Strona 177 z 209 PierwszyPierwszy ... 77127167175176177178179187 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,921 do 7,965 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7921
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Jak to już słusznie ujęto wcześniej Miedziak dostał już dziką kartę w tym sezonie. To czy ją wykorzystał można sprawdzić patrząc na wyniki tamtego SGP.
    Szczerze powiedziawszy mi tam wisi kto pojedzie, bo to nie są już mistrzostwa świata tylko jakiś cyrk i układy(jak wskazuje obecny przykład).

    Natomiast przypominam sobie jak to paru forumowiczów podniosło lament że Pawełek pojechał w jakiejś młodzieżówce, a nie w lidze szwedzkiej żeby się oswajać z innymi torami i innego rodzaju środowiskiem. Czy dla niego start w SGP nie byłby czymś podobnym? No i koniec końców na pewno zasłużył sobie bardziej.
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez Buszmen Ukryta zawartość
    Gdyby Ci co jechali słabo, pojechali dobrze, to Ci, którzy jechali w tym meczu przeciętnie - automatycznie mieliby mniejsze zdobycze punktowe

  2. Powrót do góry    #7922
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Miedziaka na 1 rezerwowego by nie przepchali, Pawła - owszem. Tym sposobem pojadą obaj. Koniec tematu. Chociaż już tak całkiem na poważnie pisząc, to myślę, że Piotr Pawlicki jest w stanie poradzić sobie ze swoimi "chorobami" i mógłby on pojechać z DK, a Paweł z R1 - wtedy byłoby idealnie.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (11-09-2014)

  4. Powrót do góry    #7923
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Tak pół żartem pół serio (bo sam jestem za kandydaturą Pawła) to myślę sobie, że może w klubie chcą, aby podczas toruńskiej rundy GP po raz pierwszy w historii wygrał zawodnik, który pełni rolę przechodniego rezerwowego? Zwycięstwo dzikiej karty to żadna nowość, ale pierwsze miejsce numeru "17" to byłoby coś. Kolejny kop marketingowy, coś jak trzech reprezentantów Polski na trzech pierwszych miejscach w 2010 ; ]

  5. Powrót do góry    #7924
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Miedziaka na 1 rezerwowego by nie przepchali, Pawła - owszem. Tym sposobem pojadą obaj. Koniec tematu. Chociaż już tak całkiem na poważnie pisząc, to myślę, że Piotr Pawlicki jest w stanie poradzić sobie ze swoimi "chorobami" i mógłby on pojechać z DK, a Paweł z R1 - wtedy byłoby idealnie.
    Pytanie do Buszmena, jako znawcy wszystkich regulaminow:

    Po czym wnosisz pewny, pełny start Pawelka jako rezerwowego? Przewidujesz kontuzje przed samymi zawodami? Czy jakas inna opcje regulaminowa?
    Bo w innym przypadku to za kontuzjowanych pojedzie MJJ i kolejni z Challengu.

  6. Powrót do góry    #7925
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przeleciałem na szybko syfy i powoli zaczynam rozumieć decyzję. Na ten przykład pan Cegielski uważa, że od tego waszego Pawła lepszy jest nawet Cyfer. Na miejscu kibiców z Torunia uznałbym to za solidną potwarz, no ale podobno mamy demokrację i wolność słowa, dodatkowo była to opinia ekspercka, zatem...

  7. Powrót do góry    #7926
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Pytanie do Buszmena, jako znawcy wszystkich regulaminow:

    Po czym wnosisz pewny, pełny start Pawelka jako rezerwowego? Przewidujesz kontuzje przed samymi zawodami? Czy jakas inna opcje regulaminowa?
    Bo w innym przypadku to za kontuzjowanych pojedzie MJJ i kolejni z Challengu.
    W zbliżającym się Grand Prix w Vojens, z dziką kartą nominowano Kildemanda, a rezerwowymi mieli być Bech i Busk Jakobsen.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...en-rezerwowymi

    Potem pojawiła się informacja, że Jepsen Jensen pojedzie jako pierwszy rezerwowy cyklu za Warda, a pierwotnie nominowany na rezerwowego Bech pojedzie z numerem 20 za Iversena.
    Pod numer 17 przesunął się Busk Jakobsen, a na 18 wskoczył Lasse Bjerre.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...-prix-w-vojens

    Nic nie wskazuje na to, żeby Iversen zdążył wyleczyć kontuzje i sprawa z Wardem zakończyła się pozytywnie dla Darcy'ego. Także można się domyślać, że Przedpełski na pewno wystąpi w tym Grand Prix, Fajfer będzie pierwszym rezerwowym, a na nr 18 będą kogoś musieli jeszcze dowołać.

    W tegorocznym Grand Prix BSI nominowało tylko jednego stałego rezerwowego,który początkowo był 3 rezerwowym, ale po tym jak Harris i Batchelor weszli to do GP, to został tylko MJJ.
    Ostatnio edytowane przez gkm_fan ; 11-09-2014 o 13:50

  8. Powrót do góry    #7927
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    @Sobotch.
    Cegielski, choćbyś go rozgrzanym żelazem traktował, nie wskaże zawodnika z Torunia. Od wielu lat ciągnie się jego niechęć do wszystkiego co toruńskie.
    Wskazanie Cyfera to jakaś piramidalna głupota. Hehe.

    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Nic nie wskazuje na to, żeby Iversen zdążył wyleczyć kontuzje i sprawa z Wardem zakończyła się pozytywnie dla Darcy'ego. Także można się domyślać, że Przedpełski na pewno wystąpi w tym Grand Prix, Fajfer będzie pierwszym rezerwowym, a na nr 18 będą kogoś musieli jeszcze dowołać.
    No na nr 18 Piter Pawlicki się łapie, jeśli go oczywiście sraczka nie dorwie...

  9. Powrót do góry    #7928
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Pytanie do Buszmena, jako znawcy wszystkich regulaminow:

    Po czym wnosisz pewny, pełny start Pawelka jako rezerwowego? Przewidujesz kontuzje przed samymi zawodami? Czy jakas inna opcje regulaminowa?
    Bo w innym przypadku to za kontuzjowanych pojedzie MJJ i kolejni z Challengu.
    No ale tych kolejnych nie ma. Dlatego w Vojens jedzie Bech.

    ps. Gdzie ta wypowiedź Cegły?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 11-09-2014 o 13:57

  10. Powrót do góry    #7929
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie wypowiedź, tylko ranking juniorów Dawali tam punkty piątce najlepszych i Cyferowi

  11. Powrót do góry    #7930
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Na ten przykład pan Cegielski uważa, że od tego waszego Pawła lepszy jest nawet Cyfer. Na miejscu kibiców z Torunia uznałbym to za solidną potwarz, no ale podobno mamy demokrację i wolność słowa, dodatkowo była to opinia ekspercka, zatem...
    ten pan od dawna karmi sie jawna nienawiścią do wszystkiego co zuzlowo toruńskie. Bez tego zdechłby z głodu.
    jesli nie Cyfer, to byłby w stanie nawet wskazać, ze Kossakowski tez jest lepszy od Pawła, bo przecież w swoim zafajdanym ekperctwie, ma prawo do tak koślawej opinii.

    Cytat Zamieszczone przez charytatywna Zobacz posta
    W Bydgoszczy miał jechać Woźniak i za niego woleli dać Miedziaka. .
    Woźniak, jak Wożniak, ale na GP na zakrzaczonym kurniku, to szprycera forsowali. Znaczy sie oni- ten krasomówca z senatu i jego forumowy funfel z ochotniczej straży pożarnej.
    1962- the number of the beast

  12. Powrót do góry    #7931
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    Woźniak, jak Wożniak, ale na GP na zakrzaczonym kurniku, to szprycera forsowali. Znaczy sie oni- ten krasomówca z senatu i jego forumowy funfel z ochotniczej straży pożarnej.
    U Was zdaje się pojechał pijak kiedyś, a poza tym to biją murzynów.

  13. Powrót do góry    #7932
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    w 2010 w Lesznie Kolodziej tez byl najemnikiem, ale DK dostal
    Juz przed sezonem slychac bylo,ze DK bedzie bonusem dla Kolodzieja za podpisanie kontraktu w Lesznie.
    Poswiecili Balinskiego dla wyzszych celow.

    Jeszcze raz,bo widzie,ze brniecie niepotrzebnie w temat.
    Nie podwazam slusznosci przyznania DK Pawlowi zamiast Miedzinowi,
    tylko nie wydaje mi sie aby porownanie do innych DK ,w tym Zmarzlika bylo w 100% trafione.

    ps.
    Przeciwnicy Miedzina powinni byc spokojni.

    http://www.espeedway.pl/news,trener_...,72766,10.html
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-09-2014 o 15:08
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #7933
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Najlepszy fragment: A co do Adriana, to ja już w tym roku wnioskowałem o trzy dzikie karty dla niego i za każdym razem zawodził. Tak było w turnieju Speedway Best Pairs Cup w Toruniu, w zawodach Grand Prix w Bydgoszczy i w eliminacjach do przyszłorocznego cyklu Grand Prix w Częstochowie. Trzy szanse, to naprawdę dużo - kończy trener. Jak na jeden rok i cztery DK dla 30 latka bez żadnych sukcesów to niezły kabaret.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #7934
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Co do Miedzińskiego zgoda, dostał swoją szansę w tym roku. Ale Cieślak to mistrza świata juniorów sobie może nominować, jak zorganizuje turniej GP, tylko gdzie.... w Tarnowie, Częstochowie?
    GP w Toruniu więc DK dla zawodnika z Torunia, innej możliwości nie widzę, tym bardziej że koszty ponosi miasto.

  16. Powrót do góry    #7935
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ja zawsze myślałem że to jest SGP POLSKI a nie Torunia Vojens czy Linkoeping i nominuje sie najlepszych z danego kraju a nie miasta.

  17. Powrót do góry    #7936
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Robi, nie masz co palić głupa w tej sprawie.
    Lokalne samorządy wykładają grubą kasę na ten cyrk i tutaj powinny mieć sporo do powiedzenia.
    Inna sprawa, jakby cały polski żużel składał się na tą imprezę, no ale takiego porozumienia nigdy nie było i nie będzie.
    To jest jasne jak słońce.

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Robi (11-09-2014), kingpin (11-09-2014), kowjanko (11-09-2014)

  19. Powrót do góry    #7937
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Robi, nie masz co palić głupa w tej sprawie.
    kurde nie wyszło mi

  20. Powrót do góry    #7938
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Co do Miedzińskiego zgoda, dostał swoją szansę w tym roku. Ale Cieślak to mistrza świata juniorów sobie może nominować, jak zorganizuje turniej GP, tylko gdzie.... w Tarnowie, Częstochowie?
    GP w Toruniu więc DK dla zawodnika z Torunia, innej możliwości nie widzę, tym bardziej że koszty ponosi miasto.
    ale Cieslakowi chyba wlasnie o Pawelka chodzi. N bo przeciez nie o Dudka

    Generalnie, cala jego wypowiedz jest rozsadna
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  21. Powrót do góry    #7939
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Sprawa ma drugie dno, które mocno cuchnie.. Jeszcze przed meczem z Wybrzeżem Przedpełski usłyszał, że dostanie dzikusa, zresztą słyszał to od klubowych kilka razy. We wtorek wieczorem nagle bach - Miedziński. A gdy nie wiadomo o co dżentelmenom chodzi, to chodzi o...Generalnie całe otoczenie Pawła jest wk.... na maksa. Ale wszystko wskazuje, że PZMot wyprostuje wszystko i zrobi pośmiewisko z unibaksowych pacanów.

  22. Powrót do góry    #7940
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    mshol napisał:
    Lokalne samorządy wykładają grubą kasę na ten cyrk i tutaj powinny mieć sporo do powiedzenia.
    Inna sprawa, jakby cały polski żużel składał się na tą imprezę, no ale takiego porozumienia nigdy nie było i nie będzie.
    Dlatego w Bydgoszczy też dostał dzikusa. Ciekaw jestem kto kręci tym całym sy$em.
    I jeszcze ten dzikus w Częstochowie. Jaka żenada.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #7941
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    ale Cieslakowi chyba wlasnie o Pawelka chodzi. N bo przeciez nie o Dudka

    Generalnie, cala jego wypowiedz jest rozsadna
    A mi się wydaje, że chodzi mu o Pawlickiego.
    Żeby nie było to uważam, że dzikus w Bydgoszczy to było nieporozumienie. Tak samo w Toruniu powinien jechać Paweł. Ale nie powinni wciskać gościa spoza Torunia.

  24. Powrót do góry    #7942
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Może Przedpełski powinien podziekować... swojemu mechanikowi?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  25. Powrót do góry    #7943
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Oświadczenie Przemysława Termińskiego:

    Szanowni Państwo,

    W związku z przejęciem przeze mnie udziałów KS Toruń Unibax S.A. chciałbym Państwu przedstawić aktualną sytuację oraz rozwiać wszelkie wątpliwości, które towarzyszą tak istotnej dla Torunia sprawie.

    Żużel jest w moim życiu od dawna. Zmienia się tylko perspektywa, z której go obserwuję oraz stopień zaangażowania w ten wyjątkowy dla mnie sport. Przeszedłem bowiem drogę od kibica, poprzez wieloletniego sponsora zespołu, aż po właściciela drużyny.

    Świadomie podejmuję się teraz budowy zespołu oraz klubowej struktury ponieważ wierzę, iż można stworzyć nową żużlową jakość. Chcę zbudować Klub, który tak jak w przeszłości będzie konsolidował Toruń, jednocześnie świetnie odnajdując się w dzisiejszych realiach. Jest to dla mnie duże wyzwanie. Mam świadomość ciążącej na mnie ogromnej odpowiedzialności. Wiem bowiem, że Klub żużlowy ma wielkie znaczenie dla tysięcy mieszkańców naszego miasta oraz jego okolic.

    Chciałbym żeby KS Toruń S.A. był platformą, łączącą przedstawicieli wielu środowisk. W mojej wizji, ma być dobrem Torunia i efektem współpracy wielu podmiotów - Władz miasta, Kibiców oraz środowiska biznesowego. Wiem, że nam wszystkim zależy na przyszłości toruńskiego żużla.

    Klub żużlowy, wbrew pojawiającym się spekulacjom, nie będzie związany tytularnie z firmą Unibax sp. z o.o. Istotne jest natomiast to, żeby podkreślić, że to właśnie ta firma, angażując się przed laty w toruński żużel, uratowała go przed bankructwem. Działalność Pana Romana Karkosika jako sponsora zespołu musi pozostać doceniona i mam nadzieję, że będzie kontynuowana.

    Jednocześnie chciałbym zapewnić, że Klub będzie stabilny finansowo dzięki zaangażowaniu Prezydenta Torunia Michała Zaleskiego oraz solidarności lokalnego środowiska biznesowego. Spółka ma gwarancje finansowe umożliwiające stworzenie drużyny na miarę aspiracji Torunia.

    Od jesieni 2014 roku Klub znajdzie się w nowych realiach i czekają go nowe wyzwania. Chcąc im sprostać, postawiłem na ludzi doświadczonych, a przede wszystkim już sprawdzonych. Jednym z nich jest Jacek Gajewski, który łączyć będzie stanowisko wiceprezesa Klubu oraz menedżera drużyny.

    Na przedstawienie nazwisk innych osób, które łączone będą z Klubem, dzisiaj jest jeszcze za wcześnie. Trwają negocjacje z tymi, którzy mają reprezentować KS Toruń S.A., jednak ze względu na zobowiązania kontraktowe Zawodników, Spółka nie będzie ujawniała szczegółów. Dotyczy to również kwestii podnoszonej już przez media - nazwy drużyny. W tej sprawie trwają rozmowy z potencjalnymi sponsorami tytularnymi.

    Priorytetem tego Klubu są sukcesy sportowe, ale będzie miał on również inne cele. Chcę wzmocnić jego powiązanie z miastem, angażując ludzi, którzy zdają sobie sprawę z wagi żużla dla lokalnej społeczności. Przyszłością tego projektu są torunianie na trybunach Motoareny oglądający torunian walczących na torze. Do tego potrzebna jest jednak konsekwentna praca z młodzieżą, która w Klubie poczuje oparcie i stabilizację.

    W tym celu Spółka zapewni młodym talentom sprzęt i system stypendialny, umożliwiający najlepszym skoncentrowanie się w pełni na żużlu. Przykład Pawła Przedpełskiego pokazuje, że w oparciu o młodych, lokalnych zawodników można zbudować ten Klub.
    Mam nadzieję, że stojąc na czele Klubu, poprowadzę go w 2015 roku do miejsca na podium, na jakie zasługuje i jakiego wszyscy oczekujemy.

    Wierzę, że taka wizja Klubu łączy nas wszystkich.

    Z poważaniem

    Przemysław Termiński
    Czyli generalnie to co chciałem/liśmy usłyszeć/przeczytać
    Ostatnio edytowane przez Oracle ; 11-09-2014 o 19:19

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    terrax (11-09-2014)

  27. Powrót do góry    #7944
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dlatego w Bydgoszczy też dostał dzikusa. Ciekaw jestem kto kręci tym całym sy$em.
    I jeszcze ten dzikus w Częstochowie. Jaka żenada.
    No ale czego to dowodzi owa żenada? Że włodarze wymienionych ośrodków/środowiska lokalne to są cienkie bolki i nie potrafią bić się o swoje?

  28. Powrót do góry    #7945
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Chcąc im sprostać, postawiłem na ludzi doświadczonych, a przede wszystkim już sprawdzonych. Jednym z nich jest Jacek Gajewski,
    Czyli to już nie spekulacje a oficjalna wiadomość?

  29. Powrót do góry    #7946
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    A mi się wydaje, że chodzi mu o Pawlickiego.
    Żeby nie było to uważam, że dzikus w Bydgoszczy to było nieporozumienie. Tak samo w Toruniu powinien jechać Paweł. Ale nie powinni wciskać gościa spoza Torunia.
    "Jestem zdziwiony. Powinien jechać Paweł Przedpełski"
    "Zobaczymy co będzie, bo ja uważam, że powinien jechać świeżo upieczony mistrz świata juniorów ze Slangerup"

    jakie zawody byly w Slangerup?? Ej no, odzywki, alkohol, uderzenie glowa w tor? Zebym ja musial tlumaczyc lysego??

    PS. Pismo prezesa piekne. Tylko ktory na poczatku pieknie nie przemawia? Za stary jestem, ale zycze powodzenia.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  30. Powrót do góry    #7947
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Jest spora szansa, że i tak zobaczycie Pawła w GP. Przecież ktoś musi jechać za Iversena. MJJ zajął miejsce Warda, a kolejnych nominalnych rezerwowych nie ma. Zawodnika wyznacza "SGP Commission", a skoro w Vojens załapał się Bech, to mniemam, że w Toruniu będzie to Polak.

    Chociaż, nie obraźcie się, osobiście wolałbym Zmarzlika (za Gorzów) albo Piotra Pawlickiego (za IMŚJ).

  31. Powrót do góry    #7948
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    kibice torunscy oczywiscie foruja Pawelka ale gdyby patrzec przez pryzmat czysto sportowy i aktualna forme to tylko 2 nazwiska: Pawlicki Zmarzlik

  32. Powrót do góry    #7949
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    kibice torunscy oczywiscie foruja Pawelka ale gdyby patrzec przez pryzmat czysto sportowy i aktualna forme to tylko 2 nazwiska: Pawlicki Zmarzlik
    Przez pryzmat czysto sportowy to Emil S. powinien jechac ... ale czysto sportowy pryzmat

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Malin017 (12-09-2014)

  34. Powrót do góry    #7950
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Przez pryzmat czysto sportowy to Emil S. powinien jechac ... ale czysto sportowy pryzmat
    no chyba nie. w polskiej edycji GP DK rozdaje sie Polakom. bo chyba nie wmowicie mi ze Przedpelski jest w formie chociaz ja optowalem za dzikusme dla Warda... tak tak dla Warda.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 11-09-2014 o 20:28

  35. Powrót do góry    #7951
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    no chyba nie. w polskiej edycji GP DK rozdaje sie Polakom. bo chyba nie wmowicie mi ze Przedpelski jest w formie
    Nie zawsze tak było. Wystarczy przytoczyć przykłady Warda w 2011 albo śp. Richardsona w Chorzowie 2002 (co prawda wtedy były dwie DK na turniej).

    Tak samo jak stosunkowo nowym wynalazkiem jest przyznawanie DK miejscowym. Kiedyś dostawali po prostu ci, którzy akurat byli w formie. Hampel jeździł z DK w Bydgoszczy, Kasprzak we Wrocławiu i grało.

  36. Powrót do góry    #7952
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Może Przedpełski powinien podziekować... swojemu mechanikowi?
    Runoś na często niewyparzona gębę ale w sumie zawsze w.słusznej sprawie

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  37. Powrót do góry    #7953
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    co to znaczy sluszna sprawa wg. niejakiego Runosia? Pluc na trenera w trakcie meczu, przed kamerami?

    BTW, okreslam priorytety na 2015 https://www.youtube.com/watch?v=3Rqj...raFDL1WpTZNvMw
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (12-09-2014)

  39. Powrót do góry    #7954
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    jakie zawody byly w Slangerup?? Ej no, odzywki, alkohol, uderzenie glowa w tor? Zebym ja musial tlumaczyc lysego??
    Hehe, ale dałem ciała. Chyba myślałem o niebieskich migdałach.....
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 11-09-2014 o 20:57

  40. Powrót do góry    #7955
    Początkujący
    Dołączył
    04-09-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...enedzerem-i-wi
    Robi się ciekawie Może w końcu właściwy człowiek na właściwym miejscu

  41. Powrót do góry    #7956
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Każdy prezes zaczyna milą gadką. Co z tego wyniknie - zobaczymy.
    Ps. Jakoś ten Gajewski mi nie do końca podchodzi...

  42. Powrót do góry    #7957
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Mi też.
    Ale jak on będzie to skończą się szwędacze parkingowi wszelakiej maści

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hrabia za jego przydatny post!

    mhsol (11-09-2014)

  44. Powrót do góry    #7958
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Co jak co panowie, ale Toruń zaczyna polepszac swój wizerunek.
    Menago w miarę rozsądny, wypowiedź nowego właściciela całkiem wporzo. Tak trzymać. bez napiny

    A co teraz ze Sławomirem K.?

    Jak dla mnie tez dzikusa powinien dostać Przedpełski.

  45. Powrót do góry    #7959
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    A co teraz ze Sławomirem K.?
    Myślę, że nie dostanie dzikusa na SGP w Toruniu

    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Jak dla mnie tez dzikusa powinien dostać Przedpełski.
    No właśnie. Zapłaciliśmy dodatkowo bańkę do wspólnej kasy przed tym
    sezonem, jak żaden inny klub w historii, to powinno się coś należeć,
    czyli dwa dzikusy dla Torunia Miedziak i Przedpełski

    Rozmawiałem z ojcem Pawła i spokojnie podchodzi do tematu SGP,
    jeżeli Paweł wystartuje to będzie dobrze, jak nie wystartuje to
    też nic nie straci, a mają już sporo nowych planów na przyszły
    sezon. No i Paweł zaczyna studia w Toruniu. Też fajno. Żeby tak
    inni z klasą i spokojem podchodzili do żużla.

    ps. jaja z tymi tłumikami, powinny być dyskwalifikacje i tyle,
    a nie szukanie jak wyciszyć sprawę. Dziwne, że dopiero teraz
    wyszło.
    ps. jaja też i z Dudkiem, za chwilę półfinały, a wyroku nie ma,
    jak widać, że sprawiedliwość jest nie tylko ślepa, ale jeszcze
    choruje na anemię...
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 12-09-2014 o 00:27
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  46. Powrót do góry    #7960
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach

  47. Powrót do góry    #7961
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    no chyba nie. w polskiej edycji GP DK rozdaje sie Polakom. bo chyba nie wmowicie mi ze Przedpelski jest w formie chociaz ja optowalem za dzikusme dla Warda... tak tak dla Warda.
    DK dla zawieszonego, stalego uczestnika?
    Widze ,ze wchodzisz w wyzsze stany swiadomosci.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-09-2014 o 06:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #7962
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    ps. jaja też i z Dudkiem, za chwilę półfinały, a wyroku nie ma,
    jak widać, że sprawiedliwość jest nie tylko ślepa, ale jeszcze
    choruje na anemię...
    A teraz wyobraźcie sobie gdyby sprawa dotyczyła np. Miedziaka, a Unibax awansował do PO. Liczba stron w naszym wątku rosła by w tempie geometrycznym, a ilość jadu wylanego tutaj przez różnej maści macierewiczów zalałaby nas niczym Wisła ogródki działkowe wiosną podczas powodzi.
    Ale skoro to zawodnik Zielonej Góry, to z decyzją poczeka się do listopada, może już wszyscy zapomną

    I nie mam tu nic do Dudka, sam bym go uniewinnił tylko po co tyle czekać na decyzje.

  49. Powrót do góry    #7963
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Holder nie schodzi poniżej dwóch milionów. Nie przyjął oferty Unibaksu

    Co prawda, autorem tego artykułu jest fantasta Dariusz O. aczkolwiek nie jest to dla mnie jakoś specjalnym zaskoczeniem, gdyby była to prawda.
    Swoją drogą: Jaką postawę na torze prezentuje ostatnio Holder, by walczyć o taką kasę?! To już nie czasy Karkosika, by za pokazanie się w parkingu i zasymulowanie defektu dostawać ponad dwie bańki.
    Jeszcze jedna rzecz: co z tym regulaminem finansowym? Na jakiej podstawie zawodnik może dostać maksymalnie tyle i tyle??
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 12-09-2014 o 08:33
    !Adrian walcz!

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Penhall (12-09-2014)

  51. Powrót do góry    #7964
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Jeśli to prawda i jak tak dalej pójdzie, to wymagania Holdera będzie w stanie spełnić tylko pani Marta...

    pozdr

    Wysłane z Tapatalk

  52. Powrót do góry    #7965
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Jeśli to prawda i jak tak dalej pójdzie, to wymagania Holdera będzie w stanie spełnić tylko pani Marta...

    pozdr

    Wysłane z Tapatalk
    No z tego co czytałem, to głównym atutem Unii ma być też stabilnośćfinansowa .
    Pytanie, ilu znajdzie się jeszcze głupców by odejść gdzieś indziej za większe i wirtualne pieniądze...
    !Adrian walcz!

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Aussie (12-09-2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •