Strona 141 z 209 PierwszyPierwszy ... 4191131139140141142143151191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,301 do 6,345 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6301
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    teraz niech sie Sparta sprezy i nam bonusa zabierze PO czeka
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #6302
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Myślę, że Iversen, Zagar, Gapiński i Świderski byli bardziej bezradni niż wyluzowani Zmarzlik w sumie chyba też
    A moim zdaniem to był trochę inny, dużo bardziej suchy i twardy tor niż w poprzednich meczach Stali. Coś jak na meczu z KOVPCZ (wtedy jeszcze KOCZ).

  3. Powrót do góry    #6303
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wrocław i Gorzów dostaną po bonusie. Falubaz jeden punkt straci - na to wygląda. Czyli bez rewolucji, ale może to tłumaczyć wczorajszy "luz" Stalowców.
    Hmm, no nie wiem. Ale tutaj punkty będzie odbierała SE. A ta nie będzie miała (moim zdaniem) podstawy ujmować punkty Patryka za mecz we Wrocku. Bo na podstawie czego ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #6304
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Na podstawie tego, że w tym meczu Dudek już nie powinien jechać. Tak jest w każdym sporcie, że "późniejsze" (między dniem próby, a finalnym zawieszeniem) wyniki idą do kasacji.

  5. Powrót do góry    #6305
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Sobotch Dudek dostanie anulowanie pkt z całego sezonu + kara na cały rok to ci humor przestanie dopisywać.
    Prawda taka że winny jest na 100 bo sportoW wiec zawodowiec powinien wiedzieć co mu wolno a co nie wolno. I to z.jakiejkolwiek dyscypliny i klubu by nie był
    Inna sprawa że dla uczciwości powinien za cały sezon mieć kasację, no chyba że robią im badania raz na.miesiąc i prędzej było ok.
    Tak jak już mówiłem to nie koniec kłopotów w Falubazie.
    Szkoda że taki czysty klub bez winny bez skazy zwycięzca wielkiego meczu fiar play, a teraz broczy w takim łajnie

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  6. Powrót do góry    #6306
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Na podstawie tego, że w tym meczu Dudek już nie powinien jechać. Tak jest w każdym sporcie, że "późniejsze" (między dniem próby, a finalnym zawieszeniem) wyniki idą do kasacji.
    No właśnie tego nie jestem pewien. Masz jakiś przepis który to reguluje ? No bo na chłopski rozum to od teraz za dwa lata, jak minie ewentualny okres karencji, też będzie można mu kasować punkty. No bo kiedyś coś tam brał. Czyż nie ?

    Terrax

    Sobotch Dudek dostanie anulowanie pkt z całego sezonu + kara na cały rok to ci humor przestanie dopisywać.
    Ooo, i jest mój faworyt.

    A czemu tylko z jednego sezonu ? Niech się cofną i anulują za ostatnie 5 lat. A co


    Tak jak już mówiłem to nie koniec kłopotów w Falubazie.
    A w Unibaxie ? Napisz czy w Unibaxie to już jest koniec kłopotów ? Napisz jeszcze co nas czeka w tym Falubazie ? Likwidacja, degradacja, zaorają nam stadion ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-08-2014 o 14:16
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #6307
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Tak jak już mówiłem to nie koniec kłopotów w Falubazie.
    Szkoda że taki czysty klub bez winny bez skazy zwycięzca wielkiego meczu fiar play, a teraz broczy w takim łajnie

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
    Wrzuć coś konkretnego, czyli pisz wprost co wiesz.

  8. Powrót do góry    #6308
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,213
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 408 w 225 postach
    Nic nie wie. To zwykły ujadacz troll. Przypomnijcie sobie rewelacje tego gościa podczas sezonu zimowego dot. transferów. Dziwne, że ten terrax jeszcze bana nie dostał za podawanie nieprawdziwych informacji

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    dillinger (11-08-2014), kapitan bomba (11-08-2014)

  10. Powrót do góry    #6309
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Sobotch Dudek dostanie anulowanie pkt z całego sezonu + kara na cały rok to ci humor przestanie dopisywać.
    Prawda taka że winny jest na 100 bo sportoW wiec zawodowiec powinien wiedzieć co mu wolno a co nie wolno. I to z.jakiejkolwiek dyscypliny i klubu by nie był
    Humoru w tej chwili też nie mam.

    Z drugiej strony, jakbym miał bazować na twoich informacjach o Dudku w ogóle, to mogę spać spokojnie.

    A na jakiej podstawie dostanie anulowanie z całego sezonu to wytłumaczysz, czy tak ci się nagle pomyślało?

    A że jest winny to wiem, nie trzeba mi tłumaczyć.

  11. Powrót do góry    #6310
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,276
    Kliknij i podziękuj
    6,247
    Podziękowania: 2,015 w 1,241 postach
    Pewnie znowu się okaże, że Dudek podpisał jakiś list intencyjny, ale to za mało, żeby go skazać

  12. Powrót do góry    #6311
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Sobotch Dudek dostanie anulowanie pkt z całego sezonu + kara na cały rok to ci humor przestanie dopisywać.
    Prawda taka że winny jest na 100 bo sportoW wiec zawodowiec powinien wiedzieć co mu wolno a co nie wolno. I to z.jakiejkolwiek dyscypliny i klubu by nie był
    Inna sprawa że dla uczciwości powinien za cały sezon mieć kasację, no chyba że robią im badania raz na.miesiąc i prędzej było ok.
    Tak jak już mówiłem to nie koniec kłopotów w Falubazie.
    Szkoda że taki czysty klub bez winny bez skazy zwycięzca wielkiego meczu fiar play, a teraz broczy w takim łajnie

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
    A kiedy Romek w końcu kupi Stelmet?

  13. Powrót do góry    #6312
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    O Dudku i jego anulowanych pkt to tylko hipoteza. Nikt nie wie jak się sprawa rozstrzygnie.
    Co do Unibaxu niestety ale nie mamy o czym pisać dosłownie i w przenosi.
    Czarna dupa nic więcej niestety. I szczerze nie zasługujemy na play off na chwilę obecną.
    A o kim mowa i ewentualnie kłopotów z kolejnym riderem Z ZG to to już padło.

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  14. Powrót do góry    #6313
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Humoru w tej chwili też nie mam.

    Z drugiej strony, jakbym miał bazować na twoich informacjach o Dudku w ogóle, to mogę spać spokojnie.

    A na jakiej podstawie dostanie anulowanie z całego sezonu to wytłumaczysz, czy tak ci się nagle pomyślało?

    A że jest winny to wiem, nie trzeba mi tłumaczyć.
    No wlasnie na takiej samej podstawie jak minus 8 Unibaxu. Czyli z du.py

  15. Powrót do góry    #6314
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,276
    Kliknij i podziękuj
    6,247
    Podziękowania: 2,015 w 1,241 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No wlasnie na takiej samej podstawie jak minus 8 Unibaxu. Czyli z du.py
    Ale Falubaz to nie Unibax. My mamy plecy u Witii

  16. Powrót do góry    #6315
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,183
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Dudek powinien byc ukarany degradacja do 2 ligi.


    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Wy to znaczy kto?
    Ja rzeczywiście nie czytałem, ale nie przypominam sobie, żebym ja albo mój klub ogłaszał oficjalny wyrok.
    Pamiec widze slaba.
    Kibice domagali sie degradacji a Jankowski mial wiecej serca i jemu starczylo - 17 pkt.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Hm... tylko problem tej drużyny jest taki, że takim zdaniem Kingpin można podsumować wszystkie mecze wyjazdowe w tym roku.
    Mamy 12 kolejek za nami, a nie było chyba meczu, w którym wszystko by zagrało na 90%. My zawsze jedziemy na 50-60-70%
    możliwości co wystarczało do wygranych u siebie, a co niestety powodowało, że na wyjazdach jak w tym roku tak blado
    w ostatnich ośmiu latach jeszcze chyba nie wypadliśmy. Można wierzyć w przebudzenie, ale na dziś można pytać: z czym
    do play-off - mimo, że np. patrząc na nasz wynik w Tarnowie i na wczorajszy wynik Tarnowa w Gorzowie można się
    pocieszać, że jak byśmy weszli do play-off to...
    Obecne wrażenie z jazdy jest takie, że Holder może by chciał ale jakoś nie może, nogę odstawia, gaz zamyka,
    Ward może, ale jakoś mu się nie chce, ale od niechcenia strzeli czasami jakiś fajny bieg, a Gollob ma obecnie
    stan pokontuzjogenny przedemerytalny i też za wiele od niego nie można wymagać, na koniec możemy okrasić
    to Miedzińskim, który obecnie może się przedstawiać: jestem Chaos, Adrian Chaos, czynie chaos na torze.
    Nie chce mi się sprawdzać w statystykach - ale przy takiej ekipie Ward, Miedziński, Holder, Gollob, Sajfutdinov
    zdaje się wczoraj dopiero zanotowaliśmy PIERWSZY KOMPLET w tym roku na torze zawodnika - w XII kolejce!
    Jeżeli to był drugi komplet to i tak słabo.
    Jeżeli skończymy sezon w sierpniu, a na to wszystko wskazuje, to wygląda na to, że nowa-stara ekipa
    będzie miała sporo czasu, żeby tę drużynę poskładać na nowo. Drużynę, która będzie miała mniej wielkich nazwisk,
    ale o której czasami będzie można powiedzieć - kurcze, nie spodziewałem się, a fajny meczyk pojechali,
    a zaskoczył pozytywnie ten i ten chłopak.
    Oczywiscie,ze caly sezon jedzemy jak lamagi,ale w tym przpadku odnioslem sie do meczu na MA.
    Co by nie mowic,gdyby nasi mieli jaja,powinni oslabiony Falubaz przejechac na pol.Tym bardziej ,ze Hampel jechal padake.
    Niestety ,sa jacy sa i dlatego taki Adamczewski ktory w Gorzowie nie przejechal poprawnie jednego okrazenia,jedzie na MA
    mecz sezonu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-08-2014 o 14:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #6316
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Teraz pewnie się zacznie kontrola wszystkich zawodników i dobrze bo pewnie się okaże że więcej zawodników będzie z różnych drużyn jeździła na dopalaczach

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  18. Powrót do góry    #6317
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Mamy do czynienia z nowoscia jakby nie patrzec, wiec ciezko nam tu na forum cos wymyslec. Stawiam czteropak temu co trafi z karami dla Dudka i ewentualnie tego w jaki sposob moga one dotkac Falubaz
    A mogą być spore widełki? Jeśli tak to stawiam na zawieszenie 6-24 miesięcy, karę finansową 5k-50k złociszy. Co do pkt to stawiam na anulowanie ich z tych zawodów w których został przyłapany.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Powrót do góry    #6318
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    to w nagrodzie tez zasotuje widelki
    od soczku w kartoniku po 4opak regionalnego

  20. Powrót do góry    #6319
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie tego nie jestem pewien. Masz jakiś przepis który to reguluje ? ...
    Tak wprost to art. 10.8 Światowego Kodeksu Antydopingowego. Trzeba by jednak przeanalizować, czy nie ma jakichś wyłączeń lub innych przesłanek uchylających odpowiedzialność z tego art. Dużo tego, a nie mam na to czasu.

  21. Powrót do góry    #6320
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,183
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    DlAczego o Dudku dyskutujemy w watku Apatora?
    Czyzby list intencyjny znowu nabral mocy?


    Taka ciekawostka:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45...ostatnich-mecz

    E,tam
    ja tez dalej wierze w PO.
    Z drugiej strony jak TT pojada na jeszcze wiekszym luzie,to Malitowski z Kossakowskim tez pojada jeszcze w tym roku swoj mecz zycia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-08-2014 o 15:00
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #6321
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    dyskutujcie sobie o Dudku tam, gdzie jest na to miejsce.

    Jeśli chodzi o Dudka i nasz watek, to juz mial swoje 5 minut, ale wybral inaczej. Kto wie, co by sączył, gdyby jeździł dla nas. Ot przewrotność losu.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  23. Powrót do góry    #6322
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a ja proponuję wszystkie mecze od momentu w których brał w nich nie uprawniony zawodnik - PD - walkower.

    co do naszych i ostatniego meczu. Kto wstawia do składu TG po takim dzwonie.

    Holder - cały czas być musi i niech sobie do końca sezonu jeździ asekuracyjnie.

  24. Powrót do góry    #6323
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a ja proponuję wszystkie mecze od momentu w których brał w nich nie uprawniony zawodnik - PD - walkower.

    co do naszych i ostatniego meczu. Kto wstawia do składu TG po takim dzwonie.

    Holder - cały czas być musi i niech sobie do końca sezonu jeździ asekuracyjnie.
    Coś mi mówi że on w przyszłym roku wystrzeli z formą.

  25. Powrót do góry    #6324
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,536
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,881 w 1,765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Coś mi mówi że on w przyszłym roku wystrzeli z formą.
    Powiedz temu "czemuś", żeby poszło sobie w cholerę bo robi cię w balona

  26. Powrót do góry    #6325
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Czyli tak jak czułem - zabrakło punktów z Leszna, Gdańska i punktu bonusowego z Falubazem. Pięć punktów więcej by dużo dało. A szkoda, bo Unibax nawet jadąc z Tarnowem w play-off mógłby sporego stracha im napędzić, zwłaszcza że jako jedyny zespól z nimi wygrał. Szkoda.

  27. Powrót do góry    #6326
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Nie ma dowodów na to, że Patryk zażywał ten swój środek przed meczem we Wrocławiu, więc ewentualne odjęcie punktów nastąpi tylko za mecz z Gorzowem. Metyloheksanamina jest stymulantem z grupy S6, a to oznacza, że jej zażywanie jest zabronione tylko podczas zawodów. Dalej oznacza to, że aby wyciągnąć konsekwencje wobec zawodnika należy udowodnić, że zażywał on środek w trakcie lub na krótko przed zawodami.
    Ja tam się nie znam, ale czytając to co piszą wydaje mi się, ze coś magiczny senator mówił,
    że Dudek był badany w Szwecji w MAJU (kwestia którego dnia) i test wypadł na korzyść zawodnika, bo w Szwecji (edit po uwadze Buszmena: ZDANIEM SENATORA) ów specyfik nie jest zakazany.
    Zatem jest to dowód na to, ze Patryk mógł brać ów specyfik wcześniej.
    Nie mówię jednak że brał, bo nie wiem jak wyszedł test Szwedzki i na jakie substancje było badanie.

    W całej sprawie na pewno zapytają zawodnika, od kiedy i w jakich okolicznościach miało miejsce zażycie dopalacza.
    Przyznanie się do winy będzie okolicznością łagodzącą dla zawodnika.
    Jeśli zaś Patryk pójdzie w zaparte i się nie przyzna, a okaże się że test Szwedzki ów dopalacz stwierdził, to pewnie czeka go najwyższy wymiar kary.
    A wszelkie inne oświadczenia stracą na wartości i nawet jeśli ów specyfik zawodnik zażywał po zawodach to będą to tłumaczenia mało wiarygodne.

    A Falubaz wówczas może liczyć się nawet z korektą wyników sprzed Gorzowa.
    Gdzieś czytałem, że nawet mogą orzec walkowery, ale tego bym nie chciał, bo mimo wszystko inni zawodnicy wywalczyli coś na torze i im wynik po korekcie się należy.
    Poza tym ciekawe jakie inne kary mogą spaść na Zieloną Górę.
    Przecież idąc przez analogię ucierpiał wizerunek całej ENEA EKSTRALIGI i inne kluby zostały pozbawione sponsorów, bo któż by chciał sponsorować zakoksowaną dyscyplinę.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 11-08-2014 o 16:23
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #6327
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2014
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    Hahaha widze, ze niektórzy zakompleksieni tutaj już wysyłają Dudka i Falubaz do 2 ligi i najchętniej daliby mu do zapłaty 2.5 miliona i -8 punktów na start w każdych zawodach + zakaz wstępu do parkingu na wszystkie zawody. Biednie skarcony, niewinny unibax

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Zord za jego przydatny post!

    kapitan bomba (11-08-2014)

  30. Powrót do góry    #6328
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Coval: W Szwecji ten specyfik (substancja) jest również zakazany. Senator opowiadał w tym aspekcie bajki.

  31. Powrót do góry    #6329
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Czyli tak jak czułem - zabrakło punktów z Leszna, Gdańska i punktu bonusowego z Falubazem. Pięć punktów więcej by dużo dało. A szkoda, bo Unibax nawet jadąc z Tarnowem w play-off mógłby sporego stracha im napędzić, zwłaszcza że jako jedyny zespól z nimi wygrał. Szkoda.
    Moim zdaniem przy obecnej formie zawodników z Torunia (bazuję na meczu z Zielonką) nawet gdybyśmy weszli do PO to skończyło by się na czwartym miejscu więc może i dobrze, że wakacje niebawem. Nie będzie niepotrzebnych kolejnych rozczarowań.

    przypominam, że we wtorek o 16:00 juniorka jedzie na MA, ktoś oprócz mnie się wybiera?

  32. Powrót do góry    #6330
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zord Zobacz posta
    Hahaha widze, ze niektórzy zakompleksieni tutaj już wysyłają Dudka i Falubaz do 2 ligi i najchętniej daliby mu do zapłaty 2.5 miliona i -8 punktów na start w każdych zawodach + zakaz wstępu do parkingu na wszystkie zawody. Biednie skarcony, niewinny unibax
    Nie czytasz ze zrozumieniem, bo gdyby tak było to zrozumiałbyś metaforę i to że każdy kij ma daw końce
    Ale podsumowując Twoją wypowiedź napiszę wprost - nic z tego co insynuujesz nie napisałem.
    Poza tym nie znasz mnie więc mnie nie obrażaj, bo może jeszcze kiedyś, życie nas zetknie na wspólnej drodze, a wówczas moje kompleksy mogą stać Twoim utrapieniem.
    Dlatego przeproś mnie i jeśli masz kogoś obrażać proponuję zalogować się na inne forum.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 11-08-2014 o 16:38
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #6331
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Coval: W Szwecji ten specyfik (substancja) jest również zakazany. Senator opowiadał w tym aspekcie bajki.
    Dokładnie, na międzynarodową listę zakazanego dopingu trafił bodajże 2 lata temu.

    Co innego listy dopuszczające obrót w sprzedaży odżywkami/suplementami zawierającymi olejek z geranium. Tu pozostawiono wolną rękę odpowiednim regulatorom w każdym kraju.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 11-08-2014 o 16:34
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Powrót do góry    #6332
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Niestety ,sa jacy sa i dlatego taki Adamczewski ktory w Gorzowie nie przejechal poprawnie jednego okrazenia,jedzie na MA
    mecz sezonu.
    Nie wiem czy zauważyłeś ale niechcący trochę mu umniejszasz
    Po prostu zagrało chłopakowi więc darł do przodu ile wlezie.


    Nasi natomiast wszędzie czują się jak na wyjeździe. Właściwie dotyczy to już każdego. No ale jedni jakoś sobie z tym radzą, inni już nie koniecznie i potem mamy co mamy. Kolejny raz okazuje się że nazwiska nie jeżdżą i chociaż każdy to wie, uwierzyć nie może. Mam tylko nadzieję, że Robert poniesie jakieś posezonowe konsekwencje swoich osiągnięć. Co do reszty, jest mi to obojętne.

  35. Powrót do góry    #6333
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Poza tym ciekawe jakie inne kary mogą spaść na Zieloną Górę.
    Przecież idąc przez analogię ucierpiał wizerunek całej ENEA EKSTRALIGI i inne kluby zostały pozbawione sponsorów, bo któż by chciał sponsorować zakoksowaną dyscyplinę.
    a jakie inne kary moga spasc? Jest to czyn indywidualny.

  36. Powrót do góry    #6334
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    a jakie inne kary moga spasc? Jest to czyn indywidualny.
    Czyn faktycznie indywidualny, ale........
    klub chyba bierze odpowiedzialność za zawodnika i jego wizerunek jaki przekłada się na klub?
    A klub to przecież organizm zwany Ekstraligą.
    Jednak jak znam życie pewnie w tej sytuacji nie bierze, bo ona jest inna i specyficzna.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #6335
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    a jakie inne kary moga spasc? Jest to czyn indywidualny.
    czyn indywidualny ale jest w drużynie

    tak samo jak faul w piłce jest indywidualny ale w wypadku czerwonej kartki cierpi i zawodnik i drużyna.

  38. Powrót do góry    #6336
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Czyn faktycznie indywidualny, ale........
    klub chyba bierze odpowiedzialność za zawodnika i jego wizerunek jaki przekłada się na klub?
    A klub to przecież organizm zwany Ekstraligą.
    Jednak jak znam życie pewnie w tej sytuacji nie bierze, bo ona jest inna i specyficzna.
    za ok 5 godzin bedzie inny temat. Koniec wiary w PO.

    By nie zasmiecac, ostatni raz.

    Nie jestesmy w przedszklolu. Za co odpowiedzialnosc? Jakby klub wiedzial lub nawet zmuszal do dopalaczy to co innego.
    W zadnym wiekszym sporcie druzynowym nie spotkalem sie ze za doping karano dodatkowo klub. To klub moze jeszcze dodatkowo nalozyc kare na zawodnika.
    Dla klubu kara wystarczajaca jest odjecie punktow zawodnika, goli, walkower.

    Thats all. Dudek nie jest pierwszym i nie ostatnim sportowcem na haju. Czy w pilce, koszykowce, siatkowce co roku ktos da sie zlapac.
    Nie ma tutaj rowniez miejsca na polemika. Wpisujemy w google odpowiednie hasla i wyskakuja nam podobne przypadki jak i kary dla klubow.

    Edit: dopisalem tylko odjecie punktow "zawodnika"
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 11-08-2014 o 17:11

  39. Powrót do góry    #6337
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    za ok 5 godzin bedzie inny temat. Koniec wiary w PO.

    By nie zasmiecac, ostatni raz.

    Nie jestesmy w przedszklolu. Za co odpowiedzialnosc? Jakby klub wiedzial lub nawet zmuszal do dopalaczy to co innego.
    W zadnym wiekszym sporcie druzynowym nie spotkalem sie ze za doping karano dodatkowo klub. To klub moze jeszcze dodatkowo nalozyc kare na zawodnika.
    Dla klubu kara wystarczajaca jest odjecie punktow, goli, walkower.

    Thats all. Dudek nie jest pierwszym i nie ostatnim sportowcem na haju. Czy w pilce, koszykowce, siatkowce co roku ktos da sie zlapac.
    Nie ma tutaj rowniez miejsca na polemika. Wpisujemy w google odpowiednie hasla i wyskakuja nam podobne przypadki jak i kary dla klubow.
    Kolego z przepięknego Gdańska do którego jeżdżę z nieskrywana przyjemnością.
    Tak wnioskuję po nicku.
    Nie sposób się z Tobą nie zgodzić.
    Nie chce jednak wywoływać tematu walkowera, ale powiem tylko tyle, że moim wpisem chciałem pokazać jak można naciągać rzeczywistość.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #6338
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Czyn faktycznie indywidualny, ale........
    klub chyba bierze odpowiedzialność za zawodnika i jego wizerunek jaki przekłada się na klub?
    A klub to przecież organizm zwany Ekstraligą.
    Jednak jak znam życie pewnie w tej sytuacji nie bierze, bo ona jest inna i specyficzna.

    Hmm, a jaką odpowiedzialność za Warda wziął Unibax w sytuacji kiedy ten jarał marychę ? Lub gdy był oskarżony o gwałt, chyba na nieletniej ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Zord (11-08-2014)

  42. Powrót do góry    #6339
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a jaką odpowiedzialność za Warda wziął Unibax w sytuacji kiedy ten jarał marychę ? Lub gdy był oskarżony o gwałt, chyba na nieletniej ?

    a robił to w trakcie meczu lub tuż przed nim i czy miało to wpływ na wynik meczu?


    "nowy" właściciel zaczyna jak RK:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45...womira-kryjoma
    Ostatnio edytowane przez maci78 ; 11-08-2014 o 17:22

  43. Powrót do góry    #6340
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    445
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a jaką odpowiedzialność za Warda wziął Unibax w sytuacji kiedy ten jarał marychę ? Lub gdy był oskarżony o gwałt, chyba na nieletniej ?
    Po 1. Ward nie został przez sąd uznany za winnego.
    Po 2. Ward jarał sobie na wakacjach w Australii.

  44. Powrót do góry    #6341
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    panowie, o czym wy piszecie?
    jakie kary dla falubazu? jakie walkowery? jakie 2,5 mln? jakie -8 punktów?

    senator to nie karkosik, żeby w milczeniu przyjmować razy i płacić za ślinę tych, którzy na niego plują.

    nie będzie po myśli senatora, to falubaz zorganizuje własną ligę krajową. liga mistrzów już jest.

  45. Powrót do góry    #6342
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,790
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a robił to w trakcie meczu lub tuż przed nim i czy miało to wpływ na wynik meczu?
    A no nie. Teoretycznie nie.
    Pamiętam jak kiedyś polska reprezentacja w hokeja w Calgary w 1988 roku wygrała z Francją 6:2, po czym znaleziono
    doping u jednego zawodników (Jarosława Morawieckiego) i orzeczono walkower 2:0 dla Francuzów. Zasada prosta,
    bo z gry jednego zawodnika na dopingu, korzystała cała drużyna. W żużlu jest to trochę bardziej policzalne
    i wiadomo, że tu wynik drużyny jest jakby sumą wyników indywidualnych.
    A Sportowe Fakty powinny zmienić już dawno zdjęcie p. Jacka Gajewskiego, bo to obecne jest mocno nieaktualne.
    Ja chyba też muszę wziąć się do roboty i ruszyć na rower czy coś...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  46. Powrót do góry    #6343
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Ja uważam że za przewinienie Dudka ukarany powinien zostać Unibax. W końcu Dudek podpisał list intencyjny i prawie został w tym sezonie zawodnikiem klubu z Torunia więc można przypuszczać że gdyby tak się stało to Dudek 'szprycowałby' się z plastronem z aniołem na piersi. Proponuje 2.5mln kary i -8 na start przyszłego sezonu. Tak dla przestrogi. Żeby nikomu nie przyszło już do głowy podpisywać jakieś listy z dopingowiczem.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 11-08-2014 o 17:53
    #GetWellDarky

  47. Powrót do góry    #6344
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2014
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeszcze a propos powyższego posta @Morciasz , jak zawodnik nie potrafi wziąć odpowiedzialności za swoje czyny to właśnie tak to się kończy
    (wspomniany mecz mam na myśli, akurat hokej bardzo lubię - szkoda, że praktycznie nie istnieje w Polsce - na szczęście powoli coś się dzieje, I liga Stoczniowiec w gdańsku, awans polskiej repry )
    W tej dyscyplinie jest jak napisałeś - jednostka, indywidualność może zadecydować o wyniku

    co do żużla mam mieszane uczucia jak powinno zostać to rozwiązane, nie znam się

  48. Powrót do góry    #6345
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a ja proponuję wszystkie mecze od momentu w których brał w nich nie uprawniony zawodnik - PD - walkower.
    gdyby chodziło o kogoś z Apatora, to bankowo mielibyśmy takie polowanie na czarownice i dalsze publiczne palenie na stosie, orgię sankcji i licytowanie się w skali dopieprzenia. Czerwone z nienawiści ryje kabotyńskich działaczy klubowych, związkowych i empatycznych kibiców plunęłyby ogniem świńskiej radochy z mantrą powtarzana na ustach- zlinczować, usrać na resztę życia, zabrać licencję, wymazać z historii.
    Jakoś mam przeczucie, że młodziak wywinie się z tego najniższym możliwym wymiarem kary- pogrożą mu dla zasady paluchem, dopieprza dolne rejony przewidziane za takie akcje, usłyszymy wiecie- rozumiecie, różowy hipokryta będzie lobbował złotoustymi bredniami, Cieslak ckliwie- ojcowsko się wypowie o możliwym zrujnowaniu kariery reprezentantowi kraju, a opinia publiczna w końcu utwierdzi się w przekonaniu, ze w zasadzie nic wielkiego się nie stało i w zasadzie to jeszcze przeprosić chłopaka trzeba, że mu się takie stresy funduje...
    W końcu to zdobywca pucharu ferpley, więc to samo w sobie zobowiązuje i musi stanowić okoliczność łagodząca.

    a humorystycznie:
    Zastanawiam się, czy firma Kosbud z Minska Mazowieckiego ma sprawnego marketingowca o szerokich horyzontach i instynkcie rynkowym, który wyczułby potencjał obecnej sytuacji i zaoferowałby falubazowi umowę sponsorska, w celu wypromowania swego produktu- podkładowej zaprawy tynkarskiej, co mogłoby przynieść nowa nazwę dla SPAR falubazu, na dużo lepiej brzmiącą w tej sytuacji- SZPRYC falubaz.
    http://kosbud.com.pl/produkty/szpryc...awa-tynkarska/
    Wizerunek Pudziana juz wykorzystują, więc znaczy się stać ich na sportowców i Dudek mogłby zostać kolejnym "ambasadorem" Szpryca
    1962- the number of the beast

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi EMILKA za jego przydatny post!

    Shogun90 (11-08-2014), apator_uk (11-08-2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •