Strona 117 z 209 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117118119127167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,221 do 5,265 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5221
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Popelina może taka sama, ale mniej boli
    Popelina Golloba najbardziej boli ludzi z poza Torunia.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  2. Powrót do góry    #5222
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    "Startuje Letnia Akademia. Unibax chce znaleźć nowych Przedpełskich"
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45...ign=newswidget

    Łukaszów to już dziś mamy z 15tu
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 02-07-2014 o 14:24

  3. Powrót do góry    #5223
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Już jutro w Toruniu Liga Juniorów, inauguracja oczywiście dzisiaj w Gdańsku.
    W Toruniu o 16.00 z tego co widziałem.

    A w finale MMPPK pewno pojedzie Paweł i Oskar. Spore szanse na
    wysoki stopień pudła mamy.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #5224
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    "Startuje Letnia Akademia. Unibax chce znaleźć nowych Przedpełskich"
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45...ign=newswidget

    Łukaszów to już dziś mamy z 15tu
    Wydaje mi się, że 90% Ząbikowych perełek już dawno zawiesiła kevlary na kołku i klub zaczyna od opcji zerowej (pominąwszy paru młodzianów całkiem nieźle radzących sobie na minitorze). Z tamtej manufaktury został chyba tylko Krzyżanowski i kontuzjowany Wolender. Oby to nie była kolejna pijarowa podpucha, może Chomski dokona lepszej selekcji niż Ząbik.

  5. Powrót do góry    #5225
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    no to dziś liga juniorów i tak sobie spoglądam a tu:
    13. Oskar Fajfer - 9 (3,3,3)
    14. Oskar Ajtner-Gollob - 8+1 (2*,2,1,3)
    15. Dawid Krzyżanowski - 4+2 (2*,1*,1)

    bieg 6. (65,44) Fajfer, Krzyżanowski, Pieszczek, Bieliński (w/u2)
    Pieszczek za Kossakowskiego. Świetnie wystartowali gdańszczanie, ale na szczycie pierwszego łuku zakręciło motorem Bielińskiego. Wychowanek Wybrzeża został wykluczony z powtórki. W niej Pieszczek przespał start i dojechał daleko za drugim Krzyżanowskim.

  6. Powrót do góry    #5226
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Kryjom mu kazał przegrać
    Sent from my RM-821_eu_czech_432 using Tapatalk
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  7. Powrót do góry    #5227
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jakieś punkty zrobił ten Krzyżanowski. Czemu go chowacie? A może taka taktyka - cały rok bez oficjalnych zawodów i w decydującym momencie puścicie w lidze gościa, który pyknie komplet! I nikt się nie będzie spodziewał.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Powrót do góry    #5228
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Bo on jest na takim etapie kariery jak Pawelek dwa lata temu. Nie nadaje sie. Nie daj boże jeszcze by jakieś punkty w lidze zrobił. Cała myśl trenerska ległaby w gruzach.

    Wysyłane z mojego Xperia Arc S za pomocą Tapatalk 2

  9. Powrót do góry    #5229
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45...ikiem-fjelsted

    Czyżby dopiero teraz dostali przyzwolenie z klubu na podpisywanie kontraktów za granicą? Wcale bym się nie zdziwił, bo PO praktycznie nam odjechały. Tak chłopaki mniej ryzykowali zdrowiem jeżdżąc tylko w Polsce.

  10. Powrót do góry    #5230
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No też jednak kluby uzupełniają braki kadrowe (kontuzje i inne niedyspozycje), łapiąc zawodników, którzy pokazują się tu i tam z niezłej strony. W SWE poza Pawłem angaż złapali Pawlicki czy Doyle.

  11. Powrót do góry    #5231
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Mógłby ktoś zrelacjonować dzisiejszą Ligę Juniorów? Głównie chodzi mi o postawę Krzyżanowskiego. Czy Wolender był w ogóle w parku maszyn? Jak tak to dlaczego nie pojawił się na torze w zawodach?

    Z góry dziękuję

  12. Powrót do góry    #5232
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Bardzo sprawnie przeprowadzono tę dzisiejszą rundę Ligi Juniorów. Gdyby nie upadki to te 21 wyścigów udałoby się objechać w niecałe dwie godziny. Duży plus dla sędziego.

    Paweł klasa dla siebie. Komplet punktów, pewna jazda, biegi wygrywane z przewagą połowy prostej. Nawet jak przegrał start z najgorszego dzisiaj pola C to już na drugim łuku pierwszego okrążenia, świetnym atakiem po orbicie wyprzedził bez najmniejszych problemów Malitowkiego i Dolnego (taka szarża trochę w stylu W.Jagusia z Broniewskiego z meczu Apator - Falubaz 2007, kiedy to rozprawił się z Protasiewiczem i Iversenem).
    Ajtner-Gollob po raz kolejny nie zrobił na mnie szału. Odniosłem wrażenie, że ma szybki sprzęt, ale brakuje mu umiejętności, żeby to wykorzystać. W pierwszym biegu wprawdzie przeszkodził mu trochę Przedpełski, który podczas wyprzedzania Czai wyniósł się trochę na jego linię toru jazdy, przez co OAG spadł na ostatnie miejsce. Następnie udało mu się minąć wyraźnie niedopasowanego Polisa i to by było na tyle. W trzeciej serii z trudem obronił się przed atakami Ł.Kaczmarka, natomiast w ostatnim biegu, gdyby nie upadek Malitowskiego, miałby najprawdopodobniej 0, gdyż jechał kilka metrów za wrocławianami.
    Dużo uwagi poświęciłem Krzyżanowskiemu. Pierwszy wniosek jest następujący - gdy w 2012 roku przyglądałem się na zawodach juniorskich 17-letniemu Przedpełskiemu to prezentował się wyraźnie lepiej. Krzyżanowski ma przede wszystkim bardzo słabe starty. Kiedy raz udało mu się dobrze zabrać spod taśmy to po zewnętrznej wysforował się na prowadzenie, które powiększał na trasie. Gdy jechał z tyłu nie wyglądało to już tak różowo - dość sztywna sylwetka i brak pomysłu na atak. Oczywiście niepoważne byłoby skreślanie zawodnika, który ma 17 lat, ale gołym okiem widać, że Dawid musi przede wszystkim szukać jak najczęstszych okazji do startów, bo sporo nauki przed nim. Jeśli chodzi o starty w Ekstralidze to niestety na chwilę obecną numer 2/4 i od początku meczu zmiany przez Przedpełskiego i Fajfera. No chyba, że na mecz z Gdańskiem. Wtedy można go wystawić pod 14/15 i zobaczyć jak sobie poradzi.

    Co do reszty zawodników to bardzo fajnie zaprezentował się Smektała. Jak na niespełna 16-latka jeździł naprawdę bardzo dobrze. Widać, że ma talent i Unia raczej nie powinna się specjalnie martwić, że po tym sezonie Musielak kończy wiek juniora, bo wydaje się, że mają młodzieżowca na lata.
    Po raz kolejny dobry występ na MotoArenie zanotował D.Kaczmarek. Wydaje się, że to również materiał na solidnego zawodnika.
    Ambitnie jeździł Polis, który podobał mi się bardziej od duetu Łęgowik - Malczewski. Moim zdaniem, we Włókniarzu powinni się poważnie zastanowić kogo dawać do pary z Czają na mecze EE.
    Nieco poniżej oczekiwań spisał się z kolei Cyfer, natomiast zupełnie bezbarwnie pojechali Dolny z Malitowskim.

  13. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Howard (04-07-2014), Oracle (03-07-2014), Penhall (03-07-2014), el_kwas (03-07-2014), pawel_KST (03-07-2014), polewaczka (03-07-2014), wokie (05-07-2014)

  14. Powrót do góry    #5233
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Pozwolę sobie uzupełnić Twój opis swoimi spostrzeżeniami z wczorajszego turnieju.
    R. Malczewski objechał w 1-szym biegu wszystkich (Strzelec) i na pierwszym wirażu poszedł za szeroko(bardzo grząsko). Upadł i na niego fatalnie wjechał O. Polis.
    Ja akurat dostrzegłem iskrę talentu u M. Borowicza z Tarnowa, M. Piosickiego i B. Smektały z Leszna i ...D. Krzyżanowskiego( wygrał z Pieszczkiem). Dużo lepiej jeżdzi młody Gollob. Widać ogromną różnicę w jeździe młodych jeżdżących już w lidze regularnie i resztą. Zobaczymy . Tylko bez presji wyniku.

  15. Powrót do góry    #5234
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    No i w piz...cały misterny plan w piz...Ten gościu nie odpuści,obawiam się,że będziemy,musieli być skazani na niego w następnym sezonie.http://www.przegladsportowy.pl/tomas...8,1,12423.html

  16. Powrót do góry    #5235
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    No i w piz...cały misterny plan w piz...Ten gościu nie odpuści,obawiam się,że będziemy,musieli być skazani na niego w następnym sezonie.http://www.przegladsportowy.pl/tomas...8,1,12423.html
    Pozostaje pozazdrościć panu Tomaszowi takiej ilości silników i życzyć, aby w końcu znalazł te odpowiednie i jeszcze niejeden sezon cieszył swą jazdą toruńskich kibiców.

    pozdr

    Wysłane z Tapatalk

  17. Powrót do góry    #5236
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Tunerzy mówią, że ulepszają sprzęt i naprawdę wydaje im się, że tak jest, bo ich silniki mają na hamowniach dobre osiągi.
    Czyli chyba należy szukać przyczyn w zawodniku tak?

  18. Powrót do góry    #5237
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    No i w piz...cały misterny plan w piz...Ten gościu nie odpuści,obawiam się,że będziemy,musieli być skazani na niego w następnym sezonie.http://www.przegladsportowy.pl/tomas...8,1,12423.html
    Co tak się pieklisz. Ja tam bym chciał zobaczyć Golloba na przelotowych tłumikach. Ze względu na tegoroczne wyniki będzie o wiele tańszym zawodnikiem. O ile w tym sezonie nie mam wielkich nadziei, że zaskoczy tak w przyszłym po przywróceniu starych rur może być ciekawą opcją...

  19. Powrót do góry    #5238
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Mógłby ktoś zrelacjonować dzisiejszą Ligę Juniorów? Głównie chodzi mi o postawę Krzyżanowskiego. Czy Wolender był w ogóle w parku maszyn? Jak tak to dlaczego nie pojawił się na torze w zawodach?
    Był: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...07#photo-start
    Sam się zastanawiam czemu nie jechał.

  20. Powrót do góry    #5239
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Czyli chyba należy szukać przyczyn w zawodniku tak?
    No chyba nie. Hamownia a realne zawody to dwie rozne bajki.
    Nawet w prostej przystepnej nam motoryzacji hamownia a osiągi to dwa swiaty

  21. Powrót do góry    #5240
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    TG będzie z nami tak długo jak długo RK będzie kładł jakąkolwiek kasę na żużel w tym mieście. jeżeli nie będzie RK nie będzie męczarni

  22. Powrót do góry    #5241
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Tomasz chcac zostac w Toruniu musi zaczac jezdzic a nie udawac.
    Nawet za Karkosikowe pieniadze nie ma szans zostac jesli nic w swoim podejsciu do zuzla nie zmieni.
    Chyba nikt juz nie wierzy,ze jego problemy to sprzet.Moze oprocz Chomskiego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #5242
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ta cała akademia to kogo jest pomysł ?? Karkosika ?? Chyba nie, bo odchodzi ... chyba odchodzi. Czy może nowych włascicieli klubu ...

  24. Powrót do góry    #5243
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    to na pewno pomysl rozowego i jego dziewczyny. Pozew o plagiat w drodze.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  25. Powrót do góry    #5244
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Ta cała akademia to kogo jest pomysł ?? Karkosika ?? Chyba nie, bo odchodzi ... chyba odchodzi. Czy może nowych włascicieli klubu ...
    Też się zastanawiam, dlaczego tak późno, czy też może to kolejny chwyt marketingowy? Karkosik niegdyś w wywiadzie stwierdził, że marzy mu się wychowanie mistrza świata (miało być taniej). No i niby jest jeden zawodnik na miarę oczekiwań, ale potem długo, długo nic, więc albo były to puste słowa, albo panowie szkoleniowcy odwalali popelinę, bo wszyscy rozgrzeszani byli za wyniki pierwszego zespołu. Koniec końców kończyło się na kupowaniu zawodników, a dwa mendle licencjatów wciąż "miały czas".

    Pomysłowi tylko przyklasnąć, ale do dorosłego żużla droga daleka. Chętnych nigdy nie brakowało i jak widać na przykładzie Ząbikowej manufaktury przygotowanie do egzaminu na licencję nie jest problemem. Oby tym razem nie skończyło się jak z tamtymi chłopakami, o których słuch zaginął.

  26. Powrót do góry    #5245
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie wiem czy pozno.Przeciez chetnych nie brakowalo nigdy.Mielismy czy nawet mamy najwieksza ilosc zawodnikow z licencja,wiec nie tu jest problem.
    Akademia to tylko nazwa,akurat nie przykladalbym do tego az tak duzej roli.Przeciez rownie dobrze za kilka lat z takiej Akademii moze wyjsc 10 z licencja, bez talentu i przyszlosci.
    Problem lezy albo w zlym systemie albo w braku talentow.Nazwa to nazwa, moim zdaniem bez znaczenia.
    Jednak najwiecej zalezy od samych dzeciakow.Wielu z nich przychodzi do szkolki aby sie na tym wsrod rowiesnikow lansowac,poderwac kilka foczek,kilku aby zaspokoic chore ambicje rodzicow.
    Zuzlowcami na poziomie e-ligi czy nawet 1 ligi zostaja tylko ci dla ktorych speedway jest pasja poparta ciezka praca i talentem.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45...ign=newswidget
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-07-2014 o 17:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #5246
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Wolę, gdy zawodnik ma wyższą pubtkowke, a niższe pierdoly typu przyjazd. W ten sposób kupiłbym busa, dwie motorynki i kasowal niezła wypłatę za pojawienie się, pokrece parę kółek, wynik mniej ważny, bo kasa za przyjazd 4 razy w miesiącu postawi mnie zarobkami wśród niezłych prawników, lekarzy czy małych przedsiębiorców

    Wysłane z mojego przenośnego urządzenia Versace
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  28. Powrót do góry    #5247
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Pomysł z Akademią, to strzał w dziesiątkę. Aż dziw mnie bierze, że dopiero teraz ktoś na to wpadł i zaskakujące, że inne ośrodki żużlowe w ten sposób nie szukają nowych adeptów szkółki. Przecież większość szkół i uczelni - nawet najlepszych - promuje się w ten sposób (drzwi otwarte) i szuka najlepszych studentów. To było skazane na sukces dużego zainteresowania i oczywiście mam nadzieję, że zaowocuje fajnymi wychowankami.

    Trochę niezrozumiałe za to jest dla mnie zdziwienie niektórych, że ktoś coś jeszcze w tym klubie robi, planuje, buduje. Karkosik stwierdził, że po sezonie odchodzi, ale tylko część przyjaciół z Częstochowy i garstka naszych fanów z Zielonej może mieć nadzieję, że to oznacza koniec ekstraligowego żużla w Toruniu.

    Wg mnie nie zmieni się zbyt wiele: może oficjalny stan właścicielski (chociaż pełnego wycofania się Romana raczej nie będzie) i pewnie nazwa (to dla części kibiców będzie fajna zmiana). Myślę, że większość ludzi w klubie zostanie tych samych, skład drużyny będzie podobny, a cele pozostaną najwyższe. Gdyby miało być inaczej, nie walczono by u nas o SEC, SBPC i GP. Dla mnie sytuacja jest zupełnie inna niż w 2006 roku, choć i wtedy był happy end.

    Pomimo tego, że do prezydenta Zaleskiego mam wiele zastrzeżeń, to wie on jak ważny dla Torunia jest żużel, za dużo w ten sport zainwestowano, żeby teraz to roztrwonić. Tym bardziej, że w listopadzie czekają nas wybory.

    Będzie dobrze i pokażemy, że jesteśmy najlepsi

  29. Powrót do góry    #5248
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Nie wiem czy Emil to faktycznie pisze:
    Odnośnie Gustrow chcę Wam jeszcze powiedzieć, że bardzo się cieszę z tego, że obyło się bez kontuzji. Niestety jedna z nacji żużlowych ma chyba w genach dojeżdżanie na maksa do płotu. Ciekawe, czy jak będą sami leżeli w szpitalu to też powiedzą, że żużel to nie szachy. Chociaż akurat tego im nie życzę.

  30. Powrót do góry    #5249
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Brzmi raczej na słowa menago-mechanika. Choć racji chyba odmówić im nie można - tu nie mogło chodzić o zablokowanie przeciwnika, bo ten był już praktycznie na równi z PK. Tak naprawdę to ciężko wczuć się w sytuację Duńczyka i zgadnąć co chciał osiągnąć tym wypuszczeniem się w płot.

  31. Powrót do góry    #5250
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dekadę temu rzeczywiście każdy pisał, że żużel to nie szachy, dziś czytamy głównie o wszelakim bandytyzmie. Ech to bezstresowe wychowanie, nawet szlakę musiało dotknąć... Zwykle jest tak, że jak Kali ukraść krowę to dobrze

    Inna sprawa, że Emil jako zawodnik wybitnie kontuzjogenny, będzie na prawo i lewo marudził na ostrą jazdę, nawet na wszelki wypadek.

  32. Powrót do góry    #5251
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Ja tam raczej rzadko marudzę na takie kwestie. Ale PK ewidentnie przesadził - po prostu wjechał w Emila w miejscu, w którym Sayfutdinov nie mógł już nic zrobić. Nie wiem czy był to bandytyzm (premedytacja), czy Pająka pociągnęło. Fakt jest jednak taki, że za taką akcję zawodnik powinien być wykluczany z biegu.

  33. Powrót do góry    #5252
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Ktoś wie co z Wardem? Na Twitterze narzeka że go boli. Był tam wczoraj jakiś upadek bo na sf piszą ze był wykluczony.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 08-07-2014 o 11:30
    #GetWellDarky

  34. Powrót do góry    #5253
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach
    Coś z kart historii

    http://www.torun.com.pl/index.php?ar...8&id_news=8232

    Po słynnej akcji z billbordami kolejny psikus na skażonej ziemi
    Najlepsi Z Najlepszych.......................... Tylko Apator DMP 1986

  35. Powrót do góry    #5254
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Ktoś wie co z Wardem? Na Twitterze narzeka że go boli. Był tam wczoraj jakiś upadek bo na sf piszą ze był wykluczony.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Wjechal z dużym impetem w bandę...... w stal następne wyścigi jechal jak szkolkowicz...

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    apator_uk (08-07-2014)

  37. Powrót do góry    #5255
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Dekadę temu rzeczywiście każdy pisał, że żużel to nie szachy, dziś czytamy głównie o wszelakim bandytyzmie. Ech to bezstresowe wychowanie, nawet szlakę musiało dotknąć... Zwykle jest tak, że jak Kali ukraść krowę to dobrze

    Inna sprawa, że Emil jako zawodnik wybitnie kontuzjogenny, będzie na prawo i lewo marudził na ostrą jazdę, nawet na wszelki wypadek.
    Kildemand pojechal ostro ale nie niebezpiecznie.Moze dziwnie to brzmi ale tak to widze.
    Co innego jest wklepac kogos w bande jak to robil nie raz Nickus,Grisza czy Ward z Hampelem w Gorzowie na DPS a co innego poszerzanie toru jazdy juz od polowy luku.
    W pierwszym przypadku zawodnik atakowany praktycznie nie ma szans na reakcje lub ta szansa jest naprawde niewielka,w przypadku Petera bylo bez trzymanki ale Emil mial szanse odpuscic i uniknac najgorszego.
    Po gentelmensku Dun nie pojechal,ale mysle,ze mozna jeszcze przymknac oko.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    pakosik (08-07-2014)

  39. Powrót do góry    #5256
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Też się zastanawiam, dlaczego tak późno, czy też może to kolejny chwyt marketingowy? Karkosik niegdyś w wywiadzie stwierdził, że marzy mu się wychowanie mistrza świata (miało być taniej).
    haha tak, to pomysł samego Karkosika i jego przydupasów. Po 7 latach braku inwestycji w szkółkę, braku wysyłania licencjonowanych zawodników choćby na PLM(bo szkoda było na benzynę) nagle ich olśniło...

  40. Powrót do góry    #5257
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Nie wiem czy Emil to faktycznie pisze:
    To co pisze Emil jest bardzo ciekawe Niespelna rok temu przedstawiciel innej nacji zakonczyl mu swoja akcja pod plotem sezon, a mimo to pretensji zadnych nie bylo... Czy to dlatego, ze z pracodawca ow przedstawiciela (dodajmy, ze jednym z najbogatszych, jacy te nacje reprezentuja) podpisal zaraz potem kontrakcik na ladna sumke diengow?

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pzdr,
    Garfield

  41. Powrót do góry    #5258
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co innego jest wklepac kogos w bande jak to robil nie raz Nickus,Grisza czy Ward z Hampelem w Gorzowie na DPS a co innego poszerzanie toru jazdy juz od polowy luku.
    Tak sobie dumam , czemu tak daleko szukasz. Masz Miedziaka pod ręką....
    UNSCARED

  42. Powrót do góry    #5259
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Rozumiem,że podpisanie kontrakciku na ladną sumke diengów(dodajmy,ze jednych z najbogatszych,jacy te nacje reprezentują) upoważnia do tego ażeby zawodnik tzn Emil nie mógł wygłaszać opini o jeżdzie duńczyków.Ale ty jesteś zaawansowany.

  43. Powrót do góry    #5260
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Tak sobie dumam , czemu tak daleko szukasz. Masz Miedziaka pod ręką....
    Adrian nie zostawil miejsca przy bandzie,to fakt,ale byl wyraznie przed Emilem,ktory podobnie jak w Gustrow ,mogl i mial czas odpuscic.Chcial sie wcisnac,nie wyszlo.Wnioski jak widac wyciagnal
    Gentelmenem Miedzin nie byl,podobnie jak Peter.Osobiscie wtedy wykluczylbym Miedzina,ale zdania sa tu podzielone wiec systuacja nie do konca taka jasna i klarowna.
    Dlatego nie podalem tego przykladu,bo sa sytuacje bardziej oczywiste,nie dajace mozliwosci roznej interpretacji.
    Czy moje wyjasnienia Cie satysfakcjonuja?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #5261
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Jednak ktoś z naszych juniorów posiadających licencję jeszcze pozostał. Za chwilę w Lesznie w lidze juniorów debiut zaliczyć może za słabego dziś Ajtnera lub Krzyżanowskiego 19 letni Tomasz Beyger. Już rok temu Jasiu mówił o nim, że to nieoszlifowany diament.

    p.s bio zawodnika i jego podsumowanie startoww 2013 roku:
    Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA
    Tomasz BEYGER 1995
    Tomasz Beyger w ubiegłym sezonie wziął udział w jednym treningu punktowanym, który odbył się na torze w Bydgoszczy. Wtedy młody zawodnik upadł w swoim pierwszym starcie i wycofał się z zawodów.
    źródło: PZM

    eee na debiut jeszcze chyba jednak z rok poczeka:
    Krzyżanowski, Ajtner-Gollob, Kossakowski, Bieliński 5:1
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 08-07-2014 o 18:48

  45. Powrót do góry    #5262
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Miedzinski znowu lezy... on sie naprawde zabije i to nie kiedys tylko wkrotce jak tak dalej pojdzie.

  46. Powrót do góry    #5263
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Tam ogólnie mecz jakiś koszmarny. Vaculik pojechał do szpitala z kontuzjowanym kolanem.

  47. Powrót do góry    #5264
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tam ogólnie mecz jakiś koszmarny. Vaculik pojechał do szpitala z kontuzjowanym kolanem.
    ogólnie rzecz biorąc, w przeciwieństwie do drewnianego Tarnowa, my to wszystko mamy z gumy. budżet, zawodników...
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    kingpin (09-07-2014)

  49. Powrót do góry    #5265
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    To co pisze Emil jest bardzo ciekawe Niespelna rok temu przedstawiciel innej nacji zakonczyl mu swoja akcja pod plotem sezon, a mimo to pretensji zadnych nie bylo... Czy to dlatego, ze z pracodawca ow przedstawiciela (dodajmy, ze jednym z najbogatszych, jacy te nacje reprezentuja) podpisal zaraz potem kontrakcik na ladna sumke diengow?

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Miedziak wjechał przed Emila, utrudniając mu wyjazd z łuku. Kildemand prosto, centralnie w niego. Naprawdę nie widzisz różnicy?

    Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •