Strona 178 z 209 PierwszyPierwszy ... 78128168176177178179180188 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,966 do 8,010 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7966
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No z tego co czytałem, to głównym atutem Unii ma być też stabilnośćfinansowa .
    Pytanie, ilu znajdzie się jeszcze głupców by odejść gdzieś indziej za większe i wirtualne pieniądze...
    Zgadza się z tą stabilnością. Ale co najważniejsze ma ona być zachowana także w kolejnych sezonach

    pozdr

    Wysłane z Tapatalk

  2. Powrót do góry    #7967
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Holder nie schodzi poniżej dwóch milionów. Nie przyjął oferty Unibaksu

    Co prawda, autorem tego artykułu jest fantasta Dariusz O.(...).
    A to już Emil podpisał jakiś kontrakt i wiadomo, że wynosi on 1,8 mln złotych? Dariuszek musi czymś pańszczyźnianą wierszówkę zapełniać i tak sobie skrobie, co mu do głowy wpadnie.
    W opory Holdera mimo wszystko wierzę. Szkoda będzie, ale obawiam się, że przyjdzie mu wybrać podkarpackie klimaty.

  3. Powrót do góry    #7968
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Troche sie dziwie tym zawodnikom pokroju Holdera. Chyba nie widza ze eldorado w Polsce sie skonczylo.......i ostatni bastion luksusu i dobrobytu w postaci Unibaxu takze odchodzi w niebyt.

    Jest wielu porownywalnych zawodnikow, ktorym troche dupsko przetrzepalo w malo wiarygodnych klubach.....i z pocalowaniem reki beda za 1.2mln jezdzic
    A Holder jak widac, musi sie jeszcze nauczyc nowej ekonomi, skoro tyle lat zył w cieplarnianych warunkach.
    A zeby miec kontrakt na poziomie Emila, to trzeba sie zblizyc do jego wyników.


    Nie sadze zeby Marta znów wydawala miliony i przeplacala lige. Chyba tez sie kobiecina nieco nauczyla w I lidze. I dodatkowo trzeba zabezpieczyc 2 bańki na jej prymusa TG

  4. Powrót do góry    #7969
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Wydaje mi się, że większym priorytetem powinien być Emil. Końcówka sezonu pokazała, że praktycznie nie ma już śladu po kontuzji. Emil jeździ pewnie choć takim ryzykantem jak przed kontuzjami już nie będzie.
    Jazda Holdera nawet w końcówce sezonu była bardziej ostrożna. U niego pozostał po kontuzjach wyraźny ślad. Biorąc pod uwagę fakt zabiegów jakim trzeba poddać stopę dalej nie będzie wiadomo, czy Chris przystąpi do nowego sezonu w pełni przygotowany. Pewnie sam tego nie wie, co nie przeszkadza mu żądać wygórowanego kontraktu. Myślę, że nowy właściciel szybko sprowadzi jego żądania na ziemię.

  5. Powrót do góry    #7970
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Dla mnie zachowanie Holdera to pokłosie 2 rzeczy. Pierwsze to wieloletnia zabawa w żużel miliardera Karkosika i Chris jest rozpuszczony, dawno nie czekał za kasą tak jak Emil. Dwa, CH stracił praktycznie 2 sezony 2013 i 2014 i ktoś musi teraz "zapłacić" za jego kontuzje. Jak za moment okaże się, że Warda i Dudka nie będzie w 2015 na stadionach żużlowych, wymagania jeszcze mocniej wzrosną, bo będzie deficyt dobrych grajków. Oferta nowego szefa KST dla CH wydaje mi się bardzo rozsądna. Jedyne niebezpieczeństwo dla KST to Pani z południa, która przejmie pałeczkę po Romanie, w myśl zasady "Kto bogatemu zabroni". I nie możecie mieć do niej pretensji, bo Leszno tez nie ma pretensji do Torunia (Romana) za przelicytowanie Emila. Na moje CH zostanie w Toruniu, ale będzie to drogo kosztować KST. Gdyby Prezesi się dogadali - mogliby uporządkować ligę, CH mógłby wówczas otrzymać następną ofertę z KST - 150 tys. zł za podpis, i 4000 zł za pkt. - gdyby nie dostał żadnej ofert przyszedłby po kolanach.Na początek kluby powinny się umówić, że każdy z klubów poda 2 nazwiska i żaden inny klub nie składałby im ofert. Można wówczas zrobić porządek z zawodnikami i ich menagerami.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 12-09-2014 o 09:32

  6. Powrót do góry    #7971
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Na moje CH zostanie w Toruniu, ale będzie to drogo kosztować KST.
    Będzie kosztować tyle ile ma kosztować i nic więcej. Jak Krzyś walnie fochem to na jego miejsce kilku chętnych się znajdzie, którzy nie dostali jeszcze nawet kasy za podpis przed 2014 ...

    Aczkolwiek jestem przekonany, że Holdera ujrzymy w barwach toruńskiego klubu ...i baardzo dobrze ...

  7. Powrót do góry    #7972
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    ten art to jakis belkot bez logiki. Dostal max tyle, na ile pozwala regulamin i ciagle malo? Czyli jak sie dogadaja, to znaczylo bedzie, ze obeszli regulamin? Ostafinski w formie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    vicar (12-09-2014)

  9. Powrót do góry    #7973
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    DK dla zawieszonego, stalego uczestnika?
    Widze ,ze wchodzisz w wyzsze stany swiadomosci.
    z kontekstu moich postow i o czym byla mowa (pojedyncze DK na GP w Toruniu) myslalem ze skumasz ze chodzi o DK dla Warda na GP w Toruniu 2011 kiedy bylo wielkie oburzenie dlaczego nie Polak tylko Ward. no ale widac dla Ciebie to za trudne.
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No z tego co czytałem, to głównym atutem Unii ma być też stabilnośćfinansowa .
    Pytanie, ilu znajdzie się jeszcze głupców by odejść gdzieś indziej za większe i wirtualne pieniądze...
    w Rzeszowie nie ma wirtualnych pieniedzy. sa pieniadze na biezaco te ktore DOKLADNIE sa opisane w kontrakcie zawodnicy musza tylko DOKLDANIE przeczytac za co dostaja kase bo juz kilku bylo co nie przeczytalo a prawo stalo po stronie Marty vide Holta Bjerre itd.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 12-09-2014 o 10:06

  10. Powrót do góry    #7974
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    No Ostafińskiego to nie ma co brać za źródło informacji. Holder w zeszłym roku już zaczął mącić wodę z kontraktem. Chce zarabiać dużo więcej ale, jak do tej pory, jego forma może oznaczać raczej obniżenie zarobków. Nie sądzę, aby nowe władze klubu były skłonne przepłacać zawodników. Tu już nie będzie sakiewki bez dna.
    Jestem bardzo ciekawy okresu transferowego. Do tej pory działało to na zasadzie "kto jest do wzięcia". Teraz dochodzi jeszcze "na kogo będzie nas stać"

  11. Powrót do góry    #7975
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    z jednej strony każdy moglby wysmiac Holdera z jego zadaniami. ponoc jestes tak dobry jak Twoj ost sezon. 1,78? poziom Okoniewskiego ale mi cos mowi ze Holder w 2015 bedzie mocny jak juz mowilem z miesiac temu.

    macie dlaczego Pawelek nie ma DK

    Dariusz Ostafiński ‏@ostafinski 9 mins Paweł Przedpełski nie pojedzie w GP w Toruniu za karę. Nie zgodził się na obniżkę premii za mecz z Wybrzeżem.

  12. Powrót do góry    #7976
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Poczekajmy jeszcze kilka miesięcy i zobaczymy w jakiej kondycji finansowej są kluby EE. Sam jestem ciekaw czy regulamin finansowy i cięcia o których sie tak mówi będa miały miejsce w sezonie 2015. Szkoda by sie było pozbywac Holdera bo czuje że w przyszłym roku będzie jeździł jak za dawnych lat. Mówiło się o jednej ewentualnie dwóch zmianach w składzie i jedną z tych zmian miał być HOLDER, trudno, trzeba sie w razie co i z tym pogodzić.

  13. Powrót do góry    #7977
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Jestem bardzo ciekawy okresu transferowego. Do tej pory działało to na zasadzie "kto jest do wzięcia". Teraz dochodzi jeszcze "na kogo będzie nas stać"
    Dlatego w przypadku zawodników drugiej linii (w tym Holdera) sprawa powinna być postawiona krótko. Dajemy 1,1 mln, masz tydzień czasu na zastanowienie się nad ofertą. Na twoje miejsce znajdzie się wielu chętnych

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    bingo (12-09-2014)

  15. Powrót do góry    #7978
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Dlatego w przypadku zawodników drugiej linii (w tym Holdera) sprawa powinna być postawiona krótko. Dajemy 1,1 mln, masz tydzień czasu na zastanowienie się nad ofertą. Na twoje miejsce znajdzie się wielu chętnych
    W jego przypadku to zjechali o jakieś 50 %

    Co prawda, autorem tego artykułu jest fantasta Dariusz O.
    Ostafinski pochwalił się nie dawno że ma informatora w Toruniu Tym kapusiem to chyba jest TG. Nie dosyć że co raz mniej ma fanów to jeszcze z ucha strzela
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 12-09-2014 o 10:49

  16. Powrót do góry    #7979
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Dla mnie zachowanie Holdera to pokłosie 2 rzeczy. Pierwsze to wieloletnia zabawa w żużel miliardera Karkosika i Chris jest rozpuszczony, dawno nie czekał za kasą tak jak Emil. Dwa, CH stracił praktycznie 2 sezony 2013 i 2014 i ktoś musi teraz "zapłacić" za jego kontuzje. Jak za moment okaże się, że Warda i Dudka nie będzie w 2015 na stadionach żużlowych, wymagania jeszcze mocniej wzrosną, bo będzie deficyt dobrych grajków. Oferta nowego szefa KST dla CH wydaje mi się bardzo rozsądna. Jedyne niebezpieczeństwo dla KST to Pani z południa, która przejmie pałeczkę po Romanie, w myśl zasady "Kto bogatemu zabroni". I nie możecie mieć do niej pretensji, bo Leszno tez nie ma pretensji do Torunia (Romana) za przelicytowanie Emila. Na moje CH zostanie w Toruniu, ale będzie to drogo kosztować KST. Gdyby Prezesi się dogadali - mogliby uporządkować ligę, CH mógłby wówczas otrzymać następną ofertę z KST - 150 tys. zł za podpis, i 4000 zł za pkt. - gdyby nie dostał żadnej ofert przyszedłby po kolanach.Na początek kluby powinny się umówić, że każdy z klubów poda 2 nazwiska i żaden inny klub nie składałby im ofert. Można wówczas zrobić porządek z zawodnikami i ich menagerami.
    Postulat przytaczany od lat, ale nie do zrealizowania - Ja raczej ze swojej strony ratunek finansowy dla klubów EE widział bym ze strony wyróżniających się zawodników z PLŻ - na zasadzie: "szkoda Chris, że chcesz te dwie bańki - niestety nie możemy sobie na to pozwolić i musimy w Twoje miejsce zatrudnić Doyle'a za połowę tego"...

    Edyta: Poza tym za co Unia ma mieć pretensje do Romana, bo chyba nie za przepłacanie Emila?? (Pedersen najprawdopodobniej ma porównywalny/wyższy kontrakt).
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 12-09-2014 o 11:03
    !Adrian walcz!

  17. Powrót do góry    #7980
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Postulat przytaczany od lat, ale nie do zrealizowania - Ja raczej ze swojej strony ratunek finansowy dla klubów EE widział bym ze strony wyróżniających się zawodników z PLŻ - na zasadzie: "szkoda Chris, że chcesz te dwie bańki - niestety nie możemy sobie na to pozwolić i musimy w Twoje miejsce zatrudnić Doyle'a za połowę tego"...
    Ja to bym widział inaczej. Każdy klub powinien przedstawić na papierze dostępne finanse na przyszły rok, źrodło przychodu, sponsoring itp. GKSŻ ustala po sezonie ceny zawodników na podstawie średnich biegowych, czyli zawodnicy np od 1-3 mogą zarabiać taką kwote a nie inną, moga mniej ale nie więcej, następnie miejsca 4-10 itd. Inna stawka za juniorów inna stawka za seniórów czy zawodników zagranicznych. Kluby przedstawiają budżet i według środków dostępnych budują drużynę. Oczywiście kwoty przeznaczone na transfery były by podane do opinii publicznej więc zakontraktowanie kogoś na "krzywy ryj" by nie przeszło. Stworzony by został tzw "Finansowy KSM". Uważam że podpisane w Toruniu kontrakty na zasadzie "spadasz ze średnią - doplacasz" są tez trafne, ale jak widać nie ma tej gornej granicy do której zawodnik mógłby się zbliżyć z żądaniami. PRzykładem jest HOLDER I WARD z tego roku. Więc aby uniknać takich problemów należałoby przed sezonem na podstawie rankingu średnich biegowych ustalić wartość zawodnika.

  18. Powrót do góry    #7981
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Czy Pawłowi Przedpełskiemu kończy się kontrakt? W obliczu artykułu w PS, zastanawiam się czy nie ma jakieś ofert złożonej typu FZG.

  19. Powrót do góry    #7982
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Paweł ma ważny kontrakt. Tak samo Oskar Fajfer.
    Falubaz będzie ściągać Worynę i/lub Pieszczka.

  20. Powrót do góry    #7983
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Wstrzymajcie się na razie z teorią OStafińskiego na temat PP. Wiadomo nie od dziś że ten dziennikarz potrafi robić sztuczny syf więc poczekajmy do czasu aż sam zawodnik się wypowie na ten temat.

  21. Powrót do góry    #7984
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Też mi się nie chce wierzyć, że PP jako jedyny nie zgodził się na obniżenie premii. Przecież gdyby tak było, to trener mógł go nie powoływać na ten mecz i byłoby to możliwe do uzasadnienia. A nawet gdyby go powołał, to puszczałby go 5 razy? To się w ogóle kupy nie trzyma. Dla mnie najbardziej realna teoria zakłada (niemal) pewny start zarówno Miedziaka jak i Pawła. Z tym, że Miedziakowi jakoś tak głupio było dać rezerwę. Ale pożyjemy zobaczymy.

  22. Powrót do góry    #7985
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Nie ma co jak na razie roztrząsać tego tematu - nowy właściciel = nowe rozdanie i brak szoferów u władzy (OBY!)
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #7986
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Miedziak nominowany do DK na GP w Toruniu. Nie no Panowie - nie róbcie mi tego.
    Jedyną sensowną kandydaturą jest i był Pawełek. Ale lipa :/
    Daj spokój chłopak chce się godnie pożegnać z klubem
    Najlepsi Z Najlepszych.......................... Tylko Apator DMP 1986

  24. Powrót do góry    #7987
    Początkujący
    Dołączył
    04-09-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Może Przedpełski powinien podziekować... swojemu mechanikowi?
    Co masz na myśli?

  25. Powrót do góry    #7988
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Wstrzymajcie się na razie z teorią OStafińskiego na temat PP. Wiadomo nie od dziś że ten dziennikarz potrafi robić sztuczny syf więc poczekajmy do czasu aż sam zawodnik się wypowie na ten temat.
    To samo można napisać w przypadku Holdera i jego 2 mln ; ]

  26. Powrót do góry    #7989
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez charytatywna Zobacz posta
    Co masz na myśli?
    akcje z ZG, mechanik zuzlowca - trener Zabik.


    Znowu jest robienie syfu przez Ostafinskiego. Morciasz twierdzi, ze ojciec Pawla przyjal sprawe spokojnie, inna plotka mowi, ze po meczu z Wybrzeżem mial zapewnienie o DK (czyli chyba juz po rzekomym odrzuceniu propozycji nizszej stawki za mecz).

    Trzeba sie wstrzymac. Komus bardzo nie podoba sie torunskie poukladanie i mocno dziubie w temacie. Szkoda, ze tak samo nie draza tematu oszustw z tlumikami.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Powrót do góry    #7990
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To samo można napisać w przypadku Holdera i jego 2 mln ; ]
    Pewnie tak ale Holder i tak, moim zdaniem, musi liczyć się z obniżką kontraktu. A już o podwyżce to chyba jedynie z Martą może pertraktować

  28. Powrót do góry    #7991
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Moim zdaniem Holder zdaje sobie sprawę ze swojej tegorocznej dyspozycji i z żadną podwyżką nie będzie wyskakiwał. Kwestia tego, czy dogadają się o ile obciąć kontrakt. Osobiście w przypadku Chrisa uważam, że najbardziej optymalna byłaby "Sullivanova" wersja wynagrodzenia (mało za podpis, dużo za punkty). I mam nadzieję, że właśnie do tego dojdzie.

  29. Powrót do góry    #7992
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Moim zdaniem Holder zdaje sobie sprawę ze swojej tegorocznej dyspozycji i z żadną podwyżką nie będzie wyskakiwał. Kwestia tego, czy dogadają się o ile obciąć kontrakt. Osobiście w przypadku Chrisa uważam, że najbardziej optymalna byłaby "Sullivanova" wersja wynagrodzenia (mało za podpis, dużo za punkty). I mam nadzieję, że właśnie do tego dojdzie.
    Przed nami jeszcze trzy turnieje SGP Więc jeśli Holder wyskoczy z formą to jego żądania znacznie mogą pójść w górę. Z drugiej strony aż trudno uwierzyć że zjechali aż o 50 % wynagrodzenia w porównaniu z tym rokiem. Nie zapominajmy że nowy właściciel może nie chce kojarzyć się z BANKOMATEM . Mam nadzieje że Ostafiński znowu piszę nie prawdę o Chrisie i Pawełku o by tak było. Takich "Wampirów" dziennikarskich nie powinno się wcale wpuszczać na stadion.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 12-09-2014 o 14:01

  30. Powrót do góry    #7993
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Hehe, mnie raz zmroziło w momencie ujrzenia twarzy Ostafa w magazynie żużlowym w nSport. Taki troll i jeszcze do tv go zapraszają.....

  31. Powrót do góry    #7994
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Hehe, mnie raz zmroziło w momencie ujrzenia twarzy Ostafa w magazynie żużlowym w nSport. Taki troll i jeszcze do tv go zapraszają.....
    W przypadku Ostafa to nie stety ale strasznie najeżdża na Toruń. Nie wiem czy ktoś mu płaci ? Może ******** dostał za młodu ? Pierniki mu nie smakowały ? Trudno powiedzieć, ale 60 % jego artykułow w tym roku to temat Apatora. Facet ma zdolności do obniżania nastrojów, zwróćcie uwagę na to że jak coś dobrego pojawi sie w mediach to na drugi dzień w PS już jakiś skandal, afera, plotka w wykonaniu Torunia autorstwa Dariusza.

  32. Powrót do góry    #7995
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Dziwne ... Jezeli Pawel nie zgodzil sie na obnizke w meczu z Gdanskiem to dlaczego pojechal az piec razy ... ??

  33. Powrót do góry    #7996
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Może dlatego, żeby wyjśc "na swoje"- lepszy rydz, niż nic.
    Lepiej jechać za groszową stawkę i pomnożyć ją 5 razy, a nie trzy razy.
    Od razu mówię, że tak mi tylko to do głowy przyszło.

  34. Powrót do góry    #7997
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    W przypadku Ostafa to nie stety ale strasznie najeżdża na Toruń. Nie wiem czy ktoś mu płaci ? Może ******** dostał za młodu ? Pierniki mu nie smakowały ? Trudno powiedzieć
    Też się nad tym zastanawiałem. Jego tępy wyraz twarzy wskazuje na to, że wystarczyła szpryca na stadionie spod koła któregoś z naszych zawodników.

    P.S. Czyżby czarne chmury (degradacja) nad GKMem ?
    http://orzel.lodz.pl/news/1387 po trupach do celu dla Skrzydlewskiego to chyba nie brzmi zbyt dosadnie ?

  35. Powrót do góry    #7998
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    P.S. Czyżby czarne chmury (degradacja) nad GKMem ?
    http://orzel.lodz.pl/news/1387 po trupach do celu dla Skrzydlewskiego to chyba nie brzmi zbyt dosadnie ?
    Przecież to jest news z 1 września i to właśnie jeszcze ze strony Orła, nigdzie o tym później nic nie było, także.
    W grudziądzkim klubie są spokojni o ostateczne rozstrzygnięcie tej sprawy i są pewni, że żadne punkty nie będą odjęte.

  36. Powrót do góry    #7999
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    A już w najbliższy wtorek runda NiceCup w Toruniu... będzie trochę młodzieżowego żużla... tzn mam nadzieję, że będzie
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  37. Powrót do góry    #8000
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Co do Holdera, szkoda by mi było go pożegnać, ale jak ktoś da więcej to trudno. Mam nadzieję, że nowy właściciel i ekipa, która pojawi się z nim w klubie będzie kontraktowała zawodników z głową i za realne kwoty. Żadnych wirtualnych kontraktów. Na rynku będzie sporo wolnych zawodników (madsen? Kildemand? Doyle?), także jakoś tę ewentualną lukę da się wypełnić.

  38. Powrót do góry    #8001
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Może ktoś wreszcie unormuje zawodników

  39. Powrót do góry    #8002
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    jak odpadli z PO to trzeba nowego syfu robić. ciekawe jak będzie gdy jednak Paweł pojedzie za Tai'a czy innego kontuzjowanego. co wtedy Ostaf zrobi.

    chociaż nie. nic nie zrobi bo juz dawno powinien zamilknąć po tych bzdurach co pisał.


    co do składu. Ward, Holder, Adrian i Paweł być musi. reszta jak kto woli

  40. Powrót do góry    #8003
    Początkujący
    Dołączył
    21-11-2006
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Dlatego w przypadku zawodników drugiej linii (w tym Holdera) sprawa powinna być postawiona krótko. Dajemy 1,1 mln, masz tydzień czasu na zastanowienie się nad ofertą. Na twoje miejsce znajdzie się wielu chętnych
    Takie podejście powinno obowiązywać do wszystkich naszych aktualnych zawodników, którzy brani są pod uwagę w kontekście kolejnych sezonów.
    Jest oferta, masz czas na jej analizę. Przyjdź za tydzień i powiedz czy ją akceptujesz. Jeśli chcesz jakiś kosmetycznych zmian, to ok, ustalimy jakiś kompromis. Jeśli twoja kontroferta jest nadal "z kosmosu" to trudno. Życzymy powodzenia w innym kubie.
    Takie postępowanie pozwili uniknąć tych słynnych wojaży zawodników, którzy jeżdżą od miasta do miasta i podbijają stawki.
    W tym sezonie - jak nigdy - każdy będzie oglądał złotówkę z dwóch stron. Już dziś wiadomo, że kontakty na poziomie ok. 1,5 mln zapewnić może co najwyżej 2-3 kluby. Reszty zwyczajnie na to nie będzie stać.
    Trzeba grać twardo i pozbyć się wszelkich sentymentów. Pójdzie taki "kapitan" lub inny wychowanek do obcego klubu i gdzieś w okolicy czerwca zatęskni za regularnymi wypłatami. Co z tego że w fakturach będzie +500tys, jak na koncie będzie ledwie +50tys.
    Trzeba grać twardo! Chętnych do jazdy za pewne pieniądze nie będzie brakować. Wszyscy ci, którzy w tym sezonie jeżdżą/jeździli w Czewie, Gdańsku, Wrocku, a pewnie też i w Gorzowie chętnie -dla odmiany - za rok pojadą w klubie stabilnym i regularnym w wypłatach.

  41. Powrót do góry    #8004
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No zobaczymy jeszcze jak z tymi wypłatami będzie Miejmy nadzieję, że pozostanie to na "Unibaxowym" standardzie, no ale jednak też hamowałby z zakładaniem tego jak jakiś aksjomat.

  42. Powrót do góry    #8005
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No zobaczymy jeszcze jak z tymi wypłatami będzie Miejmy nadzieję, że pozostanie to na "Unibaxowym" standardzie, no ale jednak też hamowałby z zakładaniem tego jak jakiś aksjomat.

    ciii... bo to jeden z naszych głównych argumentów w tym sezonie. na opinii zawsze można całkiem ładny kawałek czasu pojechać.

  43. Powrót do góry    #8006
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Chociaż jak już podkreślałem, nie do końca podoba mi się Gajewski to ten człowiek chyba nie pozwoli na takie rzeczy, które działy się np. w Częstochowie. Jak nas nie będzie stać na Holdera - trudno. Weźmy za niego kogoś tańszego z perspektywą rozwoju. Doyle tutaj pasuje idealnie.
    Nie musimy mieć medalu. Ważne jest to, żeby zbudować na solidnym fundamencie organizacyjnym(dziękujmy serdeczne Romanowi) drużynę z jajami, która jak przegra po męskiej walce na torze to wyjdzie podziękować kibicom.

  44. Powrót do góry    #8007
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Czegoś nie rozumiem:
    To jednak mniej niż zawodnik miał w tym sezonie (200 tys. zł za podpis i 5000 zł za punkt)
    (...)
    Australijczyk nie zgodzi się na jazdę za 1,1 mln zł rocznie
    To wg mnie szykuje się spora podwyżka, gdyż 105 pkt zdobytych w tym sezonie i 200 tys. za podpis daje kwotę 725 tys. zł.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  45. Powrót do góry    #8008
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Ostafińskiego nie można zrozumieć, on rzuca te liczby całkowicie z kosmosu, wymyśla sobie transfery i czasem coś trafi. Komiczna osoba, nie mogę zrozumieć jak kogoś takiego można zapraszać do studia tv.

  46. Powrót do góry    #8009
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Krzystyniak, Wardzala, Cegielski. TV kocha świrów
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #8010
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Ostatnio przeglądałem ten tygodnik przeglądu sportowego i znalazłem zestawienie zarobków w lidze polskiej. Wynikało z niego, że z całej czołówki Ward ma jeden z najniższych kontraktów, znaaaacznie niższy od takiego np. Madsena.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •