Strona 46 z 209 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,269
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,008 w 1,239 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Ludzaco podobna? Hah.

    Licze, ze za kilka miesięcy Grzesio będzie szczerze i ochoczo popiskiwał nt. finansów, tyle, że swojego obecnego klubu.
    I co, to już cały Twój komentarz do tej sprawy ? W wątku Częstochowskim rozwodziłeś się całymi tygodniami na temat podobnych machlojek, a tutaj wysiliłeś się na zaledwie dwa zdania ? Rozczarowałeś mnie

  2. Powrót do góry    #2027
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Niech sie nasi włodarze nie ośmieszają z ta wypowiedzią Walasa. Szkoda,ze we wrześniu nie myśleli o wizerunku klubu.

  3. Powrót do góry    #2028
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cóż, zanosi się na to, że w spotkaniach ligowych Częstochowa-Toruń będziemy mieli regularne wojny. Oby to się nie skończyło źle - tak dla zawodników jak i kibiców na trybunach. Nie wiem jak w ekipie z Torunia, ale we Włókniarzu nastawienie "anty" do Torunia mają na pewno: Łaguta, Holta, Czaja, od dzisiaj zapewne też Walasek, połowicznie MJJ. OBy na torze nie było ZA ostro......

  4. Powrót do góry    #2029
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Cóż, zanosi się na to, że w spotkaniach ligowych Częstochowa-Toruń będziemy mieli regularne wojny. Oby to się nie skończyło źle - tak dla zawodników jak i kibiców na trybunach. Nie wiem jak w ekipie z Torunia, ale we Włókniarzu nastawienie "anty" do Torunia mają na pewno: Łaguta, Holta, Czaja, od dzisiaj zapewne też Walasek, połowicznie MJJ. OBy na torze nie było ZA ostro......
    Dodaj do tego przynajmniej połowę ekstraligi

  5. Powrót do góry    #2030
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro5 Zobacz posta
    Dodaj do tego przynajmniej połowę ekstraligi
    Czyli kogo dokładnie?

  6. Powrót do góry    #2031
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Każdego kibica o normalnym spojrzeniu na świat. Toruń sobie nagrabił tyle przez ostatnie pół roku, że na każdym stadionie będzie gnojony.

  7. Powrót do góry    #2032
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...996,1,281.html

    Chłopaki, coś na temat Waszego czystego jak łza klubu napisali. Możecie się jakoś odnieść ? Sprawa łudząco podobna do tej z Emilem. Liczę na Wasz obiektywizm, ahoj !
    Żenada. Widać niektórym osobom spodobała się częstochowska metoda załatwiania sporów. Potwierdza to tylko dzisiejsze słowa Semena, że tym klubem rządzi banda nieudaczników.

  8. Powrót do góry    #2033
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Myślę że to nie problem naszej dyscypliny. To problem naszego narodu. Tak jak mi wstyd za działaczy Wlokniarza tak patrząc na każdą inną dyscyplinę w tym kraju widzę same skandale, rozróby i wojenki. Skąd do cholery tyle nienawiści!?

    Teraz kara dla Walaska jutro kolejny skandal z Emilem i tak w koło. To już nie jest sport... lata 90 wróćcie.

    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    spitt22 (12-03-2014)

  10. Powrót do góry    #2034
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro5 Zobacz posta
    Każdego kibica o normalnym spojrzeniu na świat. Toruń sobie nagrabił tyle przez ostatnie pół roku, że na każdym stadionie będzie gnojony.
    Co to znaczy, że będzie gnojony? Lokalesi będą gwizdać? Bluzgać? Podskakiwać? Czy może pełen zestaw?
    O nie, tylko nie to...

    Akcja z Walaskiem żenująca. Zamiast konflikt łagodzić tylko dorzucają do pieca.

  11. Powrót do góry    #2035
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro5 Zobacz posta
    Każdego kibica o normalnym spojrzeniu na świat. Toruń sobie nagrabił tyle przez ostatnie pół roku, że na każdym stadionie będzie gnojony.
    Mów za siebie. Zielona to nie pępek świata

  12. Powrót do góry    #2036
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,136
    Kliknij i podziękuj
    6,526
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Amatorem mozna byc,nasi niejednokrotnie udowadniali,ze sa,ale znizac sie do poziomu czestochowskich pomywaczy nie wypada.
    Wstyd.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #2037
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Mów za siebie. Zielona to nie pępek świata
    To idź i pogratuluj Torunianom ich zachowań i powiedz jeszcze, że to wzór do naśladowania.
    Ja nigdzie nie powiedziałem w odniesieniu tego do Zielonej Góry.

    Gorsze niż zachowanie kibiców jest brak szacunku dla ludzi za ich zachowanie.

  14. Powrót do góry    #2038
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Cóż, zanosi się na to, że w spotkaniach ligowych Częstochowa-Toruń będziemy mieli regularne wojny. Oby to się nie skończyło źle - tak dla zawodników jak i kibiców na trybunach. Nie wiem jak w ekipie z Torunia, ale we Włókniarzu nastawienie "anty" do Torunia mają na pewno: Łaguta, Holta, Czaja, od dzisiaj zapewne też Walasek, połowicznie MJJ. OBy na torze nie było ZA ostro......
    A to ciekawe spostrzeżenie,do jednego worka wrzucasz zachowanie waszych kibiców z meczu półfinałowego w Częstochowie,reakcja po wykluczeniu Szombierskiego jego zachowanie po meczu,do tego spontan Laguty,ciekawe.Zapomniałeś dodać wypowiedzi pana Artura Sukiennika po meczu w Toruniu.Nie wiem co masz na myśli pisząc o regularnej wojence? miedzy kim a kim,przytaczasz zawodników,to są twoje chęci,żeby było ostro czy co.Gratuluje.Wypowiedzi osób funkcyjnych klubu z Częstochowy padają na bardzo podatny grunt.Brawo,nakręcaj się bardziej.

  15. Powrót do góry    #2039
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Cóż, zanosi się na to, że w spotkaniach ligowych Częstochowa-Toruń będziemy mieli regularne wojny. Oby to się nie skończyło źle - tak dla zawodników jak i kibiców na trybunach. Nie wiem jak w ekipie z Torunia, ale we Włókniarzu nastawienie "anty" do Torunia mają na pewno: Łaguta, Holta, Czaja, od dzisiaj zapewne też Walasek, połowicznie MJJ. OBy na torze nie było ZA ostro......
    Regularne wojny to toczą twoje szare komórki - o przetrwanie. Nie mierz wszystkich swoją miarą. A już na pewno zawodnicy mają więcej oleju w głowie niż kilku przygłupów z forum.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  16. Powrót do góry    #2040
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A jeszcze jedno o 19,15 w TV MSM reportaż z poniedziałkowego treningu"Unibax na torze"

  17. Powrót do góry    #2041
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach

  18. Powrót do góry    #2042
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kingpin napisał:
    ale znizac sie do poziomu czestochowskich pomywaczy nie wypada
    powiedział wiedeński robotnik...


    12.03.2014 (ISBnews) - Roman Karkosik zapowiedział, że pod koniec marca ogłosi decyzję dotyczącą sponsorowania żużla w Toruniu. Jak powiedział agencji ISBnews, będzie to najprawdopodobniej rezygnacja z dalszego finansowania Unibaksu.
    "Podczas pierwszej rundy mistrzostw świata par żużlowych rozgrywanych w Toruniu 28 marca br. ogłoszę swoją decyzję dotyczącą dalszego finansowania Unibaksu Toruń. Zdecydowanie skłaniam się jednak ku rezygnacji" - poinformował agencję ISBnews Karkosik podczas uroczystości otwarcia przez Skotan eksperymentalnego bloku gazowy w Zakładach Azotowych Kędzierzyn.
    Współwłaściciel klubu i jeden z najbogatszych Polaków wyjaśnił, że przed podjęciem ostatecznej decyzji spotka się z władzami Torunia i wyjaśni im powody swojej decyzji. Chce to zrobić przed początkiem nowego sezonu ligowego, by klub i miasto mogło znaleźć innych sponsorów.
    "Głównymi przesłankami, które będę brał pod uwagę przy podejmowaniu ostatecznej decyzji będą skostniałe przepisy związku motorowego i brak chęci do wewnętrznej reformy. Chodzi m. in. o brak promowania polskiej mlodzieży, co powoduje windowanie kontraktów dla zagranicznych gwiazd" - podsumował Karkosik w rozmowie z ISBnews
    Pod koniec września 2013 r. drużyna Unibax Toruń odmówiła udziału w ostatnim meczu finałowym ekstraligi żużlowej na torze Stelmetu Falubaz Zielona Góra z powodu kontuzji podstawowych zawodników. Trybunał Polskiego Związku Motorowego nałożył na toruński klub karę 1 mln zł grzywny, minus 8 punktów na starcie nowego sezonu oraz obowiązek zorganizowania jednego spotkania za złotówkę. Klub karze się poddał i otrzymał licencję na najbliższy sezon.
    Pod koniec września 2013 r. drużyna Unibax Toruń odmówiła udziału w ostatnim meczu finałowym ekstraligi żużlowej na torze Stelmetu Falubaz Zielona Góra z powodu kontuzji podstawowych zawodników. Trybunał Polskiego Związku Motorowego nałożył na toruński klub karę 1 mln zł grzywny, minus 8 punktów na starcie nowego sezonu oraz obowiązek zorganizowania jednego spotkania za złotówkę. Klub karze się poddał i otrzymał licencję na najbliższy sezon.Leslaw Kretowicz
    (ISBnews)
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 12-03-2014 o 16:02
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #2043
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jeśli to info się potwierdzi, aczkolwiek jest to mało prawdopodobne z uwagi na potencjalne miejsce i czas ogłoszenia decyzji, to jest to zła wiadomość dla całego żużla, nie tylko toruńskiego. No ale cóż, pożyjemy - zobaczymy. Na pewno nikt tu się wieszać z tego powodu nie będzie.

  20. Powrót do góry    #2044
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Do końca sezonu miał sponsorować toruński klub. Nie wiem co w tym jest mało prawdopodobne.
    Tyle razy wycierano sobie nim gębę że się chłopu nie dziwię.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #2045
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie chodzi mi o odejście, tylko o ogłoszenie tego podczas EBP. Na eventach ogłasza się raczej pozytywne informacje, typu podpisanie kontraktów etc. Mogłoby to zostać też ogłoszone, gdyby było w glorii (np. po DMP 2013). Ale to akurat moim zdaniem nie jest dobry czas i miejsce. Niemniej, może się mylę. W każdym razie, informacja i ew. jej spełnienie z pewnością przyniesie więcej radości w kilku ośrodkach, niż smutku w Toruniu.

  22. Powrót do góry    #2046
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Karkosik miał sponsorować Unibax przez 5 i dalej 3 lata. Ten okres kończy się wraz z końcem sezonu 2014.
    Prawdopodobnie tak się stanie. Ciężko będzie zatrzymać go przy klubie, zważywszy na minus jaki pokazał mu kalkulator po jego głupiej decyzji z finału 2013r.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 12-03-2014 o 16:36

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    lemur6666 (12-03-2014)

  24. Powrót do góry    #2047
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    W każdym razie, informacja i ew. jej spełnienie z pewnością przyniesie więcej radości w kilku ośrodkach, niż smutku w Toruniu.
    Po stokroć bardziej wolałbym by od żużla odeszli ludzie pokroju Kryjoma, którzy żyją dzięki spidłejowi niż Karkosik, który wykłada własne siano na żużel i sprawia tym przyjemność ludziom (swój interes też pewnie w tym ma, ale to pewnie dla niego pryszcz).
    Mam nadzieje, że to bujda.

  25. Powrót do góry    #2048
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Nie podniecał bym się tym artykułem Tyle razy się mówiło o jego rezygnacji, a Romek cały czas z Unibaxem - Apatorem - Stalą Mogł przecież nie płacić kar i olać to wszystko... zapłacił więc zabawa trwa dalej.

  26. Powrót do góry    #2049
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Roman Karkosik na pewno będzie wspierał klub jeszcze w sezonie 2014 --> http://www.sportowefakty.pl/zuzel/42...o-sezonie-2014

  27. Powrót do góry    #2050
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Coś mi się zdaje, że Emil może jednak wybierze Falubaz
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Powrót do góry    #2051
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Myśle, że to element taktyki by wymusić od trybunału stanowcze działania w sprawie E.S

  29. Powrót do góry    #2052
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ale ten komentarz dał "radochę" co nie którym z po za Torunia.Ludzie spokojnie rozpoczęły się podchody pod Zalewskiego i wybory samorządowe.

  30. Powrót do góry    #2053
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    skotnienie jest faktem, ale jak sie patrzy na dwoch glownych aktorow, jakich Karkosik wpuscil na scene (Stepniewski i Kurzawski), to lepiej byc nie moglo.

    A u niektorych jest radocha...
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Powrót do góry    #2054
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Coś mi się zdaje, że Emil może jednak wybierze Falubaz
    No to niech ci się zdaje dalej,a dojdziesz do perfekcji w skakaniu.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Stev za jego przydatny post!

    mhsol (12-03-2014)

  33. Powrót do góry    #2055
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    wyborczy cyrk czas zacząć. ciekawe co chce ugrać Roman na prezydencie

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    polewaczka (12-03-2014)

  35. Powrót do góry    #2056
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Kilka dni byłem poza żużlowym tematem, a tu ciągle te same nic nie wnoszące bzdury.

    Nie wypożycza się Emila.
    Czepianie się słów Walaska.

    To ja też się "czepnę" słów ferpejowego prezesa

    Cytuję
    Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami, dzień po otrzymaniu uzasadnienia decyzji Trybunału PZM, Włókniarz miał wypożyczyć Sajfutdinowa do Torunia. Zdaniem Pawła Mizgalskiego, nie wyznaczono jednak konkretnego terminu, który dokładnie precyzuje, kiedy rzeczywiście powinno dojść do załatwienia wszystkich formalności.


    To ja podpowiadam Toruniowi
    Jak Emil wystartuje w meczu przeciwko Czewie, 400 tysięcy Unibax zapłaci dzień po wpisaniu Emila do protokołu meczowego.
    Jak na taki zapis zareaguje ferplejowy cwaniaczek.
    Mam dość żużla - to już nie żużel ale muł.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #2057
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Ale ten komentarz dał "radochę" co nie którym z po za Torunia.
    Nie ukrywam, że mnie dał.

    Skończy się wreszcie ta Unibaxowa bufonada i wywyższanie się nad wszystkimi "bo my płacimy w terminie".

    Pojeżdżą sobie trochę z licencją nadzorowaną to zaraz wróci im pokora.
    Pzdr,
    Garfield

  37. Powrót do góry    #2058
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nie ukrywam, że mnie dał.

    Skończy się wreszcie ta Unibaxowa bufonada i wywyższanie się nad wszystkimi "bo my płacimy w terminie".

    Pojeżdżą sobie trochę z licencją nadzorowaną to zaraz wróci im pokora.

    *****iste myślenie. jestem biedny niech wszyscy będą. nie bój żaby toruń sobie poradzi nawet bez RK. mie będzie RK będzie nice czy inny ktoś. ten stadion bez sponsora i drużyny się nie ostanie. już łysego prezydenta w tym głowa.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Falubaz (12-03-2014), kingpin (12-03-2014)

  39. Powrót do góry    #2059
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nie chodzi o to, żeby ktoś był biedny, ale żeby zszedł na ziemię i oprzytomniał.
    Pzdr,
    Garfield

  40. Powrót do góry    #2060
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,136
    Kliknij i podziękuj
    6,526
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    kingpin napisał:

    powiedział wiedeński robotnik...
    Hmmm...
    Moze byc nawet robotnik.Zadna ujma.
    Gorzej gdyby mnie ktos dzialaczem Wlokniarza nazwal.
    Wtedy musialby zaplacic 50.000.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-03-2014 o 19:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (12-03-2014), Frank_Drebin (12-03-2014), Mihalo (12-03-2014), lego (12-03-2014), lemur6666 (12-03-2014), mhsol (12-03-2014), sobotch (13-03-2014)

  42. Powrót do góry    #2061
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kingpin napisał:
    Moze byc nawet robotnik.Wazne ,ze uczciwy a nie zaklamany i z dlugimi lapami jak czestochowscy pomywacze i bandyci.
    Oni też uważają się za uczciwych i nie zakłamanych.
    Nie wiem tylko dlaczego jeden pomywacz mówi o drugim z taką pogardą.
    Bandyci?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 12-03-2014 o 19:19
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #2062
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Po stokroć bardziej wolałbym by od żużla odeszli ludzie pokroju Kryjoma, którzy żyją dzięki spidłejowi niż Karkosik, który wykłada własne siano na żużel i sprawia tym przyjemność ludziom (swój interes też pewnie w tym ma, ale to pewnie dla niego pryszcz).
    Mam nadzieje, że to bujda.
    Rozumiem że nie byłeś pewnego wrześniowego popołudnia w okolicach W69 i pewnie jesteś jednym z tych osób które twierdzą że to Dowhan wygonił ze stadionu SPORTOWCÓW z Torunia bo nie mieli złotych butów i różowych koszul ? .Daj znać jeśli się mylę

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    kapitan bomba (12-03-2014)

  45. Powrót do góry    #2063
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Rozumiem że nie byłeś pewnego wrześniowego popołudnia w okolicach W69 i pewnie jesteś jednym z tych osób które twierdzą że to Dowhan wygonił ze stadionu SPORTOWCÓW z Torunia bo nie mieli złotych butów i różowych koszul ? .Daj znać jeśli się mylę
    No proszę, miałem pisać o czymś innym, ale najpierw odpowiem, mimo że styl prezentujesz lekko z piaskownicy; byłem, widziałem, a następnie czytałem o tej żenadzie. Karkosik ze swoją watahą popełnił błąd i poniósł za to odpowiednią kare - myślę, że bańka w plecy i 8pkt w nowym seoznie jest wystarczająca. Ty oczekujesz jeszcze publicznego biczowania i przemarszu na kolanach wokół naszego stadionu?
    Chłop kładzie miliony na sport o którym nie ma pojęcia przez co musi zawierzać osobom trzecim i liczyć na to, iż są oni dobrymi doradzcami. Niestety, wybrał sobie Kryjoma i Kurzawskiego co skończyło sie jak się skończyło.
    Nie sprawi mi żadnej radości informacja, że kolejny klub z mojego ulubionego sportu ma jakiekolwiek problemy finansowe, bo można kogoś nie lubić ani nie kibicować, ale bez innych, przeciwników ten sport nie ma racji bytu.

    A teraz do sprawy ważniejszej.
    Czy jest szansa, że ktoś z aktywnych użytkowników tego forum oderwie się na chwilę od uczestniczenia w tym szambie z ostatnich stron i przerzucania się gównem na linii Toruń-Częstochowa z udziałem Zielonej i kogo tam jeszcze i podrzuci filmik z treningu Apatora?
    Chodzi mi o to, że jak wiadomo chłopaki testowali tłumiki Demskiego i chciałbym zobaczyć czy jest jakaś różnica w jeździe na nowych i tych starych (bo przecież na starych także startowali, he?)!. Może da się jakoś pomierzyć czasy okrążeń? Byłbym wdzięczny.

  46. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    BFM (13-03-2014), bingo (12-03-2014), kingpin (12-03-2014), lego (12-03-2014), spitt22 (12-03-2014)

  47. Powrót do góry    #2064
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Współwłaściciel klubu i jeden z najbogatszych Polaków wyjaśnił, że przed podjęciem ostatecznej decyzji spotka się z władzami Torunia i wyjaśni im powody swojej decyzji. Chce to zrobić przed początkiem nowego sezonu ligowego, by klub i miasto mogło znaleźć innych sponsorów. O to jednak trudno. Gmina utrzymania zespołu na siebie nie weźmie - Toruń to jedno z najbardziej zadłużonych miast w Polsce
    http://www.torun.sport.pl/sport-toru...ml#BoxSportTxt

    ciekawe skąd autor to wziął
    i czy to prawda

  48. Powrót do góry    #2065
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,433
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Myślę, że atmosfera sporo by się poprawiła, gdyby Putin powołał Emila do swojej kadry. Ewentualne zawody na Krymie mogą potrwać trochę dłużej niż 15 biegów.
    W drodze powrotnej 'zawodnicy' mogą za to całkiem przypadkowo zahaczyć o Jasną Górę i odebrać te pozostałe 0,9 mln. Emil wzmocniłby klub Torunia w drugiej połowie sezonu, wilk byłby syty i owca cała. Ew. zakaz jazd z Częstochową byłby już wtedy bez znaczenia. Pozdrawiam normalnych.
    UNSCARED

  49. Powrót do góry    #2066
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    No proszę, miałem pisać o czymś innym, ale najpierw odpowiem, mimo że styl prezentujesz lekko z piaskownicy; byłem, widziałem, a następnie czytałem o tej żenadzie. Karkosik ze swoją watahą popełnił błąd i poniósł za to odpowiednią kare - myślę, że bańka w plecy i 8pkt w nowym seoznie jest wystarczająca. Ty oczekujesz jeszcze publicznego biczowania i przemarszu na kolanach wokół naszego stadionu?
    Chłop kładzie miliony na sport o którym nie ma pojęcia przez co musi zawierzać osobom trzecim i liczyć na to, iż są oni dobrymi doradzcami. Niestety, wybrał sobie Kryjoma i Kurzawskiego co skończyło sie jak się skończyło.
    Nie sprawi mi żadnej radości informacja, że kolejny klub z mojego ulubionego sportu ma jakiekolwiek problemy finansowe, bo można kogoś nie lubić ani nie kibicować, ale bez innych, przeciwników ten sport nie ma racji bytu.

    A teraz do sprawy ważniejszej.
    Czy jest szansa, że ktoś z aktywnych użytkowników tego forum oderwie się na chwilę od uczestniczenia w tym szambie z ostatnich stron i przerzucania się gównem na linii Toruń-Częstochowa z udziałem Zielonej i kogo tam jeszcze i podrzuci filmik z treningu Apatora?
    Chodzi mi o to, że jak wiadomo chłopaki testowali tłumiki Demskiego i chciałbym zobaczyć czy jest jakaś różnica w jeździe na nowych i tych starych (bo przecież na starych także startowali, he?)!. Może da się jakoś pomierzyć czasy okrążeń? Byłbym wdzięczny.
    Kryjom z Kurzawskim namówili Romana do ucieczki i tu postawmy kropkę .Pozdrowienia z piaskownicy

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    kapitan bomba (12-03-2014)

  51. Powrót do góry    #2067
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Z Włókniarzem nie łączyły nas nigdy dobre kontakty, więc w tym roku nie spodziewam się niczego innego. Jeszcze przed remontem stadionu przy Olsztyńskiej w 2003 biegaliśmy po murawie, w 2005 wymiana kiełbaskami pod kasami. Gdy pojawialiśmy się na stadionie ochrona często wpadała w panikę i podpytywała czy Ruch przyjedzie
    Będzie dobrze Apator jazda z .....
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stefan za jego przydatny post!

    lego (12-03-2014)

  53. Powrót do góry    #2068
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    pewnie, ja też bym odszedł jak bym był Romanem, nie chciałbym bawić sie w tej samej usranej psimi odchodami piaskownicy co cały ten półświatek żużowy.
    zbudowałbym np ośrodek szkolenia panczenistów i byłbym kochany przez całą Polskę a nienawidzony tylko w Holandii a nie nienawidzony przez zawistnych
    tępych polaczków i angliczków i naciągany na grubą kasę przez żużlistów (żużlowcy to byli kiedyś).

    Speedway to nasz sport narodowy bo ten zasrany klimat idealnie oddaje charakter prawdziwego Polaka!

    przykre to ale szkoda czasu i pieniędzy na ten cały ****idołek. wolę żyć wspomnieniami bo nadzieje dawno padły.

  54. Powrót do góry    #2069
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Nigdy nie pojmę myślenia Apatorów. Jak komuś się coś nieprzyjemnego stanie to lecą jak pszczoły do miodu. Jak im im się powinie zgrabna i stabilna nóżka to się dziwią, że ktoś się z ich nieszczęścia cieszy. Życzę, aby Pan Karkosik z wami pozostał jak najdłużej, co to za radocha zlać słabego Apatora

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    kapitan bomba (12-03-2014), t_zg (12-03-2014)

  56. Powrót do góry    #2070
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Roman strzela focha ... lub co bardziej prawdopodobne próbuje coś wynegocjować ... od miasta i nie tylko. Gdyby faktycznie miał odejść, zrobiłby to po zakończeniu sezonu a nie miesiąc przed jego rozpoczęciem. I jeszcze to stwierdzenie na koniec "Chce to zrobić przed początkiem nowego sezonu ligowego, by klub i MIASTO mogło znaleźć innych sponsorów". Każdy średnio rozgarnięty człowiek mający jako takie pojęcie o żużlu wie, że "za pięć dwunasta" ani miasto ani klub nie znajdzie żadnego sponsora, który byłby w stanie wyłożyć kilka grubych baniek - bo tyle daje RK.
    Moim zdaniem ten komunikat należy rozumieć mniej więcej tak:
    "Albo ... (co wstawić zamiast tych trzech kropek okaże się już za niedługo), albo głównym tematem samorządowej kampanii wyborczej będzie to czy obecne/przyszłe władze miasta pokryją deficyt unibaksu (a może już nie unibaksu) tak jak co roku ma to miejsce w pobliskim "zaprzyjaźnionym" mieście, czy też jedynym żużlowym klubem w toruniu będzie stal." - to raz.
    Dwa to relacje PZMot,SE - unibaks. Takie oświadczenie wywiera pewną presję na te organy aby unibaksowe sprawy załatwiać po myśli unibaksu, bo jak nie to "zabiorę zabawki" i będziecie jechać w 7 drużyn (a może nawet w 5 jeśli cz-wa i gdańsk nie dadzą rady). Jak to by wyglądało wizerunkowo łatwo sobie wyobrazić.
    RK to wytrawny gracz, zasadnicze pytanie jest takie: co tym razem próbuje ugrać, bo to że wycofa się z finansowania klubu przed tym sezonem jest równie prawdopodobne jak rozegranie SGP Polski na stadionie w Krośnie (nic nie umniejszając ani temu miastu ani tym bardziej klubowi)

    Prędzej Putin wycofa się z Krymu niż RK z torunia
    Ostatnio edytowane przez bartiromo1 ; 12-03-2014 o 20:25

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartiromo1 za jego przydatny post!

    lemur6666 (12-03-2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •