Strona 174 z 209 PierwszyPierwszy ... 74124164172173174175176184 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,786 do 7,830 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7786
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ten Okoniewski to akurat całkiem niegłupi pomysł. Żaden wirtuoz, ale dobry gater z uporządkowaną jazdą. Bez porównania lepszy niż Pieszczek.

    Wczoraj naszła mnie refleksja co do oceny Unibaxu z 2014. Chyba jest ona powszechnie jednak zbyt surowa. Rozumiem, że podstawowy cel nie został zrealizowany, ale jednak złożyło się na to sporo czynników.

    Po pierwsze, doliczając +8 punktów, drużyna "zajęła" 2 miejsce w rozgrywkach RZ, ustępując jedynie "galaktycznej" Unii Tarnów.
    Po drugie, jako jedyna nie straciła żadnych punktów meczowych na własnym stadionie.
    Po trzecie, analizując te mecze krok po kroku - widać, że naprawdę nie było szczęścia jeśli chodzi o układ meczów. Czasem tak jest, że komuś trafi się na wyjeździe osłabiony rywal, albo rywal bez formy, albo rywal bez atutu toru (opady, inne opcje). Unibax trafił jedynie osłabiony Wrocław. Poza tym:

    Gdańsk - 1 kolejka i raz, że skład jak na możliwości przystępny, a dwa że i inne morale drużyny. Do tego w Toruniu kontuzje Warda i Emila (w trakcie meczu).
    Zielona Góra - Falubaz chyba w najlepszej formie w sezonie. To po tym meczu i następnie po meczu w Lesznie, Frątczak był tak pewny obrony mistrzostwa. Jeszcze z Dudkiem, z Hampelem w niezłej formie. Leszno jechało mecz z "innym" Falubazem. Dodatkowo mecz wypadł, kiedy Emil dopiero co wracał po kontuzji, a i Ward wówczas jechał świeżo po pogłębieniu urazu kolana w momencie, gdy jazda sprawiała mu ogromne problemy.
    Częstochowa - wygrane, ale po prawdzie też nie był to taki spacer, jaki miała np. wczoraj Unia, czy inni. Włókniarz z Łagutą, Walaskiem, Jensenem - personalnie wystawili chyba najmocniejszy skład w sezonie.
    Leszno - gospodarze full skład i pełna mobilizacja po przyjściu Skórnickiego. Np. Falubaz jechał tam, kiedy drużyna była pogubiona, bez żadnych morale, skonfliktowana wewnętrznie - no i bez Bjerre, który z nami zrobił 11 punktów.
    Gorzów - również full skład i niemal bezbłędny mecz liderów: KK i Iversen, którzy gdy jadą na Jancarzu swoje - ciężko ich ograć.
    Tarnów - też full skład i porażka, jak większość drużyn. No ale takie coś jak wczoraj mogło trafić Unibaxowi, a trafiło Falubazowi. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w takich okolicznościach Unibax by wygrał.

    Podsumowując - oczywiście, oczekiwania od takiej drużyny, uwzględniając nawet kontuzje i urazy były inne - ale jak widać, "los" nie sprzyjał tej drużynie. Wszyscy u siebie byli odpowiednio zmobilizowani, zdrowi i najczęściej wyjazd do danej drużyny zbiegał się z jej szczytową formą w sezonie.

    @koot: W pierwszej?
    Patrząc na tabele to zabrakło 4 pkt do awansu i tutaj mamy dużo wariantów. Mecz w Gdańsku - 2 pkt i Leszno za 2 pkt. Do zdobycia był również punkt bonusowy z Zieloną w Toruniu, ale wyszlo jak wyszło i do dziś sie dziwie dlaczego tego bonusa nie było ? Hampel szałowo nie pojechał, Dudka brak, a 42 pkt zdobyte. Ciekawy również był mecz w Tarnowie, obudził się Gollob za to ci którzy byli pewniakami, zawiedli. Z tak nie równą formą trudno było dostać się pierwszej czwórki.

  2. Powrót do góry    #7787
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Buszmen, takiego pecha w postaci trafiania na drużyny w super formie to mogliby se tłumaczyć w Lesznie a nawet w Gorzowie. Pamiętaj, że tłumaczysz dream team, w którym zawodnicy jechali na połowę możliwości, a i tabela złożyła się tak, że czwarta drużyna Po tak naprawdę nie powinna tam się znaleźć w życiu Warszwy, jeśliby spojrzeć na jej postawę w całym sezonie.

  3. Powrót do góry    #7788
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 30 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Patrząc na tabele to zabrakło 4 pkt do awansu i tutaj mamy dużo wariantów. Mecz w Gdańsku - 2 pkt i Leszno za 2 pkt. Do zdobycia był również punkt bonusowy z Zieloną w Toruniu, ale wyszlo jak wyszło i do dziś sie dziwie dlaczego tego bonusa nie było ? Hampel szałowo nie pojechał, Dudka brak, a 42 pkt zdobyte. Ciekawy również był mecz w Tarnowie, obudził się Gollob za to ci którzy byli pewniakami, zawiedli. Z tak nie równą formą trudno było dostać się pierwszej czwórki.
    Scenariusz był jeden - wygrać w Lesznie.
    Leszno miałoby wtedy 17 punktów, tyle samo co Unibax.
    Przy lepszym bilansie my byśmy byli wówczas na IV miejscu!

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi egica za jego przydatny post!

    Lauda (08-09-2014)

  5. Powrót do góry    #7789
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez egica Zobacz posta
    Scenariusz był jeden - wygrać w Lesznie.
    Leszno miałoby wtedy 17 punktów, tyle samo co Unibax.
    Przy lepszym bilansie my byśmy byli wówczas na IV miejscu!
    Wówczas Unia wygrałby ze Stalą u siebie

  6. Powrót do góry    #7790
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No tak, ale przypominam, że dream team "zajął" realnie 2 msc. Poza tym, ja nic nie tłumaczę, tylko dokonuje analizy sezonu.

  7. Powrót do góry    #7791
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Zabraklo zdrowego razsadku w zeszlorocznym finale i chlodnego spojrzenia na te wydarzenia przez szanowna komisje.
    Karkosik zidiocial,Witkowski zrobil pokazowke i stalo sie.
    Pisalem przed sezonem,ze - 8 zalatwilo sprawe a mecz w Gdansku spacerkiem nie bedzie to niektorzy pukali sie w glowe.
    Chyba tylko Semen podzielal moje zdanie,ze ciezko bedzie o play-off.
    To ,ze liga ulozyla sie dla nas korzystnie niestety nie wystarczylo,bo i kontuzji troche chlopaki po drodze zlapali.
    No nic,trzeba trzymac kciuki za Tarnow,bo byloby chyba sprawiedliwie zeby to Jaskolki zalozyly korone.
    Jak nie oni to mlode wilczki z Leszna.Takie mam zyczenie.
    Tylko Nickus mi tam nie pasuje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-09-2014 o 14:31
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (08-09-2014)

  9. Powrót do góry    #7792
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Pisalem przed sezonem,ze - 8 zalatwilo sprawe a mecz w Gdansku spacerkiem nie bedzie to niektorzy pukali sie w glowe.
    Chyba tylko Semen podzielal moje zdanie,ze ciezko bedzie o play-off.
    Coś waść kręcisz
    To, że ciężko będzie o PO twierdzili w zasadzie wszyscy.
    To, że spasione koty mogą przegrać w Gdańsku to......do dziś pukam się w czoło Z Mroczką, Pieszczkiem i drewnianym Leosiem....to jest nadal nie do wiary

  10. Powrót do góry    #7793
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...78#photo-start

    Nowy właściciel toruńskiego zespołu - Przemysław Termiński (na niebiesko).

    540d72696395a3_61775033.jpg

    Okoniewski byłby dobrym transferem, ale wyłącznie za Golloba. W drużynie brakuje startowca. Niby Emil coś dopracował ostatnio, ale sezon 2015 pokaże czy faktycznie znalazł złoty środek na szybkie wyjścia spod taśmy.
    Tutaj sprawę jednak może komplikować jego niejasna przynależność klubowa. Zdaje się jest wypożyczony z Rzeszowa, sprawa zaliczenia jego pkt. z tego sezonu jest nadal w toku, dosyć dużo niejasności. W każdym razie finansowo na pewno na +, a i sportowo na ten moment przewyższa np. Miedzińskiego.

    Nie wyobrażam sobie trzonu toruńskiej drużyny bez trio seniorów Holder - Ward - Sajfutdinov. Zwłaszcza starszy kangur po wyleczeniu się powinien znowu "odpalić" w nowym rozdaniu. Nie uwzględniłem tutaj Adriana, ale przeczucie każe mówić, że to on będzie jednym z pierwszych, którzy przedłużą kontrakt.

    Juniorzy - wiadomo po staremu. Mam nadzieję, że sprawa z Pieszczkiem to mały żart.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 08-09-2014 o 13:13
    Pozdrawiam
    Marcin

  11. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Marcin za jego przydatny post!

    Penhall (08-09-2014), Yozayan (08-09-2014), charytatywna (08-09-2014), kingpin (08-09-2014)

  12. Powrót do góry    #7794
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Rozmawia z Gollobem ? O nieeeeeee tylko nie Pan Tomek w 2015

  13. Powrót do góry    #7795
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Coś waść kręcisz
    To, że ciężko będzie o PO twierdzili w zasadzie wszyscy.
    To, że spasione koty mogą przegrać w Gdańsku to......do dziś pukam się w czoło Z Mroczką, Pieszczkiem i drewnianym Leosiem....to jest nadal nie do wiary
    Szukaj lepiej jakiejs knajpy na GP w sobote a nie zarzucasz mi tu krecenie.
    Sklerozy jeszcze nie mam.

    ps.
    Ilekroc widze ten avatar padam ze smiechu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #7796
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    To sobie popatrzyli w oczy.Jeden z wstydu drugi z żalu.http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...95#photo-startPanowie zdziwił mnie trochę komunikat,że 01.11 nowy właściciel,a co do tego czasu?W regulaminie nie ma zapisu,że z swoimi nie można rozmawiać,więc w czym problem.Co do składu,ja wierzę w Castagnę i z przelotów nic nie będzie a to znaczy,że dziadzi kamień spadnie z serca.

    A,jeszcze jedno zobaczcie lista startowa SEC już jest publiczna do SGP???????Nie ma nacisku na FIM,nie ma werdyktu w sprawie Warda.

  15. Powrót do góry    #7797
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    To sobie popatrzyli w oczy.Jeden z wstydu drugi z żalu.http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...95#photo-startPanowie zdziwił mnie trochę komunikat,że 01.11 nowy właściciel,a co do tego czasu?W regulaminie nie ma zapisu,że z swoimi nie można rozmawiać,więc w czym problem.Co do składu,ja wierzę w Castagnę i z przelotów nic nie będzie a to znaczy,że dziadzi kamień spadnie z serca.

    A,jeszcze jedno zobaczcie lista startowa SEC już jest publiczna do SGP???????Nie ma nacisku na FIM,nie ma werdyktu w sprawie Warda.
    Nowe tłumiki będą na 100%. Nasi jako pierwsi mieli teraz okazję je testować - jest duuuużo lepiej niż na wykastrowanych.
    !Adrian walcz!

  16. Powrót do góry    #7798
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Stev za jego przydatny post!

    Howard (08-09-2014)

  18. Powrót do góry    #7799
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    .................................................. ...

    TIME-TO-FAP.jpg
    !Adrian walcz!

  19. Powrót do góry    #7800
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Buszmen, takiego pecha w postaci trafiania na drużyny w super formie to mogliby se tłumaczyć w Lesznie a nawet w Gorzowie. Pamiętaj, że tłumaczysz dream team, w którym zawodnicy jechali na połowę możliwości, a i tabela złożyła się tak, że czwarta drużyna Po tak naprawdę nie powinna tam się znaleźć w życiu Warszwy, jeśliby spojrzeć na jej postawę w całym sezonie.
    Sobotch, ostrożnie z oceną. Prawdopodobnie będziecie mieć tyle samo punktów co ta czwarta drużyna, która nie powinna się w PO znaleźć. Może trzecia również? Takiej mizerii w rundzie rewanżowej nie jechał nikt kto jest w PO. Co zatem?

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zabraklo zdrowego razsadku w zeszlorocznym finale
    I TO JEST NAJWŁAŚCIWSZY KOMENTARZ.

    Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku Toruń z nową nazwą rozpocznie nowy rozdział i będzie witany z sympatią w niejednym ośrodku żużlowym.

    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    W pierwszej kolejności.

  20. Powrót do góry    #7801
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    I TO JEST NAJWŁAŚCIWSZY KOMENTARZ.

    Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku Toruń z nową nazwą rozpocznie nowy rozdział i będzie witany z sympatią w niejednym ośrodku żużlowym.
    Nigdzie nie będzie witany z sympatią, a szczególnie w Lesznie. Przestań bujać, klubów dobrze sytuowanych nikt nie lubi.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    lego (08-09-2014)

  22. Powrót do góry    #7802
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Co wy z tym Okoniem on jest gorszy najemnik jak Holta i bardzo nie pierwszej świeżości już.
    Na drugą ligę ( pierwszą) to on.może ok ale na Boga już wolę Golloba tfu bo ma milion razy większy potencjał.
    Młodych nam trzeba a nie znów dom spokojnej starości

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi terrax za jego przydatny post!

    Morciasz (09-09-2014), kingpin (08-09-2014), orlosep (08-09-2014)

  24. Powrót do góry    #7803
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Co wy z tym Okoniem on jest gorszy najemnik jak Holta i bardzo nie pierwszej świeżości już.
    Ja napiszę o Okoniu to co zobaczyłem w tym roku na pierwszoligowych torach. Tak pewnego i drużynowo jeżdzącego zawodnika GKM długo nie miał i pewnie tak jak większość kibiców z G-dza marzę aby Rafał został tu jak najdłużej.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  25. Powrót do góry    #7804
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    No właśnie pierwsza liga czyli nazwijmy po imieniu 2 a w elidze to on będzie gorszy niż "nasz" Gollob

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  26. Powrót do góry    #7805
    Początkujący
    Dołączył
    04-09-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

  27. Powrót do góry    #7806
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    terrax,ma być nowe!!!!A nie którzy już tęsknią za "dziadzią".Faktycznie może być tak,że jak wrócą stare tłumiki i przyjedzie Rzeszów z "dziadzią" i będzie szalał,to wściekłość lub żal będzie duży,ale to sam zawodnik nie dał się przekonać do siebie.Bardziej to się obawiam o Miedzińskiego,teraz to jeszcze był Gollob który niczego nie musiał jemu udowadniać,w przyszłym,to Miedziński będzie tym pierwszym polakiem od którego będzie się wymagało jeszcze więcej.Co do Okoniewskiego to jego nazwisko to pierwszy raz chyba padło wczoraj w magazynie.I jeszcze jedno ciekawi mnie czy sam Ward docieka co z nim dalej.

  28. Powrót do góry    #7807
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    No właśnie pierwsza liga czyli nazwijmy po imieniu 2 a w elidze to on będzie gorszy niż "nasz" Gollob
    Oglądałem parę spotkań tegorocznej pierwszej ligi i widząc jakie tam się czasami przygotowywało nawierzchnie to stawiam dolary przeciwko orzechom, że jeśli Gollob jeździłby w tym sezonie na pierwszoligowym froncie to miałby gorsze wyniki niż Okoniewski. Nie powiedziane więc, że Okoń nie poradziłby sobie w Elidze. Podejrzewam, że na wyjazdach byłby z niego większy pożytek niż z TG. Zresztą, jak sięgam pamięcią wstecz, to w tym wątku niejednokrotnie była poruszana była kwestia budowy drużyny i narzekano, że opieranie składu w zasadzie tylko i wyłącznie o walczaków nie służy osiąganiu dobrych wyników i przydałby się co najmniej jeden solidny startowiec. O tym, że Okoniewski jest jednym z najlepszych zawodników w Polsce jeśli chodzi o ten aspekt wie praktycznie każdy.

  29. Powrót do góry    #7808
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    terrax,ma być nowe!!!!A nie którzy już tęsknią za "dziadzią".Faktycznie może być tak,że jak wrócą stare tłumiki i przyjedzie Rzeszów z "dziadzią" i będzie szalał,to wściekłość lub żal będzie duży,ale to sam zawodnik nie dał się przekonać do siebie.Bardziej to się obawiam o Miedzińskiego,teraz to jeszcze był Gollob który niczego nie musiał jemu udowadniać,w przyszłym,to Miedziński będzie tym pierwszym polakiem od którego będzie się wymagało jeszcze więcej.Co do Okoniewskiego to jego nazwisko to pierwszy raz chyba padło wczoraj w magazynie.I jeszcze jedno ciekawi mnie czy sam Ward docieka co z nim dalej.
    Sprawa Dariusza lezy w gestii FIM teraz - moim skromnym zdaniem FIM powinien zaryzykować i dać mu niską karę albo zawiasy.
    W razie, gdyby wkroczyła wtedy WADA, Dariusz przy pomocy dobrych prawników miał by szansę wyjść z tego w miarę cało: przecież nikt nie pobrał krwi ani moczu, a wszystko opierało się na badaniu alkomatem...
    !Adrian walcz!

  30. Powrót do góry    #7809
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Jakby był taki super startowiec miałby medal IMS.
    Fakt że refleks zawsze miał jak przyjeżdżał to naszej " stolicy " z PP to jako junior pamiętam że jak z.katapulty wychodził, ale z rozegraniem pierwego łuku już było widać brak tej bystrosci
    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  31. Powrót do góry    #7810
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Szkoda tego sezonu, ale jak patrzę na kabarety, które towarzyszą rozgrywkom, to mam wrażenie, że tylko my i Tarnów byliśmy godni startów w najlepszej lidze świata......

    Ja chyba snię, TY tak na poważnie czy za pisanie takich farfocli masz płacone? na tym zakończe smiech nie pozwala mi dokonczyc

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Falubaz (08-09-2014)

  33. Powrót do góry    #7811
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Jakby był taki super startowiec miałby medal IMS.
    Fakt że refleks zawsze miał jak przyjeżdżał to naszej " stolicy " z PP to jako junior pamiętam że jak z.katapulty wychodził, ale z rozegraniem pierwego łuku już było widać brak tej bystrosci
    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
    Okoń był bliski startu w barwach Torunia. To był rok 2003 i budowanie Dream Teamu I. Wypadło na Protasiewicza, uwzględniany był jeszcze Cegielski. W przyszlym sezonie to Okonia bym nie widział, racja Terrax, warto poszukać kogoś młodszego.

  34. Powrót do góry    #7812
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    No właśnie pierwsza liga czyli nazwijmy po imieniu 2 a w elidze to on będzie gorszy niż "nasz" Gollob

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
    TG to jest zupełnie inna skali. Inny zawodnik. Ciężko go porównywać z kimkolwiek 1-1. Dlatego, że to legenda, wielka postać, historia polskiego żużla. Potencjał na liderowanie, więc trudno go rozpatrywać klasycznie w kontekście uzupełnienia składu. Jeżeli ma odejść, to zastąpić go musi Polak - solidny Polak, przy zatrzymaniu reszty składu + juniorów, raczej trudno oczekiwać jeszcze jednej gwiazdy. Okoniewski to nie jest wirtuoz, możliwości ograniczone i na pewno E-ligi jakoś nie podbije. Ale przy dobrym sprzęcie może zaskoczyć w pojedynczych meczach, ma znakomite starty i też poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Wg mnie to taki ktoś jak Buczkowski w tegorocznej Unii Tarnów, tylko z nieco innymi atutami.

    Jak dla mnie: jako uzupełnienie składu bardzo sensowna kandydatura. Alternatywy to Kacper Gomólski i Szymon Woźniak. Młodsi - OK. Ale czy tych zawodników (uzupełnienie) to bierzemy na lata? Raczej nie sądzę.

  35. Powrót do góry    #7813
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Jakby był taki super startowiec miałby medal IMS.
    Medale IMŚ to zdobywają ludzie, którzy w klubach robią za liderów z biegopunktówkami w okolicach 2,2-2,3, a nie zawodnicy, którzy mają być drugą linią.

    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Fakt że refleks zawsze miał jak przyjeżdżał to naszej " stolicy " z PP to jako junior pamiętam że jak z.katapulty wychodził, ale z rozegraniem pierwego łuku już było widać brak tej bystrosci
    No ale Okoniewski "jakiś czas" już nie jest juniorem. I błędy z młodości udało mu się w znacznym stopniu wyeliminować. Jeszcze raz powtarzam, jeśli plotki o zainteresowaniu Okoniewskim są prawdziwe, to jest on rozpatrywany jako druga linia, a nie potencjalny lider.

  36. Powrót do góry    #7814
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Tylko widzisz zabovsky Okoń ma taki wiek i poziom że powyżej dupy już nie podskoczy. A jak się weźmie młodego ala Pieszczek lub ktoś z Leszna np ( to tylko przykład i bez hejetowania) to jak dostanie nawet gorsze warunki jak okoń ale zapewni inne rzeczy jak pomoc logistyczną czy sprzęt i kasę na.czas to może taki ktoś wypalić na lidera drużyny. Sport to taka niewdzieczna już dziedzina że jak w pokera nieraz trzeba postawić na jedną kartę nawet taką która wydaje się bez pokrycia.
    Okoń fajny chłopak ale czasy świetności ma za sobą.
    Jego karierę jak na.moje zahamowaly zbyt częste zmiany klubowe

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez terrax ; 08-09-2014 o 15:59

  37. Powrót do góry    #7815
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Prędzej kontuzje. Jak się jeździ kilkanaście lat w dorosłym żużlu to 7 klubów już na nikim nie robi wrażenia w dzisiejszych czasach.

  38. Powrót do góry    #7816
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Ja bym wolał rozmawiać o konkretnych nazwiskach terrax, a nie o "kimś z Leszna". Bo kto to by miał być? Pi.Pawlicki? Przypominam, że budżet ma być znacznie niższy niż w tym sezonie. Musielak? Moim zdaniem nie do wyjęcia z Unii. Prz.Pawlicki? Analizując sezon 2014 wolę Okoniewskiego.
    Co do Pieszczka to mnie on jakiś nie przekuje. Gdyby nie było innej alternatywy za Golloba - wtedy OK, ale jeśli są inne opcje to warto się nad nimi pochylić.

  39. Powrót do góry    #7817
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jasne, że lepiej wziąć Shamka Pawlickiego niż Okonia, tylko że chyba "łatwiej" wziąć Okonia, a przy zachowaniu pozostałej części drużyny, taki zawodnik jest w zupełności wystarczający. Pamiętajmy, że mamy Pawła na 6/7. Jasne, że Okoń ma lata świetności za sobą, ale dla mnie to nie jest zawodnik, który ma tutaj przenosić góry, a jedynie wydatnie uzupełnić skład, tak jak w tym roku Buczek w Tarnowie, czy Świderski w Gorzowie. I to jest mniej więcej ten pułap sportowy.

    Za Pieszczka trzeba wypłacić za ekwiwalent + nie wiem, czy on nie ma swoich lat "świetności" za sobą. Klasa sportowa: inna bajka. Opcjonalne kandydatury: Woźniak (ważny kontrakt z Polonią) i Kacper Gomólski, dla którego chyba jednak może nie być miejsca w Tarnowie.

  40. Powrót do góry    #7818
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Z Gomolskim to nie wiadomo, Nie wiaodmo ile bedzie kasy i jak stoja finanse klubu - przeciez wciaz splacamy stare zadluzenia po kretynach.
    Moze sie oakzac ze "udomowiony" Ginger bedzie cennym kąskiem, a przesadnie drogi byc nie powinien.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #7819
    Początkujący
    Dołączył
    04-09-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...mowa-podpisana

    Mam nadzieję, że nowy sponsor ma trochę oleju w głowie i będzie nowe kierownictwo w klubie, bo trzymanie na stanowisku prezesa pana Tomasza K. który nie ma zielonego pojęcia o żużlu i twierdzi, że klub ma dobry kontakt z kibicami to jedna wielka kpina.

  42. Powrót do góry    #7820
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    a klub nie ma dobrego kontaktu z kibicami? Jak to się mierzy?

    Nowemu właścicielowi, życzę spokoju, trzeźwego umysłu, które będą potrzebne w starciu z chęcią szybkiego zadowolenia wszystkich stron "toruńskiej sceny".

    Nam życzę, żeby drugi raz RK nie musiał nas wyciągać z gówna. Zdrówko.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 08-09-2014 o 18:27
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Powrót do góry    #7821
    Początkujący
    Dołączył
    04-09-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jeżeli uważasz, że klub ma dobry kontakt np. z Krzyżakami to gratuluję. Oni mają kontakt z piknikami a nie z kibicami- to trzeba umieć rozróżniać. A co oni robią dla kibiców? NIC! Piknikom oferują batmobile, tańsze bilety. Tym pierwszym prawdziwy kibic się nie zainteresuje, to drugie dotyczy strefy, w której kibic raczej nie usiądzie.

  44. Powrót do góry    #7822
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Wychodzi srednio 4.300 za punkt.Fiu ,fiu.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...cz-z-wybrzezem
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #7823
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wychodzi srednio 4.300 za punkt.Fiu ,fiu.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...cz-z-wybrzezem
    SyF zawsze z gówna robi ciacho, które konsumuje GIMBAZA, byle tylko o Toruniu coś było, a najlepiej tego złego. Żeby tak coś o ZG, Tarnowie czy innych się wypisywało jak o nas, ale zapomnij SyF już o to zadba

  46. Powrót do góry    #7824
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez charytatywna Zobacz posta
    Jeżeli uważasz, że klub ma dobry kontakt np. z Krzyżakami to gratuluję. Oni mają kontakt z piknikami a nie z kibicami- to trzeba umieć rozróżniać. A co oni robią dla kibiców? NIC! Piknikom oferują batmobile, tańsze bilety. Tym pierwszym prawdziwy kibic się nie zainteresuje, to drugie dotyczy strefy, w której kibic raczej nie usiądzie.
    Emilka?
    A tak na serio, to jako pikniki witamy kolejnego prawdziwego kibica

  47. Powrót do góry    #7825
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez charytatywna Zobacz posta
    Jeżeli uważasz, że klub ma dobry kontakt np. z Krzyżakami to gratuluję. Oni mają kontakt z piknikami a nie z kibicami- to trzeba umieć rozróżniać. A co oni robią dla kibiców? NIC! Piknikom oferują batmobile, tańsze bilety. Tym pierwszym prawdziwy kibic się nie zainteresuje, to drugie dotyczy strefy, w której kibic raczej nie usiądzie.
    No biedni ci "prawdziwi" kibice. Zawsze wiatr w oczy

  48. Powrót do góry    #7826
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Emilka?
    A tak na serio, to jako pikniki witamy kolejnego prawdziwego kibica
    Paru udało się już tutaj spacyfikować/uczłowieczyć, a tu kolejne wyzwanie Damy radę, serdecznie witamy

  49. Powrót do góry    #7827
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Do mojej pacyfikacji to daleka droga
    nie chodzi ze ciagle pod wiatr biedni Krzyzacy, no ale nasze kontakty z klubem to ostatnie rozmowy z Wojtkiem, proba rozmow z szoferem o ile to mozna bylo nazwac rozmowa no i mamy rok 2015
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  50. Powrót do góry    #7828
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,781
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Jeżeli brać głosy widzów z restauracji sportsboardowców oraz prawdziwych kibiców to nasz skład 2015 będzie wyglądał tak:

    1. Miedziński
    2. Doyle / Pawlicki
    3. Holder
    4. Woźniak / Okoniewski
    5. Sajfutdinov
    6. Przedpelski
    7. Fajfer

    Ciekawe, czy wzrośnie nam frekwencja wśród kibiców wyjazdowych a propos
    tegorocznych meczów we Wrocku, czy Tarnowie...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  51. Powrót do góry    #7829
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Jeżeli brać głosy widzów z restauracji sportsboardowców oraz prawdziwych kibiców to nasz skład 2015 będzie wyglądał tak:

    1. Miedziński
    2. Doyle / Pawlicki
    3. Holder
    4. Woźniak / Okoniewski
    5. Sajfutdinov
    6. Przedpelski
    7. Fajfer

    Ciekawe, czy wzrośnie nam frekwencja wśród kibiców wyjazdowych a propos
    tegorocznych meczów we Wrocku, czy Tarnowie...
    a Darcy jako ciało zawieszone?

  52. Powrót do góry    #7830
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Nasz gazeta od rana donosi:
    -Pan Przemysław bedzie prezesem i będzie odpowiadał za pozyskanie sponsorów
    -Pan Gajewski wice prezesem i menegerem, będzie miał wolna rękę co do składu
    -stać powinno nas na wszystkich z obecnego składu po za Gollobem bo on jest za drogi
    -w poniedziałek rozmawiano z Krzychem Cholderskim, wyraził chęć pozostania
    -teraz kolej na Emila, Miedziaka, Pawła i Oskara
    -Stefkowi Wardowskiemu zaproponujemy(czy zaproponowalismy, nie pamiętam dokładnie) pomoc prawną, ktoś ma jechac do Londynu i przy okazji z Wardem o tym porozmawiać.

    To chyba tyle.

    ps

    A i jeszcze mają być prowadzone rozmowy z grupą Apator.
    W listopadzie jakaś impreza dla kibiców ma być.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 09-09-2014 o 08:23

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Penhall (09-09-2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •