Strona 80 z 209 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290130180 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,556 do 3,600 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3556
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,707
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 795 w 452 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    A ten z szyderczym uśmiechem tłumaczy.http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...Apatorem-Torun
    Z Apatorem to chyba obecnie mogą jechać Zgrzeblarki.
    PS. Czy można prosić motomyszy o nie pozostawianie bobków w toruńskim wątku klubowym? Wątek meczowy dostatecznie obsraliście, by normalnym ludziom obrzydzić dyskusję. Pozwólcie chociaż tutaj pooddychać świeżym powietrzem...

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    apator_uk (02-05-2014)

  3. Powrót do góry    #3557
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,798
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    http://www.torun.sport.pl/sport-toru...ej_Gorze_.html

    Fajnie jakby to była prawda,bo jednak taki zawodnik jak Darcy podniosł by poziom rywalizacji w niedziele
    I wtedy stawiam w ciemno wygrana Unibaxu

  4. Powrót do góry    #3558
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    http://www.torun.sport.pl/sport-toru...ej_Gorze_.html

    Fajnie jakby to była prawda,bo jednak taki zawodnik jak Darcy podniosł by poziom rywalizacji w niedziele
    I wtedy stawiam w ciemno wygrana Unibaxu

    a jeszcze wczoraj Holder twierdził, że Warda nie będzie;
    ciekawe kto tu łże: gazeta, czy Holder

  5. Powrót do góry    #3559
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Czy można prosić ...... o nie pozostawianie bobków w toruńskim wątku klubowym? Wątek meczowy dostatecznie obsraliście, by normalnym ludziom obrzydzić dyskusję. Pozwólcie chociaż tutaj pooddychać świeżym powietrzem...
    Rif celowo wykasowałem o kogo Ci chodzi zeby nikogo nie prowokować
    To co dzieje się ostatnio w żużlu oraz to co dzieje się w toruńskich wątkach żużlowych na tyle obrzydziło mi czytanie tych bzdur, że wróciłem do regularnego czytania Tygodnika Żużlowego
    Tam przynajmniej artykuły nawet jeśli czasem stronnicze to mają jeszcze minimum szacunku do czytelnika.

    Przyznaję ze w wątki na SB zaglądam tylko jeśli na telefon przyjdzie info, że coś w subskrybowanych wątkach się pojawiło i jak widzę ujadanie po prostu wychodzę z tych wątków.
    Dlatego polecam adminom większa aktywność, bo za chwilę zostanie tu tylko kilka osób.

    Podziwiam kilku toruńskich kibiców, ze chce im się jeszcze w tej jatce uczestniczyć.
    A adwersarzom wszystkiego co toruńskie, życzę dobrej zabawy, bo tylko sieć wam pozwala być kimś innym niż jesteście naprawdę.
    A naprawdę jesteście normalnymi ludźmi z którymi pewnie da się normalnie pogadać i nie wiem tylko czemu, gdy siadacie przed klawiaturą wstępuje w was cybernetyczny demon.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 02-05-2014 o 23:41
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    polewaczka (03-05-2014)

  7. Powrót do góry    #3560
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    To co zauważyłeś,to jest normalna w życiu zawiść człowieka,taka polska złośliwość.Masz dobrze,pięknie,jesteś zdrowy za chwilę się znajdą tacy którzy powiedzą a skąd,dlaczego.Wykorzysta się wszystko,wszystkich,ażeby urozmaicić to życie.Jakby powiedział Holder"Polski ..........speedway"Jest na to jednak rada,głowa do góry,lepiej być pięknym i zdrowym,niż brzydkim i chorym.To nie toruńscy kibice mają problem,a na zaczepki,prowokacje też jest sposób,spokój,opanowanie.

  8. Powrót do góry    #3561
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Coval
    w pełni się z Tobą zgadzam, mnie też już się zupełnie odechciewa tu zaglądać. Ilość żółci jaka się tu przelewa jest nie do wytrzymania, zresztą szkoda czasu i energii. Nawet w wątku klubowym nie może się obyć bez kompletnie bezsensownych kłótni z internetowymi trolami.
    Tyle w temacie.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    sobotch (03-05-2014)

  10. Powrót do góry    #3562
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Miałem podobnie, ale odkąd do ignorowanych dodałem paru delikwentów nie wnoszących nic do dyskusji poza szukaniem zaczepki i odreagowaniem negatywnych emocji na stronach tego forum mam jedynie brązowe paski od czasu do czasu, gdzie jeden czy drugi puścił bobka Trochę to irytuje (najlepiej bym to całkowicie skasował), ale przynajmniej nie tracę czasu na czytanie postów w rodzaju: uciekliście, nie płaciliście itp. Niech tam sobie jeden czy drugi ulży, a ja mam spokój. Niech żyje wolność słowa!
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  11. Powrót do góry    #3563
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    To co zauważyłeś,to jest normalna w życiu zawiść człowieka,taka polska złośliwość.Masz dobrze,pięknie,jesteś zdrowy za chwilę się znajdą tacy którzy powiedzą a skąd,dlaczego.Wykorzysta się wszystko,wszystkich,ażeby urozmaicić to życie.Jakby powiedział Holder"Polski ..........speedway"Jest na to jednak rada,głowa do góry,lepiej być pięknym i zdrowym,niż brzydkim i chorym.To nie toruńscy kibice mają problem,a na zaczepki,prowokacje też jest sposób,spokój,opanowanie.
    A dwie godziny później:
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    A najlepsi,najwierniejsi kibice,najlepszego klubu wybierają się do Torunia!A może czar,magii poznali nie tylko kibice w Gorzowie,ale i w Polsce.http://www.stalowcy.pl/aktualnosci/2...y-falubaz.html
    Przedstawiasz tu niby jakieś świetne metody na radzenie sobie z prowokatorami po czym sam szukasz zaczepki. Rozdwojenie jaźni?
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 03-05-2014 o 14:11

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (03-05-2014), dillinger (03-05-2014), kapitan bomba (03-05-2014)

  13. Powrót do góry    #3564
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Jak zdążyłeś już może zauważyć?przypadek,ten drugi post już został usunięty.Nie zamierzam z tobą polemizować,ty piszesz swoje wszędzie o toruńskim klubie różne słowa,ja będę pisał co myślę o Zielonej Górze.

  14. Powrót do góry    #3565
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Po prostu tym się różnimy, że ja kiedy jakiś klub zasługuje na krytykę to go krytykuję (Toruń - ucieczka z finału, Zielona Góra - szopka przed niedzielnym meczem, Częstochowa - nie płacenie zawodnikom itp.). Ty natomiast na dźwięk słów "Zielona Góra" wpadasz w jakiś amok, rzucając na prawo i lewo postami kompletnie pozbawionymi sensu, natomiast kiedy dochodzi o dyskusji o Toruniu, wolisz bawić się w insynuacje z jakimiś tajnymi rozmowami telefonicznymi, billingami itp. Przypominasz w tym względzie Mariusza. On też w każdej sytuacji, za wszelką cenę stara się usprawiedliwić swój klub.

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    dillinger (03-05-2014), kapitan bomba (03-05-2014), Świstak (03-05-2014)

  16. Powrót do góry    #3566
    Początkujący
    Dołączył
    21-11-2006
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Jako, że w wątku meczowym aktualnie prowadzone dyskusje dotyczą wyższości różowego Roberta Dowhana nad Januszem Jasińskim (Zastal ZG), chciałem zadać konkretne pytanie dotyczące jutrzejszego meczu.
    Czy posiada ktoś wiedzę na temat jutrzejszego występu Warda? Zdaje się, że jego kolano było ostatnio oglądane nie tylko w Toruniu ale i w Anglii przez jakiegoś mega specjalistę w tym zakresie i, niestety, ale faktycznie nie jest z nim -nomen omen - różowo. Stąd pytanie o jego ewentualny jutrzejszy występ. Da rade te 6 biegów odjechać, czy nie?

  17. Powrót do góry    #3567
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Jedzie ,to pewne.
    Wystarcza mu 4 biegi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #3568
    Początkujący
    Dołączył
    21-11-2006
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wystarcza mu 4 biegi.
    Tu widzę, że przemawia przez Ciebie urzędowy optymizm

    W każdym razie pierwsze zdanie Twojej wypowiedzi bardzo mnie cieszy, bo ten chłopak to - obok Pawła - jedyna radość jaką daje mi aktualnie toruńska drużyna

  19. Powrót do góry    #3569
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Nie wiem czy o optymizm tu chodzi.
    Choc i tak obstawie nasze zwyciestwo.
    Kiedys musze trafic.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #3570
    Początkujący
    Dołączył
    21-11-2006
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    I Tobie i sobie życzę, żeby to "kiedyś" było już jutro!

  21. Powrót do góry    #3571
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Po prostu tym się różnimy, że ja kiedy jakiś klub zasługuje na krytykę to go krytykuję (Toruń - ucieczka z finału, Zielona Góra - szopka przed niedzielnym meczem, Częstochowa - nie płacenie zawodnikom itp.). Ty natomiast na dźwięk słów "Zielona Góra" wpadasz w jakiś amok, rzucając na prawo i lewo postami kompletnie pozbawionymi sensu, natomiast kiedy dochodzi o dyskusji o Toruniu, wolisz bawić się w insynuacje z jakimiś tajnymi rozmowami telefonicznymi, billingami itp. Przypominasz w tym względzie Mariusza. On też w każdej sytuacji, za wszelką cenę stara się usprawiedliwić swój klub.
    Wiesz co sądzę o twoim zdaniu..............Po prostu się różnimy.Dla mnie najważniejszy jest klub toruński,dla ciebie twoi zielonogórscy koledzy.

  22. Powrót do góry    #3572
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    nie dziwię się, że liczycie na udział warda, bo gość robi ogromną różnicę.
    bez warda - nie wygracie.
    z wardem - przegracie.
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 03-05-2014 o 21:47

  23. Powrót do góry    #3573
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,875
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Zabovski

    Przypominasz w tym względzie Mariusza. On też w każdej sytuacji, za wszelką cenę stara się usprawiedliwić swój klub.
    Oj, łżesz Zabovski. Zakazu spożywania słonecznika nie zaakceptowałem. Działaczy skrytykowałem. I jeszcze kilka drobnych rzeczy im wytknąłem. No ale fakt, ze większość ich działań popieram. Więc nie widzę powodów dla których miałbym sie z tym ukrywać. Nie uważasz

    Stev

    Wiesz co sądzę o twoim zdaniu..............Po prostu się różnimy.Dla mnie najważniejszy jest klub toruński,dla ciebie twoi zielonogórscy koledzy.
    He, he. Ta tak jak u Putnia. Kto nie z nami ten przeciw nam
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #3574
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Mario,nie tlumacz sie.
    To stara taktyka.
    Celowo zakazano slonecznika zebys mogl oficjalnie czegos nie zaakceptowac i przydzielic zabovskiego do lze elit.
    My,starzy wyjadacze nie damy sie na to nabrac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #3575
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Mam pytanie, zwłaszcza do Semena.

    Czym w Toruniu podpadł Wam Krzyżaniak?
    Wiem tylko, że chodzi m.in. o finał z Włókniarzem z 1996 r., ale co dokładnie to już nie.

  26. Powrót do góry    #3576
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    nie dziwię się, że liczycie na udział warda, bo gość robi ogromną różnicę.
    bez warda - nie wygracie.
    z wardem - przegracie.
    Tak to raczej nie będzie, ale odwrotnie - jest to może nie tyle prawdopodobne, ale możliwe (45-45).

  27. Powrót do góry    #3577
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Start Warda wydaje się być pewny, chociaż lekkim niepokojem napawa mnie jego nieobecność na spotkaniu w klubie w piątek. A byli chyba wszyscy pozostali. Najważniejsze postanowienia i wnioski ze spotkania z tego co słyszałem:

    - Jedziemy jednak do Zielonki
    - Sławek zostaje w Toruniu.
    - RN totalnie olała to, że nie może się pojawić na W69 (to, że może się pojawić w VIP strefie Kopernika też olała).
    - Jedziemy, żeby wygrać. Zwycięstwo jest ważne dla wyniku w tym sezonie, a być może i w kolejnych latach.
    - Krzyżaniak (ku mojemu zaskoczeniu) bardzo profesjonalnie podszedł do swojej roli w klubie i robi ogromną różnicę w stosunku do Kowalika.
    - Gollob, choć nominalnie kapitanem nie jest, to praktycznie tę rolę w zespole spełnia jak już dawno nikt tego nie robił.
    - Roman, mimo przedsezonowych deklaracji, nadal bardzo się klubem interesuje.

    Ja jestem dobrej myśli, a na dobrą wróżbę proponuję sobie przypomnieć, jak to zrobiliśmy 20 lat temu:

    Ostatnio edytowane przez BFM ; 04-05-2014 o 09:52

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi BFM za jego przydatny post!

    Lipa_PL (04-05-2014), kingpin (04-05-2014)

  29. Powrót do góry    #3578
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Skoro składy (mam nadzieje) znane to kilka rad dla naszych:
    - Wygrać mlodziezowy
    - Nie przegrywac biegow po 5-1
    - Jak najmniej zer
    - Jak najwiecej trójek

    DO BOJU!!!

  30. Powrót do góry    #3579
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    unimil_to_run, a jak myślisz o co chodzi z finałem? Nikt go za rękę nie złapał, ale bardzo poważni ludzie potwierdzili to czego głośno nikt nie mając dowodów nie powie. Ba, wśród nich są nawet tacy, którzy niczym Reytan bronili Krzyżaniaka przez blisko piętnaście lat, a jednak po czasie zmienili zdanie.

    Druga sprawa ciężkiego kalibru to, to jak Bajerski musiał odchodzić z klubu po 1996 roku. Apator stracił chłopaka, który miał być liderem drużyny na lata. Jak potoczyły się losy młodego rzuconego na nieznane wody Bajera wiadomo. Oczywiscie on sam sobie jest najwięcej winien, ale myślę, że gdyby został w Toruniu wszystko potoczyłoby się inaczej.

    Trzecia związana z wcześniejszymi, to jego przejście do Wrocławia w atmosferze skandalu. W związku z tą zmianą klubu, inspirowany przez zbawcę polskiego żużla A.Rusko, ciągał Apatora po sądach (chodziło o zapisy kontraktowe). Sprawę wygrał, o czym było głośno. Toruński klub odwołał się do sądu wyższej instancji i z tego co pamiętam to wygrał, ale o tym już nikt nie pisał, bo temat nie był na topie.

    BFM filmik fajny, tyle tylko, że wtedy Morawski był praktycznie bankrutem i jeszcze w przeddzień wieczorem nie wiadomo było czy Zielona nie odda meczu walkowerem.
    Z tego powodu jak pamiętam, odpuściłem ten wyjazd.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 04-05-2014 o 10:18
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  31. Powrót do góry    #3580
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Co do tamtego finału, to moja wątła z racji wieku (miałem wtedy osiem lat) wiedza ograniczała się jedynie do tego, że był konflikt na linii Bajer- Krzyżaniak, po którym ostatecznie Tomek trafił do Gorzowa.
    Rozumiem, że masz na myśli słabszą jazdę Jacka w finale motywowaną $$$$ ?

    http://rlach.republika.pl/dmp/1996/czto_2.htm
    http://rlach.republika.pl/dmp/1996/tocz_2.htm

  32. Powrót do góry    #3581
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Ten konflikt był przede wszystkim pokłosiem tego nieszczęsnego finału.

    Co do pytania. Ja, tam nic nie wiem.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  33. Powrót do góry    #3582
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    Skoro składy (mam nadzieje) znane to kilka rad dla naszych:
    - Wygrać mlodziezowy
    - Nie przegrywac biegow po 5-1
    - Jak najmniej zer
    - Jak najwiecej trójek

    DO BOJU!!!
    Umknęła Ci jedna najważniejsza rzecz:

    - Podejść w ogóle do meczu.

    Bez tego, reszta odnośników nie ma prawa bytu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Powrót do góry    #3583
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Bajera miał powód, aby się wkurzyć na Jacka (patrząc po punktach).
    Nie wiem, ile w tym prawdy, ale ponoć Jacek Krzyżaniak jest raczej nieprzyjemną i ciężkostrawną osobą. Niby na zewnątrz miły, ale jak się go pozna bliżej to niekoniecznie. Opowiedział mi to kiedyś znajomy, gdy JK startował w Polonii Bydgoszcz. Ponoć JK lubił "mącić".

  35. Powrót do góry    #3584
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Umknęła Ci jedna najważniejsza rzecz:

    - Podejść w ogóle do meczu.

    Bez tego, reszta odnośników nie ma prawa bytu.
    Ok. Ale jesli podejdziemy jakims cudem do meczu,to przestaniesz rzucac czerstwymi dowcipami, ok?

  36. Powrót do góry    #3585
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Umknęła Ci jedna najważniejsza rzecz:

    - Podejść w ogóle do meczu.

    Bez tego, reszta odnośników nie ma prawa bytu.
    Tak trzymaj. W postach znów +1

  37. Powrót do góry    #3586
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Umknęła Ci jedna najważniejsza rzecz:

    - Podejść w ogóle do meczu.

    Bez tego, reszta odnośników nie ma prawa bytu.
    Widzę, ze nadal twoim życiowym marzeniem jest dostać się do 10 najbardziej rozpisanych na tym forum... Piszesz wszędzie ... bez sensu ... i same głupoty ... aaaa i nie zapomnij sobie podziękować za swój post ...

  38. Powrót do góry    #3587
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Ostafinski pisze,ze Falubaz jest glupi i dlatego jedziemy bez Warda.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #3588
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ostafinski pisze,ze Falubaz jest glupi i dlatego jedziemy bez Warda.
    Nawet gdyby mu nogę urwało to i tak Kryjom wsadzi go na motor.
    Nie ma takiej opcji żeby Ward nie pojechał!

  40. Powrót do góry    #3589
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Uprasza się o nie cytowanie trolli gdyż wówczas opcja ignoruj staje się mniej skuteczna.

    Z góry dziękuję

    Aha dzisiaj 44:46, przyśniło mi się.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  41. Powrót do góry    #3590
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Ok. Ale jesli podejdziemy jakims cudem do meczu,to przestaniesz rzucac czerstwymi dowcipami, ok?
    Oj Agencie, coś ostatnio kiepsko u Ciebie z humorem.
    Gdybyś rzucił taką propozycje przed zeszłorocznym finałem, to byłaby to opcja do rozważenia.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  42. Powrót do góry    #3591
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ktoś mi powie po co człowiek trenujacy na crossie tylko jeździ na wyjazdach??

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    polewaczka (04-05-2014)

  44. Powrót do góry    #3592
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Halo, przepraszam,
    a kiedy do Unibaxu dołączy Emil S.?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  45. Powrót do góry    #3593
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,632
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Halo, przepraszam,
    a kiedy do Unibaxu dołączy Emil S.?
    Jak mu Włókniarz zapłaci za zeszły sezon i będzie miał na przygotowanie motorków?

  46. Powrót do góry    #3594
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ktoś mi powie po co człowiek trenujacy na crossie tylko jeździ na wyjazdach??
    Bo może to mu gwarantuje kontrakt.

    Wystukane w Tapatalk

  47. Powrót do góry    #3595
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    hmmmm.....brak komentarza

  48. Powrót do góry    #3596
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Nie zaprzeczę, że RK ma głowę do giełdy i interesów (czapki z głów), ale w sporcie okazał się kompletnym leszczem kupując na górce takie papiery bez pokrycia jak TG. Mam nadzieję, że tego dziadostwa już w barwach toruńskich nie zobaczę, ale znając ten prywatny folwark jest to wykluczone, prędzej bym się spodziewał, że motory crossowe na wyjazdy zacznie wystawiać. U siebie kompleciki, a perełki niech się kiszą we własnym sosie. Kontrakt dziada gwoździem do trumny Unibaxu. Titanik zatonął choć jeszcze orkiestra gra. Byle do przyszłego roku, niech będzie biedniej, ale normalniej.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  49. Powrót do góry    #3597
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Crossowiec do Gorzowa też szedł zdobyć im DMP, jak się skończyło wszyscy wiemy. Niech On idzie już ścigać się na akarze z Małyszem, bo tylko drenuje kasy klubowe a wyniki marne.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Powrót do góry    #3598
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Titanik zatonął choć jeszcze orkiestra gra. Byle do przyszłego roku, niech będzie biedniej, ale normalniej.
    polewaczka - BRAWO !!! i podkreślić to wężykiem, WĘŻYKIEM !!!!

  51. Powrót do góry    #3599
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Teraz ja czekam na sytuację czy Karku spełni swoje obietnice i będzie jazda bez gwiazdeczek.
    Jak dobrze ja już sobie odpuściłem ten żużel, po tym jak mnie wqurzyli w sezonie transferowym

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  52. Powrót do góry    #3600
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Koledzy nie rozpedzajcie się za bardzo bo z tego co słyszałem to karku zastaje No chyba, że nasze asy wylecza go że sportu.
    Terrax teraz to trzeba spinac poslady i być z drużyna nie odpuszczac
    No i jeszcze dwa pytania do Ciebie, jazda bez gwiazd czyli bez kogo? Bez emila adriana tomka chrisa darka? No i kim ich zastąpiły?
    Moim zdaniem nierealne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •