Strona 249 z 253 PierwszyPierwszy ... 149199239247248249250251 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,161 do 11,205 z 11379

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #11161
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    No zaraz zaraz...Władek chcial zamordyzmu i wyniku czyli tego samego co większość oczekuje tutaj.Rzecz w tym że tutaj się stosuje parcie na sukces różowymi metodami głaszcząc Hampela i resztę po jajkach przeliczając statystyki.Władziu by z tym skończył...wszyscy by uciekli albo przypomnieli sobie że są żużlowcami Pieprzenie w bambus o KSM to jedno bo tu wszyscy pieprzą wedle swojej sytuacji w korycie ale dyscyplina to drugie.Za leśniczego na Zawarciu było wesoło ale zawsze było bez całowania w kakao nawet Pana Roberta znaczy się tego co ma tak na drugie nie na pierwsze..
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 28-10-2014 o 22:06
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  2. Powrót do góry    #11162
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Jest władek pewnym specyficznym folklorem, ale wygląda mi na to, że to co pije, popija wodą z Warty

  3. Powrót do góry    #11163
    Początkujący Awatar haryztybetu
    Dołączył
    23-10-2014
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 20 w 13 postach
    Za sportowymi faktami:

    "Gdyby Falubaz nie zdołał sprowadzić żadnego z dwójki Walasek - Kildemand to opcją rezerwową jest Leon Madsen. To rozwiązanie interesuje jednak zdecydowanie mniej działaczy klubu. - Pod względem marketingowym ta opcja jest mniej korzystna od innych - powiedział nam jeden z działaczy zielonogórskiego klubu."

    Racja, grunt to dobry marketing via Lis, Karolak, Minge

  4. Powrót do góry    #11164
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2014
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oby wrócił Walasek ! Jeszcze Zengota i wszystko będzie na swoim miejscu !

  5. Powrót do góry    #11165
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    " W dużym stopniu zmieni się skład Falubazu Zielona Góra w sezonie 2015 i na tym etapie zakończymy wszelkie dywagacje. Na chwilę obecną zajmujemy się jedynie meczami o brązowy medal. O wszelkich zmianach w składzie będziemy mogli rozmawiać po zakończeniu sezonu - powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej Marek Jankowski "

    "Zmiany kadrowe po tym sezonie są nieuniknione. Odnoszę jednak wrażenie, że niektórzy spodziewają się w Falubazie rewolucji, a do tego nie dojdzie. Nie ma mowy, że z drużyny z sezonu 2014 zostanie jeden czy dwóch żużlowców - mówił niedawno w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Marek Jankowski."


    No skoro te rewolucje kilkanaście dni temu zapowiadał ( akurat ten pierwszy cytat jest kiepski, ale pamietam ze mowil bardziej dosadnie o zmianach ) to co sie dziwic, ze ludzie sie tego spodziewaja.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 29-10-2014 o 14:31

  6. Powrót do góry    #11166
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Pewnie się przejęzyczył, trzeba zapytać Mariusza

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    Jacazg (30-10-2014), t_zg (29-10-2014)

  8. Powrót do góry    #11167
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Poczytajcie sobie jakąś rozprawkę nt. różnicy między "w dużym stopniu" a "rewolucja" i wszystko stanie się jasne
    W danym układzie wyloty Adamczewskiego i Dobruckiego w zupełności wystarczą

  9. Powrót do góry    #11168
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,794
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Poczytajcie sobie jakąś rozprawkę nt. różnicy między "w dużym stopniu" a "rewolucja" i wszystko stanie się jasne
    W danym układzie wyloty Adamczewskiego i Dobruckiego w zupełności wystarczą
    Wylot Adamczewskiego i Dobruckiego. Przyjście Walaska lub Kildemanda. Być może przyjście jakiegoś juniora. Czyli jak by nie patrzeć bedą cztery zmiany, czyli zmieni się coś w "dużym stopniu". Oczywiście o rewolucji mowy być nie może. Rewolucja byłaby wtedy jak by z całego składu ostał się tylko Pepe z Patrykiem.

    Kapitan

    Pewnie się przejęzyczył, trzeba zapytać Mariusza
    Czy w/w wyjaśnienie wystarczy ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-10-2014 o 18:22
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #11169
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O ile Walaska na poważnie nie biorę pod uwagę, to na ewentualny temat Kildemanda uśmiecham się pełną gębą - tylko dopisz jeszcze Mariuszu za kogo on?

    ED. W związku z powyższym musiałbyś zagrać wówczas wbrew sobie wyrzucić tego osobnika z grona ignorowanych, bo nie przystoi.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 29-10-2014 o 18:31

  11. Powrót do góry    #11170
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,794
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    O ile Walaska na poważnie nie biorę pod uwagę, to na ewentualny temat Kildemanda uśmiecham się pełną gębą - tylko dopisz jeszcze Mariuszu za kogo on?

    ED. W związku z powyższym musiałbyś zagrać wówczas wbrew sobie wyrzucić tego osobnika z grona ignorowanych, bo nie przystoi.
    Nic nie muszę. To nie jest moja opcja. To opcja klubowa.

    1. AJ
    2. Walas/Kildemand/
    3. JH
    4. Jabol/Patryk
    5. Pepe
    6. Strzelec/?????/Loktajev (lub wypozyczenie)
    7. Zgardzinski

    Tak to mniej więcej ma wyglądać. Tylko nie pytaj mnie dlaczego akurat tak.

    Walas bedzie o ile nie zawoła dużo więcej od Kildemanda. Wstępnie, z Kildemandem juz uzgodnili warunki płacowe. Grześ jeszcze sonduje Garcarka z Ostrowa. Jak wróci z urlopu to już będzie wiedział czy Ostrów jest stać na niego.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-10-2014 o 19:13
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #11171
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Łoktajew albo polski junior albo wypad na wypożyczenie,Jabol jedzie w składzie bo mimo że nie ma żadnych ambicji grzecznie robi za figuranta.Wasze dewiacje Mariusz przechodzą wszelkie granice Kildemand całkowicie zaburzy komfort.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 29-10-2014 o 21:27
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  13. Powrót do góry    #11172
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,794
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Łoktajew albo polski junior albo wypad na wypożyczenie,Jabol jedzie w składzie bo mimo że nie ma żadnych ambicji grzecznie robi za figuranta.Wasze dewiacje Mariusz przechodzą wszelkie granice Kildemand całkowicie zaburzy komfort.
    Jabol pojedzie w zastępstwie Patryka. Jak wróci Patryk to Jabol idzie na rezerwę. Seniora ściągają dlatego, ponieważ nie wiadomo an 100% kiedy wróci Patryk. A jak wróci dopiero w sierpniu ? To wtedy bez Patryka może być ciężko.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #11173
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    walasek o muerte

  15. Powrót do góry    #11174
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Nie dajcie się nabrać działaczom z Leszna i Zielonej. Już dawno dobito targu - JH nie ma już w ZG.

  16. Powrót do góry    #11175
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Saszka jakby jechal jako junior to byloby najwieksze wzmocnienie Falubazu. Walaska chcialbym w zg bo jest poprostu smieszny hahah i to powoduje ze jest bardzo ciekawie przy Falubazie co do Kildemanda tego nie kumam. Koles strzelil dobry sezon ale czy to utrzyma to ja nie wiem. Moim zdaniem to mega ryzykowna inwestycja. Jezdzi efektownie ale rownie dobrze mize wyrabac dzwona przy takiej jezdzie i bedziemy mieli problemy. Co gdyby przyszedl Walasek. Przyznam ze zesplol z takimi polakami w skladzie Pepe Hampel Dudek i Walasek robi mega wrazenie. Takiej polskiej armady nie maja nawet w lesznie.
    Co do Jabola ktorego Rusty tu podszczypuje. Powiem tak pozazdoscic daru przekonywania naszych wlodarzy. Nie mam pojecia co oni mu dosypuja do herbaty ale Jabol moglby byc solidna druga linia w elipie lub liderem w pierwszej lidze a on u nas podpisuje anaksy i wie ze jest strazakiem (sorry Mariusz ). To cenny zawodnik rezerwowy. I nalezy umiec docenic ten angaz w klubie.
    Falubaz to MAGIA!!!

  17. Powrót do góry    #11176
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    A czemu nie biorą pod uwagę Vaculika o wiele lepszego niż Kildemand.

  18. Powrót do góry    #11177
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Saszka jakby jechal jako junior to byloby najwieksze wzmocnienie Falubazu. Walaska chcialbym w zg bo jest poprostu smieszny hahah i to powoduje ze jest bardzo ciekawie przy Falubazie
    Dla Ciebie to on jest śmieszny, dla mnie on jest pajacem. Dziękuję.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    ptaptak (30-10-2014)

  20. Powrót do góry    #11178
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Dla Ciebie to on jest śmieszny, dla mnie on jest pajacem. Dziękuję.
    No moze i pajacem jesli w sensie robienia jaj pod publike ale na oewno nie jest glupi. W tsm temacie bryluje KK i TG.
    Falubaz to MAGIA!!!

  21. Powrót do góry    #11179
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    No moze i pajacem jesli w sensie robienia jaj pod publike ale na oewno nie jest glupi. W tsm temacie bryluje KK i TG.
    Bycie aroganckim nie oznacza, że ktoś jest głupi. KK to klon TG. Zrozumiem każdego, kto powie, że nie lubi Kasprzaka za postawę poza torem.
    Swoją drogą u mnie jest skończony po akcji z Zengotą.

  22. Powrót do góry    #11180
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,646
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    A czemu nie biorą pod uwagę Vaculika o wiele lepszego niż Kildemand.
    bo Vacek ma w d... te cala magie

    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    No moze i pajacem jesli w sensie robienia jaj pod publike ale na oewno nie jest glupi. W tsm temacie bryluje KK i TG.
    Na bank jest madry o czym swiadczy zyciowy kontrakt w Czewie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #11181
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie mam na to ochoty, ale jakby spojrzeć na sprawę historycznie (tzn. - o czym się w klubie zarzekają, a jak potem wygląda rzeczywistość), to też mniemam, że Hampela już nie zobaczymy

    Kildemand to zawodnik na max 8 punktów - ale i tak lepszy od Walaska, bo jeszcze nie gwiazdorzy, a i żużel gwarantuje sporo bardziej efektowny. Tyle że za Hampela???
    Jabol do powrotu Dudka to dobra opcja, ponieważ już ileś tam razy pokazał się jako przydatna rezerwa, a na Wrocławskiej potrafi być pełnowartościowym zawodnikiem, więc czemu nie?
    Drewnianego Vaculika nie chciałbym tu tak samo jak Zagara

    Mariusz, jeszcze dla dopełnienia wiedzy spytam Cię, na jakiej podstawie raz uważasz, że Patryk wróci wcześnie, a chwilę później że może to być w sierpniu? Przewiduje się jakieś zwolnienia za dobre sprawowanie?

  24. Powrót do góry    #11182
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Bycie aroganckim nie oznacza, że ktoś jest głupi. KK to klon TG. Zrozumiem każdego, kto powie, że nie lubi Kasprzaka za postawę poza torem.
    Swoją drogą u mnie jest skończony po akcji z Zengotą.
    Akurat gollob to mam wrazenie ze staje sie takim dziadkiem ktoremu juz nie zawsze styka w glowie jak trzeba i dlatego nadrabia usmiechem i gestykulacja niedomagania mozgu. Wystarczy jakikolwiek ostatni wystep golloba w tv obejrzec aby bez zadnych watpliwosci stwierdzic ze iq golloba nie przekracza temperatury pokojowej w statystycznym polskim domu. Kasprzak arogancja arogancja ale i u niego logiczne myslenie jest obca galaktyka. Zreszta w calym teamie kasprzakow z tym glupo-biractwem jest potezny problem i jak tylko ktos ma ochote ich sprowokowac, badz tez z jakiegos powodu sami sie prowokuja, wylazi sloma z butow czy z racji pochodzenia powinno sie powiedziec ze stonka ziemniaczana z gumowcow wylazi hahah
    Falubaz to MAGIA!!!

  25. Powrót do góry    #11183
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Mój skład marzeń na sezon 2015:

    Pepe
    Zengi
    AJ
    Dudek (do powrotu Japko)
    Walasek
    junior ze szkółki ewentualnie Zgardziński
    Sasza


    Wiem, że jest to BARDZO mało realne, ale taki skład byłby powrotem do lat 2008-2011, kiedy naprawdę utożsamiałem się z drużyną, za którą chciało mi się jeździć po całej Polsce. Jeśli miałby być taki zestaw, to choćby dziś kupuję karnet.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  26. Powrót do góry    #11184
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Bycie aroganckim nie oznacza, że ktoś jest głupi. KK to klon TG. Zrozumiem każdego, kto powie, że nie lubi Kasprzaka za postawę poza torem.
    Swoją drogą u mnie jest skończony po akcji z Zengotą.
    Osobiście również nie trawie gbura KK ale o jakiej akcji mówisz?? Chyba nie masz na myśli BŁĘDU wyniesienia się na dużą ??? Takich momentów mogę przytoczyć kilka co tu daleko szukać ten sam mecz ten sam KK bieg 8 bodajże.......jak chcesz się bawić w Macierewicza to na wiejska W-wa zapraszam

  27. Powrót do góry    #11185
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Tiaa. "Błąd" powtórzony dwukrotnie w decydującym biegu. Jeszcze w wywiadzie pomeczomym powiedział, że czuł, że motor mu słabnie. Kto przy słabnącym motorze wypuszcza się na zewnętrzną? Zwłaszcza, że okrążenie wcześniej kiedy pojechał tą samą trajektorią to bez problemów przemknął obok niego Iversen. Wnioski nasuwają się więc same i nie trzeba tu być Macierewiczem.

  28. Powrót do góry    #11186
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Osobiście również nie trawie gbura KK ale o jakiej akcji mówisz?? Chyba nie masz na myśli BŁĘDU wyniesienia się na dużą ??? Takich momentów mogę przytoczyć kilka co tu daleko szukać ten sam mecz ten sam KK bieg 8 bodajże.......jak chcesz się bawić w Macierewicza to na wiejska W-wa zapraszam
    Powiedz szczerze, że boli Cię to, że poprzez taki manewr na celowniku znalazł się Twój klub i z tego powodu wyzywasz oponentów od Macierewiczów. Nie zachowuj się jak pedrosio.

  29. Powrót do góry    #11187
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Powiedz szczerze, że boli Cię to, że poprzez taki manewr na celowniku znalazł się Twój klub i z tego powodu wyzywasz oponentów od Macierewiczów. Nie zachowuj się jak pedrosio.


    Zapewniam Cie ze nic mnie nie boli UL od meczu z Unibaxem zaczela jechać tak jak powinna od poczatku i wszelkie historie o rzekomej "pomocy" kladam miedzy bajki

    P.S runda PO na 4 mecze 3 wygrane.......pytanie kto pomagal UL?

  30. Powrót do góry    #11188
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    A co statystyki z PO mają wspólnego z manewrem Kasprzaka?

  31. Powrót do góry    #11189
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Tiaa. "Błąd" powtórzony dwukrotnie w decydującym biegu. Jeszcze w wywiadzie pomeczomym powiedział, że czuł, że motor mu słabnie. Kto przy słabnącym motorze wypuszcza się na zewnętrzną? Zwłaszcza, że okrążenie wcześniej kiedy pojechał tą samą trajektorią to bez problemów przemknął obok niego Iversen. Wnioski nasuwają się więc same i nie trzeba tu być Macierewiczem.
    Wnioski daaaaaaaaaawno powinniscie wyciągnąć ale Wy wolicie obwiniac caly swiat o braku PO.....sami sobie zgotowaliscie ten los.....1 cios porażka z beniaminkiem 2 meeega ważny mecz w zasadzie przesadzajacy o bycie w PO wlasnie z nami który przegraliscie

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A co statystyki z PO mają wspólnego z manewrem Kasprzaka?
    Chociażby to ze od polowy sezonu byliśmy zupelnie inna drużyna i awans do PO oraz finalu zapewnilismy sobie praca wykonana na torze........

    Zamiast ciaglego skomlenia jacy to wy biedni bo -8 ( w pelni zasluzone) trzeba bylo po prostu jechać.....u siebie byliscie mocni na wyjazdach wręcz beznadziejni ot cala historia

  32. Powrót do góry    #11190
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Nie wiem po co zacytowałeś moją wypowiedź, skoro nie odnosłeś się do treści w niej zawartej, a do mojego avatara. Ja obojętnie podchodziłem do wyników osiąganych przez Toruń w sezonach 2013-14, także daruj sobie jakieś obwinianie całego świata o brak PO.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Chociażby to ze od polowy sezonu byliśmy zupelnie inna drużyna i awans do PO oraz finalu zapewnilismy sobie praca wykonana na torze........
    Rozmawiamy o Kasprzaku czy o Unii Leszno?

  33. Powrót do góry    #11191
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Zapewniam Cie ze nic mnie nie boli UL od meczu z Unibaxem zaczela jechać tak jak powinna od poczatku i wszelkie historie o rzekomej "pomocy" kladam miedzy bajki

    P.S runda PO na 4 mecze 3 wygrane.......pytanie kto pomagal UL?
    Wasza dobra jazda nie stoi w sprzeczności z akcją KK. Kluczowym in plus był dla Byków mecz z Unibaksem wygrany chyba 48:41. Skóra dobrą robotę zrobił.
    Co do p-o to Tarnów jednak był bardziej osłabiony. Z nim wynik dwumeczu byłby bardziej na styk.
    W finałowym meczu w Lesznie ze Stalą znów pomagał wam Kasprzak. Dwa razy Stal prowadziła w początkowej fazie meczu 5:1, a jednak tego nie dowieźli: raz KK postanowił wypchnąć Mateja, a a drugim razem zahaczył o koło Linusa z pewnego 5:1 dla gości zrobił się wynik odwrotny. Unia miała więcej szczęścia niż rozumu, że Gorzów już w pierwszym meczu kwestii mistrzostwa nie rozstrzygnął.

    Niemniej jednak gratuluję srebra.

  34. Powrót do góry    #11192
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jabol pojedzie w zastępstwie Patryka. Jak wróci Patryk to Jabol idzie na rezerwę. Seniora ściągają dlatego, ponieważ nie wiadomo an 100% kiedy wróci Patryk. A jak wróci dopiero w sierpniu ? To wtedy bez Patryka może być ciężko.
    No właśnie w tym leży banał Co to za zawodnik który z założenia idzie na rezerwe.Nikt normalny nie chcę być jakimś piątym kołem u wozu który grzecznie ustępuje bo ktoś tam wraca.Przyjdzie Kildemand i grzecznie się usunie bo wraca Dudek tak? Powodzenia w negocjacjach życzę
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  35. Powrót do góry    #11193
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,794
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    No właśnie w tym leży banał Co to za zawodnik który z założenia idzie na rezerwe.Nikt normalny nie chcę być jakimś piątym kołem u wozu który grzecznie ustępuje bo ktoś tam wraca.Przyjdzie Kildemand i grzecznie się usunie bo wraca Dudek tak? Powodzenia w negocjacjach życzę
    W jakich negocjacjach ? Przecież Jabol ma kontrakt ważny. Pytasz co to za zawodnik ? Ano Jabol pewnie przemyślał sobie wszystko i doszedł do wniosku, że lepiej w Falubazie pojechac ze 5 -7 meczy w sezonie i coś tam zarobić, niż użerać się niczym młody Jabol w Czewie. Na początek pojedzie za Patryka, potem wskoczy do składu w przypadku czyjejś absencji. Jeszcze chyba nie zdażył się sezon gdzie ktoś nie uległ jakiejś kontuzji. Więc całkiem możliwe, ze Jabol w sezonie 2015 zaliczy trochę tych meczy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #11194
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Ty myślisz w interesie Jabola czy klubowym?
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  37. Powrót do góry    #11195
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Ty myślisz w interesie Jabola czy klubowym?
    Skoro Jabol wybral to co wybral to chsba jest w obopolnym interesie co? No chyba nie sadzisz w swojej nienawisci do zarzadu Falubazu, ze przylozyli mu giwere do lba i kazali przedluzac kontrakt? A moze posadzasz Jabola o totalny debilizm i nie zdawal sobie sprawy, ze o miejsce w skladzie bedzie mu trudno?
    Falubaz to MAGIA!!!

  38. Powrót do góry    #11196
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Skoro Jabol wybral to co wybral to chsba jest w obopolnym interesie co? No chyba nie sadzisz w swojej nienawisci do zarzadu Falubazu, ze przylozyli mu giwere do lba i kazali przedluzac kontrakt? A moze posadzasz Jabola o totalny debilizm i nie zdawal sobie sprawy, ze o miejsce w skladzie bedzie mu trudno?
    To w końcu Jabol ma pierwszy prawo do wybierania czy klub? Nie przyłożyli mu giwery a wręcz odwrotnie.Bardzo to cieszy Jabola bo jest niezwykłym zawodnikiem,innych zawodników kolegów bo mają komfort...nikt nikomu na d... nie siedzi,kółko wzajemnej adoracji plus nowy trener figurujący we wpisce że jest trenerem.Tu się zgadzam.Jest to w obopólnym interesie,kibic niech spada na górkę
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  39. Powrót do góry    #11197
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Panowie to jest wątek o Falubazie i sprawach, które go dotyczą. Nie rozmawiajmy o największej gnidzie polskiego speedwaya w tym wątku.

    P.S. W mojej piekarni mówią, że pierwszym w kolejce do zasilenia naszego zespołu jest Greg .... Hancock.

    Greg - stary, ale tak się o nim mówi od ładnych kilku lat, a jednak poziom trzyma.
    Walasek - jego miejsce w sumie jest w ZG, ale z historii jakiś niesmak pozostał i sam nie wiem co o tym myśleć.
    Kildemand - najmłodszy, walczak, ale czy utrzyma poziom ? Tutaj pozostaje znak zapytania.
    Dać 200 tys. za Czaję to moim zdaniem głupota, bo to tylko na jeden sezon.
    Zdecydowanie lepszy plan to spróbować nakłonić Saszę na zmianę obywatelstwa.

    1. Jonsson
    2. Jabłoński
    3. Protasiewicz
    4. Hancock / Kildemand / Walasek
    5. Hampel
    6. Strzelec / Zgardziński
    7. Loktaev

    a po powrocie Patryka

    1. Jonsson
    2. Dudek
    3. Protasiewicz
    4. Hancock / Kildemand / Walasek
    5. Hampel
    6. Strzelec / Zgardziński
    7. Loktaev

  40. Powrót do góry    #11198
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    To w końcu Jabol ma pierwszy prawo do wybierania czy klub? Nie przyłożyli mu giwery a wręcz odwrotnie.Bardzo to cieszy Jabola bo jest niezwykłym zawodnikiem,innych zawodników kolegów bo mają komfort...nikt nikomu na d... nie siedzi,kółko wzajemnej adoracji plus nowy trener figurujący we wpisce że jest trenerem.Tu się zgadzam.Jest to w obopólnym interesie,kibic niech spada na górkę
    Ja nie wierze że nie masz kontaktu z osobami które mogłyby ci pomóc . Rozumiem że na zawarciu to trochę lipa ale jak udasz się bardziej do centrum to tam podobno już cywilizacja a wiec nie poddawaj się

  41. Powrót do góry    #11199
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro5 Zobacz posta
    Zdecydowanie lepszy plan to spróbować nakłonić Saszę na zmianę obywatelstwa.
    A może Jonssona jeszcze nakłonicie na zmianę obywatelstwa albo innego Kildemanda co ?? A potem pojedziecie o puchar Fair Play

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Dominik (31-10-2014), RUSTY (30-10-2014)

  43. Powrót do góry    #11200
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    A może Jonssona jeszcze nakłonicie na zmianę obywatelstwa albo innego Kildemanda co ?? A potem pojedziecie o puchar Fair Play
    Ale czego się czepiasz i szukasz zwady ? Ja tylko wróciłem do tematu, który był wałkowany rok czy dwa lata temu. Więc wara

    A Rustego podziękowań dla Twojego posta nie traktuje poważnie, bo sam Rusty jest niepoważny. Rzekłbym, że niezrównoważony psychicznie.
    Ostatnio edytowane przez libro5 ; 30-10-2014 o 21:49

  44. Powrót do góry    #11201
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ja nie wierze że nie masz kontaktu z osobami które mogłyby ci pomóc . Rozumiem że na zawarciu to trochę lipa ale jak udasz się bardziej do centrum to tam podobno już cywilizacja a wiec nie poddawaj się
    Muszę przyznać że jak na ten stan umysłu czuję się doskonale,operacja nie będzie potrzebna.Za rok na Zawarciu możesz liczyć na moje wsparcie,uronię nawet łzę tylko Please...nie wychodz z sektora i nie obrażaj się na zawodników :
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  45. Powrót do góry    #11202
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,548
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    libro5 1. Jonsson
    2. Dudek
    3. Protasiewicz
    4. Hancock / Kildemand / Walasek
    5. Hampel
    6. Strzelec / Zgardziński
    7. Loktaev

    Czyli chcecie taki skład spłacać na bieżąco? Zamiana Kamila na Grega to co najmniej bańka różnicy (licząc już oszczędności z początku sezonu Jabłoński za Dudka), a przypomnę, że już w tym sezonie kolorowo nie było z kasą. Rozumiem chęć powrotu na szczyt, ale robić drugi toruński dream team? Nie lepiej inwestować w swoich? Walasek też nie jest złą opcją a mimo to zawsze swój a też potrafi robić dwucyfrowe wyniki. No i młodszy Najważniejsze czy w ogóle wasz budżet uciągnie taki skład? Nie ukrywam że skład na mistrza, ale żebyście nie mieli po sezonie problemu jak Tarnów dziś.

  46. Powrót do góry    #11203
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Bus Duzers Racing minął mnie (grubo powyżej 140km/h) dziś na S3 w stronę Gorzowa. Sławek za kółkiem, Pani Honorata po prawej. Czyżby coś wiedzieli o anulowaniu kary Patryka i negocjowali nowy kontraktos w Galacticos?

  47. Powrót do góry    #11204
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Bus Duzers Racing minął mnie (grubo powyżej 140km/h) dziś na S3 w stronę Gorzowa. Sławek za kółkiem, Pani Honorata po prawej. Czyżby coś wiedzieli o anulowaniu kary Patryka i negocjowali nowy kontraktos w Galacticos?
    Ja widziałem wczoraj busa Patryka pod Lidlem. Czyżby do czasu zawieszenia kary Patryk miał objąć posadę na kasie ? Kilka dni temu widzialem tez pod Berliner Kebab.

  48. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Dominik (31-10-2014), Jacazg (31-10-2014), kapitan bomba (31-10-2014), kasia_gw (31-10-2014)

  49. Powrót do góry    #11205
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Nie zapominajcie, że Patryk ścigał się w tamtym tygodniu na speedrowerze, może zmienia dyscyplinę?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •