Strona 228 z 253 PierwszyPierwszy ... 128178218226227228229230238 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,216 do 10,260 z 11379

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10216
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No pytam wprost, czy wg ciebie Dowhan to człowiek na poziomie, z klasą i oczekuję prostej odpowiedzi: tak/nie, a nie lawirowania.

    CF: Mylisz się. Mnie nie interesują medale DMP "mojego" klubu. Interesuje mnie natomiast, aby polski żużel był wolny od takich prymitywów. Być, może skuteczność jest dla Ciebie najważniejsza, ale czy stoi coś na przeszkodzie, abyś odpowiedział na pytanie czy to jest człowiek na poziomie, czy nie? Pytam o to właśnie.

  2. Powrót do góry    #10217
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No pytam wprost, czy wg ciebie Dowhan to człowiek na poziomie, z klasą i oczekuję prostej odpowiedzi: tak/nie, a nie lawirowania.
    Tak, na poziomie i z klasą.

    A teraz odczep się już bo idę oglądać Elitserien.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #10218
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    OK - dziękuję. Czyli po prostu mamy bardzo różne standardy oczekiwań

  4. Powrót do góry    #10219
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    OK - dziękuję. Czyli po prostu mamy bardzo różne standardy oczekiwań
    I niech tak może zostanie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #10220
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie za jego buractwo tylko za skuteczność, która odebrała waszym ukochanym klubom sporo medali.
    Chyba zartujesz,ale idac tym tokiem myslenia
    teraz juz wiem dlaczego tak nienawidzicie Staleczki.
    Stare blizny,ale zagoic sie nie chca.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-09-2014 o 19:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #10221
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No pytam wprost, czy wg ciebie Dowhan to człowiek na poziomie, z klasą i oczekuję prostej odpowiedzi: tak/nie, a nie lawirowania.

    CF: Mylisz się. Mnie nie interesują medale DMP "mojego" klubu. Interesuje mnie natomiast, aby polski żużel był wolny od takich prymitywów. Być, może skuteczność jest dla Ciebie najważniejsza, ale czy stoi coś na przeszkodzie, abyś odpowiedział na pytanie czy to jest człowiek na poziomie, czy nie? Pytam o to właśnie.
    Ja tez spytam wprost , czy wg Ciebie panowie na G mieli klasę i poziom gdy swego czasu latali po moście w Gorzowie z kluczem francuskim i chcieli za darmo podrasować auto pewnej kobiety ?.Czy ma klasę i poziom mistrz wszechświata i morza śródziemnego pan Krzysztof K gdy przy każdej porażce nap...la po głowie swojego braciszka a przy wyjątkowych okazjach wyzywa swojego ojca od jakiś ku...sów ?

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    kapitan bomba (30-09-2014), ptaptak (30-09-2014)

  8. Powrót do góry    #10222
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No pytam wprost, czy wg ciebie Dowhan to człowiek na poziomie, z klasą i oczekuję prostej odpowiedzi: tak/nie, a nie lawirowania.

    CF: Mylisz się. Mnie nie interesują medale DMP "mojego" klubu. Interesuje mnie natomiast, aby polski żużel był wolny od takich prymitywów. Być, może skuteczność jest dla Ciebie najważniejsza, ale czy stoi coś na przeszkodzie, abyś odpowiedział na pytanie czy to jest człowiek na poziomie, czy nie? Pytam o to właśnie.
    Nie kupuję tego twojego tłumaczenia, ale ok. Dowhan to nie jest człowiek z mojej bajki ale doceniam go za to czego dokonał dla speedwaya w ZG. Potrafi zachowywać się jak burak, ale nie mam najmniejszych wątpliwości, że właśnie tylko tacy ludzie mogą być skuteczni w tej branży. Tak sport, jak napisałem w poprzednim wpisie.


    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Teraz juz wiem dlaczego tak nienawidzicie Staleczki.
    Stare blizny,ale zagoic sie nie chca.
    Władzia ? Akurat jego panowanie w Stali to najlepszy czas dla Falubazu.

  9. Powrót do góry    #10223
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    1. Nie było mnie przy tej sytuacji i nie wiem, czy miała miejsce. Rozumiem, że jako naoczny świadek tej sytuacji posiadasz z niej nagranie video i zaraz je wkleisz, abyśmy mogli je właściwie ocenić.
    2. Kasprzak zachował się bardzo głupio w Lesznie - aczkolwiek to było w nerwach, w meczu, po ciężkim upadku - jako zawodnik. To trochę co innego niż w przypadku działacza/polityka.

    CF: Nie wiem czy taki najlepszy. Bo Falubaz owszem zdobył te parę medali, ale poza tym w zasadzie nic pozytywnego się nie zadziało. Stadion bieda, żadnych poważnych imprez. Wg mnie całościowo, Gorzów znacznie więcej zyskał w ostatniej dekadzie jako ośrodek żużlowy w skali światowej.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-09-2014)

  11. Powrót do góry    #10224
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta

    Władzia ? Akurat jego panowanie w Stali to najlepszy czas dla Falubazu.
    Tym bardziej nie rozumiem tej nienawisci do Wladka i Staleczki.
    Przeciez wedlug Twojej definicji,tylko skutecznosc i odbieranie medali moze prowadzic do takich plytkich instynktow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #10225
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tym bardziej nie rozumiem tej nienawisci do Wladka i Staleczki.
    Przciez wedlug Ciebie,tylko skutecznisc i odbieranie medali moze prowadzic do takich plytkich instynktow.
    Ale gdzie ty u mnie widzisz nienawiść do kogokolwiek ? Ja jestem człowiek pokoju. A po wódce podobno to do rany przyłóż

  13. Powrót do góry    #10226
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Twierdzę, że jest wprost odwrotnie. Wyznacza szlaki dla polskiego żużla. Nawet sąsiedzi z południa lubuskiego, cichaczem idą wyznaczoną przez niego drogą. Tylko troszkę krępują się o tym mówić głośno.

    no i teraz zagadka: skad jest Mariusz?

    Ale nawet On w końcu przyznał,że Robert Senator Zenon Dowhan wyznacza szlaki dla polskiego żuzla a "włodarze" Falubazu(klubu żużlowego z południowej części województwa) cichaczem idą wyznaczoną przez Niego drogą. czyli mowiac po ludzku sa marionetkami w rekach Senatora i to on pociąga za sznurki rządząc z tylnego fotela.

    I po co było kłamać? Mariusz-Landryna-Pinokio!!!

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yogurt za jego przydatny post!

    kingpin (30-09-2014)

  15. Powrót do góry    #10227
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    1. Nie było mnie przy tej sytuacji i nie wiem, czy miała miejsce. Rozumiem, że jako naoczny świadek tej sytuacji posiadasz z niej nagranie video i zaraz je wkleisz, abyśmy mogli je właściwie ocenić.
    2. Kasprzak zachował się bardzo głupio w Lesznie - aczkolwiek to było w nerwach, w meczu, po ciężkim upadku - jako zawodnik. To trochę co innego niż w przypadku działacza/polityka.

    CF: Nie wiem czy taki najlepszy. Bo Falubaz owszem zdobył te parę medali, ale poza tym w zasadzie nic pozytywnego się nie zadziało. Stadion bieda, żadnych poważnych imprez. Wg mnie całościowo, Gorzów znacznie więcej zyskał w ostatniej dekadzie jako ośrodek żużlowy w skali światowej.
    HA HA HA Miłego wieczoru i fajnego meczu

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-09-2014)

  17. Powrót do góry    #10228
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale gdzie ty u mnie widzisz nienawiść do kogokolwiek ? Ja jestem człowiek pokoju. A po wódce podobno to do rany przyłóż
    Ej,przeciez nie pisze o Tobie.
    Ogolnie jest przyjete w Zielonce,ze Wladka i Staleczke trza nienawidzic.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #10229
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Widzisz Mariusz jak jest...Hampel narobił Ci bigosu a w zasadzie Jankowski.Wszyscy z kolegów są przyzwyczajeni do tego że rządzisz w klubie a tu nagle jakiś Kopernik śmie odsuwać naszą gwiazdeczkę od składu.Najgorsze jest to że chłopaki dzwonią do Senatora aby się pożalić a Senator zamiast interweniować nie odpowiada
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  19. Powrót do góry    #10230
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ej,przeciez nie pisze o Tobie.
    Ogolnie jest przyjete w Zielonce,ze Wladka i Staleczke trza nienawidzic.
    To jest folklor, chętnie pielęgnowany na forach internetowych, ale w praktyce to tak nie wygląda. Jasne że jacyś tam wariaci się zawsze znajdą, ale to jest margines. Prawie co roku jestem na meczu w Gorzowie siedzę wśród miejscowych i jakiejś szczególnej nienawiści nigdy nie odczułem. Że sobie pokrzyczą "zdech pies falubas" a niech krzyczą. Nasi nie grzeczniejsi, ja się z tego śmieję. To teatr a nie rzeczywistość.
    Jak jest w drugą stronę to ciężko mi powiedzieć, ale parę miesięcy temu był tutaj wpis bodaj ADASTAL który pisał, że tez był w Zielonej na meczu i odczucia były podobne do moich w Gorzowie. To speedway a nie piłka nożna.

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    BFM (01-10-2014), Peter Kildemand (30-09-2014)

  21. Powrót do góry    #10231
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    To o czym piszesz to jednak troche inna sytuacja.
    Kibic z kibicem zawsze znajdzie wspolny jezyk.
    Popajacuja w tlumie ,ale w bezposredniej rozmowie trzymaja jakis poziom.
    Pisalem o nienawisci do zawodnikow i dzialaczy Staleczki/Falubazu i choc tu tez sa wyjatki,to jednak
    patrzy sie na nich wlasnie z perspektywy pochodzenia/reprezentowania danego klubu.
    Najlepszy przyklad masz nieco wyzej.
    KK i Gollob do Falubazu nie pasuja,ale taki Nickius ktoremu rowniez sloma z butow wystaje smialo moglby po raz
    kolejny przywdziac plastron z Mycha.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #10232
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To o czym piszesz to jednak troche inna sytuacja.
    Kibic z kibicem zawsze znajdzie wspolny jezyk.
    Popajacuja w tlumie ,ale w bezposredniej rozmowie trzymaja jakis poziom.
    Pisalem o nienawisci do zawodnikow i dzialaczy Staleczki/Falubazu i choc tu tez sa wyjatki,to jednak
    patrzy sie na nich wlasnie z perspektywy pochodzenia/reprezentowania danego klubu.
    Najlepszy przyklad masz nieco wyzej.
    KK i Gollob do Falubazu nie pasuja,ale taki Nickius ktoremu rowniez sloma z butow wystaje smialo moglby po raz
    kolejny przywdziac plastron z Mycha.
    Ale to są normalne sympatie/antypatie. Zawsze takie były i będą. Zresztą obaj panowie byli w Zielonej nielubiani jeszcze zanim trafili do Gorzowa. Ciężko jest lubić tych dwóch, chociaż po tym co ostatnio odstawia Kasprzak to naprawdę Gollob przy nim jest dżentelmenem. A co do Nikodema to nie wiem czy byłby jakoś szczególnie ciepło witany w ZG.

    Zawodnicy swój wizerunek kształtują przede wszystkim sami. Swoim postępowaniem, wypowiedziami i stylem bycia. Takich ludzi jak Gollob, KK, Pedersen ciężko polubić komukolwiek. Z drugiej strony masz takiego Janka Kołodzieja, Grega Hancocka czy np. Grzesia Zengotę którym chyba nigdzie nikt nie gwiżdże. To po prostu sympatyczni goście, który swoim stylem bycia nie wzbudzają agresji tłumu. Dla klanu Gollobów wróg był zawsze niezbędny. Niechęć rywali i publiki, to ich pobudzało do lepszej jazdy, dlatego często sami tę niechęć prowokowali. Kasprzak jest podobny. Ludzie wojny

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Mariusz (30-09-2014)

  24. Powrót do góry    #10233
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    No i ja sie z Toba zgadzam,ale ciezko mowic o sympatii i antypatii jesli mamy do czynienia ze szmata na temat Katarzyny czy z Mundkami nad gorzowskim parkingiem.
    Wiem,to margines ale dotyczy rowniez krytyki Dowhana za jego skutecznosc czy odbieranie medali przeciwnikom, co sugerowales i od czego dyskusja sie wywiazala.
    Sorry,ale ublizac Dowhanowi za sukcesy moze tylko taki Mundek a Buszmena czy j rules-a akurat o takia postawe nie podejrzewam.
    Po prostu zrobil duzo dobrego dla Falubazu i jego grzeszki ktore dostrzega kibic stojacy z boku,Wam umykaja.Choc pewnie nie wszystkie.
    Dlatego nie warto sprowadzac kazdego do poziomu Mundka tylko dlatego ,ze pisze cos krytycznego o Dowhanie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #10234
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ja tez spytam wprost , czy wg Ciebie panowie na G mieli klasę i poziom gdy swego czasu latali po moście w Gorzowie z kluczem francuskim i chcieli za darmo podrasować auto pewnej kobiety ?.Czy ma klasę i poziom mistrz wszechświata i morza śródziemnego pan Krzysztof K gdy przy każdej porażce nap...la po głowie swojego braciszka a przy wyjątkowych okazjach wyzywa swojego ojca od jakiś ku...sów ?
    A jak ty kmiocie śmiesz pisać o klasie po pożegnalnym występie prawdziwych kibiców w Gorzowie?

  26. Powrót do góry    #10235
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A jak ty kmiocie śmiesz pisać o klasie po pożegnalnym występie prawdziwych kibiców w Gorzowie?
    Jako kibol w kapturze z odpaloną racą w ręku nie mam bladego pojęcia co oznacza słowo kmiot i byłbym wdzięczny abyś ty dobry kulturalny człowieku mi to wytłumaczył

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    lemur6666 (01-10-2014)

  28. Powrót do góry    #10236
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cały Hampelek...albo rura i 30 metrów z przodu albo ogon i kontrola sytuacji z czwartej pozycji.Ten meczyk finałowy Indianerny tylko mnie utwierdza jaki pożytek z tego gladiatora kiedy w decydującym momencie na torze stoi czterech zakapiorów i trza iść na żylety.Ładnie Pepe z Lindgrenem jechali ale Woffi to nie byle kto.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  29. Powrót do góry    #10237
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Cały Hampelek...albo rura i 30 metrów z przodu albo ogon i kontrola sytuacji z czwartej pozycji.Ten meczyk finałowy Indianerny tylko mnie utwierdza jaki pożytek z tego gladiatora kiedy w decydującym momencie na torze stoi czterech zakapiorów i trza iść na żylety.Ładnie Pepe z Lindgrenem jechali ale Woffi to nie byle kto.
    No własnie, i to mnie zastanawia. Czemu Jarek nie przepycha się łokciami, czemu nie wchodzi pod łokieć, czemu nie orbituje wzorem Pepe czy Fredki ? Taki Woffi kąsał cały czas Pepe i Fredkę, aż ugryzł. On jeszcze chyba nie doszedł do siebie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    RUSTY (30-09-2014)

  31. Powrót do góry    #10238
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Carlitos ma sporo racji piszcząc, że Senator działa alergicznie na masy w dużym stopniu przez swoje sukcesy. Do tych niewątpliwie Falubaz poprowadził. Szkoda tylko, że tak trudno niektórym zauważyć, że podobny mechanizm działa również wśród zawodników.

    Puki Kasprzak był przeciętniakiem mocno poruszał w zasadzie tylko kibiców z Tarnowa których zawodził swoją jazdą dla ich klubu. Teraz gdy nabuzowany i agresywny stał się ścisłą światową czołówką nagle sporej grupie zwieracze wyraźnie nie wytrzymują i szukają byle okazji by splunąć. Tylko w gruncie rzeczy jakiś wielkich argumentów na poparcie tezy o jego buractwie brak. To że po takim dzwonie jak w niedziele opierdzielił jak by nie patrzeć swój team? Oj mógł mieć dobry powód bo od ich błędów zależy jego kariera, zdrowie a nawet życie. To, że potrafi się tak mocno nakręcać nadaje mu tylko charakter i wyróżnia na tle bezpłciowców. Niepokorny Tomasz Gollob przez lata kreował obraz polskiego żużla ale wywoływał skrajne emocje. Dzik rozpieprzył parę telefonów ale 3 krotnie zdobywał tytuł mistrza świata i co roku kroi kolejnego prezesa na jakieś 2 bańki. Fakt, są rzeczy poza które mogą w nich drażnić poza tym, że odnoszą sukces ale gdy wykonują swoje podstawowe zadanie czyli pokazują kawał dobrego żużla spokojnie można im wybaczyć te eksplozje charakterku. Oczywiście w granicach rozsądku. Można być oczywiście grzecznym i elokwentnym Hampelkiem ale jak pokazuje teraźniejszość na niewiele się to zda gdy przestaje się robić punkty. Właśni kibice mogą się odwrócić i zrównać z błotem jak zwykłego "buraka".


    Niemniej jednak dla takiego Dowhana czy Komarnickiego wymagany musi być wyższy poziom w kwestiach nazwijmy to reprezentacyjnych. Ich głównym zadaniem jest dbanie finanse klubów o ich wizerunek ale i o wizerunek całej naszej ligi. Nie wystarczy wywiązywać się z jednego zadania do całkowicie pozytywnej oceny. Nie może więc dziwić, że po takich przykrych obrazkach jak podczas pamiętnych tragicznych derbów, po ociekających hipokryzją listach do SF czy usilnym i infantylnym wmawianiu w mediach, że pewne pomysły na przyszłość żużla są tworzone dla jego własnego dobra a nie dla dobra danego klubu, może wywoływać uśmiech politowania i powodować negatywne komentarze ludzi którzy potrafią czy też chcą pewne rzeczy dostrzec.
    Ostatnio edytowane przez libky ; 30-09-2014 o 22:32

  32. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi libky za jego przydatny post!

    Buszmen (30-09-2014), CarlitosFalubaz (01-10-2014), Falubaz (01-10-2014), GoTrEk (01-10-2014), Nigel (30-09-2014), kingpin (01-10-2014), sfp (30-09-2014), shelve (01-10-2014), sobotch (30-09-2014), tomkoz (01-10-2014)

  33. Powrót do góry    #10239
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Chwileczke. Przeczytalem tutaj, ze Dowhana mam oceniac nie jako czlowieka tylko jako dzialacza, ktory zrobil wiele dla lokalnego zuzla tak?
    To jakim prawem wciaz napastujecie Golloba zamiast oceniac go tylko pod katem sportowym?
    Carlitos
    Nas interesuje tylko to ostatnie. Żużel to prowincjonalny sport dla mas robotniczych, więc niby czego oczekujesz po ludziach nim zarządzających ? Dowhan w przeciwieństwie do ogromnej większości preziów był skuteczny.
    I właśnie dlatego tak go nienawidzicie i żyłka wam pęka na jego widok. Nie za jego buractwo tylko za skuteczność, która odebrała waszym ukochanym klubom sporo medali.
    Wypisz, wymaluj.. Tomasz Gollob
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #10240
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Dla mnie Dowhan tak na prawdę jest ofiarą kibiców sukcesu.Kłamał,kłamie i będzie kłamał ale jak tu nie kłamać skoro kibic sukcesu chcę wygrać a i tak zawsze jest jakieś ale...Hampela sprowadził bo takie były zachcianki większości parówkowców,sponsorzy też chcą się lansować na sukcesie,lansować chce się każdy...jeden w Hollywood inny na fejsie.Kiedy nie idzie coś co zgadza się z matematycznymi wyliczeniami gromy spadają na głównego szefa całego bałaganu.

    W klubie działo się wiele takich sytuacji nad którymi Bunio nie miał kontroli ponieważ przyszedł moment kiedy bardziej interesował go lans niż wewnętrzne brudy.Nie ma koguta to kury zaczynają harcować.Co to za trener w ogóle jest jeśli on tłumaczy się na konferencji tylko tak żeby nie brać za nic odpowiedzialności.Jeśli nawet ktoś wymyślił aby odsunąć lidera pierwsze co by zrobił to powiedziałby "to ja tu jestem trener"
    A on tymczasem najpierw przytakuje a za chwilę kiedy burzy się Jaruś odcina się od tego zupełnie jakby nie chciał urazić kolegi.I tak tu już nie będę pracował więc to nie ja tylko pewnie Dowhan.
    Oni się tak oby dwaj (Hampel-Dobrucki) zachowują jakby mieli pretensje do Bunia że nie mogą się do niego pożalić a jakiś tam pionek Jankowski coś sobie wymyślił.Dowhan nie interweniuje,nie stoi w obronie to Dowhan już jest be.Myślę że akurat decyzja o odsunięciu Hampela była jasna i klarowna ze strony obecnego kierownictwa na co przytaknął Dobrucki tylko w obecności kolegi już nie miał odwagi tego przyznać bo to właśnie świadczy jaki z niego był trener nie trener.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    kapitan bomba (01-10-2014)

  36. Powrót do góry    #10241
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    co tak dużo Rusty piszasz nie jestem w stanie przeczyrtać

    pozdrawiam wszystkich trzeżwych

  37. Powrót do góry    #10242
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No pytam wprost, czy wg ciebie Dowhan to człowiek na poziomie, z klasą i oczekuję prostej odpowiedzi: tak/nie, a nie lawirowania.

    CF: Mylisz się. Mnie nie interesują medale DMP "mojego" klubu. Interesuje mnie natomiast, aby polski żużel był wolny od takich prymitywów.
    Ja w kwestii formalnej: jakim cudem typowy sport dla prymitywów ma być wolny od prymitywów? Ja np wolę chodzić na stadion niż do, dajmy na to, hipstersko-gejowsko-artystycznych knajpek. Albo do opery. Albo do teatru. No i teraz proszę: uwolnij żużel ode mnie

  38. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    Mariusz (01-10-2014), kapitan bomba (01-10-2014), lemur6666 (01-10-2014)

  39. Powrót do góry    #10243
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Chwileczke. Przeczytalem tutaj, ze Dowhana mam oceniac nie jako czlowieka tylko jako dzialacza, ktory zrobil wiele dla lokalnego zuzla tak?
    To jakim prawem wciaz napastujecie Golloba zamiast oceniac go tylko pod katem sportowym?
    Carlitos

    Wypisz, wymaluj.. Tomasz Gollob
    Ja nie usprawiedliwiam hejterów, których tu nie brakuje, ale też każdy zawodnik musi mieć świadomość tego że swoim zachowaniem wywołuje określone reakcje u ludzi. Jeśli jesteś na topie, śledzą cię wszędzie kamery telewizyjne to musisz znacznie bardziej uważać na to co mówisz/robisz.
    Klan Gollobów (chyba może poza Jackiem) wielokrotnie prowokował i robił to celowo. Ta ogólna niechęć nakręcała Tomka, mobilizowała do walki. Z Kasprzakiem jest podobnie.
    Ale coś za coś. Mają tego kopa adrenaliny, ale niech nie liczą na sympatię tłumów w całej żużlowej Polsce. Ja ich cenię jako żużlowców (szczególnie Golloba, bo z Kasprzaka wcale nie jest taki wybitny rajder), ale poza tym zwyczajnie po ludzku nie lubię.

    PS - http://zielonagora.gazeta.pl/zielona...l#TRLokZielTxt
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 01-10-2014 o 08:45

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    GoTrEk (01-10-2014)

  41. Powrót do góry    #10244
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,455
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ta ogólna niechęć nakręcała Tomka, mobilizowała do walki. Z Kasprzakiem jest podobnie.
    Ale coś za coś. Mają tego kopa adrenaliny, ale niech nie liczą na sympatię tłumów w całej żużlowej Polsce. Ja ich cenię jako żużlowców (szczególnie Golloba, bo z Kasprzaka wcale nie jest taki wybitny rajder), ale poza tym zwyczajnie po ludzku nie lubię.
    Dokładnie tak. Dla porównania Janek Kołodziej. Wszyscy go kochają. Ostatni raz złościł się jak matka dała mu mniej mleka niż zwykle.
    UNSCARED

  42. Powrót do góry    #10245
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Ja w kwestii formalnej: jakim cudem typowy sport dla prymitywów ma być wolny od prymitywów? Ja np wolę chodzić na stadion niż do, dajmy na to, hipstersko-gejowsko-artystycznych knajpek. Albo do opery. Albo do teatru. No i teraz proszę: uwolnij żużel ode mnie
    No ja też uważam że Ksysiek,jego bjat i tata są w porządku
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  43. Powrót do góry    #10246
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Nie wiem, czy są w porządku, ale dobrą dziedzinę życia sobie wybrali - to na pewno. W krykiecie by się mogli nie sprawdzić (wymagane lordowskie maniery)

  44. Powrót do góry    #10247
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Tylko, że Dowhan nie jest żużlowcem, a działaczem - a od działaczy wymagam nieco innych standardów zachowań niż od kibica-ultrasa czy zawodnika. Czy prezesi zantagonizowanych wśród kibiców klubów piłkarskich obrzucają się błotem i nie potrafią współpracować. Czy prezes Skry biegał na finale MŚ w siatkówkę z szalikiem swojego klubu i dawał go Wlazłemu, albo Antidze? Ano nie. Poza tym, Dowhan to taki warszawski pozer, w którego żyłach płynie krew Polaka w sandałach z reklamówką biedronki.

  45. Powrót do góry    #10248
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Całej nocy nie przespałem i myśląc długo,intensywnie doszedłem do wniosku że najlepszym Prezesem zwłaszcza dla przeciwników minimalizmu i uciekania od odpowiedzialności za swoje czyny byłby nie kto inny jak Władysław Komarnicki.Amen
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 01-10-2014 o 14:39
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  46. Powrót do góry    #10249
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Nie wiem, czy są w porządku, ale dobrą dziedzinę życia sobie wybrali - to na pewno. W krykiecie by się mogli nie sprawdzić (wymagane lordowskie maniery)
    wylądowałby na okładce "The Sun" - słynny krykiecista w domowym zaciszu zmienia się w potwora i bije po głowie swego młodszego brata

  47. Powrót do góry    #10250
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Alex Zgardziński po raz trzeci w tym roku wygrał turniej kadry zaplecza juniorów. Cudze chwalicie, swego nie znacie.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...gral-w-rawiczu

  48. Powrót do góry    #10251
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Czemu wczoraj nie wrzuciłeś wyników MIMW z Gniezna? nie pasowały do tezy nieprawdaż.

    Co do Alexa to ja powtarzam od zeszłego roku, że powinien jeździć w lidze.

  49. Powrót do góry    #10252
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    To ja odwrócę pytanie. Dlaczego rozmowy o szkółce na tym forum zaczynają się tylko wtedy, kiedy naszym nie idzie ? Wszyscy tu rozpływają się nad młodzieżą z Leszna czy Gorzowa, a tymczasem Nasz Alex na ten moment wynikami bije na głową Smektałę, Kaczmarka czy innego Karczmarza. No ale lepiej przemilczeć postawę grubcia, bo nie pasuje do tezy, nieprawdaż

    A tak już całkiem na poważne, to moim zdaniem z tego Naszego Alexa coś jeszcze może być. W ostatnim czasie regularnie wygrywa on z zawodnikami, którzy na co dzień startują w lidze. To bardzo wymowne i pokazuje, że jest w nim jakiś potencjał, trzeba tylko wypuścić go na szeroką wodę.

  50. Powrót do góry    #10253
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Porównywanie Alexa do Smektały czy Karczmarza jest nie trafione. Smektała skończył dopiero niedawno 16 lat, a Karczmarz tych 16 jeszcze nawet nie ma. Ich można porównywać do Potońca czy Mereny, a tu już różowo dla nas nie jest.

    Akurat do mojej tezy Alex pasuje, możesz poszukać już w zeszłym roku pisałem że to on powinien jeździć w lidze zamiast marnego leszczyniaka. Powinien dostać szansę i mieć pewność że bez względu na wyniki i tak pojedzie kilka spotkań z rzędu. Obecnie jak dostawał szansę to moim zdaniem nie było tego luzu co w młodzieżówkach, bo wiedział że nieudany mecz równa się siedzeniu na ławie w kolejnych.

  51. Powrót do góry    #10254
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Portek w gazie na koniec sezonu
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  52. Powrót do góry    #10255
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    A tak już całkiem na poważne, to moim zdaniem z tego Naszego Alexa coś jeszcze może być. W ostatnim czasie regularnie wygrywa on z zawodnikami, którzy na co dzień startują w lidze. To bardzo wymowne i pokazuje, że jest w nim jakiś potencjał, trzeba tylko wypuścić go na szeroką wodę.
    Tylko jest pytanie co jemu w głowie siedzi, młody gość, przygotowanie do sezonu a on w kwietniu z oponką stoi i 10kg nadwagi! Przecież nawet teraz mógłby być w zupełnie innym miejscu niż jest gdyby podchodził do sprawy profesjonalnie.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  53. Powrót do góry    #10256
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Lindgren schudł i to bardzo dużo i zaczął gorzej jezdzic, wiec może waga nie jest AZ tak wazna ?

  54. Powrót do góry    #10257
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    wiec może waga nie jest AZ tak wazna ?

    jak dowhan chudł, to zawsze było złoto.

  55. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (02-10-2014), Penhall (01-10-2014), t_zg (01-10-2014)

  56. Powrót do góry    #10258
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Zgardzinskiego trzeba pochwalic i dawac mu szanse.
    Jest on promyczkiem nadziei , ze bedziemy mieli jednbak wychowanka robiacego jakies punkty w lidze.

    Pokazuje tez troche, ze Dobrucki mylil sie nie stawiajac na niego, tak samo jak nie dajac szans Bechowi.
    Pod tym wzgledem, szanujac Rafala ciesze sie, ze jednak odchodzi.

    Poza tym jesli mamy wyjsc z tego zamknietego kregu brniecia w slepy zaulek, to trzeba wprowadzic zkaz sprowadzania juniorow z zewnatrz i stawiac tylko na swoich. W koncu dochowamy sie swoich chlopakow na poziomie i z wielu powinien wyrosnac jakis nastepca Protasa, Walasa czy Duzersa.

  57. Powrót do góry    #10259
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    W koncu dochowamy sie swoich chlopakow na poziomie i z wielu powinien wyrosnac jakis nastepca Protasa, Walasa czy Duzersa.
    Dla świętego spokoju dopisz przy Duzersie koks i narkoman, bo czuję, że zaraz i tak wataha się zleci i to będzie wytykać, a tak będziemy mogli sensownie rozmawiać bez babrania się w słownej gnojówce.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Lindgren schudł i to bardzo dużo i zaczął gorzej jezdzic, wiec może waga nie jest AZ tak wazna ?
    Dwa sezony temu schudł parę kilo Dudek, przed tym sezonem za katowanie siebie wziął się Zmarzlik, Hlib z nadwagą jeździł tragicznie, Gollob przekracza niewiele ponad 60kg przy 180, Kołodziej 52, Hampel niewiele więcej. Swego czasu sam Dobrucki proponował by ustalić minimalny limit wagi dla zestawu motor +zawodnik, bo on po prostu nie ma szans z mniejszymi o głowę i lżejszymi o 15kg zawodnikami, więc tak, waga ma znaczenie, co pokazał sam Alex gdy zrzucił balast!
    ps. pamiętam jak kiedyś Smoter, który przestał kompletnie jeździć, powiedział mi, że waży 93kg ale zbija, bo motor ledwo ciągnie
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  58. Powrót do góry    #10260
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Dla świętego spokoju dopisz przy Duzersie koks i narkoman

    może nie koks i nie narkoman, ale patryk jest w takiej samej mierze odpowiedzialny za brak falubazu w finale jak hampel i pozostała część zespołu. a dostaje się głównie jarkowi. o patryku się wspaniałomyślnie milczy. a to przecież patryk ubabrał klub i kibiców w gnojówce, a nie odwrotnie. wizerunkowo, sportowo i finansowo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •