Strona 174 z 253 PierwszyPierwszy ... 74124164172173174175176184224 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,786 do 7,830 z 11379

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7786
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Były przygotowywane - jako mix dostępnych na rynku produktów. Chyba nie sądzisz, że ten trener Dudka produkował to od podstaw? Buczak też tego nie robi. On po prostu wybiera odpowiednie produkty, układa zawodnikowi dietę.

    Daj już sobie Mariusz spokój w tym temacie, bo od początku zarówno ty, Dowhan, jak i ludzie związani z Falubazem tylko mieszacie w tej sprawie, podając co rusz to sprzeczne wersje. Również dziwi mnie brak wskazania konkretnego produktu. Dziwi mnie brak reakcji Patryka na działanie środka (żadnego zdziwienia, że coś jest nie tak). Dziwi mnie też, że wyszło to akurat na takim meczu, gdzie dopalacz byłby potrzebny bardziej niż np. na jatce z Wybrzeżem.

    Nie wydaje wyroku na Dudka, czy na jego środowisko, ale jednak w sporcie 95% dopingowiczów początkowo wypierało się swoich czynów. Później zaś pisali o tym nawet książki, wsypując kolegów. Także nie polecam bezgranicznej wiary w słowa zawodnika. Już kiedyś pisałem. Mam masę znajomych, co kładli na stole głowy za czystość Armstronga.
    Ale co cię dziwi? To mogła być tak mała ilość że nie miała żadnego widocznego efektu fizjologicznego ale spokojnie wyjdzie w badaniach na spektrometrze. Jeśli to przyspiesza przemianę materii to mogło mu się objawić za przeproszeniem sraczką. Mało to zawodników ma sraczkę przed meczem ?
    Swoją drogą fajne masz porównania Dudek a przedsiębiorstwo dopingowe Armstrong&Associates. Znaj proporcję mocium panie.

  2. Powrót do góry    #7787
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Już kiedyś pisałem. Mam masę znajomych, co kładli na stole głowy za czystość Armstronga.
    Buszmen, chyba miałeś znajomych?

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-08-2014)

  4. Powrót do góry    #7788
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Dlaczego nikt jeszcze nie podal nazwy tej odzywki?
    Dlaczego dudek nie powie jaka odzywke stosowal?
    Na co oni czekaja? Dowhan lata po marketach/hurtowniach czytajac wszytskie etykiety i szuka "alibi"?
    Znalazl ktos z Was w markecie 9/10 odzywek z zawartoscia "tego czegos"
    Albo czy znaleziono 1/10 odzywek w ktorej "to cos jest" ale nie podano na etykiecie?

    Moze mama zla przyprawe do schabowego kupila i tam sie znalazlo to swinstwo.

    Moze wypil jakas kawe w knajpie/MOPie przy autobanie gdzie pija kierowcy TIRow.
    Tak to potrafia pic mikstury stawiajace na nogi
    bo szukają takiej, która by im podpasowała...

    a poważnie PZM powinien zawiesić Patryka na rok, ponieważ niższy wyrok zapewne spowoduje podwyższenie jej przez WADA nawet do dwóch lat.

    Dudek wróci i będzie jeszcze lepszy - mam nadzieję ku uciesze wszystkich kibiców...

  5. Powrót do góry    #7789
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I teraz mamy sytuację taką, że Patryk zatrudniał trenera od ogólnorozwojówki który mial za zadanie przygotowywać mu te odżywki. O ile ten trener mial odp. kwalifikacje to taki fakt już jest skuteczną obroną. Ponieważ udowadnia, ze sam zawodnik dochowal szczególnej staranności w spożywaniu dozwolonych odżywek. Miał prawo uważać, ze skoro zatrudnił fachowca to odżywki są czyste. Jeśli potrafiłby to udowodnić to w moim odczuciu jest to wystarczające udowodnienie swojej niewinności.
    Niewinności wykluczyło badanie próbki B. To może być jakaś okoliczność łagodząca ale w moim przekonaniu bardzo marna. Samo zatrudnienie "fachowca" to za mało, bo przecież ten fakt nie udowadnia nawet, że wziął ten środek nieświadomie. Właśnie to ciężkie zadanie udowodnienia, że nie miał świadomości tego co brał oraz że podjął wszelkie niezbędne środki zapobiegawcze, stoi teraz przez Patrykiem.
    Ja tam trzymam za niego kciuki. Tylko dlatego, że w moim subiektywnym odczuciu zrobił to nieświadomie. Ja mu zwyczajnie wierzę ale Ci którzy będą teraz decydować o jego losie na pewno na wierze nie będą opierać swoich wyroków. Oby miał solidnego asa w rękawie.
    Ostatnio edytowane przez libky ; 21-08-2014 o 19:35

  6. Powrót do góry    #7790
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No tak, Confessio est regina probationum. To ci łaskawcy. Rozumiem że w nagrodę za przyznanie będzie uprzednie uduszenie garotą przed spaleniem na stosie ?
    Jeszcze jakieś okoliczności łagodzące występują oprócz przyznania się do niepopełnionej zbrodni ?
    Rozumiem że dałbyś sobie rękę uciąć za niewinność Dudka?

    Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co... i bym teraz ****a nie miał ręki
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 21-08-2014 o 19:18

  7. Powrót do góry    #7791
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Rozumiem że dałbyś sobie rękę uciąć za niewinność Dudka?
    Znam familię i nie mam powodów im nie wierzyć. Oni całe życie podporządkowali jego karierze. A to nie są jacyś samobójcy. Branie takiej substancji świadomie w sytuacji regularnych badań to sportowe samobójstwo. To inteligentni i normalni ludzie a nie samobójcy.
    Co z tym trenerem to nie wiem, nie mam pojęcia na ile zna się na swojej pracy i czy czegoś nie *********ł. Natomiast w słowa Patryka że niczego świadomie nie brał wierzę w 100 %. Niby jak miałby się teraz przyznawać ? Po to żeby mu łaskawie *******i mniejsze zawieszenie ?
    Jak dostanie 2 lata (czyli praktycznie 3 sezony) to może już teraz szukać innego zajęcia, bo powrót do speedwaya będzie mega ciężki a nawet jak wróci to już z przetrąconą karierą.

  8. Powrót do góry    #7792
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Natomiast w słowa Patryka że niczego świadomie nie brał wierzę w 100 %.
    Tylko że to nie znaczy że jest niewinny. Może być winny zaniedbania. To on jest jedynym odpowiedzialnym za to co przyjmuje, nikt inny. Tak jak napisałem to czy brał świadomie czy nie, nie ma większego znaczenia. Jedynym ratunkiem byłoby gdyby ta substancja miała atest/certifikat WADA a okazała się skażona/zanieczyszczona. Patryk musiałby udowodnić że zrobił wszystko aby upewnić się że dana substancja jest bezpieczna. "Zaufałem nieodpowiednim ludziom" niestety nie wystarczy. Zwłaszcza że ten trener zaprzecza aby podawał Patrykowi jakiekolwiek zabronione substancje.

  9. Powrót do góry    #7793
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Moze wypil jakas kawe w knajpie/MOPie przy autobanie gdzie pija kierowcy TIRow.
    Tak to potrafia pic mikstury stawiajace na nogi
    To może być rozwiązanie zagadki.
    Dudi jadąc na mecz w Gorzowie przystanął u wrót przydrożnego baru i sypnął jakiegoś "kawulca", tylko mógł pomylić szklaneczki i wypił tego przygotowanego dla wschodniego kierowcy TIRa. Tu przy granicy jak wiadomo ruch ciężarówek spory.

    Lekko go potrzepało, po czym pomyślał, że to pewnie przedderbowa gesia skórka i jazda na meczyk.

    Ciąg dalszy tej historii znamy.

    Tak na rozlużnienie, bo fachowców od dopingu tu więcej niż w całej tej WADA.

    Morał z tego taki : Pij mleko, bedziesz wielki.

    ppp.jpg
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 21-08-2014 o 19:57
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #7794
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Chyba malo kto wati, ze Dudek wzial to przez przypadek. Nie zmienia to faktu, ze pewnie zostanie przykladnie ukrarany. Mam dziwna pewnosc, ze dostanie 1,5 roku.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NaveoN za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-08-2014)

  12. Powrót do góry    #7795
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Mariusz czy PD to twoja rodzina ? Mariusz czy jesteś pracownikiem Falubazu zatrudnionym etatowo ? Jeżeli na chociaż jedno z tych pytań nie odpowiesz twierdząco to w moich oczach jesteś po prostu człowiekiem , który ma problem z myśleniem.

    Mariusz bronisz tego PK tak jakby od tego zależało twoje życie. Wklejasz tysiące bezsensownych linków. Człowieku ile ty masz lat ? 10 ?

    Jest wina ? będzie kara. O czym my wogóle rozmawiamy ? Z tego co ja wiem PD jest zawodowym żużlowcem. Tak czy nie ?
    Profesjonalista który żyje z żużla nie bierze bez jakiejkolwiek wiedzy środków które są zakazane. Jeżeli tak czyni jest idiotą.
    Tłumaczenie się faktem że on nie wiedział / że jest niewinny / że nie miał świadomości. Halo ziema ? To są jakieś żarty ?

    Obowiązkiem każdego zawodowego sportowca jest elementarna wiedza na temat specyfików które zażywa. Doping to doping. Doping to oszustwo i nikt kto trzeźwo myśli nie może tych słów kwestionować, dlatego uważam że kara dla PK powinna być dotkliwa. Conajmniej roczne zawieszenie. Skoro taki Victor Troicki dostał 2 lata dyskwalifikacji za doping , a Bradley Mousley rok kary za extasy to PD powinien także zostać ukarany równie mocno.

    Buszmen ty to stary masz anielską cierpliwość że chce ci się 1000 razy powtarzać że niebo jest niebieskie. Są ludzie którzy i tak tego nie zrozumieją.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    spitt22 (21-08-2014)

  14. Powrót do góry    #7796
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, ze mało co rozumiesz z tego. Odżywki to odp. dobrany zestaw minerałów i witamin dla danego zawodnika, uwzględniający specyfikę jego dyscypliny.
    Pojdz do pierwszego lepszego sklepu z odżywkami i zobacz jakie tam sa zestawy minerałów i witamin. Sam kupuje odżywki na siłownię, kiedyś używałem tez spalacza dymatize thermoburn, ktory został wycofany ze sprzedazy bo miał pochodne bodajze efedryny, ale skład został delikatnie zmieniony i juz byl znowu legalnie w sklepach. Buteleczki roznily sie tym, ze mialy naklejone jak ktos wyzej pisal inne etykiety na oryginalny skład wydrukowany w US, czy byl to ten sam produkt, ktory byl wycofany ze sprzedazy z jakimis lewymi etykietami, czy rzeczywiscie zniszczyli caly asortyment w magazynach i sciagneli nowe, nie wiem, nie zastanawialem sie bo mam to gdzies. Mnie nikt z tego nie rozlicza. Do tego dochodza weglowodany, bialka wzbogacane bardzo czesto jakimis dodatkami ( a to sa najczestsze odzywki stosowane przy wysilku fizycznym ), nitro, keratyny, energetyzery....kur** tego jest w pi**u a nie tylko minerały i witaminki. Minerały i witaminy to jedynie drobny dodatek wsrod wszystkich odzywek dla sportowcow.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 21-08-2014 o 19:58

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-08-2014)

  16. Powrót do góry    #7797
    Użytkownik Awatar Paweł86
    Dołączył
    02-09-2013
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Brał świadomie czy nie świadomie to juz nie ma znaczenia kara i tak będzie,szkoda zeby tylko zle sie to nie odbiło na jego karierze za która 3mam kciuki.
    Wybieracie sie na niedzielne zawody?Bo obsada z Czewy gorsza niz w lidze Juniorów
    Z całym szacunkiem dla klubu z Częstochowy lepiej będzie jak razem z Gdańskiem spadną a w ich miejsce wejdzie Rzeszowski czy n,p taki Grudziądz te kluby powinny cos wiecej pokazać niz to co robią do tej pory Zdunek Gdansk i Vipery

  17. Powrót do góry    #7798
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Mariusz czy PD to twoja rodzina ? Mariusz czy jesteś pracownikiem Falubazu zatrudnionym etatowo ? Jeżeli na chociaż jedno z tych pytań nie odpowiesz twierdząco to w moich oczach jesteś po prostu człowiekiem , który ma problem z myśleniem.

    Mariusz bronisz tego PK tak jakby od tego zależało twoje życie. Wklejasz tysiące bezsensownych linków. Człowieku ile ty masz lat ? 10 ?

    Jest wina ? będzie kara. O czym my wogóle rozmawiamy ? Z tego co ja wiem PD jest zawodowym żużlowcem. Tak czy nie ?
    Profesjonalista który żyje z żużla nie bierze bez jakiejkolwiek wiedzy środków które są zakazane. Jeżeli tak czyni jest idiotą.
    Tłumaczenie się faktem że on nie wiedział / że jest niewinny / że nie miał świadomości. Halo ziema ? To są jakieś żarty ?

    Obowiązkiem każdego zawodowego sportowca jest elementarna wiedza na temat specyfików które zażywa. Doping to doping. Doping to oszustwo i nikt kto trzeźwo myśli nie może tych słów kwestionować, dlatego uważam że kara dla PK powinna być dotkliwa. Conajmniej roczne zawieszenie. Skoro taki Victor Troicki dostał 2 lata dyskwalifikacji za doping , a Bradley Mousley rok kary za extasy to PD powinien także zostać ukarany równie mocno.

    Buszmen ty to stary masz anielską cierpliwość że chce ci się 1000 razy powtarzać że niebo jest niebieskie. Są ludzie którzy i tak tego nie zrozumieją.
    Przykład typowego gościa, który kompletnie nie rozumie, o czym się tutaj prawi. Ale koniecznie chce zaznaczyć swoją obecność.

    Naturalnie, jak by się okazało, ze ktoś np. dosypał czegoś do wody mineralnej jakiegoś zawodnika, i przypadkowo uchwyciłyby to kamery, to też byś był taki stanowczy w osądach ? Nie takie misie jak ty będą decydować czy ten lub tamten zawodnik jest winny.

    A tak na marginesie, Kim Ty jesteś abym ja miał się przejmować "kim ja jestem w twoich oczach" ?

    T_zg

    Pojdz do pierwszego lepszego sklepu z odżywkami i zobacz jakie tam sa zestawy minerałów i witamin. Sam kupuje odżywki na siłownię, kiedyś używałem tez spalacza dymatize thermoburn, ktory został wycofany ze sprzedazy bo miał pochodne bodajze efedryny, ale skład został delikatnie zmieniony i juz byl znowu legalnie w sklepach. Buteleczki roznily sie tym, ze mialy naklejone jak ktos wyzej pisal inne etykiety na oryginalny skład wydrukowany w US, czy byl to ten sam produkt, ktory byl wycofany ze sprzedazy z jakimis lewymi etykietami, czy rzeczywiscie zniszczyli caly asortyment w magazynach i sciagneli nowe, nie wiem, nie zastanawialem sie bo mam to gdzies. Mnie nikt z tego nie rozlicza. Do tego dochodza weglowodany, bialka wzbogacane bardzo czesto jakimis dodatkami ( a to sa najczestsze odzywki stosowane przy wysilku fizycznym ), nitro, keratyny, energetyzery....kur** tego jest w pi**u a nie tylko minerały i witaminki. Minerały i witaminy to jedynie drobny dodatek wsrod wszystkich odzywek dla sportowcow.
    No i własnie dla tego, żaden zawodowy sportowiec nie będzie zażywał odżywek kupowanych w tych sklepach. Bo tam są zawarte rożne gówniane substancje. Właśnie dlatego odżywki dla sportowców robi się indywidualnie. Głównie w oparciu o minerały i witaminy. Bo tylko one są w zasadzie dozwolone. Podstawowy błąd jaki robisz to ten, ze masz złe wyobrażenie, co to jest odżywka. Ty kierujesz się tym co widzisz w takim sklepie. Fachowiec sporządzi odp. miksturę z samych minerałów i witamin. Bo tylko to jest legalne.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-08-2014 o 19:51
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #7799
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gówno prawda, nic nie będziesz czuł. To nie sok z gumijagód
    Gowno prawda. Polecam sprobowac osobiscie jakis mocny termogenik np taki jak ja uzywalem Dymatize thermoburn. Zjedz sobie tabletke i nie idz na trening.

  19. Powrót do góry    #7800
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No to jak, Twoim zdaniem Bartek bierze te odzywki Buczaka czy nie bierze ? Inni zawodnicy Stali biorą czy nie biorą ? Co Twoim zdaniem wynika z tego cytowanego fragmentu ? Pisałem " w zasadzie każdy sportowiec zażywa te odżywki".
    Nie te, tylko inne - czyste, faktycznie uzupełniające dietę, a nie pomagające pobudzić się przed startem. Nie kwestionuję zasadności wspomagania diety odżywkami z białka, węglowodanów, witamin. Tylko co ma z tym wspólnego pseudo-odżywka termogeniczna?

    Gdzie sprzeczność? Pytasz gdzie sprzeczność? Naprawdę pytasz gdzie sprzeczność i nieusatnne mieszanie w sprawie?
    Najpierw Dowhan mówił, że wiedzą konkretnie jakie odżywki i że można je kupić w każdym centrum handlowymi że Dudek bierze to przed każdym startem + że w Szwecji to nie jest zakazane. Potem ty pisałeś, że nie wiadomo, czy na pewno o odżywki chodzi (niedawno). Teraz winny trener, który przygotowuje to nie wiadomo z czego - sam tworzy w swoim laboratorium.

    Poczytaj trochę o samych odżywkach. Jasne, ze nikt nie produkuje u siebie w domu witamin czy minerałów. Odp. fachowiec zamawia odp. witaminy i minerały w hurtowniach lub u producentów. I z tego tworzy te mikstury.
    No no - a ponoć to odżywki ze sklepu zanieczyszczone, bo coś dodali, a nie napisali w składzie. To się zdecyduj. Każdy produkt w proszku w połączeniu z wodą tworzy miksturę, więc tak jak i Buczak, tak i ja "przygotowuję miksturę" mieszając z wodą np. Isostar. Buczak nic sam nie produkuje i nie tworzy, co najwyżej może odpowiednio dobierać składniki do potrzeb zawodnika.

  20. Powrót do góry    #7801
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i własnie dla tego, żaden zawodowy sportowiec nie będzie zażywał odżywek kupowanych w tych sklepach. Bo tam są zawarte rożne gówniane substancje. Właśnie dlatego odżywki dla sportowców robi się indywidualnie. Głównie w oparciu o minerały i witaminy. Bo tylko one są w zasadzie dozwolone. Podstawowy błąd jaki robisz to ten, ze masz złe wyobrażenie, co to jest odżywka. Ty kierujesz się tym co widzisz w takim sklepie. Fachowiec sporządzi odp. miksturę z samych minerałów i witamin. Bo tylko to jest legalne.
    No ale co tty myslisz? Ze Tomek Pasek mieli w mikserze kurczaka z kapusta, dodaje do tego rutinoscorbin i witamine C robi z tego papke i podaje Dudkowi? Ustawia mu co ma kupic z tych sklepow z odzywkami lub sam kupuje i mu wydziela i tyle. Przeciez te wlasnie sklepy z odzywkami to jedyne zrodlo, gdzie mozna dostac te odzywki.

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Buszmen (21-08-2014), Mariano_Italiano (22-08-2014)

  22. Powrót do góry    #7802
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Czy jest inny sport poza żużlem, gdzie zawodnicy prawie codziennie występują? Chyba poza żużlem nie ma. Już od dawna zastanawiam się, jak Ci ludzie dają radę występować prawie codziennie i do tego nocami jeździć czy latać po całej Europie. Oczywiście często nie oni kierują swoimi busami, ale takie życie na walizkach jest naprawdę mega męczące. Myślę, że Patryk nie brał niczego niedozwolonego świadomie, ale to co brał pomagało mu być cały czas skoncentrowanym i pobudzonym.

    Dlatego nawet gdyby żużlowcy brali coś świadomie to bym się im nie dziwił, bo to nie sposób wytrzymać bez wspomagania takich maratonów. Chory jest system, który na to pozwala, aby żużlowiec jeździł tak często. Rozumiem dwie, maksymalnie trzy imprezy w tygodniu. Ale przecież niektórzy odjeżdżają po 5-6 imprez w tygodniu.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yarek3 za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-08-2014)

  24. Powrót do góry    #7803
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Czyli teraz mieszanki trenera? A jak sie ma to do slow Rozowego Malpiszona, ze niwinny Patryk wcinal odzywki ktore mozna kupic w markecie?
    Pogubilem sie.

    Mariusz swietne bajki zapodajesz. Mieszanki witamin w ktorych niechcacy ukryto metyloheksashity. Mogl sobie kupic vitaminer, albo multi-tabs dla dzieci - te zawsze sa badane pod najwieszkym rygorem...
    Chcial chlopak zbic, lub kontrolowac wage. Wybral zly sposob, bo tu podstawa u sportowca to trening i zrownowazona dieta. Zwlaszcza dla zuzlowca, przeciez to nie jest sport wytrzymalosciowy. Wybral latwizne, byc moze ktos mu to podpowiedzial, ale wybor byl jego.

    Chyba, ze uwierzymy w wersje dla dzieci, czyli biedny Patryś po treningu byl wykonczony a trener podsunal mu smakolyki, ktore mialy mu pomoc. No to wszamal.

    Tak sie zastanawiam, czy nie byly to jakies proby eksperymentow wlasnie z roznymi odzywkami w kontekscie wagi. Mogli kombinowac, szukac jakiejs optymalnej, byc moze po kilku z nich Patryk zle sie czul - ja tak miewalem po niektorych termogenikach, ze mi sie rzygu chcialo. Moze wsrod ktorej z tych odzywek, ktore probowali byla jakas wtopa? A teraz pewnie nawet nie wiedza ktora.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (21-08-2014), damianos81 (21-08-2014)

  26. Powrót do góry    #7804
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Gowno prawda. Polecam sprobowac osobiscie jakis mocny termogenik np taki jak ja uzywalem Dymatize thermoburn. Zjedz sobie tabletke i nie idz na trening.
    O czym Ty chłopie znowu tu prawisz ? My dyskutujemy o "śladowych ilościach substancji wykrytej u Patryka" a Ty wyjeżdżasz tutaj z jakimś wynalazkiem. Fachowcy orzekli, ze substancja znaleziona u Patryka to równowartość wypitych dwóch, trzech kaw. Więc nie pitol, że jest to równoznaczne z tym co ty tam zażywasz. Ja po trzech kawach idę spać i nie mam problemów z zaśnięciem. Pewnie jak bym chlapnął jakiegoś red bulla to może bym coś tam poczuł.

    T_zg

    No ale co tty myslisz? Ze Tomek Pasek mieli w mikserze kurczaka z kapusta, dodaje do tego rutinoscorbin i witamine C robi z tego papke i podaje Dudkowi? Ustawia mu co ma kupic z tych sklepow z odzywkami lub sam kupuje i mu wydziela i tyle. Przeciez te wlasnie sklepy z odzywkami to jedyne zrodlo, gdzie mozna dostac te odzywki.
    Ja pierdziele, Już sam sobie się dziwie, ze chce mi się jeszcze tak oczywiste sprawy tłumaczyć. Powoli tracę juz siły a przecież nie będę brał tych wynalazków twoich

    Nic mu nie ustala, nie robi mu żadnej listy. A jeśli sam kupuje w tych własnie sklepach to by musiało znaczyć, że jest kompletnym amatorem beż żadnych kwalifikacji w tej materii. Nie znam gościa ale liczę na to, ze ma odpowiednie kwalifikacje i wie co robi. A jeśli wie co robi to powinien się zaopatrywać w hurtowniach medycznych bądź bezpośrednio u producenta. I dopiero wtedy tworzyć odpowiednie mikstury dla zawodników. Dopiero takie mikstury (odżywki) powinien spożywać Patryk. One wtedy gwarantują 100% bezpieczeństwo. Jeśli jednak ten cały trener, robiłby tak jak piszesz to z góry można założyć, ze jest głównym winowajcą tego całego zamieszania. A Patryk już może szukac sobie roboty an najbliższe dwa lata.

    Tych rewelacji j-rules, nie mam już sił komentować. Ten gość w ogóle nie ma pojęcia o temacie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-08-2014 o 20:15
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #7805
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Saszka ma tego samego trenera od odzywek co Dudi?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #7806
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Fachowiec sporządzi odp. miksturę z samych minerałów i witamin. Bo tylko to jest legalne.
    Tutaj też się mylisz.

  29. Powrót do góry    #7807
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O czym Ty chłopie znowu tu prawisz ? My dyskutujemy o "śladowych ilościach substancji wykrytej u Patryka" a Ty wyjeżdżasz tutaj z jakimś wynalazkiem. Fachowcy orzekli, ze substancja znaleziona u Patryka to równowartość wypitych dwóch, trzech kaw. Więc nie pitol, że jest to równoznaczne z tym co ty tam zażywasz. Ja po trzech kawach idę spać i nie mam problemów z zaśnięciem. Pewnie jak bym chlapnął jakiegoś red bulla to może bym coś tam poczuł.
    Zależy jakich kaw, ale raczej 3 kawy > Red Bull Chyba, że jakaś strażacka mini kawka albo zbożowa. To, że porównano do trzech kaw, to nie znaczy, że działa to identycznie. Druga sprawa, to tolerancja organizmu. Jeżeli pijesz kawę od 20 lat codziennie w takich samych dawkach, to masz już ogromną tolerancję dla kofeiny w organizmie i wiadomo, że nie działa na ciebie prawie wcale. Tak jak w przypadku każdego innego narkotyku

  30. Powrót do góry    #7808
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O czym Ty chłopie znowu tu prawisz ? My dyskutujemy o "śladowych ilościach substancji wykrytej u Patryka" a Ty wyjeżdżasz tutaj z jakimś wynalazkiem.
    Wynalazkiem? Taki sam termogenik jak i Metyloheksamina. Skoro metyloheksamina z tego co mowi dr Zapotoczny wychodzi z organizmu po kilkunasty godzinach, to mogl to wziac dzien wczesniej. Proste.
    Odnosnie tej ilosci u patryka i 2-3 kaw to pewnie prawda, ale chwile po zazyciu to stezenie pewnie bylo duzo wieksze a w polaczeniu z innymi skladnikami jakiegos spalacza tluszczu ( legalnych ) jak kofeina, guarana itp, to ....a zreszta co ci bede opisywal. Chcesz to przesle Ci pare kapsulek i sam sobie sprobujesz.

    Kwas pantotenowy (wit. B5) 17mg
    Chrom 100mcg
    L-Tyrozyna 100mg
    EPX 200 Proprietary Matrix Of Sclareolides, Polyphenolics, Catechins And Epigallocatechin Gallates (EGCG) From Salvia Sclarea And Green Tea (Leaf) Extract (Water Extracted)(Camellia Sinensis) (10 Mg Caffeine From Green Tea Extract) 200mg
    XanaTHIN™ Blend (proprietary blend of guarana extract and Yerba Mate Extract (4:1) (Approx. 330mg Caffeine From Guarana Extract, Yerba Mate Extract & Caffeine Anhydrous)) 430mg
    CapsaTONE™ Blend (Proprietary Matrix Of Raspberry Ketones & Capsinoids From Capsicum Annum Extract) 150mg
    L-Carnitine L-Tartrate (LCLT) 200mg
    Salix Alba (bark) 75mg
    Zingaber Officinale (root) 75mg
    Fucus Vesiculosus (leaf) 50mg
    Panax Ginseng (root) 50mg
    Bioperine (piper nigrum fruit extract) 5mg


    Tutaj masz caly sklad takiego spalacza tluszczu. Niech z tego 1-2 skladniki sa zabronione, a kazdy ma wlasciwosci pobudzajace, termogeniczne itp...to dziala troche mocniej niz 3 kawki. uwierz.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 21-08-2014 o 20:12

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Buszmen (21-08-2014), j-rules (21-08-2014)

  32. Powrót do góry    #7809
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Mario nie uogolniaj. Zalezy od organizmu. Ja wypijam jedna kawe okolo 11 przed poludniem - to nie moge wieczorem dluuugo zasnac. Zaznaczam, ze bardzo rzadko pije, stad taki kop, ze az mi oczy wylaza.
    Chyba ze pijesz capucino z pianka na dwa palce

    PS. Jacy to fachowcy orzekli jesli mozna?

  33. Powrót do góry    #7810
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    No i Mario pewnie nie waży +-45 kg jak Patryk

  34. Powrót do góry    #7811
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wynalazkiem? Taki sam termogenik jak i Metyloheksamina. Skoro metyloheksamina z tego co mowi dr Zapotoczny wychodzi z organizmu po kilkunasty godzinach, to mogl to wziac dzien wczesniej. Proste.
    Odnosnie tej ilosci u patryka i 2-3 kaw to pewnie prawda, ale chwile po zazyciu to stezenie pewnie bylo duzo wieksze a w polaczeniu z innymi skladnikami jakiegos spalacza tluszczu ( legalnych ) jak kofeina, guarana itp, to ....a zreszta co ci bede opisywal. Chcesz to przesle Ci pare kapsulek i sam sobie sprobujesz.

    Kwas pantotenowy (wit. B5) 17mg
    Chrom 100mcg
    L-Tyrozyna 100mg
    EPX 200 Proprietary Matrix Of Sclareolides, Polyphenolics, Catechins And Epigallocatechin Gallates (EGCG) From Salvia Sclarea And Green Tea (Leaf) Extract (Water Extracted)(Camellia Sinensis) (10 Mg Caffeine From Green Tea Extract) 200mg
    XanaTHIN™ Blend (proprietary blend of guarana extract and Yerba Mate Extract (4:1) (Approx. 330mg Caffeine From Guarana Extract, Yerba Mate Extract & Caffeine Anhydrous)) 430mg
    CapsaTONE™ Blend (Proprietary Matrix Of Raspberry Ketones & Capsinoids From Capsicum Annum Extract) 150mg
    L-Carnitine L-Tartrate (LCLT) 200mg
    Salix Alba (bark) 75mg
    Zingaber Officinale (root) 75mg
    Fucus Vesiculosus (leaf) 50mg
    Panax Ginseng (root) 50mg
    Bioperine (piper nigrum fruit extract) 5mg


    Tutaj masz caly sklad takiego spalacza tluszczu. Niech z tego 1-2 skladniki sa zabronione, a kazdy ma wlasciwosci pobudzajace, termogeniczne itp...to dziala troche mocniej niz 3 kawki. uwierz.
    Co ty - Dowhan, Jankowski i Dobrucki mówili, że to jak 3 kawki.

  35. Powrót do góry    #7812
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    A oto jak nasz kochany Mariusz zwraca się do swoich rozmówców:

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz
    Łżesz jak zwykle.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz
    Większych bzdur już wymyślić nie można.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz
    A ten towarzysz znowu bzdury pisze.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz
    Widzę, ze mało co rozumiesz z tego.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz
    Głupoty piszesz.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz
    Poczytaj sobie te linki. Wtedy więcej zrozumiesz.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz
    Myślcie ludzie, choć trochę.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz
    Aleś Ty nierozgarnięty.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz
    Załamujesz mnie chłopie coraz bardziej. Widze, ze Ty kompletnie nie ogarniasz tego tematu.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz
    Przykład typowego gościa, który kompletnie nie rozumie, o czym się tutaj prawi.
    Słowem wszyscy kłamią, albo kompletnie nie ogarniają tematu. Jedyny Mariusz wszystko rozumie i wspaniałomyślnie tłumaczy reszcie, że piszą głupoty. Nie wiem jak bardzo rozbujałe trzeba mieć ego, żeby w takiej sytuacji nadal uparcie posługiwać się tym moralizatorskim tonem. Idealnie pasuje to do anegdoty o facecie jadącym autostradą pod prąd (którą zresztą ktoś już kiedyś przywołał właśnie przy okazji oceny zachowania Mariusza).

  36. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (21-08-2014), Lipa_PL (21-08-2014), Mariano_Italiano (22-08-2014), Peter Kildemand (21-08-2014), bally (21-08-2014), scooby zg (21-08-2014), wschodniak (21-08-2014)

  37. Powrót do góry    #7813
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Mario nie uogolniaj. Zalezy od organizmu. Ja wypijam jedna kawe okolo 11 przed poludniem - to nie moge wieczorem dluuugo zasnac. Zaznaczam, ze bardzo rzadko pije, stad taki kop, ze az mi oczy wylaza.
    Chyba ze pijesz capucino z pianka na dwa palce

    PS. Jacy to fachowcy orzekli jesli mozna?
    A co Ty, kobity nie masz ? Jeden dobry numerek i śpisz jak niemowlak

    Odnośnie fachowca, jakiś lekarz medycyny sportowej wypowiadał się w tej kwestii.

    No i Mario pewnie nie waży +-45 kg jak Patryk
    To fakt. Ale Patryk naprawdę tyle waży czy tylko strzelasz ?

    zabovski

    Słowem wszyscy kłamią, albo kompletnie nie ogarniają tematu. Jedyny Mariusz wszystko rozumie i wspaniałomyślnie tłumaczy reszcie, że piszą głupoty. Nie wiem jak bardzo rozbujałe trzeba mieć ego, żeby w takiej sytuacji nadal uparcie posługiwać się tym moralizatorskim tonem. Idealnie pasuje to do anegdoty o facecie jadącym autostradą pod prąd (którą zresztą ktoś już kiedyś przywołał właśnie przy okazji oceny zachowania Mariusza).
    Nie wszyscy. Buszmena już wyedukowałem. A miał chłop sporo wątpliwości

    Ciebie na dam rady, za słaby jestem. Albo Ty zbyt oporny na wiedzę
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-08-2014 o 20:22
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #7814
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Buszmen Gdybym sam nie brał kiedykolwiek w życiu spalaczy to może bym uwierzył. Moge uwierzyć, że w jakimś tam śladowym stężeniu to jest rownowartość 3 kaw, jednak lekarz potwierdził, że w pare godzin ta substancja wymywa się z organizmu. Ciekawe jakie stężenie było po zażyciu ?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 21-08-2014 o 20:42

  39. Powrót do góry    #7815
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W takim termogeniku samej kofeiny jest pewnie tyle co w "mariuszowych" 3 kawkach.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-08-2014)

  41. Powrót do góry    #7816
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    W takim termogeniku samej kofeiny jest pewnie tyle co w "mariuszowych" 3 kawkach.
    Ty Buszmen, nie rób mi siary. Ja tutaj Ciebie chwalę, żeś już wyedukowany a Ty tutaj dalej się mądrujesz

    Kingpin

    Saszka ma tego samego trenera od odzywek co Dudi?
    Hmm, chyba nie. Choć wiedzy nie mam to nie sądzę. Saszka na co dzień bazę ma w Bydzi. Zresztą on ma jakiegoś swojego znachora w Rosji. Z tego co kiedyś mówił to gość raz w roku przetacza sobie krew.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-08-2014 o 20:28
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #7817
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ja pierdziele, Już sam sobie się dziwie, ze chce mi się jeszcze tak oczywiste sprawy tłumaczyć. Powoli tracę juz siły a przecież nie będę brał tych wynalazków twoich
    O nie Mario nie. Tutaj polegles niestety. Doskonale wiemy, ze to nie sil ci zaczyna brakowac, bos najwiekszy z forumowych troli, zawsze na sluzbie by wybielic co zielonogórskie. Zwyczajnie nie masz argumentow w dyskusji wiec wycoujesz sie rakiem i tania gadka o wszechwiedzy, ktorej to innym rzekomo brakuje. I chocby niektorzy jak t_zg z wlasnego doswiadczenia mowili ci jak jest to... dalej swoje.

    Ja sie pytam konkretnie co to za ekspert od tych trzech kaw? Konkrety prosze a nie slepaki. To jest jak z tymi tezami o zamachu w smolensku. Jakis expert sie wypowiedzial, ze to musial byc zamach. Jaki? Nie wiem, jakis od lotnictwa.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (22-08-2014)

  44. Powrót do góry    #7818
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ja sie pytam konkretnie co to za ekspert od tych trzech kaw? Konkrety prosze a nie slepaki.
    Senator Robert.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-08-2014), j-rules (21-08-2014)

  46. Powrót do góry    #7819
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Mariusz naprawdę do Ciebie nie dociera że robisz z siebie pośmiewisko tym fanatycznym przeinaczaniem faktów aby tylko wybielić swojego bożka ?

  47. Powrót do góry    #7820
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Jeszcze kilka cytatów z wywiadu z trenerem Dudka:

    - Pojawiły się plotki, że to trener współpracujący z Patrykiem Dudkiem mógł się przyczynić do sytuacji, w której zawodnik się obecnie znalazł. Od lat pracujecie ze sobą, jesteś członkiem jego teamu. Chodzi o ciebie?
    - Nie mam z tym nic wspólnego.
    - Czy istnieje możliwość, że ta substancja została zawarta w jakimś innym środku?
    - Moim zdaniem niemożliwe jest, by w suplementach, które stosują moi podopieczni występowała taka substancja. Współpracuję z osobami doskonale wykształconymi w zakresie tego tematu, stąd odżywki dla Patryka i przedstawicieli innych dyscyplin są skrupulatnie dobierane. Wszystkie pochodzą z legalnego źródła z certyfikatami Unii Europejskiej, kupowane w sieciowych sklepach.


    - Jak dokładnie wygląda twoja współpraca z Patrykiem Dudkiem, na czym dokładnie ona polega?
    - W czasie przygotowania fizycznego przed sezonem, blisko przez cztery miesiące spotykam się z Patrykiem, niemal codziennie. Razem trenujemy, przekazuję mu wiedzę na temat jego organizmu i tak dalej. Ustalamy suplementację, która jest bardzo ważna dla sportowca w takim właśnie okresie. Patryk jeździ na zgrupowania kondycyjne z kickbokserami mojego klubu, na których szlifuje formę. W okresie startowym widzimy się znacznie rzadziej, pełnię rolę fizjoterapeuty w jego teamie.

  48. Powrót do góry    #7821
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Możesz podać link do tego wywiadu ?

  49. Powrót do góry    #7822
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Tego się czytać nie da . Mam wielką nadzieje że jak Patryk wróci za 2 lata to wam wszystkim tak wpi....li na torze że będziecie żałować dlaczego chłopaka na stosie nie spalono i z tego wszystkiego sami sobie strzelicie w łeb

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-08-2014)

  51. Powrót do góry    #7823
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach

  52. Powrót do góry    #7824
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Znalazl ktos z Was w markecie 9/10 odzywek z zawartoscia "tego czegos"
    Z ciekawości zajrzałem na allegor.
    Drugi preparat który wyświetlił mi się w w reduktorach tłuszczu
    http://allegro.pl/hyperdrine-od-kilo...495145716.html

    Zawiera:
    1-3 dimethylamylamine Chemiczną budową przypomina adrenalinę, przez co wyzwala w organizmie zbliżone do niej mechanizmy.
    Geranamine uważa sie obecnie za jeden z najsilniejszych stymulantów układu nerwowego spalających tłuszcz

    Jeśli się nie mylę to chyba jest ta Methylhexanamina

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GM za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-08-2014)

  54. Powrót do góry    #7825
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    ScotFZG - wrrrr hau hau hau wrrrrrr hau...

  55. Powrót do góry    #7826
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Niech teraz wielki zuzlowiec idzie do pracy za 1600 na miesiac i zobaczy jak sie zyje w Polsce. Żużel się skończył.

  56. Powrót do góry    #7827
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Tego się czytać nie da . Mam wielką nadzieje że jak Patryk wróci za 2 lata to wam wszystkim tak wpi....li na torze że będziecie żałować dlaczego chłopaka na stosie nie spalono i z tego wszystkiego sami sobie strzelicie w łeb
    Ja tam mam nadzieję że to będzie znacznie krócej niż dwa lata. Nikt tu Patrykowi źle nie życzy, chodzi tylko o nazwanie rzeczy po imieniu.

  57. Powrót do góry    #7828
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Z tego co czytam to werdykt wyda PZM. Wiec pewnie kolesiostwo wezmie gore i sprawa rozejdzie sie po kosciach.

  58. Powrót do góry    #7829
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    werdyskt PZM jedno - WADA drugie. Ta druga nie bedzie zalowac Dudka tlyko dlatego ze fajny i sympatyczny.
    Ciezko to ocenic tak na powaznie. Ja czuje ze bedzie rok. I mysle, ze to nauczka do zniesienia.

  59. Powrót do góry    #7830
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Tego się czytać nie da . Mam wielką nadzieje że jak Patryk wróci za 2 lata to wam wszystkim tak wpi....li na torze że będziecie żałować dlaczego chłopaka na stosie nie spalono i z tego wszystkiego sami sobie strzelicie w łeb
    Ja tez mam taka nadzieje. Mam nawet nadzieje, ze kara bedzie jak najkrotsza. Ja tutaj nie cisne Patryka tylko "polemizuje" z Mariuszem nt odżywek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •