Strona 67 z 209 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,971 do 3,015 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2971
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jestem podobnego zdania, jak można było przegrać, wygrany już mecz ? To faktycznie wygląda tak jakby Gollob i spółka nie chciała go wygrać
    Gollob w zeszłym sezonie nawet przepraszał Romana za nieobecność w meczu i niemożność wsparcia drużyny, a tu miją kilka miechów i Gollob i spółka celowo przegrywają bardzo ważny mecz? Litośći. Nie znajduje argumentu dlaczego niby mieli nie chcieć wygrać tego meczu.

    Brzmi to jak misja kamikadze.
    Niespodziewanie dostali baty i to w sporcie jest pięknie ,że czasami murowany faworyt kończy mecz na kolanach.

    W tym sporcie może tez decydować przypadek (defekt, upadek, itd) żeby zadecydować o punktach meczowych.
    Nieprzewidywalność i piękno sportu.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 13-04-2014 o 23:27
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #2972
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A pan senator RP z PO Dowhan dalej drwi łacha tym razem z miasta .Brawo i jeszcze jedno kilka sezonów temu pan prezes Komarnicki po przegranych meczach swojej drużyny w której startował Gollob nazwał zawodników jakoś tak "spasłe koty,czy grube koty"a Gollob jako kapitan przepraszał.Lepiej niech Gollob zamilknie.

  3. Powrót do góry    #2973
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    A pan senator RP z PO Dowhan dalej drwi łacha tym razem z miasta .Brawo i jeszcze jedno kilka sezonów temu pan prezes Komarnicki po przegranych meczach swojej drużyny w której startował Gollob nazwał zawodników jakoś tak "spasłe koty,czy grube koty"a Gollob jako kapitan przepraszał.Lepiej niech Gollob zamilknie.
    A czego się spodziewałes po senatorze III RP ? dzisiaj polityka to język nienawiści więc jaki polityk i partia taka wypowiedź. Pomyśleć że jeszcze kilka miesiecy temu po skandalu w ZG przyjechał od Torunia i przemawiał za czerwienioną mordą przy Prezydencie Torunia i radnych a dziś niczym dziecko NOEstrady wywala żale z Twita na Toruń.

  4. Powrót do góry    #2974
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...20#photo-start

    też wam się wydaje że mają nowe stroje? Na moje lekko inna szata graficzna niż rok temu, a nigdzie o tym nie było mówione. W każdym innym klubie jak jest zmiana kevlarów to jest to chociaż gdzieś podaje a u nas cisza, no chyba że to mi się wydaje i stroję są takie same jak rok temu?

    edit: po kolejnym zdjęciu w galerii Pawełka na pewno mi się nie wydaje i jestem przekonany że stroje są nieco inne, więcej żółtego dołożone. No to sobie wykrakali i za dzisiejszy mecz żółta kartka. Dobrze ze nie dołożyli czerwonego

  5. Powrót do góry    #2975
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    o tym jak w mojej ocenie śmieszny jest toruński klubik niech świadczy fakt, że będąc w Trójmieście w trakcie trwania meczu wolałem siedzieć na lokalnych zawodach końskich w skokach przez przeszkody w Sopocie niż oglądać te unibaksowe szopki. Z roku na rok towarzystwo wystawia się na co raz to większą śmieszność pod wieloma względami. Jedyna nadzieja to zmiana właściciela i nowe rozdanie.
    Jednym słowem: frajersko straciłeś mecz roku i jesteś z tego dumny?

  6. Powrót do góry    #2976
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Toruński parking przed meczem.

    75186_img1_c4e0aa4de75034809ada64ead199fe43.jpg
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 13-04-2014 o 23:40

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Marcin za jego przydatny post!

    Lipa_PL (14-04-2014), mhsol (13-04-2014)

  8. Powrót do góry    #2977
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    No to gruby Wojtek już chociaż wie zę siedząc w busie w czasie meczu go nie poprowadzi. Bo licząc na dwójkę naszych pozostałych statystów wynik jest jaki jest.
    W żadnym busie nie siedział.
    W magazynie pokazane było, że Kryjom mecz ogląda z trybun, w uchu ma słuchawkę, a pod polarem mikrofon i swobodnie komunikuje się z kimś tam.
    Robił to jawnie i na legalu, wcale nie po kryjomu

  9. Powrót do góry    #2978
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Gollob w zeszłym sezonie nawet przepraszał Romana za nieobecność w meczu i niemożność wsparcia drużyny, a tu miją kilka miechów i Gollob i spółka celowo przegrywają bardzo ważny mecz? Litośći. Nie znajduje argumentu dlaczego niby mieli nie chcieć wygrać tego meczu.

    Brzmi to jak misja kamikadze.
    Niespodziewanie dostali baty i to w sporcie jest pięknie ,że czasami murowany faworyt kończy mecz na kolanach.

    W tym sporcie może tez decydować przypadek (defekt, upadek, itd) żeby zadecydować o punktach meczowych.
    Nieprzewidywalność i piękno sportu.
    Posłuchaj człowieku,dobrze że troszczysz się o drużynę toruńską,zawodnicy mają kasę na czas,dzisiaj pewnie też już otrzymali,prosiłem ciebie żebyś odpisał czy wiesz ile Gollob otrzymał za dzisiejszy mecz,a ile AJ nie otrzymał za wczorajszy.Przegrali to przegrali jutro też jest dzień.

  10. Powrót do góry    #2979
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    W biegu 15 Holder zablokował przy krawężniku Miedziaka, co wykorzystał Mroczka. Ze skrótu wynikało, że Miedziak był w meczu szybki ale jechał po swojemu (głównie w poprzek i pionowo w górę).
    o to to
    mam dokładnie takie same spostrzeżenie co do biegu XV

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Gollob w zeszłym sezonie nawet przepraszał Romana za nieobecność w meczu i niemożność wsparcia drużyny, a tu miją kilka miechów i Gollob i spółka celowo przegrywają bardzo ważny mecz? Litośći. Nie znajduje argumentu dlaczego niby mieli nie chcieć wygrać tego meczu.
    Co do Golloba, to ostatni sezon w Stali też totalnie zlał, więc nie wiem skąd wasze zdziwienie, że w Toruniu będzie inaczej.
    Facet jest już jedną nogą na emeryturze [a drugą na Dakarze] i w duchu cieszy się, ze znalazł się jeszcze naiwniak, który uwierzył w to że mu się jeszcze chce coś komuś udowadniać w tym sporcie.

    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    A pan senator RP z PO Dowhan dalej drwi łacha tym razem z miasta
    dziś wszyscy z żużlowego światka drą z was łacha to i senator może

  11. Powrót do góry    #2980
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Mecz położył Gollob. Coś czułem że ta pewność bijąca z wypowiedzi Gaszyńskiego opublikowanej kilka dni temu, zemści się bardzo szybko, i mamy to co mamy. A w meczu ze Spartą pewnie trzepnie 12-13 i znowu, do następnego wyjazdu, zapanuje spokój.
    Szkoda, że Karol odpuszcza Ekstraligę. W ostatnim sparingu w Gdańsku chociaż gryzł tor i nie bał się dziur. Powinien teraz wskoczyć za Golloba na mecz ze Spartą, a ten z kolei za najsłabszego na wyjazd do Zielonej. Żeby TG nie miał za łatwo i przyjemnie. Już wolę oglądać miotającego się po torze Ząbika lub Miedziaka, niż TG zjeżdżającego na murawę po nieudanym starcie. Sek w tym, że w Unibaxie nie ma praktycznie bata na krajowych seniorów. Miedziak jest jaki jest, ale ma chociaż sportową ambicję! TG może strzelić u siebie komplet, albo focha na wyjeździe jak mu tor lub zupa za słona nie pasuje. Facet ma niebywały talent w zjednywaniu sobie możnych pracodawców. Odkąd Komarowi skończyły się pieniążki to znalazł się Karkosik, a w przyszłym roku przymierzany jest do Rybnika, bo tam już się finansowo poprawia. Dali się nabrać na Harrisa opowieści, to może i Tomka bajki łykną.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/431764/tomasz-gollob-zuzel-wciaz-sprawia-mi-frajde-ani-mysle-konczyc-kariere-wideo
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 14-04-2014 o 00:16
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Howard (14-04-2014), kingpin (14-04-2014)

  13. Powrót do góry    #2981
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Gollob: Gwiazdy to nie problem. Unibax jak Real i Barcelona
    Hm. W sumie coś w tym jest. Jakby popatrzeć na wczorajszy (przedwczorajszy) mecz Barcelony w Granadzie, to podobieństw aż nadto. Jeden udaje, że gra i przechodzi obok meczu (Messi - Gollob), inny robi dużo wiatru i zamieszania, z którego nic nie wynika (Neymar - Miedziński).

    Na poważnie. Pojechali fatalny mecz. Gdyby nie pech, to pewnie skończyłoby się na wrażeniach estetycznych. Los ich jednak ukarał. Do tego porozbijany Emil, który wygląda na najlepszego zawodnika w teamie (Warda nie liczę) na dziś. Sytuacja jest coraz trudniejsza i sezon faktycznie może się skończyć wielką klapą. Kary za 2013, gaże dla zawodników za 2014. A jak po 5-6 kolejkach będzie pozamiatane, to będzie frekwencyjna klapa na reszcie meczów + brak PO.

  14. Powrót do góry    #2982
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Istnieje możliwość, że skasują Wam bagaż minusowych punktów.
    W imię sportowej rywalizacji.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #2983
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Istnieje możliwość, że skasują Wam bagaż minusowych punktów.
    W imię sportowej rywalizacji.
    Sugerujesz ze minusowe punkty mają coś wspólnego ze sportową rywalizacją?

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  16. Powrót do góry    #2984
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Maja,tyle co upadek Szuminy i nadzorowana.

    Szkoda tylko Emila.
    Mam nadzieje,ze szybko dojdzie do siebie.
    Play-off raczej odplynal,ale trzeba honorowo ,do konca.

    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Kilka słów ode mnie.
    Nie wiem co się stało, że przegrali. Generalnie tak jak ktoś napisał ten mecz przegrali chyba specjalnie.
    Wnioski i konsekwencje na pewno będą.
    Nie piszesz tego powaznie.
    Kto mial ten mecz wygrac?
    Jedyny ktory jest w formie do nominowanych nie przystapil.
    Miedziak dalej testuje a Gollobowi wystarczy splunac pod kolo i kabel.
    To akurat nic odkrywczego.
    Przed Pawlem jeszcze duzo nauki.
    Z Wardem mecz wygladalby inaczej.
    Wszyscy co pisza o siarze chyba nie brali pod uwage kilku oczywistych rzeczy dotyczacej naszej druzyny
    jak i tego ,ze Wybrzeze na swoim torze bedzie sie stawiac.
    Nazwiska ladnie wygladaja w programie.
    Ale zawsze mozna sie posmiac z Gufarowa czy Mroczki.
    Oczywiscie porazke mozna i trzeba postrzegac jako niespodzanke.
    Na chlodno patrzac i biorac pod uwage okolicznosci ( Ward,Emil w czasie mecze ) to zadna sensacja.
    Chyba,ze faktycznie ktos myslal,ze Wybrzeze padnie na kolana juz na prezentacji slyszac kogo torunskie busy przywiozly.
    O tym ,ze nie bedzie to spacerek pisalem juz po ogloszeniu kalendarza.
    Oczywiscie wtedy nie bylo mowy o absencji Warda,ale jednak zwyciestwo nie wydawalo mi sie tak oczywiste.

    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Jak dla mnie to że Gollob i Miedziak położyli mecz nie ulega wątpliwości.
    Holdera (mimo wszystko po kontuzji) i Pawła (wg mnie swoje zrobił choć spodziewałem się więcej) bym się nie czepiał.
    Bardzo dobrze pojechali Fajfer i swoje punkty zrobił Kułakow.
    Ciekawe co z Emilem, bo ta wydaje się najjaśniejszy punkt drużyny. Ciekawe jakby to się skończyło z Emilem w składzie - śmiem twierdzić że na korzyść Torunia, ale to gdybanie.
    Niemniej tej porażki być nie powinno.
    Gollob i Miedziak.Wiecej nic nie napisze bo szkoda nerwow.
    Patologia jest,ze pozwala sie Gollobowi olac totalnie przygotowania do sezonu na torze zuzlowym.
    Tak trudnego sezonu.
    Pewnie,ze cuda sie zdarzaja i teoretyczne szanse na play-off istnieja,ale jak juz te teoretyczne stracimy ( nastapi to najpozniej po meczu w Czewie )
    nagrodzilbym Tomka za postawe przed sezonem i na kazda wyjazdowa kolejke zapewnilbym mu sciganie sie na krosie.Tam mu idzie duzo lepiej niz na "obcych" torach.
    No ale ok,Tomek nie raz potrafil zadziwic wiec czekam na rehabilitacje a okazja juz w 3 kolejce.
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Wg mojej opinii ten mecz przegrali bo nie było komu kierować drużyną, a również błędnie zestawiono biegi nominowane.
    W 14 wg mnie powinien jechać Holder. Nasi juniorzy zwłaszcza Paweł nie byli tacy dobrzy jak się mogło wydawać. Wydaje mi się że doświadczenie Holdera mogło wziąć mimo wszystko górę
    Jeśli komuś wydaje się że będzie kierował zespołem z trybun to już mamy dowód na to że się nie da.
    Ponieważ nie ma zbyt wielu opcji do wyboru, jestem zdania, że trzeba przeprosić się z Gajewskim, bo to jedyny koleś który na dzień dzisiejszy pierdzielenie ręką w stół i weźmie za pysk nasze gwiazdy.
    Gajewski raczej nie bedzie chcial miec nic wspolnego z tymi dzialaczami.Zreszta jaki On moze miec wplyw na Golloba czy Miedzina? Zaden.
    Co najwyzej moze odstawic ich od skladu.

    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Nasze szanse na p-o wg mnie wcale nie zmalały. Po prostu można pomylić się jeszcze tylko raz.
    Niemniej patrząc na to jak wyrównana jest liga tylko Leszno wydaje się być kompletne na tę chwilę. Rywalizacja o p-o będzie toczyła się do końca i twierdzę, że 6 zespołów będzie walczyło o finałowe rozdania. O tym kto będzie w czwórce zadecyduje jednak szereg innych czynników poza sportową formą, bo każdy zespół ma w tej chwili swoje problemy i dziury w składzie. Poza tym w połowie sezonu dojdzie zmęczenie, płynność finansowa - a co za nią idzie inwestycje w sprzęt, no i oby jak najmniej kontuzje (które chyba uwzięły się na naszą drużynę).
    A Gdańsk mimo wszystko będzie dostarczycielem punktów, bo to Toruń był dziś beznadziejnie bezradny - co nie znaczy że jest słaby, ale Gdańsk to wykorzystał i gratulacje dla tej drużyny.
    Niestety dla nas te punkty mogą zaważyć na całym sezonie.
    Ogromnie zmalaly.
    Nie potrafimy pokonac Wybrzeza to jak niby mamy wygrac jakikolwiek mecz wyjazdowy?
    Ciezko mi jest uwierzyc,ze oni pokaza potencjal na jaki ich stac.
    Moze wlasnie go pokazali?

    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    PS. Mamy już dwa dzwony w zespole. Można powiedzieć nie z winy zawodników. Choć Emil teoretycznie mógł przewidzieć że stanie się tak a nie inaczej, to jednak trudno dopatrzyć się jego winy w tym upadku.
    Te dwa dzwony to po prostu dwa nieszczęśliwe zbiegi okoliczności. Tylko cholera czemu znowu u nas. Czemu wogóle kontuzje mają decydować o czymkolwiek.
    Bywa,dla nas to nie pierwszyzna,ale to tylko jeden z kilku powodow porazki.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-04-2014 o 07:23
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #2985
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Jeszcze dwa słowa o Miedzinie. Czy z oczekiwaniami co do niego nie jest tak jak z oczekiwaniami reprezentacji piłki? My chcemy , my wymagamy.
    To jest jego poziom. Z przebłyskami, ale on nigdy nie był naprawdę dobry. Nie na światowym poziomie. Średniak krajowy. Może lider, ale w pierwszej lidze. Jest bardzo ambitny, pracowity, ale wyniki oscylują zawsze podobnie.

    ps. Ja ciągle z nostalgią wspominam sobie Unibax ery Jagusia. Miał to coś, czego ciągle brakuje Miedzinowi. Jak wskoczył na ten poziom ok 2pkt/bieg, to już szło z górki.
    Miedzin nie potrafi tego utrzymać.

  18. Powrót do góry    #2986
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Pisałem kilka dni temu na nikogo się nie oglądać,jechać swoje,drużyna na torze i w parkingu i co i nic.Jeżeli w dniu dzisiejszym nie będzie mocnego ************* w parkingu,nie zostaną wyciągnięte wnioski z pracy osób funkcyjnych tzn praca na odległość Kryjoma,przecież tutaj potrzeba w czasie "załamki"odpowiedniej motywacji,albo stanowczej reakcji gdy jeżdzi się w poprzek to słabo będzię to wyglądać.Kto w drużynie przed meczem w trakcie meczu i po meczu jest "przywódcą",co robi w klubie córka Chomskiego a żona Kryjoma,jeżeli nie potrafi takiego "przywódcy znależć"i odpowiednio zmotywować.I jeszcze odnośnie przygotowania do tego meczu w piątek na sparingu na torze jeżdził Ząbik,pytam się czy wyrwa na 2 wirażu ta przy parkingu powstała dzisiaj,wczoraj,NIE ta wyrwa jest od wieków i co i nic.

    Jeszcze dwa słowa na temat Golloba,w zeszłym roku na torze w Gdańsku odbył się 1 SEC,pamiętacie kto startował a reprezentuje dzisiaj drużynę toruńską;Gollob,Sayfutdinov i pan Kryjom przed zawodami w trakcie i po i co.ps Kułakow wystartował zapewne tylko 3 razy zdobył 5 pkt bo nie ma zapewnionego rezerwowego,regulamin i wypożyczenie.

  19. Powrót do góry    #2987
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Jak mówił mój trener z kopanej "Panowie głowy do góry, nic się nie stało" Teraz wszyscy na mecz z wrockiem i musimy godnie powitac naszych galaktikos na MA.

  20. Powrót do góry    #2988
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Powiem tylko, że kompletnie nie wiem, jak na takich zawodników miałby wpłynąć agent ubezpieczeniowy Sławomir "pierwsze słyszę" Kryjom, który nigdy na motocyklu nie siedział. Brakowało jeszcze, aby ten w parkingu niczym Czernicki Andersenowi pokazywał waszym zawodnikom jaką sylwetkę na motocyklu mieć.

  21. Powrót do góry    #2989
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    KRYJOM MUSI ODEJŚĆ Z TORUNIA!!!!

    Ludzie ten gośc nam zabije żużel w Toruniu. To jest szpieg którego zadaniem jest dezorganizacja żużla w naszym mieści. Jak można brać pANA którego wywawala sie wczesniej. Niesprawdził sie to niech spierd.....do innego klubu. Trzeco sezon z nim i trzecia klapa.

    KRYJOM WON Z TORUNIA!!!

    Ps. Jak w 14 biegu można puścić dwóch juniorów? To wie tylko on. GOLLOB ten 14 bieg by rozszczygnął. Nie takie biegi wygrywał, ale grub..s wie lepiej. Teraz pretensji do juniora nikt nie ma.

    LAIK JAKICH MAŁO W ZUŻLU!!!

  22. Powrót do góry    #2990
    Użytkownik Awatar mariusz291
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Podobno po 11 biegu Kryjom podał info przez słuchawkę, że już przewaga 8 pkt i pozamiatane, a w parkingu zrozumieli, że -8 pkt anulowane, dlatego nasi stwierdzili, że nie trzeba narażać się i odpuścili a tak na serio, to ciągle nie mogę znaleźć wytłumaczenia.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mariusz291 za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-04-2014)

  24. Powrót do góry    #2991
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Panowie jest akcja "Szukamy następców Kryjoma"
    Ja bym brał Żabę bo to gość ze swoim zdaniem ale czy znajdzie się jakiś figurant który będzie w stanie pozbyć się spaślaka?

  25. Powrót do góry    #2992
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariusz291 Zobacz posta
    Podobno po 11 biegu Kryjom podał info przez słuchawkę, że już przewaga 8 pkt i pozamiatane, a w parkingu zrozumieli, że -8 pkt anulowane, dlatego nasi stwierdzili, że nie trzeba narażać się i odpuścili a tak na serio, to ciągle nie mogę znaleźć wytłumaczenia.
    Wytlumaczenie jest bardzo proste- jestescie duzo slabis niz sadziliscie A bedziecie jeszcze slabsi (niestey w skutek kontuzji).

    Tak swoja droga... to pisalem ze Emil nie jest w pelni sprawny to mi niektorzy udowadniali co nie co.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #2993
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    "Po ubiegłorocznym finale wszyscy byli zażenowani postawą Waszą i klubu
    Po ubiegłotygodniowym meczu w Gdańsku wszyscy się śmieją z Was i klubu"

    na taka oprawę zrzucą się z ogromną przyjemnością na najbliższy mecz.

  27. Powrót do góry    #2994
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Z tym brakiem złamań u Emila może być tak wcale nie.do.końca.
    Doszły mnie słuchy ze jednak u Emila może być złamanie. Ale to bardzo nieoficjalnie bo ja już żużlem nie żyje tak jak kiedyś.

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  28. Powrót do góry    #2995
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez tonqister Zobacz posta
    KRYJOM MUSI ODEJŚĆ Z TORUNIA!!!!

    Ps. Jak w 14 biegu można puścić dwóch juniorów? To wie tylko on. GOLLOB ten 14 bieg by rozszczygnął. Nie takie biegi wygrywał, ale grub..s wie lepiej. Teraz pretensji do juniora nikt nie ma.

    LAIK JAKICH MAŁO W ZUŻLU!!!
    Litości...

  29. Powrót do góry    #2996
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Panowie jest akcja "Szukamy następców Kryjoma"
    Ja bym brał Żabę bo to gość ze swoim zdaniem ale czy znajdzie się jakiś figurant który będzie w stanie pozbyć się spaślaka?
    Jest jakaś lista gdzie można się podpisać ? Ewentualnie jeśli tak, to czy idzie dodać do niej pana prezesa "pionka" Kurzajewskiego ?

  30. Powrót do góry    #2997
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Co by tu napisać ciekawego robaczki?


    Wiecie kiedy rusza sprzedaż biletów na Sparte?
    Ostatnio edytowane przez stefan ; 14-04-2014 o 09:56
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  31. Powrót do góry    #2998
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Póki co Ward kontuzjowany, Emil kontuzjowany. Jeszcze niech Holderowi (odpukać!) coś się stanie i znów okaże się, że nie ma po co jechać do Zielonej Góry na mecz.

  32. Powrót do góry    #2999
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Wytlumaczenie jest bardzo proste- jestescie duzo slabis niz sadziliscie A bedziecie jeszcze slabsi (niestey w skutek kontuzji).

    Tak swoja droga... to pisalem ze Emil nie jest w pelni sprawny to mi niektorzy udowadniali co nie co.
    Posłuchaj,przeczytaj,zrozum,w kilku postach pisałem o waszych problemach,kłopotach,ale po wczorajszym meczu WASZEJ DRUŻYNY w Lesznie chciałbym pogratulować,wyrazić swój wielki na prawdę wielki SZACUNEK za walkę,ambicję dla wszystkich tj Żyto,Dymka za prowadzenie drużyny,Walaska za wystep,Holty za nieustepliwość a już szczegolne dla Kildemanda.Brawo,brawo.Co do twojego komentarza ani ty ani my nie wiemy co i jak bedzie dalej.

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Panowie jest akcja "Szukamy następców Kryjoma"
    Ja bym brał Żabę bo to gość ze swoim zdaniem ale czy znajdzie się jakiś figurant który będzie w stanie pozbyć się spaślaka?
    Co do Żaby to decyzja musi zapaść najpożniej do środy,dobra ale jak ją wymusić?Jakaś akcja pod stadionem,pikieta.Zablokować klubowe serwery,faks,telefon,pocztę elektr.Telefony do prasy.I pytanie,jak trwoga to do Boga tzn toruńskich fanów speedwaya z pod znaku Apatora i poprosić o wsparcie.

  33. Powrót do góry    #3000
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Posłuchaj,przeczytaj,zrozum,w kilku postach pisałem o waszych problemach,kłopotach,ale po wczorajszym meczu WASZEJ DRUŻYNY w Lesznie chciałbym pogratulować,wyrazić swój wielki na prawdę wielki SZACUNEK za walkę,ambicję dla wszystkich tj Żyto,Dymka za prowadzenie drużyny,Walaska za wystep,Holty za nieustepliwość a już szczegolne dla Kildemanda.Brawo,brawo.Co do twojego komentarza ani ty ani my nie wiemy co i jak bedzie dalej.


    Co do Żaby to decyzja musi zapaść najpożniej do środy,dobra ale jak ją wymusić?Jakaś akcja pod stadionem,pikieta.Zablokować klubowe serwery,faks,telefon,pocztę elektr.Telefony do prasy.I pytanie,jak trwoga to do Boga tzn toruńskich fanów speedwaya z pod znaku Apatora i poprosić o wsparcie.
    Zupelnie niepotrzebna ironia.
    Co do prowadzenia druzyny to w moim odczuciu popelniono dwa bledy ale to nie watek o tym.
    Czasem dobrze zejsc na ziemie stev.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #3001
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Co do Żaby to decyzja musi zapaść najpożniej do środy,dobra ale jak ją wymusić?Jakaś akcja pod stadionem,pikieta.Zablokować klubowe serwery,faks,telefon,pocztę elektr.Telefony do prasy.
    Możesz jeszcze rzucić fatwę.
    A tak poważnie to schowajcie tego Żabiałowicza do kieszeni. Będzie kolejny wypełniacz programów do kolekcji. To, że był kiedyś świetnym zawodnikiem nie robi z niego dobrego kandydata na jakieś stanowisko w klubie. To już nie jest 1990 rok.

  35. Powrót do góry    #3002
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Kryjom pewnie już wytrzeżwiał po urodzinach u teścia i zaczyna się modlić o dzisiejszy występ Holera w EL.Tak jak już kilka razy pisano zostalismy jako kibice rozpieszczeni przez Karkosika,Zalewskiego,uśpieni,nasza kibicowska czujność jest beznadziejna.Co zrobić w taki dzień?

    Cytat Zamieszczone przez bananio Zobacz posta
    Możesz jeszcze rzucić fatwę.
    A tak poważnie to schowajcie tego Żabiałowicza do kieszeni. Będzie kolejny wypełniacz programów do kolekcji. To, że był kiedyś świetnym zawodnikiem nie robi z niego dobrego kandydata na jakieś stanowisko w klubie. To już nie jest 1990 rok.
    Nie wiem co to jest fatwa,ale znam pewnego księdza i może jakieś egzorcyzmy żeby przegonić złe moce,osoby.

    I z dedykacją dla pana Kryjoma.https://www.youtube.com/watch?v=HOyhbCMZI38

    Panie Kryjom.https://www.youtube.com/watch?v=HOyhbCMZI38

    Jeszcze raz panie Kryjom.https://www.youtube.com/watch?v=sPT74CBba4A

  36. Powrót do góry    #3003
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Co by tu napisać ciekawego robaczki?


    Wiecie kiedy rusza sprzedaż biletów na Sparte?
    Tak miałeś rację stefan gollobowa facjata nie pasuje do toruńskiego żużla

  37. Powrót do góry    #3004
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez tonqister Zobacz posta
    Ps. Jak w 14 biegu można puścić dwóch juniorów? To wie tylko on. GOLLOB ten 14 bieg by rozszczygnął. Nie takie biegi wygrywał, ale grub..s wie lepiej. Teraz pretensji do juniora nikt nie ma.
    W 40 metrów nie da się rozstrzygnąć biegu, a pewnie mniej więcej taki dystans przejechałby Gollob gdyby nie zabrał się ze startu.

  38. Powrót do góry    #3005
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Tak na chłodno patrząc w program, nie jest dziwne, że Unibax dał ciała po dzwonie Emila, bo na placu boju zostali tak naprawdę zawodnicy drugiej linii. Holder i Miedziak są z formą i sprzętem w ciemnej de. co pokazał turniej Best Pairs. Pierwszy co prawda zrobił parę punktów w Auckland, ale tamte zawody, podobnie jak w zeszłym roku nie są żadnym wyznacznikiem, poza tym wiadomo, jakie są priorytety dla Kangura. Miedziak, nie wiem skąd u Was wielkie oczekiwania wobec niego, nigdy nie miał stabilnej formy i ambicja przerasta umiejętności - mam jednak dla niego sporą dozę pobłażliwości, tak jak w Lesznie mają dla Balona. Kułakow? Pisałem, że będzie z chłopaka pożytek jeśli dostanie dobry sprzęt, ale odmiennie niż to było z Brzózką w zeszłym roku, któremu pan Walkie-Talkie dawał szansę za szansą, w wypadku Ruska jedno zero i odstawka, ale z drugiej strony też nie można wymagać od niego cudów. Juniorzy? Nie można mieć pretensji, swoje zrobili, a wypadku Fajfera nawet więcej. Na deser zostaje motokrosista, który już w zeszłym roku udowadniał, że żużel go już nie kręci, widzi w nim tylko $$$. Ma parę silników przygotowanych na MA i łatwy zarobek, a gdzie indziej już nawet nie szuka ustawień, żeby chociaż na koniec się spasować.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  39. Powrót do góry    #3006
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Szanowni Kibice drużyny z Torunia, tak świeżym okiem przeglądam program z Leszna, znajduje sie tam skarb kibica, a w nim Gdzie Wy te perełki kryjecie?

    Wysłane z mojego przenośnego urządzenia Versace
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  40. Powrót do góry    #3007
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Może pan Romek zagrał za drobne u buka i kara oraz budżet się zwróciły ? Walkie talkie z brzozą zadziałało , dyrektywy poszły i pewnie Sławek skubnie jakąś premię . Teraz już wszystko do przodu .
    TYLKO FALUBAZ

  41. Powrót do góry    #3008
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Buszmen napisał wszystko. ten mecz to skandal, nie dlatego że przegraliśmy w Gdańsku (bo każdego przeciwnika należy szanować i nie oczekiwałem że się kolarze pokroju Gafurowa położą przed meczem), ale dlatego że przegraliśmy przy tylu punktach Oskara i Kulakowa prowadząc po 12 biegu 8 punktami. to jest dramat. DRAMAT.

    Ostatnio edytowane przez energo ; 14-04-2014 o 11:42
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  42. Powrót do góry    #3009
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ilu z tych 16 juniorów wystąpiło choć w jednych zawodach?

  43. Powrót do góry    #3010
    Użytkownik Awatar VictorVector
    Dołączył
    21-03-2013
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ilu z tych 16 juniorów wystąpiło choć w jednych zawodach?
    Można by zadać jeszcze jedno pytanie po co ich utrzymywać i wysyłać na egzamin żeby zdali licencje ? Nie potrafię tego zrozumieć.

  44. Powrót do góry    #3011
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Gdzie Wy te perełki kryjecie?

    Wysłane z mojego przenośnego urządzenia Versace
    wiesz, nie rzuca się pereł przed wieprze
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  45. Powrót do góry    #3012
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Racja, też bym ich nie wypuścił przed kibiców Drużyny z Torunia.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-04-2014), kapitan bomba (14-04-2014)

  47. Powrót do góry    #3013
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach

  48. Powrót do góry    #3014
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Emil Sajfutdinow i cała drużyna Unibaksu Toruń nie będą dobrze wspominać niedzielnej wizyty w Gdańsku. Toruński dream-team przegrał na inaugurację rozgrywek, a Rosjanin pechowo zakończył zawody i nie mógł pomóc zespołowi w biegach nominowanych. - Emil czuje się bardzo dobrze. Jednak dopiero po rezonansie, który przejdzie dziś, będziemy wiedzieć, jak długo potrwa jego przerwa. Emil jest już na rehabilitacji. Wszystko mamy pod kontrolą. Dłuższej przerwy nie będzie. Gdyby sprawdził się jakiś czarniejszy scenariusz, to nie pojedzie tylko w meczu z Wrocławiem - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Tomasz Suskiewicz.
    Normalnei jak Dariusz wrozbita. Nie ma rezonansu ale juz wie jaki bedzie najczarniejszy scenariusz
    LOL
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #3015
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ja bym na Twoim miejscu nie pisał tak o innych, bo opierając się na Twoich wróżbach, to Emil do połowy sezonu miał w ogóle nie wyjechać na tor...

    Co do szans Unibaxu. Jeśli ten mecz w Gdańsku to był jakiś "wypadek", zlekceważenie, które umocniło się paradoksalnie łatwo układającym się meczem, a kontuzje nie okażą się poważne (bo obie wg doniesień to są takie, że w sumie można wyciągnąć wnioski, że powinni odpocząć z minimum miesiąc, ale jak trzeba to spróbują pojechać szybciej...), to może być jeszcze różnie. Ale jeśli pozmieniał się diametralnie układ sił na rynku tunerów i dotychczasowi "liderzy" przestali wyznaczać trendy, lub co więcej - zabłądzili i zostali w tyle, wtedy faktycznie nie mamy czego szukać w lidze. Wówczas problem ten może dotknąć również FZG. Ale najbardziej nas, jeśli dotyczy to bardziej Johnsa niż JA.

    Możecie zaprzeczać, ale pomijając takie przypadki, że ktoś nie chce narażać zdrowia na ciężkiej nawierzchni lub zwyczajnie ma ogromne braki w umiejętnościach - wynik tu dyktuje sprzęt. Lindgren jednego dnia w GP jedzie totalnie bezbarwnie, wydaje się, że kompletnie nie nadaje się do tego cyklu. Gdy ma jednak pod tyłkiem rakietę, to może czarować jak w Auckland, gdzie nikt by nie uwierzył, że tak jeździ zawodnik z marginesu cyklu. To samo KK i inni.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 14-04-2014 o 13:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •