Strona 253 z 253 PierwszyPierwszy ... 153203243251252253
Pokaż wyniki od 11,341 do 11,379 z 11379

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #11341
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Pozyskanie Czaji na jeden sezon miałoby sens w momencie kiedy Zdardziński walczyłby ze Strzelcem o te drugie miejsce juniora.Zgardziński na pewno wie że jak odpłynie to ta koncepcja będzie pozbawiona sensu na dalszą metę i dlatego przekomarza się z klubem i straszy swoim odejściem.W rzeczywistości Klaudia Szmaj mu w niczym nie zagraża.Gdyby w Stali stawiano na młodego Karczmarza czy jakiegoś Kaczmarka to Cyfer już by dawno w meczach nie jeżdził.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  2. Powrót do góry    #11342
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    100 % racji. Po prostu Alex z racji tego że od samego początku miał zorganizowane własne zaplecze finansowe nie dał sobie narzucić wiernopoddańczego kontraktu, które w klubach podpisują chłopcy marzący o karierze żużlowca. I bardzo dobrze że jego ojciec walczy o dobre warunki dla swojego syna. Jak ma się u nas zmarnować do reszty to niech lepiej idzie do Ostrowa i może faktycznie coś z niego będzie.

    Ja mam nadzieje, że w klubie zrozumieją jedno - na najbliższe 2 lata to nie medale powinny być najważniejsze, tylko odbudowa drużyny w oparciu o wychowanków. Jeśli dalej będziemy marnować czas na obcy zaciąg to kryzys będzie się pogłębiał a i wyniku sportowego raczej nie będzie. Czaja/Pieszczek w parze ze Strzelcem to żadna rewelacja, na pewno słabszy duet od ekip z Leszna, Gorzowa czy Torunia.
    A nawet jeśli wszyscy utrafią ze sprzętem i ekipa najemników zrobi nam kolejnego majstra to to wcale nie sprawi że Zielona znowu zbzikuje na punkcie żużla. Kibice są syci i potrzeba kilku chudych lat albo jakiejś nowej lokalnej gwiazdy z którą można by się identyfikować. Póki co nie widać nikogo takiego.
    No OK, ale tyle tu już biadolimy o odejściu Alexa, że zaraz stanie się to pewnie faktem, tyle, ze w naszych głowach. Tylko pytanie jest takie, czy był jakiś komunikat z klubu, że bierzemy jakiegoś Czaję/Pieszczka i rezygnujemy z Alexa ? Bo prawdę powiedziawszy, ja nic takiego nie słyszałem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #11343
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No OK, ale tyle tu już biadolimy o odejściu Alexa, że zaraz stanie się to pewnie faktem, tyle, ze w naszych głowach. Tylko pytanie jest takie, czy był jakiś komunikat z klubu, że bierzemy jakiegoś Czaję/Pieszczka i rezygnujemy z Alexa ? Bo prawdę powiedziawszy, ja nic takiego nie słyszałem.
    Lepiej dmuchać na zimne. Może ktoś tam czyta to forum.

  4. Powrót do góry    #11344
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Lepiej dmuchać na zimne. Może ktoś tam czyta to forum.
    He, he. No to na wszelki przypadek proponuję, zawczasu, Kopernika spalić na stosie, i jeszcze ze dwóch vip-ów dać mu do towarzystwa (Moher wybacz). Wtedy nikt w klubie na pewno nie odważy się ruszyć Alexa
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #11345
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach

    FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

    Powiem tak: taki Czają ze Strzelcem i tak gowno ujada w juniorskim z Lesznem czy Gorzowem. Wszystko poniżej 3-3 będzie porażka. W sezonie 2016 i tak nie będzie żadnego z nich w Falubazie, wiec kolejny rok juniorsko zmarnowany.

    Para Zagardzinski-Potoniec czy jakis 16-letni diament ze szkółki przez pierwsze mecze będzie dostawać w dupke1-5. Trudno. Przyjdzie jednak moment, że zrobią 2-4 czy 3-3. Wtedy serce urośnie. Przyjdzie pewnie kiedyś moment jak przyjadą na 5-1 a wtedy prosze zwrócić uwagę na trybuny i ekstazę jaka tam zapanuje - jestem przekonany, ze większość przypomni sobie lata 2007-09


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
    IN PROTAS I TRUST !!!

  6. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi ciesiel za jego przydatny post!

    ADASTAL (07-11-2014), Bruno Schulz (07-11-2014), Jacazg (07-11-2014), alexbart (07-11-2014)

  7. Powrót do góry    #11346
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Potoniec ma zielone pojęcie o jeździe - może odpalić.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    RUSTY (06-11-2014), kapitan bomba (07-11-2014)

  9. Powrót do góry    #11347
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jak nie będzie Czaji to i Hampela olać bo jak i tak się wyniku nie zrobi to można trochę kasy zaoszczędzić i na szkółkę przeznaczyć.Z Jonssonem,Protasem,Łoktajewem,Dudkiem w dalszej perspektywie czy Zengotą spokojnie się utrzymają.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 06-11-2014 o 23:20
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  10. Powrót do góry    #11348
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Ciekawe, co Dowhan powie po przyjściu Czai do Falubazu.

    "Dzięki mnie jego rodzice się poznali"
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  11. Powrót do góry    #11349
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Ciekawe, co Dowhan powie po przyjściu Czai do Falubazu.

    "Dzięki mnie jego rodzice się poznali"
    Aleś błysnął intelektem. Jesteś dumny z siebie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #11350
    Użytkownik Awatar Paweł86
    Dołączył
    02-09-2013
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...a-na-zawodnika

    Troche cicho bylo ostatnio u Pana DO..

  13. Powrót do góry    #11351
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł86 Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...a-na-zawodnika

    Troche cicho bylo ostatnio u Pana DO..

    Ciekawa sprawa z tym Rzeszowem. Zawodnicy idą tam w ostateczności, tłumacząc się najczęściej logistyką, że niby daleko. Tymczasem nie jest tajemnicą, że Marta z zawodnikami się nie pierdzieli. Bez względu na nazwisko, potrafi nawet podczas sezonu, ciachnąć sporo kasy. Ciekaw jestem czy Jarek trafi do Marty. Ja jednak stawiam, że jeśli jarek uniesie się honorem, i postanowi stracić finansowo odchodząc z Falubazu, to jednak stawiałbym na Wrocek. Pewnie Klocowa nie da Jarkowi tyle co ma w Falubazie czy tyle co dostałby u Marty, ale ten jeden sezon jazdy, na luzie we Wrocku, Jarkowi wyszedłby chyba na dobre. O ile rozwiąże jeszcze problem ze sponsorem na SGP.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #11352
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Wszyscy idą wszędzie w ostateczności przed Sądem Ostatecznym a do bram Niebios czyli Twoich niebios trafiają tylko wyselekcjonowani wybrańcy.Mariusz bądz tak miły i skończ pierdzielić
    Marta się pierdzieli w każdym sezonie z lepszymi kozakami jak Hampel a w okolicach każdej jesieni wyciąga te same wnioski.Przychodzi wiosna i jedziem od nowa.Może tym razem mi wyjdzie.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  15. Powrót do góry    #11353
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ciekaw jestem czy Jarek trafi do Marty. Ja jednak stawiam, że jeśli jarek uniesie się honorem, i postanowi stracić finansowo odchodząc z Falubazu, to jednak stawiałbym na Wrocek. Pewnie Klocowa nie da Jarkowi tyle co ma w Falubazie czy tyle co dostałby u Marty, ale ten jeden sezon jazdy, na luzie we Wrocku, Jarkowi wyszedłby chyba na dobre. O ile rozwiąże jeszcze problem ze sponsorem na SGP.
    Nie sądzę, żeby władze Sparty były zainteresowane 3 zawodnikami z GP w kadrze.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #11354
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ciekawa sprawa z tym Rzeszowem. Zawodnicy idą tam w ostateczności, tłumacząc się najczęściej logistyką, że niby daleko. Tymczasem nie jest tajemnicą, że Marta z zawodnikami się nie pierdzieli. Bez względu na nazwisko, potrafi nawet podczas sezonu, ciachnąć sporo kasy. Ciekaw jestem czy Jarek trafi do Marty. Ja jednak stawiam, że jeśli jarek uniesie się honorem, i postanowi stracić finansowo odchodząc z Falubazu, to jednak stawiałbym na Wrocek. Pewnie Klocowa nie da Jarkowi tyle co ma w Falubazie czy tyle co dostałby u Marty, ale ten jeden sezon jazdy, na luzie we Wrocku, Jarkowi wyszedłby chyba na dobre. O ile rozwiąże jeszcze problem ze sponsorem na SGP.
    Ciekawe skąd Krycha miałaby wyczarować kasę na Jarka. Obstawiam, że jeśli Leszno nie będzie w stanie przejąć jego kontraktu to zostanie u nas. Ku niezadowoleniu obu stron. Taki paradoks.

  17. Powrót do góry    #11355
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ciekawe skąd Krycha miałaby wyczarować kasę na Jarka. Obstawiam, że jeśli Leszno nie będzie w stanie przejąć jego kontraktu to zostanie u nas. Ku niezadowoleniu obu stron. Taki paradoks.
    Jest jeszcze Toruń w walce o Jarka, nie wiem jak teraz, ale jeszcze we wrześniu byli bardzo blisko.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  18. Powrót do góry    #11356
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    A mnie ta cała sytuacja i ten cały Hampel już delikatnie mówiąc wkurza. Delikatny Jarek mógł się jeszcze popłakać.
    Zamiana Hampela na duet Walasek+Zengota biorę w ciemno.

    Jeśli ktoś idzie do pracy i obojętnie czy zarabia 2 tys miesięcznie czy 10 tys zł i coś zepsuje to dostanie delikatny opierdziel od szefa. A jak zarabia się ok. 2 mln + sponsor na GP, to już nie można dostać reprymendy. Dodatkowo odsunięty został od składu AWIZOWANEGO.

    Sezon się skończył, a wciąż ta cała otoczka wokół żużla sprawia, że cieszę się, że nie będę brał czynnego udziału w serialu pod tytułem żużel 2015.
    Roczna karencja.

  19. Powrót do góry    #11357
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,644
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro5 Zobacz posta
    Sezon się skończył, a wciąż ta cała otoczka wokół żużla sprawia, że cieszę się, że nie będę brał czynnego udziału w serialu pod tytułem żużel 2015.
    Roczna karencja.
    Witaj w klubie. U mnie już drugi rok. Ale wg niektorych z Ciebie dupa a nie kibic

  20. Powrót do góry    #11358
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro5 Zobacz posta
    A mnie ta cała sytuacja i ten cały Hampel już delikatnie mówiąc wkurza. Delikatny Jarek mógł się jeszcze popłakać.
    Zamiana Hampela na duet Walasek+Zengota biorę w ciemno.

    Jeśli ktoś idzie do pracy i obojętnie czy zarabia 2 tys miesięcznie czy 10 tys zł i coś zepsuje to dostanie delikatny opierdziel od szefa. A jak zarabia się ok. 2 mln + sponsor na GP, to już nie można dostać reprymendy. Dodatkowo odsunięty został od składu AWIZOWANEGO.

    Sezon się skończył, a wciąż ta cała otoczka wokół żużla sprawia, że cieszę się, że nie będę brał czynnego udziału w serialu pod tytułem żużel 2015.
    Roczna karencja.
    Za co garujesz?

  21. Powrót do góry    #11359
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Za co garujesz?

    Za posiadanie słonecznika

  22. Powrót do góry    #11360
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Za posiadanie słonecznika
    Bez użycia?

  23. Powrót do góry    #11361
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro5 Zobacz posta
    ...Zamiana Hampela na duet Walasek+Zengota biorę w ciemno. ...

    ...

    Sezon się skończył, a wciąż ta cała otoczka wokół żużla sprawia, że cieszę się, że nie będę brał czynnego udziału w serialu pod tytułem żużel 2015.
    Roczna karencja.
    Mój warzywniak mówi, że właśnie duet Grześków wraca na stare śmiecie. Out natomiast Jarek i Sasza. Odnośnie drugiej części, to powiedz to strażakowi, który uważa, że klub jest cacy, a kibice przyzwyczajeni do przepychu zaczynają narzekać. Co za płytkie myślenie. A no tak, zapomniałem, że dziura w budżecie spowodowana brakiem finału, sorki.

  24. Powrót do góry    #11362
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Mój warzywniak mówi, że właśnie duet Grześków wraca na stare śmiecie..
    Jesli takie klub szykuje ,,wzmocnienie", to nie pozostanie nic innego jak walka o utrzymanie z Grudziądzem i Tarnowem.

  25. Powrót do góry    #11363
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Mój warzywniak mówi, że właśnie duet Grześków wraca na stare śmiecie. Out natomiast Jarek i Sasza. Odnośnie drugiej części, to powiedz to strażakowi, który uważa, że klub jest cacy, a kibice przyzwyczajeni do przepychu zaczynają narzekać. Co za płytkie myślenie. A no tak, zapomniałem, że dziura w budżecie spowodowana brakiem finału, sorki.
    Bruno, parę słów muszę jednak napisać, wywołałeś wilka z lasu tym swoim "płytkim mysleniem"

    Zapamiętaj jedno, nie ma takiego klubu gdzie wszystko jest cacy. U nas również nie wszystko jest cacy. Ale takie jest życie, tam pracują ludzie którzy również popełniają mniejsze lub większe błędy. Ale ja, tej ekipy (rządzącej klubem) nie wymieniałbym na żadną inną. Z prostego powodu, ponieważ rokrocznie dają radę. Ba, nie maja przy boku żadnych Karkosików czy Azotów a dysponują budżetem jednym z większych w SE. Niektórzy tutaj powiadają, że "niechodzenie na żużel" jest jakąś formą protestu ? To ja się pytam, przeciwko czemu lub komu ? Zarządowi ? Czy zawodnikom ? I to jest własnie te "płytkie myślenie". Bo jak spytasz jednego z drugim to sami do końca nie wiedzą czego chcą. A pierd..lenie, że "robię sobie roczną karencję" i szukanie tutaj na siłę winnych jest śmieszne i żenujące. Bo wystarczyłoby powiedzieć, że żużel po prostu znudził się jednemu czy drugiemu. I na rok sobie dopuszczam. Dodawanie do tego podtekstów typu, bo krzesełka brudne, bo Kopernik z senatorem mi się nie podobają, bo ci z I łuku robią coś nie tak, bo siepy jeść nie wolno, bo Karolak z Moherem coś nawywijali, itd. jest po prostu śmieszne i żałosne. A wystarczyło by powiedzieć, że żużel mi się przejadł. To takie proste.

    vsv

    Jesli takie klub szykuje ,,wzmocnienie", to nie pozostanie nic innego jak walka o utrzymanie z Grudziądzem i Tarnowem.
    Dlaczego tak sądzisz ? Podobnym składem zdobyliśmy złoto w 2009 roku. Za Fredkę jest AJ a za Puka (wtedy kaleczącego) jest Zengi.

    1. Walas
    2. Zengi
    3. AJ
    4. Patryk/Jabol
    5. Pepe
    6. Strzelec
    7. Alex

    Jak dla mnie to skład malina. Sześciu wychowanków i jeden obcokrajowiec. Obawiam się tylko, że przy jakichś niepowodzeniach, kilku następnych maruderów z tego forum, obraziłoby się na klub i przestałoby chodzić na mecze.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 08-11-2014 o 09:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Penhall (08-11-2014), kapitan bomba (08-11-2014)

  27. Powrót do góry    #11364
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    1. Walas
    2. Zengi
    3. AJ
    4. Patryk/Jabol
    5. Pepe
    6. Strzelec
    7. Alex

    Jak dla mnie to skład malina. Sześciu wychowanków i jeden obcokrajowiec. Obawiam się tylko, że przy jakichś niepowodzeniach, kilku następnych maruderów z tego forum, obraziłoby się na klub i przestałoby chodzić na mecze.
    Mario nie można żyć wspomnieniami z przeszłości. Ten skład to żadna malina. Pewne utrzymanie i nic więcej (i to przy założeniu że Patryk wróci wcześniej niż na play offy). Lata lecą, Protas, Walas lepsi już nie będą a raczej będą coraz słabsi. AJ też już chyba najlepsze lata ma za sobą. Zengi pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. W efekcie mamy ekipę składającą się z 3 prawie emerytów, Strzelca który po sezonie pójdzie do 3 ligi i ledwie 2 zawodników rokujących sensownie na przyszłość (Patryk i Alex). To ma być malina ?
    Trzeba na głowie stanąć a załatwić to obywatelstwo dla Saszy i nigdzie go nie puszczać. Póki nie ma Patryka i tak każdy miałby zagwarantowane miejsce w składzie a po powrocie Patryka żadnej taryfy ulgowej. Każdy ma walczyć o skład. Protas też. A jeśli wszyscy będą jechać dobrze to po prostu Sasza wskakuje na play offy pod 7 jako junior (za Strzelca) i mamy niezłe pole manewru.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 08-11-2014 o 09:53

  28. Powrót do góry    #11365
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Widocznie chcą przyoszczędzić, bo Walas z Zengim muszą być sporo tańsi niż Ołeksander z Hamplem

  29. Powrót do góry    #11366
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Zapamiętaj jedno, nie ma takiego klubu gdzie wszystko jest cacy. U nas również nie wszystko jest cacy. Ale takie jest życie, tam pracują ludzie którzy również popełniają mniejsze lub większe błędy. Ale ja, tej ekipy (rządzącej klubem) nie wymieniałbym na żadną inną. Z prostego powodu, ponieważ rokrocznie dają radę. Ba, nie maja przy boku żadnych Karkosików czy Azotów a dysponują budżetem jednym z większych w SE. Niektórzy tutaj powiadają, że "niechodzenie na żużel" jest jakąś formą protestu ? To ja się pytam, przeciwko czemu lub komu ? Zarządowi ? Czy zawodnikom ? I to jest własnie te "płytkie myślenie". Bo jak spytasz jednego z drugim to sami do końca nie wiedzą czego chcą. A pierd..lenie, że "robię sobie roczną karencję" i szukanie tutaj na siłę winnych jest śmieszne i żenujące. Bo wystarczyłoby powiedzieć, że żużel po prostu znudził się jednemu czy drugiemu. I na rok sobie dopuszczam. Dodawanie do tego podtekstów typu, bo krzesełka brudne, bo Kopernik z senatorem mi się nie podobają, bo ci z I łuku robią coś nie tak, bo siepy jeść nie wolno, bo Karolak z Moherem coś nawywijali, itd. jest po prostu śmieszne i żałosne. A wystarczyło by powiedzieć, że żużel mi się przejadł. To takie proste.

    vsv


    Nie mów, że płytko myślę, płytko to póki co myślisz Ty, bo nie trafiają do Ciebie żadne argumenty.
    Piszesz, że robię sobie przerwę przeciwko komu lub czemu. My poświęcamy swój czas, człowiek czasami traci cały dzień, żeby zajechać na W69 i pokibicować swoim zawodnikom. A ten nasz zawodnik, Jarosław, strzela foszki i ma w dupie Ciebie i ma w dupie mnie i resztę zielonogórskich kibiców. Kasa. Dla mnie brudne siedzisko to nie problem, chusteczka, 10 sekund i już jest czyste. A przez zarząd czuję się oszukany. Cały czas była rozmowa - będzie większy stadion, będą tańsze bilety, a co mamy ? Powiesz mi, że na mecz z Tarnowem było po 10 zł. Owszem było, ale to już było ratowanie frekwencji i dupska. Po wejściu w życie karnetów, wychodziłem na nich jak Zabłocki na mydle. Karnet kup, aktywuj, po przekroczeniu bram stadionu kontrola osobista jak na lotnisku. I podsumowując to wszystko wychodzę na zero lub nawet jestem w plecy. Gdy karnet przestaje obowiązywać na rundę PO, to żeby kupić bilet na swoje miejsce, muszę specjalnie jechać do Zielonej Góry, bo nie mogę tego zrobić w żadnym punkcie kibica, tylko AUCHAN lub FOCUS. Nie chcą nam powiedzieć jak wygląda sytuacja w klubie itp. itd. ale, że od lat mówią, że jesteśmy ich największym sponsorem to już o niczym nie świadczy. Bo chyba sponsor, który daje kasę na klub ma prawo lub wie jak wygląda sytuacja, co planują. Więc nam się chyba też to należy jako Grupie Sponsorów - kibiców. U nas zaczęło to wyglądać tak: zapłać i wypier....
    A żużel mi się nie znudził absolutnie, wciąż kocham ten sport. Ale mam dość tego, że żużla w żużlu jest coraz mniej. Widowiska w sezonie można policzyć na palcach jednej ręki, komisarze tacy, owacy, regulamin cały czas zmieniany. Grand Prix to totalna klapa. A zawodnicy, myślisz, że oni się Tobą, mną oraz resztą przejmują ? Proszę Cię, nie bądź naiwny. Czasy się zmieniły.

  30. Powrót do góry    #11367
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Maliną może być dla pewnej rzeszy kibiców. Ciężko powiedzieć, żeby byłą to zmiana na plus za duet Hampel-Sasza, no ale niech se kibice pożyją nie tylko wspomnieniami

    Zengota o dziwo jeździ lepiej, niż potrafi,no ale cholera wie, na ile to kwestia jednego silnika, dobrej atmosfery u Skórnickiego czy nawet faktu, że jeździ poza Zieloną Górą. Równie dobrze można napisać, że jak wróci do naszych realiów, ponownie zacznie się spalać próbując na siłę udowodnić, że może być jednym z liderów, czysto ambicjonalnie. Za to Walas równie dobrze zrobi komplet w Gorzowie, jak i zawali najważniejsze mecze na koniec sezonu, jak to zwykł czynić np. w Rzeszowie.

    Mnie jest wszystko jedno. Za Hampelem płakać nie będę, za Saszą już trochę bardziej, no ale skoro z nim samym nie jest do końca fajnie to już insza inszość.

  31. Powrót do góry    #11368
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dlaczego tak sądzisz ? Podobnym składem zdobyliśmy złoto w 2009 roku. Za Fredkę jest AJ a za Puka (wtedy kaleczącego) jest Zengi.
    "Podobny" robi wielką różnicę.
    O ile seniorka (przy założeniu, że jedzie Dudek) jest taka sama, albo niewiele mocniejsza to na pozycjach juniorskich jest przepaść na korzyść juniorki z roku 2009. Jeśli zamiast Dudka będzie jeździł Jabol to tego składu nawet nie ma sensu komentować. Walka o utrzymanie, i grupka koneserów na trybunach. Z Dudkiem jeszcze jako tako to wygląda, ale potrzeba mocnego juniora na juniorkę. Do Zengiego nawet w Lesznie nie są przekonani, a mają silną juniorkę i mogą sobie pozwolić na słabszego seniora.

    Jak dla mnie to skład malina. Sześciu wychowanków i jeden obcokrajowiec. Obawiam się tylko, że przy jakichś niepowodzeniach, kilku następnych maruderów z tego forum, obraziłoby się na klub i przestałoby chodzić na mecze.
    Ja od dawna twierdzę, że dopóki jest kasa, klimat, sponsorzy to nie ma co wywieszać białej flagi, tylko co roku trzeba walczyć o medale. Zwłaszcza, że mocny skład jest w stanie sam siebie utrzymać (premie od ligi, premie od sponsorów, większa wartość marketingowa, potencjalnie większa ilość kibiców). Wystarczy spojrzeć na Gorzów, w którym jest ponoć bieda, długi i kredyty. Co jak co, ale gdy drużyna przegrywa to wtedy jest dopiero słaby klimat i ludzie nie ciągną na stadion. Dlatego tym bardziej dziwią mnie głosy kibiców na tym forum, którzy są za tym, aby robić średnio-słaby skład. Chyba sport polega na tym, żeby walczyć o medale, zwłaszcza gdy jest się jedną z najlepiej zorganizowanych ekip w takiej małej 8 drużynowej lidze. Może w klubie za dużo sportsboard'u czytają.
    Możesz mieć super misiowaty-zajefajny skład, ale gdy ten skład dostanie trzy razy z rzędu do 35 na wyjeździe to zobaczysz co się będzie działo. Nie ma zmiłuj się, biorąc pod uwagę obecną poyzcję naszego klubu w polskim speedwayu
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 08-11-2014 o 11:15

  32. Powrót do góry    #11369
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario nie można żyć wspomnieniami z przeszłości. Ten skład to żadna malina. Pewne utrzymanie i nic więcej (i to przy założeniu że Patryk wróci wcześniej niż na play offy). Lata lecą, Protas, Walas lepsi już nie będą a raczej będą coraz słabsi. AJ też już chyba najlepsze lata ma za sobą. Zengi pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. W efekcie mamy ekipę składającą się z 3 prawie emerytów, Strzelca który po sezonie pójdzie do 3 ligi i ledwie 2 zawodników rokujących sensownie na przyszłość (Patryk i Alex). To ma być malina ?
    Trzeba na głowie stanąć a załatwić to obywatelstwo dla Saszy i nigdzie go nie puszczać. Póki nie ma Patryka i tak każdy miałby zagwarantowane miejsce w składzie a po powrocie Patryka żadnej taryfy ulgowej. Każdy ma walczyć o skład. Protas też. A jeśli wszyscy będą jechać dobrze to po prostu Sasza wskakuje na play offy pod 7 jako junior (za Strzelca) i mamy niezłe pole manewru.
    Ależ ja zdaję sobie sprawę, ze ten skład niczego nie gwarantuje. Pisze tylko, że ja jako długoletni, notoryczny kibic, nażarty już w pewnym stopniu sukcesami, chętnie bym i na taki skład popatrzył. Ale to jest tylko moja skromna opinia. Doskonale sobie zdaje sprawę z faktu, że finansowanie klubu głównie opiera się o sponsorów, ci wymagają sukcesów, itd. Więc jaki skład nie zrobią to ja i tak będę chodził na tą drużynę. jacy zawodnicy by w niej nie jeździli. Według mnie priorytetem klubu powinna być płynność finansowa. I sądzę, ze tak własnie jest. Jesli ta płynność będzie zachowana to i zawodnicy się znajdą.

    Libro5

    Nie mów, że płytko myślę, płytko to póki co myślisz Ty, bo nie trafiają do Ciebie żadne argumenty.
    Piszesz, że robię sobie przerwę przeciwko komu lub czemu. My poświęcamy swój czas, człowiek czasami traci cały dzień, żeby zajechać na W69 i pokibicować swoim zawodnikom. A ten nasz zawodnik, Jarosław, strzela foszki i ma w dupie Ciebie i ma w dupie mnie i resztę zielonogórskich kibiców.
    Nie jest to takie proste jak Ty tu piszesz. Ja nie wiem czy Jarek ma w dupie kibiców, nie sądzę. Ale wiem, ze na Jarku Falubaz się nie kończy. Wierzę, że w przyszłym tygodniu Jarek siądzie do stołu i poczyni pewne uzgodnienia z działaczami po których zapadną konkretne decyzje. A te "foszki" jak to określasz, to rzecz normalna. Nie przywiązywałbym do nich specjalnej wagi. Zawodnicy to też ludzie, mają swoje powody do zdenerwowania, mają swoje wady. Tak jak każdy z nas.

    SFP

    Możesz mieć super misiowaty-zajefajny skład, ale gdy ten skład dostanie trzy razy z rzędu do 35 na wyjeździe to zobaczysz co się będzie działo. Nie ma zmiłuj się, biorąc pod uwagę obecną poyzcję naszego klubu w polskim speedwayu.
    Pełna zgoda, tak właśnie będzie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 08-11-2014 o 11:17
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #11370
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pisze tylko, że ja jako długoletni, notoryczny kibic, nażarty już w pewnym stopniu sukcesami, chętnie bym i na taki skład popatrzył.
    A ja jako długoletni, notoryczny, nażarty kibic niechętnie bym na taki skład popatrzył, bo nie lubię być robiony w wuja.
    Podstawa jest dobra, ale szczegóły do są do dogrania i polepszenia. W speedwayu niewiele trzeba, aby z ekipy walczącej o złoto zrobić ekipę walczącą o utrzymanie, czasami wystarczy jeden zawodnik w drużynie.

  34. Powrót do góry    #11371
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Witaj w klubie. U mnie już drugi rok. Ale wg niektorych z Ciebie dupa a nie kibic
    Tzg ale co ci nie pasuje?Nie ma już pijusa Lindgrena,same dobre rzeczy się dzieją,są medale i czwarte miejsca.Żyć nie umierać,baru nie zamykać.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  35. Powrót do góry    #11372
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    A ja jako długoletni, notoryczny, nażarty kibic niechętnie bym na taki skład popatrzył, bo nie lubię być robiony w wuja.
    Każdy kij ma dwa końce.

    Robieniem w wuja niekoniecznie trzeba nazywać misiowaty skład, skoro jakiejś sporej grupie kibiców znudziła się bezjajeczna nuda w wykonaniu Hampela w momencie, gdy jego "trójkowa" nieskazitelność została nadszarpnięta bardzo konkretnie. Okazało się, że to też człowiek ze słabościami.

    Poza tym, nie ma co umniejszać stwierdzeniu, że w żużlu potrzebna jest drużynowość i atmosfera, a nie tylko zlepek zawodników jadących jeno dla własnego portfela.

  36. Powrót do góry    #11373
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mnie jest wszystko jedno. Za Hampelem płakać nie będę, za Saszą już trochę bardziej, no ale skoro z nim samym nie jest do końca fajnie to już insza inszość.
    Co rok te same plotki. Przed tym sezonem podobno się rozpił, przewalił kasę na przygotowanie do sezonu itd. Potem podobno nie kwapił się do przyjazdu, a jak w końcu przyjechał to kompletnie nieprzygotowany. Teraz widzę znowu się zaczyna niczym ie poparte jeżdżenie po nim

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi scooby zg za jego przydatny post!

    Eneasz (08-11-2014)

  38. Powrót do góry    #11374
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wiesz, pisała o tym nasza klubowa wyrocznia, zatem wypada wierzyć. Chyba że nie zrozumiałem kontekstu, też możliwe

  39. Powrót do góry    #11375
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Żużel się nikomu nie przejadł bo to jest jak narkotyk.Jak raz w to wejdziesz to już z tego tak łatwo nie wyjdziesz.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  40. Powrót do góry    #11376
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    A tak w ogóle to założycie w końcu wątek na nowy sezon?

  41. Powrót do góry    #11377
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    apator_uk (08-11-2014)

  43. Powrót do góry    #11378
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Każdy kij ma dwa końce.

    Robieniem w wuja niekoniecznie trzeba nazywać misiowaty skład, skoro jakiejś sporej grupie kibiców znudziła się bezjajeczna nuda w wykonaniu Hampela w momencie, gdy jego "trójkowa" nieskazitelność została nadszarpnięta bardzo konkretnie. Okazało się, że to też człowiek ze słabościami.
    Sobotch, "robieniem w wuja" nazywam ewentualne przygotowanie średnio-słabego składu w sytuacji, gdy rynek, a także marka i sytuacja naszego klubu daje dużo większe możliwości. Nie odnosiłem się do konkretnych nazwisk. Wolę abyśmy równali w górę, a nie równali w dół. To dłuższy temat, może innym razem.

    Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •