Strona 74 z 209 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,286 do 3,330 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3286
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Zagadka:

    Przede wszystkim życzę kibicom Wesołych Świąt! Na treningu jest super. Uwielbiam taki tor! Człowiek jedzie z uśmiechem na twarzy. Nie ma znaczenia z kim będę w parze i z jakim pojadę numerem. Trzeba zasuwać i tyle. Rakietowy powiadasz... jak to samo powtórzysz w poniedziałek po meczu, to będę najszczęśliwszym facetem na stadionie. Na razie nie rozmawialiśmy kto pojedzie na próbę toru. O tym zadecyduje trener dwie godziny przed zawodami.
    To się nazywa podejście godne sportowca. Który żużlowiec z Torunia powiedział to po ostatnim treningu?

    EDIT: Dzięki thengel.
    To nie Wiktor.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-04-2014 o 12:34
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #3287
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Chyba nie chcecie powiedzieć, że Tomek Gollob? Fricke (czy jak mu tam), albo Przedpełski.

  3. Powrót do góry    #3288
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Mariusz Puszakowski
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. Powrót do góry    #3289
    Użytkownik Awatar Arek_z_Niemiec
    Dołączył
    06-11-2004
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Karol juz dwie trójki w zawodach w Pocking (Niemcy)

    http://www.speedway-forum.de/index.p...227#post158227

  5. Powrót do góry    #3290
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 390 w 216 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    To się nazywa kompleks.
    +

    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Nie zapominajmy, że "skandaliczne" kary na Unibax też zostały wymierzony przez Dowhana i Witkowskiego. Z jednym w sumie mogę się tylko zgodzić - rzeczywiście kary te były skandaliczne, bo tego śmiesznego klubiku nie powinno już być w ekstralidze. Nie dość, że zostali ulgowo potraktowani, to się jeszcze spisków doszukują. Sam nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żenujące. Po raz kolejny sprawdza się zasada jaki klub, taki kibic.
    = głupek z ZG

  6. Powrót do góry    #3291
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    A co mi tam zapodam tu też to radosne dla mnie wydarzenie
    Na zająca dostałem motocykl SHL z 1960 roku - mam nawet oryginalną instrukcję obsługi
    Motocykl potrzebuje tłoka i cylindra pozostałość jest oryginale
    Dlatego szukam tłoka i cylindra do SHL oraz osoby która się zna i poskłada ze mną całość, żeby można było na tym jeździć
    Chodzi o to żebym mógł zamienić dotychczasowy "motór" na SHL i jeździć turystycznie

    Osoby zainteresowane pomocą proszę o kontakt na pw
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 20-04-2014 o 19:16
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #3292
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta
    Mariusz Puszakowski
    Oczywiście, że tak, żadne zero jeżdżące dla Unibaxu , co najmniej trzy lata, nie powiedziałoby czegoś takiego. Tomasz Gollob też nie...

    Jak patrzę na tę grupę przypadkowych ludzi w klubie,to wolałbym Chrzanka i Puzona w składzie nawet w drugiej lidze niż to dziadostwo , które jest obecnie.

    Mogą nawet zdobyć DMP, dal mnie to i tak nie będzie drużyna z która będę się identyfikował.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-04-2014 o 22:00
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Howard (21-04-2014), kasia_gw (21-04-2014)

  9. Powrót do góry    #3293
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Semen - który to dziadostwo i zero?
    Pawełek? A może Oskar?
    Już wiem - Emil, Miedziak, Dark i Holder.
    A nie - przeca masz napisane wołami - przeżylim Kiszczaka.....

    To że prezesem jest pionek i nieudacznik, to że w klubie jest burdel (i brak menadżera!!!!) to nie jest wina zawodników.
    No ale jak dziady, to dziady. Jesteś starszy, to będę wierzył na słowo

    Ten sezon może uratować tylko Gajew...yyyy menadzer z prawdziwego zdarzenia
    PS: Odnośnie Chrzanka - naprawdę chcesz oglądać gościa, który ma tyle smykałki do żużla co ja? Współczuję
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 20-04-2014 o 22:10

  10. Powrót do góry    #3294
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wow. Ale cudownie wypowiedział się profesjonalista Puszakowski. Faktycznie - też wymieniłbym Warda i Emila na niego. Gdzie im tam do niego? Ward głupek zamiast trenować po domowym torze do znudzenia, to rywalizuje na pełnym gazie w trzech najmocniejszych ligach świata + SGP (średnio 5x na 7 dni), na najróżniejszych torach pod względem geometrii. Głupek jakiś. Sorry, lepiej to było ujęte - "zero".

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Yozayan (21-04-2014), lego (21-04-2014), mhsol (21-04-2014)

  12. Powrót do góry    #3295
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    A niby na jakiej podstawie uważasz, że Mariusz Puszakowski nie jest profesjonalistą?
    Ten chłopak od lat kleci coś z niczego bo kocha ten sport jak żaden chyba inny żużlowiec. Nigdy nawet pewnie nie stał koło sprzętu na jakim jeździ Ward, a mimo tego zawsze jest pełen zapału i chęci sportowej rywalizacji. Nigdy mu też żadna sodówka do głowy nie uderzyła, zawsze był i jest blisko kibiców, zawsze chętny do rozmowy i uśmiechnięty. A na torze zawsze wkłada maksimum serce w każdym biegu.
    Więc czep się lepiej tramwaja, a Puszaka zostaw w spokoju, bo na sprzęcie Warda niejednemu w e-lipie pokazałby jeszcze plecy.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    Oracle (21-04-2014)

  14. Powrót do góry    #3296
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Mówcie sobie co chcecie, ale dla mnie ważniejsze są pasja i zaangażowanie, które jak dla mnie są istotą postawy sportowca niż sam talent, który często nie jest wykorzystany nawet w połowie. Bo po co, kabza się zgadza, a jak nie pójdzie, to wytłumaczenie zawsze się znajdzie.

    mhsol Oskar F, Emil S, a i Paweł nie jeżdżą jeszcze trzech lat u nas, więc to określenie nie ich dotyczyło.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  15. Powrót do góry    #3297
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Czyli sugerujesz Semen, że zaangażowanie Puszakowskiego w sport żużlowy jest większe niż zaangażowanie Warda czy Holdera? Nie mam pytań. Ktoś, kto niemal codziennie ma zawody i jest non stop na walizkach, nie ma czasu na celebrowanie pojedynczego treningu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-04-2014 o 08:23

  16. Powrót do góry    #3298
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W dzisiejszych czasach jedni profesjonalizmem nazywają codzienne starty w różnych miejcach Europy a inni solidne przygotowanie się do konkretnego meczu swojej drużyny. Możesz sobie Buszmen kpić, jak już musisz i nie masz jak inaczej, tym niemniej warto czasem spojrzeć na sprawę nie tylko przez pryzmat własnych klapek

  17. Powrót do góry    #3299
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli sugerujesz Semen, że zaangażowanie Puszakowskiego w sport żużlowy jest większe niż zaangażowanie Warda czy Holdera? Nie mam pytań. Ktoś, kto niemal codziennie ma zawody i jest non stop na walizkach, nie ma czasu na celebrowanie pojedynczego treningu.
    Tak samo jak nie ma czasu na przygotowanie do sezonu bo rozbija się po motocrossach w czasie, kiedy sparing ma drużyna, z której kroi się około 3mln złotych za sezon. To odnośnie Golloba. Ja osobiście nie widziałem i nie słyszałem, żeby w noc przed meczem Puzon był naje**** jak świnia. Nasze gwiazdy co są non stop na walizkach jakoś na to znajdują czas.

  18. Powrót do góry    #3300
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    W dzisiejszych czasach jedni profesjonalizmem nazywają codzienne starty w różnych miejcach Europy a inni solidne przygotowanie się do konkretnego meczu swojej drużyny. Możesz sobie Buszmen kpić, jak już musisz i nie masz jak inaczej, tym niemniej warto czasem spojrzeć na sprawę nie tylko przez pryzmat własnych klapek
    Pytanie co w LONG RUNIE (cały sezon) jest lepszą formą przygotowania? Spasowanie na jeden mecz, gdzie spadnie deszcz/przyjedzie komisarz i nagle jest dno, czy budowanie solidnej formy sportowej?

    Oracle: coś bredzisz. Jak już piszesz, to konkretami. Kto, kiedy, gdzie i ile. Bo takie teksty, że ktoś kogoś kiedyś widział w Moskwie po meczu i niby to był jakiś wielki anty-profesjonalizm. Już nie chcę być złośliwy, ale o Puzonie nikt w mediach by nie napisał, bo sorry - co to za news?

    Spoko, no sorry - widzę mamy tu przykład wzoru sportowca. Przyjechał na trening i powiedział, że było fajnie. Czapki z głów. Dziwne tylko, że ta recepta na sukces jakoś sprawdza się do tego, że zawodnik ten jest w porywach drugą linią w pierwszej lidze. Zapewne jakiś spisek.

    Żeby skończyć ten temat. Nie jest moim celem "jechanie" po Puzonie. Pasjonat - OK. Profesjonalista - żarty na bok.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-04-2014 o 11:28

  19. Powrót do góry    #3301
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A jak panowie wrażenia po wczorajszym meczu w Gorzowie.Mają się kogo bać w tym Gorzowie,wrażenie robią.

  20. Powrót do góry    #3302
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pytanie co w LONG RUNIE (cały sezon) jest lepszą formą przygotowania? Spasowanie na jeden mecz, gdzie spadnie deszcz/przyjedzie komisarz i nagle jest dno, czy budowanie solidnej formy sportowej?

    Oracle: coś bredzisz. Jak już piszesz, to konkretami. Kto, kiedy, gdzie i ile. Bo takie teksty, że ktoś kogoś kiedyś widział w Moskwie po meczu i niby to był jakiś wielki anty-profesjonalizm. Już nie chcę być złośliwy, ale o Puzonie nikt w mediach by nie napisał, bo sorry - co to za news?

    Spoko, no sorry - widzę mamy tu przykład wzoru sportowca. Przyjechał na trening i powiedział, że było fajnie. Czapki z głów. Dziwne tylko, że ta recepta na sukces jakoś sprawdza się do tego, że zawodnik ten jest w porywach drugą linią w pierwszej lidze. Zapewne jakiś spisek.

    Żeby skończyć ten temat. Nie jest moim celem "jechanie" po Puzonie. Pasjonat - OK. Profesjonalista - żarty na bok.
    Sam kilka razy byłem i widziałem. Ot co.
    Pamiętasz może jak przed meczem półfinałowym z Tarnowem Ward trenował w jeansach a potem walnął 5 czy 6 punktów?

  21. Powrót do góry    #3303
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dark i Holder mają wiele grzeszków za sobą. Oprócz tego jeden był naszym liderem w 2012, drugi najlepszym zawodnikiem PO 2013.
    Wyciąganie starych pieśni o pijaństwie TT to w zasadzie jedyny argument przeciwko nim - no cóż....
    Fascynacja Puszakiem nosi ślady....masochizmu. Oprócz tego że jest to miły i sympatyczny chłopak, to jest jeszcze miły......i sympatyczny.
    Nic do niego nie mam, ba - nawet lubię. No ale co z tego, w sensie żużlowym, wynika?

    Rozumiem że to nastawienie, które prezentujecie w stosunku do Holdera i Warda wynika z faktu, że przegrali nam "wygrany mecz" w Gdańsku? Dark "jechał" siłą woli,a o Holderze wszyscy pisali (łącznie ze mną) że zdarzy się cud jeśli wróci do ścigania w przyszłym sezonie po takim dzwonie. Teraz wiem, że trzeba było go wypier...ić ze składu, prawda? Niech się zrasta w Grudziądzu lub Orle.

    PS: Nie trenował w jeansach - te zdjęcia były po zakończeniu treningu kiedy Dark sprawdzał na szybko jeszcze jeden motocykl.
    PS: też kilka razy widziałem pijaństwo zawodników - i nie był to ani Ward, ani Holder. Być może był to nawet mistrz świata Mariusz Puszakowski.

    W dzisiejszych czasach jedni profesjonalizmem nazywają codzienne starty w różnych miejcach Europy a inni solidne przygotowanie się do konkretnego meczu swojej drużyny. Możesz sobie Buszmen kpić, jak już musisz i nie masz jak inaczej, tym niemniej warto czasem spojrzeć na sprawę nie tylko przez pryzmat własnych klapek
    Sobocz - znowu piłeś Żużel nie kończy się na SE - naprawdę
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 21-04-2014 o 11:46

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Buszmen (21-04-2014)

  23. Powrót do góry    #3304
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Należałoby dodać, że Holder był najważniejszym zawodnikiem złotej drużyny z 2008. Ale co tam, Puzon lepszy - tak ładnie opowiada o treningach, że aż wzruszyć się można. Jego sezon to istna "mordęga" przy tych "wakacjach" jakie mają podczas sezonu Ward i Holder.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    mhsol (21-04-2014)

  25. Powrót do góry    #3305
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Nie porównujemy tu dokonań ani talentu Warda/Holdera vs Puszakowski bo ten temat raczej nie podlega żadnej dyskusji, chodzi tylko o to, że nie żadnych podstaw ku temu aby negować profesjonalne podejście Mariusza do wykonywanych przez niego obowiązków jako zawodnika.
    Możecie sobie pisać, że nic nie osiągnął, że nie ma talentu (choć tu się nie zgadzam) ale nie piszcie, że nie jest profesjonalny w tym co robi, bo jest to kompletna bzdura.
    Nie jeździ we "WIELKIM" Unibaxie więc dajcie proszę chłopakowi już spokój. Macie się kogo czepiać.

  26. Powrót do góry    #3306
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Odwracacie kota ogonem. Nie chodzi o nazwisko Puszakowski i nie trzeba kpić jakim to jest w tej chwili ogórem, tylko o podejście do uprawiania sportu. A że to ogór, to przykład jego podejścia jest śmiechu wart, OK.

    Ile razy biadolono, że zawodnicy powinni przyjeżdżać do klubu powiedzmy dzień przed ligą, żeby się przygotować do toru. Teraz uznaje się to za bzdurę do kwadratu, też OK.

    Long Run jest wymyślony tylko przez samych zawodników, któzy za garść kapusty decydują się jeździć gdzie popadnie, to i siła fizyczna w połączeniu ze świeżością opada z każdym miesiącem. Z jednej strony napiszemy że owszem, Ward z Holderem nie byliby w połowie tym kim są bez BEL, ale też możemy napisać, że gdyby nie startowali non stop w każdej lidze to taki Ward łapałby mniej kontuzji ze względu na lepszą regenerację/mniejszy stres/więcej czasu na picie i przede wszystkim trzeźwienie i całą resztę.

    Ale lepiej wykpić, bo ogór jest ogórem

  27. Powrót do góry    #3307
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    A dziś z/z za Emila. Spokojnie może sobie odpocząć, choć za tydzień SGP w Bydzi... bo w nim nie jeździ.
    Ciekawe jak pojedzie Przedpełski i Miedziński - no i Ward po kontuzji.
    Wrocław miał swoje dobre momenty w Toruniu... ot Piotrek Baron. Może kiedyś wróci do nas?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  28. Powrót do góry    #3308
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Howard - no ale kto zaczął? Mariusz Puszakowski jeździ taką masę imprez poza ligą, że można go porównać jedynie z .....Pulczasami.
    Rozumiem, że tamto podejście też było pro. Niech sobie jeździ i dalej będzie ...sympatyczny - no ale przedstawianie jego postaci jako wzór żużlowca do naśladowania to jakiś żart.
    Ale lepiej wykpić, bo ogór jest ogórem
    Ten pije dalej. Nikt nic takiego nie napisał.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 21-04-2014 o 12:00

  29. Powrót do góry    #3309
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale ja się go nie czepiam. Po prostu nie zgadzam się z peanami na jego cześć. Uprawiając sport amatorsko, możesz podchodzić do swoich obowiązków sumiennie i cieszyć się każdym treningiem niczym Puszakowski. Ale to nie czyni jeszcze z Ciebie profesjonalisty. Poza tym nikt nie porównuje tu dokonań Warda i Puzona. Ja porównuje właśnie ich zaangażowanie i profesjonalizm i tutaj moim zdaniem Ward czy Holder zjadają Puszakowskiego na przystawkę.

    Poza tym, nie widzę aby gdziekolwiek ktoś próbował obrazić Puzona. Nastąpiło raczej sprostowanie absurdalnych tez

    Sobotch: Najsłabszy mecz jest lepszy niż najlepszy trening. Tyle w tym temacie. Są zawodnicy, którzy ze względu na nadmiar startów są wypompowani i zwłaszcza w drugiej części swoich karier - unikają ich. Są tacy, którzy potrzebują rytmu. Spytaj np. Pawlickich, czy im przeszkadza czy pomaga duża ilość startów. Nie rozumiem jak można stawiać wyższość treningu i jazd w pojedynkę na własnym torze nad meczami.

    Ile razy biadolono, że zawodnicy powinni przyjeżdżać do klubu powiedzmy dzień przed ligą, żeby się przygotować do toru. Teraz uznaje się to za bzdurę do kwadratu, też OK.
    Ja nie uznaję. To jest fajna wartość dodana. Ale to raczej kwestia dogrania set upu, a nie budowy formy. Jazda przez cały tydzień na swoim torze podczas treningów, to natomiast nie jest nic imponującego. Dzień przed meczem, albo w dniu meczu - OK.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-04-2014 o 12:02

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    mhsol (21-04-2014)

  31. Powrót do góry    #3310
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pytanie co w LONG RUNIE (cały sezon) jest lepszą formą przygotowania? Spasowanie na jeden mecz, gdzie spadnie deszcz/przyjedzie komisarz i nagle jest dno, czy budowanie solidnej formy sportowej?
    W tym roku dla Torunia ten cały long run to raczej long jump, jedna próba już spalona, jeszcze dwie takie i można się żegnać z zawodami (sezonem).

  32. Powrót do góry    #3311
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ward po kontuzji.
    Ward nie jest po kontuzji. Będzie jechał z kontuzją.
    W tym roku dla Torunia ten cały long run to raczej long jump, jedna próba już spalona, jeszcze dwie takie i można się żegnać z zawodami (sezonem).
    Lee, widać że się nie wgryzłeś w temat Buszmena to raczej średnio obchodzi jak skończy Unibax jako drużyna

  33. Powrót do góry    #3312
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Konkludując, postawiłbym pytanie, czy Puszakowski nie byłby lepszym żużlowcem, gdyby od młodych lat, miast wyznawać zasadę: treningi na własnym torze = recepta na sukces, jeździł po świecie w różnych ligach i w różnych torach, po 3-4 imprezy w tygodniu? Odpowiedzcie sobie i może wtedy zweryfikujecie pogląd na ten "profesjonalizm". Mhsol dobrze pisze - w takim razie, czemu ktokolwiek czepiał się Pulczyńskich, czy czepia się teraz odcinającego kupony Golloba?

  34. Powrót do góry    #3313
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    W tym roku dla Torunia ten cały long run to raczej long jump, jedna próba już spalona, jeszcze dwie takie i można się żegnać z zawodami (sezonem).
    Nie z sezonem, a z play-off. Zawsze pozostanie nam walka o utrzymanie - też pasjonująca. Ach ten sezon 2006 To był sezon - piękny żużel, piękna dziewczyna, piękne baraże o utrzymanie w Ostrowie. Ech... i ta nuta romantyzmu
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #3314
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    to akurat pamiętam, nawet byłem na jednym z tych spotkań - Słaboń, Iversen, Stead...

  36. Powrót do góry    #3315
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ach ten sezon 2006 To był sezon - piękny żużel, piękna dziewczyna, piękne baraże o utrzymanie w Ostrowie. Ech... i ta nuta romantyzmu
    I dziura budżetowa Ech, i ten wiszący na włosku żużel w Toruniu. Andrenalina - poziom max

  37. Powrót do góry    #3316
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Mariusza nie można porównywać z Pulczasami z bardzo prostego powodu, nie miał on nawet w 1/10 tak cieplarnianych warunków jak miały bliźniaki w klubie. On czasem dostawał szansę oni mieli ją na wyłączność, mogli również startować w innych ligach tylko im się nie chciało, Mariusz nie miał na to kasy.
    No ale tak czy inaczej dość już, niech każdy zostanie przy swoim.

    ps. mhsol przy okazji dziękuję za włączenie się w tę dyskusję (choć po drugiej stronie barykady, tym razem ). Dzięki Tobie było spokojnie . A przy okazji piwko przed meczem w ogródku?

  38. Powrót do góry    #3317
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ja bym nawet dołączył (bo coś Howard ostatnio niepotrzebne spinki mamy tu na forum), ale nie idę dziś na mecz. Następnym razem chętnie.

  39. Powrót do góry    #3318
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    ps. mhsol przy okazji dziękuję za włączenie się w tę dyskusję (choć po drugiej stronie barykady, tym razem ). Dzięki Tobie było spokojnie . A przy okazji piwko przed meczem w ogródku?
    Nie idę w tym sezonie Kara dla zarządu musi być
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 21-04-2014 o 13:11

  40. Powrót do góry    #3319
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    W sumie to Was rozumiem, no nic będę (pił) sam.
    pozdrowionka

  41. Powrót do góry    #3320
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Tak jak pisal ktos tu wczesniej....Ward jest obecnie najlepiej jezdzacym zawodnikiem na swiecie!

  42. Powrót do góry    #3321
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Pierwszy syndrom wiosny w Toruniu tylko -6

  43. Powrót do góry    #3322
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    jak daleko nam do PO zobaczymy za 2 tygodnie w ZG. na razie mamy 2 pewniaków na MA. na wyjazdach czarna magia może być.

  44. Powrót do góry    #3323
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Ja myślę że na MA będziemy mieli 3 pewniakow, czyli Emil, Tomek, Stefek a na wyjazdach 2 Emil i Stefek.

  45. Powrót do góry    #3324
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Tylko czy to jest faktycznie druzyna??
    Kibicuje Toruniowi z calego serca ale cos w tym zespole chyba szwankuje.
    Zjezdza Gollob z Miedziakiem po zwyciestwie 5:1 i nawet sobie piatki nie przybija
    Chyba ze kamera NSportu nie nadazyla.
    Ostatnio edytowane przez KrisKiller ; 21-04-2014 o 23:13

  46. Powrót do góry    #3325
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Kibicuje Toruniowi z calego serca
    Ty tez ?!?! o jessuuu...

  47. Powrót do góry    #3326
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Ty tez ?!?! o jessuuu...
    A co? Wolno mi!
    Zygam juz tymi tekstami ze "cala zuzlowa Polska" jest przeciw Toruniowi.
    Nie wiem jak cala Polska ale Torun przynajmniej jednego fana na Podkarpaciu ma

  48. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    Rif (21-04-2014), lego (22-04-2014), peper (22-04-2014), polewaczka (22-04-2014)

  49. Powrót do góry    #3327
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Słucham Kasprzaka w magazynie i sobie mysle:
    MIEDZIAK IDŹ JEGO DROGA.

  50. Powrót do góry    #3328
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    A co powiedział Kasprzak?

  51. Powrót do góry    #3329
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Opowiadał jak uzyskał spokój ducha. Czego głownie moim zdaniem brakuje Miedziakowi.

  52. Powrót do góry    #3330
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    No ja tez im kibicuje, z racji zenady regulaminowej i minusowych punktow. Dodatkowo mocna druzyna Unibaxu jest potrzebna lidze, ich wczesne odpadniecie z walki o PO sprawi ze stracimy sporo emocji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •