Strona 99 z 253 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101109149199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,411 do 4,455 z 11379

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4411
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Może Dowhan jest takim geniuszem zła, że nakazuje tor neutralny, bez możliwości mijanki z obawy o stronę finansową klubu?
    nasi nie szaleja, nie wyprzedzają, to mniej pójdzie na punktówkę

  2. Powrót do góry    #4412
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,561
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Klubowa ksiegowa działa. Moze przed meczami ida tajemnicze smsy w strone Rafała ?
    Eeee tam, nie uwierzę. A skąd pewność, że nasi będą lać wszystkich do 30 na torze do walki ?

    Falubaz7

    Dobrucki to ponoc ma nie duzo do gadania mialem na mysli Dobruca,Fratczaka,Prezesa czyli jakies tam trio osob tzw ''siedzacych wyzej'' tu nie chodzi o konsultacje a raczej moze.... sluchajcie jedziemy na takim torze jaki ma byc czyli obecny i musimy robic wszystko by sie ''spasowac ''jak najszybciej a ze widowiska z tego nie bedzie to trudno i wciskaja nam te kity geometria itp. Nasi wiedza jak ja jechac ale co z tego jak nic z tego nie wychodzi czyli...nie ma z tego zadnych korzysci czyli... nie mamy atutu wlasnego toru bo nikomu nie chce sie zrobic toru do walki na dystansie
    Że nikomu się nie chce też nie uwierzę. W końcu Dobrucki nie musi sam latać z graca po torze, ma od tego Wareckiego który traktorkiem nie takie cuda umie robić. Że nie potrafią ? To też mnie nie przekonuje. Według mnie nawierzchnia an W69 to wypadkowa kompromisu pomiędzy zawodnikami. Którą Rafał zaakceptował i wprowadził w życie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #4413
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Moze

    [QUOTE=Mariusz;1588969]Eeee tam, nie uwierzę. A skąd pewność, że nasi będą lać wszystkich do 30 na torze do walki ?

    Falubaz7



    Że nikomu się nie chce też nie uwierzę. W końcu Dobrucki nie musi sam latać z graca po torze, ma od tego Wareckiego który traktorkiem nie takie cuda umie robić. Że nie potrafią ? To też mnie nie przekonuje. Według mnie nawierzchnia an W69 to wypadkowa kompromisu pomiędzy zawodnikami. Którą Rafał zaakceptował i wprowadził w życie.[/QUOT

    Troche zle to ujalem, zaryzykuje i powiem....jesli Pan Andrzej zrobilby tor po swojemu bez konsultacji z trenerami i zawodnikami to byloby to z korzycia dla wszystkich wlacznie z nami kibicami moze tak by bylo troche komedia sie z tego robi wierze ze na spokojnie wszyscy przemysla sprawe wspólnie i od najblizszego meczu z uciekinierami cos drgnie miejmy nadzieje

  4. Powrót do góry    #4414
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,561
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Na to, że przed meczem z Toruniem, będą eksperymentować z nawierzchnią to bym nie liczył. Jeśli w ogóle to dopiero na mecz z Wybrzeżem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #4415
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Obysmy wygrali wiec, mialem na mysli zawodnikow i ich przemyslenia co do ''spasowania sie'' i jazdy na swoim ''domowym'' torze to ze z torem nie beda kombinowac to wiadomo.

  6. Powrót do góry    #4416
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Eeee tam, nie uwierzę. A skąd pewność, że nasi będą lać wszystkich do 30 na torze do walki ?
    A mecz z Włókniarzem nic Ci nie mówi?

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  7. Powrót do góry    #4417
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Może Dowhan jest takim geniuszem zła, że nakazuje tor neutralny, bez możliwości mijanki z obawy o stronę finansową klubu?
    nasi nie szaleja, nie wyprzedzają, to mniej pójdzie na punktówkę
    Może to Jarosław ma w swoim gwiazdorskim kontrakcie napisane, że domowy tor ma być typowo startowy... Pierwszy mecz pokazał że Mu pasuje

  8. Powrót do góry    #4418
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Eeee tam, nie uwierzę. A skąd pewność, że nasi będą lać wszystkich do 30 na torze do walki ?
    Na torze do walki nie da się wygrać do 30, bo idzie się do niego szybko przełożyć. Chyba, że przyjeżdża ktoś kto przez 15 biegów nie potrafi albo jeździ na osiołkach jak Wrocław w Toruniu...
    Dopóki w Zielonej(oraz w innych klubach, które walczą o medale; odstępstwem od reguły była Cz-wa w zeszłym sezonie) są pieniądze, a co za tym idzie parcie na wynik, dopóty nie będzie widowiskowych torów.
    Zmian w torze przy W69 oczekiwałbym jeśli Falubaz przegrałby z kimś u siebie 40-50.

  9. Powrót do góry    #4419
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Czyli od 4 maja.
    Znowu zrobimy dla kibicow Falubazu cos dobrego.
    Teraz to juz nas na bank pokochaja.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #4420
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czyli od 4 maja.
    Znowu zrobimy dla kibicow Falubazu cos dobrego.
    Teraz to juz nas na bank pokochaja.
    Zażartowałbym, że moglibyście to zrobić o ile nie speniacie i nie uciekniecię, ale ten tekst już jest tak czerstwy, że sobie odpuszczę

  11. Powrót do góry    #4421
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    niestety, kingpin ma rację.
    falubaz musi najpierw pokonać dobruckiego.
    na toruń może już nie starczyć mocy.

  12. Powrót do góry    #4422
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Za Żyty to wyprzedzanie nie wynikało z dobrze przygotowanego toru. To był "selektywny" (czyt. spreparowany) tor, na którym wiedzieli jak jechać tylko Zielonogórzanie i to głównie oni wyprzedzali. W Czewie jest super tor (najlepszy do ścigania w Polsce) co trenejro uważa za frajerstwo i po ostatnim meczu skończą się widowiska.

    Tor startowy to bardziej dla Hampela. Przecież Jonsson ma starty w tym roku(w poprzednim zresztą też) tragiczne. Łoktajewa uratowałaby tylko "kopa". On nie lubi twardego toru. Zapewne bardzo dobrze pojedzie w Gdańsku, gdzie Chomski ugości wszystkich tak jak Toruń, czyli dziurami i koleinami.

    Nie jest problemem przygotować tor do walki. Problem tkwi w działaczach, którzy chcą za wszelką cenę widzieć nie dobre widowiska a przynajmniej 46 po swojej stronie.
    Dla tych którzy trenują na torach twardych tor gdzie przyczepność zaczyna się już przy krawężniku jest torem spreparowanym.Zrób taki tor Tomaszowi to Ci bracie pojedzie ale do Ciechocinka na wakacje.Jaguś swojego czasu na starym torze w Toruniu popierdylał aż miło,Kurmański lubiał ataki po dużej ale jak tor tego wymagał to potrafił również jechać przy krawężniku.Pewnie że tor w Częstochowie to frajerstwo na chwilę obecną bo jeśli Baniak potrafił pęndzlować Pedersena to na pewno te lotnisko nie sprzyja dobrym zawodnikom tylko szybkimTam jest autostrada i wyprzedzanie nie jest aż takie trudne więc z reguły dużo się dzieje.Pytanie gdzie jest handicap?Co do zielonej to mam wrażenie że tor jest robiony pod Hampela,Adamczewskiego,Jabola co dość negatywnie odbija się na innych.Łoktajew lubi mieć pod kołem,Jonsson,Protas to typowi zawodnicy do ścigania nie do startowania.Jeśli tak ma być to muszą wygrywać wyjścia z pod taśmy.Jąder to stara leszczyńska szkoła więc za jego czasów zazwyczaj było twardo,Dobrucki też nie lubiał za bardzo takich torów więc robi tak jak mu się wydaje lub ma mu się wydawać.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 23-04-2014 o 21:22
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  13. Powrót do góry    #4423
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Wydaje mi sie, ze na Tarnow tor byl zrobiony pod Jablonskiego, szybko ze startu i twardo. To nasze najslabsze ogniwo seniorskie i Dobrucki za wszelka cene chcial mu pomoc zrobic punkty, (tym samym usprawiedliwiajac swoja decyzje o niewystawieniu Jonssona) bo reszta przeciez powinna sobie poradzic skoro Jablko by punkty wozil. Jablko wypadl slabo w meczu to probowano nam wmowic, ze to Sasza jechal za Jonssona i zastapil go godnie. Teraz dalej sie cos bredzi o niemozliwosci zrobienia toru do walki. Do d.upy z takim trenerem.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    Falubaz (23-04-2014)

  15. Powrót do góry    #4424
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,561
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Dla tych którzy trenują na torach twardych tor gdzie przyczepność zaczyna się już przy krawężniku jest torem spreparowanym.Zrób taki tor Tomaszowi to Ci bracie pojedzie ale do Ciechocinka na wakacje.Jaguś swojego czasu na starym torze w Toruniu popierdylał aż miło,Kurmański lubiał ataki po dużej ale jak tor tego wymagał to potrafił również jechać przy krawężniku.Pewnie że tor w Częstochowie to frajerstwo na chwilę obecną bo jeśli Baniak potrafił pęndzlować Pedersena to na pewno te lotnisko nie sprzyja dobrym zawodnikom tylko szybkim
    Hmm, a ja naiwny myślałem, ze dobry zawodnik=szybki zawodnik. Rusty wyprowadził mnie z błędu

    Tam jest autostrada i wyprzedzanie nie jest aż takie trudne więc z reguły dużo się dzieje.Pytanie gdzie jest handicap?Co do zielonej to mam wrażenie że tor jest robiony pod Hampela,Adamczewskiego,Jabola co dość negatywnie odbija się na innych.Łoktajew lubi mieć pod kołem,Jonsson,Protas to typowi zawodnicy do ścigania nie do startowania.Jeśli tak ma być to muszą wygrywać wyjścia z pod taśmy.Jąder to stara leszczyńska szkoła więc za jego czasów zazwyczaj było twardo,Dobrucki też nie lubiał za bardzo takich torów więc robi tak jak mu się wydaje lub ma mu się wydawać.
    No Rusty, jeśli na tej autostradzie w Czewie, wyprzedzanie nie jest takie trudne to czemu Pedersen nie wyprzedził Baniaka ? No chyba powinien, skoro jest lepszym zawodnikiem a wyprzedzanie nie jest takie teudne ?

    Kwestia Hampela, Ty chyba nie oglądałes Hampela w akcji na leszczyńskim kartoflisku ? I nie mam tu na myśli tylko ubiegłorocznego meczu Falubazu w Lesznie. Ale również poprzednie sezony. Również te czasy kiedy taki Hampel przyjeżdżał w barwach Unii do ZG na Żytowisko Akurat o Jarka jestem spokojny. On jedzie na każdym torze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #4425
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,396
    Kliknij i podziękuj
    2,624
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a ja naiwny myślałem, ze dobry zawodnik=szybki zawodnik. Rusty wyprowadził mnie z błędu
    Kłopot nie byl szybki a był dobry. PUK za czasów Falubazu też. Lindgren wciaz jest wolny a jest dobry i moglby byc liderem ( teraz jest moralnym liderem, bo kluby nie pozwalaja mu sie rozwinac ).

  17. Powrót do góry    #4426
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,561
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Kłopot nie byl szybki a był dobry. PUK za czasów Falubazu też. Lindgren wciaz jest wolny a jest dobry i moglby byc liderem ( teraz jest moralnym liderem, bo kluby nie pozwalaja mu sie rozwinac ).
    No to mamy różne definicje w kwestii "dobry zawodnik". Dla mnie dobry zawodnik to zawodnik szybki i skuteczny. I w tej definicji na pewno nie mieści się Kłopot ani Falubazowy Puk. Fredka ? Kiedyś owszem, był to dobry zawodnik. Dzisiaj już nie jest. Może ten sezon coś zmieni. I jeszcze jedno, dobry zawodnik zazwyczaj ma sporo ofert z innych klubów. Pomijam tu okres obowiązywania KSM i plastronów. Z tego co mi widomo to ani Puk w okresie Falubazowym ani Kłopot nie byli zawodnikami rozchwytywanymi. Podobnie jak dzisiaj Fredka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #4427
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,396
    Kliknij i podziękuj
    2,624
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    13 tysiecy wpisow na tym forum, a nie wiesz, ze chodzilo mi o Rustyego. Przeciez to jego ikony tego sportu, Widocznie brak emotikony przesadzil o Twoim niezrozumieniu.

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Eneasz (25-04-2014), Falubaz (23-04-2014)

  20. Powrót do góry    #4428
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,561
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    13 tysiecy wpisow na tym forum, a nie wiesz, ze chodzilo mi o Rustyego. Przeciez to jego ikony tego sportu, Widocznie brak emotikony przesadzil o Twoim niezrozumieniu.
    O, tu się zgadzam. Cytowałeś bezpośrednio mój wpis. Więc nie sądziłem, że to ironia. Emoty na pewno znacząco ułatwiłyby sprawę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #4429
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,396
    Kliknij i podziękuj
    2,624
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    10256076_619394038148819_1480740880065750899_n.jpg

    Przyznac sie...ilu zamówiło ?

  22. Powrót do góry    #4430
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a ja naiwny myślałem, ze dobry zawodnik=szybki zawodnik. Rusty wyprowadził mnie z błędu



    No Rusty, jeśli na tej autostradzie w Czewie, wyprzedzanie nie jest takie trudne to czemu Pedersen nie wyprzedził Baniaka ? No chyba powinien, skoro jest lepszym zawodnikiem a wyprzedzanie nie jest takie teudne ?

    Kwestia Hampela, Ty chyba nie oglądałes Hampela w akcji na leszczyńskim kartoflisku ? I nie mam tu na myśli tylko ubiegłorocznego meczu Falubazu w Lesznie. Ale również poprzednie sezony. Również te czasy kiedy taki Hampel przyjeżdżał w barwach Unii do ZG na Żytowisko Akurat o Jarka jestem spokojny. On jedzie na każdym torze.
    Nie rozumiem więc z kąd ta podnieta Kurmankiem który nie raz był wolniejszy ale dzięki swojemu talentowi potrafił położyć się na przeciwniku i to jeszcze bez faulu.O wyniku decyduje prędkość i umiejętności lub tylko prędkość. Pedersen nie mógł wyprzedzić Baniaka ponieważ nie trafił w przełożenia,tor łatwy czyli twardy,równy i szeroki to duży atut dla słabych zawodników pod warunkiem że się dobrze spasują.W tym wypadku właśnie główną rolę odgrywa wyłącznie prędkość.Czym twardziej tym większy socjalizm torowy.O ile jeszcze na torach pół twardych lub inaczej pół przyczepnych trzeba się trochę wysilić szukając odpowiednich ścieżek to na betonie tylko start i kreda.Co do Hampela to on umie jechać na każdym torze,po prostu walka na noże gorzej mu trochę wychodzi.Hampel w Częstochowie właśnie niezbyt był szybki dlatego bywał wyprzedzany a tu właśnie swoją role odegrały korekty.Łoktajew o tym wspominał bardzo wyraziście.Hampel bardzo dobrze sobie radził na żytowisku poza tym że od czasu do czasu został połknięty przez Lindgrena.Wyimaginowane teorie o torach jednolitych jako prawidłowych pachną hipokryzją bo jaki to jest tor jednolity?Beton albo kopa od krawężnika po dechy.Tory półtwarde są najmniej jednolite bo przecież na szerokości łuku nawierzchnia jest różna.Możesz zrobić tor twardy,beton a na torze będą dziury.Zapytaj się figlarza albo Cześka jak to się robi...Czesław potrafił nawet w Pile czy Rybniku zafundować spektakl na którym zawodnicy jeżdzili po muldach i efektownie wyskakiwali bez użycia resorów w motocyklach.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  23. Powrót do góry    #4431
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Rusty, jak można założyć się na kogoś będąc wolniejszym?

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Świstak za jego przydatny post!

    kapitan bomba (24-04-2014), lemur6666 (24-04-2014)

  25. Powrót do góry    #4432
    Super_Ban
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    Przyznac sie...ilu zamówiło ?
    wyprodukowano 5 sztuk więc chyba nikt nie lubi Roberta.

  26. Powrót do góry    #4433
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    Przyznac sie...ilu zamówiło ?
    Chciałem kupić jeden, ale Mariusz wykupił cała kolekcję


    Ps. Co do wypowiedzi Dobruca o nie możności przygotowania toru do walki, to powinien być wypier.. albo dostać sporą karę finansową za działanie na szkodę swojego pracodawcy, bo mnie osobiście zniechęcił do kupienia biletu ...
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 24-04-2014 o 11:52
    Tylko Falubaz

  27. Powrót do góry    #4434
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Świstak Zobacz posta
    Rusty, jak można założyć się na kogoś będąc wolniejszym?
    Podobnie jak Zmarzły tylko zamiast nogą głową w kierunku lewym ale lekko w stronę gleby.W stylu retro można spróbować łokciami.Można też od wewnętrznej ala retro Grygor prosto w publiczność ale to się nie liczy
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 24-04-2014 o 00:19
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  28. Powrót do góry    #4435
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Jeżeli tor będzie taki jak z Tarnowem, to Toruń pozamiata nas do 32 jak w 2008. Za przeproszeniem sramy do własnego gniazda. Dopóki Frątczak będzie maczał palce w przygotowaniu nawierzchni, to oprócz Gdańska mamy horrory ze wskazaniem na porażki. Zawodnicy narzekają na tor, a Dobrucki głupio się tłumaczy. Ja i tak przyjdę na mecz, ale promocji na pewno to nie służy.

  29. Powrót do góry    #4436
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przecież tego toru nie da się zrobić do walki, jak to było nam elegancko wpajane kilka stron temu.

    Nie wierzę, żeby w tym temacie mogło się coś zmienić w ciągu paru dni.

  30. Powrót do góry    #4437
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Uważam, że jakby Frątczak znów spalił kilka opon na torze, to mogłoby to znacznie podnieść jakość widowiska. Przed pamiętnym finalem wykazał się kilkoma spektakularnymi pomysłami - fachowiec pierwszej próby.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  31. Powrót do góry    #4438
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,396
    Kliknij i podziękuj
    2,624
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Sorry z góry za totalny offtop:

    "Nie startuję tylko po to, żeby świetnie wyglądać, ale też po to, żeby zarabiać pieniądze. Być może znajdę sobie stałą pracę i do tego będę jeździć w polskiej lidze, bo biorąc pod uwagę wydatki, zarobię wtedy więcej niż w brytyjskiej Premier League. Mam tylko 25 lat, mam swoje ambicje, ale mam też kredyt hipoteczny do spłacenia i dziecko na utrzymaniu. O tym też muszę myśleć " N Klindt

    Jak obcokrajowcy traktuja polska lige Jak nie idzie za granica i sie nie zarabia, to wio do Polski...zuzlowego eldorado I na kredyt i quada dla dziecka sie znajdzie po jednych zawodach ( za sam przyjazd na zawody ).


    calosc tutaj:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...-do-splacenia-

  32. Powrót do góry    #4439
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,224
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,003 w 1,234 postach
    Polacy tak samo traktują Anglię i Irlandię. Jak nie idzie w Polsce zarobić, to wio na wyspy na zmywak i od razu jest na życie

  33. Powrót do góry    #4440
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,396
    Kliknij i podziękuj
    2,624
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Polacy tak samo traktują Anglię i Irlandię. Jak nie idzie w Polsce zarobić, to wio na wyspy na zmywak i od razu jest na życie
    Nie tak samo. Bo Polacy tam mieszkaja, tam placa podatki i wydaja pieniadze. A taki ziutek przyjezdza do PL, zabiera nasze pieniadze i wywozi do siebie. Zreszta ja malo slyszalem opinii typu. Eeee nie mam na kredyt, znajde sobie stala prace, pojade na wyspy i bedzie cacy. Raczej albo ktos siedzi tutaj albo stad spierdziela na dobre. Malo juz takich co jada na 3-4 miesiace.

    Kolejna sprawa to to, ze taki gosc z zachodnich panstw, gdzie zarobki sa nieporownywalnie wieksze od zarobkow w PL przyjezdza doic jeszcze bardziej Polakow, bo u niego nikt mu tyle za to co potrafi nie zaplaci. Pokazuje to tylko FAKT, ze w Polsce przeplacamy jesli chodzi o zuzel i to stanowczo. Mozesz napisac mi, ze zarabiaja tyle, na ile ludzie placa...tylko ze jak widzisz po trybunach ludzie juz tyle placic nie chca...i nie beda Pojedyncze mecze przy komplecie widzow...jeszcze 3 lata wstecz to byla norma przy takich samych cenach biletow. Moze sie kiedys opamietaja w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 24-04-2014 o 14:08

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    apator_uk (24-04-2014)

  35. Powrót do góry    #4441
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie tak samo. Bo Polacy tam mieszkaja, tam placa podatki i wydaja pieniadze. A taki ziutek przyjezdza do PL, zabiera nasze pieniadze i wywozi do siebie. Zreszta ja malo slyszalem opinii typu. Eeee nie mam na kredyt, znajde sobie stala prace, pojade na wyspy i bedzie cacy. Raczej albo ktos siedzi tutaj albo stad spierdziela na dobre. Malo juz takich co jada na 3-4 miesiace.

    Kolejna sprawa to to, ze taki gosc z zachodnich panstw, gdzie zarobki sa nieporownywalnie wieksze od zarobkow w PL przyjezdza doic jeszcze bardziej Polakow, bo u niego nikt mu tyle za to co potrafi nie zaplaci. Pokazuje to tylko FAKT, ze w Polsce przeplacamy jesli chodzi o zuzel i to stanowczo. Mozesz napisac mi, ze zarabiaja tyle, na ile ludzie placa...tylko ze jak widzisz po trybunach ludzie juz tyle placic nie chca...i nie beda Pojedyncze mecze przy komplecie widzow...jeszcze 3 lata wstecz to byla norma przy takich samych cenach biletow. Moze sie kiedys opamietaja w Polsce.
    Nie do konca. Mieszkam w Irlandii od ponad 7 lat. Gdy tutaj przyjezdzalem bylo ok 700 tysiecy Polakow, to byl najwiekszy "boom" emigrantow. Teraz po tylu latach, zostalo nas bagatela 200 tysiecy (dane sprzed okolo 2 lat). Pol miliona Polakow z Zielonej Wyspy wyjechalo. Czy wrocili do kraju czy pojechali gdzies dalej, nie wiem. Wiem, ze jak przyszedl kryzys na Swiecie, Irlandia odczula to bardzo, masowe zwolnienia, zachwainy rynek pracy i w ciagu kilku miesiecy znaczny przyrost bezrobocia, to wszystko wystraszylo emigrantow nawet tych co mysleli tu zostac na stale.

  36. Powrót do góry    #4442
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Tylko Falubaz!

  37. Powrót do góry    #4443
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,396
    Kliknij i podziękuj
    2,624
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Ale znaczna wiekszosc pieniedzy nawet ci co wrocili zostawili w Irlandii. Mowie o oplatach za chate, paliwo, zarcie itd...

  38. Powrót do góry    #4444
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale znaczna wiekszosc pieniedzy nawet ci co wrocili zostawili w Irlandii. Mowie o oplatach za chate, paliwo, zarcie itd...
    Ja tam znalem takich co zyli bardzo oszczednie przez kilka lat po to by kupic sobie jak najszybciej chate czy wybudowac dom. Ponadto gdzie Polacy lataja na urlopy mieszkajac w Irlandii? Do Polski.

  39. Powrót do góry    #4445
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    dorzucić więcej słonecznika do nawierzchni toru w ZG
    i ściganie będzie jak ta lala

  40. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    kapitan bomba (25-04-2014), kasia_gw (25-04-2014), t_zg (25-04-2014), thengel (24-04-2014)

  41. Powrót do góry    #4446
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Właściwie to nie mam nic do powiedzenia na żaden temat, ale mam ochotę rozpocząć SETNĄ stronę wątku

    EDIT: no i taśma to teraz jakiś młodzieżowiec...

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    sobotch (25-04-2014)

  43. Powrót do góry    #4447
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Sorry z góry za totalny offtop:

    "Nie startuję tylko po to, żeby świetnie wyglądać, ale też po to, żeby zarabiać pieniądze. Być może znajdę sobie stałą pracę i do tego będę jeździć w polskiej lidze, bo biorąc pod uwagę wydatki, zarobię wtedy więcej niż w brytyjskiej Premier League. Mam tylko 25 lat, mam swoje ambicje, ale mam też kredyt hipoteczny do spłacenia i dziecko na utrzymaniu. O tym też muszę myśleć " N Klindt

    Jak obcokrajowcy traktuja polska lige Jak nie idzie za granica i sie nie zarabia, to wio do Polski...zuzlowego eldorado I na kredyt i quada dla dziecka sie znajdzie po jednych zawodach ( za sam przyjazd na zawody ).


    calosc tutaj:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...-do-splacenia-
    Panowie, ale tu nie ma się czemu dziwić. W dzisiejszych czasach klub jest przedsiębiorstwem nastawionym na zysk. Bilans wpływów (sponsorzy, bilety, dotacje sic!) i kosztów (kontrakty, etaty sic! #2, utrzymanie stadionu, ochrona) musi być na plus. Dopóki jest popyt na towar w postaci meczu żużlowego, to widocznie właściciela stać na gaże dla aktorów spektaklu. Gdyby było inaczej, to na wyjazdy jeździlibyśmy do Piły, Krosna, Opola, a jedyną gwiazdą w składzie byłby Jonas Davidsson. Pomijam fakt, że atrakcyjność żużla w ZG spada z roku na rok.

  44. Powrót do góry    #4448
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Właściwie to nie mam nic do powiedzenia na żaden temat, ale mam ochotę rozpocząć SETNĄ stronę wątku

    EDIT: no i taśma to teraz jakiś młodzieżowiec...
    Mlodziezowcow nie widac, to moze ja.
    Cholera tez nie...

  45. Powrót do góry    #4449
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    ale Strzelec ma jeszcze dwa lata

    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  46. Powrót do góry    #4450
    Użytkownik Awatar Lipa_PL
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    933
    Podziękowania: 32 w 22 postach
    100 ???

  47. Powrót do góry    #4451
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Dopóki jest popyt na towar w postaci meczu żużlowego, to widocznie właściciela stać na gaże dla aktorów spektaklu. Gdyby było inaczej, to na wyjazdy jeździlibyśmy do Piły, Krosna, Opola, a jedyną gwiazdą w składzie byłby Jonas Davidsson. Pomijam fakt, że atrakcyjność żużla w ZG spada z roku na rok.
    Odrobinkę przesadzasz W takiej Częstochowie doskonale sobie radzą, mimo że kapusta niewirtualna była w tym klubie może w poprzedniej dekadzie

  48. Powrót do góry    #4452
    Super_Ban
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    WOJNA!

    edit: kurde, chyba jeszcze nie teraz

  49. Powrót do góry    #4453
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Wlasnie zadzwonil alarm w telefonie. To musi byc czas na pierwszy wpis na 100 stronie.
    Edit: Grrrrr... chyba pora zmienic telefon.

  50. Powrót do góry    #4454
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,561
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Za pomorska.pl fragment:

    W analizę regulaminu nie ma zamiaru bawić się Falubaz Zielona Góra. Mistrz Polski rozważa wydania zakazu stadionowego na ten jeden mecz dla Kryjoma. Może się oprzeć na odpowiednich przepisach w ustawie o imprezach masowych. Dopuszczają one wydanie zakazu przez organizatora imprezy w przypadku zagrożenia jej bezpieczeństwa. Falubaz może uznać, że kojarzony z walkowerem w finale 2013 działacz podburzy miejscowych kibiców. Od takiej decyzji praktycznie nie ma odwołania, wtedy Kryjom mecz na szczycie Enea Ekstraligi obejrzy najwyżej w telewizji.
    Całość tutaj: http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL92/140429706

    Czyli, że co ? Nasi rozważają opcję persona non grata dla Kryjoma ? Się narobiło
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Eneasz (25-04-2014)

  52. Powrót do góry    #4455
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    45 wpisów na stronie --> wtedy zostanie przerzucone
    Pozdrawiam
    Marcin

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marcin za jego przydatny post!

    thengel (25-04-2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •