Strona 206 z 253 PierwszyPierwszy ... 106156196204205206207208216 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,226 do 9,270 z 11379

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9226
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,816
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nieeeeee... Jak wielu innych, robię to zwyczajnie dla beki. O ile się orientuję, mam do tego prawo, będąc uczestnikiem forum. Chyba że nie, to niech mnie ktoś proszę uświadomi.
    Na przykład niektórzy rozumieją ideę forum jako miejsca, w którym co drugi post musi zaczynać się od "niczego nie rozumiesz", czego też żadne prawo nie neguje, prawda?
    A z tym "wszyscy" racja, nie miałem prawa tak napisać i zwracam honor. Czasem mnie ponosi, na szczęście Ciebie nigdy

    Nawiasem pisząc, wyrażam opinię, że filozofując na temat możliwości dyskusji na argumenty postanowiłeś przebić w tej dziedzinie kolegę Lee i tego od przemysłu gumowego?

    A, i w ramach mojej nauki czytania ze zrozumieniem (bo skądinąd wiem, że powinienem taką naukę podjąć...), możesz wytłumaczyć, o co chodzi w zdaniu "Jak coś jest białe to jest fakt i nie trzeba tego argumentować."?
    Hmm, nie nie mogę. Skoro bierzesz udział w dyskusji ze mną dla beki, to po co miałbym tracić czas na tłumaczenie tobie czegokolwiek ? Mija się to z celem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #9227
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Grzecznie spytałem. Proszę zatem, żebyś nie śmiał mi wytykać braku umiejętności czytania ze zrozumieniem, skoro piszesz o czymś, czego potem nie chcesz przetłumaczyć pomniejszym umysłom

    Inna sprawa, że miło mi czytać odpowiedź jakąkolwiek, mimo niewątpliwej straty czasu

  3. Powrót do góry    #9228
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,816
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Grzecznie spytałem. Proszę zatem, żebyś nie śmiał mi wytykać braku umiejętności czytania ze zrozumieniem, skoro piszesz o czymś, czego potem nie chcesz przetłumaczyć pomniejszym umysłom

    Inna sprawa, że miło mi czytać odpowiedź jakąkolwiek, mimo niewątpliwej straty czasu
    Jak to, ja Twoich postów dla beki nie czytam. Co więcej, robię to z całą powagą. Więc mogę Tobie wytykać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    sobotch (19-09-2014)

  5. Powrót do góry    #9229
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A to, ze popełniłem błąd z Pawlickim i Pedersenem to drugi fakt
    Ziemia się zatrzęsła, fala morskie spieniły, z nieba runęły gromy :O
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Falubaz (20-09-2014), kapitan bomba (19-09-2014), t_zg (19-09-2014)

  7. Powrót do góry    #9230
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,461
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Dziwne, że Darek do "listy Golloba" nie dopisał jego dwóch były klubów, Uni T i Stali G
    Tak zupełnie szczerze to w walce o TG liczą się TYLKO Falubaz i Unią L ale nie mówcie o tym głośno, bo to tajemnica.
    Tylko Falubaz

  8. Powrót do góry    #9231
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Dario O. jeszcze tego nie wie, ale do Falubazu poza Gollobem przymierzany jest Kasprzak i Iversen na ławę

  9. Powrót do góry    #9232
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pewnie, że w porządku. Każdy na forum publicznym ma prawo do swojej opinii. Wkleiłem samego linka, napisałem, że chodzi o tekst DO. Ten kto go neguje nie musi korzystać z linka. Nie musi wcale zabierać głosu w sprawie. Nie musi go czytać. I odwrotnie, kto chce ma prawo skomentować te rewelacje. Wbrew temu co Ty na ten temat sądzisz.

    CZy ja tłumaczę o co w nim chodzi ? Nie sądzę, po prostu wyrażam swoją opinię, jak ja to widzę. Ty i inni mają prawo do swojej opinii. Chłopie, to jest forum dyskusyjne a nie kółko wzajemnej adoracji.
    dajcie spokój Mariuszowi.
    Tworząc jego portret psychologiczny doszedłem do takich wniosków.
    1. Mario w szkole podstawowej był bity i znieważany przez kolegów i koleżanki,
    2. Ubierany w spódniczki i z warkoczami nie potrafił znalezć swojego "ja"
    3. Dzieci na podwórku nie chciały się z nim bawić więc mama zakładała mu na sznurku na szyję schabowego, żeby chociaż psy z osiedla się z nim "bawiły"
    4. Nastał czas internetu, więc Mario zaczął cwaniakować. Przecież nikt go nie widzi, a mało osób go zna.
    5. Za sprawą internetu stał się (w jego mniemaniu) "super Mario Rambo"

    Moja prośba: Nie odbierajcie tego Mariuszowi. Niech ma swój świat. Niech żyje.............
    Negując wszystko co Mariuszowe możemy doprowadzić do tragedii............. Zdajecie sobie z tego sprawę?????????
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #9233
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    dajcie spokój Mariuszowi.
    Tworząc jego portret psychologiczny doszedłem do takich wniosków.
    1. Mario w szkole podstawowej był bity i znieważany przez kolegów i koleżanki,
    2. Ubierany w spódniczki i z warkoczami nie potrafił znalezć swojego "ja"
    3. Dzieci na podwórku nie chciały się z nim bawić więc mama zakładała mu na sznurku na szyję schabowego, żeby chociaż psy z osiedla się z nim "bawiły"
    4. Nastał czas internetu, więc Mario zaczął cwaniakować. Przecież nikt go nie widzi, a mało osób go zna.
    5. Za sprawą internetu stał się (w jego mniemaniu) "super Mario Rambo"

    Moja prośba: Nie odbierajcie tego Mariuszowi. Niech ma swój świat. Niech żyje.............
    Negując wszystko co Mariuszowe możemy doprowadzić do tragedii............. Zdajecie sobie z tego sprawę?????????

    Czytajac Twoj opis przychodzi mi tylko taki obraz na mysl:
    68f2993159_typowy_mariusz.jpg
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 20-09-2014 o 08:58

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (20-09-2014), spitt22 (22-09-2014)

  12. Powrót do góry    #9234
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam poszukuję skanu pierwszej strony z programu Zielona Góra - Toruń z tego roku. Za udostępnienie skanu z góry serdecznie dziękuję.

  13. Powrót do góry    #9235
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,816
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    dajcie spokój Mariuszowi.
    Tworząc jego portret psychologiczny doszedłem do takich wniosków.
    1. Mario w szkole podstawowej był bity i znieważany przez kolegów i koleżanki,
    2. Ubierany w spódniczki i z warkoczami nie potrafił znalezć swojego "ja"
    3. Dzieci na podwórku nie chciały się z nim bawić więc mama zakładała mu na sznurku na szyję schabowego, żeby chociaż psy z osiedla się z nim "bawiły"
    4. Nastał czas internetu, więc Mario zaczął cwaniakować. Przecież nikt go nie widzi, a mało osób go zna.
    5. Za sprawą internetu stał się (w jego mniemaniu) "super Mario Rambo"

    Moja prośba: Nie odbierajcie tego Mariuszowi. Niech ma swój świat. Niech żyje.............
    Negując wszystko co Mariuszowe możemy doprowadzić do tragedii............. Zdajecie sobie z tego sprawę?????????

    Oho, jak Mariano nie rozumie o czym się prawi to staje się chłopak nerwowy i agresywny. Niczym Nicki w boksie

    Mariano, spokojnie chłopaczku, jak czegoś nie rozumiesz to poproś, a zostanie ci wytłumaczone.

    P.s
    Tylko w swej złości nie popsuj pługa czasami
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #9236
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oho, jak Mariano nie rozumie o czym się prawi to staje się chłopak nerwowy i agresywny. Niczym Nicki w boksie

    Mariano, spokojnie chłopaczku, jak czegoś nie rozumiesz to poproś, a zostanie ci wytłumaczone.

    P.s
    Tylko w swej złości nie popsuj pługa czasami
    1 Chłopaczek Mariano się nie denerwuje i nie jest agresywny. Zycie prywatne czyni mnie człowiekiem szczęśliwym i radosnym, także luuuuuuzik
    2. Pługa nie da się tak łatwo zepsuć , jak tobie może się wydawać.
    3. Jak czegoś nie będę rozumiał to na pewno nie będę pytał się ciebie, bo albo nie zrozumiem, albo stanę się ułomem jak ty
    ps.
    Mario trzymaj "poziom" i się nie poddawaj. Beka jest przednia
    Trzymaj się z dla od tabletek, sznurów i torowisk. Wszystko jest oki. Pamiętaj że jesteś "SUPER MARIO"
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #9237
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Dzis wstyd mi za Falubaz. Nie przemawia do mnie ten tor. Fakt do dupy ale nie na takim nawet w zg sie jezdzilo. Jakos gorzowiacy szli pelnym gazem a u nas juniorka a hampel????!!!!!! Jak ma tak jezdzic to niech zajmie sie szachami warcabami czy nawet pokerem. Katastrofa. Linus jedzie cyfer jedzie a nasi stoja. Jeden saszka szczery i cisnie gaz mimo ze ten tor w gorzowie tak srednio mu lezy.

    WSTYD I HANBA I BRAK WOLI WALI. MECZ ODDANY PRZEZ FRATCZAKA I DOBRUCKIEGO. JAK GORZOW SIE MOTYWOWAL TO NASI BYLI PRZEKONANI ZE NIE JEDZIEMY I TAK TEZ PRZESZLI OBOK MECZU. MAJA FARTA ZE SIE SEDZIA NA TO NABRAL INACZEJ BYLOBY 75:15 DLA STALI.
    Ostatnio edytowane przez Jacazg ; 21-09-2014 o 21:15
    Falubaz to MAGIA!!!

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    NaveoN (21-09-2014), Zord (22-09-2014)

  17. Powrót do góry    #9238
    Użytkownik Awatar Paweł86
    Dołączył
    02-09-2013
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Dobrze ze mecz przerwany,tor w Gorzowie jak zawsze nie dojazdy ...Starczy tych kontuzji.

    Mecz powinien byc odwołany NA DZIEN DOBRY, nie wiem po co te cale zamieszanie....chyba chcieli w Gorzowie kolejnej kontuzji na swym torze,a NA NIM O to nie trudno przykład z GP iVERSENA Z hANCOCKIEM.
    Orzełkowi nieźle pikawa strzelała jak juz kajetami rzucał po torze..

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł86 za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-09-2014)

  19. Powrót do góry    #9239
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,816
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Dziw wstyd mi za Falubaz. Nie orzemawia do mnie ten tor. Fakt do dupy ale nie na takim nawet w zg sie jezdzilo. Jakos gorzowiacy szly pelnym gazem a u nas juniorka a hampel!!!!!! Jak ma tak jezdzic to niech zajmie sie szachami warcabami czy nawet pokerem. Katastrofa. Linus jedzie cyfer jedzie a nasi stoja. Jeden saszka szczery i cisnie gaz mimo ze ten tor w gorzowie tak srednio mu lezy.

    WSTYD I HANBA I BRAK WOLI WALI. MECZ ODDANY PRZEZ FRATCZAKA I DOBRUCKIEGO. JAK GORZOW SIE MOTYWOWAO TOCNASI BYLI PRZEKONANI ZE NIE JEDZIEMY I TAK TEZ PRZESZLI OBOK MECZU. MAJA FARTA ZE SIE SEDZIA NA TO NABRAL INACZEJ BYLOBY 75:15 DLA STALI.
    To, że nasi przeszli obok meczu to jedno. I za to w ucho powinien dostać Jacek z Rafałem. Oni powinni dbać o morale zawodników. Tym bardziej, że nie mieli żadnej pewności, że mecz zostanie przerwany.

    Ale mnie zainteresował mocno wywód Chomskiego. I musze przyznać, że facet miał sporo racji w tym co mówił. Przecież jak przyjechał Gdańsk do Gorzowa, warunki były podobne, mecz jechano. To omal się nie zabił Mroczka z Lindgrenem. Hancock w swoim czasie mało nogi nie urwał. Kto wie czy dzisiaj w tych warunkach któryś z zawodników nie odniósłby poważnej kontuzji. Bo nie wierzę, ze ten tor wytrzymałby 15 biegów. Przeciez on się już zaczął rozchodzić po próbie toru.

    Czas aby ktoś raczył zauważyć, ze na Jancarzu są zawsze problemy gdy tylko zrobi się wilgotno. Ale tak dziwnie się składa, że tylko na meczach ligowych. Jakoś jak jeżdżą tam zawody juniorskie to tor jest idealny do ścigania. A ta locha na I łuku to przejdzie przecież do annałów speedwaya. Od ilu już sezonów jest tam z nią problem ? Hancock w nią wpadał w sezonie 2011, to już jest czwarty sezon jak ona sobie tam jest I co, to ma być normalne ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (21-09-2014), Waldzior (22-09-2014), kapitan bomba (22-09-2014)

  21. Powrót do góry    #9240
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,268
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Dzis wstyd mi za Falubaz. Nie przemawia do mnie ten tor. Fakt do dupy ale nie na takim nawet w zg sie jezdzilo. Jakos gorzowiacy szli pelnym gazem a u nas juniorka a hampel????!!!!!! Jak ma tak jezdzic to niech zajmie sie szachami warcabami czy nawet pokerem. Katastrofa. Linus jedzie cyfer jedzie a nasi stoja. Jeden saszka szczery i cisnie gaz mimo ze ten tor w gorzowie tak srednio mu lezy.

    WSTYD I HANBA I BRAK WOLI WALI. MECZ ODDANY PRZEZ FRATCZAKA I DOBRUCKIEGO. JAK GORZOW SIE MOTYWOWAL TO NASI BYLI PRZEKONANI ZE NIE JEDZIEMY I TAK TEZ PRZESZLI OBOK MECZU. MAJA FARTA ZE SIE SEDZIA NA TO NABRAL INACZEJ BYLOBY 75:15 DLA STALI.
    Tak bardzo potrzebne Ci kolejne kontuzje w drużynie ? Wszyscy widzieli jak ten tor wyglądał, już po pierwszym biegu porobiły się na nim dziury i koleiny, nawet zawodników gospodarzy podnosiło na wyjściach z łuków, więc temat złego przygotowania nawierzchni jest w zasadzie bezdyskusyjny. Tor mega przyczepny, a czasy gorsze o 4 sekundy od rekordu toru, to też jest bardzo wymowne i pokazuje, że zawodnicy jechali na pół gwizdka. Ja tam nie mam pretensji do Naszego klubu, ten mecz nie powinien w ogóle się rozpocząć. Rozumiem, że lokalna publika domaga się igrzysk i zwycięstw za wszelką cenę, ale wszystko ma swoje granice. Zdrowie zawodników zawsze powinno stać na pierwszym miejscu. Paluch w tym roku ma na koncie już dostatecznie dużo ofiar swoich preparacji, kolejnych nie trzeba. Zauważ, że jedynym miastem żużlowym w Polsce, w którym nagminnie są problemy z torem jest Gorzów. Przypadek ? Nie sądzę. To co wyprawia na zawarciu Paluch z Gałą to jest kur*two czystej wody i takim praktykom trzeba przeciwstawiać się z całą stanowczością. Pech chciał, że dzisiaj przyjechał Falubaz, który nie da sobie w kaszę dmuchać i skończyło się jak skończyło. Może to i dobrze i w końcu skłoni to do refleksji gorzowskich działaczy, a przede wszystkim żużlowych decydentów, bo to w zasadzie oni ponoszą główną winę za dzisiejszy spektakl.
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 22-09-2014 o 01:06

  22. Powrót do góry    #9241
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To, że nasi przeszli obok meczu to jedno. I za to w ucho powinien dostać Jacek z Rafałem. Oni powinni dbać o morale zawodników. Tym bardziej, że nie mieli żadnej pewności, że mecz zostanie przerwany.

    Ale mnie zainteresował mocno wywód Chomskiego. I musze przyznać, że facet miał sporo racji w tym co mówił. Przecież jak przyjechał Gdańsk do Gorzowa, warunki były podobne, mecz jechano. To omal się nie zabił Mroczka z Lindgrenem. Hancock w swoim czasie mało nogi nie urwał. Kto wie czy dzisiaj w tych warunkach któryś z zawodników nie odniósłby poważnej kontuzji. Bo nie wierzę, ze ten tor wytrzymałby 15 biegów. Przeciez on się już zaczął rozchodzić po próbie toru.

    Czas aby ktoś raczył zauważyć, ze na Jancarzu są zawsze problemy gdy tylko zrobi się wilgotno. Ale tak dziwnie się składa, że tylko na meczach ligowych. Jakoś jak jeżdżą tam zawody juniorskie to tor jest idealny do ścigania. A ta locha na I łuku to przejdzie przecież do annałów speedwaya. Od ilu już sezonów jest tam z nią problem ? Hancock w nią wpadał w sezonie 2011, to już jest czwarty sezon jak ona sobie tam jest I co, to ma być normalne ?
    Jest jak ten kabel z pradem w filmie "pieniadze to nie wszystko"

    Mysle ze ta decyzja o odwolaniu moze i sluszna ale za pozno. Robia z kibicami co chca. Ale to w zadnym stopniu nie usprawiedliwia nasze ekipy. Jak mozna tak podchodzic lamersko do tak waznego meczu??? Szomujace zachowanie jak nie Falubaz. Pamietacie rewanz w Toruniu 2007 jaki mysmy mieli charakter wtedy. Z dziwiejszym podejsciem jak tylko zaczelo padac przegralibysmy tamten final.
    Falubaz to MAGIA!!!

  23. Powrót do góry    #9242
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Tak bardzo potrzebne Ci kolejne kontuzje w drużynie ? Wszyscy widzieli jak ten tor wyglądał, już po pierwszym biegu porobiły się na nim dziury i koleiny, nawet zawodników gospodarzy podnosiło na wyjściach z łuków, więc temat złego przygotowania nawierzchni jest w zasadzie bezdyskusyjny. Tor mega przyczepny, a czasy gorsze o 4 sekundy od rekordu toru, to też jest bardzo wymowne i pokazuje, że zawodnicy jechali na pół gwizdka. Ja tam nie mam pretensji do Naszego klubu, ten mecz nie powinien w ogóle się rozpocząć. Rozumiem, że lokalna publika domaga się igrzysk i zwycięstw za wszelką cenę, ale wszystko ma swoje granice. Zdrowie zawodników zawsze powinno stać na pierwszym miejscu. Paluch w tym roku ma na koncie już dostatecznie dużo ofiar swoich preparacji, kolejnych nie trzeba. Zauważ, że jedynym miastem żużlowym w Polsce, w którym nagminnie są problemy z torem jest Gorzów. Przypadek ? Nie sądzę. To co wyprawia na zawarciu Paluch z Gałą to jest kur*two czystej wody i takim praktykom trzeba przeciwstawiać się z całą stanowczością. Pech chciał, że dzisiaj przyjechał Falubaz, który nie da sobie w kaszę dmuchać i skończyło się jak skończyło. Może to i dobrze i w końcu skłoni do refleksji gorzowskich działaczy, a przede wszystkim żużlowych decydentów, bo to w zasadzie oni ponoszą główną winę za dzisiejszy spektakl.
    Mi wstyd za podejscie do meczu. Tak sie nie robi. Zadaniem sztabu jest nakrecanie drozyny jak sie nie wie czy mecz sie odbedzie. A za plecami sobie rob swoje i odwoluj sie do stanu toru. Ale nie tak ze trzeba jechac a nasi w rozypce jak dzieci. Mecz przegrany w parkingu.
    Falubaz to MAGIA!!!

  24. Powrót do góry    #9243
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,268
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Mi wstyd za podejscie do meczu. Tak sie nie robi. Zadaniem sztabu jest nakrecanie drozyny jak sie nie wie czy mecz sie odbedzie. A za plecami sobie rob swoje i odwoluj sie do stanu toru. Ale nie tak ze trzeba jechac a nasi w rozypce jak dzieci. Mecz przegrany w parkingu.
    No dało się zauważyć, że Naszym od samego początku nie było na rękę jechać tego meczu i chyba z góry nastawili się na to, żeby próbować go odwołać. Z drugiej strony nie ma co się im dziwić, od tygodnia zapowiadali, że zależy im przede wszystkim na bezpiecznym torze. Takiego dzisiaj nie było, a każda akcja ma swoją reakcję. Szkoda tylko, że odbyło się to w taki a nie inny sposób i byliśmy świadkami kolejnej tragikomedii z lidze żużlowej. Trzeba było odwołać mecz już po próbie toru i teraz nie byłoby o czym dyskutować.

  25. Powrót do góry    #9244
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Szkoda tylko, ze pojada za tydzien i z torem bedzie to samo...moze bardziej zatuszowane.

  26. Powrót do góry    #9245
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,268
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Coś mi się wydaje, że po dzisiejszych wydarzeniach nikt w Gorzowie nie będzie ryzykował i nie będzie próbował przygotować takiego toru jak dzisiaj. Aż tak mało inteligentny to chyba ten Paluch nie jest, choć kto go tam wie. Dzisiaj ekipa z zawarcia dostała jasny sygnał, że albo jedziemy na normalnym, uczciwym torze, albo nie jedziemy wcale i że nie ma akceptacji dla nieuczciwych praktyk tam stosowanych. Ja się osobiście cieszę, że w końcu znalazł się klub, który powiedział Paluchowi i Zmorze STOP i mam nadzieję, że wezmą oni sobie to do serca i i zrozumieją, że są pewne granice w dążeniu do celu, których przekraczać nie wolno.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    KLAUS_RAUS (21-09-2014)

  28. Powrót do góry    #9246
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    słowa "inteligencja" i Paluch
    to jak dwa skrajnie odpychające się bieguny magnesu

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Jacazg (21-09-2014), kapitan bomba (21-09-2014), t_zg (21-09-2014)

  30. Powrót do góry    #9247
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Coś mi się wydaje, że po dzisiejszych wydarzeniach nikt w Gorzowie nie będzie ryzykował i nie będzie próbował przygotować takiego toru jak dzisiaj. Aż tak mało inteligentny to chyba ten Paluch nie jest, choć kto go tam wie. Dzisiaj ekipa z zawarcia dostała jasny sygnał, że albo jedziemy na normalnym, uczciwym torze, albo nie jedziemy wcale i że nie ma akceptacji dla nieuczciwych praktyk tam stosowanych. Ja się osobiście cieszę, że w końcu znalazł się klub, który powiedział Paluchowi i Zmorze STOP i mam nadzieję, że wezmą oni sobie to do serca i i zrozumieją, że są pewne granice w dążeniu do celu, których przekraczać nie wolno.
    No nie wiem..

  31. Powrót do góry    #9248
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,268
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    To może chociaż orzełek zrozumie, choć z nim to też nic nie wiadomo, dzisiaj pokazał, że emocjonalnie zatrzymał się gdzieś na etapie zbuntowanej gimnazjalistki. Ten widok kiedy rzucił o ziemię kajetem i zaczął wymachiwać tymi swoimi chudymi łapkami - bezcenny


    PS. I to ujęcie kiedy Paluch oficjalnie na oczach całej Polski oskarża Strzelca o celowy upadek na zlecenie - takie rzeczy tylko na zawarciu

    Całe szczęście, że w parkingu dobrze rozstawili mikrofony i dobrze było słychać mundków, niby szczegół, ale w jakiś sposób podratował on to denne widowisko
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 21-09-2014 o 23:15

  32. Powrót do góry    #9249
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    akurat Paluch wtopił bo Strzelec, jak na złość Paluchowi, naprawdę wpadł w koleinę.
    W tv to widać wyraźnie.

  33. Powrót do góry    #9250
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,268
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    akurat Paluch wtopił bo Strzelec, jak na złość Paluchowi, naprawdę wpadł w koleinę.
    W tv to widać wyraźnie.
    Później było zbliżenie na tę koleinę i było bardzo wyraźnie widać jak wychodzi spod niej maź. Ten tor kompletnie nie nadawał się do jazdy.

  34. Powrót do góry    #9251
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Później było zbliżenie na tę koleinę i było bardzo wyraźnie widać jak wychodzi spod niej maź. Ten tor kompletnie nie nadawał się do jazdy.
    maź powiadasz;
    może to był:

    ?

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-09-2014)

  36. Powrót do góry    #9252
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,268
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Tu jest dobre ujęcie, ale w TV było to widać jeszcze wyraźniej.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...90#photo-start

  37. Powrót do góry    #9253
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2014
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    Może i nie nadawał się do jazdy, ale to teraz mało ważne. To co ważne, to to, że ROK W ROK są same cyrki w Play Offach. Co roku się mówi, że będzie lepiej, zmiana regulaminów itp. Przychodzą play offy i jeden zabiłby drugiego żeby jechać dalej, o te najwyższe cele... Co roku skandal goni skandal i jest coraz gorzej. Wkrótce cały ten sport padnie :/

  38. Powrót do góry    #9254
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To, że nasi przeszli obok meczu to jedno. I za to w ucho powinien dostać Jacek z Rafałem. Oni powinni dbać o morale zawodników. Tym bardziej, że nie mieli żadnej pewności, że mecz zostanie przerwany.

    Ale mnie zainteresował mocno wywód Chomskiego. I musze przyznać, że facet miał sporo racji w tym co mówił. Przecież jak przyjechał Gdańsk do Gorzowa, warunki były podobne, mecz jechano. To omal się nie zabił Mroczka z Lindgrenem. Hancock w swoim czasie mało nogi nie urwał. Kto wie czy dzisiaj w tych warunkach któryś z zawodników nie odniósłby poważnej kontuzji. Bo nie wierzę, ze ten tor wytrzymałby 15 biegów. Przeciez on się już zaczął rozchodzić po próbie toru.

    Czas aby ktoś raczył zauważyć, ze na Jancarzu są zawsze problemy gdy tylko zrobi się wilgotno. Ale tak dziwnie się składa, że tylko na meczach ligowych. Jakoś jak jeżdżą tam zawody juniorskie to tor jest idealny do ścigania. A ta locha na I łuku to przejdzie przecież do annałów speedwaya. Od ilu już sezonów jest tam z nią problem ? Hancock w nią wpadał w sezonie 2011, to już jest czwarty sezon jak ona sobie tam jest I co, to ma być normalne ?
    Zgoda w 100 % Paluch świadomie, z pełną premedytacją przygotowuje taki tor i to nie ulega najmniejszych wątpliwości. Natomiast faktem jest też że za przygotowanie toru w dniu meczu odpowiadał komisarz. I to on, pomimo kombinacji Palucha, mógł spokojnie przygotować ten tor do stanu używalności tj. takiego że dało by się na nim płynnie jechać tyle że z dłuższymi przerwami na równanie toru.
    Komisarz *********ł sprawę i powinien być wywalony na zbity pysk. W ogóle, ta instytucja skompromitowała się już tak bardzo że nie ma najmniejszego sensu jej dalsze utrzymywanie. To już lepiej, żeby istniała możliwość, powołania na wniosek drużyny przyjezdnej zespołu obserwatorów. Takie osoby miałaby nieograniczony dostęp do stadionu na 48 godzin przed rozpoczęciem meczu. Sporządzaliby raport opisujący co robili gospodarze z torem (+ filmy, zdjęcia itd.), ale bez prawa do jakiejkolwiek ingerencji.
    Gdyby się potem okazało, że tor nie został przygotowany przez gospodarzy zgodnie z regulaminem i nie nadaje się do jazdy w godzinie wyznaczonej na rozpoczęcie meczu to powinno się ich karać walkowerem a w razie ewentualnych odwołań gospodarzy raport obserwatorów byłby istotnym dowodem w sprawie.

    A co do Falubazu to byliśmy kompletnie nieprzygotowani do jazdy w tym meczu. Widać było wyraźnie jak te nasze motocykle zostawały na starcie, a przecież "ściganie" na takim torze sprowadza się do dobrego startu i pilnowania jedynej w miarę zdatnej do jazdy ścieżki. Nie będziemy wygrywać startów to nie mamy szans na finał. Tyle w temacie.

  39. Powrót do góry    #9255
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    A ja Panowie tak z innej beczki związanej z meczem w Gorzowie. Może by tak w "podziękowaniu" za chamski transparent na następne derby przygotować cosik o Bartusiu Piszczałce? Np żeby sobie jaja kupił i dokleił i przestał kwilić? A i nóżka nie będzie mu tak majtać.

  40. Powrót do góry    #9256
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Szkoda, że nie byliście tacy mądrzy jak Toruń protestował przed jazdą na takich gnojowiskach... Płaczkami się wtedy nazywało zawodników, którzy nie chcieli ryzykować tak bardzo swojego zdrowia i życia.
    Tor w gw nie nadawał się do jazdy już po próbie toru. Dziwnym zbiegiem okoliczności Dobrucki i spółka to zauważyli, kiedy zdali sobie sprawę, że zespół jest kompletnie zdemotywowany i tragicznie przełożony czego wynikiem byłyby ostre baty.
    Paluch powinien mieć zakaz stadionowy za to co robi. To samo powinno się zrobić z panami Żyto oraz Jankowskim z Leszna. Żaden działacz nie powinien wystawiać zawodników na praktycznie pewne kontuzje. Kiedyś się na czymś takim jeździło bo motory były wolniejsze i nie bylo tyle sprzętu do przygotowania nawierzchni.

  41. Powrót do góry    #9257
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2014
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    Tyle, że toruń to płakał nawet nad betonami i dopiero wtedy się zrobiły mokre te tory, od łez.

  42. Powrót do góry    #9258
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Szkoda, że nie byliście tacy mądrzy jak Toruń protestował przed jazdą na takich gnojowiskach... Płaczkami się wtedy nazywało zawodników, którzy nie chcieli ryzykować tak bardzo swojego zdrowia i życia.
    Tor w gw nie nadawał się do jazdy już po próbie toru. Dziwnym zbiegiem okoliczności Dobrucki i spółka to zauważyli, kiedy zdali sobie sprawę, że zespół jest kompletnie zdemotywowany i tragicznie przełożony czego wynikiem byłyby ostre baty.
    Paluch powinien mieć zakaz stadionowy za to co robi. To samo powinno się zrobić z panami Żyto oraz Jankowskim z Leszna. Żaden działacz nie powinien wystawiać zawodników na praktycznie pewne kontuzje. Kiedyś się na czymś takim jeździło bo motory były wolniejsze i nie bylo tyle sprzętu do przygotowania nawierzchni.
    Toruń w ogóle protestował ...ciągle to jedyne z czym mi się kojarzycie na przestrzeni ostatnich 5 lat ...w zasadzie można stwierdzić że jedna rzecz was z Falubazem z dzisiejszego Gorzowa łączy ...widok zbitych psychicznie ,nieprzygotowanych do meczu mentalnie ,stłamszonych ,zdemotywowanych i przestraszonych zawodników którzy jedyne co mieli w głowie to odwołanie meczu.Jestem ciekaw tylko jednego ...w zasadzie nie do sprawdzenie ...wynik dwóch biegów był jaki był ...co by było gdyby po pierwszym biegu było 4-2 lub 5-1 dla Falubazu ....czy wtedy ta koleina byłaby aż takim problemem ....nie sądze .Niby dorośli ludzie -zawodowcy ,profesjonaliści ....jak jadę samochodem i wiem że na drodze w tym miejscu zawsze jest dziura to po prostu ją omijam.Jak Kapała ,Jancarz ,Jarmuła i niezwiązani z zainteresowanymi klubami zawodnicy generacji Jankesa czy Huszczy dowiedzieli by się że mecz jest przełożony przez jedną koline to by się w grobach poprzewracali lub zabili to śmiechem

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    Zord (22-09-2014)

  44. Powrót do góry    #9259
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez Waldzior Zobacz posta
    A ja Panowie tak z innej beczki związanej z meczem w Gorzowie. Może by tak w "podziękowaniu" za chamski transparent na następne derby przygotować cosik o Bartusiu Piszczałce? Np żeby sobie jaja kupił i dokleił i przestał kwilić? A i nóżka nie będzie mu tak majtać.
    Poziom dna osiągasz. Dudek złapany na dopingu otrzymuje karę zawieszenia na rok i nawet nie przeprosił kibiców (nieważne czy brał świadomie czy nie), a ty chcesz sobie robić jaja z czyjejś wrodzonej wady wymowy?

    Co do mądrości jednego tutaj leszczynianina - Toruń miał w 2011 w półfinale po pierwszym wyścigu zrobić taki cyrk jak Zielona Góra wczoraj, żeby to Jankowski rzucał kajetem. A jednak pojechali do końca na byczym gnojowisku. Kto zatem jest większym płaczkiem? Posty pedrosia powinno się omijać jak tę dziurę o której pisze.
    Ostatnio edytowane przez Rif ; 22-09-2014 o 06:42

  45. Powrót do góry    #9260
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    To akurat nie jest problem meczu z 2011 r ...na szczęście się odbył i macie się do czego odwoływać przez nalbliższe 50 lat .Tyle tylko że gówienko wiesz ..problemy z torami zaczynaja się od momentu w którym zczynają oprócz miejscowych jeszcze dodatkowi mędrcy wpierniczac się w przygotowanie toru .i z tego brał i bierze sie syf ..takie śmierdzące jajko które Toruń zostawił na kilka dobrych lat i będzie cuchnąć.Co do wczorajszego toru jeszcze ....Kiedyś z 15 lat temu nie byłoby dyskusji ...,,,Padało ,lało a prosze można było przygotować tor ...brawo mecz się odbędzie ,, na tę chwilę jest to odwrócone do góry nogami ...,,padało ,lało i prosze znów zebali tor ,po co to w ogóle robili ,trzeba było odwołac ,preparatorzy jak zawsze ,, a cały problem wynika stąd że jedna z drużyn co bylo widac w tv była kompletnie mentalnie nie przygotowana do opcji ,,jedziemy dzisiaj im wpierdoczyć -warunki będą ciężkie bo pogoda do dupy ,,

  46. Powrót do góry    #9261
    Użytkownik Awatar Paweł86
    Dołączył
    02-09-2013
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 16 w 11 postach

    icon6.gif

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Szkoda tylko, ze pojada za tydzien i z torem bedzie to samo...moze bardziej zatuszowane.
    Mecz według regulaminu ma odbyć sie do czwartku...

  47. Powrót do góry    #9262
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł86 Zobacz posta
    Mecz według regulaminu ma odbyć sie do czwartku...
    Mowili juz wczoraj, ze najprawdopodobniej cala kolejke przesuna o tydzien, wiec raczej jada w niedziele.

  48. Powrót do góry    #9263
    Użytkownik Awatar Paweł86
    Dołączył
    02-09-2013
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mowili juz wczoraj, ze najprawdopodobniej cala kolejke przesuna o tydzien, wiec raczej jada w niedziele.
    http://www.espeedway.pl/news,w_stepn...,72998,12.html

  49. Powrót do góry    #9264
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    To, że falubaz po raz kolejny zachował się niehonorowo chyba już nikogo nie dziwi i moim zdaniem moderator tego forum powinien karać banem każdego, kto napisze nazwę zielonogórskiej "drużyny" wielką literą...

    chłopaki na gorzowskim forum wściekli jak mało kiedy

  50. Powrót do góry    #9265
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Nie widzialem tego. W Tv mowili cos innego, ale OK. Tak czy inaczej będzie gnój na torze taki sam jak wczoraj, czy to w czwartek czy w niedziele.

  51. Powrót do góry    #9266
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,414
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    na co liczy Falubaz ? na to że do kolejnej niedzeli Hampel przyponi sobie jak sie jeździ na żużlu ,czy racze na to że nasza juniorka przestanie bać się jeździć na zawarciańskim torze ?

    dla wszystkich którzy widzieli wczorajszy tor , decyzcja o przerawniu meczu to zwykły skandal.

    to jest efekt równania poziomu sportowego w dół, czyli w przypadku spidłeja wyrównywania szans zawodników poprzez min przygotowania równych jak stół torów. oczywiscie jest to utopia i rzecz nie do zrobienia, a jedyny efekt będzie taki że ci którzy trafią na dziawy tor (prędzej czy później tak sie stanie) zrobią sobie od razu krzywdę.

    tak się kończy piękny sport dla facetów, do uprawiania którego zaprasza sie już niestety kobiety.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  52. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    NaveoN (22-09-2014), RUSTY (22-09-2014), romeki (22-09-2014)

  53. Powrót do góry    #9267
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Oczywiscie, ze koleiny z 1 luku nie znikna. Na co liczy Falubaz? Moze na walkower?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  54. Powrót do góry    #9268
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pomijając cieniznę niektórych elementów naszej drużyny, dając ogólne przyzwolenie na robienie kolein wielkości wczorajszej, idiotyzmem jest powoływanie do życia instytucji komisarzy i cały ten wczorajszy cyrk. Jedźmy wedle uznania bez żadnych zasad, wtedy wreszcie będzie czysty żużel

  55. Powrót do góry    #9269
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,432
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Leszno przeprasza za Hampela. Jest nam zwyczajnie wstyd.
    UNSCARED

  56. Powrót do góry    #9270
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    bolek musi chwytać łopatę w dłoń i do czwartku uklepywać te dziury i koleiny
    bo niechybnie im zabiorą licencje na tor
    i przyjdzie gorzowiakom swoje mecze w 2015 jeździć w ZG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •