przed nią można minimalnie poszerzyć lub zacieśnić łuk, żeby ją ominąć. Jednak tak jak już wspomniałem, by ją ominąć trzeba dokładnie wiedzieć gdzie się znajduje. Goście jeśli się połapią to pewnie gdzieś w okolicach biegów nominowanych, a wtedy z reguły już jest po meczu. Jak się doda do tego drugą, lub trzecią dziurę to już totalnie pozamiatane.

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Świstak za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-03-2014)

  58. Powrót do góry    #3195
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Jedynie w polskiej lidze zdarzało mu się dość często jechać jak zakała.
    Rusty, przestań, bo mi zaburzasz całą teorię heliocentryczną... zaraz się normalnie w sobie zamknę, albo coś...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •