Strona 248 z 253 PierwszyPierwszy ... 148198238246247248249250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,116 do 11,160 z 11379

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #11116
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Napisze raz jeszcze Grzesiek W nie jest zainteresowany powrotem do Zielonej zapomnijmy o Nim

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz7 za jego przydatny post!

    ScotFZG (22-10-2014)

  3. Powrót do góry    #11117
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeszcze dwa tygodnie temu nie mogli się dogadać odnośnie kasy. Także nie wiem czy tu chodzi o Falubaz. Chyba, ze coś się zmieniło od tego czasu. Ale Wrocek też był zainteresowany.

    Za SF: Grzesio Walasek



    Jak dla mnie to Grześ ściemnia. Żaden klub w I lidze nie da mu zarobić tyle co np.w Rzeszowie, ZG czy nawet we Wrocławiu. Inna kwestia to ta, że naprawdę nie rozumiem żalów Grześka wylewanych w mediach. Przecież Grzesiek doskonale wiedział w jakiej jest sytuacji Włókniarz w chwili podpisywania kontraktu z Grzesiem. A mimo to podpisał z Sukiennikiem kontrakt. Teraz szuka winnych wszędzie dookoła tylko żadnej winy nie widzi u siebie.
    Kolega Grzesiu tak ma że jak coś jest nie po jego myśli lub sam wejdzie w jakiś syf jak np tegoroczny sezon to wszyscy są winni tylko nie on .Jeśli chodzi o Ostrów to oby mu się udało a jest na to szansa ponieważ bardzo się ślini na tamtejsze mercedesy .Wiem ze jest wiele osób w Zielonej którzy przywitali by go ponownie kwiatami ale dla niektórych jego ''luz'' w pewnym zielonogórskim lokalu spowodował że w tej części kraju to może jeździć ale w Gorzowie i są tacy którzy chętnie by go tam zawieźli

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Falubaz7 (22-10-2014)

  5. Powrót do góry    #11118
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Kolega Grzesiu tak ma że jak coś jest nie po jego myśli lub sam wejdzie w jakiś syf jak np tegoroczny sezon to wszyscy są winni tylko nie on .Jeśli chodzi o Ostrów to oby mu się udało a jest na to szansa ponieważ bardzo się ślini na tamtejsze mercedesy .Wiem ze jest wiele osób w Zielonej którzy przywitali by go ponownie kwiatami ale dla niektórych jego ''luz'' w pewnym zielonogórskim lokalu spowodował że w tej części kraju to może jeździć ale w Gorzowie i są tacy którzy chętnie by go tam zawieźli
    Może Walasek nie chce już zarabiać tyle, co w ekstralidze?
    Może woli mniejszą łyżką ale częściej... choć z 2 strony.. tak jakby kluby z pierwszej ligi nie miały kłopotów z kasą

    Co do Jego wybryków rzekomych w jakiejś tam knajpie... Każdy jest tylko człowiekiem: każdy się kiedyś nachlał/ narobił wstydu/ zrobił z siebie oszołoma... On też jet człowiekiem, a że trochę bardziej znanym niż Ty/ Ja to już nie ma prawa? Nie szkoda czasu na ploty i pierdoły?

    pozdrawiam z Leszna

  6. Powrót do góry    #11119
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Kolega Grzesiu tak ma że jak coś jest nie po jego myśli lub sam wejdzie w jakiś syf jak np tegoroczny sezon to wszyscy są winni tylko nie on .Jeśli chodzi o Ostrów to oby mu się udało a jest na to szansa ponieważ bardzo się ślini na tamtejsze mercedesy .Wiem ze jest wiele osób w Zielonej którzy przywitali by go ponownie kwiatami ale dla niektórych jego ''luz'' w pewnym zielonogórskim lokalu spowodował że w tej części kraju to może jeździć ale w Gorzowie i są tacy którzy chętnie by go tam zawieźli

    Ostatnio słuchałem w RZG wywiadu z Grzesiem. Troszkę się uśmiałem jak słyszałem Grzesia który miał za złe kibicom, że nie bronili go jak odchodził z ZG do Bydzi. Pytanie tylko czy Grzesiu dał powód jakikolwiek aby go bronić ? Na pytanie Noskowicza, czy wybierze Falubaz oświadczył, że jakoś mu się lżej jeździ w innych klubach niż Falubaz. Domyślam się, ze ani Kopernik ani senator nie proponowali Grześkowi odp. wysokiej kwoty aby ten zainteresował się startami w ZG.

    Inna kwestia która mnie zastanawia. To potencjalny klub ktory mógłby zatrudnić Grzesia czy Jarka w SE. Mam na myśli Rzeszów i Panią Prezes, Martę. Na SF http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...ze-nie-byc-rze kobieta pokazuje jak potrafi być zawzięta. Przekonał się o tym Okoń czy Holta w swoim czasie. Teraz rozumiem np. Grzesia czemu woli wybraqć np. I ligę niż taką Martę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #11120
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Też wątpie aby jakiś I ligowy klub dał mu kasę jekiej oczekuje
    A jeżeli chodzi o sprawe w lokalu to największe ,,żale ,, do Walaska są o to ze nie bluzgał kogoś personalnie tylko na Falubaz
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KS_FALUBAZ za jego przydatny post!

    ScotFZG (22-10-2014)

  9. Powrót do góry    #11121
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Walas już dawno w Stalce zaklepany.W mięsnym od prawie miesiąca o tym głośno.No ale to pewnie tylko durne plotki z za lady... Walasek i pierwsza liga a zap... trzeba
    A tak serio...po tym co mówi Półtorak to ja bym krajowych zawodników w ogóle do Falubazu nie zatrudniał tylko samych zagranicznych z parciem na gorączkę złota.Na krajowców po trzydziestce szkoda czasu i kasy tymbardziej że ich wymagania w stosunku do wysiłku są często absurdalne.Juniorzy tylko swoi a reszta zagraniczni,no może jeszcze Zengota
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 22-10-2014 o 22:04
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  10. Powrót do góry    #11122
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    A jeżeli chodzi o sprawe w lokalu to największe ,,żale ,, do Walaska są o to ze nie bluzgał kogoś personalnie tylko na Falubaz
    miał powody, to bluzgał.
    senator zrobił wtedy z grześka ostatnią świnię, a teraz mariusz się dziwi, że walasek ciepłym moczem traktuje zaloty falubazu. chłopak przyszedł do nas, do 1-ligi, po spadku, kiedy nawet nowaczyk kręcił nosem, żeby u nas jeździć. zrobił wynik, weszliśmy do ekstra, później było złoto. gdy dowhan zamarzył sobie hancocka, to walasek przestał być potrzebny. trzeba było jednak zrobić tak, by publika zaakceptowała zamianę "grega na grega", więc dorobiono walaskowi gębę złotówy.
    socjotechnika, która - jak widzę po wpisach - na niektórych działa do dzisiaj.

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    ADASTAL (23-10-2014), RUSTY (22-10-2014), alexbart (23-10-2014)

  12. Powrót do góry    #11123
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    miał powody, to bluzgał.
    senator zrobił wtedy z grześka ostatnią świnię, a teraz mariusz się dziwi, że walasek ciepłym moczem traktuje zaloty falubazu. chłopak przyszedł do nas, do 1-ligi, po spadku, kiedy nawet nowaczyk kręcił nosem, żeby u nas jeździć. zrobił wynik, weszliśmy do ekstra, później było złoto. gdy dowhan zamarzył sobie hancocka, to walasek przestał być potrzebny. trzeba było jednak zrobić tak, by publika zaakceptowała zamianę "grega na grega", więc dorobiono walaskowi gębę złotówy.
    socjotechnika, która - jak widzę po wpisach - na niektórych działa do dzisiaj.
    Jak w dym idziesz kursem Rustego.

    Jeżeli w ogóle ktoś, to raczej sam Walas dorobił sobie gębę złotówy. Biorąc w mig kontrakt oferowany Dobruckiemu w Bydzi. W ZG miał określoną kwotę. Wystarczyło podpis złożyć. Gdzie tu widzisz rolę Dowhana ? No chyba, ze twierdzisz, że senator miał się ugiąc pod żądaniami Grześka. Wtedy OK, ten wredny Dowhan nie sprostał zadaniu.

    Aby nie było, teraz również ma ofertę z Falubazu. Też wystarczy tylko podpis złożyć. Sytuacja jakże podobna do tamtej. Jak myslisz, kto tym razem zrobi z Grześka złotówę ?

    socjotechnika, która - jak widzę po wpisach - na niektórych działa do dzisiaj.
    Jak by działała to już miałbyś ode mnie podziękowanie. Widzisz je może ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 22-10-2014 o 23:19
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #11124
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,268
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Trzeba było dać Grzesiowi tę podwyżkę. Kolarz z Rustym w razie czego by się dołożyli.

  14. Powrót do góry    #11125
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,414
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Szkoda,ze przejrzeliscie na oczy tak pozno.
    Od kilku lat niektorzy tocza wojenki o bezpieczne tory,ale tak kibice jak i zawodnicy ktorzy o tym glosno mowili czy pisali, przez roznych medrcow nazywani byli panienkami,pipkami,beksami.
    Niemniej cieszy fakt,ze coraz wiecej kibicow z roznych osrodkow ma juz dosc "perfekcyjnych" torow.
    a jaka jest definicja bezpiecznego toru ?
    czy wszyscy zawodnicy którzy do tej pory odnieśli mniej lub bardziej groźne kontuzje, lub zginęli na torze , właśnie jeździli na tych niebezpiecznych torach ?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  15. Powrót do góry    #11126
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    [QUOTE=

    I znowu mamy do czynienia z sytuacją, ze regulamin powoduje, przepłacanie zawodników. Sam nie wiem, ale w ZG jak odpuszczą sobie juniora to od biedy sezon przejadą Strzelcem, Alexem i Potońcem. Plus ten z Gniezna co dopiero zdał licencję i będzie 4 juniorów. A co ma zrobić taki Wrocek jak im tylko Trzensiok został ? Przecież Klocowa w życiu nie da 300 - 400 tys. za juniora, a w sumie potrzebuje mieć ich 4 [/QUOTE]


    trenerka juniorów w EE zaczyna przypominac hodowlw Arabów czystej krwi jak nie masz kasy to jezdzisz na wałachu

  16. Powrót do góry    #11127
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Trzeba było dać Grzesiowi tę podwyżkę. Kolarz z Rustym w razie czego by się dołożyli.
    Z tego co ja wiem o tamtej sytuacji bylo tak, ze Greg chciql podwyzki w Falubazie o 200000. W tamtym okresie praktycznie identyczne kontrakty mieli Rafal Pepe i Walasek. Greg byl ulubionym zawodnikiem wsrod kibicow i chyba nq tej fali (plus DMP) probowal ugrac troche wiecej kasy. Problem byl taki, ze pozostala dwojka liderow miala kontrakty skonstruowane bardzo podobnie a jedniczesnie byla ciutke lepsze od Walaska w jego ostatnim sezonie w barwach Falubazu. Nie chcac siac fermentu wsrod zawodnikow a jednoczesnie zwiekszac kosztow podjeto decyzje o wzieciu prawdziwego lidera za grubq kase. Fakt bylo to dosc wymowne w stosunku do Walaska. Pokazano nu ze nie o siano chodzilo lecz o polityke finansowo-kontrajtowa klubu. Walasek wypadl do zadluzonej Polonii gdzie pewnie nie zarobil nawet tego co w Falubazie rok wczesniej choc ide o zaklad ze na kontrakcie widnialy wieksze liczby.
    Dalsze losy Grega sa znane.
    Jego przejscie do Czewy w zeszlym roku bylo najgorsza decyzja w jego karierze i chyba nawet w jakims wywiadzie ostatnio sie do tego przyznal. Z tego co mowiono w zeszlym roku w mediach mial propozycje z Falubazu. Bardzo ztonowana ale na pewno bylaby zrealizowana ale Greg znowu wolal wirtualne duze liczby na kontrakcie. I wybrql klub o ktorym trabiono w mediach ze wisi Emilowi cala kase za sezon 2012. Jak sie ma takie podejcie do podpisywania kontraktow to trzeba sie liczyc z tym ze dostanie sie wielkie gow...no.
    Falubaz to MAGIA!!!

  17. Powrót do góry    #11128
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Jego przejscie do Czewy w zeszlym roku bylo najgorsza decyzja w jego karierze i chyba nawet w jakims wywiadzie ostatnio sie do tego przyznal. Z tego co mowiono w zeszlym roku w mediach mial propozycje z Falubazu. Bardzo ztonowana ale na pewno bylaby zrealizowana ale Greg znowu wolal wirtualne duze liczby na kontrakcie. I wybrql klub o ktorym trabiono w mediach ze wisi Emilowi cala kase za sezon 2012. Jak sie ma takie podejcie do podpisywania kontraktow to trzeba sie liczyc z tym ze dostanie sie wielkie gow...no.
    Podobną sytuację ma teraz. Ma trzy oferty w SE, z ZG, z Wrocka i z Rzeszowa. Najlepsze oferty są z ZG i Rzeszowa. Choć znacznie niższe niż ta którą Grześ miał w Rzeszowie w sezonie 2012. Rozmawiał tez z Gorzowem i Toruniem ale jak usłyszał ile tam maksymalnie mogą mu zaproponować to szybko zbastował. Teraz liczy jeszcze, że może Ostrów mu zaproponuje kontrakt choćby zbliżony do ofert które ma ze SE. Wtedy pojedzie w I lidze, w Szwecji i dodatkowo w Anglii.

    Osobe Grzesia warto obserwować na rynku transferowym. Po tym przykładzie, wyraźnie widać, że kasy na rynku jest mniej. Że kluby nie będą przepłacać ponad swoje możliwości. Zawodnicy i kluby idą na przeczekanie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-10-2014 o 11:18
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #11129
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz, skąd Ty to wszystko panie wiesz? Z festynu strażackiego w Kożuchowie?

  19. Powrót do góry    #11130
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mariusz, skąd Ty to wszystko panie wiesz? Z festynu strażackiego w Kożuchowie?
    Wydedukowałem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #11131
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wydedukowałem
    Chyba wymyśliłem
    Ostatnio edytowane przez el_kwas ; 23-10-2014 o 12:33

  21. Powrót do góry    #11132
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Po prostu kiedy Dowhan miał już nagranego Hancocka postanowił że czas wchodzenia Grzesiowi w kakao dobiegł końca ale Grzesio nie był jeszcze do tego przyzwyczajony
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  22. Powrót do góry    #11133
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Po prostu kiedy Dowhan miał już nagranego Hancocka postanowił że czas wchodzenia Grzesiowi w kakao dobiegł końca ale Grzesio nie był jeszcze do tego przyzwyczajony
    Ten tekst pokazuje jak Ty mało wiesz. Greg, ten amerykański, kosztował mniej niż chciał Grześ. Ludzie z ówczesnej Bydzi mogą to potwierdzić.

    el_kwas

    Chyba wymyśliłem
    Może być, wymyśliłem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #11134
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mariusz, skąd Ty to wszystko panie wiesz? Z festynu strażackiego w Kożuchowie?
    (M)ariusz = (D)ariusz...przypadek...?!
    !Adrian walcz!

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Buszmen (23-10-2014), Dominik (23-10-2014), j-rules (28-10-2014)

  25. Powrót do góry    #11135
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Chyba wymyśliłem
    Może być, że wymyśliłem.

    Malin

    (M)ariusz = (D)ariusz...przypadek...?!
    Skądże znowu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #11136
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ten tekst pokazuje jak Ty mało wiesz. Greg, ten amerykański, kosztował mniej niż chciał Grześ. Ludzie z ówczesnej Bydzi mogą to potwierdzić.
    Tak z czystej ciekawosci,to ile chcial Grzes,zeby Amerykanin kosztowal ?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Jacazg (23-10-2014), j-rules (28-10-2014)

  28. Powrót do góry    #11137
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak z czystej ciekawosci,to ile chcial Grzes,zeby Amerykanin kosztowal ?
    Mniej niz chcial Walasek. Czytac nie umiesz ???
    Falubaz to MAGIA!!!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    kingpin (23-10-2014)

  30. Powrót do góry    #11138
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    W takim razie Grzes sie musial mocno na Amerykanina wkurzyc.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #11139
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ten tekst pokazuje jak Ty mało wiesz. Greg, ten amerykański, kosztował mniej niż chciał Grześ. Ludzie z ówczesnej Bydzi mogą to potwierdzić.

    el_kwas



    Może być, wymyśliłem.
    Amerykański Greg,Hampel,Pedersen,Gollob to najdrozsi czeladnicy w tym sporcie.Wygląda na to że Walasek był jeszcze droższy Dziadek pewnie podpalił się magią i zbastował...O kurde edit:Staszewski i Okoń też dużo biorą ale długo im się kości zrastają
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 23-10-2014 o 16:19
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  32. Powrót do góry    #11140
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,268
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cieślak obraził się na Tarnów i chyba jest do wzięcia

  33. Powrót do góry    #11141
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Cieślak obraził się na Tarnów i chyba jest do wzięcia
    Bardziej mi to wygląda, ze jest już z kimś po słowie i w związku z tym obraził się na Tarnów
    Tylko co na Falubaz.com robi ankieta w sprawie trenera, której prowadzi nie kto inny jak Piotrek Zyto? Trzeba dodać, że w ankiecie nie ma do wyboru Cieślaka.
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...-Sonda-kibicow

  34. Powrót do góry    #11142
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Niezle w tym sezonie Okon wymiata, lepiej niz Zagar czy inne gwaizdki. Ma u nas przeszlosc i jest Polakiem. Chetnie widzialbym go w naszym skladzie ponownie:

    Zlata Prilba Pardubice - 42
    1. Norbert Kościuch - 2 (1,1,-,0)
    2. Ales Dryml - 6+2 (d,2*,3,1*)
    3. Vaclav Milik - 9+1 (0,0,3,2,2,2*)
    4. Hynek Stichauer - 3 (2,1,0,0)
    5. Matej Zagar - 8 (2,1,3,2)
    6. Patrik Mikel - 0 (d,-,0,d)
    7. Tomas Suchanek - 14+2 (3,1*,3,1*,3,3)

    AK Marketa Praga - 48
    8. Rafal Okoniewski - 15 (3,3,3,3,3)
    9. Matej Kus - 10+4 (2*,3,2*,2*,1*)
    10. Tomasz Chrzanowski - zastępstwo zawodnika
    11. Michal Skurla - 2 (1,1,0,0,0)
    12. Josef Franc - 10+2 (3,2,1*,3,1*)
    13. Filip Sitera - 2+2 (1*,0,d,1*)
    14. Zdenek Holub - 9 (2,0,2,2,2,1)

  35. Powrót do góry    #11143
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z takimi zawodnikami to i Jabłoński by wymiatał
    Tym niemniej, znakomity sezon w I lidze i widać, że jeszcze trochę na podobnym poziomie pojeździ.
    Do jego przeszłości u nas raczej nie wracałbym, nie warto

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Jacazg (24-10-2014)

  37. Powrót do góry    #11144
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    o już widze jak Jabłoński by objeżdżał Zagara...

  38. Powrót do góry    #11145
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    o już widze jak Jabłoński by objeżdżał Zagara...
    Jabłoński jechałby za Zagarem, ten by się obejrzał, spojrzał Krzychowi prosto w oczy, ten by popatrzył w lewo, a wyprzedził z prawej ! Już on wie jak zmylić rywala oglądając się w prawo lub w lewo

  39. Powrót do góry    #11146
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zagara objeżdżały też takie asy jak Kus i Franc.
    Okoń na szczęście przedłużył w Grudziądzu i słusznie, przynajmniej jeden temat zakończony

  40. Powrót do góry    #11147
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Wiadomość ostatniej chwili z mięsnego: Walas jednak w Ostrowie.Była oferta z Gorzowa ale Grzesiu stwierdził że w tym wieku chce już w spokoju od czasu do czasu obalić wino na wiosce.
    Zielonka odpadła w przedbiegach ponieważ Jabol w przyszłym sezonie startuje w czerwonym kasku.W grę wchodziła jedynie pozycja rezerwowego,oczekującego na wypadek choroby Protasa
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  41. Powrót do góry    #11148
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Wiadomość ostatniej chwili z mięsnego: Walas jednak w Ostrowie.Była oferta z Gorzowa ale Grzesiu stwierdził że w tym wieku chce już w spokoju od czasu do czasu obalić wino na wiosce.
    Zielonka odpadła w przedbiegach ponieważ Jabol w przyszłym sezonie startuje w czerwonym kasku.W grę wchodziła jedynie pozycja rezerwowego,oczekującego na wypadek choroby Protasa
    He, he. Niech ci lepiej twój kolega Zmora powie ile proponowali Grzesiowi w Gorzowie. Ja tylko dopowiem, że zamiast kasy na przygotowanie do sezonu, Grześ dostał obietnicę, że jak pojeździ na Jancarzu w barwach Staleczki to zostanie IMŚ

    Jesli Walas faktycznie idzie do Ostrowa to by znaczyło, że tam mają kasę na niego. Ale żeby Gorzów przegrał batalie o Grzesia z Ostrowem

    Jabol w ZG pojedzie jak zwykle, czyli jako oczekujący. Z początkiem sezonu ma zastąpic Patryka do jego powrotu. Są duże szanse, ze Patryk wróci może już w kwietniu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #11149
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mój kolega Zmora to bardzo wartościowy człowiek,jak coś mówi to tak jest,ma duży szacunek do zawodników co widać i czuć
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  43. Powrót do góry    #11150
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Po zdobyciu DMP Grzes przyszedł do grubego po podwyżkę.
    Chciał 20%
    A gruby na to ze nie bedzie podwyżki ale nawet im obniży

    No to Grzesiu chce więcej Bp jest kapitanem
    Jak to możliwe ze Protas wiecej zarobił a to on jest kapitanem.

    Możesz robić wiecej pkt niż Pepe i zarobisz wiecej - usłyszał

    To sie wku...il bo nie tak traktuje się DMP i kapitana

    Tak to niby bylo

  44. Powrót do góry    #11151
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Ale żeby Gorzów przegrał batalie o Grzesia z Ostrowem
    A co w tym dziwnego? ostrowskie pieniądze jakieś inne?

  45. Powrót do góry    #11152
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jesli Walas faktycznie idzie do Ostrowa to by znaczyło, że tam mają kasę na niego. Ale żeby Gorzów przegrał batalie o Grzesia z Ostrowem
    Na prądzie oszczędzają to i kasę mają

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Falubaz (28-10-2014), kapitan bomba (28-10-2014)

  47. Powrót do góry    #11153
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Grzesiu Walasek był w sezonie 2009 kapitanem drużyny, ale jednocześnie był dopiero czwartym zawodnikiem po Protasie, Dobruckim i Lindgrenie. Czwarty zawodnik to w zasadzie druga linia, więc domaganie się przez Grzesia wynagrodzenia jak dla lidera było z jego strony nadużyciem. Oczywistym jest, że wiele zawdzięczamy Walaskowi, bo to on w trudnym okresie przyszedł do nas do drugiej ligi z zadaniami odbudowania zaufania kibiców do klubu po fatalnym sezonie 2005, oraz powrotu do jazdy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Grzesiu ze swoich zadań wywiązał się perfekcyjnie, przez trzy lata był liderem i twarzą zespołu, ale przecież nie robił tego charytatywnie. Za cały okres startów w zespole Falubazu otrzymał kontraktowe wynagrodzenie. Po powrocie Protasa do wysokiej formy i zakontraktowaniu Dobruckiego, rola Grzesia w zespole się zmieniła, choć on tego akceptować nie chciał, stąd pewnie nieporozumienia w drużynie i konieczność opuszczenia klubu przez Walaska. Swoje w Falubazie zrobił i mógł odejść bez stawiania klubu w trudnej sytuacji, nie powinno być więc w stosunku do Grzesia pretensji ze strony klubu czy kibiców.
    Życzę Grzesiowi wielu jeszcze sukcesów, ale lepiej niech je osiąga w innych drużynach. Moim zdaniem (przynajmniej taką mam nadzieję) jego przygoda z Falubazem zakończyła się bezpowrotnie jesienią 2009.

  48. Powrót do góry    #11154
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A co w tym dziwnego? ostrowskie pieniądze jakieś inne?
    A kto twierdzi, że inne ? Spytaj Martę czemu nie chciała płacic stawek ekstraligowych Walaskowi, jak Marma spadła do I ligi. Wtedy będziesz wiedzieał co w tym dziwnego.

    Rusty

    Mój kolega Zmora to bardzo wartościowy człowiek,jak coś mówi to tak jest,ma duży szacunek do zawodników co widać i czuć
    Do czasu. Aż publicznie, w mediach, każe Ci, pocałować się w dupsko
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #11155
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Do czasu. Aż publicznie, w mediach, każe Ci, pocałować się w dupsko
    Mariusz, nie mierz wszystkich swoją miarą. To że Ty masz taki układ z Buniem, nie znaczy że wszyscy mają.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marass za jego przydatny post!

    Dominik (28-10-2014)

  51. Powrót do góry    #11156
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Mariusz, nie mierz wszystkich swoją miarą. To że Ty masz taki układ z Buniem, nie znaczy że wszyscy mają.
    Widać, że masz braki w temacie Rustego. To nie mój układ z Buniem. To stary układ Rustego z Piotrkiem Żyto

    A w ogóle to co tak bronisz Rustego ? Już traktujecie go jak swojego ? Wkupne jakies postawił chociaż ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #11157
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Co do Zmory tak jak napisałem powyżej...Dla Was zawodnik przez trzy sezony wykręcał najlepsze średnie w drużynie, zapindalał jak się dało,wyciągnął klub z szarzyzny,wprowadził Mariusza na salony,jeden sezon mu się trochę cięższy przytrafił i już murzyn wypad z Baru.Wy takiego Iversena byście na targu opęndzlowali jakby tylko kostkę zwichnął a co dopiero ścięgna pozrywał
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  53. Powrót do góry    #11158
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Co do Zmory tak jak napisałem powyżej...Dla Was zawodnik przez trzy sezony wykręcał najlepsze średnie w drużynie, zapindalał jak się dało,wyciągnął klub z szarzyzny,wprowadził Mariusza na salony,jeden sezon mu się trochę cięższy przytrafił i już murzyn wypad z Baru.Wy takiego Iversena byście na targu opęndzlowali jakby tylko kostkę zwichnął a co dopiero ścięgna pozrywał

    Taaaa.....Golobowi po słabszym sezonie Władek kontrakt podniósł i pomógł sie odbudować....

    "Kim jest Gollob?" To w jakim mieście pytali?

  54. Powrót do góry    #11159
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    Taaaa.....Golobowi po słabszym sezonie Władek kontrakt podniósł i pomógł sie odbudować....

    "Kim jest Gollob?" To w jakim mieście pytali?
    Władka nie ma już od dawna jakby kto pytał ale widać że syndromy przeszlości wciąż dla niektórych aktualne Gdyby tak jednak powspominać nieco tego retro to taki Władek na stanowisku Prezesa Falubazu by się przydał.Protas czy Hampel już dawno byli by spasionymi kotami a po dramacie Zawarciańskim i pieprzeniu o fantastycznym sezonie Władek zamkinął by ich w leśniczówce albo wyrobił karty wędkarskie za darmo do końca kariery Kto to w ogóle jest Jabłoński? Co to za Pan który w każdym sezonie godzi się na pozycje wiecznego rezerwowego a jak powróci margrabia Dudek to grzecznie od razu usiądzie sobie na tyle autobusu???
    Piszecie że taki Zengota nie chciał walczyć o skład...A z kim miał walczyć jak tam jest wszystko poustawiane? W Lesznie ma z kim walczyć bo tam w każdej chwili mogą odstawić od składu Balińskiego a nawet Pawlickiego.
    Pytanie kto to jest Gallop oznaczało że Władysław nie pir... się z nikim bez wzgledu na to kim był.Po prostu za nerwowy był
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  55. Powrót do góry    #11160
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Władka nie ma już od dawna jakby kto pytał ale widać że syndromy przeszlości wciąż dla niektórych aktualne Gdyby tak jednak powspominać nieco tego retro to taki Władek na stanowisku Prezesa Falubazu by się przydał.Protas czy Hampel już dawno byli by spasionymi kotami a po dramacie Zawarciańskim i pieprzeniu o fantastycznym sezonie Władek zamkinął by ich w leśniczówce albo wyrobił karty wędkarskie za darmo do końca kariery Kto to w ogóle jest Jabłoński? Co to za Pan który w każdym sezonie godzi się na pozycje wiecznego rezerwowego a jak powróci margrabia Dudek to grzecznie od razu usiądzie sobie na tyle autobusu???
    Piszecie że taki Zengota nie chciał walczyć o skład...A z kim miał walczyć jak tam jest wszystko poustawiane? W Lesznie ma z kim walczyć bo tam w każdej chwili mogą odstawić od składu Balińskiego a nawet Pawlickiego.
    Pytanie kto to jest Gallop oznaczało że Władysław nie pir... się z nikim bez wzgledu na to kim był.Po prostu za nerwowy był
    Hahahaha Rusty Ty to umiesz dorabiac sobie teorie do swoich potrzeb haha jak ten ... no... eee.. Komarnicki haha on tak samo jak chce ksm to mowi ksm jak nie potrzebuje akurat to mowi ksm zle hahaha jakby dowhan takie glupoty na hampela plotl w wywiadach ze kto to taki kto to taki ten hampel to mowilbys, ze jak tak mozna i jaki to buduje obraz senatora i jaki to ma negatywny wplyw na caly zespol.

    A wracajac jeszcze do wladkowych metod to tak chciqlbym wspomniec tylko, ze one wogole nie dzialaly, a zespol wyzywany w mediach od spasionych kotow zajmowal notorycznie 6 miejsce i nie miqlo absolutnie znaczenia ile razy pedersena holte czy golloba wadek posuwal w swojej lesniczowce hahaha
    Falubaz to MAGIA!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •