Strona 229 z 253 PierwszyPierwszy ... 129179219227228229230231239 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,261 do 10,305 z 11379

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10261
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    może nie koks i nie narkoman, ale patryk jest w takiej samej mierze odpowiedzialny za brak falubazu w finale jak hampel i pozostała część zespołu. a dostaje się głównie jarkowi. o patryku się wspaniałomyślnie milczy. a to przecież patryk ubabrał klub i kibiców w gnojówce, a nie odwrotnie. wizerunkowo, sportowo i finansowo.
    Tak, masz rację, tyle że wiem, że pojawienie się Dudka w jakiejkolwiek rozmowie sprowadza to wszystko do przerzucania łajna zamiast pisania na temat. Dla mnie sezon jest zamknięty i nie chce mi się wracać, ważne jest teraz by zrobić coś z młodymi i spróbować przywrócić "magie".
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  2. Powrót do góry    #10262
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    (...)sprowadza to wszystko do przerzucania łajna zamiast pisania na temat.
    łajno to ponoć najlepszy nawóz. po ilości gówna, które wylewa się dziś z klubu, należy się spodziewać, że magia wystrzeli w przyszłym roku jak nigdy.

  3. Powrót do góry    #10263
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Lindgren schudł i to bardzo dużo i zaczął gorzej jezdzic, wiec może waga nie jest AZ tak wazna ?
    Fredek i Zgardziński to zarypiaste porównanie... Wiesz co robił Lindgren w jego wieku? Robił takich leszczy trzymając kieliszek w jednej ręce a w drugiej własnego sisiora.Alexa możesz porównywać z Borneckim,w najlepszym wypadku Kasprowiakiem bo Kruk miał już nieco większy potencjał,oni wszyscy potem przytyli
    Junior z prawdziwego zdarzenia jest Falubazowi potrzebny
    Warto też zauważyć że Hampel i Pepe to nie i już nie są zawodnicy którzy zdecydują o wyniku tam gdzie ludzie chcą być każdego roku.Pepe już drugą drużynę upokorzył w tym sezonie.Występ w stylu 0,1,0 to trochę popelina jak na finał i jak na lidera.Wiem,wiem to jest wielki finał ale Fredka jedzie swój poziom czas bez względu czy to finał czy nie finał,GP czy cokolwiek.Wolałbym go niż Jabola.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 02-10-2014 o 00:00
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  4. Powrót do góry    #10264
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Fredek i Zgardziński to zarypiaste porównanie... Wiesz co robił Lindgren w jego wieku? Robił takich leszczy trzymając kieliszek w jednej ręce a w drugiej własnego sisiora.Alexa możesz porównywać z Borneckim,w najlepszym wypadku Kasprowiakiem bo Kruk miał już nieco większy potencjał,oni wszyscy potem przytyli
    Szczerze to nie wiem co robil Lindgren w wieku 17 lat. Masz jakies jego wyniki ? Bo nigdzie nie moge znalezc.

  5. Powrót do góry    #10265
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    198 panienek w 227 startach, 27376 jednostek alko

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    t_zg (02-10-2014)

  7. Powrót do góry    #10266
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach

  8. Powrót do góry    #10267
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    198 panienek w 227 startach, 27376 jednostek alko
    a TY Moer tylko o jednym

  9. Powrót do góry    #10268
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie, i to mnie zastanawia. Czemu Jarek nie przepycha się łokciami, czemu nie wchodzi pod łokieć, czemu nie orbituje wzorem Pepe czy Fredki ? Taki Woffi kąsał cały czas Pepe i Fredkę, aż ugryzł. On jeszcze chyba nie doszedł do siebie.
    To ,ze nie doszedl do siebie nie ma nic do rzeczy.
    Hampel nigdy nie byl kozakiem.Mial kilka przeblyskow a wlasciwie to pamietam jeden jak przez 3 kolka gryzl Jonssona i smignal go na kresce.Jakies GP w Szwecji chyba.
    Biorac go do Falubazu wiedzieliscie,ze Jarek to cholernie skuteczny ligowiec ale przede wszystkim startowiec.
    Oczywiscie jak ma duzo szybszy sprzet czy przeciwnikiem jest potencjal Strzelca, to sie z takim zadaniem upora i na dystansie,ale ogolnie szalu na trasie u niego nigdy nie bylo.
    Moze znowu przykozaczyc ale wtedy jak przyjedzie z Marta do Bunia i bedzie udowadnial.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #10269
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pawel_R Zobacz posta

    Myślałem, że będą jakies bardziej miarodajne rozgrywki/zawody. W lidze PL nie startowal w 2002 z tego co widze.

    W odpowiedzi na Twojego linka odpowiem tym:

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Indywid...u%C5%BClu_2001

  11. Powrót do góry    #10270
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pawel_R Zobacz posta
    Był trzeci bo mu jakaś sikorka siedziała na plecach i już wtedy przejawiał wyrażne ciągoty do trunków wysokoprocentowych,prawdopodobnie jechał pijany W kolejnych edycjach tego turnieju jadąc już wtedy zawsze totalnie napity notował czwarte pozycje,raz zdefektowała przepustnica na drugim miejscu a kolejnym razem złoto zabrał mu defekt na pierwszym bo tak się cieszył że przed metą zaczął już wino otwierać i korek butelki wpadł mu do oka.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 02-10-2014 o 12:02
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  12. Powrót do góry    #10271
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Myślałem, że będą jakies bardziej miarodajne rozgrywki/zawody. W lidze PL nie startowal w 2002 z tego co widze.

    W odpowiedzi na Twojego linka odpowiem tym:

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Indywid...u%C5%BClu_2001
    Nie startował, bo w 2002 nie było jeszcze otwartego rynku dla obcokrajowców, a co za tym idzie każdy brał wtedy sprawdzone marki, a Fredek miał dopiero 17 lat. Drugi wicemistrz Europy juniorów w takim wieku to całkiem dobre osiągnięcie i doskonały wstęp do dorosłej kariery.

    Nie wiem co ma na celu wklejanie jakichś wyników Kujawy z IMŚJ (jeśli o to Ci chodziło). Wystarczy spojrzeć gdzie jest jeden, a gdzie drugi.

    Natomiast dyskusja wywiązała się z tego, że Rusty napisał iż w wieku 17 lat pijany Lindgren robił wyniki lepsze niż Zgardziński uzyska kiedykolwiek w swojej karierze i to akurat trudno podważać .

    I już rok później Lindgren dostał angaż w Wolverhampton gdzie stał się swoistą legendą tego klubu.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 02-10-2014 o 14:21
    TeamLindgren

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Buszmen (02-10-2014)

  14. Powrót do góry    #10272
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Nie startował, bo w 2002 nie było jeszcze otwartego rynku dla obcokrajowców, a co za tym idzie każdy brał wtedy sprawdzone marki, a Fredek miał dopiero 17 lat. Drugi wicemistrz Europy juniorów w takim wieku to całkiem dobre osiągnięcie i doskonały wstęp do dorosłej kariery.

    Nie wiem co ma na celu wklejanie jakichś wyników Kujawy z IMŚJ (jeśli o to Ci chodziło). Wystarczy spojrzeć gdzie jest jeden, a gdzie drugi.

    Natomiast dyskusja wywiązała się z tego, że Rusty napisał iż w wieku 17 lat pijany Lindgren robił wyniki lepsze niż Zgardziński uzyska kiedykolwiek w swojej karierze i to akurat trudno podważać .

    I już rok później Lindgren dostał angaż w Wolverhampton gdzie stał się swoistą legendą tego klubu.
    Lindgren początek kariery ligowej miał znakomity. Niestety później zamiast pracować nad sobą i rozwijać swój talent to wolał się zabawiać. Mógł osiągnąć w tym sporcie znacznie więcej. Robertowi wiele razy obiecywał "poprawę" i skoncentrowanie się na speedwayu. I na obietnicach się kończyło. Teraz będzie mu znacznie trudniej wspiąć się na szczyt.
    Chyba przespał swój czas definitywnie. Ale obym się mylił, bo lubię tego skurczybyka

  15. Powrót do góry    #10273
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Po prostu nie pamietam wyników Lindgrena w wieku 17 lat, a nie moge znalezc przekroju wyników z jakiejś ligi. Jedne wrzucone zawody ( w ktorych akurat mogl dobrze pojechac, chociaż nazwiska nie powalaja ), to tak jaky wrzucic jedne zawody Dawida Kujawy. Nie mam kompletnie zadnego porownania do jazdy Zgardzinskiego. Ja nie staram sie udowodnic, ktory lepszy ktory gorszy w wieku 17 lat, tylko spytalem Rustyego czy ma cokolwiek na potwierdzenie tej tezy, a mnie wyniki z jednych zawodow nie ruszaja. Za rok Zgardzinski jezeli bedzie startowal, tez moze w jednodniowym turnieju zdobyc jakies cenne trofeum...i co z tego ?

  16. Powrót do góry    #10274
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Lindgren początek kariery ligowej miał znakomity. Niestety później zamiast pracować nad sobą i rozwijać swój talent to wolał się zabawiać. Mógł osiągnąć w tym sporcie znacznie więcej. Robertowi wiele razy obiecywał "poprawę" i skoncentrowanie się na speedwayu. I na obietnicach się kończyło. Teraz będzie mu znacznie trudniej wspiąć się na szczyt.
    Chyba przespał swój czas definitywnie. Ale obym się mylił, bo lubię tego skurczybyka
    To inna kwestia. Pytanie jednak było o 17 letniego Fredrika, a nie o czas teraźniejszy. Ja wciąż liczę, że Fredka jeszcze coś w tym sporcie pokaże, bo ma dopiero 29 lat czyli na dobrą sprawę jest w idealnym wieku do osiągania sukcesów. Ponadto w przypadku Lindgrena nie balowanie odgrywa najważniejszą rolę, a sprzęt (nieumiejętność jego dopasowania), co nie znaczy, że swój okres sukcesów przespał - zwłaszcza (przykład pierwszy z brzegu), że taki Iversen z totalnego przeciętniaka też stał się wymiataczem w chwilę i jak znowu dojdą zmiany tłumikowe to kto wie co się wydarzy. A takiego Hampela np. Fredka umiejętnościami stricte żużlowymi bije na głowę. Niestety jednak umiejetności w tym sporcie to nie wszystko.

    Za rok Zgardzinski jezeli bedzie startowal, tez moze w jednodniowym turnieju zdobyc jakies cenne trofeum...i co z tego ?
    Tylko, że to nie były pojedyncze zawody. FL już wtedy był podstawowym zawodnikiem Indianerny, rok później trafił do Wolves. Po prostu wstęp do kariery (która potoczyła się jak się potoczyła, nie jest chyba tak źle skoro skończył w GP) Gdzie tu Zgardziński, który jeździ praktycznie tylko w polskich młodzieżówkach i sukcesem dla niego jest pokonanie u siebie Smektały i Kozy ?

    EDIT: nazwiska nie powalają ? No też bez przesady: Zagar, Bjerre, Kasprzak, Lindbaeck, Świderski, Miśkowiak (wówczas mocny polski junior), bracia Davidssonowie.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 02-10-2014 o 14:43
    TeamLindgren

  17. Powrót do góry    #10275
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Wole mieć w drużynie Hampela który jest mega skuteczny niż walczaków typu Fredka robiących 7 punktów w meczu

  18. Powrót do góry    #10276
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    No ostatnio z tą mega skutecznością to coś słabo. Poza tym ile kosztuje Lindgren, a ile Hampel . Myślę, że Carlitos może tutaj małe porównanie zrobić.

    Lindgren na drugą linię moim zdaniem w ZG by się przydał. Pomimo całej swojej chimeryczności jego najlepsze lata w polskiej lidze i tak wypadają na ZG. Szczególnie na złoty rok 2009 gdzie w ZG był terminatorem.
    TeamLindgren

  19. Powrót do góry    #10277
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Tylko, że to nie były pojedyncze zawody. FL już wtedy był podstawowym zawodnikiem Indianerny, rok później trafił do Wolves. Po prostu wstęp do kariery (która potoczyła się jak się potoczyła, nie jest chyba tak źle skoro skończył w GP) Gdzie tu Zgardziński, który jeździ praktycznie tylko w polskich młodzieżówkach i sukcesem dla niego jest pokonanie u siebie Smektały i Kozy ?

    EDIT: nazwiska nie powalają ? No też bez przesady: Zagar, Bjerre, Kasprzak, Lindbaeck, Świderski, Miśkowiak (wówczas mocny polski junior), bracia Davidssonowie.
    Wg mnie gdyby nie układziki Dobruckiego i idiotyczna decyzja o ściągnięciu do naszego klubu Adamczewskiego, to mielibysmy w tym sezonie już całkiem fajnie rozjeżdzonego Zgardzińskiego rowniez w podstawowym skladzie, a tak zeszły rok cały przesiedział na ławie.

    Kujawa startował w lepszej stawce...i co z tego? W ogole nie przekonują mne te zawody.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 02-10-2014 o 14:53

  20. Powrót do góry    #10278
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wg mnie gdyby nie układziki Dobruckiego i idiotyczna decyzja o ściągnięciu do naszego klubu Adamczewskiego (...)


    czytałem gdzieś, że kamil odpala dobruckiemu działę za punkty.

  21. Powrót do góry    #10279
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Ja uważam, że czas Lindgrenów i Iversenów w Falubazie już dawno dobiegł końca i nie ma co odgrzewać starych kotletów. Mieli momenty lepsze i gorsze, miło wspominam czasy z nimi, ale ile było w.urwiania na ich ciągłe popisy wyjazdowe. No Lindgren jeszcze to nadrabiał u siebie, ale Iversen to była totalna padaczka. Za Fredkę przyszedł Jonsson i pomimo, że czasami jeździ jak pierdoła to ta zmiana jak najbardziej na plus. Za Iversena przyszedl Davidsson i tu właściwie wyszło na zero. Ktoś może powiedzieć, że z perspektywy czasu był to błąd, bo wiadomo jak skończył Iversen, a jak Jonas. Ale prawda jest taka, że ich przydatność dla Falubazu była porównywalna (czyli marna). Nie wiem jaką koncepcje ma zarząd klubu, bo przewietrzenie się przyda, ale przewietrzeniem nie nazywałbym ściągania z powrotem przecietniaków, którzy są w ZG dawno wypaleni (Lindgren). Z tego powodu też nie bardzo widzi mi się drewniany Grzesio. No chyba, że za rok jedziemy o środek tabeli to jak najbardziej.

  22. Powrót do góry    #10280
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Moim zdaniem większy talent miał Iversen a Fredek to rzemieślnik tylko że tacy Fredkowaci nie liczą kasy a w najważniejszych momentach czują bazę i gazu nie zamykają.Hampel zawsze będzie miał lepsze statystyki od Jonssona bo to jest taki zawodnik... Świder,Linus,Zengota to jeszcze większe rzemiosło.Kasprzak to też nie był wielki wirtuoz i jeszcze nie dawno daleko mu było do lidera.
    Pierwszy klub Lindgrena w Polsce to GKM Grudziąc 2005 i jedyny występ w Lublinie gdzie zanotował chyba 1,0
    potem był Falubaz
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 02-10-2014 o 15:04
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  23. Powrót do góry    #10281
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    czytałem gdzieś, że kamil odpala dobruckiemu działę za punkty.
    Ja tez, wiec moze cos w tym jest...nigdy sie nie dowiemy.

  24. Powrót do góry    #10282
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wg mnie gdyby nie układziki Dobruckiego i idiotyczna decyzja o ściągnięciu do naszego klubu Adamczewskiego, to mielibysmy w tym sezonie już całkiem fajnie rozjeżdzonego Zgardzińskiego rowniez w podstawowym skladzie, a tak zeszły rok cały przesiedział na ławie.

    Kujawa startował w lepszej stawce...i co z tego? W ogole nie przekonują mne te zawody.
    Kujawa to był taki cienki Bolek że on na swoim torze nie potrafił punktu zdobyć z ogórkami w swoim wieku,sylwetka drewno totalne.Do dzisiaj nikt nie ma pojęcia jak on tego Mistrza zdobył
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  25. Powrót do góry    #10283
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Kujawa to był taki cienki Bolek że on na swoim torze nie potrafił punktu zdobyć z ogórkami w swoim wieku,sylwetka drewno totalne.Do dzisiaj nikt nie ma pojęcia jak on tego Mistrza zdobył
    Sam tego nie zdobyl. Na pewno pomogla mu "metyloheksacostam", przeciez to oczywiste.

  26. Powrót do góry    #10284
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Kujawa to był taki cienki Bolek że on na swoim torze nie potrafił punktu zdobyć z ogórkami w swoim wieku,sylwetka drewno totalne.Do dzisiaj nikt nie ma pojęcia jak on tego Mistrza zdobył

    Kujawa był cienki to Fakt. Ja spytalem ciebie na jakiej podstawie twierdzisz, ze Lindgren w wieku Zgardzinskiego to był wymiatacz ? Na podstawie wyników z poczatku startów w lidze polskiej, gdzie Fredka miał już około 20 lat? Możesz przywołać cokolwiek ? Tylko jakieś wyniki z ligi szwedzkiej. Chciałbym sobie prześledzić.

  27. Powrót do góry    #10285
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    No ostatnio z tą mega skutecznością to coś słabo. Poza tym ile kosztuje Lindgren, a ile Hampel . Myślę, że Carlitos może tutaj małe porównanie zrobić.

    Lindgren na drugą linię moim zdaniem w ZG by się przydał. Pomimo całej swojej chimeryczności jego najlepsze lata w polskiej lidze i tak wypadają na ZG. Szczególnie na złoty rok 2009 gdzie w ZG był terminatorem.
    No Lindgren wcale taki tani nie był (mówię o 2009-2010), ale to fakt, na żytowisku zap..dał że aż miło. I nie srał w gacie na widok Zawarcia jak pół naszego tegorocznego składu.
    Ale świat idzie do przodu, nie wiem czy nie należałoby szukać nowych rozwiązań. Jeśli nie zdecydują się wprowadzić przelotowych rur to np. ciekawą opcją może być Madsen. Drewniak, ale dobry startowiec a takich w drużynie trzeba (szczególnie jeśli faktycznie Hampel odejdzie do Marty).
    Natomiast jeśli mają wracać przelotowe tłumiki to można zaryzykować jakiegoś walczaka. Szczerze mówiąc to ja bym sobie dał już spokój z Lindgrenem. Nie wiem kogo zamiast niego, może gdyby Jarek odszedł to postawić na duet Kildemand-Walasek. Mielibyśmy w składzie niezłego wariata, który porywa tłumy + Polaka i zarazem swojaka. Nie wiadomo co będzie z Patrykiem. Być może (zastrzegam to tylko moje spekulacje, nie poparte żadnymi przeciekami z klubu) mogłoby to wyglądać w taki sposób:

    1. Protas
    2. AJ
    3. Walasek
    4. Sasza
    5. Kildemand
    6. Zgardziński lub ktoś ze szkółki
    7. Pieszczek

    Dodatkowo na rezerwie jako polski senior zostaje Jabol a jeśli się nie zgodzi to w ostateczności Adamczewski.

    Przed play offami wraca Dudek i mamy możliwe dwie opcje:
    1) wariant życzeniowy: wszyscy seniorzy jadą *****iście, nie mamy żadnych kontuzji i ogólna sielanka;
    2) wariant realistyczny: ktoś z seniorów daje dupy i\lub mamy kontuzje.

    W przypadku wariantu nr 1 Patryk ma do wyboru: akceptuje pozycję oczekującego rezerwowego, albo idzie na wypożyczenie do końca sezonu.
    W przypadku wariantu nr 2 - sprawa jasna, Patryk wchodzi do składu w miejsce najsłabszego/brakującego ogniwa.

  28. Powrót do góry    #10286
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Moim zdaniem większy talent miał Iversen a Fredek to rzemieślnik tylko że tacy Fredkowaci nie liczą kasy a w najważniejszych momentach czują bazę i gazu nie zamykają.Hampel zawsze będzie miał lepsze statystyki od Jonssona bo to jest taki zawodnik... Świder,Linus,Zengota to jeszcze większe rzemiosło.Kasprzak to też nie był wielki wirtuoz i jeszcze nie dawno daleko mu było do lidera.
    Pierwszy klub Lindgrena w Polsce to GKM Grudziąc 2005 i jedyny występ w Lublinie gdzie zanotował chyba 1,0
    potem był Falubaz
    Nie ma takiego miasta

    musiałem to poprawić

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    kape (02-10-2014)

  30. Powrót do góry    #10287
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No Lindgren wcale taki tani nie był (mówię o 2009-2010), ale to fakt, na żytowisku zap..dał że aż miło. I nie srał w gacie na widok Zawarcia jak pół naszego tegorocznego składu.
    Tylko, że w tych latach trenerem był Czesiu Szprycha i gorzowski tor był jednym z fajniejszych do ścigania w PL. Dopiero Paluch zepsuł ten tor w 2011.

  31. Powrót do góry    #10288
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Kujawa był cienki to Fakt. Ja spytalem ciebie na jakiej podstawie twierdzisz, ze Lindgren w wieku Zgardzinskiego to był wymiatacz ? Na podstawie wyników z poczatku startów w lidze polskiej, gdzie Fredka miał już około 20 lat? Możesz przywołać cokolwiek ? Tylko jakieś wyniki z ligi szwedzkiej. Chciałbym sobie prześledzić.
    Popatrz na wyniki Lindgrena w tamtym czasie na arenie międzynarodowej.W wieku 20 lat to on za bardzo jeszcze nie wiedział co to Polska liga.A w Falubazie jak na swój wiek to robił rewelacyjne wyniki,razem z Walaskiem wprowadzili Falubaz do ekstraligi a te mecze na Zawarciu to było nie ma zmiłuj Oni obydwoje razem z Iversenem zaczęli cieniować w 2008 roku i o przyczynach pisałem sto tysięcy razy.Fakty są takie że jeden i drugi już mieszał w GP i w każdej lidze oprócz Falubazu jechali na poziomie.Takie są fakty.Pozdrawiam Dobruca i jego widełki,preparatora potencjału Becha oraz pierdołę co zrobił pierwszego Mistrza.Szkoda że marnował potencjał bo sezon byłby nieciekawy.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 02-10-2014 o 15:34
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  32. Powrót do góry    #10289
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Kildemand to będzie musiał się poddać klonowaniu, i to nie jednorazowo . We wszystkich niemal klubach podaja go w składach na 2015 r.

  33. Powrót do góry    #10290
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Popatrz na wyniki Lindgrena w tamtym czasie na arenie międzynarodowej.W wieku 20 lat to on za bardzo jeszcze nie wiedział co to Polska liga.On w Falubazie jak na swój wiek to robił rewelacyjne wyniki,razem z Walaskiem wprowadzili Falubaz do ekstraligi a te mecze na Zawarciu to było nie ma zmiłuj Oni obydowje razem z Iversenem zaczęli cieniować w 2008 roku i o przyczynach pisałem sto tysięcy razy.Fakty są takie że jeden i drugi już mieszał w GP i w każdej lidze oprócz Falubazu jechali na poziomie.Pozdrawiam Dobruca i jego widełki oraz pierdołę co zrobił pierwszego Mistrza.Szkoda że marnował potencjał bo sezon byłby nieciekawy

    Rusty caly czas na okretke. Ja pisze o Lindgrenie w wieku 17 lat a nie 20tu. I moglbys przywolac chociaz z 5-10 takich zawodow miedzynarodowych i ich wyniki ? Ja sie doszukac nie moge.


    http://www.historyspeedway.nstrefa.p...=Lindgren#mims


    Bo po tym to aż takiego szału nie ma w 2002. Tzn napisze tak..na 17 latka OK, ale nic, co by go wyróżniało. Z tego co widać nie wygrał żadnych zawodów.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 02-10-2014 o 15:40

  34. Powrót do góry    #10291
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Kildemand to będzie musiał się poddać klonowaniu, i to nie jednorazowo . We wszystkich niemal klubach podaja go w składach na 2015 r.
    Jestem za! Super byłoby mieć w lidze z 10 takich Kildemandów.

  35. Powrót do góry    #10292
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Rusty caly czas na okretke. Ja pisze o Lindgrenie w wieku 17 lat a nie 20tu. I moglbys przywolac chociaz z 5-10 takich zawodow miedzynarodowych i ich wyniki ? Ja sie doszukac nie moge.


    http://www.historyspeedway.nstrefa.p...=Lindgren#mims


    Bo po tym to aż takiego szału nie ma w 2002. Tzn napisze tak..na 17 latka OK, ale nic, co by go wyróżniało. Z tego co widać nie wygrał żadnych zawodów.
    Tu masz wyniki krajowe naszego pijanego nastolatka http://pl.wikipedia.org/wiki/Indywid...u%C5%BClu_2006 http://pl.wikipedia.org/wiki/Indywid...u%C5%BClu_2002 wszystkich nie wkleiłem.Wyniki międzynarodowe podałem we wcześniejszych postach,proponuje zajrzeć do Wikipedii.
    Znaczy że co? Kurmański wygrał Grand Priks po zdaniu licencji? Myślę że Kurman takich wyników nie miał a przecież był przezaj... lepszy od Bogińczuka.
    Kildemanda nie ma sensu brać bo zaraz Wam ktoś wyliczy że wcale nie jest taki lepszy jak Zgardziński
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 02-10-2014 o 17:26
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  36. Powrót do góry    #10293
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Rusty w 2006r Lindgren mial 21 lat. Zaczales ten temat piszac, ze w wieku Zgardzinskiego Lindgren robil cuda na kiju. Poki co to nie masz kompletnie nic na potwierdzenie swojej tezy.

  37. Powrót do góry    #10294
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    To inna kwestia. Pytanie jednak było o 17 letniego Fredrika, a nie o czas teraźniejszy. Ja wciąż liczę, że Fredka jeszcze coś w tym sporcie pokaże, bo ma dopiero 29 lat czyli na dobrą sprawę jest w idealnym wieku do osiągania sukcesów. Ponadto w przypadku Lindgrena nie balowanie odgrywa najważniejszą rolę, a sprzęt (nieumiejętność jego dopasowania), co nie znaczy, że swój okres sukcesów przespał - zwłaszcza (przykład pierwszy z brzegu), że taki Iversen z totalnego przeciętniaka też stał się wymiataczem w chwilę i jak znowu dojdą zmiany tłumikowe to kto wie co się wydarzy. A takiego Hampela np. Fredka umiejętnościami stricte żużlowymi bije na głowę. Niestety jednak umiejetności w tym sporcie to nie wszystko.
    Przygotowanie/dopasowanie sprzętu jest w żużlu taką samą umiejętnością jak starty, jazda na motocyklu, ściganie. Obowiązkiem każdego żużlowca chcącego odnosić sukcesy jest posiadanie za.ebistego sprzętu. Bez sprzętu nie liczy się nikt. Największy talent jeździecki bez odpowiedniego sprzętu nie osiągnie za wiele. Fakt - niektórzy mają ciut łatwiej - ojcowie ex-żużlowcy, wszelkiej maści managerowie itd. Ale taki gość też musi mniej więcej ogarniać co się z motocyklem dzieje i czego mu brakuje. Dlatego moim zdaniem oddzielanie umiejętności związanych ze sprzętem od reszty jest błędem.

  38. Powrót do góry    #10295
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz
    No Lindgren wcale taki tani nie był (mówię o 2009-2010), ale to fakt, na żytowisku zap..dał że aż miło.
    Angielska szkoła. Fredka lubi "pod koło".

    Cytat Zamieszczone przez Reptile
    A takiego Hampela np. Fredka umiejętnościami stricte żużlowymi bije na głowę.
    Czyli refleks na starcie nie jest "stricte żużlowy"? Bo to Jarek ma opanowane jakiś milion razy lepiej od Lindgrena. Natomiast jeśli chodzi o trasę, to rzeczywiście Fredrik jest znacznie bardziej "kąśliwy" niż Hampel, aczkolwiek specjalnej wirtuozerii w jeździe Szweda nie dostrzegam. We Wrocławiu zazwyczaj przyklejał się do krawężnika i w odpowiednim momencie wchodził pod łokieć prowadzącego. Wielkiej filozofii w tym nie było. Na Olimpijskim oczywiście szeroka zazwyczaj nie chodzi, ale da się przeprowadzać bardziej efektowne ataki niż miało to miejsce w przypadku Fredki.

    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck
    Obowiązkiem każdego żużlowca chcącego odnosić sukcesy jest posiadanie za.ebistego sprzętu. Bez sprzętu nie liczy się nikt. Największy talent jeździecki bez odpowiedniego sprzętu nie osiągnie za wiele.(...)Dlatego moim zdaniem oddzielanie umiejętności związanych ze sprzętem od reszty jest błędem.
    Zgadza się. Tuner tunerem, ale wiedza, w którą stronę pójść z przełożeniami na danym torze, przy zmieniającej się w trakcie zawodów charakterystyce nawierzchni, to bardzo ważny element żużlowego rzemiosła. Bez tego rodzaju umiejętności nie zajdzie się wysoko we współczesnym speedwayu, więc pomijanie tej sprawy na liście kluczowych cech dobrego zawodnika jest błędem.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  39. Powrót do góry    #10296
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Sam refleks ma marginalne znaczenie (oczywiście nie licząc ewidentnie zepsutych startów czy "trafionych"). Ale start to przede wszystkim set up + technika na dojeździe.

  40. Powrót do góry    #10297
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Dobrze, nazwijmy to może w takim razie "skutecznością w pierwszej fazie wyścigu" Jak zwał, tak zwał, jest to jedna z najważniejszych cech/umiejętności "stricte żużlowych" właśnie.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  41. Powrót do góry    #10298
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Rusty w 2006r Lindgren mial 21 lat. Zaczales ten temat piszac, ze w wieku Zgardzinskiego Lindgren robil cuda na kiju. Poki co to nie masz kompletnie nic na potwierdzenie swojej tezy.
    W wieku 17 lat jechał w finale mistrzostw Szwecji seniorów a tam mleka już nikt nie pił.Na prawdę wierzę w to że nie lubisz Lindgrena bo Ci pewnie wina na imprezie nie postawił gdyż pewnie nie miał czasu ale porównując Zgardzińskiego do takich zawodników to już jest kompromitujące z Twojej strony takie w ogóle robić porównania.... Ci obecni juniorzy Falubazu na tych torach na jakich śmigał Lindgren itp. po prostu by sobie krzywdę zrobili mimo że trzeżwi.

    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta
    Przygotowanie/dopasowanie sprzętu jest w żużlu taką samą umiejętnością jak starty, jazda na motocyklu, ściganie. Obowiązkiem każdego żużlowca chcącego odnosić sukcesy jest posiadanie za.ebistego sprzętu. Bez sprzętu nie liczy się nikt. Największy talent jeździecki bez odpowiedniego sprzętu nie osiągnie za wiele. Fakt - niektórzy mają ciut łatwiej - ojcowie ex-żużlowcy, wszelkiej maści managerowie itd. Ale taki gość też musi mniej więcej ogarniać co się z motocyklem dzieje i czego mu brakuje. Dlatego moim zdaniem oddzielanie umiejętności związanych ze sprzętem od reszty jest błędem.
    Zgadza się dlatego aby być najlepszy i perfekcyjny trzeba dojrzeć i umieć dopasować się do każdej nawierzchni,ważny jest również budżet...bo jak pewnie zauważyłes dobra jazda na bronie tych zawodników świadczy że jednak maszyny mieli zawodowe(mimo wszystko).Każdy tor skrywa swoje tajemnice,te z pozoru łatwe i przyjemne są bardziej tajemnicze od tych broniastych dlatego każdy takie robi i udaje że walczy z preparowaniem.Na torze made in Żyto nie było żadnych tajemnic ale braków u zawodników już nie da się ukryć.Większość turniejów GP to jednak tory twarde,sypane gdzie tej walki nie ma tyle co mogło by być na ciekawszych nawierzchniach.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 02-10-2014 o 22:03
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    sfp (02-10-2014)

  43. Powrót do góry    #10299
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    W wieku 17 lat jechał w finale mistrzostw Szwecji seniorów a tam mleka już nikt nie pił.Na prawdę wierzę w to że nie lubisz Lindgrena bo Ci pewnie wina na imprezie nie postawił gdyż pewnie nie miał czasu ale porównując Zgardzińskiego do takich zawodników to już jest kompromitujące z Twojej strony takie w ogóle robić porównania.... Ci obecni juniorzy Falubazu na tych torach na jakich śmigał Lindgren itp. po prostu by sobie krzywdę zrobili mimo że trzeżwi.
    Nie pisze, ze Zgardzinski jest lepszy na swoj wiek, jednak Lindgren w jego wieku nie byl nikim wyrozniajacym sie. Totalnie. A to, ze byl w mistrzostwach Szwecji...I tu wlasnie jest porownanie do jednodniowego turnieju Dawida Kujawy. Tez byl w turnieju i to rangi MŚ...i nawet wygrał

  44. Powrót do góry    #10300
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie pisze, ze Zgardzinski jest lepszy na swoj wiek, jednak Lindgren w jego wieku nie byl nikim wyrozniajacym sie.
    To może napisz na jakim poziomie w 2 lata po zdaniu licencji byli tacy zawodnicy, jak:
    1. Huszcza
    2. Szymkowiak
    3. Błażejczak
    4. Kurmański
    5. Protasiewicz
    6. Walasek
    7. Dudek
    i wielu, wielu innych

  45. Powrót do góry    #10301
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    To może napisz na jakim poziomie w 2 lata po zdaniu licencji byli tacy zawodnicy, jak:
    1. Huszcza
    2. Szymkowiak
    3. Błażejczak
    4. Kurmański
    5. Protasiewicz
    6. Walasek
    7. Dudek
    i wielu, wielu innych

    Ale o co tobie chodzi? Byli na poziomie 17 letnich młokosów, bez jakiegos wymiatania w lidze i robienia cudów na kiju. Przeciez to nie ja twierdze, ze Lindgren byl wymiataczem w wieku 17 lat.

  46. Powrót do góry    #10302
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale o co tobie chodzi? Byli na poziomie 17 letnich młokosów, bez jakiegos wymiatania w lidze i robienia cudów na kiju. Przeciez to nie ja twierdze, ze Lindgren byl wymiataczem w wieku 17 lat.
    Przecież wyraźnie skonstruowałem pytanie Na które nie odpowiedziałeś.
    Pierwsze z brzegu Zbigniew Błażejczak w 2 lata po zdaniu licencji (tak jak Alex Zgardziński obecnie) został MIMP.
    Obalam typowe pieprzenie głupot jaką to mamy utalentowaną młodzież gnębioną przez system.
    Gdyby ówczesny młody Huszcza, Błażejczak, Szymkowiak, Jaworek, Walas, Pepe, Kurman, Dudek, czy nawet Kłopot i wielu innych mieli za zadanie wygryźć ze składu Adamczewskiego i Strzelca, to zaśmialiby się w twarz i nie potrzebowaliby adwokatów na forum
    Nie skreślam Alexa (sam jestem ciekaw co potrafi), natomiast śmieszy mnie to całe gadanie, że zawodnik jest hamowany, bądź gnębiony, albo że jest jakimś super ukrytym talentem.
    Akurat większość z nich w 2 lata po zdaniu licencji robiła cuda na kiju.

  47. Powrót do góry    #10303
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Zle mnie zrozumiales. Nie twierdze, ze Zgardzinski jest mega talentem badz ma potencjal Strzelca, jednak regularnie stawiajac na niego, moglby sie rozwinac nawet z braku talentu do poziomu Zengiego, gdzie jak pamietamy pod koniec startow jako junior scigal sie z powodzeniem z najlepszymi juniorami na świecie i robil dwucyfrowki w SE. Zamiast tego w zeszlym sezonie Rafał wstawiał uparcie Adamczewskiego, ktory jechal totalna padake. Jezeli nie bedziemy dawac szansy naszym, to pozostana nam zewnetrzne zaciagi i przy braku wyniku ostra nagonka...bo po jakiego... bylo ich sciagac do klubu. A nasze chlopaki grzeja ławe.

  48. Powrót do góry    #10304
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2007
    Postów
    284
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ok ja was pogodze byl kiedys w Falubazie taki pan do ktorego mozna porownac I Strzelca I Zgardzinskiego nazywal sie Szanczuk(pamietam ze mial skore z cwiekami na plecach heh,oczywiscie skora model ramzeska na wsk) tez wymiatal w juniorce a w lidze klops.... I tez byl calkiem sztywny jak nasi 2 panowie

  49. Powrót do góry    #10305
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie pisze, ze Zgardzinski jest lepszy na swoj wiek, jednak Lindgren w jego wieku nie byl nikim wyrozniajacym sie. Totalnie. A to, ze byl w mistrzostwach Szwecji...I tu wlasnie jest porownanie do jednodniowego turnieju Dawida Kujawy. Tez byl w turnieju i to rangi MŚ...i nawet wygrał
    No jak nie był wyróżniający skoro na tylu zawodników błąkających się po półwyspie skandynawskim już w mistrzostwach Szwecji startował i to seniorów??? Miał 17 lat i ledwo z minitorów przesiadł się na normalną zużlówkę.Tam wtedy poziom szwedzkiego żużla to jeszcze było na prawdę coś.Kujawa miał jeden turniej gdzie z nie wyjaśnionych przyczyn został Mistrzem Świata Juniorów,więcej jego grzechów nie pamiętam.

    Można a nawet trzeba szkolić w klubie bo to tak choćby dla samej ciągłości dyscypliny ale wypychać ze składu utalentowanych zawodników i promować popelinę na siłę tak jak to robi Mr Dobrucki i wielu innych trenerów to na pewno nie jest dobre.
    Talent to miał Kurmański co było od razu widać że Kurmanek będzie dobry,Kłopot miał papiery,Marcinkowski,nawet ten srednio utalentowany Stojan przejawiał możliwości na całkiem niezłego rzemieślnika.
    Była jednak cała masa zawodników na których szkoda było paliwa marnować.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 03-10-2014 o 00:22
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •